•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väitlus – suhtlus – diskusioon.
#51
(12-07-2018, 14:13 )Minaelan Kirjutas: Piiratud ja kammitsetud inimesed ei usu, et piiride taga on veel midagi ja selle midagi taga on veel midagi palju rohkemat.

Sellega ma nõustun absoluutselt. Kardan vaid, et meie määratlused piiratud ja kammitsetud inimestest erinevad.

Hüpoteetiliselt. Kui inimene ei väärtusta ega seega õpi teadust, ei tea ta teadust.
Vasta
#52
(12-07-2018, 14:37 )Minaelan Kirjutas: Teadust peab väärtustama, kuid teadus on alati tagapool sellest ..."piiride taga on veel midagi ja selle midagi taga on veel midagi palju rohkemat." Teadus püüab raamistada teadaolevat ja seda pildina seinale panna.
Teadus kirjeldab olemasolevat ja inimene raamistab ja paneb selle seinale kui ta on piiratud mõtteviisiga. Kui paljude teadlastega oled sa suhelnud või nende tekste lugenud/kuulanud? Kui palju sa teadusest ja selle tegemisest aru saad ning kas oskad teadust ja inimesi lahus hoida (arvuti saab ka nt teadust teha)?

PS! Isegi teadlased ütlevad, et kujutlusvõime ja fantaasia on tähtsamad kui teadmised, sest neist saavad alguse uued teed teaduses ja see näitab, et teadus ei püüa midagi raamistada.
Vasta
#53
(12-07-2018, 14:37 )Minaelan Kirjutas: ..."piiride taga on veel midagi ja selle midagi taga on veel midagi palju rohkemat."
6le mingi piiri saada on peaaegu et v6imatu...

fleas and bank
Vasta
#54
Ei ole! Reaalsus on reaalsus, ei saa kogeda erinevaid reaalsusi kulla minaelan. Tajuda on küll võimalik erinevalt, aga see kuulub juba arstide kompetentsi. Aga inimestel on sageli komme hinnata valesti oma tajusid. Ja siit see räuskamine hakkabki kui keegi julgeb sellele "pisiasjale" tähelepanu juhtida. Kriitika talumine ja oma eksimuse tunnistamine on nii raske.
Vasta
#55
Tundub et olete juba unustanud – olen siis kirjutanud juhendi, kuidas on neid piire – täiesti ohutult võimalik ületada.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Kõik oleneb ainult oma isiklikust tahtest.
Vasta
#56
Kle kui see sinu aafrika "neeger" ei ole kunagi lumesõda pidanud... tähendab et ta kogeb kuidagi teistsugust reaalsust või? Või äkki ta tajub ikka täiesti normaalselt reaalsust ja tal lihtsalt puudub selline kogemus lumesõjast.

Ja jälle vs ütles, et kõiki tahetakse hullumaia panna... Nagu ma ütlesin VS võib palju asju öelda, aga tema jutt on vastuolus reaalsusega ja sellel pole kaalu. Kui see jutt oleks reaalsusega kooskõlas oleks te ju juba hullumajas... loogiline ju või miss?
Vasta
#57
Panin ühe teema sooja, ise ma meelega ei kommenteerinud, lootsin, et ninatargad demagoogitsejad seal ka kohe mingi arvamuse letti laovad, aga kuna kellegi arvamust maha teha ei ole, on ka teema kohe kuiv. Nii palju siis tegelikust huvist.
(http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2323)
Ja Chaos- selleks, et veenduda vandenõuteooriate tõesuses tasub neid teemasid sirvida ja katsuda avada sealseid linke- enamus neist on erroriga, ei tea, mis põhjusel? Ära ainult ütle, et internet sai täis.
Vasta
#58
(12-07-2018, 14:37 )Minaelan Kirjutas:
(12-07-2018, 14:18 )Nielander Kirjutas:
(12-07-2018, 14:13 )Minaelan Kirjutas: Piiratud ja kammitsetud inimesed ei usu, et piiride taga on veel midagi ja selle midagi taga on veel midagi palju rohkemat.

Sellega ma nõustun absoluutselt. Kardan vaid, et meie määratlused piiratud ja kammitsetud inimestest erinevad.

Hüpoteetiliselt. Kui inimene ei väärtusta ega seega õpi teadust, ei tea ta teadust.

Teadust peab väärtustama, kuid teadus on alati tagapool sellest ..."piiride taga on veel midagi ja selle midagi taga on veel midagi palju rohkemat." Teadus püüab raamistada teadaolevat ja seda pildina seinale panna.

Praegu algas päris hea seriaal -Üle piiri: Some Dreamers of the Golden Dream

https://www.youtube.com/watch?v=9QbKxQfeLRk

Kus samamoodi kõrgemalt poolt alates kuni alla välja püütakse inimesi ajupesta, et kõike, mida nad näevad ja on kogenud, on kas vene rünnak, hallukas, unenägu või muu taoline.
Tegelikult on kamp inimesi juba kaks korda tulevikust olevikku tulnud, kes maailma päästmise nimel, kes iseenda päästmise pärast. Mis on oluline, kas inimlikkus või suurem plaan?.... huvitav sari .

Tänapäeva teadusega on nagu para-weebi reeglitega ühe kasutaja allkijas (vähemalt oli mingi aeg) õpi neid siis oskad neid eirata.
Täpsemalt vast, et "õpi neid siis ehk suudad neist edasi minna ja nende TAHA näha".

Aga viidatud seriaal on see: https://next-episode.net/the-crossing
Vasta
#59
(12-07-2018, 13:01 )VironShaman Kirjutas: Ühelt poolt maavillased posijad, nõiad ja sensitiivid, kes kirjeldavad oma maailmapilti ja teiselt poolt ametlikud inkvisiitorid kelle piibliks kooliõpikud.
Kas sina, koos teistega, näitate samasugust suhtumist "skeptikute, trollide, ametlike inkvisiitorite jt" vastu nagu te neilt enda ja teie maailmapildi kohta ootate (nõuate)? Kui võtame nt alternatiivse maailmapildi mille lahendused on endale kokku pannud, siis kas sa suhtud sellesse samamoodi nagu sa ootad, et sinu maailmapilti suhtutakse? Millesse panustad seda saad ju ka vastu.
(12-07-2018, 15:56 )Minaelan Kirjutas:
(12-07-2018, 14:51 )kage Kirjutas: Teadus kirjeldab olemasolevat ja inimene raamistab ja paneb selle seinale kui ta on piiratud mõtteviisiga. Kui paljude teadlastega oled sa suhelnud või nende tekste lugenud/kuulanud? Kui palju sa teadusest ja selle tegemisest aru saad ning kas oskad teadust ja inimesi lahus hoida (arvuti saab ka nt teadust teha)?

PS! Isegi teadlased ütlevad, et kujutlusvõime ja fantaasia on tähtsamad kui teadmised, sest neist saavad alguse uued teed teaduses ja see näitab, et teadus ei püüa midagi raamistada.
Näost näkku mitte kedagi, aga kuna loen meeletult palju kõike, nii teadust, klassikat, esoteerikat kui ka ulmet, siis olen nendega "mõttemaailmas" kohtunud.
Hindan kõige rohkem teadlasena ja ulmeprohvetina Isaac Asimovit ja eriti tema Asumi ja Maa sarja https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=10
Aga kuidas sul ja teistel on teadusest ja teadlastest selline pilt välja kujunenud kui niipalju teadust ja ulmet on loetud? Kas tegu on päris teaduse ja teadlaste puudumisega elust?
Vasta
#60
(12-07-2018, 15:56 )Minaelan Kirjutas: Hindan kõige rohkem teadlasena ja ulmeprohvetina Isaac Asimovit ja eriti tema Asumi ja Maa sarja https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=10

Siis peaksid sa ka hindama neid vaateid, mida Asimov kõrgel hoidis - olles üks oma ajastu tuntumaid skeptikuid/ratsionaliste.

Siit intervjuust üks väljavõte, kus Asimov vastab saatejuht Richard Heffneri küsimusele, et mis põhjusel ta tegeleb skeptitsismi ja ratsionaalsuse levitamisega.

"In the first place I have to live with myself. I feel that since I do appreciates rationality... I have a kind of ability to be a sceptic, to insist on evidence, to want things to make sense... I have the duty to say so. Just like some people feel that they have the call to spread gods word. I believe that if there is such a thing as a gods word, its rationality and I have the call to spread it.

And secondly, even though I don't think I'll convert the world to rationality I may influence an occasional person here and there and every small addition to the sum total of rationality is precious and I would like to be responsible for as many drops as we can possibly add to that small pond."


Kiire ja kehv tõlge:

"Esiteks pean ma endaga elama. Ma tunnen, et kuna ma tõesti hindan ratsionaalsust ja mul on võime olla skeptik - nõuda tõendeid, soov asjadest aru saada - on mul kohus seda ka teha. Täpselt nii nagu mõni inimene tunneb, et tal on kohus levitada Jumala sõna...ma usun, et kui on olemas selline asi nagu Jumala sõna, siis see on ratsionaalsus ja mul on kohus seda levitada.

Teiseks. Kuigi ma ei arva, et ma pööran kogu maailma ratsionaalsusesse, võin ma siin-seal mõnd inimesest mõjutada ning iga väike lisa selle summasse on väärtuslik. Seega tahaksin ma olla vastutav võimalikult paljude kümbemete eest, mida me selle koguhulka lisada saame."


Vabandused pika tsitaadi eest, aga... ma ei oleks osanud seda ise paremini öelda. Intervjuu enese soovitan aga kindlasti täies mahus ära vaadata.
Vasta
#61
Igihali. Olen seda "uudist" lugenud, tavaline forte tase ei ühtegi viidet kust tõlgitud ega millist mudelit ja kuidas kasutatud. Kui sa minu arvamust teada soovid, siis mina arvan, et see võimalus nüüd nii väike ka ei ole.

Kui kasutatakse tasuta domeene ja neid pikalt ei hallata(kunagisel kirjutajal kadus huvi) kustutatakse need lihtsalt ära. Või lõpetab mõni teenuse pakkuja oma tasuta hostingu lihtsalt ära. Kodukamaraltki küllalt selliseid näited.

Ja kuna jutt siin on jälle teadusele läinud, siis et natukenegi teadusest aru saada, peab tundma mõisteid. Kui siia on lingitud mõni teaduslik tekst mis sisaldab mingit informatsiooni, siis ta ei sisalda"andmeid" võid "teabeid". Esiteks, tuleb endale selgeks teha, mis asi see informatsioon TEADUSLIKU terminina tähendab. Mida mõtelb füüsik, kui ta kasutab terminit "informatsioon". Olen vahest üritanud seletada, et te tõlgendate mõisteid valesti...kasu mitte midagi aetakse oma vana joru ikka edasi. Selle taustal tundub eriti naljakas väide nagu mõni tegelane saaks asjadest aru ja tänu sellele näeb müüri taha Laugh
Vasta
#62
(12-07-2018, 13:01 )VironShaman Kirjutas: Seesama ametlik teadus on kuulutanud suure osa maailma teadmistest, eriti teadmistest väljaspool kristlust ja ametlikku psühholoogiat luuludeks ja ravib neid kui haigusi.

Ometi kasutavad samal ajal suurriikide luure, diplomaatia ja eriväed palju just neist teadmistest, mida psühhiaatria peab luuludeks ja kipub hullumajades ravima.

Näiteid, kus "loori tagust maailma" õpetatakse kõigile huvilistele (loetelu lihtsamast keerukamaks)

1) Silva meetod: kuidas enda tunnetusliku taju arendada, ehk praktilise selgeltnägemise tunnetusliku poole alustalad (toob ratsionaalsest arvude-maailmast välja tunnetusliku maailma).

2) Shamaani kursus: kuidas tajuda maailma väljaspool tava-piire (saad selguse oma eelmistes eludes omandatud kogemustest läbi hingeloomade, ehk "alumine ilm" - ning enda igavikulise vaimu elude-ülestest püüdlustest, ehk "ülemine ilm").

3) Maagiline matrix = reaalsusloome: kuidas läbi budistliku gamma-kanali minna igaviku ja tuua sealt tagasi uusi/kasulikumaid mudeleid enda igapäeva-ellu.

4) Kontaktivaba võitlus (vene keeles: bezkontaktnõi boi): kuidas vaenlase teadvusesse projetseerida illusoorseid/fiktiivseid nägemusi (õpetavad eestlastest vennad: üks ameeriklastele, teine venelastele).

5) Budistlikud-hinduistlikud õpetused: seal on üles loetletud kihtide kaupa kõik tasandid ... st eelnevad 4 punkti on mingites kindlates tasandites toimuvad tegevused.

----

Kohustusliku kooli-hariduse raames ei õpetata eelnevalt loetletud kursuseid, kudi huvilised saaks neid (ja paljusid teisi kursuseid) ise juurde õppida, kui vaid TAHTMIST on ... pigem on probleemiks see, et kirevas "teadmiste ja õpetuste turul" ei suudeta teha arukaid valikuid (jäädakse igasugu religiooni-sektide ja hinge-varaste "kassi-kulda" ihalema-tarbima).
Vasta
#63
(12-07-2018, 13:01 )VironShaman Kirjutas: Seesama ametlik teadus on kuulutanud suure osa maailma teadmistest, eriti teadmistest väljaspool kristlust ja ametlikku psühholoogiat luuludeks ja ravib neid kui haigusi.
Kui teaduse ajalooga tutvuda, siis on näha mida kõike ametlik teadus on luuludeks ja muuks sarnaseks nimetanud, aga aja möödudes on arusaamine tekkinud, et need ei ole luulud. Suurt pilti vaadates on näha, et teadus areneb inimesega koos ja kui teadlased (ametlik teadus) kohe ja praegu kõike seletada või omaks võtta ei oska, siis see ei tähenda, et millalgi sinna ei jõutaks. Rahulolematuse väljendamine seda arengut ei kiirenda - selleks tuleb teadlastega suhelda.
Vasta
#64
(13-07-2018, 10:07 )lahendused Kirjutas: 4) Kontaktivaba võitlus
...
(õpetavad eestlastest vennad:

Oskad nimesid öelda?
Vasta
#65
(13-07-2018, 10:22 )kage Kirjutas:
(12-07-2018, 13:01 )VironShaman Kirjutas: Seesama ametlik teadus on kuulutanud suure osa maailma teadmistest, eriti teadmistest väljaspool kristlust ja ametlikku psühholoogiat luuludeks ja ravib neid kui haigusi.
Kui teaduse ajalooga tutvuda, siis on näha mida kõike ametlik teadus on luuludeks ja muuks sarnaseks nimetanud, aga aja möödudes on arusaamine tekkinud, et need ei ole luulud. Suurt pilti vaadates on näha, et teadus areneb inimesega koos ja kui teadlased (ametlik teadus) kohe ja praegu kõike seletada või omaks võtta ei oska, siis see ei tähenda, et millalgi sinna ei jõutaks. Rahulolematuse väljendamine seda arengut ei kiirenda - selleks tuleb teadlastega suhelda.
Tegelikult sõltub teadus valdavast usundifilosoofiast piirkonnas kus ülikoolid asuvad. Kui võrrelda natside ja sõja võitnud sionistide teadust siis sionistide maailma juhib raha ja keelatud on kõik uurimissuunad mis välistaksid rahavõimu. Eestis on siiani keelatud piiramatu vaba energia ja antigravitatsiooni uuringud. Moskvas on terve juutide kolleegium kes määrab mis on teadus ja mis on pseudoteadus, ei tohi ju unustada miks tegelikult kommunism oma rahavaba ühiskonna ja ka seda kindlustava teadusega on rahaga maailma juhtivate juutide poolt keelatud. See hävitaks nende võimu.
Mateeria käitub ka seda teaduslikult uurides erinevalt, olenevalt millise maailma esindaja uurib, võta või Teslat, ta ütles ausalt, et ei leiutanud midagi, ainult tõi sellest maailmast, milles ta suure osa oma elust viibis tehnoloogiad siia, sama Kohleri konverteriga, suure osaga eelmise sajandi leiutajatest kes olid jõudnud piiramatu energia projektideni ja kelle käest kas osteti patendid või lihtlabaselt löödi leiutaja maha. Viimase niklist vase saamise ja vahepeal ülirikkaliku energia tootmise projekti ostsid hiinlased. Seega teaduse ja mitme allika kinnituse nõudmine iga piiksuva parahuvilise käest on nonsess. Lihtsalt kaigas millega vaidluses virutada nagu piibli tsitaatidegagi mis nagu holokaustki ei kuulu kahtlemisele ega arutlusele.
Muide skeptikute pakkumine näidata mingit imet suure raha eest on samasugune lõks kus psühhiaatrid pistavad imetegija piltlikult šokivanni ja võtavad tal käest abivaimud irvitades abitu rahahimulise üle, sama tehakse ju ka hullumajas "ravides" siit maailmast väljapiilujate nägemusi..
Vasta
#66
(13-07-2018, 13:08 )Ichigo Kirjutas:
(13-07-2018, 10:07 )lahendused Kirjutas: 4) Kontaktivaba võitlus
...
(õpetavad eestlastest vennad:

Oskad nimesid öelda?

Sai aastaid tagasi kellegi eestlasest "õpetajaga" suheldud. Nime ei mäleta. Vana ja kogenud karateka-judoka-poksijana avaldasin soovi enne õppimaasumist demonstratsiooni näha. Seda lubati lahkesti. Kui täpsustasin, et sooviksin demonstratsiooni enese peal, järgnes kohe sõim ja rohkem kirjadele ei vastatud. Küllap sai vana šarlataan aru, et ma olen uskmatu ketser ja minu peal ta umbluu ei tööta.
(14-07-2018, 11:56 )VironShaman Kirjutas: Eestis on siiani keelatud piiramatu vaba energia ja antigravitatsiooni uuringud.

Jah? Päriselt?
Vasta
#67
Kuna teema on ikkagi diskussiooni kohta, võtan siin VS ja paljude teiste vaateid veidi seletada. Foorumi põhiline postulaar on, et "asjadel" on mingi "tõeline väärtus". Mingi determineeritud suurus mille määravad senitundmatud loodusseadused. (See siis muudaks raha ebavajalikuks ja annaks meile igiliikurid jms.. kasutame edaspidi "asjade" asemel mõistet "vara" palju lihtsam mõista ja vähem võimalusi keerutada) Niisiis "väärtus" on "varale" omane nagu elektronile laeng või ioonile oksüdatsiooniaste. (Seda tarkust siis teadsid kõik head aldeprandi ufud, natsid ja kommunistid) Kuna tuntud, aga unustatud "shamaani "teadus"" seda "tõelist väärtust praegu mõõta ei oska, ega oska ka tõestada, et selline asi on olemas, aga shamaan teab kindlalt, et "tõeline väärtus" on kusagil olemas. (Ei ole võimalik, et ei ole, toob Vs tõestuseks (kõikke seda vaatamata asjaolule, et seda lausa ülikoolides õpetati ja neid õpilasi veel tänagi miljoneid ja miljoneid elus)

Järgmine oluline postulaat on, et kunagi helges tulevikus saavutab shamaani teadus läbimurde ja määrab absoluutse täpsusega kindlaks, et ühe lehma väärtus on näiteks 1.4286 siga. Siis raiutakse see kivisse ja jääb niimoodi igavesest ajast igavesti, kõigile inimestele järgimiseks. Kes arvab teisiti, tuuakse vereohvriks kuna on juut. Aga kuna seda "tõelist väärtust" pole veel 100% täpsusega kindlaks tehtud (juudid, neegrid ja kristlased on kõik arhiivid lukku pannud) , on igasugustele nõiduste ja musta maagia mahavõtmistele lubatud mõningane hindade kõikumine, mille määravad kindlaks shamaanollad "shamaaniliku sisekaemuse" põhjal.
Vasta
#68
(14-07-2018, 14:29 )Chaos Kirjutas: Kuna teema on ikkagi diskussiooni kohta, võtan siin VS ja paljude teiste vaateid veidi seletada. Foorumi põhiline postulaar on, et "asjadel" on mingi "tõeline väärtus". Mingi determineeritud suurus mille määravad senitundmatud loodusseadused. (See siis muudaks raha ebavajalikuks ja annaks meile igiliikurid jms.. kasutame edaspidi "asjade" asemel mõistet "vara" palju lihtsam mõista ja vähem võimalusi keerutada) Niisiis "väärtus" on "varale" omane nagu elektronile laeng või ioonile oksüdatsiooniaste. (Seda tarkust siis teadsid kõik head aldeprandi ufud, natsid ja kommunistid) Kuna tuntud, aga unustatud "shamaani "teadus"" seda "tõelist väärtust praegu mõõta ei oska, ega oska ka tõestada, et selline asi on olemas, aga shamaan teab kindlalt, et "tõeline väärtus" on kusagil olemas. (Ei ole võimalik, et ei ole, toob Vs tõestuseks (kõikke seda vaatamata asjaolule, et seda lausa ülikoolides õpetati ja neid õpilasi veel tänagi miljoneid ja miljoneid elus)

Järgmine oluline postulaat on, et kunagi helges tulevikus saavutab shamaani teadus läbimurde ja määrab absoluutse täpsusega kindlaks, et ühe lehma väärtus on näiteks 1.4286 siga. Siis raiutakse see kivisse ja jääb niimoodi igavesest ajast igavesti, kõigile inimestele järgimiseks. Kes arvab teisiti, tuuakse vereohvriks kuna on juut. Aga kuna seda "tõelist väärtust" pole veel 100% täpsusega kindlaks tehtud (juudid, neegrid ja kristlased on kõik arhiivid lukku pannud) , on igasugustele nõiduste ja musta maagia mahavõtmistele lubatud mõningane hindade kõikumine, mille määravad kindlaks shamaanollad "shamaaniliku sisekaemuse" põhjal.

Kaos ehk saatana laps shamanismi seisukohalt tahab väita, et erinevaid ei tohigi olla, ühe usundi piires ongi nii aga natsidel jäi väidetavalt 2 nädalat puudu, et osa maaimast teise usundi alla viia ja piiramatu energia oma maailmas tõeks tuua, paraku pani asja paika aatompomm, rahausundi võimsaim relv ja pärast seda 9 grammi kõigile valeusundi järgijatele, saksa valeusulisi taimetoitlasi tapeti väidetavalt 1946-49 1.2 miljonit, ameerika juudid käisid isegi Lääne Saksamaal safaril, sardell nina alla, kui ei söönud siis lasksid maha. Ja milliseid väärtusi sa üritad kommunismi ajal kirjeldada, vene sotsialistlik jagamispangandus milles peamehed jällegi olid juudid oma "vaeste külmetavate töökohtadega ladudes" Sionism tegi kommunismiihalusest suurriigi ja ärastas selle oma oligarhidele. 90ndatel hävitati vene valed teadussuunad rahastuse lõpetamisega ja aeti laiali teadlased näljaga. Uuriti ju nn šaraškades palju seda mis oleks hävitanud raha võimu. See et sa vihaselt lihtsalt sõimad teistsuguseid ei tee ju sind ennast targemaks, ainult segab siinseid imelike juhtumite nautijaid, mitu imelikku nähtust sa ise oled siia toonud teistele nautimiseks.
Sinu tegelik roll on ainult eemale peletada neid kel on midagi huvitavat ja ehedat rääkida sest keegi ei taha peksukotiks saada.
Ainuke võimalus siin midagi korda saata on privaatkirjavahetus kuhu sinusugused ilkuma ei pääse. Nagu näed, sa polegi kõikvõimas korralooja hullumajas.
Vasta
#69
(14-07-2018, 12:15 )seenetoorik Kirjutas:
(13-07-2018, 13:08 )Ichigo Kirjutas:
(13-07-2018, 10:07 )lahendused Kirjutas: 4) Kontaktivaba võitlus
...
(õpetavad eestlastest vennad:

Oskad nimesid öelda?

Sai aastaid tagasi kellegi eestlasest "õpetajaga" suheldud. Nime ei mäleta. Vana ja kogenud karateka-judoka-poksijana avaldasin soovi enne õppimaasumist demonstratsiooni näha. Seda lubati lahkesti. Kui täpsustasin, et sooviksin demonstratsiooni enese peal, järgnes kohe sõim ja rohkem kirjadele ei vastatud. Küllap sai vana šarlataan aru, et ma olen uskmatu ketser ja minu peal ta umbluu ei tööta.

Laugh vist Võsapets korraldas sarnase katse kunagi ka tulemusteta, aga kes oli guru, ma ka ei mäleta.
Lahendused ehk ütleb nende vendade nime meile?
Vasta
#70
Kuule Viron? Et siis kohe tõesti on Eestis piiramatu vaba energia ja antigravitatsiooni uuringud keelatud?
Vasta
#71
Seenetoorik sa oled shamaloogiast valesti aru saanud. VS ei mõista kuidagi seda, et õuna saab süüa vaid korra, õuna eest makstud rahatähte aga saab kasutada mitu korda. Siinjuures VS kahtlustab "rahausundi vandenõud".

Kuna asjadel on "tõeline väärtus" mille määravad senitundmatud loodusseadused, siis need uued tuvastamata loodudseadused, teevad võimalikuks "teisenemise". Ja selle varjamiseks ongi võimul "rahausk". Kui inimene sooritab "raha" ehk tegelikult "laenatud varasid, kehtetuid sedeleid "õigesse hoiukasssasse viimise maagilise rituaali", siis juhtub IME ja laenatud varad (VS case puhul EVPed) "teisenevad" hoopis tehasteks ja kolhoosideks. Ka palverännaku teostajaga sünnib valgustumine... temast saab "hoiustaja" ehk "investor" ja nende tehaste ja kolhooside kaasomanik. Kõik on väga lihtne... toimub "teisenemine" (ei ole võimalik, et teisenemist ei toimu!) ja EVPdest saavab tehased ning proletariaadist investor. Niivisi saad tasuta energiat "teisendada" palju ainult jäksad
Vasta
#72
(14-07-2018, 18:03 )Chaos Kirjutas: Seenetoorik sa oled shamaloogiast valesti aru saanud. VS ei mõista kuidagi seda, et õuna saab süüa vaid korra, õuna eest makstud rahatähte aga saab kasutada mitu korda. Siinjuures VS kahtlustab "rahausundi vandenõud".

Kuna asjadel on "tõeline väärtus" mille määravad senitundmatud loodusseadused, siis need uued tuvastamata loodudseadused, teevad võimalikuks "teisenemise". Ja selle varjamiseks ongi võimul "rahausk". Kui inimene sooritab "raha" ehk tegelikult "laenatud varasid, kehtetuid sedeleid "õigesse hoiukasssasse viimise maagilise rituaali", siis juhtub IME ja laenatud varad (VS case puhul EVPed) "teisenevad" hoopis tehasteks ja kolhoosideks. Ka palverännaku teostajaga sünnib valgustumine... temast saab "hoiustaja" ehk "investor" ja nende tehaste ja kolhooside kaasomanik. Kõik on väga lihtne... toimub "teisenemine" (ei ole võimalik, et teisenemist ei toimu!) ja EVPdest saavab tehased ning proletariaadist investor. Niivisi saad tasuta energiat "teisendada" palju ainult jäksad
Milleks see ilkumine VS kallal, mis EVPd jne...v6i et kohe kolhoosid ja tehased ? Shock
Mis sa oled 6ks nendest, kes eesti rahvalt kokku kogutud rublad ( mis rahvalt m6ningad isiklikuks kasutamiseks 6ra varastasidi) kottide viisi enestele dollariteks vahetasid saades edaspidi tehased ja kolhoosid ja enamgi veel ?
Vasta
#73
(14-07-2018, 17:09 )seenetoorik Kirjutas: Kuule Viron? Et siis kohe tõesti on Eestis piiramatu vaba energia ja antigravitatsiooni uuringud keelatud?
Keegi ei keela sul teemat ülikoolis üles tõstmas aga tulemuseks võib olla, et kõik head teadlased keeravad sulle selja ja kutsutakse välja hihiiauto valgete kitlitega. Teadusringkondadesse sa enam peale seda avaldust ei kuulu.
Teadlane ju nii lolli juttu ei aja.

Vasta
#74
No rublade varguses polegi mind varem süüdistatud.. aga ole mureta ei ole mina sinu rublasid varastanud. Muide need rublad, mis sulle palgaks maksti ei olnud konventeeritavad, need olid panga lehed, mida sai vahetada ainult kaupade vastu. Või te VSiga lõite rublad palgapäeval pangas letti ja vahetasite need dollariteks ja markadeks Laugh valuuta omamise eest pandi vangi.

Välisarveldus käis valuutarublades, neid aga palkadeks ei makstud.
Vasta
#75
(15-07-2018, 11:09 )Chaos Kirjutas: No rublade varguses polegi mind varem süüdistatud.. aga ole mureta ei ole mina sinu rublasid varastanud. Muide need rublad, mis sulle palgaks maksti ei olnud konventeeritavad, need olid panga lehed, mida sai vahetada ainult kaupade vastu. Või te VSiga lõite rublad palgapäeval pangas letti ja vahetasite need dollariteks ja markadeks Laugh valuuta omamise eest pandi vangi.

Välisarveldus käis valuutarublades, neid aga palkadeks ei makstud.
Ära aja jama, rublad olid venes konverteeritavad peale Gorba lahkumist ja Eesti iseseisvumist ja varastati mitte minu rublad vaid kogu Eesti rahvalt kokku kogutud rublad, mis siis kenaste venes/Tsetseenias vahetati kõva valuuta vastu...Laa* laiutas ainult käsi: rublad olla kõik ära varastatud...Ühesõnaga, kui sa ajalugu ei tea/mäleta, siis ole vait, aga jah, haugi mälu on raske puue... Laugh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat