•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väitlus – suhtlus – diskusioon.
(08-08-2018, 19:18 )kage Kirjutas:
(08-08-2018, 14:03 )Eithea Kirjutas: vaadeldes kuidas mõte liigub, areneb, teiseneb ja milline taotluslik assotsiatsioon luuakse vaatajale jne...ehk et kuidas keegi midagi näeb ja kokkuvõttes on see väga huvitav.
Jah, on huvitav, aga näiteks mind ja paljusid teisi huvitab kas see kuidas asjad tegelikult töötavad ja miks, millest koosnevad, kuidas neist aru saada jne. See annab lisaks huvitavusele ka võimaluse näha pildi ja assotsiatsioonide taha ning selgitada ka teistele seda.

Huvitav kas näiteks lamemaalased ka niimoodi teevad - uurivad Lameda Maa pilte ja kogutud infot ning vaatlevad kuidas mõte liigub, areneb, teiseneb jne...
Aga miks mitte? On teema, on ka uurijaid, mõtlejaid, vaatlejaid, YT-s on neid hulgim, nii arutluste, vaatluste kui mõtetega.

Vasta
Sellest lameda maa uurimisest võin oma kogemuste põhjal rääkida.
Trehvasin neid teooriaid lugema vist esimesest paberkandjal "Telegrammist". Kuulnud olin ennegi, kuid polnud teooriale kui ilmsele lollusele varem tähelepanu pööranud. Siis aga tekkis huvi, kuidas üldse selline mõte pähe võib tulle. Lugesin ja vaatasin netist klippe ja filme. Kuna elan mere kaldal, vaatasin aknast välja. Midagi tundus jama kõrval ka tõest. Näiteks vaatasin binokliga, kuidas purjeka valge kere kaob Naissaare sadama taha. Arvutustepõhiselt oleks pidanud olema mulle nähtamatu nii paat kui ka sadam. Otsisin valemid, arvutasin. Otsisin välja ka ehitajatele ja maamõõtjate koolituses kasutatavad valemid. Arvuta palju tahad, minu kodust peaks Naissaare rand olema nähtamatu 14. kõrguseni. Aga see pole nii. Ei viitsinud enam asjaga tegeleda, kuigi plaanisin sõita Naissaare sadamasse sobiva ilmaga ja toki otsa pandud valge lätaka abil teha mõned mõõtmised. Et telefoniga ühenduses olles keegi mul kodust vaatab, millal lätakas on näha ja millal mitte. Ei viitsinud.
Siis aga juhtusin Soome kalale minema ja ööbisime Sadelni saare kalurionnis. Sinna tulid ka kohalikud linnuvaatlejad ja seadsid üles oma statiividel teleskoobid. Kevadeõhtu selges pimeduses kutsus üks neist mind vaatama Tallinna teletorni. Ja olidki ilusti neli punast tuld horisondi kohal näha. Sai isegi pilt klikatud, mille olen ka siin foorumis avaldanud. Koju tulles otsisin välja teletorni andmed, suhtelise ja absoluutse kõrguse, kohviku kõrguse jne. Tegin arvutused ja selgus see, mis pidigi. Maakera on ümmargune, Sadelnile paistis ainult neli ülemist tuld, kohvik ei paistnud.
Nüüd alles läksin binokliga mere äärde kivide vahele ja üritasin Naissaare sadamasilda vaadelda kohe nina vastu vett. Noh, lainetus ka, vaatasin ca 1 m kõrguselt veepinnast. Ja muidugi ma ei näinud Sadamat. Olin lihtsalt valesti hinnanud oma maja akna absoluutset ja suhtelist kõrgust. Kui otsisin välja oma vana krundi geo aluse ja liitsin akna kõrguse, siis selgus, et minu algsed arvutused olid üsna jamad. Tegelikult on täpsed mõõtmised Naissaarega siiani tegemata ja väike kahtlus on ikkagi veel hinges, sest ikkagi paistab nagu liiga palju. Eriti kui võtta lühem maa ja teha arvutused 4km kaugusel oleva Aegnaga. Olen üritanud ka lisada arvutustesse optikasse kuuluvaid valemeid, refraktsiooni jms, kuid mõned küsimused on siiski jäänud.
Praegune arvamus on, et suur osa netis levivaist piltidest ja klippidest on täiesti teadlik võltsing ja maakera on loomulikult ümmargune. Ja loomulikult lugesin ja võrdlesin ka kõige lollakamaid näiteid ja üritasin aru saada, kas need on teadlik uhhuutamine, või on tegemist siiski mingi tõsisemaga. Seda täiesti eelarvamustevabalt.
Midagi vastuolulist siiski maakera kumerusega on ja mingid anomaaliad esinevad.
Loomulikult uurisin ka peale otseste vaatluste muid tõstatatud küsimusi selles vallas ja jäi mulje, et mingi jama on siiski ka Antarktikaga seotud. Noh, kui kuulata kasvõi admiral Byrdi täispikka intervjuud, mis netis vabalt vaadeldav.
Kas keegi kujutab endale ette, et oma jutu järgi lennukiga maakera sisemusse lennanud ja seal mingi teise rassiga suhelnud mees saaks pärast selliste avalduste tegemist töötada USA kõrgetel positsioonidel, olla admiral ja juhatada eskaadrit??? Ja siis hiljem veel rääkida tohututest maadest Antarktika jääseinte taga. Paneb mõtlema.
Aga kogu selle lugemise ja uurimise juures kohtasin teatud kontingenti inimesi, kes ka siin foorumis esindatud. Need, kes hakkasid kohe kätega vehkima ja röökima, et jama, jama, kõik on luul ja lauslollus. Kui küsisin, kas oled üldse tuttav, mis küsimused on püstitatud ja mille põhjal maa lamedust väidetakse, siis oli alati üks vastus, et ei kavatse mina mingit lollust lugema hakata. Ja vot nimelt see viskas ikka jubedalt ära, et asja olemusest ise mitte midagi teadmata võetakse kaljukindel seisukoht. Nii jäigalt, et isegi arutleda pole võimalik. Aga selle teesi juures jäävad siiski mõned küsitavused. Aga neid pole ju võimalik kellegagi arutada, kui sulle ainult jama, jama, loll jama vastu karjutakse.
Kuuldavasti olid mitmed põlisrahvad esimesi maadeuurijaid maha löönud, kui need hakkasid linnadest ja autodest rääkima. Neid peeti kurjast vaimust vaevatuiks või lihtsalt idiootlikeks valetajateks.
Seega on minu kogemus selline, et pean maakera ikka ümmarguseks, kuid on tekkinud huvitavaid küsimusi. Ja ma leian, et see lugemisevaev ja lameda maa teooria enesele selgekstegemine polnud maha visatud. Ka näiliselt väga ulmeliste ja vastuoluliste väidete kõrvutamisel ja võrdlemisel saab mingit teavet. Neid ei pea pimesi uskuma, kuid mitte ka sama pimesi jamaks tembeldama.
Vasta
Minu tagasihoidlik hinnang "Vene meedia ajupesu" teemas äratas ootamatut tähelepanu. Kaasfoorumlane Viimne Roomlane tahtis minuga privaatselt vestelda ja ma võimaldasin talle seda ja minu jahmatuseks hakkas mainitud isik mind sõimama ja kiitma vene tv propagandasaateid. Lühikese ajaga jõudis Viimne Roomlane genereerida neli kirja, milles muuhulgas ennustab Eesti saamist Venemaa Föderatsiooni liikmeks, kurta NSVL-i lagunemise üle, kiita vene meedia ausust jne... Normaalne või?
Vasta
Huvitav kuidas kuidas kahalikud selgeltnägijad ei suuda Roomlase alter ego siin foorumis tabada, aga olen minagi saanud noomida kuidas ma maailma ainukese - õige ja sõltumatu meedia sõnu julgen kahtluse alla seada... ja see tähendab ainult üht, olen kellegi palgal. Siin foorumis on see normaalne tanoid!
Vasta
(10-08-2018, 19:42 )tanoid Kirjutas: Minu tagasihoidlik hinnang "Vene meedia ajupesu" teemas äratas ootamatut tähelepanu. Kaasfoorumlane Viimne Roomlane tahtis minuga privaatselt vestelda ja ma võimaldasin talle seda ja minu jahmatuseks hakkas mainitud isik mind sõimama ja kiitma vene tv propagandasaateid. Lühikese ajaga jõudis Viimne Roomlane genereerida neli kirja, milles muuhulgas ennustab Eesti saamist Venemaa Föderatsiooni liikmeks, kurta NSVL-i lagunemise üle, kiita vene meedia ausust jne... Normaalne või?

Ära eputa, sa pole esimene ega viimane, kes antud privaatsõimukirju saanud on Laugh A siis hakkad mõtlema, et selliselt mõtlevad inimesed ei ole ju päriselt olemas... Mis mängu ta huvitav mängib? Sajab jutukasse sisse ja karjub "Elagu Putin" ja lahkub Laugh

Vasta
Siis ehk ikkagi ongi siin foorumis üks palgaline troll? Arvasin et see on niisama linnalegend.
Vasta
(10-08-2018, 19:42 )tanoid Kirjutas: Minu tagasihoidlik hinnang "Vene meedia ajupesu" teemas äratas ootamatut tähelepanu. Kaasfoorumlane Viimne Roomlane tahtis minuga privaatselt vestelda ja ma võimaldasin talle seda ja minu jahmatuseks hakkas mainitud isik mind sõimama ja kiitma vene tv propagandasaateid. Lühikese ajaga jõudis Viimne Roomlane genereerida neli kirja, milles muuhulgas ennustab Eesti saamist Venemaa Föderatsiooni liikmeks, kurta NSVL-i lagunemise üle, kiita vene meedia ausust jne... Normaalne või?

Mis sul siin ikka nii väga jahmatada. Roomlasel lihtsalt äratundmisrõõm ja hea meel oma vana sõpra jälle taaskord näha.
Mulle tundub ja nii imelik kui see ka poleks aga vastandid tõmbuvad suhetes ja see on tegelikult hea. Toob esile selle, millele endas tähelepanu peaks pöörama, kui ainult tahtmist on.
Vasta
Harimatu räuskamine saab meeldida vaid sarnaste puudustega inimesele.
Vasta
"Viimane Roomlane" teatas mulle, et "pikksukk" aka (temaarust)"positiivne", on justkui "tanoidi" nime all tagasi. On see nii?
Vasta
(11-08-2018, 13:11 )tanoid Kirjutas: Harimatu räuskamine saab meeldida vaid sarnaste puudustega inimesele.

Huvitav, miks ta just sinu sõbraks valis? Midagi peab teil ühist olema? Ehk on see mõni äärmus millesse mõlemad kinni on jäänud? Tõsi on, et ega endasse vaatamine ei pruugi tõesti kõigile meeldida.
Vasta
Komistasin kogemata oma sõbra nimekirja otsa ja ohh üllatust mu ainuke sõber on Tanoid (pännitud aktiivne kuni 14,11 eile). Mina pole Teda sinna pannud. Tähendab Ta ise hakkas, mis sest, et mu viimaste posituste peale oli ta esimene, kes ilkus ja üle laskis.
Vahest selline "sõbrustamine" on ka Minaelan`i hinge hellaks teinud ning silmist pimedaks, et ei märka sarnasusi: Positiivne-Pikksuk-Tanoid.
Bännimine on reeglite kohane , kuna Pikksukal oli aastane bänn, aga ta tuli uue aliasega…..
Vasta
Milles see sinu ülelaskmine seisnes? Seletaks äkki?
Vasta
Jah vaadates seda järjekordset grafomaanliku manipuleerida püüdvat verbaalset diaharreiat võib vabalt tsiteerida eesti räppartisti Aabrahami lauluteksti Miskit on lilla:Tead kuidas ta vahele jäi?Ta käis pikalt sital ja sellel mees lital haises pask nagu plikal.
Mulle meeldib paraweeb siin võib kohata nii lahedaid skisoide kes ennast isegi minaolen kes olen jehoovade pähe või Inannadena oma elukäiku ja kiikse esitavad,igasugu mütoloogiast oma väärakusele,manipulatsioonidele ja vaimsele alaarengule õigustust otsivad ja leiavad,seda on nauditav jälgida.
Vasta
(03-03-2019, 20:34 )Minaelan Kirjutas:
(03-03-2019, 20:28 )Vesilik Kirjutas: Jah vaadates seda järjekordset grafomaanliku manipuleerida püüdvat verbaalset diaharreiat võib vabalt tsiteerida eesti räppartisti Aabrahami lauluteksti Miskit on lilla:Tead kuidas ta vahele jäi?Ta käis pikalt sital ja sellel mees lital haises pask nagu plikal.
Mulle meeldib paraweeb siin võib kohata nii lahedaid skisoide kes ennast isegi minaolen kes olen jehoovade pähe või Inannadena oma elukäiku ja kiikse esitavad,igasugu mütoloogiast oma väärakusele,manipulatsioonidele ja vaimsele alaarengule õigustust otsivad ja leiavad,seda on nauditav jälgida.

OK, aga anna oma mingi muusikaeelistus ka selle teema kohta, eks.
Aga palun.Annan Sulle oma musa valiku antud teema kohta,et jääda formaalselt foorumi korrektseks muusika paranormaalsusest teemas,turgatas pähe korraga kohe mitu lugu mis sobinuks aga valin yhe,you now DJ is the god. Smile
Vasta
No võtame nüüd ilusti ükshaaval.
"Popimad" avaldused on küll juba kustutatud, aga olgu pealegi.


(03-03-2019, 19:45 )Minaelan Kirjutas: Olen küllalt vana, et näha, kuidas ebajumalaid ja gurusid toodetakse. Sama näen jälle ja jälle siin foorumis. Mees, kes on siin foorumis aastaid figureerinud, esineb nüüd uue nimega ja võitis koheselt järgijaid...sest tal on ju tohutud "teadmised kõigest". Mehel, kes nö alles paar kuud tagasi liitus meie foorumiga???

(01-03-2019, 20:47 )Digitaria Kirjutas: Olen ka lugenud nii Hinge rännakut, kui Hinge saatust ja ei saa aru kuidas need kaks raamatut aitavad seda konkreetset kummituse lugu lahendada. Newtoni raamatud on ilus tilu-lilu, nö energeetilise maailma õied, annavad meile siin lootust paremaks, aga ei sega igapäevaseid kannatusi.

Naut annab head nõu. Hirm pole kõige parem emotsioon selles olukorras. Vaim on ise segaduses ja tajudes teie hirmu, läheb ta veel rohkem väge täis, sest ta toitub elavate energiast, emotsioon on ka energia. Tema hakkab rohkem kolistama, te kolite välja ja ta vaeseke on jälle üksi oma õnnetusega. Kui naine on tundlikum, siis üksi kodus olles rääkigu vaimuga. Häälega, siis on tal endal julgem ja proovida meelitada vaim kontakti võtma. Pakkuda talle võimalusi, võib olla tahab ta koputada ja nii saab kas küsimusi esitades asja uurida. Jah üks koputus, ei kaks või kuidas te kokku lepite. Või siis lihtsalt rääkida temaga ja avada oma mõtted ja tajud, ka nende kaudu saab vastused. Kui ga tajute ohtu ja negatiivsust, siis ei ole mõtet ise asja edasi torkida. Kutsuda kohale oskaja inimene. Siin on jälle Naut´il õigus: Igasugust susserdajat pole vaja.

(03-03-2019, 09:42 )Mannu Kirjutas: Naut, super töö !!!!
ma ikka mõtlen, et issand jumal on sind paraveebile kingituseks saatnud. Kui nüüd selle sinu sädelemise peale kadunud Päikeseinsener välja ilmuks, siis ... - palun ärge minge keegi kadedaks, alati võib ju veel müstilisema poolega täiendada.

(03-03-2019, 20:28 )Vesilik Kirjutas: Jah vaadates seda järjekordset grafomaanliku manipuleerida püüdvat verbaalset diaharreiat võib vabalt tsiteerida eesti räppartisti Aabrahami lauluteksti Miskit on lilla:Tead kuidas ta vahele jäi?Ta käis pikalt sital ja sellel mees lital haises pask nagu plikal.
Mulle meeldib paraweeb siin võib kohata nii lahedaid skisoide kes ennast isegi minaolen kes olen jehoovade pähe või Inannadena oma elukäiku ja kiikse esitavad,igasugu mütoloogiast oma väärakusele,manipulatsioonidele ja vaimsele alaarengule õigustust otsivad ja leiavad,seda on nauditav jälgida.

(03-03-2019, 11:22 )Minaelan Kirjutas:
(02-03-2019, 20:16 )Naut Kirjutas: Saan aru, sul on vaimude ärasaatmisel omad nipid ja kogemused?
Äkki oled hea ja jagad neid? siin on täpselt õige koht selleks.

Siin on hea koht heausksete õngitsemiseks ja endale järgijate otsimiseks. Nö gurude peamine saak.


(01-03-2019, 16:17 )Minaelan Kirjutas: Kas sinu lubamine para-webi monoloog-õpetajaks pole riskantne TÕELISTE parahuviliste jaoks. Smile1? Heatahtlik küsimus wink.

PS. Sain aru, mis sind solvas ja kustutasin selle.

PSS. See "aukude" asi on nüüd küll ikka väga narr, aga see selleks.


Nagu aru saan, siis räägid sa taas minust, Mina elan? Ja taas "heatahtlikult" (nagu sa pidevalt oma pöördumiste puhul rõhutada üritad)???
NO SHIT!?!?

Aga no räägime siis pealegi otse ja nö. silmast silma. Julged, Minaelan? või julged vaid ümbernurga läbi hämu ja "lillekeste" siin suhtkoht jama minu kohta suust välja ajada?

Mis sind segab, Minaelan?
Et ma ei vastanud su nuhkimisele, kui vana ma olen? - Sul on kõigi teiste vanused siin teada? Pead kartoteeki?
Et ma sind, kui mingit saja aastast (või kui vana?) ei taba (su enda meelest) piisavalt kummardada-austada?
P.S. Su vanus pole enivei kuskil kirjas. Pealegi mul on suht pohh, kui vana siin keegi on.
Et ma kirjutan sinu, Minaelan ja lisaks ka lillade-hirmus (?? omg, no tõepoolest) Vesiliku jaoks liiga pikalt ja arusaamatult?
- No skrollige mu teksti osas edasi, ignoreerige, pange mulle oma seadetes blokk, milles küss? Kopige siia juutuubikust laulukesi ja olge ikka häppid.
(Läbi sellesama muusika muusa tervitan vastavas rubriigis ka mina kõiki paraveebi "isiklikkuses urgitsejaid" ja muidu klatšimoori tendentsidega foorumlasi. Võtke iizilt, termin "vanamutt" tähendab seal sümboolselt meie vastava olemusega naisalget, eks. Lihtsalt selgitan.)

Või käib teile ikka illgelt närvidele, et mind hakkas huvitama Sumeri mütoloogia? Või see, et seal asju oma nimedega nimetada söandan? (Ah see viimane on Vesiliku meelest koguni minu VÄÄRAKUS, või mis?) Või et Vana Testamendi allegooriad tunduvad põnevad? Või Pimeduse originaalteooriad? Või sümboolika üleüldse? Või semantika? Taro ehk?
Jah, mul on tõesti palju huvisid. Shoot me.

- Samas kui TEID see kõik EI huvita, siis mida pekki te vingute? Ärge lihtsalt lugege neid teemasid. Või siis nendes minu postitusi. Need on ju teile liiga pikad ja liiga arusaamatud. Tekitavad kõhulahtisust Vesilikus lausa. ÄRGE LUGEGE NEID. Lihtne lahendus justkui, mis? Hoiate oma tervist, seedimist, lisaka ka aega kokku ning pealekauba pole sel juhul ohtu, et teid möödaminnes ikka "ära värban" ja nii.
Mis veel teid segab?
Et ma olen naine??
Või et mul on lihtsalt oma arvamus?
Et keegi oli selle minu arvamusega paaris teemas (kümnete valikust) nõus? Et Mannu ütles hea sõna selle kohta, mis talle endale huvi pakub?
See, et üldse keegi hea sõna teisele avalikult ütleb? On see seni out siin olnud, et NÜÜD korraga sellest justkui kreepsu saite?

Või see, et olen teie märgades unenägudes siiski mingi teie end poolt joonistatud mehenäss (Minaelani puhul?) või koguni kiimane homonoormees (Vesiliku jaoks näiteks?), kes siin ainsa missiooniga süütuid vanureid "värbamas" käib?
KUHU värbamas? Mis sekti?
Oma postitustes räägin justkui ja AINULT sellest, et inimene on iISE ENDA JUMAL ning igalühel tuleks leida oma anded ikka enda seest ja eelkõige.
Ning hakata lõpuks AUSAKS, for god sake.
Või millest te sogate?

Või ikka tundub siin teile, et olen mingi räme topeltagent ja uue nimega "vana olija"?
Olen jah. Vana olija. Ha ha ha. Ma pole seda salanudki justkui. Aastatel 2004-2005 olin siin osaline.
Uuesti registreerudes polnud aga see 14 aastat tagasi pandud salasõna ega ka nimi enam meeles.
No ja siis?

Mis nimelt veel teid segab minu isikus, lugupeetavad?

Hea teema olete oma "delfitungide" maandamiseks muidugi valinud, tuleb mainida.
"Vaimsus ja filosoofia" my ass.

-----------
Vahepeal oli minu süsteemis aga error. Tormid veeklaasis. : /
------------
[hr/]

(04-03-2019, 04:31 )Minaelan Kirjutas: Mida oligi vaja tõestada. Ph34r2

Vasta nüüd siiski, Minaelan.
Katsu nüüd ilusti eesti keeles formuleerida, mida sa nüüd ÄRA tõestasid ikkagi.
Mitte, et jälle on meil siin see sinu alaline "stiil", et pikk tsitaat teiste poolt ja paar ebaolulist sõna sinu poolt.

Ok, tegelt vist on asi... nojah. Selline nagu ta on. : )
Vasta
Minaelan.
Mis on su siinse isiklikul tasandil urgitseva tiraadi eesmärk?

P. S. Veel kord: minu vana alias oli aastatel 2004-2005. See oli 6 aastat enne SINU siiatulekut ehk ei puutu SINUSSE mittekuidagi.

Ootan vastuseid.
Vasta
Mis on sinu siinses foorumis mitme kontoga tegutsemise eesmärk ?Eelnevalt positiivne,praegu KuKr,Naut,Q11. Selles suhtes oled tubli,et enam igat enda postitust lollaka naerunäoga ei lõpeta nagu sul kombeks on : )
Vasta
Oehh....oled ikka rumal... Malandro...Smile
Vasta
See süüdistus, Malandro, on põhjendamata.
Lisaks on see vale.

Palun too REAALNE põhjendus oma väitele.
Tekstianalüüsid? Veel mingi REAALNE ASPEKT, millele oma oletuse oled rajanud?
Lihtsalt kellegi isiklikud "paranoiad" pole pädevad.
Õppige argumenteerima mitte lahmima.
Selgeltnägijad te siiski pole, Minaolen ja Melandro . Ja see juba siiski ON fakt.
Miks? Sest te EI NÄE. Teil ilmselgelt pole võimet eristada kaugteel ei inimese sugu, vanust ega tema ainuidentiteeti aliase piires.

Oma 14a. vana aliase andsin aga ka adminnile teada.
Võin neile avaldada oma ip, pole probleemi.
Sama võivad teha ka Q11 ja kes iganes veel siin kellelegi "tundub". Kui nad soovivad.
Mul pole põnnata midagi.
Sest ma räägin tõtt. Iizi.
Ip peaks piisavalt infot sisaldama küll.

.Kellegi isiklikku laadi näägutuste peale end sellegipoolest muutma EI HAKKA.

Järgmine.
Kuigi tahaks Melandrole vastata, et mu siinviibimise TEGELIK eesmärk pole loomulikult põnevate teemade uurimused-arutelud (sest ma ju pole ka kuskil midagi kirjutanud justkui?), see tegelik eesmärk on mingi suht ebaadekvaatse saja aastase(?) Minaelan "värbamine" oma sekti.
Tohutult väärtuslik liige oleks.
Tema kommid on küll sellised, et 90% on kellegi tsitaat, siis 9% suur karjuv allkiri iga kommi all, a la kuidas ta kunagi ei eksi ja 1% siis tema mingi lause, mis sisaldab minimaalselt infot teema SISU kohta.
Ikka illgelt "väärtuslik" liige oleks, mmmmm!

1sõnaga kellegi isikuandmed huvitavad mind siin kõigevähem.


Ennetavalt: ei, mul pole dünaamiline ip.
Vasta
See on mõttetu küsimus, sest oletused (PW) põhinevad sellel, et kõike siin ilmas kontrollib ülemaailmne mafioosne võrgustik, kes "kardina tagant" kõike valitseb. Ja usk "kardinatagustesse jõududesse" on nagu islamiusulise usku Allahisse. Nõutud on fanaatiline pühendumine, küsimuste esitamine ja kahtlemine ei ole lubatud.

Naut... ainult niimodi võib siin suhelda ja väidelda. Teised on kardinatagused trollid.

Vasta
(04-03-2019, 20:21 )Chaos Kirjutas: Nõutud on fanaatiline pühendumine, küsimuste esitamine ja kahtlemine ei ole lubatud.

Naut... ainult niimodi võib siin suhelda ja väidelda.
Chaos, see on sulaselge vale!
Loe teemat Djatlovi kuru kohta. On küsimusi esitatud, on kaheldud, on hüpoteese püstitatud, on ümber lükatud, on tõestatud ... ja lõpuks kohustuslikku õiget vastust ju kellelegi vastu pead ei taota? Mis toimus "Lameda Maa" teemas? Kaheldi, esitati küsimusi

Kui on mõnel inimesel oma kindlad seisukohad, milles kahtlemisele ta valulikult reageerib, siis - mis siis ikka. Mine sa oma fanaatilise pühendumise nõudmise jutuga õite kuu peale.

Ja kus on sinu sisukad postitused? Kus on midagi muud peale pealiskaudse kriitika?


Chaos, sa kuskil mainisid, et oled Araabiamaades palju ja tihti käinud? Või kuskil sealkandis? Oleks huvitav lugeda muljeid, eriti neid, mis puudutavad otsapidi parateemat - kas siis religiooni või rahvauskumusi. Või oled seal kogenud midagi salapärast?
Vasta
Chaos.
Jajah. Ja nüüd tuleb ilmselt veel Q11 ja lisab, et kõik on niiehknaa illusioon. Tore.

Ja ma pole siin küll jah, mingi "teeneline parafoorumlane", kes alates paleosoikumist siin aina istub ja kopipastesid toodab aga mina siiski teeks küll ettepaneku, et ehk nagu aitab juba küll.
Aitab sellest kellegi jaoks ühtemoodi (läbi isiklikuks mineku või lahmimise) siin NIIÖELDA väidelda ja solvangute puhul hiljem pea liiva alla peita. Nii need asjad ei käi siiski. Elus tervikuna.
Ja aitab ka igasugustest "mutihingelistest" paranoiadest. Põhjendusi pole, argumente ei oska tuua - hoidke oma "uulud" endale. Selgeltnägijad TE POLE. Pigem vastupidi.

Nüüd ka siin nn. oponentidel suud vett täis.
Ei ühtegi vastust ega pädevat argumenti?

Mis krdi värk üldse nende topeltaliaste paduhirmuga siin alaliselt on, ma ei saa aru?
Kui idioot peab keegi olema, et teha endale 2 kuni 12 topeltaliast ja siis siin iseendaga "dispuuti" pidada?? (Kuigi jah, kiiksusid on igasuguseid).
Või mis see point ikkagi oleks? Nagu tõsiselt???

Ja siin siis pannakse profiilipiltidesse igasugu mandalaid ja allikapilte või mis iganes "ülevat", heietades nõretavalt kuskil oma "kõrgemast" elutarkustest? Sõna võtta teemal, milline ikka Õige empaatia on?? Ptüi.

Ma imestan, et siin uued liitujad üldse julgevad suu lahti teha, kui täiesti esimestest sammudest peale on siin kohati nagu "vanakeste" võimu all olev "tsoon", kus iga uustulija maha tambitakse, talle oma paranoiadega selga vajutakse (kusjuures ilma igasuguse põhjenduseta) ja sõna otseses mõttes oma madalate tungide ajel s’taga loobitakse. Jep, just nii oli see nii minu kui teiste puhul panin tähele.
See eelnev Vesiliku "ümbertnurga" rõvedus on siiski aga juba tase omaette. Nii tülgastavate isikliku suunaga "vihjekeste" peale ikka annab tulla.

Vabandama muidugi ei vaevu hiljem keegi.

Mis teil viga on, oo “kõrgelennulised” teoreetikud? Põues istuvad väikesed "vanamutihingekesed" ei anna asu?
Fakk off, ausõna.

--

Aga õnneks jah, pole siin enamus sellised. Ura selle peale.






U Ra, muide tähendab Ra ehk valguse juures.
Veidi üldharivaid tõdesid ka sekka. : P

Vasta
Lihstalt soovitus: "Minaelan ela ise ja lase teistel elada!"

nii on lihtsam sul endal...

elu on nagu pokker ja iga mängija peab ise oma kaardite põhjal tegema valikuid ja töötama välja strateegiaid ja mängima võidu peale. kogu aeg kiigates, mis teistel käes on ja kuidas ta peaks tõstma või mittetõstma... see on püüd mängida teise inimese mängu, mitte oma mängu/elu

üks tark ütles - no mida s aronid kogu aeg minu pähe... Smile see siis minu kalduvus mitte elada oma elu. meil kõigil on väega suur kiustaus elada pigem teiste elu kui et enda oma.
Vasta
Kibestunud "vanakeste" mittekonstruktiivne kriitika uute tulijate ja/või välja paista julgejate suunal on asi, millega peab midagi ette võtma.

Konstruktiivne kriitika, seisukohtadega mittenõustumine, vastuvaidlemine - kõik on OK. Jumalates kahtlemine, no seda on just Naut siin teinud (nauditav arutelu Punahabemega, poolelijäänud arutelu Krayoni toetajaga) - kui inimese jumal tema südames on tugev, siis ei karda ta väitlust. Ka siis kui väitluses kaotajaks jääb. Sest on koht, kustmaalt kaob ära jagunemine võitjaks ja kaotajaks, eks ju Q11 wink Täitsa siiralt kujuures.

MInaElan, sul on kindlasti kuskil mõjuv põhjus olla kibestunud, muidu sa seda ei oleks, ja me ei hakka siin arutama neid põhjuseid. Kuid sellise väljaelamisega ei muuda sa mitte midagi kuskil paremaks. Sa särasid ise ka oma paraveebi tuleku algusaegadel. See sära tuhmus nägelustesse.

Siin on paranoia aliaste suhtes. Selleks on põhjust andnud tõesti mitmed aliaste read, kuid neid ei ole nii palju kui mõni kardab. Ja kui olekski nii, et näiteks KuKr hakkab oma mingi aliase alt (Pikksukk vabaneb varsti Smile ) postitama pisikesi esseekesi teemal "Kes on Gunja ja milline on tema oletatav seotus Rotschieldidega" siis oleksin ma igatahes huviline lugeja, ja arutelu oleks teretulnud (mitte aga stiilis - sa oled loll ja joo vähem!).

Ja Vesilik, hingi püüan siin mina! Väidan, et kõik adminnid on huvitatud uute inimeste tulekust foorumisse, kes teevad rohkem või vähem sisukaid postitusi, jagavad isiklikke kogemusi, fantaseerivad erinevate reaalsuste piiril jne, või ka paljastavad ilmselgeid lavastusi ja liigsinisilmseid uskumusi (aga konstruktiivses vormis). Ptui, kurat, Vesilik, sinu jälkust ei hakka ma tsiteerima - igaüks näeb maailma oma rikutuse tasemelt!--------------
Vasta
(05-03-2019, 11:18 )Mannu Kirjutas: sära tuhmus

Tabav.

Sajatamine ja lajatamine mõlemad ju "sära" pihta.


Sageli võetaksegi üle röövija muster ja muututakse samasugusteks.


_____________________________
Kõrgkklass muidugi tase omaette.. seal niiöelda särade kogumine, oma "draakonipessa" Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat