Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must maagia, kuidas sellest lahti saada?
#1
Tere!

Elukaaslane kadus kuuaega tagasi ära. Olime 25 aastat kooselanud. Meil on 3 last. Viisin mai lõpus tööle ja rohkem pole teda näinud. Mis juhtus, ei tea.
Hetkel tean, et elab ühe naisega Tallinnas, vahete-vahel helistame, ise otsis minuga kontakti, kord räägib tavalist juttu aga enamus kordades on ta muinasjutumaailmas, ajab imelikku juttu.
Kui küsin, miks ta nii tegi, ütleb mulle ikka ja jälle, et see oli tema otsus, aga mina ei lepi sellega. Meil ei olnud tülisid, olime tavaline maapere, kõik toimis. Mis juhtus? Kas on lootust, et tuleb tagasi?
Ta keeras kõikide elud peapeale, kaasaarvatud enda oma.
Mul on tunne, et seal on midagi musta ja hämarat, see pole tema tavaline käitumisviis.
Meid on tabanud peres sellised õnnetused, mida varem pole olnud. Kõik need õnnetused toimusid ootamatult, peale selle kui ta ära kadus.
Enne tema kadusmist käisin tema pool ühikas, ja siis oli tema toa ukse peale tekkinud ussikujuline asi, siis näitas mulle nõiasõnadega lehte, kus oli kirjutatud peale loits, mida pidi ta lugema lillel, mille pidi ta maha istutama.
Need sõnad olid umbes:
"Sa saad õnnelikuks, saad rikkaks, su elu muutub kardinaalselt, kõik läheb paremuse poole..."
See kõik tundus mulle imelik tol hetkel, mida enne tegelikult ei olnudki. Lisaks ta valetas ka hästi palju. Talle tehti kingitusi, käekell, heliplaat - nende kohta väitis, et sõber tõi odavalt, aga mida ei taha hästi uskuda, see pole reaalne.
See naine oli eelnevalt tema juures käinud mitmeid kordi. Mina sain alles hiljem sellest aru. Üldiselt raske juhus.
Kõige hullem on asja juures see, et ta ei tohi lastega rääkida, ja ei räägi nendega üldse. Minuga räägib ta SALAJA! Mõnikord ollakse tal kõrval, dikteeritakse juttu ette, kui on midagi vaja.

Kui on tegu musta maagiaga, mida siis tegema peaks? Kas on võimalust sellest lahti saada?
Vasta
#2
Kuidas ta siis kadunud on, kui sa tead kus ta elab ja kellega ja suhtled ka veel telefoni teel? Ja mismoodi te koos elasite kui tema juures ühikas käisid?
Vasta
#3
Töö oli kodust kaugel ja pidi võtma sellepärast ühikatoa. Nädalalõpuks tõin ta koju. Käisin lastega tema juures külas ka nädala sees.

Kadunud on sellepärast, et mina ei ole teda enam kuuaega näinud. Minu jaoks on see kadumine.
Järsku jäid kõik pooleni, tööd, unistused. Kõik oli tavaline.


Vasta
#4
Kadus kuu aega tagasi ära ja ta ise otsib kontakti.
Urmas Alender

Ruja.ee
https://ruja.ee › Laul
Kõik läheb mööda. Käivad rõõm ja kurbus käsikäes, küll Sa näed, kord tuleb päev. Öö läheb mööda. Koiduvalgus kingib Sulle väe, küll Sa näed, siis on uus päev.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas enda võimeid arendada? Carmel 3 4,126 06-06-2016, 21:39
Viimane postitus: avastaja
  Musta maagia ohver heledus2 11 12,819 13-03-2014, 09:37
Viimane postitus: Caruso
  Must maagia.. rakorax 10 10,694 25-01-2014, 16:31
Viimane postitus: murmur
  Kuidas äratada võimed üles ? triin18 27 16,640 11-07-2011, 15:53
Viimane postitus: karlapoiss
  Needusest lahti saamine Krissahh 2 3,294 13-03-2011, 07:13
Viimane postitus: Krissahh
  Kuidas avastada ja arendada oma võimeid? Nõiaplika117 15 13,984 06-10-2010, 09:00
Viimane postitus: excubitoris
  Kuidas tabada õige hetk? Rein 6 3,676 20-02-2008, 14:05
Viimane postitus: Rein
  Kuidas öelda ..õnneseen? Inimene 30 11,267 29-11-2005, 16:17
Viimane postitus: SuperHit80

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat