Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud
#1
Ma ei tea kas see on mu kaitseingel või miski muu, aga olen väiksest peale olnud nagu probleemne laps no igasugu sigadusi teinud ja ka hullemaid asju, aga peale isa surma käis keegi või miski mu ema hoiatamas, iga kord kui mõne suurema sitaga jälle hakkama olin saanud siis miski ilmutas end mu emale.Ema istus köögis ja ta nägi, et üks must mees(pikk mantel ja kaabu peas,nägu pole kunagi näha olnud)läks akna alt kiirelt mööda(elame oma majas) ja läks mõni nädal mööda siis tuli välja, et sõpradega panime purjus peaga 1-e rolleri pätsa ja no see tuli välja ja see juhtus mingi 2-3 a tagasi.No nüüdseks olen juba palju muutunud, et ikka vaatan mis teen jne. aga ükskord ilmutas end hoopis üleni valge mees selle musta mehe asemel ja ma siia ei tea miks just siis valge...ja see must mees pole ennast 1-e korra ilmutan,igakord kui mingi jama jälle kokku keerasin....ehk oskab keegi mingit seletust sellele anda või on mingeid taolisi kokku puuteid?

Muudetud: 24-8-05 kell 23:48:25 karl
Vasta
#2
tundub rohkem ettekujutusena, aju loominguna. Ma olen ka näind et nagu midagi vilgsatab mööda või mingi mees seisab mu kõrval jne.

Ja kui kaitseingel kellegile ilmutab siis on väga raske ju aru saada et see oli kaitse ingel jne. Inimesed ei usu sellistesse asjadessse ja kui ingel midagui korda saadab siis inimesed kohe et ei saa olla, juhus, valgus peegeldas, kokkumäng jne Mida inimesed ei usu seda pole nende jaoks olemas.
Vasta
#3
No aga asi ju igakord juhtunud...see ei saa ju valgus olla kui asi timub päeval kus kohast see valgus tuleb:S minu jaoks valgus on võimatu
Vasta
#4
Ma ei ole ise mingit kuju ega vaimu näinud, aga lugenud olen küll , et niisuguseid asju toimub. Ebatavalisi juhtumeid olen küll kogenud. Näiteks peale isa surma tema lemmikpilt seinal muudkui liikus paigast ja paar korda kukkus isegi seinalt maha.
Vasta
#5
Võibolla tähendas see valge mees seekord, et Sina oled õigelele teele saanud. Must mees jällegi tähendas, et oled pahal teel.
Vasta
#6
Igal inimesel on 2 kuni 8 kaitseinglit.
Enamasti inimesed seda ei tea või ei pööra sellele tähelepanu.
Inimestel avaneb kaasajal osaliselt või täielikult kuues meel (nn. "nägijad") ja seitsmes meel (kõrgem tegelikkuse tunnetus).
Vahel toimub see hetkeks.
Loomulikult võivad kõrgemad meeled endast märku anda ka päeval.
Vasta
#7
aga jumalal on sinuga mingid suuremad plaanid ja ta ei taha et sa kunagi
mingi endine vang oleks. nt sa võid kunagi kasvõi mingi inimese elu
päästa.
Vasta
#8
kuigi ma isiklikult arvan et minu kaitseingel on
salapärane valge rüütel.
Vasta
#9
Seda saab kontrollid, kas kaitseingel on sul olemas või mitte!
Või noh, tglt on kõigil oma kaitseingel.!
Aga niikaua sa ei saa temalt midagi paluda ja temaga suhelda, kui SINA pole temaga kontkakti võtnud!
Aga kui sa võtad, siis ta saadab sulle valge sule, see tähendab seda, et ta kuuleb sind ja on koguaeg olemas!
Vasta
#10
Mul on oma 7 võimalikku surmaga lõppevat õnnetust olnud maagiline number 7 ja kergelt pääsenudLaugh väikeste vigastustega või ütlse puhtalt..
Vasta
#11
üks imelik juhtum oli küll. aga ma ei usu, et tegu oli kaitseingliga, pigem vaim vm. jalutasin sõbrannaga(edaspidi Piret) tartus Kanali ääres, kui järsku ma näen, et ühe karusselli juures on mustas mees. seisab ja passib seal. ma siis mõtlesin, et tavaline inime, vaatleb vett...jõuame karusselli juurde nig vaatan, et meest pole! sekund tagasi oli ta veel seal ja läheduses polnud ka ühtki inimest. ma ei lasknud end sellest väga häirida ning me läksime karusellile. koraaga piret tuleb ehmatades minu juurde a ütleb, et miski jooksis ühest põõsast teise välgu kiirusel, mingi must lüheldane kogu, mehe sarnane. mul tekkis hirm aga ma ei näidanud seda välja, et mitte piretit rohkem kartma ajada. kiikusime edasi...pärast jooksime mõlemad minema sealt, kuna liiga hirmus hakkas. minu kodutee kulgeb pimeduses, elan metsa ääres kohe. vaatan vahest ikka taha, et näha kas mõni koer tuleb või midagi ja nüüd näen üht mustas meest tulemas. keelan endas kõik hirmu tunded ja kiirendan sammu. vaatan taha ja läinud! tekitas ikka hirmu..
Vasta
#12
Huvitav juhtum muide!
Võib-olla tõesti oli kaitseingel....igaljuhul keegi see oli.
Kusjuures olen paljude käest kuulnud , et nad on näinud meest mustas.Aga miks mitte valges?
Meile kõigile teada on valge ju alati parem värv.Mustaga seondub kõik halb.
Minu vend näiteks nägi ammu väiksena voodis lamades , et mingi mustas mees tuleb tema poole ja siis paitas tal pead....ta ei teinud teist nägugi..arvas , et isa
Hiljem küsis isa käest.isa see polnud...Kes siis .?..
Vasta
#13
minu isa on väga vastuvõtlik vaimudele...ma ei tea miks, aga talle ei meeldi sellest üldse rääkida...igatahes umbes 3 aastat tagasi suri mu onu (isa vend) tal oli vist südames mingi tromb ja pool aastat peale seda suri mu väike õde. see oli meeletult masendav aeg ja algul ei tundunud see surm mulle üldse kahtlane...lihtsalt väga masendav...aga mõne aja pärast hakkasin ma ema käest kuulma et isa oli talle rääkinud kuidas ta vend temaga unes räägib...koguaeg oli öelnud, et midagi halba on selles majas..vist mingi vana peremees/-naine. See tundus mulle väga kahtlane...aga asi läks jubetamaks...isa oli emale öelnud, et umbes nädal enne mu õe surma oli ta öösel magama minnes kuulnud samme...kiireid samme...nagu keegi oleks vetsu jooksnud...algul ei pööranud ta neile ähelepanu aga sammul olid ainult elutoas...egid elutoale ringi peale...ta tegi ukse lahti, et vaadata kes on, aga mitte kedagi polnud...sammud läksid edasi sinna tuppa ,kus mina ja mu vanem õde magasime...nii jube...meie toas oli suur peegel ja räägitakse, et kui peeglit kinni ei kaeta selleks ajaks, kui vaim veel "maal" on, siis võib vaim minna peeglisse...igatahes me kolisime sealt ära, sest seal oli vastik olla mu ema jaoks...see oli tõesti jube:S
Vasta
#14
on küll jah, mu sõbral suri vanaema ära ja ta kutsus ta vaimu välja kuid arvas et ei mõju,järgmine päev öösel tuli ta vanaemast und,ta enam vähem rääkis unes, ma ei usu,ma arvan et see oli lihtsalt uni.
Vasta
#15
see või jah rohkem ette kujutus olla oma majades jugtb seda tihti
Vasta
#16
Aga miks peaks kaitseingel end nii paaniliselt peitma?
Vasta
#17
Arvan et kui tõeliselt pingutada vahest annab kaitseingel end ka näole.
Vasta
#18
MA olen väga ebausklik ja teen kõikke kui seitses meel mulle midagi ütleb! Sõidan sikliga ja ükskord kui ma eirasin enda seitsmendat meelt mis ütles et sa kukud täna siis ma kukkusingi ja ma ei mõelnud sellele ültse siis kui ma sõitsin lihtsalt see juhtus. Veel on olnud olukordi kui sisetunne on öelnud mulle, et juhtub mingi väike viperus ja alati on juhtunudki!
Vasta
#19
Hea öelda et saadab sule aga sa pead ikka ise seda ennem paluma ju! Aga mina olen lugenud et ka 1 kaitseingel võib olla. Vahet pole kui palju neid on. Huvitav kas nad on inimese kujuga vms? Või mingid maagilised valged lendlevad. Või hoopis elfi sarnase`? Keegi oskab vastata?
Vasta
#20
encore kui enne on öeldud et ta hüppab põõsast põõsasse ja ta hoiab varju siis ta ei peida end? Angry
Vasta
#21
Igatahes on oma kaitseingliga või kaitseinglitega kergem suhelda ja mõjusam kui annad neile nime.
Siis on energia suhtlemisel tõhusam ja miski ei lähe segamini.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: encore
K&B, kas inimesed, kes väldivad teiste pilke peidavad end?

Muudetud: 23-8-06 kell 20:23:10 encore


Mingil määral küll
Vasta
#23
Mu tütrel juhtus sarnane asi, aga mitte vaimudega. Haldjatega. Must haldjas=tuleb halb päev. Punane Haldjas=oled olnud halb. Valge haldjas=tuleb hea päev. Sinine haldjas=Oled olnud tubli. Neid olen ka mina oma tütre juures näinud.
Vasta
#24
olen juba seda lugu siin foorumis juba varem rääkinud.Minul on olnud kokkupuude kaitseingliga.
Väiksena(10) läksime ujuma tormisele merele.Mina ujuda veel ei osanud,aga vett ma ei kartnud.Tuli kõrgem laine ja tiris mind sügavamale vette.Varvastel veel üritasin õhku saada,kui tuli järgmine laine.Korraga tundsin et keegi mees võttis mul käest kinni ja tiris kaldale,öeldes:"Mine siit ära,see on sinule ohtlik!"Ja kui ümber vaatasin polnud mu läheduses ega vees kedagi.Mäletan seda meest nii selgelt nagu oleks see toimunud eile....Teistele ei julgenud sellest rääkida,oleks mind väljanaerdud.Aga mina teadsin et mind päästis Minu Kaitseingel.Laugh
Vasta
#25
Huvitav, et mitmed inimesed näevad just musta meest kaabus. Ka mina olen teda näinud - pika mantliga ja madala laiaäärelise kübaraga, nägu on alati varju jäänud. Viimati nägin teda küll paar aastat tagasi, kui mul toanurgas seisis.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,472 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Tont või tulnukas?! Killcode 12 3,133 16-01-2022, 22:43
Viimane postitus: Killcode
  Luupainajad või unehalvatus? Isabella 17 15,556 20-10-2018, 17:11
Viimane postitus: Tinar
  Põrgu, tegelikus või müüt? auch 9 5,060 19-06-2018, 20:04
Viimane postitus: Kivoos
  Kaitseingel ja deemon omavahel seotud. RaidoT 17 12,095 01-05-2015, 12:46
Viimane postitus: PiziIngliito
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,262 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  kummitus chostraider 2 2,849 12-08-2014, 07:30
Viimane postitus: kalldunn
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,899 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat