Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elustsenaariumude valik enne sündi
Autor Sõnum
Elsara
Uustulnukas

Postitusi: 10
Liitunud: Jan 2007
18-08-2018 15:06
Postitus: #1
Elustsenaariumude valik enne sündi
Kuulsin hiljuti sellisest teooriast, et enne maapealset sündi antakse hingele ette neli erinevat elustsenaariumi. Neid näidatakse, nagu filme. Välja valima peab nendest ühe kõige hea ja halvaga, mis seal on. Mitte ükski nendest stsenaariumidest pole läbinisti hea, ammugi mitte ideaalne. Vahetult enne sündi aga kustutatakse mälust täielikult nii valimata stsenaariumid kui valitud stsenaarium. Minu meelest päris põnev teooria. Sooviksin teada teie arvamusi. Või teab ehk keegi sellest lähemalt rääkida?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 837
Liitunud: Mar 2011
18-08-2018 16:55
Postitus: #2
RE: Elustsenaariumude valik enne sündi
Tegelikult toimub teie siia ilma tuleku valik järgmiselt:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
Arvestatakse ka suguvõsa tasandit. Kuid põhiosa määrab ära teie hinge masi suurus.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
18-08-2018 17:45
Postitus: #3
RE: Elustsenaariumude valik enne sündi
Siit leiab inglise keelset infot, otsige-vaadake ise:
https://energeticsynthesis.com/index.php...d-mutation
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
19-08-2018 18:58
Postitus: #4
RE: Elustsenaariumude valik enne sündi
Kehastumine näeb välja järgmiselt:

1) Vaim (ehk tervikolemus) teeb igavikus inventuuri sellest, milliseid elukogemusi ta juba omab, milliseid vajab, ning paneb paika järgnevast kehastusest otsitavad elukogemused (vaimule mõistetav jämedaim kiht asub põhjuslikuses, st mingit loomaliku head-halba ja taimeliku nõmedat-lahedat vaim ei taju).

2) Sõltuvalt soovitud elukogemustest on kehastumisel "järjekorra pikkus" (kui tahad madalt joodiku elukogemust, siis selle saad kiiresti - kui tahad kõrget vaimsust ja rikkust "kuningapojana", siis ootad kauem).

3) Lõpuks valitakse ema-isa, kelle peresse kehastutakse ... peale viljastumist hakkab loodava lapse lihakeha nö "kokku traageldamine" lapse vaimuga (ehk tervikolemusega) ... kirve reegel on selline, et lapse maksimaalne arengutase saab tulla isa&ema tasemete keskmine.

4) Lõpuks sünnitakse, kasvatakse ja kogetakse elu läbi nõmeda-laheda, hea-halva, põhjuse-tagajärje ... ning jooksva kehastuse lõpuks kujuneb välja jooksvast elust saaduv põhjuslik elukogemus ... madlad inimesed (a'la joodikud) kogevad vaid nõmedat-lahedat ja head-halba - kuid kehastuse lõpus saavad millestki sügavamast põhjuslikult aru (a'la joomarlusel puudub mõte, järgmine elu enam ei joo ennast kasti!).

5) Peale lihakeha surma kustub taime-looma tasandis olev nö "tarbetu rämps", ehk nõme-lahe ja hea-halb ei säili kehastuste üleselt ... kuid põhjuslikud elukogemused säilivad elude üleselt vaimus/tervikolemuses (kuidas muusika-instrumentides moodustub heli; igasugu loojalikud saavutused, jne) ... nüüd lammutatakse jämedamad peenkehad (tunde, mentaal, jne), ning vaim ongi "elukogemuse võrra rikkamana" tagasi igavikus (vt punt nr1), ning kehastuste ringratas algab otsast peale ... kuni saavutatakse nö "täituvus" (pole enam ühtegi elukogemust, mille järele viitsitaks kehastuda), mille järel nö "väljutakse ringlusest" (taaskehastustest), ehk arenetakse edasi igavikulises Nirvaanas.

------

Shamaani rännakul näeb enamusel inimstest hingeloomadena ka dinosauruseid (kes surid välja 65 miljonit aastat tagasi) .... võttes loomade elueaks alla 65 aasta, järeldub, et enamus inimesi on kehastunud Maal ca 1 miljon korda loomadena/inimestena ... tihti tuleb mingi loomana kehastuda sadu kordi, et saavutada täiuslikus (algul sured tibuna; järgmistel kordadel kasvad suureks; mingil ajal hakakd suutma järglasi üles kasvatada; lõpuks oled saavtanud vastavas loomas nö "täiuslikuse", ning kehastud mõne muu loomana sadu kordi ... ühel hetkel saab loom-kehastustest küllalt, ning kehastud inimesena, omandades põhjuslike seoseid erinevate loomade oskuste ühendamise teel ... ning ka inimesena oled algul primkast neeger; seejärel veidi arenenum kollane; siis valge; seejärel aarialane, looja, jne).

Eelmisi elusid mäletame me eelkõige "oskustena & teadmistena" ... ehk kui oskad nö "lambist" mingeid asju teha (ilma õppimiseta), siis need ongi eelmiste elude kogemused ... arenenumad isiksused (põhjuslikuse läbinud & otsaga loojalikus) hakkavad mäletama ka eelmiste kehastuste otseseid detaile (a'la tunnevad endas ära mõne ajaloolise suurkuju, jne).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 290
Liitunud: Mar 2016
21-08-2018 19:44
Postitus: #5
RE: Elustsenaariumude valik enne sündi
(19-08-2018 18:58 )lahendused Kirjutas:  Kehastumine näeb välja järgmiselt:
Seda on võimatu kindlaks teha kas tegemist on kellegi fantaasiaga või tõega.
Kui näiteks selline areng toimuks ainult planeedil Maa ja siinses tsivilisatsioonis, siis tekib ka kohe küsimus, mis planeet ja tsivilisatsioon see selline üldse on?

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused. marduuhin 56 27,760 10-07-2013 04:07
Viimane postitus: pipp

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog