Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valguse koda
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

27-08-2005 14:21
Postitus: #1
Valguse koda
Tunnetuslik piirkond jaguneb 21 tasandiks.
Need on need maailmad mida saame külastada kas siis astraalis või kaemuse teel.
Need tasandid on nagu tasand tasandis süsteemi järgi loodud. ehk siis üks on kõrgem kui teine, hõlmates ühtlasi ka eelmist (eelmiseid).

Et need tasandid eksisteeriksid, peab neil olema ühine allikas.
Sisemaailmades on selleks hing. Välismaailmades on selleks valgus.
Valgus on koondununud tasndile mille energia on kõige peenekoelisem ning mille informatsioon on puhtaim teadaolevaist.

Valgustasand läbib kõiki maailmu, välja arvatud igavese elu maailma.

Kuidas ma seda näen?
Valgus ise on täielik tühjus. Olematus, mille sees hõljuvad tillukesed veepiisa sarnased helkivad osakesed. Seal olla on nagu olla lõputus lumesajus, mille otsa ei näe.
Tasandi keskmeks on Valguse koda ning valguse kojas on valguse valitseja.
Mina tajun seda kui hiiglaslikku klaaslossi... mille keskel troonil istub valguseisand. Seda koda näevad kõik erinevalt... vastavalt sellele millist osa sellest tasandist nad kasutavad.
Valguse isand on nagu valguse süda. Ilma temata ei eksisteeriks seda tasandit. Ta on kõikide vaimolendite ühistöö tulem... kuid kuna ta koosneb vaid valgusest siis suudab ta eksisteerida ka väljaspool vaimolendite tunnetust.

Mis on selle tasandi eesmärk?
Kuna see tasand LÄBIB teisi madalamaid tasandeid, siis pole ta neist ei kõrgem ega madalam, vaid ta ongi need kõik tasandid kokku.
Ilma selle valguse tasandita laguneks kogu süsteem koost.

Pimedus on see mis ümbritseb süsteemi. Valgus ei võitle pimedusega, kuid pimedus võitleb valgusega.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

27-08-2005 15:04
Postitus: #2

Celtic -
minu jaoks huvitavam kui see konkreetne kirjeldus, on see kuidas Sa selleni jõuad/jõudsid. Saan aru, et see on sihukene isikliku sisekaemuse asi (st mitte kusagilt loetud-ümberjutustatud) ... aga üllatav minu jaoks (kes ma suht palju olen elus arvude ja numbritega, küll mitte numeroloogiaga, tegelenud) on see, et figureerib selline konkreetne ja suht suur arv nagu 21 - lugesid Sa selle kokku või "said" kuidagi teisiti? (Luban ette, et kui keegi hakkab selle koha peal teada-mis-nalja viskama, siis kustutan need postid maha - kui Sa, Celtic, just ise ei ütle, et nalja viskasid). Oma unenägudest (ma ei väida, et Sina omi asju unes nägid) ei meenu mulle küll, et ma midagi nii konkreetset - teisipidi nii "ebamaise" asja kohta oleksin näinud (mingid konkreetsed majanumbrid, aastaarvud jms on midagi muud).
Celtic

27-08-2005 15:19
Postitus: #3

vot ei tea kui nõiduslik just see 21 on aga... kui taevaste süsteem jaguneb 12ks tasemeks... ning lisaks neile tulevad veel 9 taset maises sfääris... siis kokku teebki see 21.
rohkemaks ma võimeline polnud.
kuidas sinna jõuda? seda on raske seletada... tuleb lihtsalt häälestada end oma kehast välja ja vaadata mis seal on...

taevaste kohta on veidi lähemalt kirjutatud SIIN

Muudetud: 27-8-05 kell 16:22:03 celtic

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Hallucigenia
Veteran

27-08-2005 15:51
Postitus: #4

OK - taevased on siis need 12 tähtkuju (? - või kuidagi nendega seotud või vähemasti on see üks number, mida tean) ... aga need maised 9? Mis nendega on ... või kust nad tulevad?
Celtic

27-08-2005 15:55
Postitus: #5

ei... need pole tähtkujudega seotud Laugh
12 taset lihtsalt on... 6 on meie reaalsuses ja 6 on antireaalsuses...
maised tasemed on nad kõik... lähtuvalt sellest kui kõrgee on inimestel võimalik minna ilma et lahkuks füüsilisest kehast.

kust nad tulevad? hmm... naljakas küsimus... sama hea oleks küsida et kust tulevad puud ja rohi... linnud ja loomad.
nad lihtsalt on.

napoleon
Vana kala

27-08-2005 16:26
Postitus: #6

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
taevaste kohta on veidi lähemalt kirjutatud SIIN

hm... taevaste kohta sealt lingilt nüüd väga palju lisainfot ei saanud aga väidad, et nendel tasemetel on inimese tuum mitte inimene ise. Et jutt mölaks ei muutuks, ei hakka sel teemal hetkel isiklikku arvamust avaldama aga tekkis selline mõte, et kui ühendus tuumaga on ainult ühes suunas st. tuum ammutab meilt teadmisi kuid midagi vastu ei anna, siis sellest nagu järelduks, et oleme tuuma jaoks lihtsalt laborirotid või etturidwink Veel tekkis selline naljakas mõte, et kui infovahetus toimub ainult ühes suunas ja mitte reaalajas vaid mingite intervallidega, siis kas igal inimesel üldse on oma tuum või võib üks tuum samaaegselt omada ka mitut keha?

Teie küsimused on vastatavad kuid minu vastused on küsitavadwink
Hallucigenia
Veteran

27-08-2005 16:55
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
ei... need pole tähtkujudega seotud Laugh
12 taset lihtsalt on... 6 on meie reaalsuses ja 6 on antireaalsuses...
maised tasemed on nad kõik... lähtuvalt sellest kui kõrgee on inimestel võimalik minna ilma et lahkuks füüsilisest kehast.

kust nad tulevad? hmm... naljakas küsimus... sama hea oleks küsida et kust tulevad puud ja rohi... linnud ja loomad.
nad lihtsalt on.

Nujah, teadmine et 12 =6+6 on pisut ikka parem kui lihtsalt 12, aga ... ma lihtsalt püüdsin selgitada, et kas ma saan neid kuidagi ka mingite mulle teada-tajuda antud asjadega seostada ... vist mitte ... küllap on see umbes nagu pimedale selgitamine, et misasi see punane värv on. Aga selle "Kust tulevad?" küsimusega ma pigem pidasin silmas seda, et "Kas nad tulevad Sinu sisekaemusest?" või "On Sulle keegi seda õpetanud?" või "Oled Sa seda kusagilt lugenud?" - pigem siis ikka see esimene (?), kuigi võivad muidugi ka kõiki koos olla ... Ja huvitav oleks ka teada, kas on veel inimesi, kes just sellist maailmapilti jagavad (seda muidugi ei pruugi lihtne vastata olla, sest erinevaid asju võidakse erinevalt nimetada jne ...)
Nightspirit
Vaikija

27-08-2005 20:34
Postitus: #8

Jäi natuke segaseks see värk.. Kas sa tead näiteks, kus on sellest pikemalt kirjas või midagi.. See asi täitsa huvitas mind.. tahaks rohkem teada (või vähemalt paremini aru saada)
Celtic

05-10-2005 09:06
Postitus: #9

ei tea kus võiks sellest pikemalt kirjutada... minu mõtted puha. aga kui saan aega... siis käin rännakul ära ja panen mingi pikema tutvustuse siia. teie kõikide meeleheaks Laugh
-Mystical-
Uustulnukas

08-10-2005 20:51
Postitus: #10

aga kas need tasemed on kuidagi ka seotud unes asjade ette nägemisega? näiteks olen korduvalt näinud unes asju mis pole esijalgu mingisugust huvi äratanud (ei ole unenäo tõlgendajate fänn) kuid mingil hetkel mis võib olla ka kuu aega (või rohkem) hiljem juhtub olema see samune pilt mis mingi aeg unes oli ja siis meenub kuidagi et olen seda varem näinud (seda kirjutades meenus et see oli vist de-javu, kuid kas sel on sellega pistmist või mitte? ). Tahaks rohkem teada sellest teemast...
Celtic

09-10-2005 18:58
Postitus: #11

ei ole seotud unenägemisega... unenägude kohta on meil siin para-webis oma teema olemas.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog