Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veealune vaim
#1
Asi nii et lugesin kunagi ja kuulsin raadiost, et mingi tüdruk ujus, ja siis keegi võttis tal jalgadest kinni, ja vesi läks julmalt külmaks seal kohas. Hea et tüdruk ära ei uppunud.
Pärast aga tüdruk sai teada et keegi oli seal kohas mingi paar päeva tagasi ära uppunud...:ink:

jh päris jube võib olla...

aga kas keegi teab äkki midagi täpsemalt sellest?
või mis teie arvate mis seal vee all tegelikult oli...{gr
Vasta
#2
Näkk ... vetevaim ... aga ma ei räägi eriti tõsiselt Laugh
Kui tõsisemalt siis ... vesikasvud ja allikakoht ... või veel mõned asjad, mis seal vee all olla võivad. Paanikasse sattunud inimesele võibki tunduda, et keegi teda vee alla sikutab. Aga mida ma veel soovitaksin (ja mitte ainult selle teemaga seoses) - püüa anda nii täpseid viiteid, kui vähegi võimalik: kust lugesid? mis raadiost? kus see juhtus? millal? kas oli tüdruku kirjelduses midagi taolist, mis sunnib arvama, et seletus vesikasvude (või mingi muu veealuse kaadervärgiga) ei tööta? On ju muidki võimalusi - vee all liigub näiteks ... akvalangiste - kindlasti on keegi neist kunagi ja kusagil niiviisi inimesi hirmutanud ... ehk hullematki teinud. Ja vee jahenemine võis ka tulla sellest, et keegi veealune liikuja veekihte segas ja alt jahedamat vett üles kergitas. Nagu Sa näed, tuleb enne välistada rida suht harilikke põhjuseid, et jõuda ... näiteks näkkideni.
Vasta
#3
Heh, see nüüd küll midagi erilist pole arvatvasti, endalgi midagi sellist olnud. Ujud külma allikasse väliveekogus ja kui tekib midagi krambisarnast ongi tunne et tõmmatakse allapoole...
Vasta
#4
tüdruk jalg võis millegi vastu, mis tekitas vastava tunde (reaktsiooni), puudutada...... aga tõesti, äkki informeerid rohkem, kust jne.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Vesikasvud ja allikakoht. Paanikasse sattunud inimesele võibki tunduda, et keegi teda vee alla sikutab. Aga mida ma veel soovitaksin - püüa anda nii täpseid viiteid, kui vähegi võimalik: kust lugesid? mis raadiost? kus see juhtus? millal? kas oli tüdruku kirjelduses midagi taolist, mis sunnib arvama, et seletus vesikasvude (või mingi muu veealuse kaadervärgiga) ei tööta? Nagu Sa näed, tuleb enne välistada rida suht harilikke põhjuseid, et jõuda ... näiteks näkkideni.
tehti kindlaks et külmaveeallikad puudusid antud veekogus. Võib tõesti juhtuda, et tüdruk tundis paanika hoos inimese kätt, kuid kas mitte eei võinud olla see tõesti uppuva inimese viimane hingetõmme, üritades end päästa?ma usun et keeg iei tea täpselt mis seal oli...
Aga see oli nii ammu, umbes 5 aastat tagasi, ja ma tõesti kahjuks ei mäleta kust ma seda täpsemalt lugesin kuulsin...
tüdruku seletuses oli see kahtlane, et ta rääkis et ujus koos sõbrannaga...huvitav mix siis sõbranna midagi ei tundnud?Bleh
Vasta
#6
uppumine toimunud ju paar päeva varem. mis "viimane hingetõmme" see enam olla sai??? einoh, müstika on põnev aga 99,999% neist asjadest on teadlik väljamõeldis (soolapuhumine) või elav fantaasia.
Vasta
#7
krampis jalga ei saa eriti liigutada vee sees. sama efekt siis kui jalg kuhugi kinni jääb, kuid siis vähemalt tunned ja saad rabeleda. vabalt võis tunduda käehaardena...
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
krampis jalga ei saa eriti liigutada vee sees. sama efekt siis kui jalg kuhugi kinni jääb, kuid siis vähemalt tunned ja saad rabeleda. vabalt võis tunduda käehaardena...
nojah kuna ise pole kogenud mingit sellist asja, siis on see täiesti võimalik.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
uppumine toimunud ju paar päeva varem. mis "viimane hingetõmme" see enam olla sai??? einoh, müstika on põnev aga 99,999% neist asjadest on teadlik väljamõeldis (soolapuhumine) või elav fantaasia.
läksin vb hoogu pisut muud ei midagi..
nagu ma juba mainisin, ei mäleta ma nii täpselt kõiki detaile
Vasta
#10
aga äkki see sõbranna pani omast arust mingi
retsi killu maha ja tõmbas seda tüdrukut.
aga näkineiude kohta olen vanematelt kuulnud et nad
tahavad noormehi veealla kaasa võtta.
aga võibolla oli see lihtsalt ema häda vale
et ma vees ettevaatlik olks.
Vasta
#11
Mul oli kunagi ammu nii, et olin perega tuhala nõiakaevu juures ja see ajas parasjagu vett välja. Sulistasin seal suht suures loigus kummikutega ja märkasin ühte kohta kust oli näha et vett välja tuleb. Noh ja läksin sinna tallama kui äkki jalad alt kadusid ja olin põlvest kõrgemale allika poolt uuristatud augus. Päris jube oli ja ka selline tunne ,et keegi nagu tiriks vee alla, kuid õnneks tuli mu isa kohe ja tiris mu välja.
Vasta
#12
ma ei välistaks ühtki võimalust, mine tea.
Vasta
#13
Ma arvan,
et ta ise kujutas ette,et vesi oli külm
ja keegi võttis tema jalgadest kinni.
Võibolla mitte,kes seda teab
Vasta
#14
Sügavamates kohtades vees on alati külm, päikese soojus ei soojenda sealt lihtsalt
Vasta
#15
võib olla tekkis selle koha peal korraks keeris ja siis tal oligi tunne nagu keegi tiriks teda vee alla ja keerise koha peal on vist külmem ka kui ülejäänud veekogus .
Vasta
#16
Põhjus, miks ma oma 150 cm-st sügavamat vett kardan...


Arvan, et inimese vaimuga pole siin midagi pistmist, looduse trikk.
Vasta
#17
kusjuures ma olen ka sellest asjast midagi kuulnud, kunagi keegi ( ei mäleta enam kes ) rääkis. Mälu järgi olevat mingi saar seal järves olnud, kuhu ujuti.

Muudetud: 19-3-08 kell 01:11:43 Lauri-L
Vasta
#18
kirjeldus on napp.Siinsetele pakutud võimalustele lisan pranormaalsema võimaluse:

Mõni atlantlase vaim võis eksida seal ära.Nähes enda sarnast olevus vb tahtis temaga rääki ja püüdis vee alt välja tulla,kuid läksd temale vastu ja hirmutas tödruku ära,mistõttu tüdrukule tundus nagu keegi teda tõmbaks.

Samas võis lihtsalt mingi rivi jahedamat energiat sealt läbi minna ja minna tüdruku vastu.No see on välistatav,sest jahedama energiaga oleks ka tema sõbranna seda tundud.

Kokkuvõttes: täpsemate detailidetta on võimalik nii paranormaalsus kui lihtsalt looduse vingerpuss.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,316 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Vaim tahab suhelda? Kerttuti 2 2,913 09-02-2014, 10:36
Viimane postitus: Kerttuti
  palju kaalub hing või vaim.? Taivo 70 27,087 24-09-2010, 17:52
Viimane postitus: Nielander
  Vaim ©otimaa lossis? r4mirez 6 4,036 07-06-2008, 13:51
Viimane postitus: Elina

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat