Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tondiläbu: Incubus või midagi muud?
Autor Sõnum
väike võilill Eemal
Bännitud

03-01-2013 18:39
Postitus: #26
RE: Incubus või midagi muud?
Mõned arvavad ,et võib olla nii ,et tulid ise endale peale. Et kui tõsiselt rääkida, siis võiks vahetada voodi asukohta näiteks. Trikitada. Kas selle tulemise juures esineb näiteks mingeid korrapärasusi (aeg, sinu seisund jne). Tee puuslik näiteks enda asemele, las siis paneb seda. Veel, et kas tahad ,et käiks või ei?

Imos Bictura ad corpce Homos ! Ph34r2
Leia selle kasutaja kõik postitused
Pia
Tavaliige

03-01-2013 18:47
Postitus: #27
(03-01-2013 18:39 )väike võilill Kirjutas:  Mõned arvavad ,et võib olla nii ,et tulid ise endale peale. Et kui tõsiselt rääkida, siis võiks vahetada voodi asukohta näiteks. Trikitada. Kas selle tulemise juures esineb näiteks mingeid korrapärasusi (aeg, sinu seisund jne). Tee puuslik näiteks enda asemele, las siis paneb seda. Veel, et kas tahad ,et käiks või ei?
Ma ei mõelnud enne selle peale, kui ta füüsiliselt vahele sekkus.

Hmm, ma kardan, et voodi asukoha muutmine ei muuda asjaolu, kuna kolisin vahepeal.
Puuslik?
Eithea
Veteran

03-01-2013 18:48
Postitus: #28
(03-01-2013 18:39 )väike võilill Kirjutas:  Tee puuslik näiteks enda asemele, las siis paneb seda.
Seda puusliku kabistamist võiks lausa filmida...Bleh

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
väike võilill Eemal
Bännitud

03-01-2013 18:51
Postitus: #29
Ma natuke nii mõtlesin kah Laugh

Eithea
Veteran

03-01-2013 18:55
Postitus: #30
(03-01-2013 18:51 )väike võilill Kirjutas:  Ma natuke nii mõtlesin kah Laugh
No vot, rahvas siin räägib resonantsist, paistab et meil siis on see momendil olemas.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7307

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
väike võilill Eemal
Bännitud

03-01-2013 18:55
Postitus: #31
(03-01-2013 18:47 )Pia Kirjutas:  Ma ei mõelnud enne selle peale, kui ta füüsiliselt vahele sekkus.

Hmm, ma kardan, et voodi asukoha muutmine ei muuda asjaolu, kuna kolisin vahepeal.
Puuslik?

Noh. Kasuta kujutlusvõimet.
Pead selgeks tegema endale ,et kas tahad olla nii popp tüdruk või on kuskil piirid. Kui keegi sind pruukimas käib vastu su tahtmist siis muuda ennast selliseks,et sa talle enam ei "maitseks". Riskibisnis oleks näiteks provotseerimine. Et vaadata ,mis siis saab.

Pia
Tavaliige

03-01-2013 19:46
Postitus: #32
(03-01-2013 18:55 )väike võilill Kirjutas:  Noh. Kasuta kujutlusvõimet.
Pead selgeks tegema endale ,et kas tahad olla nii popp tüdruk või on kuskil piirid. Kui keegi sind pruukimas käib vastu su tahtmist siis muuda ennast selliseks,et sa talle enam ei "maitseks". Riskibisnis oleks näiteks provotseerimine. Et vaadata ,mis siis saab.
Eks näis, kas veel kordub, kui tegu on selle inimesega, siis peale kõnet oli ta parajas šokis. Vaevalt, et niipea tema mõtetesse satun.
Kui tegu oli kattevarjuga, siis provotseerimine on tõesti riskibisnes, ühe mälukustutuse olen juba saanud, rohkem ei soovi Ph34r2

Muidugi üks võõimalus on panna öine kaamera ja vaadata, mis toas üldse toimub.

Aga kas keegi oska kommenteerida sooja ja külma tunnet? Tavaliselt vaimolendid neelavad energiat ja tekitavad temepratuuri muutuse alla poole. Mis puhul see aga soe tundub?
Freddy
Bännitud

04-01-2013 05:26
Postitus: #33
(03-01-2013 16:09 )Müstik Kirjutas:  
(03-01-2013 15:42 )väike võilill Kirjutas:  Osad koerad ka ei pääse meeste käest.

Siis veel see ka ,et miks naised justkui ise lasevad mehed endale sabasi tekitama. Et kas tõesti muudmoodi ei saa või on see variant nii väikses kirjas,et ei näe lugeda.

VS unustas mainimata, et on olemas ka sukuubid.
(lad incubus ´peal lamaja´,succubus ´allaheitja´).
Sukuubid on naisvaimud, kes talitavad meestega samuti nagu inkuubid naistega.
Tänapäeval võtavad inkuubid ja sukuubid kaasaegseid vorme, nende magamistoa külaskäik võib tuleneda ka UFO nägemisest.
Seega, Pia - ega hiljuti mingeid UFO-kontakte ei ole toiminud?

Loogiline eestikeelne vaste peaks olema incubusel sissetungija ja succubusel allaneelaja mitte allaheitja. Väikses kirjas ei ole aga mees ei taha tavaliselt rääkida naise jõust mis ta endasse neelab. Asjatu hirm. Hirmu tõttu teda neelata saabki. Aa on ka arusaadav hirm sest kui naine teab oma jõudu pole temasse just kerge tungida. Aga ilma mees ei saa. Teevad mõlemad üsna sama jah. Mis on deemon, ma ei tea aga tegemist peaks olema vaimolevustega, nagu puhta poolusega. Konkreetsete elanud või elavate inimestega seostamine peaks olema lihtsalt ettekujutuse küsimus, tegelikult on need energiad ja kaa ette kujutuse tulemus. Niipalju seost teise inimesega, kui et tema ettekujutus on sinu omast tugevam, siis tungib tema sinusse või neelab sind. Nagu Castaneda lugudes tuleb sinu unesse. Aga samahästi võib ka su oma soovunelm olla mis selle vaimolevuse loob.
Mina Pia olukorras mõtleks kas on endal mingeid tahtmisi või kas tunnen kedagi tugevat kellel on. Soe viitab nagu lohutusunele. Sellest arvan et omad puudujäägid mida alateadvus unes kompenseerib ja ei ole keegi tugevama tahtmisega sissetungija.
Zen vana madu - see on huvitav teema. miks sa ärritud? Sitt keeb siin paljudel igas teises teemas see on eestlasele vist tavaline Smile
Vesilik
Veteran

04-01-2013 06:33
Postitus: #34
Kui mehega keppida ei saa nagu tropp ees oleks siis on see tupelihaste kramp,selline alateadvuslik psühhosomaatiline värk.

Truth shall set you free.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

04-01-2013 08:36
Postitus: #35
(04-01-2013 04:02 )Pia Kirjutas:  Veekeetja paukumine võis tõesti olla puhas juhus kuid üks tark mees kunagi ütles mulle, et jälgi märke - juhuseid pole olemas.

Elu ongi üks suur Juhus - hakata suvaliselt toimunud sündmuste ahelast vihjeid otsima ja siis nende järgi oma elu seadma on puhas kretinism. Elu on näidanud, et inimesed pigem otsivad vihjeid selt kus neid pole kui sealt kus neid ON. Nii on ohutum ja saab maailma ebaloogilisuse eest peitu pugeda. Samas on aga elu halastamatu loom kes ka peitu pugenud saakelukad välja tirib ja nahka paneb.
Ja meenutaks, et poliitiline protsess ei ole mitte Elu vaid lihtsalt üks alajoon mis elu üldises karusellis kaasa jookseb.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
väike võilill Eemal
Bännitud

04-01-2013 09:26
Postitus: #36
(04-01-2013 06:33 )Vesilik Kirjutas:  Kui mehega keppida ei saa nagu tropp ees oleks siis on see tupelihaste kramp,selline alateadvuslik psühhosomaatiline värk.

Kah probleem ju.
Ütleme,et teemapüstitaja valetab. Las siis fantaseerib. See ei tee teemaarendust valeks.

(03-01-2013 20:29 )Marina Kirjutas:  Kas need 10 aasta tagused olid soojad või külmad? Kui on reaalne inimene ja endine armuke, siis on loogiline, et on soe. Ja ma pole üldse kindel, et reaalne inimene oma "astraalis" oleku (või mis olekus ta "käib") ajal ei võiks paista musta koguna.

Samamoodi näiteks on võimali,et kehaväliselt liikudes me olemegi suhteliselt primitiivse käitumisega selles mõttes,et läheme ja võtame sealt, kust antakse, ilma igasuguse mõtlemiseta, et kas see on ilus või mitte. Ehket inimühiskonna reeglid siis ei loe.
Siit võiks ju edasi mõelda,et milline moodustis võib näida keset tuba musta koguna (füüsikaliselt siis näiteks). Ehk minu andmetel ei ole kuigi igapäevane see mustade kogude nägemine. Samas mõni siiski on näinud.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2013 09:34 väike võilill.)

olematu Eemal
Veteran

04-01-2013 09:40
Postitus: #37
Lihtsalt hämmastav, et vaevalt poolteist päeva kestnud egotrippi juba üle 900 korra vaadatatud on, zen .
Ei tea miks küll ? Kas on tegemist niivõrd köitva valega või on asi siiski milleski muus ?

Samahästi võiks need inimesed, kes astraalis ei käi, unes ei lenda , midagi üleloomulikku ei koge, ütelda, et kogu see parateema on üks suur vale . Nu tegelikult ütlevadki .
Isegi kui tegemist on aju trikitamisega, ei anna see kellegile alust teise kogemuse, vanuse jne üle ilkuda .
Mis iganes Pial selliseid kogemusi põhjustab, ei ole teiste asi selle üle ilkuda .

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
väike võilill Eemal
Bännitud

04-01-2013 09:47
Postitus: #38
(04-01-2013 04:02 )Pia Kirjutas:  Mis puutub vaimolevustesse, siis olen nendega rohkem kokku puutunud kui sooviks - pole kuigi meeldiv mehe ammu surnud vennaga tõttu vahtida, eriti kui pole teda kunagi elavana kohanud. Aga sellega harjub.

Sul siis ju tegelikult mingisugune üleüldine võime vaimolevusi ligi tõmmata.

zen faran
veteran madu

04-01-2013 10:25
Postitus: #39
(04-01-2013 09:40 )olematu Kirjutas:  Lihtsalt hämmastav, et vaevalt poolteist päeva kestnud egotrippi juba üle 900 korra vaadatatud on, zen .
Ei tea miks küll ? Kas on tegemist niivõrd köitva valega või on asi siiski milleski muus ?

Teemaks ju seks, see ikka tõmbab pilku. Sama hästi võiks teha teema seksist lumeinimesega, aga selle peale vist niivõrd liimile ei läheks?

Ussitan, sest olen sellistest juttudest surmani tüdinud.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
olematu Eemal
Veteran

04-01-2013 10:39
Postitus: #40
(04-01-2013 10:25 )zen faran Kirjutas:  
(04-01-2013 09:40 )olematu Kirjutas:  Lihtsalt hämmastav, et vaevalt poolteist päeva kestnud egotrippi juba üle 900 korra vaadatatud on, zen .

Teemaks ju seks, see ikka tõmbab pilku. Sama hästi võiks teha teema seksist lumeinimesega, aga selle peale vist niivõrd liimile ei läheks?

Ussitan, sest olen sellistest juttudest surmani tüdinud.

Ja see tüdimus sunnib kohe mitmel korral siia teemasse postitama ?
Milleks siis frustatsiooni süvendada?
Laugh

XXX

väike võilill Eemal
Bännitud

04-01-2013 10:47
Postitus: #41
Sest on mõned kindlad teemad, mis inimesi reageerima panevad. Üks nendest on seks.

zen faran
veteran madu

04-01-2013 10:48
Postitus: #42
(04-01-2013 10:39 )olematu Kirjutas:  Ja see tüdimus sunnib kohe mitmel korral siia teemasse postitama ?
Milleks siis frustatsiooni süvendada?
Laugh

Et tulevikus inimesed tsipakese mõtleksid enne mida postitavad?

Btw, olematu, kas sina loed siit kuskilt välja, et Pia't häiriks see "öine külaline"?
Mina küll ei loe. Selle asemel näen ma mingit pikka ja üsna detailset kirjeldust visiitidest.
Hõmm, kui tegu oleks mingi päris asjaga, siis istuks Pia ilmselt praegu psühhiaatriahaiglas või ei julgeks öösiti üldse magama jääda.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2013 11:02 zen faran.)

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
väike võilill Eemal
Bännitud

04-01-2013 10:54
Postitus: #43
No tegelikult on siis päris palju ka sellist "asjalikku" kraamis, mis paraku-paraku haigutama ajab. Siinkohal muidugi võib öelda,et oma asi kui ei küündi. Noaga sellisel juhul võiks ju vahel mahutada mõned teemad, mis ullikestele ka sobivad. Laste nurk ju on ometi.

Ichigo
Nõid

04-01-2013 10:55
Postitus: #44
(04-01-2013 10:25 )zen faran Kirjutas:  Ussitan, sest olen sellistest juttudest surmani tüdinud.

üldjuhul inimesed ei kuluta on väärtuslikku tähelepanuenergiat asjadele, millest on nad tüdinud Smile

Üle pika aja siin foorumis teema, mis mind näiteks huvitab, sest see on elust enesest.
Ja meie kiskjalikus maailmas püsibki zen kõik seksuaalenergial, kui sa veel aru pole saand.
zen faran
veteran madu

04-01-2013 11:16
Postitus: #45
No lõbutsege siis edasi, noored. Ega mul ei jää muud üle, kui oodata, et keegi mõne normaalse teema ka vahelduseks postitaks, mille peale ei hakka silmad verd jooksma.
Kuigi ilmselt paar päeva ei juhtu nüüd midagi, kuna kõik passivad seda ilmaimet siin ja ootavad uusi paljastusi. Laugh

olematu Eemal
Veteran

04-01-2013 11:31
Postitus: #46
Ma ei ole kuskil kirjutanud, ega ka kuskilt kustutanud, et Piat see öine külaline häirib .
Iseasi, kas oli tõepoolest vaja üksikasjalikku tehnilist kirjeldust , aga... Kui inimene pole endale sellest probleemi tekitanud, siis miks Sind see häirib?
Kui tõepoolest kirjutatakse ühistest unenägemistest, unehäkkeritest ,jne miks välistada võimalust , et inimene astraalis teisiti käitub kui reaalis? Nii nagu üleval, nii ka all?

XXX

zen faran
veteran madu

04-01-2013 11:54
Postitus: #47
(04-01-2013 11:31 )olematu Kirjutas:  Kui tõepoolest kirjutatakse ühistest unenägemistest, unehäkkeritest ,jne miks välistada võimalust, et inimene astraalis teisiti käitub kui reaalis? Nii nagu üleval, nii ka all?

Kõik märjad unenäod on astraalid või?
Muide väideti, et ei magatud. Ja kui midagi niisugust reaalis toimuks, siis see oleks ikka täielik psühhotrauma, millest nii rahulikult ei räägitaks.

väike võilill Eemal
Bännitud

04-01-2013 12:02
Postitus: #48
See on ilmselt see koht kus asjaosaline ise võiks tulla kommenteerima.

olematu Eemal
Veteran

04-01-2013 12:16
Postitus: #49
Zen, äärmuslikkused ei ole head asjad .

See, millist energiat Sa raiskad teemale , mis Sind väidetavalt surmani ära tüüdanud on, räägib juba iseenese eest.

Mina ei räägi Sulle märgadest unedest, mina räägin energia ülekannetest .
Üks asi on see, kui seda tehakse vabatahtlikult, teine asi on see, kui käib lüpsmine.

Lüpsmise viis ehk seks on siin isegi teisejärguline . Isegi kui asjaosalise isiklikus elus peaks mingeid ebakõlasid olema, ja ta kellegile uksed alataeadvuses lahti jätnud on, ei anna see kellegile õigust korjel käia .

XXX

zen faran
veteran madu

04-01-2013 12:41
Postitus: #50
(04-01-2013 12:16 )olematu Kirjutas:  See, millist energiat Sa raiskad teemale , mis Sind väidetavalt surmani ära tüüdanud on, räägib juba iseenese eest.

Kuidas ma siis oma energiat sellele teemale raiskan? Sulle vastamisega või?

Ok, jah, tõesti see oli ajaraisk.

Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alaealised nõiad ja muud parahuvilised Lily22 8 4,392 19-08-2018 08:31
Viimane postitus: kalldunn
  Ma nägin midagi! kristjan231 10 3,157 27-11-2009 02:02
Viimane postitus: iitt
  Midagi väga imelikku. Mr.Creepy 15 3,769 01-09-2009 21:08
Viimane postitus: Mr.Creepy
  Kas näete sellel pildil midagi? Pzzz 16 4,400 29-03-2009 23:54
Viimane postitus: THOR-00
  Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi? Tutanhamon 35 10,741 09-12-2007 11:03
Viimane postitus: martin65

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog