•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tondiläbu: Incubus või midagi muud?
#51
Korjel käiakse niikunii kõikides neis naistes kellest on elu jooksul üle käidud. Väide, et mehe seeme kustub naises 7 aastaga on vale, suur osa DNAst laguneb juppideks ja kinnitub erinevate munarakkude külge, sest naisel on kogu kurn munarakke terveks eluks valmis. Ja iga eri mehe käest saadud DNA on ju suurem geneetiline valik. Seega varustab iga naine kõiki temaga maganud mehi oma elujõuga terve elu jooksul. Ja muidugi tuleb sealt teinekord kohutavaid avastusi, näiteks kui on olnud musta rassiga voodis ja abiellub hiljem valge mehega võib ka kümne aasta pärast sündida murjan ja kisa ja hala kui palju rääkimata naabrimehe näoga lastest. Nii et tahad tugev olla, ära lase 25 meest aastas ligi nagu lehtedes jutustatakse keskmise naise suhetest vaid seda kellega kavatsed terve elu elada ja lapsi saada. Meestele vastupidi on kasulik külas kolada, mida rohkem naisi toidab seda tugevam mees ja rohkem võimalusi võimu tippu jõudmiseks.
#52
Et meeste elu mõte on saavutada mingit laadi võim?
Aga kuidas see süsteem siis loogiliselt välja peaks nägema ikkagi. Kui naised endale mehi üleliia palju ligi ei lase siis kust leitakse need mitmed toitjad? Ehk siis tegelikult on see ainult mehe mure, kui naine peale tema veel teisi toidab. Ei ole ühtegi põhjust ,et naine peaks mõnele mehele kuuluma.
#53
(04-01-2013, 02:02 )zen faran Kirjutas: Krt, kas mina olen ainuke, kellel ajab niisugune jama sita keema?
+1

Tahtisin juba varem küsida, et kas ainult mulle teema arendus absurdne tundub... aaga ei viitsinud solvunud targutuste postitamist siia tekitada.
#54
Pole minu mure teile tõestusi otsima hakata, aga keda huvitab võib ise geneetika kohta materjalid netist üles otsida, mingites detailides võin eksida aga üldine jutt on õige. Endale valetada pole mõtet, et kõike võib teha ilma tagajärgedele mõtlemata. Kui miski absurdina tundub siis ei tasu lugeda aga mis naiste puhtusesse puutub siis muslimid on väga hoolikad seda jälgima, kui võõras jaole satub lüüakse naine lihtsalt maha.
#55
(04-01-2013, 14:14 )VironShaman Kirjutas: Kui miski absurdina tundub siis ei tasu lugeda aga mis naiste puhtusesse puutub siis muslimid on väga hoolikad seda jälgima, kui võõras jaole satub lüüakse naine lihtsalt maha.

Hm, et naisel pea maha on ainus võimalus, siis võib ju ka asjale pöördvõrdeliselt kaeda ja ei mingit südametunnistuse piina.

#56
Kas sulle on siis nüüd muslimid head eeskujud ja net on see õige teadmiste allikas?

Naistel on sama palju võimalusi korjamas käia kui meestel. Sa näed ainult mehe kasu vaatenurgast. Ja selliseid õiguseid nagu riigikorras või siin foorumis - neid vaimses maailmas ei ole et pole õigust käia rändamas ja energiat kogumas. Kõik õigused on vabad. Õigus võtta ja õigus anda ja õigus mitte anda ja mitte võtta. Meestel ja naistel ühtemoodi.
#57
(04-01-2013, 14:14 )VironShaman Kirjutas: Pole minu mure teile tõestusi otsima hakata, aga keda huvitab võib ise geneetika kohta materjalid netist üles otsida, mingites detailides võin eksida aga üldine jutt on õige.

Ei ole õige ja seda ütleb sulle inimene, kes teab seda valdkonda Smile ja ei vaja selleks netist materjale Laugh
19.sajandil oleks su teeorial kõlapinda, aga täna, 21.sajandil on see ümber lükatud ja teaduslikult kinnitatud Smile
#58
Huvitav kas lollid mehed oleks ka otstarbekas maha lüüa? Jääks tarkadele rohkem.
#59
Kui valdkonda tunned paluks materjale, aga arvan, et ajad lihtsalt pada, kõige lihtsam näide. Kui tõuemane koer paaritub korra krantsiga, on ta kõlbmatu puhtatõulisteks kutsikateks, geneetika on sarnane kogu loodudes, endal oli Kaukaasia hunt, neil puuduvad tagakäppadel lisaküünised, esimene pesakond oli puhas, ühelgi kutsikal polnud lisaküüniseid aga teine kord sai väljas ligi üle aia hüpanud hundikoer ja hilisematel kutsikatel olid osadel lisaküünised kuigi jälgiti hoolega, et krantsid ligi ei pääseks.
Naistega on sama lugu. Aga mis puutub vägistatud naistesse siis osa kultuurides jahitaksegi vägistajat ja üritatakse maha lüüa, pärast seda ei toida naine enam vägistajat.
#60
M is materjale sa siit foorumist palud. Tuleb teha eksamid ja arstiteaduskonda sisse saada ja seal hakata õppima neid materjale.
#61
Kas erinevate rasside naised on tõuaretuse tulemus?
#62
Ma saan aru,et naisel on õigus enda kaitseks mees maha lüüa.

(04-01-2013, 14:50 )VironShaman Kirjutas: Kui tõuemane koer paaritub korra krantsiga, on ta kõlbmatu puhtatõulisteks kutsikateks

Ma ise pole spetsialist aga koerakasvatajatega rääkides ei peeta sellest arusaamisest eriti lugu.
Veel olen kuulnud,et see,et koer on hundiga sarnane ei pea ka paikka. Hoopis suurem sarnasus olla koeral ja rebasel.
#63
vaimselt on kõik õigused. Kui päriselt maha lööd paneb seadus su kinni ja kui foorumis maha lööd paneb adminn sulle bänni.
#64
(04-01-2013, 14:47 )väike võilill Kirjutas: Huvitav kas lollid mehed oleks ka otstarbekas maha lüüa? Jääks tarkadele rohkem.

Või koledad naised - koos lollidega. Oleks maailma ilusam.
#65
Siis kes oleks see sõrm,kes näitab,keda tuleb maha lüüa?
#66
Nagu kord ütlesin - inimese individuaalne teadvus ja tarkus on saavutanud oma lae ja rohkem ei arene. Iga tüüp näeb oma mättalt mis oleks kõige otstarbekam. Igal tüübil on oma ilumeel. Lagi on seal, et üksikinimene on nii loll et arvab oma nägemuse alati kõige õigemaks ja hakkab sellega teisi vägistama. Nüüd peab õppima ühistedvust tundma. See on ainuke võimalus ellu jääda pärast maailmalõppu. Egotrippidel algas nüüd väljasuremise aeg. Uni on hea koht kus alustada ja oma tunded on teine hea koht. Kui miski ikka väga ärritab siis seal on ummistus kust info ei saa läbi. Võimuvõitlused viivas siit edasi ainult suremisele, tuleb õppida tegema koostööd. Konkureerimise aeg sai läbi.
#67
(04-01-2013, 15:08 )Freddy Kirjutas: vaimselt on kõik õigused. Kui päriselt maha lööd paneb seadus su kinni ja kui foorumis maha lööd paneb adminn sulle bänni.
Kui foorumis kellegi maha lööd on võimalikud variandid:
-kui adminni meelest "rohisid umbrohtu" ei juhtu midagi. Vbl saad ise adminniks.
-keegi ei saa aru,et kedagi maha löödi. Vbl aidatakse tappa.

Üleüldiselt hakkavad kõik mahalöömised vaimselt.

#68
Üldiselt on nii jah. Siin on vist tavaline et kui shovinisti lööd siis ta kaebab ja saad bänni.
Ma sääsed löön füüsiliselt maha. Selline jõhkard olen.
Inimeste vahel algavad vaimselt küll sest inimese vaim tahab ellu jääda. Loomal algavad näljast. Inimene on ka loom.
#69
Erinevatel loomaliikidel on erinevad kombed. Inimeste puhul pannakse kõik ühte patta. Loomad eksisteerivad koos. Inimese jaoks on teine inimene mitte teine inimene vaid midagi,mis on kasutamiseks. Valetame,vassime ja varjame selleks ,et peita oma viletsust ja sõltuvust teiste ja enda ees.
Šovinist ja feminist on ka sõltlased.
#70
See teema on miskipärast tohutu klikimagnet.
Kui otsidagi teemasid pealkirjaga, mis sisaldavad "seks" või "incubus", siis isegi mitte sarnase kiirusega kogutud klikke pole ühelgi.
#71
Need kes kirjutavad siia need käivad piilumas. Küllap see annab ka juurde.
Kui ma näiteks lehekülge värskendan, kas siis huvitav tuleb ka vaatamine juurde?
#72
Loomad elavad ühisteadvuses. Inimene on abitu ja jõhker sellepärast, et ei tunne ühisteadvust. On nagu leheke tuules aga hirmsa egoga. Sellepärast tahabki kõike korraldada ja allutada. Mitte ainult teist inimest aga ka looma ja loodust üldse. See teeb inimese nõrgaks sest ta koguaeg peab valvel olema - kui kasutab ise siis kardab ka koguaeg ärakasutamist. Individuaalne teadvus on väga väike ja piiratud kui puudub side ühisteadvusega. Aga iga individuaalne on osa ühisest.
Nii et kui keegi unes külla tuleb ei pea kohe tapma hakkama. Tulgu kes tuleb. Muud ta sulle teha ei saa kui sinu maailma avaramaks. Kes kardab ja peksab see müürib enda sisse.
#73
Mulle paistab ,et ühsiteadvusega tapetakse üsna palju inimesi.
#74
(04-01-2013, 09:47 )väike võilill Kirjutas: Sul siis ju tegelikult mingisugune üleüldine võime vaimolevusi ligi tõmmata.
Tõsi. Ühe kokkupõrke pärast üritan neid va. kurjemaid tegelasi ka vältida...

Öine külaline ei häirinud mind otseselt niikaua kuni asi füüsiliseks muutus (ja ma teen vahet krambil ja tol ööl toimuval) Selle ajani arvasin, et tegu on minu fantaasiaga/ettekujutusviljaga või kuidas iganes seda nimetada soovite. Aga kui seda tunnistab ka teine inimene, siis ületas see juba piirid.
Shock
Ja mõni siis küsis, miks ma sellise kogemuse peale neuro-psüholoogias ei ole lõpetanud - vaimset tervist annab ka treenida...

Peale eilset aga kahtlen sügavalt, et tegu selle inimese külastusega, nimelt - esiteks eile ei mõelnud minu peale ja teiseks - kui magama hakkasin jääma, tundsin, et tikkus ligi, kass läks selle peale pöördesse teises toas, murdis uksest sisse ja kui ütlesin, olevusele, et see mind rahule jätaks, et soovin magada jmt, tormas kass teki alla ja kukkus ringi kihutama nagu segane. Lisaks sain tunda, mida tähendab metsik peavalu kuulmise ja nägemiskaotusega. Hetkel olen valuvaigisteid täis tuubitud ja täitsa hea olla.

Tõesti, tegu võis olla puht juhusega, et just siis kui palusin ennast rahule jätta, tabas mind elu esimene migreenihoog (arstipaberite põhjal) aga mina ei usu juhustesse.

Kes ei usu minu juttu, vahet pole, enda meelest pöördusin paranormaalsete juhtumitega rohkem kursis olevate inimestet poole ja kui ma abi ei otsik, poleks ka pöördunud.

Ühesõnaga, ma ei tea ikkagi mis mind öösiti külastab, ma otseselt ei karda teda aga eilne hirmutas mind ikka korralikult ära. Tundub, et üksi sellest jagu ei saa.

Kas keegi ehk teab, kust saaks laenata infrapunakaamerat? Ehk saan midagi ka lindile või selguse, mis toimub.
#75
Palju egosid tapetakse. Kui inimene koosneb eneseuhkusest võib ta otsa saada. Sellega pole ühisteadvuses midagi teha. Inimesel on ju tähelepanuvajadus. Ta võib isegi selle üle rõõmustada kui keegi teda tappa tahab. Sest talle on tähelepanu pööratud. See teeb tähtsa tunde. Kui ainus eesmärk on silma paista ja tähtis olla ja võimutseda teiste üle siis need incubused ja succubused on küll tõsine oht. Aga nad on ühisteadvuse poolused kõigest. Neid ei pea millegi iseseisvana võtma. On ainult infokillud. On omal midagi puudu siis kehastub selle energia kild unes - näitab ennast et sa näeksid kus on ummistus. Tunneb keegi teine tugevat huvi siis võib see unne kehastuda. Seda võib siis karta või selle üle eneseuhkust tunda nagu Piale meeldiks. Kumbki pole inimesele kasulik tegelikult. Inimene on niipalju osa loodusest kui ta oskab olla neutraalne sest loodus on neutraalne. Ja niipalju oma tervikust ära lõigatud kuipalju on ta reaktsiooniline. Kui unne tuleb reaktsiooniline huviline on ka seda kõige parem võtta neutraalselt. Kogu ühisteadvus on inimkonnal väga killustunud. Selle korda saamine ongi igale üksikule osale keeruline ülesanne.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  The Sounds Of Hell-tõde või väljamõeldis? Mr.Creepy 18 9,196 11-05-2009, 17:47
Viimane postitus: Estkitty
  Miks usute jumalasse või miks ei usu? MaRtIn 1 2,150 07-06-2007, 20:04
Viimane postitus: Celtic
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,619 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,077 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat