•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tondiläbu: Incubus või midagi muud?
(06-12-2018, 21:26 )Q11 Kirjutas: Sa Mina Olen hakkad väsima?
Ära siis täitsa ka selga keera...Smile

Me ikkagi räägime sarnases keeles.
Ega paratamatult on ring siin täis saanud.
Liikumises on jõud ja et areneda- me peame liikuma.
Et valgustada- peame me liikuma. Sest egas inimesed tea valguse kätte ilmuda kui kusagilt valguskiirt ei paista!

Tore on, kui valgusest midagi helendama jäi. Aga nüüd vähemalt teate, et Nii Ongi.
Mis keegi selle teadmisega peale hakkab, see on igaühe enda vaba valik ja tahe.

Siis te näete mind
Siis te ei näe mind
Siis te näete mind jälle

Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Ma arvan, et ma lähen nüüd kirikusse.

Valgust teie kodudesse!



Vinge...
Ära siis unusta Deemonit...Smile
Ahnii koguni...ega ma ei taht ju jälle tüüdata...kogemata...tüütasin...vabandust...Smile
(05-03-2019, 20:30 )Naut Kirjutas: Minaelan.
Seal eespool on paar küsimust, mis sul ikka veel vastamata on.
Noet, kui "vahest harva" siia taas satud ja nii.
Teema: oskasid teha - oska vastutada.
On muidugi võimalus ka vabandada. Pole ka kunagi kehv variant justkui. No kui ikka selgub, et läks mingil põhjusel asi pusse ja nii.
Kellel ei juhtuks.

Aga edaspidiseks Sulle selline juhtkiri su enda sõnastuses siitsamast teemast lk.2:
(10-07-2018, 18:29 )Minaelan Kirjutas: Vaata, meie, parahuviliste jaoks, see foorum pole mõjutu. Olgu liikmeid 10 või 100 või rohkem. SEE on meie foorum, meie kogemuste ja huvide jagamise foorum.
Palun lahkuge kõik siit, keda ei huvita para-asjad!

Suurepäraselt sõnastatud, mu meelest.

Kas pole? Kas sind huvitavad para-asjad või tulid raisakotkana saaki otsima?

(06-03-2019, 11:17 )Naut Kirjutas: pila
Antud juhul ei jäänud siiski vaid Mannu ette.
Sai ka Digitaria, kes lihtsalt samaselt arvas.

Mulle Mannu meeldib, ta oskab asju õiglaselt sättida.

Digitarial on huvitavad postitused. Mõlemad kuuluvad mu sellesse listi, keda loen.

Naut mitte, vahel heidan pilgu peale, et saada kinnitust sellest, mida juba tean wink.
Küsimused ENDISELT vastamata, lisandusid raisakotkad. No anna abi, ausõna. Sina meeldid - sina ei meeldi. Lasteaed.

Ei viitsi.
Oi, ups. Valetad, Minaelan.
Kõik mu postitused loed sa läbi. Eranditult KÕIK.
Või rääkisid nüüd end sisse. : D
(08-03-2019, 14:59 )Naut Kirjutas: Küsimused ENDISELT vastamata, lisandusid raisakotkad. No anna abi, ausõna. Sina meeldid - sina ei meeldi. Lasteaed.

Ei viitsi.
Oi, ups. Valetad, Minaelan.
Kõik mu postitused loed sa läbi. Eranditult KÕIK.
Või rääkisid nüüd end sisse. : D

Bleh Tunnistan ausalt, et ei lugenud, sest pidasin sind algul nooreks algajaks tüdrukuks.
Pisteliselt lugedes sain aru, et info oli kopeeritud varasematest postitustest ja sisetunne/kõhutunne/intuitsioon ütles, et oled võlts.
Kuid mõtlesin, et kui püüad siin võõraste sulgedega läbi lüüa, siis ok...
Nüüd olen kindel, et sul pole siinsete foorumlaste suhtes head mõtted.


Minaelan, ootaks nüüd tekstinäiteid, kus on näha, et kopeerin teiste siinolijate sõnu ning serveerin enda omade pähe.
Ilusti näide eelnevast ja minu komm kõrvale.
Mustvalgelt.

Mis veel tuleb? Võlts, paha, raisakotkas, s*tta, süüdistusi, paranoiasid - seda kõike nagu näha, tuleb antud juhul HEA inimese sulest?

Ja loogiliselt: KUI sa mu postitusi ei loeks, siis MILLELE rajad oma peensusteni tsiteeritud "vandenõuteooria"?
Mu komme ei loe aga väidad, et kopeerin.
KUS on loogika?
Rajad oma OLETUSED nn. tundmusele? Mis pani sul puusse nii minu ainuidentiteedi, vanuse ja isegi sooga.
Noor naine, vana mees, vana tegija, 7-e nimega, värban ja püüan miskitkeskit.
Kõik on sul pange läinud selle oma "tundmusega", mis?
Ei ühtegi pädevat argumenti siiamaani nagu.
No millest me siin räägime?

Sa ei anna ühtegi selget vastust. Hämad oma selle "tundmuse" pealt.
Lisaks väiklaselt, madalalt.
Sind ennast selline madalus su pöördumistes ei häiri?
Märkad sa seda üldse endas, oo Tõeline ja Ülev?
Lisaks.
Ma POLE siin kellelegi meeldimiseks.
(08-03-2019, 15:32 )Naut Kirjutas: Minaelan, ootaks nüüd tekstinäiteid, kus on näha, et kopeerin teiste siinolijate sõnu ning serveerin enda omade pähe.
Ilusti näide eelnevast ja minu komm kõrvale.
Mustvalgelt.

Mis veel tuleb? Võlts, paha, raisakotkas, s*tta, süüdistusi, paranoiasid - seda kõike nagu näha, tuleb antud juhul HEA inimese sulest?

Ja loogiliselt: KUI sa mu postitusi ei loeks, siis MILLELE rajad oma peensusteni tsiteeritud "vandenõuteooria"?
Mu komme ei loe aga väidad, et kopeerin.
KUS on loogika?
Rajad oma OLETUSED nn. tundmusele? Mis pani sul puusse nii minu ainuidentiteedi, vanuse ja isegi sooga.
Noor naine, vana mees, vana tegija, 7-e nimega, värban ja püüan miskitkeskit.
Kõik on sul pange läinud selle oma "tundmusega", mis?
Ei ühtegi pädevat argumenti siiamaani nagu.
No millest me siin räägime?

Sa ei anna ühtegi selget vastust. Hämad oma selle "tundmuse" pealt.
Lisaks väiklaselt, madalalt.
Sind ennast selline madalus su pöördumistes ei häiri?
Märkad sa seda üldse endas, oo Tõeline ja Ülev?
Lisaks.
Ma POLE siin kellelegi meeldimiseks.

Ma olengi madal. Ja see mind ei häiri tõesti Smile1.
'Minaelan:
Ma olengi madal. Ja see mind ei häiri tõesti Smile1.

--
Milleks see sulle?



Bleh Tunnistan ausalt, et ei lugenud, sest pidasin sind algul nooreks algajaks tüdrukuks.


[/quote]

Aus tunnistus. Mina olen palju postitusi läbi lugenud, aga üldjuhul viitavad enamus lihtsalt norimise oskusele.
Siin aga on viisaka väitlemise teema. Keegi tõi siia mingist jumalate teemast väljavõtte. Küllap lootis, et siis viisakalt väitlema hakatakse...
Jah, ka mulle tundub, et Minaelan pigem norib.
Miks?
Sest on madal nagu ta ütleb.
Milleks olla madal?
Nojah..
Minaelan on kirjutanud teemasse järgmist ja norimisega siin küll tegu ei ole.
(06-08-2018, 16:32 )Minaelan Kirjutas: Ma pigem olen hakanud arvama, et Universum/Jumalad/Kõiksused või kesiganes seda Maad praegu kontrollib ja valitseb, püüab inimkonda panna mõtlema, sügavalt ja laialdaselt mõtlema...et tulevik, olevik ja minevik on kõik üks ja seesama.


Meie inimkond, kes praegu vireleb puuduse, sõja, haiguste, janu, vägivalla jne käes...ei saagi vabaneda sellest enne, kui mõistab Kõiksuse plaane. Et mitte millelgil pole mõtet! Me oleme katsejänesed!


Ja mis see eelmise aasta postitus puutub sellesse, et mulle isiklikul tasandil kohe mu sisselogimisel Minaelan poolt sisse sõideti?
Ja samasuguste rünnakutega jätkatakse?

See postitus on teemasse. Mis selle aasta postitustesse puutub - need on offtopikud. Tulid siia splitina.
Arvasin, et ehk tahad suhtluse teemasse omalt poolt midagi lisada. Siin ju palju häid mõtteid, kuidas teiste inimestega suhelda.
(08-03-2019, 16:50 )Nofretete Kirjutas: Minaelan on kirjutanud teemasse järgmist ja norimisega siin küll tegu ei ole.
(06-08-2018, 16:32 )Minaelan Kirjutas: Ma pigem olen hakanud arvama, et Universum/Jumalad/Kõiksused või kesiganes seda Maad praegu kontrollib ja valitseb, püüab inimkonda panna mõtlema, sügavalt ja laialdaselt mõtlema...et tulevik, olevik ja minevik on kõik üks ja seesama.


Meie inimkond, kes praegu vireleb puuduse, sõja, haiguste, janu, vägivalla jne käes...ei saagi vabaneda sellest enne, kui mõistab Kõiksuse plaane. Et mitte millelgil pole mõtet! Me oleme katsejänesed!

Muuseas, arvan siiani sama. Me oleme katsejänesed. Kellegi ...poolt, kes suudab meie mõtteid, emotsioone, unenägusid, tegusid jne kontrollida.
Nofretete
Mina seda pasamerd siin ei alustanud. Minaelan hakkas offtopicut tootma juba mujal mu isiku teemal. Ma ei vastanud.
SIINNE Split tehti adminnide poolt SIIA üldteemast "vaimsus ja filosoofia" (mingi jumala teema), kus Minaelan ja Vesilik minu kallal matsutades võtsid.
Miks sa ei kontrolli oma väiteid?
Ok. Aitab.
Hea, et õues on aasta 2019.
Vastasel juhul osad "raffa saadikud" saadaks mu ilmselt tuleriidale ja hõõruks käsi.

Pole vaja minuga manipuleerida, madal Minaelan.
(08-03-2019, 17:39 )Naut Kirjutas: Ok. Aitab.
Hea, et õues on aasta 2019.
Vastasel juhul osad "raffa saadikud" saadaks mu ilmselt tuleriidale ja hõõruks käsi.

Smile1 Tuleriidale saadeti meiesuguseid naisi-esoteerikuid-nõidasid, mitte sinusuguseid mees-skeptikuid. Lohutuseks.

Kuid teemas püsides, püüan tõsiselt mõista sinu kasutegurit siin väitluse teemas. Sest...mitte miski siin ilmas pole juhuslik.
Jaaaa läks taas lahti see taidlustasandil "selgeltnägemine" sul, Minaelan.
Ma olen naine, Minaelan, meeldib see sulle või mitte, ajab sind see FAKT sind elevile või mitte, olgu see su sellesama madaluse rubriik või misiganes.
Tehke kambakaid, pritsige sappi, ajage hämu, ärge vastake küsimustele otse või poetage oma "viisakalt" väiklaseid vihjekesi. Misiganes. Tublid totsid olete.

Ok. Isenda boss tutvustab eeldust ikka ju jüngerkonna tarbeks või eksin? Ei ma ei nori. Iseboss oleks boss ju vaid eneses. Ega olegi valesti kui sa nii teed aga siis ikkagi on asi gurunduses. Ainus mis ma mullitan on see ,et kas oled üdini valmis võtma vastutuse jüngrite ees? Ehk nemad loodavad ikkagi jõuda ka nt.kätega ravimiseni või tahtliku mõttejõu materialiseerimiseni. Lihtsus on innjang. Kümme pesa aga peaks justkui ka võrdselt täitma ja ka suutma seda kanda mõõgateral. Kui see nimbus vaid peas on ,siis vajutab ninani kamarasse. Ei ma ei hakka jälle räuskama või miskit. Uudishimu on tore abiline.
Kui sa kohe mu jutlust vastu ei võta ,siis ma kihutan su paradiislinnusest väljaAngry
Jagatud rõõm pidi olema topelt. Kui suur on ,,jagatud,, julgus? Üldiselt kajakad käivad toitu peilimas karjakaupa aga leiu korral koostööd ei tee. Kes kiirem- teeb asja lups üksi ära. Ei no räuska jah. Ma jätan vaba ruumi sulle jõupesa munemiseks valmis sättida. Las kari kogub julgust. Mul aega küll. Emaalbatross ise ei jaksa lennata? Aidake siis ometi.
Tubli. Võid tulla tagasi kui sul oma tabel kajakatest valmis!
Palun vaadake kriitilise pilguga 10. jõupesa üle. Tundub ,et proua hoopis kakkas. Kuldmuna mõõtu ei anna välja kuidagi. Kas ma saan nüüd kommi?
Hästi, poisid, kütate muidugi. : )

Ja no tänu olgu kõigile taevastele ja taevaalustele, lahterdatud ja lahterdamatutele jummelitele, et inimestel on erisused ja ka ERIarvamused.
Muidu oleks ikka totaalselt booring, eks.
Viimasel juhul oleks ehj muidu kuskil siinse teema lk. 2-l ehk tulnud konstanteering, et jah, seltsimees Pimedus, teil on õigus ning, jah, tovariš Lokster, teiega saab ainult nõustuda.
No vot mis kasu sest siis olnud oleks, eks.
Nüüd aga juttu jätkunud kauemaks. Ilus.

Lõpus natuke ka liivaloopimist üksteise silma?.. Aga mängumaadel juhtub sedagi. Niiet normull.

Teeks siin ka teiega liivakooke ja jagaks kühvlikesi-ämbrikesi või kajakakakat aga vat kahjuks hetkel nö. prioriteedid mujal.
Vaja, kuram, mateeriat luua või muud mudru ja taimse vaimsuse jaoks ei jagu enam Hetki...
Niuts.
Või pigem kraaks.
: )
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  The Sounds Of Hell-tõde või väljamõeldis? Mr.Creepy 18 9,196 11-05-2009, 17:47
Viimane postitus: Estkitty
  Miks usute jumalasse või miks ei usu? MaRtIn 1 2,150 07-06-2007, 20:04
Viimane postitus: Celtic
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,617 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,076 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat