Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tondiläbu: Incubus või midagi muud?
Autor Sõnum
olematu Eemal
Veteran

02-08-2019 15:31
Postitus: #276
RE: Inimesed tulevikus
(02-08-2019 13:00 )I'll be back Kirjutas:  
Tsitaat:Mine nüüd proovi küsida kasvõi liinialust võsa omale siin eestis. 

Ilmselt sõltub sellest, kes ja kuidas küsib. Viisaka küsimuse peale vaststi, et loomulikult, milles küsimus, neil olevat ainult hea meel, kui liinialused puhtaks saab.

Teist korda postitan siia .

Teie vastandasite end neile, kes ei saanud liinialust puhastada. Teie ehk siis viisakas, ja need , kes ei saanud , mitteviisakad .

Ja ma tõesti kolmandat korda enam ei viitsi siia postitada. Mängige kohtalst edasi, et aga end võimalikult paremas valguses näidata . Side lõpp .

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused
Minaelan
Veteran

02-08-2019 15:35
Postitus: #277
(02-08-2019 15:30 )Lokster Kirjutas:  Ei hakka mina arhiivides tuulama siia toomiseks neid artikleid.
No ju siis olen jah loll kui teistmoodi sinust ....asjadest aru saan.

Ma ei mõista su keelt, Lokster!

Olematu irooniast ja I'll be back ülbusest saab hästi aru, aga sinu jutust ei saa ma mitte tolku. My bad.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
I'll be back
Veteran

02-08-2019 15:45
Postitus: #278
Olematu Kirjutas:Mängige kohtalst edasi, et aga end võimalikult paremas valguses näidata 

Huvitav, kes nüüd siis see kohtlane täpsemalt on, kas see, kes vastavalt oma äranähemist mööda ei suuda teema algust ära tabada ning jaurab jauramise pärast või mina...ärge nähke vastamisega vaeva, vähegi lugemisoskust ja tükikest tervet talupojamõistust valdaval inimesel on vastus juba niigi teada.

Kf Mina elan- ülbe olen ma nendega, kes minuga ülbitsema asuvad, ülejäänud viisakate inimestega saab kenasti mõtteid vahetada.
Minaelan
Veteran

02-08-2019 15:48
Postitus: #279
(02-08-2019 15:45 )I'll be back Kirjutas:  Minaelan- ülbe olen ma nendega, kes minuga ülbitsema asuvad, ülejäänud viisakate inimestega saab kenasti mõtteid vahetada.

wink Täitsa huvitav, kas leidub siin foorumis keegi, kes seda viisaka inimese nõuet täidab?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
I'll be back
Veteran

02-08-2019 15:51
Postitus: #280
Oi, paljud.
Lokster
Vana kala

02-08-2019 15:52
Postitus: #281
(02-08-2019 15:35 )Minaelan Kirjutas:  
(02-08-2019 15:30 )Lokster Kirjutas:  Ei hakka mina arhiivides tuulama siia toomiseks neid artikleid.
No ju siis olen jah loll kui teistmoodi sinust ....asjadest aru saan.

Ma ei mõista su keelt, Lokster!

Olematu irooniast ja I'll be back ülbusest saab hästi aru, aga sinu jutust ei saa ma mitte tolku. My bad.

Bäkk tahtis saada kinnitust ,et tema aju natuke on suurem ja targem kui minu oma, ma siis andsin selle rõõmu talle.
Artiklitest ei viitsi minna otsima neid, mis kajastasid suurpõlengut polügoonil ja neid kahte korda kui MINSTEERIUM sisuliselt keelas kraanivett kastmiseks kasutada kuna see olevat terve EESTI põhjaveele halb.
(02-08-2019 15:48 )Minaelan Kirjutas:  
(02-08-2019 15:45 )I'll be back Kirjutas:  Minaelan- ülbe olen ma nendega, kes minuga ülbitsema asuvad, ülejäänud viisakate inimestega saab kenasti mõtteid vahetada.

wink Täitsa huvitav, kas leidub siin foorumis keegi, kes seda viisaka inimese nõuet täidab?

M I N A
(02-08-2019 15:45 )I'll be back Kirjutas:  
Olematu Kirjutas:Mängige kohtalst edasi, et aga end võimalikult paremas valguses näidata 

Huvitav, kes nüüd siis see kohtlane täpsemalt on, kas see, kes vastavalt oma äranähemist mööda ei suuda teema algust ära tabada ning jaurab jauramise pärast või mina...ärge nähke vastamisega vaeva, vähegi lugemisoskust ja tükikest tervet talupojamõistust valdaval inimesel on vastus juba niigi teada.

Kf Mina elan- ülbe olen ma nendega, kes minuga ülbitsema asuvad, ülejäänud viisakate inimestega saab kenasti mõtteid vahetada.

TEEMA on sellest ,et me ISE kaevame oma tarbimisega endale ja järeltulijatele auku. Kuidas sinu arust jutt teemast mööda läheb , ma ei mõista jahh. No olen nuimees ja hobusega maalt. Haridus ka siuke 1, 2, palju.......oi palju....
Sinu arust on MUU maiilma jumalst mäda aga eestis on kõik nii nagi SINA õigeks pead ja HÄSTI. Seda sa ei näe ,et seda arusaama sa ei saa isegi oma arvamuseks pidada, vaid oled mõnusalt ära tinistatud ÜK masinavärgi hammasratas meediaajudega ja koolimõistusega. Ojaa , sa oled teemantlihviga ja hõbelehviga SUUR ja tähtis hammasratas muidugi. Eriline.
(selle postituse viimane muutmine: 02-08-2019 15:58 Lokster.)
I'll be back
Veteran

02-08-2019 15:58
Postitus: #282
Irw...kesse koera saba ikka teine kui ise...
Lokster
Vana kala

02-08-2019 16:03
Postitus: #283
(02-08-2019 15:58 )I'll be back Kirjutas:  Irw...kesse koera saba ikka teine kui ise...

Ok. Ajud said. Kas nüüd läheb mõõtmiseks ,kelle saba rohkem ise kõigub ja kes on siin kõige viisakam. Noh? Tahad öelda ,et keegi siin üldse on minust viisakam?
I'll be back
Veteran

02-08-2019 16:22
Postitus: #284
Loomulikult on. Enamus. Juba paljalt selline eneseupitamine stiilis "MINA" näitab olematut lastetuba.
(selle postituse viimane muutmine: 02-08-2019 16:25 I'll be back.)
Lokster
Vana kala

02-08-2019 16:36
Postitus: #285
S....a nad on MINUST viisakamad. Aga lähme nüüd edasi tuleviku poole eks. Ma saan aru ,et sa oled valinud sama tee ,mis Arlich. Tuleb aina enam mässama ja end näitama hakanud looduse eest pugeda -veelgi,, turvalisematesse,, linnadesse. Linnustesse paha looduse ja kurja aborigeeni eest. Tjap, pead temaga ühinema ja kohe hakkama müüre laduma, sest loodus hakkab vastama sama mõõdupuuga. Ja siis on nii ,et LOODUS leiab parasiidi vastu täpselt sama palju halastust ja kaastunnet kui iga inimene on leidnud seda TEMA vastu. Paganlus endas parasiitlust ei kanna ja kogukonda kusagil linnast eemal , looduse vastukaja ka nii hullusti ei ohusta. Ja vat siis pole vaja pitskraelisel herrasrahval tulla manguma käsad pikal. Tead mis asi on viisakus? See on sama ,mis üles vuhvitud litsi tagumik. Oled näideldud võltsviisakas - saad vastu väärilist kohtlemist. See on enda müümise vorm. Valehäbi, võltsviisakus, topeltmoraal, kahepalgelisus........kõik on maskid. EGO viis saada isekalt kasu. Näidata end kellegina ,keda ei olda sisimas. Väga hea on just mõni looduslik kataklüsm nagu sõdagi , ms avab tegeliku näo. Tahad teada kes on inimene tegelikult ,mitte see keda ta näitleb, mine matkale....... seal avaneb tõeline pale. Jah , viisakus on aadelkonna ÜK teater.
Viisakus on iseloomulik diilitamisele ja tootemüügile laiemalt. Isegi ÜK turvalisus on toode ,mida hammikad kinni taovad- oma vere ja higiga. Kui nüüd mõelda veel ,et lips ja ülikond liikusid siia koos usuga......
Kõige viisakamad on poliitikud. Paneme aga hierarhia paika ,saame ka siin selguse majja.
Lõvi peab lõpuni end võidukaks ellujääjaks, ÜK peab enda tõdesid ja arusaamu samuti ......nii nagu seda progeti. Looduse kroon ,kellele antigi jumala poolt planeet eest ja tagant ,,panemiseks,,. Oi kui hea ja mugav on veel eestis uskuda ,et sitt sajab vaid mujal. Küll maa ka siis ,,paneb,, ja esimene ,mis pildi eest viskab -on raha. Küll aga mitte relvad, neid ju hoitakse eriliselt TÄHTSANA. Mis eile ollivuudi ulmekas ,see .......... võib tekkida vaid kahe nädalaga happudel aegadel. Janu ja nälg näitavad ruttu ,kelles elajalik loom on alati varjus passinud. Venetuseelas jänkid juba katsetasid. Laste ja laipade söömisest jäi puudu vaid .....karvake. Võta aga ÜK-st meedia ,side ,elekter üldiselt ja muidugi MEEDIA.....eks siis ole näha kui viisakaks linnuse rahvas jääb ja kui kõrgharitult käitutakse .

(02-08-2019 16:22 )I'll be back Kirjutas:  Loomulikult on. Enamus. Juba paljalt selline eneseupitamine stiilis "MINA" näitab olematut lastetuba.

Millist ajuhiilgust iseloomustab huumori puudumine ja taipamine? Mul su viisakust vaja küll ei ole. Eelistan siirust. Aga kuna on reede, siis mine tee jälle oma ,,õllid,, ära. Eks me pärast loeme su vaimupärle jälle. Nagu tihti nädalalõppudes. Eliidi viisakuse kõrgnorm on banketitada ja kihutada autoga uimas peaga ringi.
(selle postituse viimane muutmine: 02-08-2019 16:53 Lokster.)
I'll be back
Veteran

02-08-2019 17:01
Postitus: #286
Lokster Kirjutas:S....a nad on MINUST viisakamad. 

Loomulikult mitte...irw...kaugel sellest. Viisakuses jäävad nad Loksterist valgusaastate kaugusele.
Lokster
Vana kala

02-08-2019 17:18
Postitus: #287
(02-08-2019 17:01 )I'll be back Kirjutas:  
Lokster Kirjutas:S....a nad on MINUST viisakamad. 

Loomulikult mitte...irw...kaugel sellest. Viisakuses jäävad nad Loksterist valgusaastate kaugusele.
Oih, sa vist tegid nüüd nalja kogematta. Hea pirn. Jahh. Leninil oli ka suur pea ja kõige viisakamad inimesed on pangatellerid.
Lokster
Vana kala

10-08-2019 17:06
Postitus: #288
[split] Orion, Niilus Delta kunstis, arhitektuuris, mütoloogias
Järjekordne toodete diiler keskväljaku lihaletis. Orion, kõrberahvaste filoss ja kaaba proge. Karjatad nagu ka teised kuhugi egregori. Endast eemale, kaugele ja võõra sisse, joonistad sõnade ja kujunditega rada ette......järgnege TÕEvalgusele bla-bla.......... KÕIK te kutsute kuhugi järgnema. Kõik te väidate olema end TÕE omanikud.
Ja sealt ta jälle tuli......on jumalikud väljavalitud, pühendunud jüngrid.....siis tükk tühja maad ja siis madalad inimesed, loomsed inimesed ja siis loomad kõige rämpsuna põhjas kui mittejumalikud lihakäntsakad.

See su lause on kõnekam kui su pikk jutlus ------Tean, et sellele informatsioonile ei ole MITTE KELLELGI midagi vastu panna, vahet pole kui palju ta arvab teadvat. -------------

Ses suhtes sul õigus jah. Olen küll ka metsloom. Sina oled aga lihtlabane preester veel ühe püramiidiga. Tipujumal vähe erineb eelmistest olemuselt ,isult küll mitte.

Ei, shamaan pole see ,mida sina temas tahad näha. Ei ole maag, ei ole alkeemik ega muud säärast. Ära solva.

See su --------Ok nüüd küll aitab sinuga suhtlemisest----------- on alati tõlgendatav vaid ühtmoodi. Argumendid on lödid, mõistus otsas ja ideoloogia ei kannata kriitikat.
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2019 17:09 Lokster.)
Q11
Vana kala

10-08-2019 17:10
Postitus: #289
RE: Orion, Niilus Delta kunstis, arhitektuuris, mütoloogias
ah Lokster...ära siis nii ka ... kohe rusikatega peale jookse...Smile
Lokster
Vana kala

10-08-2019 17:12
Postitus: #290
ja jaaa--------,, sellistega pole mõtet vaieldagi, ei viitsi aega raisata,,-----------
(10-08-2019 17:10 )Q11 Kirjutas:  ah Lokster...ära siis nii ka ... kohe rusikatega peale jookse...Smile

Ma olin sigaviisakas ja lootsin , et keegi lõpuks näitab mulle ,et ma eksin. Ma pole veel sappigi lahti köhinud. Mis kuradi rusikad. Ma muhelen ju.
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2019 17:13 Lokster.)
Q11
Vana kala

10-08-2019 17:16
Postitus: #291
"Ma muhelen ju"
Siis on meid kaks...Smile
Lokster
Vana kala

10-08-2019 17:22
Postitus: #292
Ja siis väidad teksti lõppu-------,,Ka mina olen kokkupuuteid igasugu 'spetsialistidega' ja 'ekspertidega' vähemalt paljudel neist on natukenegi ette kanda ja shonglöörida millegagi.--------------------------

No aga mida mina siis palusin. Fakte ja argumente, mis minu ,,targutuse,, ümber lükkaks. No ja kuda ma ebaviisaks olin kui just nii soovisin? Paluks need ,,natukesedki,, ka lugajale arusaadavaks teha. Ma ei palu teadustõestusi. Lihtsalt arutlust olemusest mis teil seal on .....isloomustamaks TEIE erinevust muust lollist massist nagu mina???? Seejuures jah nagu........ Kas see pahandab sind? Olen küll ülbe , isekas ja vastik mölakas kõige kõrvalt. Mina ei häbene ega salga vähemasti ega peida mingi võltsviisakuse maski taha.

Vabanda aga ma ei näe SIND su jutus, näen kokkuvaimeldud teiste järgi kordamist. Ütle ,millised ,,tarkused,, on SINU omad?
Ja miks arvad ,et ma sind ei tea? Või sinu nõidusega flirtivaid sugulasi? Ja su ,,õpetuste,, gruppi olen ka varem naljapärast sirvinud. Sinu arusaam põhjala panteonist on eriliselt kipakas.
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2019 17:33 Lokster.)
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alaealised nõiad ja muud parahuvilised Lily22 9 4,744 15-05-2019 10:15
Viimane postitus: filo
  Ma nägin midagi! kristjan231 10 3,248 27-11-2009 02:02
Viimane postitus: iitt
  Midagi väga imelikku. Mr.Creepy 15 3,899 01-09-2009 21:08
Viimane postitus: Mr.Creepy
  Kas näete sellel pildil midagi? Pzzz 16 4,512 29-03-2009 23:54
Viimane postitus: THOR-00
  Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi? Tutanhamon 35 11,057 09-12-2007 11:03
Viimane postitus: martin65

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog