Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu sisekaemuste teekond.
#76
(13-10-2018, 12:26 )Minaelan Kirjutas: Et mina pean seletama? Mida täpsemalt?

Et mis põhjusel sa oma eelmise postituse tegid.

(13-10-2018, 12:26 )Minaelan Kirjutas: Et sa polegi parausku? Mida sa siin foorumis siis õieti toimetad?

Totter tunne üht ja sama küsimust juba kümnendat korda esitada ei ole? Eks ma siis vastan võimalikult lühidalt uuesti. Mind huvitab parausk kui fenomen.
Vasta
#77
(13-10-2018, 13:58 )Minaelan Kirjutas:
(13-10-2018, 13:57 )Nielander Kirjutas:
(13-10-2018, 12:26 )Minaelan Kirjutas: Et mina pean seletama? Mida täpsemalt?

Et mis põhjusel sa oma eelmise postituse tegid.

(13-10-2018, 12:26 )Minaelan Kirjutas: Et sa polegi parausku? Mida sa siin foorumis siis õieti toimetad?

Totter tunne üht ja sama küsimust juba kümnendat korda esitada ei ole? Eks ma siis vastan võimalikult lühidalt uuesti. Mind huvitab parausk kui fenomen.
Kui fenomen? https://et.wikipedia.org/wiki/Fenomen

See polnud aus vastus ja sa tead seda ise paremini Bleh

Kuid et püsida teemas, siis - kas oled kiibistatud või kui mitte, siis kas oleksid nõus enda kehasse kiipi panema, mis kontrollib, kus sa viibid ja mida saab sinu aju mõjutamiseks kasutada?
Ma võin oletuslikult ja saladuskatte all Teile öelda et paraasju ta kindlasti oma veendumuste kohaselt ei aja. Tarvitseb vaid lehitseda tema postitusi.
Kiipidest aga niipalju, et ajude mõjutamiseni on veel tublisti aega, aga teisiti mõtleva inimese ruineerimiseni on jäänud vaid paar lühikest sammukest- universaalne kiip kohustuslikuks ja sularaha kaotamine. Jälitatav oled praegugi üsna lihtsalt.
Vasta
#78
(13-10-2018, 13:58 )Minaelan Kirjutas: See polnud aus vastus ja sa tead seda ise paremini Bleh

Sa tead, et näiteks kõik teoloogiat õppivad inimesed ei usu jumala(te) olemasollu. Ometigi see ala huvitab neid. Ehk siis usk ei ole huvi eeldus.

Ja palun ära omista inimestele enda suva järgi motiive.

(13-10-2018, 13:58 )Minaelan Kirjutas: Kuid et püsida teemas, siis - kas oled kiibistatud või kui mitte, siis kas oleksid nõus enda kehasse kiipi panema, mis kontrollib, kus sa viibid ja mida saab sinu aju mõjutamiseks kasutada?

Mõjutamiseks ilmselt mitte, kuigi oleneb mõjutamise iseloomust. Kui see näiteks tõstaks mu üleüldist IQ-d, siis miks mitte. Pangakaardi, ID ja pääsmesüsteemide (sh. võtmete) asemel võiks muidugi midagi mugavamat olla - näiteks pisike kiip. Aga esialgu võiks kõik need asjad olla ikkagi kehaväliselt dubleeritud.
Vasta
#79
See on väga hea, et parafoorumis on ka teaduslikult mõtlevaid inimesi. Esiteks seellepärast, mille juba Eithea välja tõi. Ja teiseks sellised grupid, kus on koos ainult ühtmoodi mõtlevad inimesed, sellised manduvad üksteisele kaasanoogutamiseks, puudub see väike konstruktiivne konfliktimoment (rõhutan konstruktiivne), mis käivitab arengu.

Selliseid gruppe on FBs küll ja küll, kus ühtusku inimesed koos ja teisitimõtlejad tõstetakse välja. Paraveebis on koos poolt ja vastu.
Poolt ja vastu ... kuid kuna on ikkagi PARAveeb, siis kallutatus uhhuu poole on mõistetav.
Vasta
#80
(13-10-2018, 11:47 )Minaelan Kirjutas: Kuna oleme parafoorumis, siis on lubatud ka para- spekulatsioonid:
a) Kage ja Nielander on sattunud mõnda õnnetusse, nad käisid teispoolsuses ära ja muutsid seetõttu oma arvamust paraasjadest ja reinkarnatsioonist.

b) Kage ja Nielander said hunniku raha selleks, et sulanduda parafoorumisse, võita usaldus ja siis ....teha seda, mille eest raha saadi.

c) Kage ja Nielander on üheskoos kampaania korras hulluks läinud.

d) Kage ja Nielander on tõepoolest üleöö muutunud parausklikeks.

Milline variant või milline muu variant on kõige lähem tõele? Smile
Millest see tuleneb, et siin ühtegi mõtlemist hõlmavat ja positiivset varianti ei ole? Kas see "kiip" on veel üles leidmata mis negatiivsust ja usku tekitab/programeerib? Tundub, et üks pikem sisekaemus kuluks ära...
Vasta
#81
(15-10-2018, 12:01 )Minaelan Kirjutas: Positiivne variant oleks, et:

d) Kage ja Nielander on tõepoolest üleöö muutunud parausklikeks.

See tähendaks hiiglasuurt hüpet sisekaemuse vallas wink.
Parandus - see tähendaks suurt hüpe sinu arusaamises, sest meie sisekaemused ei juhtunud ju ühekorraga ja lambist vaid sina avastasid midagi millele sa pole varem osanud tähelepanu pöörata. Ja siin on paslik üle korrata seda, et ma ei usu.
Vasta
#82
(15-10-2018, 12:35 )kage Kirjutas:
(15-10-2018, 12:01 )Minaelan Kirjutas: Positiivne variant oleks, et:

d) Kage ja Nielander on tõepoolest üleöö muutunud parausklikeks.

See tähendaks hiiglasuurt hüpet sisekaemuse vallas wink.
Parandus - see tähendaks suurt hüpe sinu arusaamises, sest meie sisekaemused ei juhtunud ju ühekorraga ja lambist vaid sina avastasid midagi millele sa pole varem osanud tähelepanu pöörata. Ja siin on paslik üle korrata seda, et ma ei usu.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mitteusku võib näiteks tšetseenidele avaldada, nad kohe ütlevad et mitteuskuja ei ole inimene,
nii nagu kristlased ütlevad muudusku rahvaste kohta. Ongi kogu sisekaemus, korduste kordus N astmes. Kes pole usklike summast läbi käinud need ei tea õhkagi, seda värki tuleb seestpoolt näha.

Vasta
#83
(16-10-2018, 00:02 )isemaag Kirjutas: Mitteusku võib näiteks tšetseenidele avaldada, nad kohe ütlevad et mitteuskuja ei ole inimene,
nii nagu kristlased ütlevad muudusku rahvaste kohta. Ongi kogu sisekaemus, korduste kordus N astmes. Kes pole usklike summast läbi käinud need ei tea õhkagi, seda värki tuleb seestpoolt näha.
Teadmine ja nägemine kuidas vorsti tehakse ei tähenda seda, et vorsti ei võiks süüa, seda teha või nende tegijate keskel elada, aga kui ühed on vorsti tegemisse kinni jooksnud ja peale selle enda ümber midagi muud ei näe, siis teised saavad nii usus kui ka usust väljas vabalt ringi liikuda, sest usk ei defineeri inimest ja on lihtsalt üks paljudest omadustest mida inimene väljendab.
Vasta
#84
(16-10-2018, 09:59 )kage Kirjutas: Teadmine ja nägemine kuidas vorsti tehakse ei tähenda seda, et vorsti ei võiks süüa, seda teha või nende tegijate keskel elada, aga kui ühed on vorsti tegemisse kinni jooksnud ja peale selle enda ümber midagi muud ei näe, siis teised saavad nii usus kui ka usust väljas vabalt ringi liikuda, sest usk ei defineeri inimest ja on lihtsalt üks paljudest omadustest mida inimene väljendab.
Täpselt samamoodi saab kirjeldada teadusliku ja maagilise mõtteviisi esindajaid. (Maagiline mõtteviis - vb on see parem termin kui uhhuu). Pane usu asemele teadus.
Minu nähemuse järgi on aga nii usu kui teaduse variandi puhul viga see, et eelmise astmega võrreldes laiemalt maailma mõtestanud inimesed hakkavad eitama (ehk valeks tunnistama) seda kitsamat mõtteviisi, kuigi tõeliseks? teadlikkuse laienemiseks oleks vaja eelnenud tase laiemasse sisse sulatada. Seal tglt vastuolusid ei ole.

Vasta
#85
Jah, igasse "asja" on võimalik kinni joosta sellepärast ma rääkisingi teadmisest mitte teadusest. Ja selliselt teadusesse kinnijooksmine tundub ka väga usu moodi ehk siis siin saab ühise nimetaja leida milleks on ikkagi usk mis siis, et teadusega on tegu.
(16-10-2018, 10:14 )Mannu Kirjutas: teadlikkuse laienemiseks oleks vaja eelnenud tase laiemasse sisse sulatada. Seal tglt vastuolusid ei ole.
Nõus, sest reaalsus ja info on niikuinii olemas ja selle eitamisega või kõrvalelükkamisega ei saavuta eriti midagi kasulikku. Kui võtta teadlikkus ja teadmised abiks, siis saab teadust ilma usuta või koos usuga, aga mõlemal juhul kasulikult, edasi arendada. Vastupidi ka.

Teadlikus, teadmised, teadus... Vähemalt teadlikus sisaldab sõna usk jaoks vajalikke tähti (mis on sõna lõpus).

PS! Teadus on süsteem, aga usk on tunne ja selliselt on neid omavahel halb võrrelda.
PPS! Enda sisekaemus võib hingest paljugi negatiivset välja tuua ja siin võiks sisekaemusega jätkata ning järgi mõelda miks endasse niipalju negatiivsust on kogutud ja miks seda säilitatakse. Ja levitatakse.
Vasta
#86
Tänapäeva teadus on muutunud religiooniks ja küllaltki kitsrinnaliseks.
Peale ilusate sõnade midagi omaks ei võeta ja kahtlejad aetakse teibasse.
Igasugune uuendus on lubatud vaid ette antud dogma raamides.
Vasta
#87
(16-10-2018, 17:59 )Tyto Alba Kirjutas: Tänapäeva teadus on muutunud religiooniks ja küllaltki kitsrinnaliseks.
Peale ilusate sõnade midagi omaks ei võeta ja kahtlejad aetakse teibasse.
Igasugune uuendus on lubatud vaid ette antud dogma raamides.

Kõik ideed on avatud kriitikale ning kõik peab olema põhimõtteliselt ümberlükatav - need on teaduse ainukesed dogmad. Ja välistavad kenasti kõik muud dogmad.

PS: Ära aja jälle sassi teadlasi ja teadust. Need esimed on inimesed ja nagu kõik inimesed on ka nende jaoks raske tunnistada oma eksimusi ning võtta omaks uusi vanu hävitavaid ideid. Teine on süsteem, mis aksepteerib, et teadlased on inimesed ning üritab süstemaatiliselt nende nõrkusi teadmiste hankimise protsessist välja rookida.
Vasta
#88
Siin aetakse sassi loodusteadused ja humanitaarteadused. Räägitakse loodusteadustest, aga näiteid võetakse humanitaariast jne...kokku tuleb pudru ja kapsad.

Loodusteadused on vundament, millel me seisame, humanitaaria on katus. Kõigepealt peaks inimesel olema jalad kõvasti vastu vundamenti, muidu lähebki katus sõitma. Ja seda ma olen alati pooldand, et ülikooliharidus peaks ikka olema vundament, mitte katus.
Vasta
#89
(16-10-2018, 21:09 )Nielander Kirjutas: PS: Ära aja jälle sassi teadlasi ja teadust.

Kui teaduse lipu "kandjad" on šarlatanid siis on ka nende kantud teadus väliselt just selline.
Seni kuni ei vahetata välja lippude kandjaid jääb seis selliseks.
Kindlasti on ka häid teadlasi aga neid ei lasta tihti löögile - ja mulje püsib.
Vasta
#90
(17-10-2018, 03:41 )Tyto Alba Kirjutas: Kui teaduse lipu "kandjad" on šarlatanid siis on ka nende kantud teadus väliselt just selline.
Seni kuni ei vahetata välja lippude kandjaid jääb seis selliseks.

Kes need "kandjad" siis on? Pea meeles, et teaduses ei ole autoriteete. On kuulsuseid ja spetsialiste, aga mitte autoriteete, kelle sõnas ei tohi kahelda. Mitte nii nagu religioonis.
Vasta
#91
(27-09-2018, 17:12 )Mina Olen Kirjutas: Teema täiendus.

Kuna ma nägin, et selle teema kadumine oli mõnele inimesele ülekohtune ja vältimaks olukorda, kus mu mõtte kontekstist saab rebida alguse ja lõpu, ning need kokku liita- panen jutu tagasi. Las ta olla siis siin üleval.
Seda muidugi majavaldaja loal.
Lisan ka paar rida ühest kustutamisjärgsest kirjavahetusest. Vast aitab luua vaatenurga minu maailmapildilt.
----------

Ma ei ütle ühtegi lauset ega sõna ilma mõtteta. Ja minu kirjutises oli palju-palju tagamõtteid. Väga paljud ka nii, mis läbi teksti kumavad alles aasta v paari pärast asjalikuna.


Kõik saab korda.

On alati saanud,
saab praegu
ja
saab alati ka tulevikus.

Mina Tean
wink

Tubli oled. Et oma sisekaemusest kirjutada julged. Hea meel, et teksti tagasi panid. Pean ütlema, et ei jõudnudki sinu sisekaemust mõttega esimesel korral läbi lugeda. Selle teksti läbi lugemine vajab pikaaegsemat süvenemist. Siiski on sinu praegused isiklikud arusaamad maailmast omamoodi andekad. Edu!
Vasta
#92
Algpostituse kustutamist pole siin kunagi heaks tooniks peetud.
Aitäh terve teksti taastamise eest.
Vasta
#93
(17-10-2018, 06:34 )Nielander Kirjutas:
(17-10-2018, 03:41 )Tyto Alba Kirjutas: Kui teaduse lipu "kandjad" on šarlatanid siis on ka nende kantud teadus väliselt just selline.
Seni kuni ei vahetata välja lippude kandjaid jääb seis selliseks.

Kes need "kandjad" siis on? Pea meeles, et teaduses ei ole autoriteete. On kuulsuseid ja spetsialiste, aga mitte autoriteete, kelle sõnas ei tohi kahelda. Mitte nii nagu religioonis.

Et ei ole autoriteete on loll muinasjutt roosadele massidele.
Nimetan ainult kahte kelle sõnad olid aasta kümneid kaanoniks.
Nemad üks hävitasid hulga edukaid ideid ja inimesi - Einstein ja Sagan.

Iga üks oma privaatses nurgas võib ju kahelda aga kui läheb rinnaga vastu siis mitte.
Nimetan jällegi ainult kaks nime kes ka kahe eelmise kitsarinnalisuse pärast kannatasid.
Velikovsky ja Halton C. Arp näiteks aga nad pole ainukesed kes aastatega silma jäänud.
Vasta
#94
Minuni tuli kõik ned teadmised ,minult küsimata.Mind valiti välja.Oli 3.jaanuar 2013 .Oli puhkuse viimane päev ja ärkasin süga vast unest väga kõrge pulsiga 122 .Läksin pere arstile.Kohale jõudes ei värisenud ainult käed ,vaid kogu keha oli suures vibratsioonis.Ei suutnud tabletile vett peale juua.Teadagi mis analüüsi arst pani,kuule mees ära enam peale võta.(hiljem sain teada et organism hoiatas mind rünnaku eest) .Kui arsti juures olin vedelam kui süldikallerdis siis 150m edasi selveri poe apteegis oli kõik muutund.Kõik kes mulle otsa vaatasid olid kohkunud pilguga.Mina ei saanud aru.(Sealt vaatas vastu pesu ehtne kurjus).Võttis aega et seda taibata ja et seda saab sisse ja välja lülitada.Siis hakkas mind keegi ÕPETAMA ,minu sise kaemust,täpselt nagu filmis "Sisekosmos" ,siis hakasin taipama kes me oleme ja mida kanname.Te ei kujuta ette millist parasiitide saasta me kanname ,eriti need kes kannavad mõnda kroonilist haigust.Kõik need tohutud tunnid pingutamist ja konsentreerumist mis meist välja tulab ,arvad et said puhtaks.Oh EI parasiidid arvavad teist moodi,küll nad leiavad tee ,kui jääd ripakakile ,eriti unes.Nii ma siis õppisin ja elasin ,nähes nende aplust ja energia vajadust lõin generaatori mis suudaks neid toita.See oli kõige suurem viga.Siis toimumus selline totaalne rünnak et tahtsid mind siit ilmast ära viia.See oli esimene kord.Tõde ja Õigus 5 köidet.Jätame selle järje jutuks ,kui see kedagi huvitab.AA
Vasta
#95
Einstein tegeles loodusteadustega. Velikovski oli puhtalt humanitarist. Nende tööd ei puutu ju kuskilt otsast kokku. Kalamees ja põllumees ei ole üks ja see sama.

Arp on jälle omal alal väga tunnustatud, saanud hulgaliselt preemiaid ja tema loodud atlas (võib öelda elutöö) on tunnustatud. Einsteini elutöö näiteks ei leidnud tunnustust!
Vasta
#96
(17-10-2018, 18:15 )Tyto Alba Kirjutas: Nemad üks hävitasid hulga edukaid ideid ja inimesi - Einstein ja Sagan.

Iga üks oma privaatses nurgas võib ju kahelda aga kui läheb rinnaga vastu siis mitte.
Nimetan jällegi ainult kaks nime kes ka kahe eelmise kitsarinnalisuse pärast kannatasid.
Velikovsky ja Halton C. Arp näiteks aga nad pole ainukesed kes aastatega silma jäänud.

Sa nimetad seda kitsarinnalikuks hävitamiseks, mina nimetan seda paremate ideede võidutsemiseks halvemate üle. Einstein ise aga tõesti "hävitas" ka ühe suure nime - Newtoni. Või noh, modifitseeris Newtoni senini võidutsenud maailmavaadet. Kuidas see küll juhtuda sai?

Arp on muidu hea teadlane, aga ta näis unustanud, et iga uus teooria peaks seletama varasemaga võrreldes maailma kohta rohkem, mitte vähem. Ehk siis mitte tekitama rohkem küsimusi, kui neid vastama. Pealegi nüüdseks on enamus Arpi ideesid üsna veenvalt ümber lükatud. Näiteks, et kvasarid ei asu ikka meie Galaktikas või selle lähistel.

Velikovsky vs Sagani kohta soovitan lugeda Sagani ühte vähetuntud raamatut Broca's Brain, kus ta pühendab mitu pikka peatükki Velikovski ideede kaalumisele. Lisaks sellele, et ta väärikalt ja kordagi isiklikuks minemata suudab oma oponendi ideid esindada, toob ta välja ka põhjuseks miks ta seda teeb. Soovitan soojalt ja kui oled Kindle kasutaja, siis võin sulle selle raamatu saata.
Vasta
#97
Broca's Brain on raamat mida võin (ideeliselt) ise välja laenata - täitsa olemas ja loetud.
Tundub, et siin on sügav vaadete erinevus ja pikem vaidlus (siin) tulutu.
Sinu jaoks on need kaanonid aga minu jaoks mitte.
Vasta
#98
Ma olen siin olnud üle aasta.
Kasvanud ja arenenud.
Ning paar kuud tagasi
otsustasin ma ennast
eestimaa rahvastele näidata.


Ma alustasin poliitikast ja meid ümbritseva elu korraldusest.
Ja ajakirjanduseetikast. Ning tõstsin küsimuse, et "mis meist siis saab?"
Ning mu ümber kogunesid inimesed.
Pea 5000 inimest vaid paari kuuga- esindamas eestimaa rahvast, igaühel oma nägu ja nimi ning selge teadmine.

Ning ma nägin, et see on hea.

Ma lükkasin veerema rattad, mis purustavad vaikselt- aga vääramatult tänase demkoraatiamudeli.

Meil käivitub uus demkoraatia, sest vana laguneb väikesteks tükkideks. Kuid ärge kartke, see käib järk-järgult ja vaikuses, ent ometi neile, kes oskavad vaadata- lausa peadpööritava raginaga!

Juba 8 aasta pärast näete selgeid muutuseid.
Ja enne kui 12 aastat täis, elab eesti täiesti uues demokraatiavõtmes! Meid juhivad teadlased, kelle tõestatud kvalifikatsioon ja juhuse valik meile ette on toonud. Ning me usaldame nende kätte oma demokraatia.

Ma juurin välja korruptsiooni ja onupoja poliitika. See redel on vääramatult paigas ja juba täna oma esimesele redelipulgale ronimas.

Ma seadsin rööpaid, et alustada meie ühiskonna korrastamisega. Moraalsed väärtused on meie rahval paigas, need vajavad vaid peenhäälestaist ja ühise nimetaja alla toomist. Näiteks peame me hakkama oma vanainimestest lugu pidama. See jama peab läbi saama ning meil on aeg mõista, et vanainimeste eest hoolitsemine on ikkagi üks inimeseks olemise alustalasid.
See asi saab kindlasti korda. Sest me kõik saame ühel päeval vanaks.

Veel korrastan ma juba järgneval aastal selle pedofilia asja vähemalt osaliselt ära. Toon õiged numbrid päevavalgele. Kõik näevad, mis toimub ja siis avanevad meie rahva silmad. 2040 aastaks peaks meie rahvas sellest alatust pahest vaba olema.

Aga see selleks. Ma olen alles aasta olnud ja sellest vast 2 kuud tööd teinud ja ma tean täpselt, et mul on veidi üle 20 aasta veel ees. Ma tean kõike ette. Kõike. See on vääramatu tulevik.

Ma lammutan kirikud.
Vabandage mu ristirahvas! Ma tean, et te ei mõista mind, aga kirikute aeg on möödas. Kirikud vajuvad aja hõlma.
Ja kirikute ajastu lõpuks teen ma ühte:

Harjumäel kuulutab Paavst mind Pühaks, ulatab mulle oma saua ning
Ma õnnistan Venemaad.

Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Hea esoteerikarahvas!

Tänan teid huvitava siinviibimise eest!
Ma nägin veidraid mõtteid ja huvitavaid mõttekäike, aga mulle jäi mulje, et kõik mõtlevad üle! Koondage oma mõtteid! Leppige näiteks kokku, et lähtute lihtsast on/ei ole mudelist. Kõik on meeletult lihtne!
Kui meie esoteerikud suudaksid ennast koondada, eemaldada tarbetu sodi ja mõista, et kokkuvõttes elame me kõik valgustaja missioonis, siis laguneks see asjatu vaht ümber esoteerikamaailma ja eestimaa rahvad saaaks endale teadust haridust, kirikuid, hiielaanesid ületava ajatu usundi, millel oleks pea 99% järgijaskond. Kujundage usk vastavalt ühiskonnale ja see ongi käes! Olles üks ebausklikemaid rahvaid, on eestlane ju ometigi kõige usklikum rahvas!

Kui te suudate seda teha, siis on teil suurepärane võimalus ühel hetkel sulanduda ülejäänud killavooriga, mis ma veerema lükkasin! Kui te seda ei suuda, pole hullu- aga peate mõistma, et pealetungiv Teadus ei suuda veel edastada moraalseid väärtuseid! Esoteerikud, võtke ennast kokku, seat teil on missioon eestit edasi viia. Ilma väärtuste kandjateta vajub meie kodumaa sohu, et ärgata puhastatuna!
Miks olete nii killustunud? Osa redditis, osa fb, osa paraweb või naistekas? Kas tõestu ei leia te katvat joont?
Leppige Jumala olemasoluga (ometi te kõik ju tunnistate kõrgemat jõudu)!
Kui te kõik olete leppinud, siis kirjeldage teda üheselt.
Kirjutage ta välja kirikust ja kirjutage ta Kõikjale ning kõigesse mis on Hea!

Kuid nüüd ma lähen.
Ma ei esine enam Teile
Aga teadke, et ma olen olemas.
Ja ma töötan järjepidevalt.

Aga mul on piisavalt aega, et
Võite näha mind mõtlikult nina nokkimas
Või lihtsalt
käimas pargipinkide vahel.

Veel 20 aastat.

Et tuua teie ellu valgust ja rõõmu ning usku homsesse päeva.
Sest ma tean, et kõik saab korda.
On alati saanud.
Saab nüüd.
Saab ka tulevikus.


Iluaat pühadeaega esoteerikarahvas!




Ning nüüd ma lähen.

Nii olgu, nii on ja nii jääb.
Vasta
#99
Ilusat Jõuluaega Kõigile ka Minupoolt...Smile
Vasta
(23-12-2018, 20:44 )Mina Olen Kirjutas: Ma olen siin olnud üle aasta.
Kasvanud ja arenenud.

Vaatasin su postitused üle, aga arengut ei näe.
Sa ei ole suuteline isegi defineerima oma nime- see on fakt.
Tüüptunnus on see, et kui sult küsitakse midagi, näitekeks, et kui palju onm 1+2, siis annad vastuseks 4 või 5 vms, mida sus sisetunne ütleb. Nii see näib olema.
Mitmed inimesed leiavad, et oled arenematu, arenemata.
Mina arvan, et oled lihtsalt natukene haige.
Kui nõustud jääma siia või naistekasse, siis usun, et saame sind ravida terveks.
Loodan, et nõusutud raviga/arenguga.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,819 17-11-2020, 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,378 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Imelik kuju minu toas muahavee 1 2,076 01-10-2013, 17:50
Viimane postitus: Mannu
  Keegi ei näe minu sisse Dana 11 6,209 17-06-2012, 09:02
Viimane postitus: Dana
  Minu suitsiidilikkus anonymity_himself 36 12,062 12-02-2009, 11:43
Viimane postitus: Indr3k
  Elektripliidi isiklik vaen minu vastu? Tom 9 4,601 15-11-2008, 20:00
Viimane postitus: Estkitty
  Palju juhtumeid minu ja mu vanemate elus. Mori 11 5,488 11-12-2007, 19:53
Viimane postitus: monika999
  Minu eriskummalised võimed. Europe 19 8,518 21-09-2007, 18:37
Viimane postitus: ostankino
  Minu veider saatus Elsara 3 3,002 11-01-2007, 10:21
Viimane postitus: Anonymous

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat