Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Äkki keegi oskab head nõu anda...
Autor Sõnum
SO888
Uustulnukas

09-11-2018 23:03
Postitus: #1
Äkki keegi oskab head nõu anda...
Tere.
Oma küsimuse esitamiseks pean rääkima natuke endast. Olen noor pereema, kes elab koos mehe, 3 aastase poja ja 3 koeraga oma vanemate talus. Maja on meie perele kuulunud u 60 aastat, selle aja sees on siin majas elanud mu vanavanemad, kes mõlemad on tänaseks lahkunud, ema, kes elab nüüd mujal ja nüüd mina oma perega. Siia tagasi kolisin ma siis, kui sain teada, et ootan last. Mulle väga meeldib siin ja ma pean seda oma koduks. Üldiselt on elu siin ok, vahest mõned seletamatud asjad (mingid sinised valgused õues mida me kõik näeme, kolinad, paugud jne..), aga veidraks läheb asi, kui ma jään üksi koju. Õnneks ööseks üksi jäämist tuleb ette harva. Esimene episood oli kui jäin esimest korda lapsega pea terveks ööks kahekesi, ta oli siis umbes poole aastane. Panin lapse õhtul magama ja jäin ise telekat vaatama, umbes tund hiljem laps nuttis, läksin tema juurde ja ta oli kuidagi saanud selili asendist kõhuli ( ise ta veel ei keeranud). Keerasin ta tagasi ja rahustasin maha. Umbes poole tunni pärast kordus kõik ja nii 7-8 korda. Sellest hetkest kui mees koju tuli oli vaikus ja rohkem seda juhtunud ei ole. Järgmised episoodid olid u pool aastat tagasi kui mees oli õhtuses vahetuses ja saabus peale keskööd. Iga õhtu olid koerad rahutud, jooksid mööda maja, magasid hetke, jooksid jälle, tahtsid õue ja sahmisid terve õhtu, ja jälle, mees tuli koju ja vaikus oli majas. Viimane kord, see, mis ajendas mind kirjutama toimus eelmine nädalavahetus. Laps jäi reedel haigeks ja pidi jääma haiglasse, kuna mul oli vaja laupäeval loengutesse minna jäi haiglasse mees. Esimene öö oli kõik ok, teine öö ärkasin ma 3 ajal selle peale, et koerad haukusid (mitte kunagi, 3 aasta jooksul ei ole nad öösel toas haukunud, mitte kunagi). Tulin magamistoast välja ja koerad jäid vait, läksin magama ja veidi aja pärast sama lugu, lasin koerad pooleks tunniks õue, tulid tuppa ja jäid magama. Tunni pärast jälle sama lugu ja peale seda jäin ise üles. Järgmine õhtu tuli mees lapsega koju ja rohkem seda juhtunud ei ole.
Ehk siis siit küsimus ? Miks ma ei saa olla oma kodus üksi ? Ja mida ette võtta, sest ma lihtsalt ei julge enam üksi jääda koju.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

10-11-2018 09:21
Postitus: #2
RE: Äkki keegi oskab head nõu anda...
Tundub jamajutuna. Kuid kui sul on vaja rahuneda, saan anda raampüramiidi joonise koos täpse kirjeldusega, kuidas kokku panna, pisike õigesti kokku pandud püramiidike puhastab ümbrust päris hästi, kusagil siin foorumis püramiidide teemas juba jagasin. Juba valmistegemise protseduur üksi rahustab närve. Uuema info lisaks leidsin vene keeles, seda on niipalju et ei tea kas eluajast jätkub õppimiseks. Võid kirjutada privasse, otsin üles tolle joonise. Kuid varem juba olen siin foorumis kõik avaldanud. Isiklikult tehtud ja tohin õpetada. Mitte niisama kusagilt loetud.
(selle postituse viimane muutmine: 10-11-2018 09:27 isemaag.)
SO888
Uustulnukas

11-11-2018 01:58
Postitus: #3
Miks selline arvamus, et jama ?
Oleks mõni detail, mida täpsustada võiksin ?
isemaag
Vana kala

11-11-2018 02:52
Postitus: #4
(11-11-2018 01:58 )SO888 Kirjutas:  Miks selline arvamus, et jama ?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tuli elada koos poltergeistiga pool aastat ühes korteris, tean kes ta Inimesena oli, sellistel olevustel on kindlad kella-ajad mida nad täpselt järgivad ja ilma päevagi vahet pidamata. Nad otsivad suhtlemise võimalust et midagi edasi ütelda. Võimalik et on lihtsalt majavaim. Kui oled kristlane, siis tekib vastuolu, kristlastel ei tohi majavaime olla. oma poltergeistist sain lahti issameie kaudu tollal kunagi, siis varsti tulid murdvargad. Lõbutsege hästi.
(selle postituse viimane muutmine: 11-11-2018 03:03 isemaag.)
Kabala
Uustulnukas

11-11-2018 16:25
Postitus: #5
Suhteliselt tavaline asi. Iseküsimus on see, kas suutsid oma kirjaga kolmandatele isikutele ka seda edasi anda, mis tegelikkuses toimus. Kõik ju ei oska trükitud teksti ridade vahelt lugeda Smile

Vastus esimesele küsimusele on väga lihtne. Loomulikult saad olla oma kodus üksi. Kusjuures selgitan, et kui Sinu koju jääks üksi näiteks mõni Sinu sõbranna, kes on Sinuga vaimses mõttes sarnane, siis ka temalt võid pärast asju kulda, mis ei tundu tavalised.

Teisele küsimusele on raske vastata, sest (arvestades Sinu teadmisi ja oskusi) ei ole Sul vastusest kasu. Põhiliseks probleemiks on kas mingi ukse olemasolu (sageli on selleks näiteks peegel) või on midagi selles majas toimunud, mis annab õiguse vaimolendil seal olla. Niisiis tuleb kas uks sulgeda ja/või pidepunk kõrvaldada ning vaimolend minema saata.

Täiendavalt tuleks juurde lisada, et vaimolendeid on väga erineva tasemega ja erinevat liiki. Osa neist kipuvadki ennast ilmutama ja tegutsema siis kui on pime ja vaikne ja keegi on üksi.
Thorondor
Administraator

11-11-2018 17:48
Postitus: #6
(11-11-2018 02:52 )isemaag Kirjutas:  
Tuli elada koos poltergeistiga pool aastat ühes korteris, tean kes ta Inimesena oli, sellistel olevustel on kindlad kella-ajad mida nad täpselt järgivad ja ilma päevagi vahet pidamata. Nad otsivad suhtlemise võimalust et midagi edasi ütelda. Võimalik et on lihtsalt majavaim. Kui oled kristlane, siis tekib vastuolu, kristlastel ei tohi majavaime olla. oma poltergeistist sain lahti issameie kaudu tollal kunagi, siis varsti tulid murdvargad. Lõbutsege hästi.
Jamajutt olevat ju sinu arvate, aga nüüd räägid majavaimust? Ärme lahmi niisama ja põhjendamata.
isemaag
Vana kala

11-11-2018 21:27
Postitus: #7
(11-11-2018 17:48 )Thorondor Kirjutas:  
(11-11-2018 02:52 )isemaag Kirjutas:  
Jamajutt olevat ju sinu arvate, aga nüüd räägid majavaimust? Ärme lahmi niisama ja põhjendamata.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ok, pane vastused kustu ja ma ei solvu, kui leiad et kasulikku infot pole, siis pole vaja. Lihtsalt segane küsimus tundus. Mul endal elutseb mingi olevus tollest peale, kui oma praegusse elukohta kolisin, vahel hommikuti on üles äratanud täpselt kukelaulu ajal, mitte euroaja järgi. Kunagi tõesti elasin koos poltergeistiga, ta oli haigemajas suretatud endine elanik, tal oli midagi ütelda kuid ma ei mõistnud. Palju jamasid jäänuks olemata. Seina seest krohvipuru vahel pudenes, ühe mu külalise ehmatas ära nii et ta koha peal hüppas, teda rahustasin siis et see ei ole pahavaim, lihtsalt selline kolistaja. Ühte meieisapalvega laulu lasin lindi pealt mitmeid kordi ja too poltergeist kolis ära kõrvalmajasse, hakkas sääl kolistama. Mulle räägiti seda, ise ma ei leiuta selliseid asju. Kokkuvõttes oli nii, et saatsin oma tollase korteri kaitsja minema, hiljem tulid murdvargad. See on elust, mitte fantaasia. Tollal ei tohtinud sellest kellegile rääkida, ega praegu ka vist eriti ei tohi kuid ma ikka avaldan et nii oli ja täpselt nii oligi.
(selle postituse viimane muutmine: 11-11-2018 22:28 isemaag.)
Onu Pähh
Uustulnukas

13-12-2018 01:21
Postitus: #8
Lugesin esmapostitust, kus kirjeldati, et laps keeras end kõhu pealt selja peale vanuses, kust ta seda veel ei oleks pidanud suutma teha, ja et koerad haukusid.

Minu arvates ei ole sellises loos midagi paranormaalset, ja kindlasti mitte mingi poltergeistiga. Kui olla väsinud või üldse vaimselt kaldega, siis näeb hallukaid/illusioone, on paranoiad jms asjad. Antud juhul on lapse keeramine selja pealt kõhu peale lapsevanemate segane meel. Nad tajusid midagi väga valesti, ju nad olid väsinud.
Koerte haukumine võib tulla näiteks kui mõni mõõda kõndiv loomake või inimene tähelepanu tõmbab.

Võrdleme kahte ühiskonda: Vene endise osariigi arusaam esoteerikast (punkt 1) ja arenenud maailma arusaam esoteerikast (punkt 2):

1. Eestikeelne seletus mõistele Poltergeist:
https://et.wikipedia.org/wiki/Poltergeist

2. Inglise keelne seletus mõistele Poltergeist:
https://en.wikipedia.org/wiki/Poltergeist

Mõlema punkti võrdlusest nähtb, et Eestis tehakse esoteerika alast ajupesu, kuid arenenud maailmas mitte. Sest punkt 1 all näete, et see ei ütle sõnagi selle kohta, et poltergeiste pole eales tõestatud, vaid paneb hoopis selgelt ja lühidalt kirja, et tegu on reaalse paranähtusega, mis esineb rohkelt. Punkt 2 selgitab aga kenasti psühhiaatriliselt selle mõiste lahti, ja kirjeldab patsiente.

Nagu näete, siis see on hea näide, et ei piisa selelst kui loete eesti keelset wikipeediat. Lugege ikka inglise keelset kui vähegi mõistate. Sest nagu näite tõime, üks teeb ajupesu ja teine räägib tõde. Kui vaadata vene keelset wikit, siis enamasti on seal samuti ajupesu ja võimalusel üldine vene kiitmine jms vene ajupestud hoiakud.

Kui vaatate mõnda skandinaavia keele versiooni mõnikord, või leote üldse nende kirjandust, siis seal on jällegi ka omamoodi vaatevinkel maailmale, mõnikord väga hea vaatevinkel. Näiteks meeldib mulle skandinaavia vaatevinkel, mis selgitab, et nõidasid ei ole olemas olnud ja neid pole põletatud. Vaid põletati tavalisi inimesi, keda valiti välja näiteks nii, et lasti väikestel lastel sõrmega viidata potensiaalse nõia peale rahva hulgast, laps siis segaduses olles pani käe mingis suunas või pani suunas, kuhu talle kirikuisa käskis panna või pani sõbranna suunas, kes eile keksus võitis teda, ja need siis põletati. Mõni üksik põletatutest oli saanud mahti, et teha pohla siirupit ise vms retsepti, muidu aga mingeid erivõimeid põletatutel polnud. Seega polnud ei nõidu ega nõidade põletamist, küll aga oli lihtrahva põletamist. See on siis üks tore näide, mis selgitab, mida võib leida justnimelt skandinaavia tõekirjandusest, mitte aga vene ega nende osariikide omast.

Kokkuvõttes arvan, et esoteerika alane ajupesu on liiga võimas ja rahaline käive liiga suur, see kahjustab inimesi liiga palju. Näitena tõime eesti Wiki lehekülje, mis selgitab asja kui reaalset tavalsit tõde, selleasemel, et lisada psühhiaatrilised soovitused nagu inglise keelne wiki teeb.
Tinar
Vana kala

13-12-2018 11:37
Postitus: #9
Oodata oligi, et delfi naistekast ronitakse edasi siia materialismi jutlustava teadusliku maailmavaate puhtuse eest võitlejana ja rahvavalgustajana. Vajab ju parawebi huviline teadmist, et kõik mida uurime on vale ja väljamõeldis! Lasteaialik arusaam aga mis teha....Seega on järjekordne seenetoorik areenile ilmunud. Miks ei võiks paraweb rakendada sama praktikat mida kasutab vulgaarmaterialistlik teadussüsteem mis blokeerib oma saitidel ja väljaannetel kõik autorid kes ei jaga nende maailmavaadet?
Näide nende enda saidilt: “Poorly formulated personal theories and unfounded challenges of mainstream science will not be tolerated anywhere on the site.” Ehk siis peavooluteadusest erinev lähenemine ja isiklik eriarvamus ja kahtlemine on keelatud!

Biokemist Erwin Chargaff tõdes: “By the late 20th century,
fueled by its success, science was becoming big, arrogant,
and dogmatic. And because of this was planting the seeds
of its own downfall.“
(selle postituse viimane muutmine: 13-12-2018 11:37 Tinar.)
Tulnukinimene
turist Maal

13-12-2018 11:50
Postitus: #10
(09-11-2018 23:03 )SO888 Kirjutas:  Ehk siis siit küsimus ? Miks ma ei saa olla oma kodus üksi ? Ja mida ette võtta, sest ma lihtsalt ei julge enam üksi jääda koju.
Vabalt võib maailmadevaheline portaal olla, siis liigub igasuguseid erinevaid olendeid.
Põhjuseks on Hirm miks sa ei saa oma kodus üksi olla. Nad alluvad väga kenasti inimese tahtele ja käsule. Ole julge, ära karda, ütle kas häälega või mõttes: "Mina elan siin, lahkuge!"
zzz34
Veteran

13-12-2018 21:03
Postitus: #11
Hirm on haigus,kedagi ega midagi ei ole.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Keegi kiusab last s5276 5 3,275 10-05-2016 08:38
Viimane postitus: s5276
  Minu kodus on keegi, keda mina ei näe Elessandra 2 1,691 06-10-2014 11:49
Viimane postitus: Elessandra
  Kummalised juhtumised. Keegi elab veel mu korteris!? Maya 1 2,181 25-07-2014 13:35
Viimane postitus: kalldunn
  Keegi elab meiega koos? Cessu 4 2,523 05-05-2014 06:18
Viimane postitus: Cessu
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 6,865 02-12-2011 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Majavaim teeb kodule head. villu 13 15,393 03-04-2010 23:52
Viimane postitus: Savipats
  Kõik vaimud on ainult head ? Horos 5 3,433 04-02-2010 16:09
Viimane postitus: Flegmatica
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 8 5,284 17-10-2007 14:40
Viimane postitus: Nazz

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog