Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Autor Sõnum
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
28-11-2018 10:22
Postitus: #1
SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
MAAGIDE MAADLUS

„Parem on kulgeda üksi, kui joosta orjakarjaga kuristikku.”

Vaadates erinevate kultuuride esoteerilisi sümboleid, müüte ja õpetusi, jõuad ühel hetkel selge nägemuseni, et need sisaldavad määratult rohkem salalikku pettust ja valesid, kui reaalse loodusega sobituvat tõepära. Idast Läände või vastupidi – Atlantisest, Egiptuse, India, Sumeri, Kreeka-Rooma, jne. kaasaja Lääne kultuurini välja – laiub inimkonda alateadlikult eksitav müstiline näivuseillusioon. Ühelt poolt on see paratamatu kakofoonia efekt, teisalt sihilikult genereeritud maagialoor, mis mõeldud varjutama inimeste südameid. Nõrgestatud ja iseendas Kõiksusega tülliaetud – jaga, valitse ja dogmatiseeri meetodil paralüseeritud – inimhingi on kõige tõhusam manipuleerida võõrast püramiidsüsteemi orjama. Astroteoloogiast tuletatud religioosne süvahüpnoos mängib siin määrava tähtsusega põhirolli... kuna inimkonna kõige suurem lugu põhineb sümboolselt taevakehade ajaringlusel.

Iga suurem kultuur ja ühiskondlik süsteem püsib üleval valdavalt uhketel väärkujutelmadel. Anorgaaniline Matrixter ehk 12-ne arhetüüpse arkon-valitseja meister on tugevalt meie ühiskonna mällu „ema piimaga” sissesöödetud eksitav astroloogiline programmeering, millest pole kuidagi võimalik väljuda ennem, kui pole taastatud enda naturaalne terviklikkus. Saatanliku Varjudelooja kohalolu on tunnetatav kõikvõimsa käe või kõikenägeva silmana, kes tegelikult on inimeste vaba tahte surmaja ja lõhestatud võõrsaatuse ettemääraja. Ühel päeval fanaatilise armaada surematud tsombid, kus võetakse maiseid käske tormaka sõjakusega, pidades parajasti valitsevat ühiskonna mängutandrit autentseks reaalsuseks. Mõnel teisel päeval tuimad robotid, kes pole justkui kunagi sündinud, kuna peas on kinnitunud üliidealistlikud loodust eitavad mudelid. Selles skisoidses kakofooniameres uppunud laipadele vaatamata, tean et segaduste killustatus ja näiliselt läbitungimatu vanglasügavik on siiski läbinähtav. Üksnes maailma lõhestuse teadvustamisest algab Sinu maagiline terviklikkuse taotlus, mis pole kui kindel ja lõplik tõde vaid kõigest Sinu loomupärase eluprotsessi tõene algus.

SUPER(T)ERROR – PATER vs MATER

„Pole saatanlikumat eksitust, kui moonutatud alustel mittemõistetud pseudoprobleem.”

Iidsed esoteerilised õpetused on paratamatult ajas kaoseliselt muutuvad, sisaldades endas samuti teatud kordaloovat loogikat, mis salakavalalt purustavad meie tervikkontakti vahetu loodusega. Alateadvusesse sisendatud moondes reaalsustaju on tihti tagurpidi väänatud kujutlustes kinni, mis segavad meid jõudmast algse ja tõese iseendani. Näiteks kui tublile ühiskonna inimesele tuua mõni originaalne sümbolkujutlus reaalsusest, siis tundub see temale esmalt üsna arusaamatu. Näiteks tõdemus, et parem kehapool on valdavalt hoopis nõrgem pool! – kuna see on teadlikult paremini juhitav ja kontrollile allutatav. Teine psühholoogiline sümbol, et Lambad on loogilisemad ja Hundid on loomingulisemad loomad! – kuna ühed on lihtsamini kodustatavad ja teised toimetavad metsikult. Ja kolmas filosoofiline kujutlus, et ööpimedus on kui sisemine Kord ja päevavalgus on kui väline Kaos! – kuna esimene seostub passiivse vaimu nähtamatu loogikaga, kuid teine seostub aktiivse energia loomingulisusega. Huvitav, miks nende mõtteseoste peale „hästi koolitatud” mõistus tõenäoliselt ei tuleks?

Saatanlik dilemma peitub siin selles, et maailma vaimsetes koolkondades põhineb esimene ja viimane kõikemäärav super(t)error vaimu-mateeria duaalse loomuse täiesti eksitavas lahtimõtestamises ja naturaalsete alusprintsiipide ümberpööramises. Läänemaailma esoteeriline õpetus on kohati läinud isegi totaalsesse absurdi, kus loogilist Korda peetakse hoopis mehelikuks aktiivsuseks ja loomingulist Kaost naiselikuks passiivsuseks. Taoistlikul filosoofial on siin igati õigus - mehelikum Yang on füüsiliselt tugevam ja naiselikum Yin on vaimselt tugevam! (Kuigi veel täpsem olla, siis mõlemas vaimu-energia pooluses on nii mehelik kui ka naiselik element esindatud, mis on juba omaette keerulisem teema. Korrapärases Yin pooluses toetab mehelik Maa naiselikku Vee elementi ja Kaoselises Yang pooluses aitab naiselik Õhk mehelikku Tule elementi). Minu autentne teooria tõdeb, et pehme Õhk ja Vesi on rohkem normidetsentri poole hoidvad kollektiivsed elemendid, kuid tugev Tuli ja Maa on perifeeriasse jäävad individuaalsed elemendid. Tsentrile lähemal on empaatilisem naiselik hoolimine ja perifeerias on nii vaimne kui ka energiline mehelik kaitse, mis suudab väärtustekeskmest rohkem kaugeneda. Kokkuvõttes saab järeldada, et mehelikkust huvitab pigem vaimsed struktuurid ja füüsilised mehhanismid mõlemad, kuid naiselikkus hoolib rohkem inimtunnetest ja kogukondlikest väärtustest. Seda massiliselt unustatud ja eitatud fakti näitab selgemalt joonis - Kõiksuse Jõupoolused - teksti lõpus!

Niisiis kurikavalalt maailma valitseva Püramiidjumala totaalne valedevõrk põhineb elupooluste konfliktsel lahutamisel, eksitõlgendusel ja inimeste südamekeskme varjutamisel. Näiteks kaasaja „feministlikud” hullud arvavad, et ühiskonna põhiprobleem on valitsev patriarhaalne kord, mis lähemal uurimisel osutub täiesti absurdiks. Tõelist korda saab luua üksnes läbi nähtamatu vaimu, mis on oma algselt olemuselt alati matriarhaalne (Yin). Ja igasugune väline füüsilise korra kehtestamine jääb olemuselt alati kaoseliseks patriarhaadiks (Yang). Siin on oluline mõista et vaimu-energia duaalne eluühtsus moodustab tasakaalustatud arengutee inimeseks olemise terviklikkusele. Kuid katkised inimesed moodustavad üldiselt 3 hullusesammast, mis lõputult omavahel vaenu kisuvad: muutlikud tsombid Kõhus, kindlad robotid Peas ja kardinaalsed parasiidid Südames. Seega spirituaalne tasakaalutus moondub paratamatult kergesti manipuleeritavaks kurjuseneeduseks. Toon välja mõned elu duaalpoolusi kirjeldavad sümbolid ja kohati üpris paradoksaalsed analoogid:

Yin+Yang; MAA+TAEVAS; Vaimne+Füüsiline; Kord+Kaos; Tuntud+Tundmatu; Juured+Puuvõre; Naiselikum+Mehelikum; Negatiivne+Positiivne; Ööpimedus+Päevavalgus; Jahe+Soe; Passiivne+Aktiivne; Sees+Väljas; Vägi+Võim; Astroloogia+Astronoomia; Talv+Suvi; Põhi+Lõuna; Vesi+Tuli; Kuu+Päike; Veenus+Marss; Merkuur+Jupiter; Neptuun+Uraan; Vanadus+Noorus; Omanik+Külaline; Puhkus+Töö; Surm+Sünd; Tiiger+Draakon; Kilpkonn+Fööniks; Öökull+Kotkas; Lambad+Hundid; Linnaelu+Maaelu; Maagid+Kuningad; Vein+Leib; Nurgik+Sirkel; Ruut+Ring; 2+1; Kindel+Muutlik; Sügavus+Ulatus; Loogika+Looming; Ratsionaalne+Sürreaalne; Teooria+Praktika; Idealism+Materialism; Keel+Meel; Mõte+Tegu; Sõna+Toime; Aru+Vaist; IQ(intelligence)+OQ(organic); Reeglid+Oskus; Struktuur+Kogemus; Tõsidus+Lõbusus; Väljahingamine+Sissehingamine; Parem+Vasak; Ülakeha+Alakeha; Pea+Kõht; Vorm+Funktsioon; Langeb Alla+Tõuseb Üles; Süvenemine+Lendamine; Usk+Lootus; Sissetung+Sundimine; Deemonid+Inglid; Robotid+Tsombid; jne.

6 MAAILMA SAATANLIKKU EKSITUST

„Kurjus õpetab läbi apofaasia (millegi puudus), mida mitte enam korrata.”

Läbi ajaloo on inimkonda saatnud erinevad religioossed süsteemid, mis ühiskonnas kehtestatakse salapärase Saturnijõuga. Seda võiks pidada täiesti õigeks, kui see loodusega harmoonilise hariduse ja inimesega arvestava moraaliseaduse tagaks. Paraku kasutatakse religioosset süsteemi hoopis hüpnotiseerival ja allutaval eesmärgil, kus valitsejad võtavad õiguse orjastatud alamate arvelt liigkasu lõigata. Piir kus inimväärsus muutub orjuseks, pole täiesti üheselt ja selgelt määratletav, kuid igasugune ühepoolne kokkuleppele sundimine on olemuselt orjastamine!

Tume Saturni päike on nagu inimeste eest varjatud terviktõde, kus ühiskonna liikmetele lastakse koos suurte valedega vaid pisikesi tõekillukesi väljapaista. Valitsev segaduste kakosoofia paneb manipuleeritud järgijad tõesest spirituaalsusest sedavõrd irduma, et Sind kui abitut marionetti oleks parajalt lihtne lükata-tõmmata. Ühes asjas oli varakristlikel gnostikutel igati õigus - inimühiskonna Kosmoses valitseb ainujumal, ehk kuri varjudemeister Demiurg, kus orjadel puudub igasugune õigus õpetusele oma naturaalsest terviklikkusest. Maailma kakosoofia 6 saatuslikku eksitust, mis nõrgestatud inimkonda kavalalt lõhestab, ja nende parandused on järgmised:

1.) Duaalse Kõiksuse sisutähenduste tagurpidi pööramine: Yin-Yang ehk vaimu-energia algne Naiselik-Mehelik sisu pööratakse Mehelik-Naiselik poolusteks. Esimene põhiparadoks tähendab üksnes seda, et teooria on üldiselt naiselikum ja praktika on mehelikum poolus!
2.) Duaalse Kõiksuse pooluste otsene seostamine mehelikkuse ja naiselikkusega: jäik arusaamine vaimsetest õpetustest. Need poolused on teatud üldise kalduvusega nähtused ja pigem sümboolse sisuga tähendused. Kui õpetused lihtsustada liiga must-valgeks, siis kaotavad need oma intellektuaalse sügavuse ja igasuguse tõepära. Teine põhiparadoks seisnebki selles, et vaimu poolus on küll naiselikum ja energia mehelikum, kuid mõlemas vaimu-energia pooluses peitub omakorda naiselik ja mehelik element!
3.) Duaalse Kõiksuse sisutähenduste valetõlgendamine: kuna iidsetest tekstidest teati et Yin asub All ja Yang Üleval, siis mõistetakse seda valdavalt nii nagu aktiivne Tuli paikneb vaimses ülakehas ja passiivne Vesi füüsilises alakehas. Kolmas ja juba keerukam põhiparadoks on korrastatud vaimureeglite vastavusse viimine materiaalse loodusega (MAA kindel jalgealune) ja kaoselise energiateostusega immateriaalsele teadvusele mõtteaine andmine (TAEVA muutlikud välgatused)!
4.) Duaalset Kõiksust lõhestav ebareaalne arengupüüd: lihtsustatud Maast Taevasse, Kaosest Korra ja Alakehast Ülakehasse ühesuunaline arengulõhestus on kõigest omaenda ühe pooluse demoniseerimine. Neljas põhiparadoks ütleb et iga tõeline spirituaalne areng algab iseenda tervikpooluste ühendamisest!
5.) Duaalset Kõiksust valesti tõlgendatud arengu iseloom: absurdne ja poolik uskumus et areng kulgeb sisefantaasiatest realistliku välismaailma poole, kus ühtlasi muututakse üha sotsiaalsemaks inimolendiks. Viies põhiparadoks ütleb et iga spirituaalne areng saab kasvada üksnes koos mõlema duaalpoolusega avardudes!
6.) Duaalse Kõiksuse numeroloogiline, luminaarplaneetide ja astroloogiline kakosoofia: sihilikult pole massidele avaldatud tõest süsteemi, kus kõik energiakeskused, planeedid ja numbrid oleks omavahel sügavalt põhjendatud vastavuses. Kuues põhiparadoks väidab, et kõige esimene vastus mis uutele küsimustele pähe tuleb on valdavalt vale, kuna esmased seosed on liiga lihtsad ja vaid näilised!

Paraku valitsevat eliiti ei huvita rahva terviklik harimine, kuna täiskasvanud terve inimene ei vajaks omale üldse lapsevanemlikku valitsejat. Vaid araks kasvatatud ja mugavaks muudetud inimene on hästi manipuleeritav tööriist korruptiivsele orjasüsteemile. Suures poliitilises lõhestatuses: domineeriva Energiapooluse sambaga inimesed kalduvad lõputult autoritaarset sotsialismi toetama, Vaimupooluse sambaga kalduvad üksnes liberalistliku turumajanduse poole ja Hingekeskme sambaga inimene hindab vaid konservatiivset traditsionalismi. Kuid asjatundmatuid inimesi mõjutab valelik massimeedia mistahes suunas... nagu eliidile parajasti tarvis.

Eksitavalt jõuetud alateadvuse sümbolkujutlused viivad inimkonna üha abitumasse mugavustsooni, mis saatuslikult lõppeb mingi apokalüptilise kataklüsmiga. Üksnes tõene soov(EQ – andmetunnetus), tõene tegu(OQ - kogemusoskused) ja tõene mõte(IQ - infosüsteemid) võivad Sind valedekannatustest vabastada, viies Sind spirituaalse tervenemiseni(SQ - terviklikkus). Kui üks eluring saab totaalselt täis, on alles võimalik tõusta püsivalt järgmisele arenguspiraali tasandile. Seni kuni on lõhutud Hinge tasakaalu, Keha võimu ja Vaimse väe kooskõla, vajuvad kõik pingutused korruptiivse Allilmade põrgusse. Läbi pidevalt lekkiva hinge-keha-vaimu jõudude juhitakse inimvarje nagu tühist kaltsu. Isegi kõige kõrgem ühiskonna süsteemi hierarhiatipp on olemuselt võõrjumalate Allilm, kui see põhineb valedel, ebaloomulikel ehk orjastavatel alustel.

Joonised:
12+1 Põhiarhetüüpi
Astroteoloogiline Aastaring
Kõiksuse Ürgjõud

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
           

(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2018 09:28 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Tavaliige

Postitusi: 233
Liitunud: Nov 2018
28-11-2018 16:32
Postitus: #2
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
See on maagi poolne kirjutis ikkagi. Müstik (definitsioonina) on sellest "tarkusest" läbi näinud. Maag elab veel eraldiseisva mina illusioonis, kujutab endale ette "oma" Vaba Tahet ,arvab, et tal on võimalus "teada saada" ja käsutada Inglit või Deemonit. Müstik on kõiketeadvas Olekus ja ületanud samastumise seisunditega ning ületanud ka surma. Kõik mis kerkib soovina momentaalselt rakendub. Duaalsust (kahesust) võibki lõpmatult keerukaks ajada aga seda "vastust" ei saa sealt kunagi...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 28-11-2018 16:43 Q11.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
28-11-2018 17:01
Postitus: #3
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Kõiketeadjaid ole ennegi nähtud igal pool kõrtsides-baarides... teinekord tuli endalgi selline müstiline tundeolek peale, sellele järgneb aga veel übermüstich pohmaka seisundstaadiumid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Tavaliige

Postitusi: 233
Liitunud: Nov 2018
28-11-2018 17:09
Postitus: #4
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
NoojahSmile...me vist räägime natuke üksteisest mööda. Ma ei pidanud silmas alkoholi joobes inimesi...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
28-11-2018 18:35
Postitus: #5
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Mis seal erinevat... joodik võib väga hästi teada totaalselt purjus Kõiksusest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
30-11-2018 11:55
Postitus: #6
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Joonisel - Kõiksuse Jõupoolused - avaneb mitmetahuline ürgne eluprotsess, -poolused ja -ringlus:
1. Päikese Isa - Lootus. Mingi energia, nähtuse, olude või materjali kogemine, mis äratab teatud huvi.
2. Kuu Ema - Usk. Selle nähtusega seotud esmased kujutlused, mis püüavad nähtusest kuigivõrd arusaada.
3. Marsi Vend - Võitlus. Eelnevalt kogetud ja kuigivõrd arusaadud nähtuse tugevam katsetamine.
4. Merkuuri Vend - Ideed. Nähtuse läbiproovimisest saadud detailsemad järeldused ja tõdemused.
5. Jupiteri Õde - Sõprus. Nähtusega seonduva kollektiivis ellurakendamine.
6. Veenuse Õde - Veenvus. Antud nähtusega seotud üldised kokkuvõtvad järeldused.
7. Saturni Kese - Arm. Puhkus, eemaldumine. Tunnetamine, kui oluline või tähelepanuväärne on antud energia? Kas sellega tuleb end siduda (kohustus või pühendumine) või mitte? Armastad või ei armasta?

8. Uraan (Vanaisa) - Võim. Justkui uued revolutsioonilised energia välgatused ja loomingulised teostused, mis ühtlasi annavad vaimsele intellektile originaalset mõtteainet.
9. Neptuun (Vanaema) - Vägi. Aeglased ja pikaajalised vaimu mõtisklused ja loogilised seadused, mis ühtlasi peavad võimalikult realselt vastama füüsiliste kehade toimele.
10. Pluuto - Transformatsioon. Nähtamatud arenguspiraali eluringlused, mis nõuab tasakaalustatud pühendumist ja tõelist taotlust.
(selle postituse viimane muutmine: 30-11-2018 11:57 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
02-12-2018 18:51
Postitus: #7
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Üks elulisem näide kuidas jõukeskuste eluprotsess võib toimida hävitavalt saatanlikus võtmes:
1. Päikese jõud: Noor inimene puutub kuskil seltskonnas kokku suitsu, alkoholi jne. meelemürkidega, mida uudishimust muidugi järele proovitakse.
2. Kuu jõud: Tekib esmane arusaam, et need panevad mingid energiad kehas liikuma, mis muudavad teatud moel teadvuse seisundit.
3. Marsi jõud: Elus suhteliselt ebakindel noor kipub teiste ees kõvatama, tarbides juba rohkem meelemürke.
4. Merkuuri jõud: Taibatakse et suits mõjub pigem rahustavalt ja alkohol ergutavalt. Seega, oma arust kavalamad tegelased leiavad, et neid meelemürke ongi õige vaheldumisi praktiseerida.
5. Jupiteri jõud: Suurtematel üritustel tarbitakse meelemürke massiliselt suurtemates kogustes – toimub massiga justkui jumalik ühekssaamine ja ajutiselt unustatakse oma üsna sihitu minateadvus.
6. Veenuse jõud: Surmahirmust tulenevalt tihti järeldatakse et oleks mõistlik ka teatud piiri pidada, kuna liigne ületarbimine võib põhjustada üpris karmi või kurva „tripi”.
7. Saturni jõud: Välja kujuneb sõltuvus ja üha sihitum eluviis, kus hägustub reaalne kontakt iseendaga ja ei aduta enam hea ega halva olemasolu. Iga järgmise „tripi” saamiseks on justkui kõik vahendid lubatud.

8. Uraani jõud: Järjest kaob võim oma keha valitsemise üle.
9. Neptuuni jõud: Järjest kaob vägi enda vaimu kontrollimise üle.
10. Pluuto jõud: Alles jääb üsna jõuetu ja tavapäraselt nüri nõiaring, mida on igasugustel välistel jõududel lihtne manipuleerida.
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2018 10:31 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
04-12-2018 14:50
Postitus: #8
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Paljudes vaimsetes õpetustes mainitakse tihti, et hirm on justkui kõige kurja juur – sellised idiootsed õpetused üksnes nõrgestavad, kui reaalselt toetavad inimese iseseisvaks saamist. Hirm on hoopis loomulik impulss, mis annab Sulle algelise, kuid siiski reaalse kontakti maailma olukorraga. Tõeline küsimus on hoopis selles, kas Sa hirmu tundes tegutsed eetiliselt või muutud koletiseks? Seega kogu kurja juur peitub pigem milles? -Arguses mitte tunnistada või varjata hirmu, seega ka mitte mõista selle naturaalset olemust. Rumalusest hirmu eitades(demoniseerimine) või varjates(salatsemine) toimub paradoksaalselt hirmukonksu otsa kinnijäämine. Need kes eitavad hirmu alluvad alateadlikult hirmu varjajatele, seega tegutsevad sümbioosis ja saadavad toime kurja alati koos! Toon välja Jõukeskustega põhiliselt seotud loomulikud hirmud ja nendega seotud ebamoraalsed (ebaadekvaatsed) suhtumised, mis teenivad 7+3 saatanlikku koletist.
1. Päike. Vaesusehirmu mitteadumine teeb inimest konksu otsa kinnijäädes Ahneks.
2. Kuu. Vanadusehirmu mitteadumine muudab konksu otsa jäädes Petiseks.
3. Marss. Surmahirmu mitteadumine teeb kinnijäädes Mõrvariks.
4. Merkuur. Haigustehirmu mitteadumine muudab Ülbeks.
5. Jupiter. Üksindusehirmu mitteadumine teeb Vägistajaks.
6. Veenus. Kriitikahirmu mitteadumine muudab Reeturiks.
7. Saturn. Orjusehirmu mitteadumine moonutab Arguseussiks.

8. Uraan. Saamatusehirmu(teovõimetus) mitteadumine teeb võimutuks võõrvõimuga Sundijaks.
9. Neptuun. Abitusehirmu(reeglite taipamatus) mitteadumine muudab väetiks võõrväega Sissetungijaks.
10. Pluuto. Tühjusehirmu(eluringluse mõttetus) mitteadumine moonutab jõuetuks terviklikkuse Purustajaks.
(selle postituse viimane muutmine: 04-12-2018 14:54 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KuKr
Tavaliige

Postitusi: 142
Liitunud: Nov 2018
07-12-2018 12:36
Postitus: #9
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Kas "arhetüüpe" on siis veelgi rohkem? On olemas lausa arhetüüpide hierarhia? Arhetüüpe on viimati nii palju et neid saab lausa kaardistada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
07-12-2018 13:06
Postitus: #10
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Ma pole arhetüüpide teemaga küll väga kokku puutunud, koostasin selle siin üsna kiiresti minimaalsete andmete põhjal. Aga kindlasti saab põhiarhetüübid vastavalt oma reaalsele kompetentsusele ka hierarhilistesse arenguklassidesse jaotada. Kui algne süsteem on loogiliselt selge, siis peaks see tunduvalt lihtsam olema. Minu koostatud süsteem aga ei ühti täielikult traditsiooniliselt propageeritud süsteemidega, kuna näen-tõlgendan poolusi, planeete ja elemente nendest üsna erinevalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
14-12-2018 09:45
Postitus: #11
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Selles teemas jõuab minu uurimustöö lõpuks välja originaalse ja omanäolise süsteemini, mille kulminatsiooniks on joonis: Kõiksuse Ürgjõud. Sisuliselt on tegu Kõiksusejumala ürgjõudude kirjega, mis algselt eksisteerib kõikides olendites, kuid lõhestunult kinnijäädes moondub Saatanaks. Antud süsteem on kooskõlas iidse tarkusega, kuid tehtud teatud parandused ja täiendused, mis viib maailmad taas tasakaalu. Antud valdkonnas hetkel maailmas paremat kirjet kuskil pole. Ideeliselt peaks mul üks tervikut kokkuvõttev teema vähemalt veel tulema... aga eks näis!
(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2018 09:48 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 178
Liitunud: Dec 2018
22-02-2019 19:31
Postitus: #12
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Ülekanne Piibli temaatikast nais- ja meesenergiate kontekstist sealses nn. Eva-Aadama-Mao-õuna keissis.
(21-02-2019 16:50 )pimedus Kirjutas:  Yin-yang teema kohta võin öelda et olen seda üsna põhjalikult uurinud. Samuti olen selle eksiarusaamadest põhjalikumalt kirjutanud näiteks siin teemas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9044

Selles teises Postitus#159 ma väga pihta ei saanud. Noet vasak on ikka parem ja üleval on tegelt all või yin pole päris yang jne.

Aga SIIN on kõik logish. Jep. Nõus. Kohati täiesti ridade kaupa.

Mingid sinu mõistetõlgendsed samas tahaks ikka üle küsida-täpsustada. Või mõned planeedid (ma pole astroloogias na kõva käpp).

Aga alustan siiski ühest terminist: lootus.
Mis see on?
Sul siis kontekstis: 1. Päikese Isa - Lootus. Mingi energia, nähtuse, olude või materjali kogemine, mis äratab teatud huvi.
See, mis sa siin kirjeldad, on mu enda jaoks pigem.. no ütleme "inspiratsioon" (millest sai justkui ka juba kuskil mõmisetud aga pole vahet, võib uuesti.).
Tunnistan ausalt, mõistest "lootust" ei saa ma paraku üldse justkui olemuslikult aru.
Umbes selline seis, et kui Ilmalooja jagas loomadele sabasid ja osad suhtkoht ilma jäid, nii vist minu puhul ka selle "lootusega".
Minu jaoks on lootuses (tavamõisteliselt) alati ikka päris kõva annus kahtlust. Noet "tahaks" aga pole päris kindel, kas see võimalik on. Näiteks. Erinevalt siis Usust ja Teadmisest.
Mh?
(selle postituse viimane muutmine: 22-02-2019 19:32 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Tavaliige

Postitusi: 180
Liitunud: Nov 2016
Eile 18:57
Postitus: #13
RE: SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde
Tolle postituse põhipoint oli lihtsalt selles et läänemaailmas on yin ja yang tõesti vahetusse läinus, kus alalõpmata erinevad õpetused kuulutavad nagu ratsionaalsus oleks yang-poolus, kuigi minu uurimus tõdeb hoopis vastupidist... kõik yang-pooluse sümbolid viitavad olemuslikult pigem parema ajupoolkera loomingulisusele. Näiteks kui vaadata värve, siis läänemaailmas seostatakse sinist värvi ekslikult pigem meestega ja punast pigem naistega. Tegelikult on algselt sinine yin naiselikum värv (Veenus) ja punane on yang mehelikum värv (Marss). Samuti füüsiline aktiivsus on yang ja vaimne aktiivsus on yin... füüsiline aga on ühtlasi ka loominguline (puu võre) ja vaimne on pigem loogiline (puu juured) jne. Veider paradoks on näiteks ka see, et vaimse yin-poolusega on seotud Maa ja Vee elemendid (ülevalt alla Maha langev jõud), kuid maise yang-poolusega seostuvad pigem Tule ja Õhu elemendid (alt üles Taevasse tõusev jõud).

Lootust seostan põhiliselt meelelise esmakogemusega, mis on justkui eluprotsesside algus ja võibolla kõige määravam jõud üldse. Tänapäeval on lootuse vasteks ka optimism... igasugu esmakogemustele tasub vast ikka minna vastu lootusrikka ja lapseliku optimismiga, mis tõenäoliselt on ka inspiratsiooni algallikaks kõigele. Tänapäeval olen märganud et teatud olukordades kasutatakse tihti sõna "uskuma", kuigi minu meelest mõeldakse hoopis sõna "lootma". Lootmine annab nagu vaistlikku energiat, kuid uskumine määratleb vaimse kujutlusega. Võimalik et lootuse, usu ja armu koostoime on üks Südamejõu rakendamise tehnika.
(selle postituse viimane muutmine: Eile 20:12 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SURNUTE SOSINAD 6. osa - Kurjuse Tuum pimedus 36 2,195 14-12-2018 14:35
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk pimedus 4 816 13-12-2018 18:29
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 7. osa – Universaalne Sõda pimedus 4 789 13-12-2018 18:04
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg pimedus 68 5,468 08-12-2018 17:00
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 3. osa – 3 Ajavoolu ja Enneagram pimedus 11 3,236 08-12-2018 12:38
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 4. osa – Hierarhiline Duaalsus, 4 Ürgelementi ja Kvintessents pimedus 4 1,641 07-12-2018 19:14
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus pimedus 3 2,662 07-12-2018 18:16
Viimane postitus: pimedus
  Absoluutne tõde Balzzar 196 67,051 06-12-2018 01:19
Viimane postitus: Mina Olen
  SURNUTE SOSINAD 1. osa – Esoteeriline Sümbol, Müüt ja Müstika pimedus 0 2,541 22-11-2017 20:52
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog