Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõik on Üks vs. Mina olen Mina
#76
(27-04-2019, 18:26 )Lokster Kirjutas: Soh , et lausa kustutamiseks läks?
Kustutatud pole midagi. Kui keegi kasutajatest pole oma postitusi jällegi hiljem muutnud.
Ära üleliia karda ega ette kujuta igasuguseid hinnanguid endale jne. See oli hinnang antud postitustele, et ei sobinud antud teemasse. See siin on aga minu enda tehtud teema ja sa võiks vahelduseks midagi tunnustusena ka võtta wink
Mind aga kõnetas küll sinu ja Q11 jutuajamises lause:
Tsitaat:Huvitav ,miks surmast naasnud hakkavad elu hindama ja elu elama?


Vasta
#77
Igatahes kadus näpuvahelt postitus nii ,et kirjavigugi ei jõudnud parandada. Ju ma ei jõudnud lohisevale postile järgi. Ei otsi tunnustust ega tähelepanu. Ega tee numbrit ,et mind kõrgeauliste kuppellauast eemaldati. ----------Siiski üldjoontes aga nii - olen kui vaja. Kui pole vaja olla ,ega ma ka siis ole. Kõik on üks. Aga üks on kindel- seal kus eraldumine on võimalik, seal ka võin valida kellega olla või mitte olla üks. Mitmes kord mulle nüüd siis hirmu otsaette kleebitakse?
Vasta
#78
Ah, et seda siis peetaksegi hirmu otsaette kleepimiseks.
Ära karda üleliia - ütlesin tõesti, niiet saab küll hirmu välja pigistada.
Kui tahad, siis kanna seda silti, kui ei taha, viska maha. Minul on ükskõik.

Vasta
#79
(28-04-2019, 13:50 )Lokster Kirjutas: Igatahes kadus näpuvahelt postitus nii ,et kirjavigugi ei jõudnud parandada. Ju ma ei jõudnud lohisevale postile järgi. Ei otsi tunnustust ega tähelepanu. Ega tee numbrit ,et mind kõrgeauliste kuppellauast eemaldati. ----------Siiski üldjoontes aga nii - olen kui vaja. Kui pole vaja olla ,ega ma ka siis ole. Kõik on üks. Aga üks on kindel- seal kus eraldumine on võimalik, seal ka võin valida kellega olla või mitte olla üks. Mitmes kord mulle nüüd siis hirmu otsaette kleebitakse?

Ära noruta, ajaloos on pidevalt nii olnud, et nö "ümarlaua rüütlid" kasutavad inimesi nagu tsirkuseloomi ära ja siis heidavad kõrvale.

Mõni oskab paremini valetada, mõni vähem. Kuid eks kogu see praegune on tegelikult üks suur mäng. Nagu ülal, nõnda all.

Üldiselt oleme tõesti kusagi "seal" Üks, siin praeguses kehastuses ja ajas aga mängime kõik oma reeglite järgi...kes inetumalt, kes väärikamalt.
Vasta
#80
Hm. Kui sisemisel peeglil pole määrdunud ja uduseid laike, siis ei saa neid tekkida ka välises-,, ma ei saa aru,,. Arusaamatus on enda tagajärg. Kui peeglil pole mõrasid, siis ei saa keegi väljast ka manipuleerida -pilti moonutada. Väline on ikkagi vaid ligi tõmmatud tagajärg enda põhjusele. Kui peeglimosaiigis pole puuduvaid kivikesi ,siis ei saa keegi sinna midagi lisada. Ja nii on meisse voolavad kollid -meie endi põhjustatud. Loodus-kosmos tühja kohta ei salli. Kui on auk ,siis ka sinna miskit tekib. Mitte midagi ei saa välisest sisemise suunal olla mõjuv kui sees kõik korras on. Ei ole puudused head ega ka liigne hea. Liialdused sees ,toovad liialduse väljast. Ja ikka peegelpildina. Nt. Kui on vajadus leida HEA jumal ja hakata sellega enda peeglit üle kleepima, ilmub tingimata välises ka saatan. Vat niuksed väekad loojad oleme . ISE.
Vasta
#81
Lokster, ma sinu jutu teist poolt pole jõudnud veel läbi lugeda.
Ha-ha, ma juba kustutasin oma tekstist sõnu, et sa ei loeks jälle mingeid silte välja.
Tsitaat:Mannu, sa tõesti arvad et mulle sildid külge jäävad või allun mina manipulatsioonile? Kuna sa pole väga solvuja ,siis ehk saab ka asjast rääkida.
Sildid jäävad külge ainult nende meelest, kes silte annavad. Ja nende meelest, kes igal pool sildistamist näevad. Mis sinu sisemuses tegelikult toimub, see ei ole minu asi (öelduna heatahtlikus toonis). Sinul sinu elu, minul minu elu. ja misasi on see "silt" - vot see "silt" on küll illusioon.
Tsitaat:Mannu, sinu soov olla siin karjane ongi just soov saada tunnustust ja tähelepanu.
Tunnustuse soov on mind eluaja saatnud. Tähelepanu saamise soov on viimase 10 aastaga kõvasti vähemaks jäänud. Siin karjaseks olemise sooviga on aga pikem ja üsnagi paramaiguline lugu, mille hiljem kunagi avaldan.
Kuna mul on ametlikult diagnoositud autismispektrihäire, siis siinsete inimestega tegelemine mind ei huvita, mind huvitab Paraweeb kui keskkond. Minu suhtlemine on nagu on, seega võrdlus ladusa suhtleja Urmas Otiga tõi sooja naeratuse suule, et kas tõesti olen õppinud suhtlema?!? Muidu Ott mulle siiski ei meeldinud, pold minu tüüp. Aga Bond juba läheb Smile

Mind ei huvita allutamine, mind huvitab Paraveebi keskkonna korrashoidmine. Kui selle käigus toimub kellegi allutamine, siis: kui metsa raiutakse, siis laastud lendavad.
Tsitaat:Siiski olen maininud, et olen sündinud isetuks andjaks ja ennastohverdavaks kallajaks. Minu eluõpe on just vastupidist endasse juurutada. Olla isekas võtja ja vajadusel kiskjas ,kes rebib.
Usu või ära usu, minuga on täpselt samuti. Ja iseka rebija kiskja nägu on siin see, mis sulle silma on jäänud. Ma ise sellest nii teadlik ei ole, et ma nii paraadne ja rinda ette lööv välja paistan, seega tagasisidet oli põnev saada. On nagu on.

Ja siis veel kuskilt varasematest teemadest, siis kui te jälle solvunud olite, kui ma teie poste liigutasin, keegi (sina, Säga?) mainis minu kohta midagi, mis tekitas mul kahtluse, et te vist peate mind kellekski teiseks. Kellekski, kes on käinud ühe korra mingil Vanaküla? kokkukal ja selle põhjal teid hindab.
Siis infoks niipalju, et ühelgi vanaküla koosviibimisel pole ma käinud, ja teda ennast pole oma ihusilmaga näinud, kuigi kui ta minu külast nii 15 km kaugusele kohale toodaks, siis vaataks küll, kaugemale ei läheks.

Rohkem ma tähelepanu ei taha. Privas võib edasi rääkida, kui keegi vajalikuks peab.

Pärast Loksteri postituse teise poole lugemist lisasin:
Lokster
Tsitaat:Hetkel mil sa Mannu said adminniks........... kogunes ski-tüüpe siia väga palju. See oli märgiline.
,
kes on ski-tüübid?
Mitte isikute nimesid ma ei taha, vaid kirjelda neid tüübina. Siis saan enda kohta veel teada miskit.
Vasta
#82
Need tüübid vist ei olnud sinuaegsed , kes maha lasti ( vabaka väljakul) ja teine kes hiljuti istuma läks vägistamise ja tapmise eest. Et ma nagu ei tahagi üelda ,et sinu süü oleks milleski. Märgilisus ongi ehk see ,,suurem vajadus muutusteks,, mida me arvame mingiks egode pusklemiseks ,kuid on hoopis suure muutuse seest. Ju siis oli aeg . Minule teeb vaid paksu nalja kui keegi mind napakaks peab. Ük normaalsus mind ei tõmba ammu. Nii et see ümarlaua nöökimine....oli kah veiderdamine. Ei tahagi olla rüütel Sir Lancelokster.
Vasta
#83
Natuke muutsin kirjavigu ka. Tagantjärgi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Q11: Maailm on Minas, ehk Mina ei leia maailmast? lahendused 3 1,399 25-04-2019, 20:41
Viimane postitus: Q11
  Kõik asjad korduvad aja jooksul? sensitiiv 3 4,378 16-03-2016, 19:14
Viimane postitus: Müstik
  Üks para ja teaduse teema Müstik 17 10,051 09-09-2014, 19:40
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas kõik inimesed on võrdsed? fallenboy 109 51,187 07-03-2014, 13:54
Viimane postitus: Krt
  üks küsimus seoses astraalrännakuga/-projektsiooninga (OOBE) devilouspriest 4 4,679 14-10-2010, 16:31
Viimane postitus: levis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat