Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jumala tõestamine.
Autor Sõnum
Tulnukinimene
turist Maal

13-12-2018 06:06
Postitus: #151
RE: Jumala tõestamine.
(13-12-2018 05:37 )KuKr Kirjutas:  
(13-12-2018 04:53 )Tulnukinimene Kirjutas:  Naljakoht! Smile 3D-s on inimesed nii enesekesksed, mittemilleski ei jõuta ühisele meelele.
5D-s teavad kõik Tõde ja puudub vajadus religiooni järele.

Loogiline tundub, et sa kas aitad nüüd mind tavasurelikku 5D peale upgrade-ida või siis teemale vastavalt aitad "tõestada Jumalat"?
Kirjaoskamatu pealkiri on tegelikult tahtmatult vahvalt välja kukkunud. Pole selge, kas jumal peaks midagi tõestama, või mingit tõestust peaks jumaldama. Siin teemas võib kirjutada millest heaks arvame.

Kui sa tõsiselt mõtled siis võib küll.
Teema "tõestada Jumalat" tuli sellest, et Mina Olen arvab, et ta on jumal, ja mida teha selleks, et teised usuksid, et ta on jumal. Mina soovitan tal kõige pealt kirliani- pilt teha, kui väli on täiesti terve, ilma aukudeta/leketeta siis võib edasi rääkida. Muidu nende aukude/lekete kaudu siseneb nö. võõrväli, mis paneb inimest uskuma, et ta on ei-tea-kes, eriti veel kui ta tarbib narkot või alkot (ei mõtle konkreetselt Mina Olen-it, vaid nii üldiselt).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
KuKr
Tavaliige

13-12-2018 06:38
Postitus: #152
Jumal on kõikvõimas, ta valib igal hommikul oma jumaliku garderoobi jumalikust nagist nii aukliku välja kui heaks arvab.
Tulnukinimene
turist Maal

13-12-2018 07:55
Postitus: #153
Auklikus rüüs pole ta enam kõikvõimas, seega pole ta jumal.Smile
KuKr
Tavaliige

13-12-2018 08:30
Postitus: #154
Jäta. Kõikvõimsusega ongi selline kummaline lugu et sa võid valida ka nõrk olemise, nukruse, üksinduse ja valu.
Tulnukinimene
turist Maal

13-12-2018 08:44
Postitus: #155
Jaa, võib valida, aga rüü auklikus on midagi muud. Terve rüüga on valik (lähed tundesse, tuled tundest välja, valid mõtted mida mõelda , valid ajulained...), aukliku rüüga vallutavad nõrkus, nukrus, üksindus, valu inimese.
KuKr
Tavaliige

13-12-2018 08:59
Postitus: #156
Tõsi. Inimese kindlasti. Aga me ju kõneleme Kõikvõimsast.
Tulnukinimene
turist Maal

13-12-2018 11:13
Postitus: #157
Ma rääkisin korraga nii Kõikvõimsast kui ka (kaudselt) Mina Olen-ist. Ta läks paar päeva tagasi kirikusse. Kirik on teadupärast "jumala-keha" sümbol Maa peal. Kõikvõimas jumal on ise see keha (on ise selles kehas), ta ei pea kirikusse minema (aseainet otsima), järelikult kasutaja: Mina Olen ei ole jumal e. Valgustunu. M.O.T.T. Smile
Q11
Tavaliige

13-12-2018 12:27
Postitus: #158
Inimesena võib Ta ikkagi kirikusse minna. Mina Olenina pole seda Talle tõepoolest vaja. Mind ka panid Tema jutus mõningad asjad kahtlema aga ta võis kogemata rääkida vaheldumisi persooni seisukohast ja siis jälle Jumala omast. No kontrollida saab ka nii: Valgustunut pole võimalik kiita ega laita. Tal poleks mingit psühholoogilist probleemi suure rahvahulga ees esineda. Tal pole vaja informatsiooni nt raamatutest hankida. Meelelahutus huvitab teda ainult inimese poolepealt. Mõtteprotsessi vaatleb ükskõikselt. Surmahirmu Tal ei ole ja leina Ta ei tunne. Ta ei ole võimeline midagi omama(nii nagu ego teeb ). Sellised minupoolsed mõningad punktid...Smile Ja muidugi pole Ärganu enam võimeline uskuma.
(selle postituse viimane muutmine: 13-12-2018 12:57 Q11.)
Tulnukinimene
turist Maal

13-12-2018 12:51
Postitus: #159
(13-12-2018 12:27 )Q11 Kirjutas:  Inimesena võib Ta ikkagi kirikusse minna.

Võib, osad kirikud on vanadel väekohtadel ja vabalt võib "püha vaim puudutada", kui just kiriku/religiooni egregori küüsi ei lange. Smile
Mina Olen on Ärkamise protsessis, väga tervitatav. Sel ajal ongi paremad ja halvemad päevad.
KuKr
Tavaliige

13-12-2018 16:04
Postitus: #160
(13-12-2018 11:13 )Tulnukinimene Kirjutas:  Ma rääkisin korraga nii Kõikvõimsast kui ka (kaudselt) Mina Olen-ist. Ta läks paar päeva tagasi kirikusse. Kirik on teadupärast "jumala-keha" sümbol Maa peal.

Kirik on kividest tehtud maja. Sümboolsust omistab sellele inimene. Smile
Nofretete
parahuviline

13-12-2018 17:38
Postitus: #161
(13-12-2018 12:51 )Tulnukinimene Kirjutas:  
(13-12-2018 12:27 )Q11 Kirjutas:  Inimesena võib Ta ikkagi kirikusse minna.

Võib, osad kirikud on vanadel väekohtadel ja vabalt võib "püha vaim puudutada", kui just kiriku/religiooni egregori küüsi ei lange. Smile
Mina Olen on Ärkamise protsessis, väga tervitatav. Sel ajal ongi paremad ja halvemad päevad.
Just, vanad kirikud ehitati iidsetele energeetilistele pühapaikadele, nii et sealt saab ka energiat ammutada.
KuKr
Tavaliige

13-12-2018 17:52
Postitus: #162
Mõnikord ehitati, enamasti mitte. Rohkem lähtuti kaugel praktilisematest põhjustest. Otepä kirik jah on üks kindel erand aga enamuse Eesti kirikute "energeetiline pühapaiksus" on tekkinud hiljem Smile
Nofretete
parahuviline

13-12-2018 17:57
Postitus: #163
Tegelikult pidasin silmas Lääne-Euroopasse ehitatud Gooti kirikuid. Milline nendest ei ole pühapaigale ehitatud?
KuKr
Tavaliige

13-12-2018 18:18
Postitus: #164
Seega sa möönad, et Eestis sellest reeglist kinni ei peetud?
Tärkas huvi, miks just gooti kirikud?
Nofretete
parahuviline

13-12-2018 19:08
Postitus: #165
Ei mööna. Eestiski ju gooti kirikuid.
Aga see pakub huvi, kuna katedraalide ehitamiseks olevat teadmised tulnud ju templirüütlitelt. Templirüütlid aga valdasid iidseid saladusi. Tekib küsimus miks nad just sellised paigad kirikutele valisid.

Lisaks tabasid nad absoluutset joonte ja proportsioonide harmooniat, mis on erakordne - kõik mõõdud alluvad Kuldsele Arvule (1,618) otseselt või on selle korrutised. Lääneportaalist siseneja tunneb, kuidas tema silmad tõusevad automaatselt üles ja pea vajub kuklasse. L. Charpentier, kes Chartres’it on uurinud, kirjeldab seda: „/---/ psühholoogiliselt võivad maa- ja teised hoovused siseneda inimesse ainult läbi selgroo, mis on sirge ja vertikaalne.“ Nii peab ka kirik tungima üles, et sellega koos tõsta enesega kaasa igapäevases elus kössi vajunud inimene.

Kirikutes rakendati sakraalgeomeetriat. Nimelt vanadel aegadel oli geomeetria peegelduseks maailma olemuse sisemistest tõdedest. Tänapäeval geomeetrilistest sümbolitest mittearusaajad ja pühendamatud ei saa aru selle tagamaadest.
Aga komplekssed geomeetrilised süsteemid on aluseks nii arhitektuurile kui ka elektroonikale, rääkimata muust.
Mannu Eemal
u xa ke

13-12-2018 20:29
Postitus: #166
Siit teemast läksid muusikalised vahepalad ja muu chit-chat oma "nurka" http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid248516

Brain expedition.
Malandro
Veteran

13-12-2018 20:35
Postitus: #167
Ei taha teema kõrvalekaldega kaasa voolata aga hiljuti sattusin sellist asja kuulama-
https://m.9gag.com/gag/aVYMvxO Pantheoni kiriku imeline kõla.Peeretus kõlab seal ka vist kui inglilaul.
Teema poole tagasi -
Arvaks,et seda nn jumalat saab tõestada omale iga tegelane ise.Ei saa see olema nii,et a la näitan sulle pilti jumalast ja siis tuleb sulle arusaam ¨Ohoh,seal ta ongi ja nüüd ma usun¨ ja ongi tõestatud.Sokratese sõnad sobiks siia - Tunne iseennast.
Kui sa ei saa aru kes või mis sa oled ,siis ei saa sulle ka jumalat keegi selgeks teha..Mugavam on siin kireda ¨aga kes ma olen??¨ selle asemel ,et natuke enda kallal tööd teha ja arusaamisele jõuda...
Tyto Alba
Veteran

13-12-2018 20:50
Postitus: #168
Kui Jumal on olemas siis selle tõestuseks pole meil (veel) piisavalt ajusi - alaarenenud alles.
Kui Jumalat ei ole olemas siis, kuidas tõestada midagi mida pole olemas!
Kõik selle kahe väite vahel - on või ei ole - on vaid tühi vaev ja vaimu närimine.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Nofretete
parahuviline

13-12-2018 22:15
Postitus: #169
(12-12-2018 14:31 )Onu Pähh Kirjutas:  Kust see termin Jumal üldse alguse sai? Pakungi, et religioonid üritasid moonutatud ja lihtsustatud mõistekujunditega asju selgitada ja siis tekkiski see sõna jumal. Ja kui see arvamus osutub tõeks, siis see annakski lisapõhjust kustutada see sõna.

Või mis te arvate?

Sõna "jumal" ja selle kognaadid pärinevad soome-ugri ühisajast ( 10 tuhat ja enam aastat tagasi) ning tähistavad taevast üliolendit. Algselt on sõnad 'juma' ja 'jumala' (juma asupaik) tähendanud üliolendit ja taevalaotust (ingl. god, sky, sks. Gott, Himmel), hiljem üksnes taevaasukat. Lähedane mõistele Ilma.

Või kohe soome-ugri ajast pärit sõna kustutama!? Siis tuleb leida ju üliolendi kohta uus termin. Ja eks igas keeles ole see sõna erinev. Kas peab hakkama teistest keeltest pärit sõnu kasutama?
Tulnukinimene
turist Maal

14-12-2018 07:52
Postitus: #170
Aastaid tagasi nägin oma toas energeetilist vaakumtoru, vaatasin sellesse alt üles ja tundus vägagi sarnane hardonite põrgutiga ((jumala?) osakeste kiirendi). Ma elan ju väekohas (Ahto Kaasiku väitel väekohas ei elata, seal käiakse, kuna energia on pidevalt elamsise jaoks liiga tugev. Gastanedast võib lugeda, et taoline koht tekitab unisust, soovi magada. (alfa-,teeta- delta ajulained?) Jõudsin sellisele mõttearendusele:

Eestikeelne sõna JUMAL, seondub etümoloogia Kalle Elleri väitel sõnaga JUMI (preanimistlik kõikeläbistav Vägi (hiinlaste chi, hindude praana).
Jumiõis:
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:...symbol.svg

Ishtar Dharma:
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:...Dharma.svg

põrguti:
https://www.irishtimes.com/news/science/...-1.3522938

Väekohtades on energiasambad, pöörised, portaalid. Väekohad on Ley-liinide (Maa võrgustiku) ristumiskohad.
Inimese sees on sarnane süsteem:
Tõlet, vaata pilti, tõleti tagaküljel 108 http://kultuur.elu.ee/ke532_taarausk.htm )

Tõlet sarnaneb vägagi kundalinile. Olen näinud energeetilisi torusid inimeses milles liigub tuleleegile sarnane energia, kui see energia liigub keskmises torus, on inimene tasakaalus. Kui kõrvaltorudes, siis on inimene kaldu, kõigub maise ja vaimse vahel (aju parem-ja vasempool). Inimese energiasüsteemis on hammasketta taoline asjandus, kui see liigub mööda keskmist toru üles, saab sellest mõttekiirendi ("108 – mõttekiirus" - see anti mulle kunagi ühes unenäos, mõttekiirusest räägib ka V.Megre „Anastassia” sarjas) Taolise mõttega saab luua. Sellise Inimese mõte ja sõna saab tegelikkusesks. („Alguses oli sõna ja sõna oli jumala juures”) JumalInimene.
Taarausu sümbol sümboliseerib sisemist leeki e. pisikest LHC-d (hardonite põrgutit)? Osakeste kiirendi?
Seega jumal on tulnukate kõrgtehnoloogia!? Seda väidet võib naljaga pooleks võtta...või siis nii, et tulnukad tegid omale inimanuma, et selle sisse nagu skafandrisse laskuda. Praegusel ajal toimub selle inimanauma intensiivne puhastamine, et võimaldada inimesel Pühaks Graaliks (kuldseks karikaks) saada, kuhu laskub siis jumal (inimese Kõrgem Mina ja Jumal Mina) , Inimene saab jumalasarnaseks, Jumalad kõnnivad Maa peal. (Gamma-ajulained, DNA-RNA, D12)...samas tekitab selline puhastamine inimkehas tervisehäireid (unisus, pearinglus, peavalud jms.), hea on taimsete preparaatidega oma keha toetada, eelkõige aidata vabaneda toksiinidest ja tugevdada immuunsüsteemi.
(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2018 08:11 Tulnukinimene.)
UFO303
Tavaliige

14-12-2018 08:45
Postitus: #171
Malandro Kirjutas:Sokratese sõnad sobiks siia - Tunne iseennast.

Jah ,võiks öelda et kanname mingismõttes kirikut kaasas endiga igapäevaselt Smile

Ja saladus peitub hetke peatamises ja enda õigesse mõõtmesse viimises - tilluke kübe kesk kosmose lõputust ..

Milleks kirik kui on Hetk ja on Ise ..

https://www.youtube.com/watch?v=UxtkoE-HV-k

Põhimõte sama - kogemus mis "lükkab" inimese tema mõõtmesse.

Kõvera tipus on kaks võimalust . Kas minna lõpu kütteks või uue seemneks .
/ Marurahvuslus on aga sama mis multikulti ja sõjahirm. Pingekõvera haigus.
Mannu Eemal
u xa ke

14-12-2018 11:02
Postitus: #172
UFO303, sinu ülipikk allkirjatekst mõjub häirivalt. Oma postitustes järgid Sa lühiduse põhimõtet, aga allkirjatekst annab vastupidise signaali. Keelatud see ei ole, ja mingi hoiatusena see märkus arvesse ei lähe, kuid lähtudes sellest, et tänapäeva ühiskonnas valitseb totaalne infouputus, mis segab inimestel nähtustesse süvenemist, siis on pisut vastutustundetu siin sedasama infouputust veelgi suurendada.

Nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik.

Brain expedition.
Tulnukinimene
turist Maal

14-12-2018 11:15
Postitus: #173
"...Kehasiseselt sünteesib käbinääre (DMT ja beeta-karboliinid)..."
http://www.telegram.ee/vaimsus/salaparan...w7J5s5H5wE

Narkot ei soovita. Ayahuasca oli siiski abivahend kõrgemate teadmiste saamiseks, mitte igaühele manustamiseks. Ja kui oled piisavalt nö. arenenud pole mingit abivahendit vaja.
UFO303
Tavaliige

14-12-2018 12:08
Postitus: #174
Link siiski väga tabava pildikeele ja mitte abivahendite propageerimise pärast Smile

Mannu Kirjutas:Nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik.

Tegu ühe äärmiselt originaalse isiksuse sõnadega keda tean, ja samas minu austusavaldusega. Lühemalt enam ei saa.

Kõvera tipus on kaks võimalust . Kas minna lõpu kütteks või uue seemneks .
/ Marurahvuslus on aga sama mis multikulti ja sõjahirm. Pingekõvera haigus.
säga
röövkala

14-12-2018 14:16
Postitus: #175
(12-12-2018 13:18 )Aadu66 Kirjutas:  Seepäras on nagu värske tuuleke selline arvamus, et ole ja ela kuidas tahad, lõpp on kõigil üks ja ühtemoodi. Mulle päris meeldib see! Selle filosoofia järgi elades kaoks vajadus end moraalselt õigustada ja inimesed elaksid ilma maskideta. Pole vaja peita paha hea näo taha. Hundid oleksid nähtaval ja lambad ka!
maskid on toredad Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14-12-2018 15:33 säga.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kristliku jumala võimalik(ud) abikaasa(d) paadikapten 3 2,756 23-03-2011 20:46
Viimane postitus: InDemand
  Jumala olemasolu tõenäosus on 67% Hallucigenia 4 2,145 17-08-2007 19:24
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog