Küsitlus: Kas inimene on käinud Kuul või ei?
on küll - alates 1969 N. Amrstrong jt
54.55%
36 54.55%
ei ole - see on vandenõu või poliitiline näitemäng
45.45%
30 45.45%
Kokku 66 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuul maandumine võltsitud?
#76
Küsisin informatsiooni planeedi infoväljast ja sain vastuseks, et USA mehitatud kosmoseaparaadid on Kuu pinnal TEGELIKULT maandunud seitsmel korral.

Eks ameeriklased võisid pilti ka stuudios teha.
Vasta
#77
planeedi infoväli? irw Laugh
sa võiks ka veidi vaadata kelle võimu alla kuulub see infoväli...
Vasta
#78
kas planeedi infoväli ei ütleks sulle mu pangakaardi pin-koodi? no sa ei pea seda avalikult ütlema piisab, kui selle mulle privaatselt edastad ning kui õigesti ütled, hakkan su andunud õpilaseks
Vasta
#79
NASA kavatseb uuesti astronaute mitte Kuule saata aastal 2018 (link).
Siis on plaanis Kuule mitte saata neli astronauti, kes ei peaks seal viibima nädala, seejärel ei ole kavas rajada Kuu lõunapoolusele püsibaasi. NASA käsitleb Kuu-projekti olulise vaheetapina astronautide mittesaatmisel Marsile.
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
kas planeedi infoväli ei ütleks sulle mu pangakaardi pin-koodi? no sa ei pea seda avalikult ütlema piisab, kui selle mulle privaatselt edastad ning kui õigesti ütled, hakkan su andunud õpilaseks

infoväli seekord vist vaikis.
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit
nii nagu mina tean on kuu suuteline vee taset liigutama,kujutage ette seda külge tõmbe jõudu mida selleks vaja läheb, kuidas said need astronaudid seal pinna peal nii sama ringi hüppata

siinkohal on ainsaks seletuseks sinu enda rumalus

Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit
teine asi mis mind naerma ajab on tõsi asi kui täis kuu on siis kogu öö on valgustatud võimsa helendava valgusega,ja miks ei pimestanud kuu valgus neid

aga siinkohal on selgituseks nüanss, mida enamasti ei teata. nimelt on kuu pinna heleduse indeks KAKS, mis vastab umbes äsja küntud põllu heledusele. pole veel kuulnud, et mõni põllumees oma põllu pääl valgusest pimestatud oleks.

See kuu ja veetaseme-tõusu mõju jutt on tegelikus mitte minu enda fantaasia, seda räägiti minu ajal juba koolis füüsika tunnis, kuidas kuu mõjutab maa-pealset elu, Jason ära aja oma teadmatust ja rumalust minu kaela.
Vasta
#82
Selgitamiseks mõtleme vastupidiselt. Maa hoiab oma külgetõmbejõuga kuud enda ümber tiirlemas. Kuidas sa siin hüpata jõuad?
Vasta
#83
Tsitaat:See kuu ja veetaseme-tõusu mõju jutt on tegelikus mitte minu enda fantaasia, seda räägiti minu ajal juba koolis füüsika tunnis, kuidas kuu mõjutab maa-pealset elu, Jason ära aja oma teadmatust ja rumalust minu kaela.

See füüsikatund, kus gravitatsioonist räägiti ja ka üks valem selle kohta toodi, sa vist puudusid?
Maa hoiab Kuud enda ümber tiirlemas, ja Kuu tõmbab ka Maad enda poole. Kuu on Maast väiksem, seetõttu tema pinnal on külgetõmbejõud hulga väiksem, mistõttu seal saab ka paremini hüpata kui Maakeral.
Vasta
#84
Pildid NASA 2018 aasta kavandatavast Kuu-missioonist on juba ette valmis tehtud (link).

Tänud T-le!

(metavo järgi on see nüüd topeltspämm - vabandust!)
Vasta
#85
Maa asub gravitatsiooni ahelas, mida mõjutab planeetide liikumine orbitaalsel rajal, kõige suurema gravitatsioonilist mõju maale avaldab maa enda kaaslane kuu, kuu gravitsiooni jõudu võib täheldada vee taseme tõusul ja langusel, samuti on teoreetiliselt välja käidud teoriia mille kohaselt ,kuu gravitatsiooni mõjul on seost inimeste ja loomade psühilisel tasandil.Bleh

Juhul kui praegust mööda panin oma juttuga(mida ma koolis õppisin), siis sell juhul müts maha sinu ees ,Jason
Vasta
#86
Ma arvutasin siin praegu Maa ja Kuu ning Maa ja Päikese vahelist jõudu, siis sain esimeseks vastuseks 2,1*10 astmel 20 ja teise vastuseks 3,5*10 astmel 22.
Ega see päikese gravitatsiooniline jõud eriti mõjule ei pääse näiteks tõusude ja mõõnade näol kuna Maa tiirleb ümber Päikese.
Kui mul päike on seniidis, kas ma siis kaalun natukenegi vähem kui siis kui päike on nadiiris(teisel pool). Või see Maa tiirlemine ümber Päikese nullib sellised jõud kõik ära ?

Igaljuhul mina sain Maa ja Päikese vahelise gravitatsiooni jõu suurema kui Maa ja Kuu vahel hoopiski.

Muudetud: 11-10-05 kell 17:14:04 Thorondor

Muudetud: 2-11-05 kell 01:32:36 Thorondor
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Kui mul päike on seniidis, kas ma siis kaalun natukenegi vähem kui siis kui päike on nadiiris(teisel pool). Või see Maa tiirlemine ümber Päikese nullib sellised jõud kõik ära ?

kuivõrd maa püsib EENNAAMM-VVÄÄHHEEMM samal orbiidil pidevalt, siis on päikese gravitatsioonist ja maa tiirlemisest tingitud tsentrifugaajõust tingitud jõud omavahel tasakaalustatud. vahe ilmselt mingil määral on aga see on ilmselt vaevu-vaevu mõõdetav
Vasta
#88
See on enam-vähem see tõusu-mõõna asi ... see jõudude kompensatsioon leiab rangelt võttes aset nendes maakera punktides, mis on Päikese keskmest sama kaugel kui maakera keskpunkt, seega seal, kus Päike on horisondil (esimeses lähenduses). Nii seal, kus Päike on seniidis, kui ka seal, kus ta on nadiiris, kaaluvad kehad õige veidi vähem (ööpäevas on kaks tõusu ja kaks mõõna - see muidugi tingitud Maa liikumisest süsteemi Maa-Kuu ühise masskeskme ümber).
Vasta
#89
Et kui maakera oleks maailma keskpunktiks ja päike keerleks ümber maakera, siis võiks päike ka tõuse ja mõõne põhjustada. Aga tegelikult kui mu arvutused peaks õiged olemas, siis oleks tõusud ja mõõnad ~100 korda väiksemad kui Kuu puhul.

Muudetud: 11-10-05 kell 18:33:52 Thorondor
Vasta
#90
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
... võiks päike ka tõuse ja mõõne põhjustada ... , siis oleks tõusud ja mõõnad ~100 korda väiksemad kui Kuu puhul.

Väidetavalt pole erinevus nii suur: Päikese põhjustatud tõusu-mõõna amplituud olevat umbes 1/3 Kuu põhjustatust. Sõltuvalt Kuu ja Päikese asendist liituvad nad erinevates faasides, see võib küllaltki palju mõjustada summaarse tõusu-mõõna amplituudi (skeem siin).
Vasta
#91
Kusagilt lugesin, et kui tahaksid vaadata kuumoodulialust kuu pinnal siis läheks vaja umbes 250m peapeegliga teleskoopi, võrdluseks, et praegu on suurim haiwail olev 10m teleskoop ja hubble on üldse mingi 2,5m. Pealegi üle 10m peegliga telskoobid hakkavad kaotama oma väärtust olles planeedil atmosfääri sees, siis pilt muutub lõpuks arusaamatuks. Nii, et see 250m teleskoopi oleks vaja saata orbiidile, mis on ma arvan veel sadu aastaid võimatu.

Kogu see kuu pettuse värk tundub ikka väga tähenärimisena. Näiteks need ristid, mis näiliselt on kadunud heledate objektide taha, paljud arvavad, et see on mingi ilmselge argument, aga tegelikult on nii, et kitsad asjad kaovad päikesepeegelduses ära ja kuul on ikka päike palju eredam, kuna atmot. pole.

Need varju pikkused ja anomaaliad on ka kuidagi liialdatud, kuna pole toodud võimalust, et pinnas on paaris kohas tõusev ja langev - sellest ka varju pikkus.

Mingid C tähed, see on sõna otseses mõttes tähenärimine.

Fototegemist olevat astronaudid treeninud mitmeid päevi enne minekut.

Lipp võib ikka lehvida, kui seal on vaakum, siis pole õhutaksitust ka, nii et korraks liigutatud kangas liigub veel kaua aega, pakun, et mingi 7 korda rohkem kui maal.

Üldse peeglid, üle 500 kilo pinnaseproove(vanemad, kui ükski varemleitud kivim maal - ei tea, kust NASA 500kilo 6miljardi vanust kivi välja võttis), üle 30 000 tehtud foto, sadu teste ja eksperimente ning mõelge määke hulk inimesi oli seotud selle missiooniga(egast ainult need astronaudid ja nasa inimesed), nad poleks iialgi suutnud neid kõiki petta või vaigistada.

pealegi, mis te arvate, mis saab kui see pettus viimaks välja tuleks - ma arvan, et mõni riigijuht arvas sedasama.
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Ega see päikese kravitatsiooniline jõud eriti mõjule ei pääse näiteks tõusude ja mõõnade näol kuna Maa tiirleb ümber Kuu.


Muudetud: 11-10-05 kell 17:14:04 Thorondor

Ei noh kui nüüd mõtlema hakata siis Kuu tiirleb vist ümber Maa ?

herr der dunkelheit on vist kõige rumalam isik siin paraveebis :lach:

Ekvaatoril kaalud küll vähem. See on tingitud Maa pöörlemise kiirusest. Nimelt mida kiiremini Maa pöörleb, seda suurema jõuga tirib kesktõuke jõud sind Maast eemale. Huvi pärast arvutasin, et kui pikk peaks olema ööpäev, et inimesed kaaluta olekus oleksid ekvaatoril. Vastus on umbes 1 tund ja 30 minutit. Või siis alla selle paar minutit. Mida kaugemale ekvaatorist lähed seda rohkem kaalud jah Smile Kuigi vahe on väga väga väike.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: Kurjam-Murjam
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Ega see päikese kravitatsiooniline jõud eriti mõjule ei pääse näiteks tõusude ja mõõnade näol kuna Maa tiirleb ümber Kuu.
Ei noh kui nüüd mõtlema hakata siis Kuu tiirleb vist ümber Maa ?
herr der dunkelheit on vist kõige rumalam isik siin paraveebis :lach:
Kui sa oleks viitsinud natuke edasi lugeda, siis sa oleks aru saand, et jutt käib Maa tiirlemisest ümber Päikese. Sõnad läksid sassi ja kravitatsioon sai ka kiirelt kirjutatud. Vähemasti said ennast targemana tunda.

Tsitaat: aga tegelikult on nii, et kitsad asjad kaovad päikesepeegelduses ära ja kuul on ikka päike palju eredam, kuna atmot. pole.
Kitsad asjad võivad vist küll päikesepeegelduses ära kaduda, aga kuul ei ole Päike palju eredam.
Esiteks küll Päikest otse vaadates Kuul ja Maal, siis Maal saame pilvitu ilmaga silma sisse 78% Päikesevalgust võrreldes sama situatsiooniga kuul.
Teiseks on jutt Kuu pinnalt peegeldunud päikesevalgusest. Kuu pind on kehv peegeldaja. Ainult 12% peegeldub tagasi. (Oleneb muidugi kuigipalju asukohast Kuul). Tavaline muruplats peegeldab ka suti paremini. (15%). Maa atmosfääri arvestades saame 15st ~12.
Mõni kujutab ette, et Kuu peal on umbes sama effekt, nagu käiks kuskil Maapeal kõrbes ja kõik on jube ere ja eriti, kuna Kuul atmosfääri ka pole. Atmosfääri neelavat ja peegeldavat toimet arvestades on tulemuseks, et kõrbeliivalt peegeldub peaaegu kolm korda rohkem valgust kui Kuu pinnalt.

Tsitaat:(vanemad, kui ükski varemleitud kivim maal - ei tea, kust NASA 500kilo 6miljardi vanust kivi välja võttis)
Kust sa lugesid, et 6 miljardit aastat vanad. Minu teada on ~4,5 miljardit. Maa pealt on leitud ~4,5 aasta vanuseid meteoriite.
Üle 3 miljardi aasta vanuseid Maa kivimeid on mitmest kohast leitud. Isegi 4,0 miljardilist. Aga kui võtan 3 miljardilise kivi ja töötlen teda niimoodi, et järgmine kord testi tehes saan ~4,5 mijlonit st. rikastan vastaval hulgal teatud radioaktiivsete isotoopidega vms.

Isegi kui need C tähe, lipu, ristikeste jne asjad ongi tegelt võltsingud, siis igasugu sarnaseid asju on hea ümber ka valetada.
Nt, et on mingi kuri kiirgusvöönd Maa ja Kuu vahel, kus kõik peaks surema. Vastad, et ahjaa me olime selleks ettevalmistunud ja panime igasugu metallplaadid kaitseks. Lipp püsis oma asendis, kuna seal oli horisontaalne varras sees (väidetavalt olevatki taodeldud lipu lehvimist, kuna siis tuleb sheffim pilt).
On olnud probleem, et Kuu tolm on liiga kuiv, et jalajäljed saaks tekkida korralikult. Siis võib vastata, et saapad olid enne jalga tõmbamist niiskes kohas või mis iganes.

Mingid temaatilised lingid:

http://asd-www.larc.nasa.gov/erbe/components2.gif
http://pubs.usgs.gov/gip/geotime/age.html
http://www.asterism.org/tutorials/tut26-1.htm
http://www.physicalgeography.net/fundamentals/7f.html
http://www2.nature.nps.gov/geology/usgsnps/gtime/ageofearth.pdf


Muudetud: 2-11-05 kell 03:03:22 Thorondor
Vasta
#94
Jalajäljed kuul peaksid püsima seal tuhandeid aastaid.. Usun ka et Ameerika ei käinud kuul ,sest nad olid juba nõukogude liidule kosmosevõidujooksuga alla jäänud ja siis äkki põrutasid kuule. Peab tunnistama et NKL oli kosmosetööstuse poolest tugevam kui USA.
Vasta
#95
Suht vana teema, aga sooviksin ikka s6na v6tta.

Kunagi (suvel vist) oli 1 prantslaste poolt tehtud film, mis r22kis kuu peal k2imisest. T6de pidi olema see, et k6ik need pildid ja filmid on fake, AGA ameeriklased k2isid kuu peal. Lihtsalt nendes tingimustes ei j22nd midagi filmi lindile ja piltidele. Yks kutt sellest fakejate teamest r22kis seal. See fake film oli tehtud mingis filmikompaniis (ei m2leta millises). K6ik pidid vaikima sellest. Ja see kutt kes seal r22kis, suri m6ni p2ev p2rast selle prantslaste poolt tehtud filmi eetrisse j6udmist "haigusse".

Seal r22giti igast USA presidendist ja FBI ja k6ik kes sellega seotud oli.

Suht segane jutt, loodan et saate aru.
Vasta
#96
ma olen kuulnud kah sellist versiooni et ameeriklased siiski käisid kuul kuid siis avastati et kaamerad ei tööta ja siis tehti võlts pildid et mitte häbisse jääda kuna tehnika ei funksinud...
Vasta
#97
Et siis kogu jutu peale selline link:

http://paavo.estscen.net/kirjutised/kuu-lend
Vasta
#98
Tegelikult ei ole Kuud üldse olemas, see on üks suur vandenõu kurjade teadlaste poolt:
http://www.revisionism.nl/Moon/The-Mad-Revisionist.htm

Smile
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: Kivikas
Tegelikult ei ole Kuud üldse olemas, see on üks suur vandenõu kurjade teadlaste poolt:
http://www.revisionism.nl/Moon/The-Mad-Revisionist.htm

Smile

Huvitav teooria, kuid kuu sümbol viisnurk(pentagramm) või otse valgust vaadates on see inimesega seotud mütoloogias vähemalt, see sümbol on pärit kuu tekitatud särast mis moodustab inimese kujundi kes seisab jalad ja käed laiali, hilisemal ajal on seda sümbolit töödeldud ümber pentagrammiks(viisnurk), täpselt sama moodi on seostatud päikesest lähtuva valgus säraga kuus-nurka(samuti kaheksa nurka), see märk oli kasutusel paljudes iidsetes kultuurides juba ennem kui juudid selle omaks võtsid, seda märki võib ka vanas põhjamaa kultuuris kohata kui päikeserattana, tont seda teab mis tegelikult toimub meie ümber.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: herr der dunkelheit
Tsitaat:Algselt postitas: Kivikas
Tegelikult ei ole Kuud üldse olemas, see on üks suur vandenõu kurjade teadlaste poolt:
http://www.revisionism.nl/Moon/The-Mad-Revisionist.htm

Smile

Huvitav teooria, kuid kuu sümbol viisnurk(pentagramm) või otse valgust vaadates on see inimesega seotud mütoloogias vähemalt, see sümbol on pärit kuu tekitatud särast mis moodustab inimese kujundi kes seisab jalad ja käed laiali, hilisemal ajal on seda sümbolit töödeldud ümber pentagrammiks(viisnurk), täpselt sama moodi on seostatud päikesest lähtuva valgus säraga kuus-nurka(samuti kaheksa nurka), see märk oli kasutusel paljudes iidsetes kultuurides juba ennem kui juudid selle omaks võtsid, seda märki võib ka vanas põhjamaa kultuuris kohata kui päikeserattana, tont seda teab mis tegelikult toimub meie ümber.
Huvitav, aga kas pentagramm polnud mitte Veenuse sümbol?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat