Küsitlus: Kas inimene on käinud Kuul või ei?
on küll - alates 1969 N. Amrstrong jt
54.55%
36 54.55%
ei ole - see on vandenõu või poliitiline näitemäng
45.45%
30 45.45%
Kokku 66 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuul maandumine võltsitud?
#1
vaatasin siinseid teemasid ja ei leidnud vandenõud kuul maandumise kohta..
niisiis siin on üks huvitav link:
http://www.batesmotel.8m.com/

Muudetud: 3-5-06 kell 19:18:05 Hallucigenia
Vasta
#2
Noo seal oli nagu küll tõendeid aga need on siiski vaieldavad. Ma isegi ei oska arvata midagi selle kohta. Ei ole ju erilist põhjust võltsida ometigi saadaks öelda et meie jõudsime enne venelasi kuule. :i2: eks igaüks ise otsustab mida usub {gr
Vasta
#3
Kui NASA oleks tahtnud kuul käimist võltsida poleks võimalik arvatavasti midagi välja lugeda mis vastupidist väidaks.. ega nad mingid poisikesed photoshopiga pole ikkagi.. seda C tähte kivi peale nad juba ei oleks jätnud..
Vasta
#4
Mina usun, et inimesed siiski käisid Kuu peal. Huvitav link, aitäh, aga mind need mõtted veenda ei suutnud. See "C" kivi peal oli küll natuke imelik, aga ehk on ka sellele seletus olemas.

See, kes selle lehe tegi pole samas arvestanud möödapääsmatult kinnitavaid fakte, et Kuu peal on käidud. Näiteks on tugevate teleskoopidega nähtud Kuu pinnal jalajälgi, mis kuuluvad nendele jalatistele, millega meie naabertaevakeha peal on käidud. Pealegi ei ole Armstrongi ja Aladrini missioon ainuke, mis on inimesi Kuu peale viinud.
Vasta
#5
Selle webi kohta...mõni asi oli jah veca kahtlane.
Vb oli lihtsalt C kujutis kivil.
Aga ma ei usu, et see fake on, keda üldse huvitab. Minu elu sellest paremaks ega halvemaks ei lähe kui tuleks päevavalgele, et Ameeriklased ei käinudki kuul.
Vasta
#6
Ma mäletan sellest kuuvõltsi videost, kus üks mees rääkis, et kui kuu peal on tõesti käidud, siis tema tahaks näha USA lippu ja jalajälgi ja muud träni, mis sinna maha jäetud on. Tema arust oleks see alles siis võimalik, kui piisavalt vägev teleskoop tehtaks. Kui me juba näeme teleskoobiga ära, et kuu peal on käidud, miks siis teha videot selle vastu ?
On meil sellised teleskoobid olemas, mis näevad kuupeal jalajälgi ?
Vasta
#7
Seal lehel väidetakse, et tähti pole näha. Mõnedel piltidel tõesti pole, aga pildil kus paar tähte paistavad, siis seal küll ei viidata tähtede olemasolule Laugh
Vasta
#8
Tsitaat:fyb
Kui NASA oleks tahtnud kuul käimist võltsida poleks võimalik arvatavasti midagi välja lugeda mis vastupidist väidaks.. ega nad mingid poisikesed photoshopiga pole ikkagi.. seda C tähte kivi peale nad juba ei oleks jätnud..

Minuteada oli sel ajal(1969) Bill Gatesgi alles poisike Bleh rääkimata arvutitest, millega sai võibolla trükimasinat vaevalt asendada, ja photoshopist Bleh
Vasta
#9
C tähte poleks ikkagi jätnud Laugh
Vasta
#10
see kuul käik on üldse väga kahtlane teema aga antud leht on imho köhköhpullikakaköhköh. Midagi mulle seal küll ära ei tõestatud.
Vasta
#11
See kuul mmandumise video on minujaoks 99% mingi Hollywoodi stuudio töö aga küsimus on selles, kas seal ikkagi käidi ja kas käidi sel ajal ja kas seal üldse käidi? Mina arvan, et muidu seal käidi küll aga mitte sel aal 1969 nagu teatakse. Teine võimalus on siis lihtsalt USA-lastele puust ja punaseks ette näidata, mis masti mehed nad on Bleh
Vasta
#12
Ega ma ei imestaks kui tegelikult Venelased hoopis USAlaste asemel käisid seal. Lihtsalt müüsid asja USAlastele pärast maha mingi info eest võibolla.
Vasta
#13
muidugi on Kuul käidud, küsimus on vaid selles, kas see oli ikka aasta 1969...
Vasta
#14
mina ei tea enam... vaatasin kah vastavat filmi ja ei oska mingit seisukohta enam võtta. Tõepoolest on tegureid, mis viitavad võltsimisele. Kõige mõjuvamaks teguriks minu arvates on Kuul lehviv lipp...

..aga mõned lõigud raamatust "Marsi müsteerium"
"...aastatel 1973-1976 korraldatud uurimuste käigus suunasid nad Lääne-Texases asuva McDonaldi observatooriumi reflektorteleskoobi 272-sentimeetrise peapeegliga rohkem kui 2000 laserikiirt peeglitele, mis "Apollo" astronaudid olid Kuule jätnud."

Kuidas need peeglid siis Kuule said kui inimesed seal ei käinud?
Vasta
#15
einoh, nad kindlasti käisid aga 1969 on kaheldav ja see video ka. Võibolla oli kuu peal midagi müstilist, mida inimkond ei seediks ja läheks paanikasse. See on täiesti võimalik, sest need kosmonaudid olid ju rääkinud raadiosides mingist vene laevast ja helendavatest taldrikutest jne. Seda peaaegu igal kuu-missioonil...
Vasta
#16
http://www.batesmotel.8m.com/nasa2.gif
"If the sun is the only light source used by NASA on the moon, Aldrins shadow A shadows should not be so much longer than Armstrong's"

Kui oleks mitu valgusallikat, siis oleks ka mitu varju või oleksid mõlema kosmonaudi varjud ikkagi ühesugused . Arvan, et antud pildil on varjude erinev pikkus tingitud sellest, et maastik ei ole päris tasane.
Vasta
#17
Äää, seal oli mõeldud seda, et see valgusallikas oleks pidanud palju lähemal olema( no umbes mõne ruumi lae kõrgusel), et nende varjude nurka muuta....
Vasta
#18
Kui te olete seda dokki näinud:

Conspiracy Theory - Did We Land On The Moon.

Seal vaadeltakse neid klippe, mida filmiti kuu peal ja saadakse aru, et asi ei lähe kuidagi kokku selle õhkkonnaga mis peaks olema kuul. Gravitatsioon ei ole stabiilne jne jne. Arvatakse, et kogu asi tehti kuskil NASA's hoones ja rakett mis 69 saadeti kuule, mõõdus sellest ja seal ei olnud ühtki inimest sees.
Vasta
#19
põhimõtteliselt Hubble peaks küll lipu ja jalajäljed üles leidma, suudab ta ju näha teistesse galaktikatesse...
tundub, et NASA ei ole eriti huvitatud kuulkäigu tõestamisest, eriti nüüd, kui tehnika seda võimaldaks...
nüüd on siis 2 varianti: kas ameeriklased ei käinudki Kuul või leidus seal midagi sellist, millest avalikkus mingi hinna eest teada ei tohi...
Vasta
#20
Võibolla on kuu liiga lähedal Hubble'i jaoks.
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja levis
http://www.batesmotel.8m.com/nasa2.gif
Vaatasin pilti ja mõtlesin kas mitte kuupeal ei käinud kaks meest, kolmas (Michael Collins) jäi ju apollo 11-ga orbiidile tiirutama. Kas pilt on tehtud kuu mooduli küljes olevast kaamerast.
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja etc

..aga mõned lõigud raamatust "Marsi müsteerium"
"...aastatel 1973-1976 korraldatud uurimuste käigus suunasid nad Lääne-Texases asuva McDonaldi observatooriumi reflektorteleskoobi 272-sentimeetrise peapeegliga rohkem kui 2000 laserikiirt peeglitele, mis "Apollo" astronaudid olid Kuule jätnud."

Kuidas need peeglid siis Kuule said kui inimesed seal ei käinud?
Kuu maandusid veel Apollo 12 (Nov 14 1969), Apollo 13 (Apr. 11 1970), Apollo 14 (Jan. 31 1971)
Vasta
#23
Aga inimesed käisid ka Kuu siis? Minu arust mitte.. aga noh.. ei tea milline tehnoloogia siis kasutusel oli. Võib-olla pandi siis automaatikaga need peeglid paika (juhul kui inimene pole tõesti Kuul käinud Bleh)
Vasta
#24
No käisid küll, aga ei olnud võimalik teha normaalset vidoet, teatud asjaolude, seal võisid igasugu maavälise elu jäljed olla, ja seega tehti videod järele.
Vasta
#25
Kuulsin kunagi (~15-17aastat tagasi) ameerika häälest Amstrongi intervjuud. See oli tõlgitud iga lause järgi eesti keelde. Tema väitel ei läheks ta enam kunagi kuule ja peale tagasi tulekut on ta nüüd sügavalt usklik. (Ausõna mälestus). Ei taha seda muidugi tõe pähe võtta aga.
1) kas ta nägi seal midagi või 2) oli see usuline propakanda. See võis olla ka täielik provakatsioon.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat