Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kristlastele
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

16-05-2019 15:23
Postitus: #76
RE: Kristlastele
(15-05-2019 15:47 )Q11 Kirjutas:  Kas inimese või sipelga sügav uni on erinev? Ei ole...Niiet Nägija on alati Üks ja Ainuke...Smile

Tõeliselt sügavas unes polegi mingit nägijat. Seega pole ka mingit ühte ega ainukest Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

16-05-2019 17:16
Postitus: #77
"Tõeliselt sügavas unes polegi mingit nägijat. Seega pole ka mingit ühte ega ainukest "
Kui pole Nägijat kuidas me siis teame, et sügav uni üldse eksisteerib?
Kui "tõeliselt sügavas unes" pole Nägijat, siis pole olemas ka "tõeliselt sügavat und"...Smile
pimedus
Vana kala

16-05-2019 17:56
Postitus: #78
Sügav uni on teaduslikult uuritud. Kogemuslikult justkui polegi seda olemas.
Q11
Vana kala

16-05-2019 18:01
Postitus: #79
Muidugi pole...seal pole ju midagi kogeda...peale selle, et see seisund eksisteerib...Smile
Mina Olen Eemal
Tavaliige

16-05-2019 18:17
Postitus: #80
See peaks kôik "mina olen" teema all olema...
pimedus
Vana kala

16-05-2019 21:04
Postitus: #81
"Kogemuslikult pole seda olemas" tähendab ühtlasi ka seda et kogejat ja nägijat pole selles olemas.
Mina Olen Eemal
Tavaliige

19-05-2019 14:21
Postitus: #82
Hoiatus Kristlastele!
Hoidke Iskariost ennast kaugemale.
Issand on otsustanud neid näljaga alandlikkusele suunata.
Nälg vallutab selle maa ja vaesus koondub ühte punkti.
Neile ei sünni halba, vaid inimkonna arm õpetab neid ilmarahvast lugu pidama.

Iskario langeb.
(selle postituse viimane muutmine: 19-05-2019 14:23 Mina Olen.)
Q11
Vana kala

19-05-2019 20:17
Postitus: #83
Heh, kui Sa Mina Olen Valgustunu oled mispärast Sa siis uskujate ühte gruppi (kristlasi) hoiatad? Valgustunu ei ole võimeline enam "uskuma", ehk see (usu fenomen) on Temale läbinähtud illusioon...Smile
Mina Olen Eemal
Tavaliige

19-05-2019 21:17
Postitus: #84
(19-05-2019 20:17 )Q11 Kirjutas:  Heh, kui Sa Mina Olen Valgustunu oled mispärast Sa siis uskujate ühte gruppi (kristlasi) hoiatad? Valgustunu ei ole võimeline enam "uskuma", ehk see (usu fenomen) on Temale läbinähtud illusioon...Smile

Pff...
Mannu Eemal
uxake

20-05-2019 11:21
Postitus: #85
(19-05-2019 20:17 )Q11 Kirjutas:  Heh, kui Sa Mina Olen Valgustunu oled mispärast Sa siis uskujate ühte gruppi (kristlasi) hoiatad? Valgustunu ei ole võimeline enam "uskuma", ehk see (usu fenomen) on Temale läbinähtud illusioon...Smile
No aga kristlastele ei ole see ju läbinähtud illusioon
MO näeb läbi ka selle illusiooni, mille sina just esitasid ja mille mina tsiteerisin.
Smile

Valgustunu üks omadus ongi see, et ta suudab olla ja tegutseda täpselt nagu mittevalgustunu. Ja ei pea seda endale häbiväärseks.

Brain expedition.
Q11
Vana kala

20-05-2019 14:39
Postitus: #86
"Valgustunu üks omadus ongi see, et ta suudab olla ja tegutseda täpselt nagu mittevalgustunu. Ja ei pea seda endale häbiväärseks."
hmm...jah aga päris nii ei saa väita, sest Valgustunul pole omadusi...Ta ei tegutse...Tal pole "ennast" ...ja häbiväärsus on ego üks paljudest kildudest...nii vist...Smile
Mannu Eemal
uxake

20-05-2019 20:06
Postitus: #87
No siis on omadustel Valgustunu Laugh

Brain expedition.
Mina Olen Eemal
Tavaliige

20-05-2019 21:25
Postitus: #88
Ma täpsustan oma sõnumit.
See juhtub nii, et põgenikevoolud vajuvad kokku. Tuues kaasa ootamatu segadustelaine ning Iskariotile omase käitumise. See toob kaasa maailma meelepaha, ent Iskarioti liitlased seisavad endiselt tema selja taga.
Seejärel tabab Iskarioti šokk. Toimub inimkonna ajaloos enneolematu väljalülitus, mille käigus Iskariot on 7. päeva ja 8. öö jooksul haavatavam kui eales varem. Nii haavatav, et "kõnni üle".
Vaid inimkonna arm ja andestamisvõime-
säilitab neile nende maa.

Täiend.

See on mõne sammu kaugusel.
(selle postituse viimane muutmine: 20-05-2019 21:44 Mina Olen.)
kalldunn
Vana kala

22-05-2019 08:46
Postitus: #89
Tõeline sõnum.
Kõikkidele uskudele ja usklikele.

Kõik me sünnime siia ilma – ainult selleks, et täiustada oma hinge.
Hing on igavene. Hinge on võimalik täiustada, ainult läbi materiaalse keha.
Mõeldes ja tehes teistele head, täiustame oma hinge.
Mõeldes ja tehes teistele halba,lammutame oma hinge.
Pärast selle materiaalse tsükli lõppemist, lahkub hing kehast ja suundub hingede maale.
Hingede maa on valguse ja puhtus kants. Sinna peab hing jõudma puhtana.
Sellepärast kustutabki hing ära kõik selles elus tehtud patud.
Ühe patu kustutamiseks kulub kaks korda rohkem puhast jõudu , kui on selle patu suurus.
Uuesti sündides saab hing kaasa – täpselt nii palju puhast jõudu, kui palju on tal seda järele jäänud tema eelnenud eludest.
Sellepärast ongi inimeste vaimsed võimed nii erinevad.

Mina Olen. Võiksid selle läbi lugeda – võib olla saad asjale pihta???
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 08:47 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Lokster
Vana kala

22-05-2019 11:51
Postitus: #90
Mitte tõeline sõnum kõigile. Tõed on kummist. Sõnum mitte usklikele ehk teadjatele. Usk sõltub usu toitjatest. Saatan ja Jumal. Hea ja halb.
Nii kaua kuni sõltutakse siin ilmas duaalsetest hea ja halva lahterdamistest, nii kaua ka need nähtused lahinguid peavad. Kuidas öelda kõige lühemalt? Jumal on hea, saatan paha ja halb. Sümboolselt võibki nii öelda kuna nii kõnetab see võimalikult paljusid. Kujundlikult ongi Jumal hea ja saatan paha aga ei üks ega teine ole kurjuse olemust käsitsev. Kurjus võib olla kõiges ja samas pole teda kusagil. Kurjus peitub käsitsejas. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veelgi peenemalt lihtsustades on Jumal tegu ja looming. Saatan aga tagajärg ja hind. Lihtviisiliselt on jumala headus positiivse ihalus ja ainukäsitsus. Ja see ,,ole hea, tee head,, on küll talle meelepärane ,kuid see külvab duaalsuses ka samaväärselt ,,halba,,. Mis ühele hea ,see kellegile kindlasti ka paha on. Saatan on kõik see ,mida me ei taha . Põgeneme eest ,eitame ning püüame salata, hävitada, kaugel hoida......
Mis on see HEA JUMAL? Ongi positiivse tarbimine läbi õnneihaluse. Näitlikult-tahab euroopa elada ,,paradiislikus ,, külluses- peab hulk arenguriike kümblema viletsuses ja hävingus. Sama kehtib ka inimese lõikes. Õnnekultus ja mugavustarbimine toob meile HEA elutingimuse ja elukogemuse....... aga see rajaneb kurjusel. Ilma et arugi saaksime -kelle arvelt. Nii ka mugav dziip on loodud nt. looduse hävitamise hinna pealt. Näiteid võib lõputult tuua. Meeldib turvaline kodulinn? See tähendab oma higi, vere ja pisaratega teenitud tasu maksustamist. Meile ju tunduvad maksud ,,pahad,,. Maksud aga ongi võimu ja valitsemise aluseks. Sama kehtib ka ,,hea jumalaga,,. Nii kaua kuni võim omab ,,relva,, rahva turvamiseks- nii kaua tundub maksukoormus HEA. Aga et näiteks palju ,,raha,, tuleb meile alati nõrgema arvelt, siis me käsitseme seda ettevaatlikult vajalik-heaks. Kehtib loodusvarade ja ka metsa kohta näiteks. Kui aga värsekt vett ja puhast õhku hakkab nappima -muutub asi HALVAKS. KURJUSEKS. Kurjuse olemus ongi MÕÕDUTUNDETUS. TASAKAALUTUST LOOV tarbimine. Kõige laiemas mõttes.
Hea tundub ikka ju HEA. Saatan ehk tagajärg on aga alati sama SUUR. Vääramatult.
Läbi elu mõnuledes_ tantsides ei jõua kuhugi headuse riiki. Jõuab hoopis tagajärge ja hinna juurde. Kujundlikult viib see ,,põrgusse,,. Põrgu pole muud kui ......tasumine ja tasaarveldus. Kurjust mõõtes. Ja ei tasu arvata ,et ,,ma olin ju hea ja tegin ainult head,, toob kaasa veelgi suurema hea. Kurjus on igasugune mõõdutundetus. Ka positiivse ainukäsitlus on seda. See kui sind ümbritses ,,HEA,, - ei tähenda et paha muutus kellegi teise omaks-omandiks automaatselt ( tagajärgedes ja hinda tasudes jõuab see tegijale alati tagasi). Muretu lilleaed ja trall ei saa asetuda jäljetult duaalsusesse. Kui kõik seda kogeks , kuhu kaoks duaalsuse teine poolus? Kuhu? Kellele? Mitte keegi ei lahku siit vertikaalis otse ,,paradiisi,,. Mida vähem kogeti või käsitleti oma elus ,,halba,, seda sügavamale ALLA minnakse.
Aga mitte keegi võõras , väline või ülekohtune koll, deemon või saatan ei tee seda. See on enda tegude ja tagajärgede kogum. Mitte mingi ülekohus ei saa sündida kellegile. Oma tegude ja loome tulemusele SAAB VASTATA vaid samaväärne tagajärjestik ja hinnaulatus. Sobimatu muster ei saa kattuda sobimatuga. Ja nii ei saa ,,tappa või hävitada ,, ei deemoneid ega saatanat. Ei saa vältida põrgut. Ei võta jumal ( mingi kauge ja väline jumal) enda kanda ega lunasta midagi . Et saavutada ,, paradiisi,, -peab elama SELLE vääriliselt. Külvamata tasakaalutust. Olgu või ,,valgus , armastus ja headus,, sildi alt.
Paradiis oleks kujundlikult punkt ,kus ollakse vabanetud ,,võlgadest,,. Nö. põrgust ollakse läbi käidud.
Osalt võiks olla elu mõte siin kui võimalus saada täiuslikuse kogejaks. Seda nii halva kui hea täiemõõdulise kogemise ulatuses. Elu olemus oleks seejuures uue kogemine ja vana lahendamine. Näiteks selle ja eelmiste elude ,,karma,, lahendamine. Karmapraagid on läbi õppetundide meie elus nii HEA kui HALB. Oma varju eitamine ja selle eest põgenemine on KURJUS. Vahet pole kas sukeldutakse igast Ommmmm meditatsioonidesse -praktikatesse ,mis mõnu toodavad või summutatakse narksi ja alksiga. Kurjus jääb kurjuseks. Elu lahterdamine ..hea mulle-paha varesele ......,, on just disharmoonia LOOMINE e. tegu. Saatana kasvatamine ja põrgu möbleerimine.
Kõigil on võimalus astuda täiuslikusse -tervikusse ning lõpetada elu duaalne lahterdamine . TAHAN - EI TAHA ......seda pole kindlasti. Veelgi lihtsustatumalt- meil kõigil on võimalus tapelda oma taplused saatanaga ja deemonitega juba siin , praegu ja kohe. Mitte jätta see kõik surmajärgseks lahenduseks. See aga tähendab oma varju tunnistamist, vigade ära tundmist ning julgust paha endast välja võtta. Just enda oma paha ja halb. Lõpetada halisedes ja palvetades õndususe ihalus ning mugav mõnulemine. See aga tähendab ,et allutakse ,,põrgulikele ,, kannatustele juba siin elus. Reaalselt ja täies ulatuses. Kristlik kannatus pole mingi ilukirjanduslik allegooria. Või arvab keegi ,et mõni sultan oma haaremi ja kullast trooniga ongi ,,välja teeninud,, õiguse siit vaid head kogedes läbi tantsida? Okei sultan sultaniks ,kuidas jääb sinuga? Et just sulle on antud ,,väljavalitu,, õigused -elada hästi ja muretult? Arva uuesti.
Õigus siia ,,ilma,, kehastuda on kui ülim kingitus ja võimalus areneda täiuse ja terviku ( terviklikuse) vääriliseks. Hea-paha lahterdustega selleni ei küündi. Kellegile tundub ,et siin on kõik hädaorg ja karistus. Tahab ära koju? Kust aga arusaamine ,et see kodu saab olema ,,hea ja muretu taevane sanatoorium,,?
Mõned näited siia sattumise ,,hinna,, mõistmiseks. Võimalus siia planeedile sattuda toob kaasa hinna - saad kraesse ka planeedi,, karma,,. Ei tundu just väga roosa ja lilleline perspektiiv? Head ja halba hinnates kindlasti mitte. Tahad õigust siiski praaki parandada ja areneda? Saad kaasa õppetundide mustri ja suguvõsa karma.
Keegi võõras ei sunni siia. Keegi võõras ei veereta kaela ülekohtuseid koormaid. Pole saatanat ja deemoneid kusagil seal ,,väljas,,. On oma vaim. Kutsu või jumalaks kui tahad. Võimalus arenda , tundub taagana just sinust lähtuvatest arusaamadest. Paradiisist saab küll tagasi paradiisi. Tundub hea eks? Kui taandareng ja võimaluste väravate sulgumine sulle HEA tundub. Aga et see sinu jumalale e. vaimule sama ei tundu......... allud sa oma ,,MINA OLENiga,, tema tahtele. Kiibitsemine ,,koduse,, taeva suunal - hoiab põrgu kuumana. Lõputult. Kuniks hakkad läbi laksude taipama ja end liigutama.
Valguses kümblemine on vastuhakk arengule nii pea kui sinu ,,MINA OLEN,, selleks tahet väljendab. Läbi tahtmiste ,ihade ja soovide. Valgus saab olla kirrgas vaid pimeduse taustal.
Las gurud räägivad headusest. See jutt on pärit tema kaunisnägulistelt inglitelt. Ups. Tahtsin öelda tema parasiitdeemonitelt.
Eks võib ju proovida kui kaugele saab lohiseda roosas nirvaanas, alkouimas või narkolaksus. Lõpuks saabub ikkagi saatan- su jumala too pale ,mis sind lõpuks kuuletuma suudab panna. Ja siis saabub pohmell, deliirium ja tsirroos. Kas siin ja kohe või surmajärgselt. Seal pool kestab kõik lihtsalt veidi teisiti. kuna pole ajatelge ,siis kestab seal kõik ,,igavesti,,. Paluks oma analüüsid ja arvamused endile suunata. Mingit hirmutamist või preestrina manitsemist siit otsida ei maksa. Usklikele tõdesid siit ei leia.
Teema siiski kristlastele. Jätkan siis arusaadava sümboolika pinnalt. Katsuks koos hea ja halva tundmise puud. teisisõnu teo ehk põhjuse eelnemist tagajärg-hinnale. Moslemist pagulased. Poiitikat näeb postis see ,kes seda ise näha tahab. Tean ,milliseid reaktsioone see kaasa toob lugeja peas. Mind huvitakski kui palju siis puud ehk -hea-halba osatakse näha ja mõõta.
Lühidalt- siia kristikusse ruumi ( headuse ja valguse maa, eksole su arust jah?) valguvad aina usinamalt moslemitest pagulased. Kurjad ja pahad eks? Miks aga tulevad ja miks nii kurjad? Kus on põhjus,kus tagajärg? Põhiline ,kes PÕHJUSTAS? Näe tulevad ja tööle ei hakka. Ei hakka alandlikult teenima kristlikku ühiskonda. Tahavad vaid head olemist ,mugavust, palju raha ja kõike muud. Vägistada siinseid naisi ka tahavad. Kas nagu lambist kohe hakkasidki nii tahtma? On nad ikkagi ise põhjustanud ja olnud algatajad? Ons see laine neist lähtuv tagajärg? Et nagu seal on kõik perse keeranud ja nüüd ronivad siia ,kus veel olemine rahuldavalt võimalik? Aga kes alistas naise e. ema nende kodus ja ja kodude all? Vägistas , vallutas ja hävitas? Vahet pole kas seda mõista nende hurtsikutesse piibliga ronides või omakse põrmusid peitev maakamarat silmas pidades. Siin teemas ju ei tohi mainida kujundit maaema. Kes püüras nende maalapid tagurpidi? Nafta,kuld jne.? Eurooplasele ju meeldib hõbe ja kuld ning naftatoode dziibi paagis. Nii llihtsalt jaotabki kristlane maailma. Jeesus hea ,muhamed paha. Võtta pahal kõik HEA on justkui õiguslik ja heategu. ANDA aga ei suuda ta kuidagi. Egas kokakoola automaat ja wifi pole samaväärne andmine. Või vaktsiinid või GMO põllumajanadus või......... seee kõik on ikkagi võtmine ja saamine kristlikus kuues.
Et kristlane ei peaks näilist halba siin kogema , peab ta just andma vastu oma dziibi ja heavaramust ka HEAD. Olgu või rahaga. Et siin naisi ei vägistataks, peab ta minema ja segi songitud loouduse ISE puhastama. Heastama-tagstama sealsetele naistele nii isad kui pojad. Põgenikuks saanud poeg ei ole tema tegu ega põhjus ju. .............. Ja lugeja peas tõuseb protest - milline kaltsupea õigustamine ja ajupesu. Multikulti globalisti ülekohtune hääletoru eks? Smile A kes juudamaa ( võõras ja kauge) usku siin vägisi hellitab? Paganad ve? Vastutada elik tagajärgi mõistma ei kipu aga keegi. Hinna eest ei pääse samuti. Ja mida on asja paganal pagulasest? Kristlased ise jagagu kui ei oska paganatega koos elada ja olla. Ja pole paganal asja ka Tallinas tolgendavast vägistajast. Sest vägistatul pole asja ka paganast.
Kaldunn. See sul puhta pärl -,, Sellepärast kustutabki hing ära kõik selles elus tehtud patud. ,,.
Keegi kusagil võtab ÄRA patud ja kogejast sõltumata kusagil väljas puhastab ????. Süüdimatuse tipp. Küündimatuse tase. Tüüpiline kristlane. Toodan süüdimatult kurja- küll hea jumal lunastab ja Jeesukas ise kannatab tagaärje hinna inimese eest???? No kuradi mugav. Mis valemiga see MINA OLEN teadvustunud hing-vaim jääb selle juurest eemale või välja? Vat see ,,jumalaosa,, ISE kannab hoolt ,et just too teadvustunud kulgeja ÜLENI ka ISE puhastab ja puhastub. Koos EGO ja muuga. Ja üldse kuulub kogu surma ampluaa puhtalt naise allikale. Naine-ema-maa on ainsad ,kes surma käsitsevad. Mingil taevaisal pole sellega pistmist. Isa ANNAB elu. EMA kannab ja vajadusel VÕTAB. Kristalse häda pole ,,jumala,, ülisuurusesse iseloomustamises vaid jumaluse ülelollustamises. Omistades talle kõike seda ,mida postiivse näljas ,,minaolen,, ego ette luliseb.
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 13:43 Lokster.)
Mina Olen Eemal
Tavaliige

22-05-2019 13:55
Postitus: #91
Lugesin ja süvenesin aga kahjuks ei saa antud arutelul kaasa lüüa, sest minu isikliku tõe järgi duaalsust ei eksisteeri.
Siit variseks minu poolne arutelu antud teemal kokku.
Saatan on inimeste eralõbu, et näpuga kellelegi teisele näidata. Tunnistada alateadlikult oma patte ja moraalsete väärtuste piire.

Kõik on loodud- nii halb kui hea, et me homme saaksime õiges kohas seista.
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 13:55 Mina Olen.)
Lokster
Vana kala

22-05-2019 14:14
Postitus: #92
No siis peaksid ka aru saama ,et Jehoova on ka ainuisikuliselt samuti saatan ning Jeesus on ka ühtlasi Lutsifer. Räägid kui eemal oled duaalsusest ,kuid sama lahkelt külvad taplusi ja vastandumisi. Seega oled veel sügaval polaarsuses. Egas saa jumalat ega duaalset inimestki panna ,,vastanduma,,. Küll aga saab nende vahele panna võrdusmärgi. MINA näen kuidas sina näed ,sest võin ka olla see -mida sa EI OLE. Nii kaua kuni sul või kellegil teisel on jumalast ERALDI seisvaid nähtusi, on duaalsus ikka veel kukil. Kui aga näiteks kaob piir nähtuste vahelt -,, maaema ja taevaisa nii meie sees kui meie ümber,, ( üks näide vaid see)- võib rääkida ka laiemalt. Kasutan SIIN teema all mõistetavat ja vastuvõetavat sümbolkeelt PÕHJUSEGA. See keedu qõrvitsa salakeel -MINA OLEN- ei kõneta mitte kedagi. Kui aga kihk ikkagi kõnelda , võiks õppida ka teise mõistmiseni ka ......ulatuda.
Mis on duaalsuses ukerdamine läbi kristliku prisma? Arvamus ,et ollakse taevase hea ja valgusküllase isa ja tema HEA armastuse poja teenija ja kandja. Võideldes saatana ja deemonitega ,kes on kurjad, pahad ja halvad pimeduse kandjad. See tähendab vaid üht- sisemised duaalsed võitlused ja taplused pursatakse välisilma tõdedeks. Duaalsus lõppeb maailma polaarseks jagamisega. Pole head jumalat ega halba põrgulist. Mis on armastus? Vat kui kõik taplused on seljataga ,siis ongi armastus ,kus pole mingit imalat roosat puhast valgust.
Tunnistan pattu. Soov poliitikat vältida , on puhas minu soov. Ei usu ,et see vältimine ka alati õnnestub. Vajalik näide kristlastele siia ka tuleb. Võite mind nuhelda sõna murdmise eest kui tahate. Kõik kes te väidate hoolivat oma maast ja rahvast ( kristliku arusaamaga kodanikud ,kes te valisite kandidaate) - te ei andnud hääli neile ,kes tõepoolest oleks teinud midagigi oma maa ja rahva heaks ( andmise võtmes). Te andsite tagajärjele oma hääle. Väestades põhjust. Nuumasite nii kristlust kuitema vendi judaismi ning moslemi usku. Refi ( põhjus) algatus loome lõi tagajärje nimega EKREIKE. Andes tagajärjele -tulemile oma energia ja hääle , nuumasite algset söödikut-põhjust. Juudajumal matsutab maad ja metsa süües suud. Maa ja rahvas müüdi esimesel läbirääkimisel maha. JA SELLEST hoolimata jätkatakse endiselt REFI nuumamist ning sõjakat kaitsmist läbi tagajärje . Kuda kurat te aru ei saa?
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 14:42 Lokster.)
Mina Olen Eemal
Tavaliige

22-05-2019 14:41
Postitus: #93
Tunnista, mis Sind torkas.
Polaarsust pole. Pole mingit karistajat. Pole mingit pōrgut.
Kui töö on tehtud, siis nii ongi.
Ei ole vaja üle mõelda. Kõik on äärmiselt lihtne.
Kõik see ülejäänu on minu silmis mootoril kütus. Ise inimesed mõtlevad "kurat teab mida kokku" ja siis kõik kes sellega nōus ei ole on "kurat teab mis".

Minu sõnum on ju lihtne. Inimkond peab hülgama selle lolli jumala kummardamise. Ei ole karistust, ei ole lohutust, ei ole lootust ega lootmist.
Ei ole karmat ega karmavõlga (miks peaks Issand ennast karistama? egas ta idioot ei ole, ta evolveerub läbi iseenda ja iseendas iga hetkega).
Minu sõnum on, et keegi ei pea enam kartma.
Ei ole mingit kohtupäeva. On ainult sündmuste jada mis viib ühiskonna kiireimas korras uute alusteni. Kaob ära "õpin koolis ema ja isa heaks" vaid nüüd on kõik iseendale.
Vaata aknast välja, uuga-buuga ajad on möödas. Kui tahetakse säilitada mälestust paganlusest- mis viis inimkonna- kristluse järgselt õitsengule, on seda tark nüüd teha.

Tuleb ise hakkama saada.
P.S. Kas môistan öigesti, et Sa oled para inimeste volitatud esindaja? (ei kõneta kedagi koht)
Lokster
Vana kala

22-05-2019 15:01
Postitus: #94
Mis mind torkas? Kui siis ehk preesterlik kannustamine massidele jätkata kõike vanal viisil. Täpsemalt öeldes- ,,olge veelgi süüdimatult küündimatumad,,. Sinagi ajad seda kurjuse põhjuseks olnud religioosset rida - ,, tehke mis tahate ,küll keegi kusagil väljas võtab patud ja teod enda kanda. Lunastab ja puhastab ning ripub ise rsitil,,. Mdaaaa. Nii kasvatatakse vastutusest veelgi distantseerumist. Ah et miks mind torkas? Vata kui oma sisetaplused aetakse välise ilmaga segi ( duaalsuse super võimendus) , siis see ka jõuab kõigini moel või teisel. Vastutus on natuke suurem nähtus kui inimlik arvamus. Iga põhjus-tegu toob tagajärg-hinna . Pole vaja alati ses mingi habemiku autorlust juurde kleepida või piiblit. Need on universaal seadused. Kokku keeratud ahnus ja sitt tasaarveldatakse ikka vaid seal ja tema enda vaimu poolt ,kus see VÕIMALIK on. Tasakaalutust ehk kurjust ei saagi mujal parlanksi viia kui ikka vaid seal kus see ripendab. Nagu ma ütlesin - jutt pole manitsus ega hirmutamine. Eelkõige hoiatus. Kui oma siseilma sitta ikka pritsitakse üle maa ,siis tegutsen vastavalt. Sul on isekus ja isetus ning saan-annan ikka totaalselt disbalansis. Su posti lugedes võib tekkida veelgi hoogsam arusaam -,, tugevam võidab kõik ja parim jääb ellu,,. Õgi ,tapa, alluta, vägista, murra.........vaid nii saad end nuumatud jumala mõõtu ehk VÄGA suureks. Sa ikka mõistad ,mis tähendab vastutus? Piibel küll seda õpetanud pole. Osalt ehk jeesuka sõnades seda ka oli aga ........ asi taandub ikkagi igaühe endani , personaalselt. Suudad sa end samastada moslemi , pagana ,looma või ateistiga või planeedi ,,hingega,,, või......? Vat nii juhtub. Sa ei viitsi lugeda ja pöörad mu teksti mulle vastu ( tüüpiline).
Jah polegi olemas mingeid kaugeid ja võõraid jumalaid ,saatanaid, ingleid, põrguid......... Aga kui oled nad loonud ,siis nad on SU jaoks nii su sees kui välises maailmas. Kuju ,iseloomu, nime, väe jne. annab igaüks ise seejuures.
HEA on jumalik loome e. tegu. Saatan on tagajärg ehk hind. Põrgu disbalansi tasakaalustav puhastus protsess. Panid pea pilvedes inglitega terve elu pidu , kukud sirmi taga ninali deemonitega rentslisse. Sümboolselt ,kuid vägagi päriselt . Pärisemalt kui see reaalsus.
Bl€€€€d. VOLITATUD ( see tähendab seega seaduslik ÜK mõistes) esindaja ( masside keskmise arusaama edastaja )......??????? Kirjutan ,et mul pole tõdesid ,seega ei pretendeeri usutavusele, tõele ja õigusele ega reegliks kehtestamisele. Lugeda ei viitsi aga ise kirjutad ikkagi samast.
Ja just. Kristliku ÜK silmis on aegade ( religioonide ) algusest kõik üks kuradima KÜTUS enese jumalikuks nuumamise teel. KÜTUS. Ütlesid selle välja ,mida ma olen ammu kirjutanud. Hierarhiline ( usus esindatakse seda eriti räigelt) kasv saabki toimuda väiksema ja nõrgema arvelt. Mehelik patriarhaatlik kiristlik ühiskond teeb seda kõige naiseliku arvelt. On selleks siis planeet maa või naiseväe allikas. Plastikut täis vaal või linnupesa harvesteris. Rail Baltika või fosforiidi kaevandus. Peaasi on ,et kristlik ruum jätkab süüdimatult kasvu ja tõusu. Tahate moslemitest ja saatanast vabaneda , alustage kristlusest ja jehoovast. Muud osa maailmast TÕMBATE TEIE kahurilihaks. Süüdimatult ja vastutuse eest pagedes.
Einoh ,kuidas saabki üks vaimleja üldse mõista vastutust ja saan-annan isekat ja isetut barlanskis hoidmist kui tal ongi vaid MINA OLEN. Ja sitematel päevadel on kolmainsus. Ülim jumalikus võrdub vaimlev -usklikule ülima egoismiga. Surematu MINA võrdub ÜLIEGO? Ahahh. No las siis kõige võimsam istub lõpuks paksu kõhuga üksi oma paradiisis.
SINA OLED jõudnud ülimuslikusse ehk jumalikusse. Pole neid ega meid. Niiju? On vaid hetk ja MINA. Kas nüüd MINA OLEN saadaks skriinshoti OMA delfist? Noseal kus MINA on juba täiuses? Noh et kui sina oled omadega päral, siis on ju ka kõik muu seal? Järelikult on kõigil kõrvitsatel oma mingi infokanal ,kus kõik olendid ja olevused ning muu on edukalt ,,kõrgemal levelil,,. Palun saata kopi sellest. Kui ei saada -siis bl@1£6$€{£€6$[ lõpeta oma vaimlus ja proovi uuesti. Kui sinu suhtes on veel MIDAGI eraldi või eraldunud, ära võta suud jumalusi täis. Ja jälle ma ei suuda ära imestada , nahhh...ui te veel siin passite. Saite mäele ,kaduge siis oma taganutetud KOJU minema.
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 15:28 Lokster.)
Mina Olen Eemal
Tavaliige

22-05-2019 15:43
Postitus: #95
Üldiselt oled Sa kõigest õigesti aru saanud.
Ma tean mida ma teen ja nii ongi.
Ära taha, et ma ei teeks...
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 15:43 Mina Olen.)
kalldunn
Vana kala

22-05-2019 16:43
Postitus: #96
(22-05-2019 15:43 )Mina Olen Kirjutas:  Üldiselt oled Sa kõigest õigesti aru saanud.
Ma tean mida ma teen ja nii ongi.
Ära taha, et ma ei teeks...

Aga kas sa ka oma tegude eest ka vastutad?
Vaba valik on vaid siis vaba, kui tegija täiesti täpselt teab, missugused on selle teo tagajärg.
Vaba valiku puhul vastutab tegija kõikide oma tegude tagajärgede eest ise.
Seda räägivad mulle, kõik hingede maalt pärit saadikud, kellega olen suhelnud.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Mina Olen Eemal
Tavaliige

22-05-2019 16:51
Postitus: #97
Ilmselgelt!
On's kunagi vastutamata jäänud?
Q11
Vana kala

22-05-2019 18:08
Postitus: #98
Q11 paneb oma seisukoha kalldunnile siis...

Sellist „kellegi“ sündimise punkti ei ole. Eraldiseisvat „sinu-minu hinge“ pole olemas.
Eksisteerib ainult üks Reaalsus – Hetk, Teadvus, Mina Olen.
Mina Olen on koguaeg „paigal“, ei liigu Ta peale inimese „surma“ kuskile.
Mina Olen On , igaviku mõiste eeldab aega mida tegelikult ei eksisteeri.
Mina Olen ei saa ennast täiustada kuna ta juba on Täiuslik.
Mina Olen ei tee midagi kuna on väljaspool „head ja kurja“.
Mina Olen ei mõtle.
Mina Olen on koguaeg puhas.
Mina Olenil pole patte.
Mina Olenit ei huvita inimese „vaimsed võimed“. Ta tunneb ainult Ennast.
Kuna Ta on ainuke Reaalsus, siis Vaba Tahte küsimus saab vastuse „Kelle/Mille suhtes omaks Ta Vabat Tahet?“
Aaa...lõppu igaksjuhuks see ka – Sa Ise Oledki Mina Olen...
---------------
Lokster võiks veidi konkreetsemalt ja selgemini ennast väljendada. Ma ei tea kas ainult mulle tundub aga Loksteril käivad ka väiksed viha- või pahurusehood peal...Smile
Lokster
Vana kala

22-05-2019 18:31
Postitus: #99
Sinu ,,Mina OLEN,, koosneb 99 prossu maistest mineraalidest ,mis on kasvanud läbi orgaanika töötlemise - HALLOLLUS. Sa ei suuda oma hetkega kuidagi seletada ,miks on sulle osaks saanud selline lihakehaline aspekt. Ei mõista põhjust kuna sind ju pole eks? Pole tähtiski jah? See pidev kogeja-kulgeja kui ERALDUNU on kõike. Ka eraldatust ning Mina isikulist persooni. Mingit MINA pole ilma egota. MINA OLEN tekib vaid selles orgaanilises ajus, mis koostabki ego ilmingut. Nii kaua kuni aju kannab infot ja pole uuesti mineraalideni lagunenud- on tõepoolest olemas MINA. Olemisega nagu ,,OLEN,, on täpselt samuti. See eeldab ajatelge ja üldse aja olemust. Olema-, oli on ja hakkab olema. Hetkeni piiritletud ( lahterdatud ja eraldatud ) olemine on ikkagi ajamäärus. No ja nüüd seleta mis on su igavikulise olemuse väljendus ilma MINATA ja OLEMISETA. Kui sa nii ülimuslik oled ,siis kirjleda maailmas juhtuvat peale juuni-juuli sündmusi. Ja ära hakka ajama ,et sinu hetk on sellest üle ja blaaa-blaaa. Sa pole lihtsalt läbi veel näinud oma PÕHJUST. Seega ära aja soga tagajärgedest kaugemale.
Q11
Vana kala

22-05-2019 18:47
Postitus: #100
Sa Lokster ära aja mind sassi kommenteeriaga Mina Olen.
"Miks on mulle saanud osaks selline lihakehaline aspekt".
Aga väga lihtne...Sinu küsimus juba eeldab, et minu sees on "keegi", niiet see on juba ette valele teele kallutatud küsimus. Mitte "keegi" ei sünni siia on minu vastus.
Põhjus-tagajärg töötab siin maailmas tõepoolest. Kui me samastame ennast inimesega (keha-meelega) siis küllalt pingsal uurimisel avastame, et inimene pole kuidagi universumist eraldiseisev "mina" ja seetõttu pole tal vaba tahet.
"Mingit Mina pole ilma egota"...Noo...misasi siis Hetk on??
"No ja nüüd seleta mis on su igavikulise olemuse väljendus ilma MINATA ja OLEMISETA"...No jällegi küsid sinu/minu vormis...tahad teada objektiivset tõde. Mõte ei jõua sinna kuidagi. Aga ..noh kui natuke nalja teha siis see igavikulise olemuse väljendus peitub Mina peitusemängus Iseendaga.
Jah ja see viimane ütlus, et ütle maailma juhtumisi juunis-juulis nagu alguses mainisin ära aja mind segamini kellegi teisega...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 22-05-2019 18:50 Q11.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog