Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pärnu, õhtu põik korteri kummitus
Autor Sõnum
Q11
Vana kala

05-03-2019 15:18
Postitus: #26
RE: Pärnu, õhtu põik korteri kummitus
Nojah kui ma oma seisukohta avaldan saan kindlasti jälle vastu pead...aga...
Kui ainult üks inimene „näeb“ asjade liikumist, teised mitte on tegemist aju kiiksuga. Sama nagu ettenägemine – „ma ju täielikult teadsin , et nii juhtub“...deja-vu ja nii. Isegi kui kohvikruus nina all liigub laual paarkümmend sentimeetrit on peas olev vastuvõtu viga.
Mitu inimest kogevad...siis on asi veidi teistmoodi. Sellisel juhul võib olla tegemist koos hallutsinatsiooni nägemisega või siis tõepoolest füüsilise nähtusega. Viimast on võimalik alati mõõta. Milline jõud või impulss liigutab kardinat? Kust see tuleneb? Kindlasti saaks seda ka filmida. Mingi aeg tagasi oldi siin ju huvitatud kummituste pildistamisest, päris hea võimalus tunduks.
Aa...Mannu juba jõudis kommida...jah...kuigi ma sellistest kummituste nähtustest eriti huvitunud pole, sest ikkagi olen suht veendunud, et lihtsalt astraalimaailm veidi tembutab. Kui Kalju Paldis on selles tegija siis muidugi võiks tema poole pöörduda...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

05-03-2019 17:13
Postitus: #27
DAO
Isiklikult nüüd kellelegi siin vastama küll ei pea, ma arvan.
Sina küsisid abi, teised siis räägivad oma kogemustest ja eks te seal ikka ise otsustate.

Antud juhul olete juba muidugi täitsa tublid juba, et annate käsklusi ja puha. No näed, kuulab see kummutikummitus sõna justkui küll.
Ja et kardin lausa niiiiiiiiiii palju tõusis?? Ossa.
Ma ka soovitaks video teha. : )

Ja kutsuge tõepoolest abi. On juba aru saada, et te ise ei saa mingil põhjusel hakkama.
See on ok.
Loodame, et läheb okipokilt.

Q11
Sa meil väike skeptik ikka. : )
Mis tähendab "astraal tembutab"? Konkreetselt. Ja ehk mõni omakogemuslik näide ka, kui raatsid. Mersii.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 17:18 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Q11
Vana kala

05-03-2019 17:28
Postitus: #28
No omakogemuslikult olekski see deja vu nähtus. Ehk konkreetselt on igalühel ju see nähtavana (mida ma näen) erinev. "Wow" efekt..siis. Muidugi mida ma ise ikka nö "ajukiiksuks" nimetaksin...Smile
Naut
katselendur

05-03-2019 17:32
Postitus: #29
Aga mõni sinu astraali tembutus siiski? Ehk mitte niipalju siinses "asjade liikumise" kontekstis...
Või... peab jälle sobivama teema ehk selleks kuskilt otsima. Kuigi oleneb, mida sa sa vastad.

Q11
Vana kala

05-03-2019 17:48
Postitus: #30
No jah..on mõned. Muideks see parandus deemoni suhtes oli Sul õige. Tegelikult on Ta Daemon või siis Daimon. Deemon liigituks ego erinevate janude alla. Inglinähtus siis on....samamoodi nagu astraalinähtus olemas. Ja ma ei tõlgenda neid...las nad olla.
Hmm...Sa Naut näed ikka vist kahesust...ma ei näe. Kui märkisid, et Näed distantsilt(mina ei oska seda) siis peaksid ju aru saama...Smile
Nofretete
parahuviline

05-03-2019 18:00
Postitus: #31
(27-02-2019 11:24 )Aadu66 Kirjutas:  Helista Vollile. Tuleb teeb asja korda ja teeb muudki veel kui tahad.

Tervendaja Volli: "Niisama lõbu pärast ei maksa kummitusi torkida!"

"Minult on küsitud, mis on kummitus ja mis on inimese hing? Need on üks ja sama. Inimesed nimetavad neid küll kummituseks, kuid tegelikult on see inimese surmajärgse energia kogum. Mingil põhjusel jääb lahkunu hing maa peale, ta ei saa ära minna."

Volli sõnul on see surnu eeterkeha, mida võib teinekord fotodelt näha valgete rõngastena, isegi nägu võib olla aimatav. "Või siis inimene näeb vaim­olendit riietes, seismas voodi juures või ruumis liikumas. Nii et täiesti reaalne lugu, ei ole väljamõeldis."

Kummitused kütavad kirgi – kõik pole sugugi ulme. "Filmides ja raamatutes on neid asju sadu versioone. Kas või selline juhus, kus mees tuleb õhtul purjus peaga koju, hommikul ärgates aga avastab, et naine on kõrval surnud. Mees saab tapmissüüdistuse, kuigi ta pole juhtunus süüdi. Naine on oma eelmises elus, enne kohtumist praeguse mehega, lasknud kellegi oma teelt kõrvaldada ning see hing tuleb kättemaksuks teda ära koristama. Need asjad on reaalselt olemas, seepärast ei maksagi kummitustelugusid üle võlli tõmmata," räägib Volli.

Mis aga Kalju Paldisesse puutub, siis tema kohta on samas artiklis kirjutanud:

Paldist on kutsutud kummituste välju mõõtma väga erinevatesse paikadesse. Hiljuti käis energomees kummitusega vestlemas ühes korteris. Kõigepealt palus too peremehel pitsi viina kallata. Omanikul tõusnud kulmud imestusest juustepiirini, kui vaimuga vestlemise ajal viin klaasist haihtus, ilma et kellegi käsi oleks viinapitsi puutunud. Paldis selles aga midagi imelikku ei näe, et kummitus veidi viina palus. "Kummitus joob ka konjaki käest! See ei ole ulme, küll aga naljakas vaatepilt."

https://www.ohtuleht.ee/660567/kummitust...mingi-aeg-
Q11
Vana kala

05-03-2019 18:22
Postitus: #32
hehehehe....viiimase kommentaari peale...Smile
Naut
katselendur

05-03-2019 19:19
Postitus: #33
Sa, Q11, ikka ei too seda OMA näidet. Pinni siin nagu mingit häbelikku pubekat, et näita ikka, mis õunad sul seal taskus on.
Aga hea küll, ei räägi, siis ei räägi.
"Näen" ma aga siis, kui selleks end häälestan. Ja selleks peavad olema mõned tingimused. Niisama ei juhtu mul ei ää ega üü. Lisaks see kõik on ka rohkem mu enda jaoks enivei.

--

Muide, sealt Nofretete tsiteeringust: ka meie see koputava laua vaim tahtis alati enne seanssi topsikest viina (tilgutasime seda lihtsalt lauaplaadile). Oli omal ajal ka paras kärakamees olnud. See, et vedelik silmnähtavalt aga lausa klaasist kaob... seda ma pole paraku näinud. See on juba suht füüsika seaduste vastane justkui ja füüsilises maailmas me siiski siin opereerime.
Muus osas... kuskil me sellest juba rääkisime: meie vaim säilitab tõepoolest oma identiteedi nii siin kui seal. Kui aga pole veel "üle mindud", siis on ka inimlikud omadused ja kombed kajana kaasas.
Selles mõttes (keda huvitab) saab just nendeltsamadelt mitte nii ammu lahkunud vaimudelt justkui paremat olmenõu. Sest nende ülevaade asjadest on küll juba suurem, kuid samas mäletatakse ka seda, mis "tunne" on inimene olla.
No see jälle.. khm.. mu enda kogemus.

Lugesin ka nüüd seda artiklit.
Huvitavad mõtted tal seal siiski. Paldisega olen laias laastus nõus, Volliga mitte.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 19:28 Naut.)

Nofretete
parahuviline

05-03-2019 20:41
Postitus: #34
Unustasin teema tegijale ütlemata, et Paldisega saab ühendust võtta ka FB vahendusel
Viimasel ajal ta seal aga vaimude kohta kirjutanud ei ole. Vaatasin järgi.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 10,226 31-01-2018 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 23,167 22-09-2013 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 3,800 17-07-2013 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 2,682 21-02-2013 23:59
Viimane postitus: vainka
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 2,590 06-05-2012 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus Heireka 7 4,412 20-08-2011 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 2,183 26-07-2011 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 4,236 07-04-2011 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Kummitus surnuaias DaamValges 45 13,451 28-02-2011 10:37
Viimane postitus: DaamValges
  Illusioon või kummitus? xCruelCupcakex 8 3,392 16-12-2010 23:11
Viimane postitus: Anzie

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog