Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Autor Sõnum
kalldunn
Vana kala

25-03-2019 10:30
Postitus: #26
RE: Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Jama on selles; et kõikide deemonite värvus on tegelikult MUST. Tumepunased on tegelikult, kosmilise päritoluga deemonid. Kogu selle kupatusega on mul pidevalt tegemist olnud.
Selgitus:
Mida puhtam ja mida valgem on energeetiline moodustis – seda kõrgemal vibratsiooni tasandil see moodustis asub. (Kõrgem sagedus).
Mida kurjem ja mida mustem on energeetiline moodustis – seda madalamal vibratsiooni tasandil see moodustis asub. (Madal sagedus).
Šamaanid ja ka selgeltnägijad kasutavad rituaale ning drooge, selleks et viia end tasandile, kus asub energeetiline moodustis. Alles siis, kui tasandid on ühtlustunud – on selle moodustisega võimalik suhelda.
Nii – et...

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

25-03-2019 11:31
Postitus: #27
Tsitaat:Isemaag: Musta vastu ei tule end kaitsta, tuleb lisada punane värv, väga hästi sobivad kokku.

No ehk on mul kõik kuidagi teistpidi aga punast mustaga kokku pannes tekib ikka paras kemüüže. Värviskaalal on küll punase vastandvärviks roheline (sama võnkesageduse eri poolused), kuid esoteerilises mõttes on sametmust täielikult sissetõmbav, lõdvestav, suubuv, kosmiliselt küll avarduv, kuid väga intiimsel moel.
Punane aga põrkub, on kiirgav ja on absoluutselt ekstravertne värv.
Kui need kaks kokku panna saab sellise asja:
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
Ehk siis paanikahäired vms.
Aga see on minu nägemus.

Tsitaat:Tumepunased on tegelikult, kosmilise päritoluga deemonid
Mul on teised andmed.
Deemonid (ehk kujumuutjad) võivad olla tegelikult misiganes kamoflaažis. Kõik spektrivärvid alates helendavast valgest määrdunud mustani.

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Lokster
Vana kala

25-03-2019 12:06
Postitus: #28
Lisaks ka piskse arvamuse vaatluste pinnalt. Vaenlase eest kaitstes arvestatakse kogu saadaolevat infot ,et kaitse ka tõhus oleks. Lühemalt öelduna relva vastu vajatakse samaväärset vasturelva. Milla aga ületatakse punane joon? Muututakse kaitsjast ise ründajaks. Mõni ärkab hommiku ja asub koheselt palve kõrvale odaga lohesid tapma. Lombi taga surmatakse mõrvar topelt. Lastakse aastaid vaimus surra ja siis mürk veeni. Vaenlase tapmine liigitub alati heateoks seejuures. Ütle mulle kes ja kui kuri on su vaenlane ja ma ütlen kui kuri...... Keegi demoniseerib raha. Keegi aga usub ,et raha suudab anda vabaduse ja see mitte ei saa ju olla halb. Oleneb ju vaatenurgast. Kas alt kummardades või ülalt muiates. Vesimärgid küütlevad vikkerina.
pimedus
Vana kala

25-03-2019 19:21
Postitus: #29
Mulle jääb arusaamatuks, kuidas tähendab madalam vibratsioon kurja, aga kõrgem head? Et kuidas see hea ja kuri seal ikka täpsemalt reaalis tuvastatakse? Laugh
Aadu66
Vana kala

26-03-2019 09:22
Postitus: #30
Minu üle-eelmisel sajandil sündinud vanaisa ikka rääkis, et vanakuri kardab müristamist. Et kui tundub, et kuri kipub kiusama, siis ta soovitas peeretada. See sarnanevat müristamisele ja kuri kaob kui paha hais!
Naut
katselendur

26-03-2019 10:58
Postitus: #31
Uimaivõi, Aadu. : DD
Polegi nii tõhusat kurjakaitset teadnud.
No sul ikka tuleb.
/pühib pisaraid./

filo
Tavaliige

26-03-2019 11:18
Postitus: #32
Tere, Kalldunn!

Mul on sulle mõned küsimused:
1. Kui tihti ja millistes olukordades seda kujutletava lasso võtet tuleks rakendada? Lihtsalt igaks juhuks igal hommikul?
2. Kas seda saab ka teiste kaitseks teha, et keerutad teiste ümber?
3. Sennovid soovitavad enda ja teiste kaitseks mõelda inimestele ümber valgeid ja siniseid aurasid, kas sellest on kasu?
4. Kas on kasu sellest, kui mõelda valge kaitsekuppel peale näiteks mõnele asulale või tervele maakerale?
5. Milline halb energia on maas vedeleva prügi küljes? Kas on kasu sellest kui mõttes prügi põlema panna enne selle üles tõstmist ja prügikasti viskamist?
6. Kas on kasu sellest, kui näha enda ja teiste ümber maast kerkivaid kuldseid sädemeid? Kas oleks kasulik need sädemed pöörlema panna, nagu lasso?
7. Ja mis energiad on asjade, eriti selliste poolantiiksete ja natuke katkiste asjade küljes? (Siin foorumis ühes venekeelses teemas soovitati kõik vanad ja natukenegi katkised asjad kohe ära visata).

Aitäh!
kalldunn
Vana kala

26-03-2019 14:03
Postitus: #33
(26-03-2019 11:18 )filo Kirjutas:  Tere, Kalldunn!

Mul on sulle mõned küsimused:
1. Kui tihti ja millistes olukordades seda kujutletava lasso võtet tuleks rakendada? Lihtsalt igaks juhuks igal hommikul?
2. Kas seda saab ka teiste kaitseks teha, et keerutad teiste ümber?
3. Sennovid soovitavad enda ja teiste kaitseks mõelda inimestele ümber valgeid ja siniseid aurasid, kas sellest on kasu?
4. Kas on kasu sellest, kui mõelda valge kaitsekuppel peale näiteks mõnele asulale või tervele maakerale?
5. Milline halb energia on maas vedeleva prügi küljes? Kas on kasu sellest kui mõttes prügi põlema panna enne selle üles tõstmist ja prügikasti viskamist?
6. Kas on kasu sellest, kui näha enda ja teiste ümber maast kerkivaid kuldseid sädemeid? Kas oleks kasulik need sädemed pöörlema panna, nagu lasso?
7. Ja mis energiad on asjade, eriti selliste poolantiiksete ja natuke katkiste asjade küljes? (Siin foorumis ühes venekeelses teemas soovitati kõik vanad ja natukenegi katkised asjad kohe ära visata).
Aitäh!

Aitäh asjalike küsimuste eest filo.
1.Ükskõik kus, ükskõik mis kell ja ükskõik missuguses situatsioonis võib seda võtet rakendada. Pidevalt harjutades, muutub see pärastpoole automaatseks.
2.Kui ema võtab lapse sülle, suleb ta automaatselt ringi lapse ümber. Laps tunneb end selles ringis kaitstud ja rahuneb maha. Kui võtate oma kallima kaissu on efekt sama mis lapsega. Nii ett – kallistage üksteist rohkem! Teadlikult teise inimese ümber, kaitseväli moodustada – selleks kulub kolossaalselt energiat. Võimalik see on. Aga siis peab objekt seda teadma. Muidu hakkab objekt kaitsevälja lammutama.
3.See on täpselt sama. Mis ma eelpool olen rääkinud. Olen sellele lisanud ainult lasso kujundi. Värvi toonid peavad olema alati heledad.
4.Võib ka seda teha, aga enne tuleb arvatav kupli alune puhtaks teha – muidu pole sellest tööst tuhkagi kasu.
5.Maas vedeleva prügi energia kohta ei tea ma midagi. Aga oletan et , ega ta meeldiv ei ole. Arvan et kõik ettevaatusabinõud on lubatud.
6.Huvitav küsimus, pole kunagi sellele mõelnud. Vaadake – kurjus on maapinnast ainult meetri kaugusel. Maapind toodab ise ka kurjust. Niisugused kiirgavad kohad on ainult jõujoonte ristumis kohad. Ei oska soovitada.
7.Antiiksete asjadega ei ole ma kunagi tegelenud. Võin ainult rääkida seda, mida minu külalised on sellel teemal rääkinud.
Üks nendest on väga pahane arhioloogide peale. Nagu nad kuskil midagi lahti kaevavad – nii hakkavad toimuma ebaloomulikud nähtused. Mis lõppevad tihti väljakaevamste lähedal asuvate inimeste surmaga. Ning esemetega on sama jama. Kui ei tea missuguse energiaga see ese on laetud – jäta see parem sinna. Teine jälle räägib; et tema käes on esemeid – mis tavainimese kätte sattudes, võivad paksu pahandust tekitada, kui neid õieti ei käsitlete.

Oi – aga, kas keegi teab niisugust toimingut või rituaali, millega oleks võimalik niisuguseid esemeid halvast energiast puhastada. Olen kindel et see on võimaltk.
(selle postituse viimane muutmine: 26-03-2019 14:05 kalldunn.)

Müstik
Shambalas

26-03-2019 14:34
Postitus: #34
Minul ka Kaldunn sulle üks küsimus, mis on mind pikka aega vaevanud.
Nimelt vanasti suhtlesid sa ühe ürgse pimeduse vaimuga, keda nimetasid Metuusalaks. Kas oled temast nüüdseks lahti saanud?
kalldunn
Vana kala

26-03-2019 15:01
Postitus: #35
Ei veel. (Tema nimi on siiski Meduusa. Meduusala on antiikne geokrahfiline koht). Ta on ju materiaalne inimene. Kes ei tea kes ta tegelikult on. Meie ülesanne on tehe ta nii puhtaks et järgmise kehastuse ajal ei oleks ta, mitte kellelegi enam ohtlik. Kõik märgid näitavad – et see aasta on viimane.
(selle postituse viimane muutmine: 26-03-2019 20:17 kalldunn.)

pimedus
Vana kala

27-03-2019 15:48
Postitus: #36
(25-03-2019 10:30 )kalldunn Kirjutas:  Jama on selles; et kõikide deemonite värvus on tegelikult MUST. Tumepunased on tegelikult, kosmilise päritoluga deemonid. Kogu selle kupatusega on mul pidevalt tegemist olnud.
Selgitus:
Mida puhtam ja mida valgem on energeetiline moodustis – seda kõrgemal vibratsiooni tasandil see moodustis asub. (Kõrgem sagedus).
Mida kurjem ja mida mustem on energeetiline moodustis – seda madalamal vibratsiooni tasandil see moodustis asub. (Madal sagedus).

No oleme siis asjalikud. Kalldunn, ausaltöeldes kuna tajun antud juhul teatud pettust või väärtõlgendust, siis sooviks tõesti paarile küsimusele lihtsat selgitust:
1. Kust sa võtad et KÕIKIDE "deemonite" värv on MUST?
2. Mis vibratsioonidest (sagedusest) on jutt ehk kuidas seda vibratsiooni täpsemalt fikseeritakse?
(selle postituse viimane muutmine: 27-03-2019 15:50 pimedus.)
kalldunn
Vana kala

29-03-2019 09:30
Postitus: #37
Kõik astraal tasandil liikujad, kellega olen suhelnud (neid on palju), räägivad täpselt seda sama. Kõik pahalased on tumedat värvi, kuni mustani.
Tead mis – pimedas ja mustas ruumis ei ole võimalik musta kassi leida. Kui ma sulle ka kõik, üksipulgi ära seletaks – see ei jõua sinuni! See on mõttetu tegevus. Lugege minu postitusi. Kusagil olen ma kõvasti vaielnud ja selgitanud nende energiate kohta. Ainult nii palju ütlen. Kosmiline energia on korrastatud. Mida ligemale maale, seda ebakorrapäratumaks see energia muutub . Maapinnal on see energia juba korrastamatu. Aga kõik see on sinu jaoks – liig mis liig.

Küsisin vahepeal teadjate käest nõu – esemete puhastamise kohta.
Kui ese on mittepõlevast materjalist võib teda leegiga põletada. Või lasta esemel päikese käes puhastuda. Pöörates eset nii et kõik detailid oleksid vähemalt tund aega päikese käes. Pärast tänage päikest. Esemed mis kannatavad pesemist, peske ja kuivatage päikese käes. Eriti hoiduge võõraste ehete kasutamisest. Kõige ohtlikumad on sõrmused. Ka teadjatele on ehete puhastamine kosmiline teadus. Nii nad räägivad.
(selle postituse viimane muutmine: 29-03-2019 09:50 kalldunn.)

pimedus
Vana kala

29-03-2019 17:37
Postitus: #38
Kalldunn. Kui ühiskond hakkaks massiliselt looma tõemantrat või õppekunsti kus kõik pahalased on näiteks vaid tumekollast värvi, siis varsti kõik nii näevadki! Kas ei või täpselt sama teema olla selle pahalaste musta värviga? Ühtlasi klassifitseerub see massilise hullumeelsuse alla, kui demoniseeritakse üht naturaalset värvi!

Mustas ruumis on mitmeid võimalusi musta kassi leidmiseks - tuleb panna sööt mis võidab kassi usalduse... aga see selleks. Polegi vaja üksipulgi ja pikalt lahtiseletada, piisaks vaid paarist naturaalselt tõepärasest argumendist, mida sul Kalldunn ei paista eriti olevat... või siiski?

(29-03-2019 09:30 )kalldunn Kirjutas:  Ainult nii palju ütlen. Kosmiline energia on korrastatud. Mida ligemale maale, seda ebakorrapäratumaks see energia muutub . Maapinnal on see energia juba korrastamatu.

Ühe müsteeriumi põhjendamine teise arusaamatu müsteeriumiga ei põhjenda kokkuvõttes ikka essugi! Seega küsimus jääb sisult samaks: mis energiast juttu ja kuidas seda energiat näiteks Sina täpsemalt fikseerid? Seda oleks tõesti väga huvitav teada!

(29-03-2019 09:30 )kalldunn Kirjutas:  Aga kõik see on sinu jaoks – liig mis liig.

Mina leian siiski et pahalased võivad olla täiesti mistahes värvi kui mingi värviga näiteks liiale minna! Samas värvide demoniseerijatel on jälle endal midagi puudus, et haiglaselt kardavad. Kummad on sellisel juhul need suuremad pahalased pole aga tegelt üldse nii selgelt määratletav!
(selle postituse viimane muutmine: 29-03-2019 17:40 pimedus.)
Vesilik
Veteran

31-03-2019 19:13
Postitus: #39
A mis värvi on karma ja mis footonite seljas sõidab?

Truth shall set you free.
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

31-03-2019 23:59
Postitus: #40
(29-03-2019 17:37 )pimedus Kirjutas:  Kalldunn. Kui ühiskond hakkaks massiliselt looma tõemantrat või õppekunsti kus kõik pahalased on näiteks vaid tumekollast värvi, siis varsti kõik nii näevadki! Kas ei või täpselt sama teema olla selle pahalaste musta värviga? Ühtlasi klassifitseerub see massilise hullumeelsuse alla, kui demoniseeritakse üht naturaalset värvi!

Mustas ruumis on mitmeid võimalusi musta kassi leidmiseks - tuleb panna sööt mis võidab kassi usalduse... aga see selleks. Polegi vaja üksipulgi ja pikalt lahtiseletada, piisaks vaid paarist naturaalselt tõepärasest argumendist, mida sul Kalldunn ei paista eriti olevat... või siiski?

Kipub olema nii, et kes leiab inimestel üles "õige nupu" ja vajutab seda, saab inimestele pähe sööta mida iganes. Kui pahalased tõesti reaalselt musta värvi on, ei saa neid kassidega võrrelda. Pimedas ruumis asuv must kiisu võib olla inimese vastu väga sõbralik. Ei ole mingit sööta vajagi, istuge maha, lausuge "kiss-kiss". Või ärge lausuge, oma valik. Kass võib ikka teie juurde tulla ja lõpuks te magate seal, õndsalt nurruv kass kaisus.

Meenub juhus, kus olin kuskil külas ja võõrustaja kassidest üks, must, tuli mulle sülle. Seepeale üks vaimsete vaadetega tädi kommenteeris: "mustad kassid tulevad ikka madala vibratsiooniga inimese juurde" Smile Ei teadnud tädi, et must nurrik lihtsalt on inimestesse väga kiindunud. Samal ajal andis pruun kiisu sellele daamile uue õppetunni kasside õrnuseavalduste kohta, näksides tema kõrvu. Hellituste "ohver" pelgas seda ja ei tahtnud mu selgitusi hästi uskuma jääda Smile

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Naut
katselendur

01-04-2019 00:21
Postitus: #41
Ma ootan põnevusega, et jutt läbi mustade kasside ja mustade ruumide jõuab ka ehk Schrödingeri kassini.

Tot. oftpc, kuid panen ikka: Kassid ei tule reeglina üldse s'ttade inimeste ligi. Olgu mustad, hallid või punasevöödilised.

isemaag
Vana kala

07-04-2019 00:44
Postitus: #42
(26-03-2019 09:22 )Aadu66 Kirjutas:  Minu üle-eelmisel sajandil sündinud vanaisa ikka rääkis, et vanakuri kardab müristamist. Et kui tundub, et kuri kipub kiusama, siis ta soovitas peeretada. See sarnanevat müristamisele ja kuri kaob kui paha hais!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Eesti rahva ennemuistsed jutud. Lastele.

Ühes muinasjutus seletati üksikasjaliselt, mispärast kirikutes õhk haiseb kui kirikus on palju usklikke. Tõestuseks otsige Ljonja Brežnevi aegseid või eelseid laste muinasjuturaamatuid, euroraamatuist vaevalt et leidub. Ise lugesin, internetti siis veel polnud, ehtsast raamatust lugesin.
Kui keegi leiab siis võiks ka kopeerida ehtsa raamatu texti ja netisse riputada. Tuleb siis niimoodi välja et kristlased on kõige haisvam rahvas maakera pääl. Isegi Vanatühi käib neist kaarega mööda. Suurte kaantega õhukese vihiku moodi lastemuinasjuttude raamat oli see, mõnikümmend lehekülge. Nõukogude lööktöö kampaaniais kästi vanapaberiks tuua kõik kasutuna seisnud raamatud, kaval vandalismiakt pandi toime täiesti seaduslikult mitme mitme aasta vältel. Täiesti seaduslikult. Kui kellegil on veel alles vanu raamatuid, mitte mingil juhul ärge usaldage neid teadlaste kätte, teadlased on nagu rotid, närivad siit natuke närivad säält natike.
(selle postituse viimane muutmine: 07-04-2019 01:18 isemaag.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 22,056 01-11-2018 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 15,931 19-07-2018 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 31,921 25-12-2016 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 2,883 19-10-2014 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 4,032 26-07-2014 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 184,692 05-11-2013 18:30
Viimane postitus: Ken
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 2,568 23-11-2012 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 18 10,553 06-08-2012 16:51
Viimane postitus: Müstik
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 11,443 16-04-2012 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 13,445 14-12-2011 19:43
Viimane postitus: venezia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog