Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GNOSTILIS-NIHILISTLIK JUMALA KÄSITLUS (Lisatud Joonis: Jumalate Käsi-Kaart)
#26
Neutraalsest enesevaatlusest räägib Eckhart Tolle.
Et tuleb viljeleda seda nö. söögi alla ja söögi peale.
Mulle ta küll hirmzasti meeldib oma aiapäkapiku armsa transtsendentaalsusega, kuid mingit tot. neutraliteeti enesevaatlustes mul saavutad küll pole õnnestunud. Kui nüüd ikka aus olla ja nii.
Kui kellelgi on, siis jagage tehnikaid.
Jah, OMA tehnikaid mitte Tolle omasid. Neid viimaseid ma justkui tean, kuid.. kogu sümpaatia juures jne.. mu organism siiski ei omista neid.
Vasta
#27
Võibolla neutraalsus polegi päris õige termin, kuna Kõrgem Mina on siiski samuti arenev (terviklikkuse)jõud.
Tehnikaid terviklikuks või ehedaks eluvaatluseks?
Mediteerimine
Looduses jalutamine
Jäägitu ausus
Oma tegude eest vastutuse võtmine
...
Vasta
#28
Ma küsisin siiski selle nn. neutraalsuse kohta.
Ehe võib olla siiski emotsionaalne as hell.
Kui miski on päris, siis ta ongi nagu on.
Ta on teeskluseta.
Jah, aus. Õigus.

Aa mis asi on neutraalne? Ja eriti veel enda suhtes?

Mediteerimine on ka nata... masside jaoks justkui krüpteeritud mõiste.
Panen tähele.
Iga kolmas nõuanne kuskil paramulas ja ka kuskil naistekas ehk, et lahendus on mediteerimine.
Aa mis see tähendab, see jäetakse tihtilugu kuskile lihtsalt ebamääraselt hõljuma.
Enamik teevad näo, et nooo ikka JUSTKUI teavad ja samas keegi konkreetselt seletada ka ei tihka siiski.
Et no nagunii ju kõik teavad. Et "no teate küll" ja siis kohtlane naeratus otsa ja pakaa.

Looduse suhtes olen nõus.
Ei pea isegi jalutama.
Võib lihtsalt vaadata. Vaadelda. Või jälgida. Ilma analüüsita.

Vasta
#29
Mu mõte ja parandus oligi selles et elu vaatlev Kõrgem Mina pigem ei ole neutraalne vaid aus, tõeline, terviklik, laitmatu, ehe. Ehe selles mõttes et pole valelik. Emotsionaalsus otseselt ei välista Kõrgemat Mina, need võivad vabalt resoneerida.

Neutraalne on pigem miski mis ei olene meist... näiteks meie olemuslik tetraalsus ehk 4-ja-palgelisus on neutraalselt paratamatu. Muud neutraalsust ei tundu üldse eksisteerivat. Ühesõnaga neutraalsus mõtestub kuidagi hoopis teisiti lahti, mida ma hetkel veel ei tea. Võimalik et neutraalsus saavutatakse siis kui terviklik Kõrgem Mina saab omakorda 4-st aspektist terviklikuks: Need, See, Mina, Meie ehk Sotso, Öko, Ego, Kulto.

Meditatsiooni enamasti alustatakse hingamisele keskendumisega, kui tähelepanu hajub siis tuuakse see üha tagasi hingamise juurde. Sedasi laskutakse järjest ürgsema ja avarama terviklikkuse taju suunas, kuni tullakse tervenenult tavaseisundisse tagasi.
Vasta
#30
Jah. Nõus.
Et tõeline.
Laitmatu?.... Vist käsi vääratas sul?
Laitus on hinnang ja seega läheb juba sinna... noh.. kus ikka. Ei?

Meditatsiooni osas...
Vot ei teagi, kellega nüid rääkida vai kuhu nö. kaebama joosta vai varrukasse nutma.
Ma nagu taas ei saa vist päris lõpuni aru, miks mingi üks ainumas reegel peab nagu kastike kõigile ja eranditult nö. pähe sobituma.
Et kõik ikka mediteerima ja kõik ikka lootose asendisse ja siis saabub KÕIGILE (ja korraga) nibiiru. Ei, nirvaana. Ei närivaana.
Ok.
1sõnaga ma ei mõista toda.

Noid idamaade filosoofiaod ja praktikaid ka siia ööpäikese alla ja tuulte-talide maale vägisi ikka trügida... no maitea. Pole kindel, et see pooluste värk siin meie keral siiski niisama on.
Korra seal su selles teises teemas sai toda puudutatud.

Mõtlus jah, pole kuskil ära keelatud olnud.
Teed ühe tobi ja pead aru.
Õhtud ju pikad ja tumedad meil (olnud).

Aga meditatatattataatatatasioooooooooooon.....
Oeh.
Vasta
#31
Ega Eckhart Tolle ju ise midagi ei teinud, et Hetk ennast koges või kogema jäi. Niiet mingeid õpetusi ta selles osas anda ei saa, ainult rääkida sellest...hmm Olemise Alusest. Kes internetis viitsib sobrada, kas leidub ühte ainumastki inimest, kes Tolle raamatute või tema kuulamise tagajärjel Valgustus?
Meditatsiooni üks kõige lihtsamaid selgitusi oleks .... peas tiirlev küsimus" Kes Ma Olen?"...Smile
Vasta
#32
(08-04-2019, 15:10 )Q11 Kirjutas: Meditatsiooni üks kõige lihtsamaid selgitusi oleks .... peas tiirlev küsimus" Kes Ma Olen?"...:)

: ))))))

No näed. Ära tuli. See va "tehnika".
Geniaalne. : )
Vasta
#33
Naut. Ega hinnang ei välista samuti terviklikkust, läbi tõese hinnangu kus mingi ots jäetakse alati ka lahtiseks, ollakse ka laitmatu.

Tõin lihtsalt klassikalise meditatsiooni tehnika. Aga sisuliselt võib mistahes tegevust kasutada meditsioonina, minnes nii tegevuse sisse et saad selles kogu keha, vaimu ja hingega üheks. Mõtlus on hoopis kõrgem dimensioon ja üksi jääb kuidagi hõredaks. Meditatsioon muidugi võib teha keha nii tundlikuks et pead näiteks tobist hakkama loobuma, kui seda kardad siis muidugi arusaadavLaugh

E. Tollet pole lugenud, ega pole plaanis ka... millegipärast ei veena. J. Krišhnamurtit kunagi ühe raamatu lugesin, see oli täitsa ok... mitte nii imal ja humoorikas kui Osho, kuid siiski oluliselt mõistlikum. K. Wilberi raamatud on jälle kõige süsteemsemad ja annavad üsna hea kõiksuse üldpildi. Viimasel ajal pole eriti aega lugeda olnud, aga vähehaaval midagi natuke ikka. Lähiajal plaanin Hendriku Liivimaa KroonikatLaugh
Vasta
#34
Mul endal pole vaja. Tobi oli kujundlikult.
Nu nagu meite ürgvanemad seal tossutasid ja oma koopakeses kössutasid. Mõtlesid või jutlesid või manasid vai kanaldasid. Tegelt lihtsalt samamoodi lobisesid mingite omade vöi muude vaimudega. Ma arvan.

Meditatsioon muidugi võib aga olla misiganes tegevus. Nõus. Kuid... nimetaksin sedagi pigem rituaaliks.
Näiteks... (nuuh, argipäeva võlukunsti siiski näpuotsaga vahele)... võib põrandaidki kodus vihapull otsa ees nühkida (et ikka oleks ilmarahva ees nätt ja kombekas, eks) aga võib ka lihtsalt puhastada. Nojah, sitt ikka kõigepealt ära aga siis nagu... puhastada... õige veega... armastusega... hoolega...
Põranda pesu on kut (niinimetatud) karma puhastus. Tolmu pühkimine kui eetervälja klaarimine. Endas ja enda ümber ja kodu ja tema asukate hüvanguks. Köögi metanõidumisest rääkimata.
Ei ei pea seal kõige juures ka kulinatega väga kolistama ja kurguhäälel korisema. Kõik võibki toimuda justkui möödaminnes ja isekeskis. Liigselt tingeldamata ja justkui... tähelepanuta. Kuid siiski südamest.
Naiste käes on tegelikult hämmastav võim. Oska vaid kasutada. : )



Osho jah... pole ka (enam) justkui minu lemmik. Noh... nii on vist kõigi nende juba peavooluseks saanud lörtsimistega, et kellest iganes võib teha nendes va vaimulaagerduste ja muude istungite roosamannas mingi kummardatava Miki Hiire ja siis ikka koos köögutades tuleb miski halleluuja ja namaste.

Tollet aga on lugemise asemel parem kuulata ehk koguni...
Tema see kohmakalt koperdav kõnemaneer on minu meelest tohutult sümpaatne siiski.
Siin üks tema (juhuslik) loeng:
https://www.youtube.com/watch?v=Ci8ZAj6Z8C4
Vasta
#35
Nüüd lõpuks jõudis isegi mulle kohale. Kattub punahabega ka. Et naised on õnnelikud ja kaitstud religioonis. Temasse sisenevad pühad vaimud. Jha, olen kohanud sama nähtust ühes grupis küll . Muldvana naine kuulutas end jeesuse pruudiks ja taganes oma veel elusast mehest südahingeliselt. Kui filosofeerimine on vaimne o..... e. viljatus ,siis kabalistika tundub baseeruvat siiski lootusel saada viljastatud või viljastajaks. Nagu see Maarja. Näe appi võetakse isegi jumala käsi ja sõrmed. Püüan jonnakalt piirduda maise elu anatoomiaga. Vaimlemine kui viljatu tegevus pluss jumala pihk. Sisetunne ütleb ,et käsitöö jääb käsitööks aga ma pole ekspert kõrgtehnikate alal. Tohib paluda looduslike analooge? Vabandan sissetungi pärast. Khmkhm.
Vasta
#36

(08-04-2019, 18:16 )Lokster Kirjutas: Nüüd lõpuks jõudis isegi mulle kohale. Kattub punahabega ka. Et naised on õnnelikud ja kaitstud religioonis. Temasse sisenevad pühad vaimud. Jha, olen kohanud sama nähtust ühes grupis küll . Muldvana naine kuulutas end jeesuse pruudiks ja taganes oma veel elusast mehest südahingeliselt.

Lolakas. :



------------
Ma panin ühe teksti valesse teemasse. Oleks panema võlukunsti selle oma... igapäevavärgi.
No jäin nondest naiste igapäevarituaalidest eelmise jätkuks heietama.
Kärbin sisi ümber.
Vabandust.
Vasta
#37
Naut. Meditatsioon ei pea isegi rituaal olema, piisab täiesti suvalisest tegevusest, aga just tähelepanu ja lõõgastusega samaaegselt. Lihtsalt pikali ja vaikuses hingamisele keskendudes viib kõige sügavamate kihtideni.

Lokster. Ma ei leia et religioonis väga põhjalikult vaimsusega tegeletaks. Kui tahetakse vaimsust, siis tasub ikka filosoofiat uurida. Religioon om iks rohkem sellise hinge karjasena mõeldud - distsiplineerimaks rutakaid emotsioone ja jutlustab pikalt moraalist, tehes seda muidugi vahest ka üsna veidral ja vildakal moel. Aga olemuslikku vaimsust kogukondadele mõeldud religioonist pigem ei leia... see on sinna liiga varjatult ärapeidetud.
Vasta
#38
Pimedus.Kui sa vähegi sügavamalt oled süüvinud filosoofilisse alkeemiasse, siis tead et vaid teadmised peas on tühi liiv, ei enamat. Sellelel ma ju vihjangi kui viljatule mattumisele. Eesmärk pole ju vaimustuda vaid valgustuda kaasates keha. Kas on see sadhu ,kes võib rahumeeli juua sulametalli või laseb end kuudeks mulla alla matta. Isegi juutuubist leiab ühtteist veel. Tsensor muidugi juba niidab ,,ebateadust,, sealt. Vaata siis vähemalt esimese videot 15:00 alates. https://www.youtube.com/watch?v=JwubxXTX6qY Oli ka kusagil kirjeldus tollest ihaldatust valgustumisest teises videos ( või selle teises osas, ei jõua lapata praegu). Ühesõnaga palved-askees ja lõpuks vikerkaarevalgus. Maha jäävad vaid riided....... seda on paljudes raamatutes kirjeldatud. Eelkõige religioosne kirjandus. https://www.youtube.com/watch?v=NKuEdndZuDU
Vasta
#39
Lokster, ma seekord passin nende videote vaatamisega... tundus üsna pointless.
Vasta
#40
A see ok. Mida pole valmis vastu võtma ,see pähe ei mahu jap. Eks pimedusest ammutatud sümbolite keelsed filosoofia raamatud annavad ikka õige suuna. Imelik on ,et kõik kõige kõrgema lennulisemad gurud ei suuda päevagi mööda saata suguteemadest mainimata. Sa ei tea mis värk sellega on? Miks see kõrgelennuline areng peapidi aina kõige madalamasse juurtšakrasse takerdub?
Vasta
#41
Ei Loksterike, tshakrad pole arengulised keskused vaid jõupesad. Ja üks veel "madalam" jõupesa on jalge all. Aga mis su küsimus oligi?
Vasta
#42
Tskarad jõupesad? Kui kõik on energia ,siis on nad energia keskused või ei? Energiajäävuses pole tardenergiat-kõik liigub alati mingi muu liikumise suhtes. Kas areng ses mõttes polegi ,,liikumine,,? Tšakarate all võiks mõista eelkõige suuremaid ,,närvikeskusi,,. Vahet pole ju millise tingsõnaga määratleda. Kokkuleppeline on süsteem põhikeskustest. Meie jaoks on ka vikerkaar vot põhivärvid ja üleminekud. IR ja UV on inimsilmale kehvalt nähtav. Mitte sellest ma ei tahtnud rääkida. Ma vihjasin gurudele ,kes end ultrakõrgete ,,ülemiste,, sfääridega vooderdavad- on iga päev ametis selle va ,,madalaimaga ,, kehalises mõttes. Mehe-naise ja seksi ümber. Miks nad endale viidates aga rõhutavad oma KÕRGEMAT. Novot ma võiks defineerida tšakra nii- on jõud ,mis arenguliselt on väestatav tahtes ( info valdamine ja käsitsemine ). Ehket energia on suunatult kasvav. Ja nii on kõrge vaimsusega persoonid sugupesa väestajad e. ülimadalad arengult. Kas see on hea-paha?
Vasta
#43
Jõupesade (10) puhtus peegeldab selgust ja konkreetsust elus. Hoiad need terviklikult puhtas liikumises... alles seejärel toimub loomulik areng.
Vasta
#44
Nimeta siis jõupesadeks kui nii sobib. Kuskohast kümme? Kõhutundest või kusagilt ,,alkeemilise,, raamatu järjekordsest tabelist? Seepärast sa videodest peale ,,pointlessi ,, midagi ei leidnudki. Areng ( tabelid peas) ei ole veel areng. Areng ongi see kui nurgad täitunud ja tasakaal nende vahel saavutatud ja see pole ainult aju-analüüs vaid juba ka oma liha kaasamine ,,alkeemilisse,, protsessi. Seal videos varrast ihust läbi ajav šamaan pold fookuspookuse tola vaid nii ongi ARENG toimunud. Puhtus liikumises on ka nüüd siuke raamatutarkus. Kui alateadvuse enese alalhoiu instinkt ja ego ületähtsus oma hirmudega ( oo ma ainuke ja muu kõik ohtlik mulle) ees koperdavad ,siis ei saagi keha vabasse voolu sukelduda. Selgus ja konkreetsus elus peab olema tasakaalus selgusega muus osas. See su selgus ongi poolik pilt-aju selgus on see teaduslik ja raamatuisse sobiv käega katsutav ,,asi,, ja silmaga nähtav reaalsus. Puudu on nähtamatu tajuline ja too tabamatu ajule miski. Loomulik ühele on ebaloomulik teisele.
Vasta
#45
10 JÕUDUDEPESA... mida surnud öösel sosistasid, daemonid pimeduses näitasid ja kaarnad ilmakaarte tuultes kronksusid... uuhhuuuuh! Kas nii sobib sulle pareminiSmile
Nagu juba ütlesin siis ma ei vaadanud neid sinu youtube videosid kuna minu jaoks isiklikult on need pointless... nagu kindlasti mõne teise jaoks jälle minu avastused seda om. Seega ei pea neid igaüks ka lugema. Ei mina keela kellelgi misiganes teel areneda, mis temale hingelähedane või nii, aga lihtsalt ogadega tsurkimised (kultuurilised veidrused), sulametalli neelamised (kehalised eripärasused?), enese lõikumised (psüühilised blokeeringud) või räuskavad kõvatamised (sotsiaalsed tühimikud) on tõesti üsna tühi energia liigutamine.
Kuid kainelt arutlemine, mõistlik argumenteerimine ja vastav tegutsemine näitaks juba teatud ARENGUT. Kas mõnele käib see üle jõu (veel) Laugh
Vasta
#46
Ühesõnaga peitub ülim areng lõputus asjade keeruliseks ajamises. Selge sellega. Orad pole muidugi kohustuslikud. Aga kuna pead end bossiks ja oled juba TEATUD arenguga ,kas on ka töövilju? Leviteerimine, teleporteerumine jms. Et sa nüüd ei mõtleks ,et norin...... päris tõsimeeli küsin-kuhu usud end arenevat ja mismoodi see väljendub? Selles elus muidugi .
Vasta
#47
Võib ka vähem keeruliselt, aga peaasi et õigesti.
Nõus et olen iseenda boss, mis ei välista et minust on oluliselt arenenumaid.
Ei tulnud siia niivõrd arengut kuulutama vaid just tervikliku jõupesade puhtust kui enese bossiks olemist ja loomuliku arengu eeldust tutvustamaSmile
Vasta
#48
Olen viisakas ja panen herradele mugavamalt siia.-------------Vastasid - See on vaid petlik "mitteduaalsus"... pimedaim sõnnik-kompost-tuhk ongi duaalne Maamuld ehk alumine Jõupesa jalge all igavesti koos ülemise Taevalaotusega. Kui tahta et duaalsus tõeliselt kaoks, siis peab kaduma ka kogu maakõdu koos taevaga wink ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sain aru nii. Ainus eesmärk siin elus ja ainuõige areng oleks luua võimalikult ulatuslik skeem ( keeruline tabel) oma peas. Olgu kümme jõupesa. Minu arust oleks eesmärk skeemi ( noh mul see äbarik kaheksane ) täituvus. Sina väidad, et piisab teadmistest. Seega peas loodud skeem on piisav areng. Minule tundub et täitumus ja teadvustumine on vältimatud. Ja seda igakihiliselt ( pole head sõna hetkel panna) , aspektiliselt....ühesõnaga KÕIK mis me oleme , selle kõigega täidame . Sina pesad -mina keskelt ( sellest ilmast) nurkadeni. Sa ütled et määrab vaid peas loodu. Mina sellega ei lepi. Kas usud ,et su peas loodud siht ( no oled ju kuhugi teel) ongi nii? Avad ühel päeval ukse ja süstid peaees lendu oma loodud tulemisse-loodusse. Usud et see juures liigud sina ( sina oled) säilitades ajuloodu infolise skeemi, puhtalt jõupesi peanupukesega täites. Muu sodi eemaldad nagu kanderakett. Moodul mooduli järel lükkad tagant ära? Kuna need pole tähtsad, igavikulised, jäävad, olulised....??? Küsimus on kuhu ja kes läheb. Sina kes analüüsib skeemi? Ühesõnaga ajuanalüütiline ego mina? Või hoopis too igavikuline vaim-hing? Ego laguneb koos ajuga. Koos sellega ka MINAkuvand. Sugu see, vanus see, rahvus-rass see, nimi see, välimus siuke........ Kes haarab kaasa peatäitelise skeemi? Ego ja vaimu vahel on paljut. Nimetame selle rõõmsalt hingekogumiks. Seal on MINA OLEN ja MINA ei OLE. Osa kaob püsiva suhtes. Tundub et sinul on süstik pea ja skeem endiselt seal alles. Usud end leidnud olevat püha tõe-TÄIUSE. Kuid oled loobunud seda täitmast täielikult täiuseks. Vat ma küsikski ,kust veendumus et filosoofia peas on piisav? Kas see lagunev osa lahkub sinust SINU SINAST sõltumatult? Pole häid nimetusi hingekogumile. Mälu-, tunde-, emotsionaal-, valu-....jne. hingeosised seega enam ei puutu sinusse, kes sa teel tervik-ülim teadvusesse? Minu jaoks ongi nurkade täitmine teadvustumine täies ulatuses. Iga nurk peab täituma MINUGA. S.t. KÕIGE minuga. Miks mulle tundub ,et ainult peas teadvustudes ......ukse taga tuleb tegemata töö ikkagi läbida? Ikka nii ,et ka pea viibib igas pesas. Ja saba samuti. No hea küll sul rohkem punne ja sa targem ka. Uks avaneb ,sisened nö. peegelpoolde ( no kui meeldib siis antireaalsus). Fantoom ja mina teisik hingeosised seega katavad su pesad täiendavalt? Ja kattudes ( muhud, lohud ja tühimikud ) koostub juba too täiusolek-järgmine ring? Umbes nii ,et su paraleelmina on naine ja tema täidab alumise otsa ja sina siin ülemist osa? No krt siis sa oled ju talle lausa peaingel Miikaeli eest. Puhas taevane valgus e. ülemine info. Sa mõtle aga millisesse arengusse sa tema paigutasid? Ahet see jama ja seda polegi? Kas ikka oled teel täiuslikku ( tervikust kõiges täitunud ) teadvuse poole? Kuda sealt edasi saab kui neutraalharmooniline mittesurelik olemus ei sisalda kõiki duaalseid nüansse? Ütled ,et jalge all üks pesa. Ja mu arust ka. Aga see pole mingi skeemi ringike number 7 ja sümbol x. Selline nentimus nagu su vastuses seal ees oli, peegeldab mõningast ......noh...... vaimlemist. Sa ikka mõistad ,mida tähendab all ja mis on pimedus? Ma mõtlen ikka nii ,et pimedus mitte kui lõuend millesse valgusega lillekesi maalida aga ikka igaaspektiline ,,külm,, vaikne, niiske tühjus,,? Ajatu ääretus,milles pole üldse midagi. Isegi tähelepanu. Veidi kummaline selline arvamus ,milles sooritada imekvant hüpe , jättes maha KÕIK. Ehket sukelduda ebatäiuslikult tühjusesse. See kirjutav , arutlev ,analüüsiv ja tabeldav SINA oled ju ikka SINA. Isik-persoon. Järelikult heidad oma süstiku moodulid koos sellega alla. Koos SINUGA. Ja su tähelepanu ja kohalolekuga. Aga all on kannatused ja piinad ja valud PÄRIS. Kui sa usud et peatabel on päris-päris ja juhatab ja kannab sind tõelisesse jäävusse, siis muu on ka PÄRIS-PÄRIS. Ringid, stringid, sfäärid, pesad ...kõiges jookseb pea ees ja saba suus. Ouraboros pole lendlev aju kahjuks. Imelik pohhuism. Ma siin ei taha ,küll pärast korda saab?
Vasta
#49
Vaata, ma siin siiski teatud protsessis veel. Konkreetsemalt põhiliselt 9-ndas jõupesas hetkel, kuid nihkun vaikselt terviklikkuse 10-ndasse.

Ideeliselt 10 jõududepesa ongi igavikulises tetraalolemuses ehk Keskmes.
Ideeliselt 10 jõududepesa täidavad kogu terviku spektri.
Ideeliselt terviklik pole seesama mis ülim... ka väike putukas sisaldab endas 10-et jõududepesa ja tetraalolemust... MINA-MEIE-NEED-SEE (ehk väga lihtsustatult: Tarkus-Õnn-Jõukus-Tervis).

Et kuhu need esoteerilised ideed peale lõplikku surma lähevad? No tont seda kindlalt teab... ehk putukatele ja vakladele toiduks? Aga ka vakladel on pea otsas, ju need ideed nende mõtetesse siis piinlema lendavadLaugh
Lokster, küsi julgelt ja tõelisemalt, ikka vastan kui oskan, tean ja püüanSmile




Vasta
#50
Kuidas küsida tõelisemalt ? No 1 küsimus siis nii- kuidas su keskmes täitumine ( või vastupidi vabanemine) saavutab ühtluse? Nt. mis-kes täidab hetke tühimikud? A´la naise pesa? Eelmine kehastus? Kuidas saab täius ( kui ta oli ikka täitunud) võrdväärselt minimeeruda keskme suhtes? Noja esoteerikaga jah, võta nüüd kinni. Fakt see ,et kõik eelnev kustub ja me vupsame siia suht mälutuna ja pimedana. Noja meenumine justkui esineb ja on võimalik ,,rännata,, tagasi aga ikkagi. Pigem on siiski meil siuke ,,sünnimuster,, kui eelmiste arengupunktide tipp kusagil sees uinunud. Teadmised ei kandu teadmistena siia. Ehk on DNA-s teatud ,,valmidus,,? Ühesõnaga mitte kõik ,,info,, ei ole koostatav ( ka tagant ette) ainult loogikaga. Palju on selline,,tajutundmuslik,, ega jõuagi päris süsteemses tabeli sisse. Peast-sabani ussikoodid usun ,siiski mitte katkevat, vaid just nii saba-suus terviku-ringina täiustumas. No ega palju vahet polegi mis nimelt see on. Sfäär,ring-pesa või täpike keskel kui minitervik või just kõike ümbritev maxitervik. Suur-väike seal enam rolli ei mängi. Nii arvan ma ise.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat