Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GNOSTILIS-NIHILISTLIK JUMALA KÄSITLUS (Lisatud Joonis: Jumalate Käsi-Kaart)
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

20-04-2019 11:12
Postitus: #76
RE: GNOSTILIS-NIHILISTLIK JUMALA KÄSITLUS (Lisatud Joonis: Jumalate Käsi-Kaart)
Oleneb mis väljaline olend? Aga sama põhimõte peaks kehtib ka mikroenergiate kohta... muidugi aju poolkerasid neil pole.

Tähttetraeederi jõupesade punktid kah piltlikult...

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

(selle postituse viimane muutmine: 20-04-2019 11:16 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

20-04-2019 17:49
Postitus: #77
(20-04-2019 11:12 )pimedus Kirjutas:  Oleneb mis väljaline olend? Aga sama põhimõte peaks kehtib ka mikroenergiate kohta... muidugi aju poolkerasid neil pole.
Teadvus kui selline on üks väljaline "olend", ma oletan. Inimese aju tekkides seondub ka ajuga. Anorgaanilised olendid Castaneda mõttes. Ju neid on veel. Kummitused jms. Mingid jõupesad võivad neil olla küll, aga kas Merkaba mustrile vastavalt, ei tea mina. Ju neid on lihtsamaid ja keerulisemaid.

Brain expedition.
pimedus
Vana kala

20-04-2019 18:25
Postitus: #78
Isiklikult leian et igal teadvuselisel olendil on ka mingi füüsiline enrgia ja vastupidi, igal energiakehal on mingi tasemeline teadvus... ehk neid ei saa täielikult kunagi teineteisest eraldada. See tuleneb olendite ajatust tetraalolemusest, kus pool on energialine (Sotso ja Öko) ja pool on teadvuseline (Ego ja Kulto). Aju poolkeradega seotud algjõudude analoog peaks ideeliselt kehtima ka kõige peenemates teadvus-energia olendites. Arvan et Merkaba kujund on kõige tasakaalustatum ja justkui kasvab välja südamepiirkonnast, samuti sisaldab see endas kõiki teisi geomeetrilisi põhikujundeid. Seega kuigi olendite arengutasandid on väga erinevad, siis reaalselt toimiv algmuster on justkui kõigil sama. Aga algmuster võib üldiselt olla rohkem-vähem balansis või mittebalansis.
(selle postituse viimane muutmine: 20-04-2019 18:30 pimedus.)
Lokster
Tavaliige

20-04-2019 18:43
Postitus: #79
Sellega nõus. Alge kui selline ei oma ebatäiust mistahes vormis. Ebatäius saab toimuda vaid seal ,kus see võimalikuks tehtud. Balanss on nagu looduski-isetaastuv, isetäituv , taastekkeline. Seega kõik sellele vastanduv on juba disbalanss, mis päädib ikkagi algusega. Algete ja allikate hamooniaga. Ebakõla ja eraldatuse vahele paneks mina võrdusmärgi.
Mannu Eemal
u xa ke

20-04-2019 19:31
Postitus: #80
(20-04-2019 18:25 )pimedus Kirjutas:  Isiklikult leian et igal teadvuselisel olendil on ka mingi füüsiline enrgia ja vastupidi, igal energiakehal on mingi tasemeline teadvus... ehk neid ei saa täielikult kunagi teineteisest eraldada.
Siin mina väga kindel ei ole. Puhas teadvus ilma materiaalse kandjata, ma pmst ei eitaks seda võimalust.

Brain expedition.
Naut
katselendur

20-04-2019 22:40
Postitus: #81
(20-04-2019 19:31 )Mannu Kirjutas:  Siin mina väga kindel ei ole. Puhas teadvus ilma materiaalse kandjata, ma pmst ei eitaks seda võimalust.

Kas iga "kandja" polegi suhtkoht ajutine vormistus? Nö. anum. Või kest. Või väljund või väljendus. Kellel-millel iganes. Mh?

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Mannu Eemal
u xa ke

21-04-2019 09:20
Postitus: #82
(20-04-2019 22:40 )Naut Kirjutas:  Kas iga "kandja" polegi suhtkoht ajutine vormistus? Nö. anum. Või kest. Või väljund või väljendus. Kellel-millel iganes. Mh?
Jah, ajutine vorm. Vorm on ajutine, muutuv.

Brain expedition.
Naut
katselendur

21-04-2019 11:16
Postitus: #83
Samas iga vorm tingib teatud sisu. Pane vesi kannu ja vesi omandab kannu kuju.
Nii ka inimene. Saan aru, et Pimedus just selle inimvormistusega ka siin tegeleb. Meie antud kehastuse nähtav ja nähtamatu mateeria. Mida paremini mõistad, seda paremini ka haldad.
Ja ma olen siinjuhul ka tõesti rohkem tema paadis. Ma naudin väga mingeid uusi lähenemisi või vähemalt katsetusi selles suunas.
Mul on vanadest copy-pastedest tiba kõrini. Ehk sellest.
Eitamata pärandit. Kuis saakski.
Kuid... mul on tunne, et aeg on niivõrd palju muutunud, et kõik, mis vähegi kivisse raiutud hakkab juba silmnähtavalt siiski pudenema.
Aeg on lihtsalt muutunud ärksamaks ja... elusamaks. Nähtused, mis enne toimusid kui aegluubis transformeeruvad juba suht silmapilgust.
Tahakski seega püüda seda Hetke. : )

Mannu Eemal
u xa ke

21-04-2019 12:41
Postitus: #84
(21-04-2019 11:16 )Naut Kirjutas:  Samas iga vorm tingib teatud sisu. Pane vesi kannu ja vesi omandab kannu kuju.
Nii ka inimene. Saan aru, et Pimedus just selle inimvormistusega ka siin tegeleb. Meie antud kehastuse nähtav ja nähtamatu mateeria. Mida paremini mõistad, seda paremini ka haldad.
Just. Ja selles ma ei vaidle kübetki vastu, isegi kui ma ise kõigest aru ei saa.
See on minu isiklik kiiks, et ma sellesse inimvormi tarvilikust? vähem kinnitunud olen.

Brain expedition.
Naut
katselendur

21-04-2019 13:25
Postitus: #85
(21-04-2019 12:41 )Mannu Kirjutas:  See on minu isiklik kiiks, et ma sellesse inimvormi tarvilikust? vähem kinnitunud olen.

Sa Mannu... pole kinnitunud? Kiindunud? Et siis oma füüsisesse?
Mina olen aga vist küll. Nüüdjuba. : )
See, et sellekssamaks siinse kehastuse "reisiks" on meile antud siiski selline vägagi omapärases ja ka suht unikaalses vormistuses lihakehaline "kosmoselaev" koos kõiksugu süsteemide ja pardakompuutritega, see ikka... kohati tekitab minust täiesti eufoorilist vaimustust lausa, võiks öelda. : )

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog