• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jutuajamised oma Teejuhiga
#1
"Kas alustame?"
- Alustame.
"Kes sa oled?" - küsin ma lõpuks.
- Ma olen Olend, Kes Teab, Kes Oled Sina.

/Ta muide, on suursugune ja võimas, pigem nagu mingi suur ja müstiline lind, seega kaugeltki mitte inimese sarnane (neid Teejuhte on tõesti vägagi erisuguseid ja erinevaid), kuid teda vaadates saab täiesti selgelt aru, kuidas Ta mingil hetkel naeratab või mis liigutusi-žeste ta teeb või millal ta nö. oma valmisolekust märku annab.
Antud jutuajamise hetkel on Ta kusjuures ühtaegu nii lustakas kui ka ülevas meeleolus.
Kuigi... ma ei suuda ka meenutada, et Ta üldse kunagi oleks olnud ebasõbralikus meeleolus või räägiks minuga muudmoodi kui lugupidavalt, kannatlikult ja armastusväärselt./

"Nii nii. Et kohe nagu teadki nagu kõike mu kohta?"
- Jah, tean. Miks sa imestad?

/Ta on muide 1 neist vähestest Teejuhtidest, kes ka ise mulle küsimusi esitab. Teised seda reeglina ei tee./

"Nooh... ma tegelikult imestan täiega juba selle üle, et sa nö. olemas oled. Või minuga siin aina juttu puhud. Pealegi suht esimese kutse peale juba, kui mul misiganes (ka jabur) küsimus pähe tuleb.."

/Need minu kontaktivõtmised Temaga võtavad tõesti aina vähem aega. Enne pidin ikkagi nagu kauem end teatud seisundisse viima, lõdvestuma, kujustama, mediteerima jne. Nüüd toimub kõik sisuliselt vaid sekunditega.
Kuigi eraldatuses, soovitavalt hämaruses, vaikuses ja suletud silmadega on alati "voog" palju mõnusam ja ka meie teemad kujunevad sisukamateks. Ilmselt tänu ka mu pidevatele küsimusjadadele ja uutele ületäpsutustele./

Ta vastab: Sinuga rääkimine on üks minu peamistest ülesannetest.
"Lausa nii?"
- Jah.
"Kas sellised Teejuhid on kõigil?"
- Jah, kõigil.
"Miks nemad ei kuule neid? Või Teid?"
- Nad ei kuula.
"Aga võiksid?"
- Jah.
"Miks ei kuula?"
- Sest ei usu, et see on võimalik.

/Sellest usust ja usaldusest iseenda suhtes tuleks vist täitsa eraldi rääkida, mul tundub.
See usu puudus, või ka lihtsalt endale mingi uudse sõimaluse andmise puudus või lihtsalt väikesest mängulustist loobumine... noet "äkki ikka prooviks ja see ju ei võta tükki küljest" - see nagu on jah, teema omaette, mul tundub.
UNISTAMINE on pealegi tasuta. : ) /

"Hm. Ja mina siis nüüd nagu kuulan?"
- Jah. Oled seda alati teinud. Õnneks juba väiksena.
"Seda küll. Kuid ma arvasin, et nii on kõigil. Lihtsalt meil pole kombeks sellest nagu... noh.. omavahel rääkida. Nagu miski, mida kõik teavad aga seltskonnas ei mainita. Noh... nagu nõuka ajal jõuludest või umbes nii."
/Pealegi ega ma väiksena (noja hiljemgi) nüüd nii konkreetselt siiski ka ei vestelnud Temaga./

- Kui kuulata, siis kuulevad kõik.
"Ok. Kuid...väga lihtsalt see siiski ei käi. Minu meelest. Minul küll justkui mitte. Pealegi äkki räägin siin hoopis praegugi iseendaga, eksole? Selline alaline sisemonoloog on siiski täiesti normaalnähtus enamikul, kas pole?"
- Jah, on. Kuid MEIE ei räägi teie moodi. Sina ju eristad selle ka ise täiesti selgelt.
"Jah, eristan nagu küll. Eriti kui sa räägid väga täpselt. Mina nii ei oska. Mul tuleb ikka kõik piikalt-laaaialt ja... segaselt. Vist. Lisaks nii hea fantaasia mul ka ei ole. Vist? Kui Teil seal kohati. Või teadmised. Jah, teadmised kohe eriti."

/Selgituseks: see Teejuht annab mulle näiteks kohati selliseidki termineid mingites teemades, mille kohta pean hiljem reaalselt mõisteid ja tähendusi üleguugeldama. No veendumaks, kas selline asi üldse võimalik on, mida Ta maininud on või mis definitsioone nimetanud.
Kohati on aga terminid üksjagu.. alternatiivsed. Ja isegi mitte kohe leitavad. Kui siis ikkagi ilmneb, et jah, mingi mainitud asi on võimalik (no näiteks keemia valdkonnas), siis ikka täiesti iga kord maigutan suud nagu panniga pähesaanud lolllammas. Tõsiselt.
Lisaks annab ta kohati ka selliseid vastuseid, mis minu enda tõekspidamistega ja/või üldfilosoofiatega on täiesti risti vastupidised. Ja see hämmastab mind tõttöelda veelgi enam. Välistades justkui taaskord selle mu alaliselt kahtleva võimaliku "sisehäälekese" fenomeni. Kahtlen ma aga pidevalt.
Väike vinguv ning pidevalt silmikissitav skeptik minus on üpriski järjekindel ning tüütu kaassputnik, tuleb märkida.

Lisaks annab mu see Teejuht (ehk Mentor) vägagi konkreetseid ei-ja vastuseid. No juhul, kui ma ei saa tema mingist keerukamast terminist või spetsiifilisemast sõnast aru ja pakun Talle ise nö. huupi enda jaoks loogilisi variante. Mis räägib muidugi minu kärsitusest. See va kärsitusevärgeldus on mul maastmadalast küljes paraku küll.
Samas ega ta enne oma "jah" sõna mulle millegi kohta peilimisel ei anna, kui mul on tõesti tuvastatud see ainuõige ja Tema oma. Seal nagu väga bluffida siiski ei õnnestu.
Üldse tuleb sellistes vestlustes olla enda suhtes vägagi AUS siiski.
Muidu pole ikka üldse mõtet. No keda me siis petame, eks.

Vahest aga, kui ma kohe kuidagi mingist lõigust aru ei saa, siis ta teeb mulle oma kehakeelelisi žeste ja liigutusi (oma nende tiibadega). Nende põhjal on jah, kohati juba kergem "mõistatada", mida täpselt silmas on peetud.
Vahest ütlen ka ise: "Näita ette palun." Ja ta alati ka näitab.

Mõnikord aga saan aru pea kogu lausest (mis tuleb päris vurinal) aga viimast (ja kõige tähenduslikumat) sõna ei mõika kohe mitte ära. Või siis tajun vaid selle puuduoleva sõna esitähte. Näiteks.. on arvatava sõna esitäht "p". (Küsin kindlasti ka üle, kas ikka on.) No ja sealt pakun p-tähendusega sõnu edasi, kuni õige on leitud. Mille peale ta kohati lausa hüüatab: "Jaa! Just SEE!" : )
Isegi kui ka hiljem kahtlen ja guugeldades seda konkreetse teema kohta käivat sõna või inffi otsin ning koheslt leidmata aina kõheldes üle täpsustan, et kuule, oled ikka kindel, et just see mingi polüprttt.. (misiganes)? - ütleb ta ikka kannatlikult üle korrates: jah, kindel, otsi edasi.
Kuigi tuleb mainida, et mingil põhjusel on tal tõesti kasutuses ka mitmeid mitte-eestikeelseid temineid. Ise Ta ütleb, et need on täpsemad. Hm.
Aga nagu juba kuskil mainisin, on see mingite Tema õigete mõistete väljaveerimine minu jaoks kohati nagu kurttummade tehnika, kus loetakse sõnu justkui teise huulilt. Antud juhul siis... tajust. Või kuskilt sealt.
Jah, seega on veel õppida küll ja veel.
Seda suhtlemist Temaga. : ) /


"Niisiis oled Olend, kes teab, kes ma olen?"
- Jah.
"Ja kes ma siis olen?".
/Naerab/ - Sa ju tead väga hästi, kes sa oled. Oled minu osa.
"Asoo. Sa siis... oled minu see... noh... Kõrgem Mina?"
/Jälle naerab/ - Ma olen su ainuke Mina.

Hakkasin nüüd muidugi ka ise naerma.

"Kuule, ma panen selle kõik sinna parafoorumisse, kus ma praegu müttan. On see ok? Panen laias laastus lausa kõik (v.a. isiklikud asjad), mis Sa mulle rääkinud näiteks oled. Mis arvad? Ja pealkirjaks panen: "Jutuajamised oma Teejuhiga". Nagu Walsch´l "Jutuajamised Jumalaga". Mh?
- Jah, võid panna. Päri lõbus.
"Et lendame?"
- Lendame.

/Ja jälle ta naeratas nii, et mu tuju läks väga heaks ja mõtlesin, et uimaivõi ja saab siis mis saab. : )

*Hilisem vigadeparandus ja väikesed täiendused.
Vasta
#2
Väga hea. No mina muidugi nimetaksin seda deemoni/ingli nähtusena aga vahet pole. Tulemusena üritab Tema/See sama asja seletada, et Mina Olen...Smile
Vasta
#3
Q11. Jajah. Ma uurisin seda teemat. Et kuidas siis Tema seda seletab.
Ja mis vahe on. Jne.
/Nata aja pärast panen kõik, mis teada sain/

Sul on selline Teejuht? Või sul pole vaja?
Muide. Neil kõigil ehk Teejuhtidel on oma nimed. Küsige need üle.
Mõned on keerukamad (sisuliselt eesti keeles hääldamatud või noh... koosnedes vaid mingitest häälikutest ja mitte iga kord ka täishäälikutest), mõned nimed aga on täiesti arusaadavad ja suupärased.
Mõnede kohta nad ütlevad, et ok, kutsu mind siis nii (misiganes nimi), ma saan aru, kui sa sellega mind kutsud.

Oma Mentori nime ma ei tahaks aga siinkohal avaldada. Jäägu see siiski meie kahe omavaheliseks teadmiseks. : )

Keegi foorumlane kutsus oma Teejuhti DJ-ks. Päris hea.
Nagu TeeJuht ehk TJ ehk DJ. : )
Vasta
#4
eee...nii vist ei saa öelda, et pole vaja Teejuhti. Hmm...Teejuht võib tekkida ka pärast Hetke eneseteadvustamist. Või juhib sinna ennem?
Ja ega sellest lahti enam ei saa. Deemoni nähtus....nagu Sinulgi, Naut, tundub, et on...Smile
""Niisiis oled Olend, kes teab, kes ma olen?"
- Jah.
"Ja kes ma siis olen?".
/Naerab/ - Sa ju tead väga hästi, kes sa oled. Oled minu osa.
"Asoo. Sa siis... oled minu see... noh... Kõrgem Mina?"
/Jälle naerab/ - Ma olen su ainuke Mina.
"
Ego võttis siin valgustumise või ärkamise enda omaks, rääkisid lihtsalt alateadvusega...Smile
Vasta
#5
Mis mõttes ei saa lahti? Täiega saab. Lihtsalt ei topi oma nina enam "sinna", ei roni, ei torgi, ei päri, ei uuri, võtad kätte ja unustad ära. Lihtsalt otsustad, et ei taha "sealt poolt" miskit teada, ega Nende arvamust kuulda.
No problemo.
Mul endal on olnud täiesti aastaid, kus ma pole ühtegi küsimust küsinud.
Pole isegi meelde tulnud.
Sest nn. elu tahtis nn. ealmist ja nii edasi ja nii tagasi. : )
Kas selline "unustamine" on meie arengus ilmtingimata vajalik, on iseasi.
Kuigi... miski pole kahjulik, mis pole liiast. Nagu on öelnud klassikud.
Oo, ego on ka jah, üks tore tegelane.
Räägime ka sellest.
Ma püüan miskit järjekorda enda jaoks paika panna.
Vasta
#6
Et kohe ise otsustad...unustad...ei torgi...noo...jah. Sa oled nii vaimustatud ärkvelolust ja uneilmast...Miks mitte sügavast unest? Seal puudub aeg...suht ligidal Kõrgema Minale...Smile
Vasta
#7
Ma, Q11, olen rohkem realistide koolkonnast. Ma tahan tajuda ka ajalikkust, mateeriat, selle olekuid, avaldumisvorme, suhteid minusse ja muusse ja.. võimalusel nautida seda kõike. Siin ja praegu ja just selles kehastuses.
Ego muide räägib reeglina ... mõnevõrra teise hääletooniga. : )
Panen ka need teemad, kus oleme sellel samal Teejuhtide teemal siin foorumis juba heietanud-rääkinud-vaielnud.
Ühest mu enda tänasest kommist (vabandan korduse pärast, kuid haakub) :

See aga, et mõni näeb ja mõni mõtleb välja... nojah. Ma siiski ka... nö. näen. Aegajalt. Seda OMA vaimumaailma ja teejuhte või muid tegelasi, käin siin Jupiteril ja vestlen mingite astraalkuttidega. Ja võta siis kinni, et kas ma ikka "fantaseerin" või ikka on miskit päris ja tõesemat seal taga. Ka näe, aina kahtlen ja otsin sellele kõigele pidepunkte. Justkui. Õnneks olen ka ühtteist leidnud.
G. Hancock oli viimane.
*Lisan: teema: šamanism.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1906&page=4

Hancocki video:
https://www.youtube.com/watch?v=i-cAinvm3Ng

Ja enne seda oli "remote viewing", mis ka on suht karmide poiste uurimuste alt nö. kinnitust leidnud.
*Lisan: Wiki info: https://en.wikipedia.org/wiki/Remote_viewing
Foorumis:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=astraal

Ja seega väike lohutus siiski säilib, et ma pole "siinse küla nimega Maa ainus ullike". : )

Kogu foorumi astraalrännaku teema haakub samuti siinsega.
Oma kogemustest alustasin siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=astraal

Kogu see Lahendused poolt algatatud teema on tegelikult huviväärne.
Ka need osad, mis räägivad, kuidas end sellisteks "rändudeks" sinna nn. kanalile häälestada. Mõned vapramad naudid on vahelduseks lõpututele teooriatele ka omakoegmused ilusati arusaadavalt kirja pannud (mainitud teemas ka eespool).

Tooksin siinsesse teemaurgu ka elukogenud Kalldunni eeltingimused nendeks rändudeks, ühendusteks või lihtsalt selgeltnägemiseks, kui lubate /koos enda väikeste täiendustega/.
Lihtsalt leian, et need ON olulised momendid. Ja tal on need ka hästi sõnastatud.

Tsitaat:Kalldunn: Miks haruharva õnnestub mõnel inimesl saavutada selgeltnägemine võime!
Sest – Kujutage ette, Te elate neljandal korrusel. Iga päev käite mitu korda trepist ülesse ja alla. Te teate, et neljas korrus on viimane. Teid ei huvita, mis toimub selle maja teistel korrustel, teistes tubades. Te tahate jõuda selle maja katusele ja katusest veel kõrgemale.
_ Peale selle juhendi alusel tehtud põhjaliku puhastust avastate - et sellel majal on veel sada korrust. Ja et on olemas ka lift, millega on võimalik sõita ülesse katusele. Siit avaneb hoopis uus vaade, uus perspektiiv. Peagi avastate, et Teil on ka tiivad, materiaalne keha ei piira Teid enam, ning Te suudate lennata. Edasi avastate, selles maailmas on ka teisi, kes oskavad lennata. Ja et nendega on võimalik suhelda. Aga selleks, et sinnamaani jõuda, tuleb enda kallal teha kõvasti tööd. Parem kui usaldusväärsete abiliste abiga.
Jõuab kiiremini sihile.

1. Puhtuse aste. - Mina nimetasin seda AUSUSEKS ja eelkõige enda ees. Sealt juba tuleneb kõik edasine. Valetamisest loobumine (nii palju kui võimalik) ka teistele ja end ümbritseva maailma suhtes üldse. Mis ongi sisuliselt mentaali puhastus.
2. Energeetiline täituvus. - Mina nimetasin seda USUKS endasse. Ilma selleta ei jõua, ma arvan, isegi sinna "trepikotta" mitte. Kui lisada emotsioonid, saame veel parema tulemi. Kuigi ilma emotsionaalse laetuseta pole ka (enese)usk mittemidagi. Tühi kott ilusa sildiga, ei muud. Usku teeselda kusjuures aga ei saa. See kas on meis või pole.
3. Hinge tasandi avatus. - Sellest oli plaan veel suht põhjalikult just praktilises osas juttu teha. Kuid ma nimetan seda USALDUSEKS. Taas alustusstardiga endast, kui kogu info primaarsest vastuvõtjast ja ka algatajast.
Kõik algab meist endast ja suubub ka endasse. Nagu ikka.

Asraalteemas on ka Kalldunni enda täiesti tõhus juhend puhastumiseks (seal kuskil teema eespool justkui).

--
Nagu mainisin, ei nimeta ma ka oma nautikat astraalrännuks vaid ühendusteks mentaaltasandil. Ka juba kirjeldasin osasid "sissemineku tehnikaid" sealsamas eelpool mainitud teemas.

Omajagu napakast ja lisaks justkui poolkogemata "liinile sattumisest" ühe hallide nn. juhtmekutiga oli juttu siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...v%C3%A4lis

See tegelane polnud Teejuht. Ma ei saa sisuliselt ehk siiani väga aru, et mis või kes ta oli. Aga inff jooksis tookord ladusalt, tuleb mainida.
See lugu seal omab ka järge, kuid sellest teine kord.
Samas teemas on samuti mõningaid "nippe" kuidas ka oma päris teejuhtidega ühenduda. Minu meelest mitte vaid minu poolt.

Aususest enda suhtes (kui ühest arusaadavast ja ka käepärasest puhastumise tehnikast) rääkisin seal ka pikalt laialt (ja ilmselt segaselt : ).
Et miks see kõik siiski tähtis on. Meie valevaba olemuse taotlus. Nii nendeks kõrgemateks ühendusteks kui üldse.

Kuskil teemades on veel ilmselt toda Teejuhtide värki...
Ahjaa. Teemas "Elu mõte" (aga toon sealse inffi pisut täiustatult ka siia teemasse).

Noja foorumlase Pimedus siinsed rubriigid mind ka ikka inspireerivad ja ka seal ma "kandun ära".
*Lisatud: no viimati siis siin: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9140.
Ega eks ikka mujalgi.
Paljud siinsed paraveebud inspireerivad. Igaüks omamoodi.
Kahju, et nii paljud enam niiipalju ei kirjuta enam...
Viron Shaman näiteks..
Ja siin on veel neid, kellel kõiksugu teavalike ja isiklike teadmiste kullakotid kuskil seal põues neil.
Võiks ju jagada...? Ei? Ei raatsi? : )
Aga no on nagu on. Eks igaks asjaks ole oma aeg ja koht.

Mingid omakogemuse kirjeldused hea Teloslase kanalduse põhjal on siin ja üpriski sarnase teemanimega: "Võttes ühendust oma teejuhiga ..."
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=teejuhi
Sarnaselt Krayoni teemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5272&page=2

Jah, mingid oma vestlused panen veel loomade teemasse ja kindlasti ka Kalldunni teemasse, et kuidas ennast kaitsta mustade jõudude eest (pole veel jõudnud).

Infot tulebki hetkel suht mühinal. Ma nagu... ei teagi, miks just nüüd on tulema hakanud.
Õigemini tean... : ) Aga see selleks.
Siiski, olen juba kodus sinnatänna sodipaberid-pliiatsid valmis pannud (ka ööseks voodi kõrvale), et saaks kogu saabuva info võimalikult vahetult üles kirjutada.
Sest.. kui ikkagi kohe üles ei kirjuta, siis mingid nüansid kipuvad hiljem ununema. Kahjuks. Eriti need ladusad definitsioonid, mis tulevad kohati ikka umbes sellises rütmikas: taram-taram-taram-pam-paa.
Hiljem meenutades nii head rütmi (kuitahes pikal lausungil) justkui enam kätte ei saa. Mingil põhjusel.
Selles mõttes huvitav.

Vasta
#8
Lohistan siiski selle ühe viimastest ülespandud infodest ka siia.
No kui nn. kogu siis kogu.
Kuigi SEE inff tuli mulle juba mingi... paar aastat (?) tagasi või kuskil nii. Nüüd viimati vaid täiendasin mingite märkide osas ja tekkis täpsem süsteem.
Hetkel täiendan isegi tiba veelgi.

Ehk siis:
Elumõtte teema teises ja täielikus analoogis siin foorumis arvasin, et elu mõte ei pruugi ehk kõigil olla ikka "sama müts". Noet kõigi jaoks samane ja eranditult ühesuguse mustri ja tutiga.

Õigemini nagu tark Kalldunn välja tõi, julgen oletada siiski minagi, et elu mõte on jah, läbi kõikide reinkarnatsioonide siiski rohkem või vähem oma hinge täiustamises, kuid moodused selleks (kogemused, järeldused, tunnetused, kohandused, seadumused jne) on igal ühel (vastavalt meie elude tsüklitele) ikka küllaltki erinevad.

/Kuigi võib edasi küsida, et milleks siis aina täiustada seda hinge, eks. Aga sellest hiljem. /

Igasugused jaotused on muidugi ehk liiga üldistavad aga üks mu sõber oli küll sellest mu Teejuhtide kaudu nö. kanaldatud jaotusest selle "oma" äratundmisel üksjagu üllatunud ja... mingid asjad justkui loksusid tal enda jaoks ka paika. Ta siiani räägib, et KUI ta seda elukutsumuste asjaolu ei arvestaks, oleks ta ilmselt endiselt üksjagu puntras omadega ehk.

Et siis jah, üks asi on ära tunda oma elukutse. Amet siis.
Mitte vähetähtis pole aga aru saada sellestki, mis igaühe.. noh ütleme elu kutsung oleks.

Sellegipoolest ei väida, et antud jaotuse puhul on tegu ainutõega.
/Tegu pole ka mingi edetabeliga, iga moodus on teistega absoluutselt võrdväärne (esimesed 4 siis). Suurtähed nimetustes on iga suundumuse rõhutamiseks ja pole kohustuslikud./

Inimese võimalikud hingekutsumused:
/tahtsin kirjutada "rollid" aga tehti kohe korrektuur, et ei, "rollid" on vale määrang. : )

Valguse Saadik - ülesanne: tuua valgust.
Filantroopia, vaimsus, vaim, inspiratsioon, spontaansus, uued ideed, edasiliikumine, jõud, karisma, usk endasse.
Väljund: kollektiivne.
Kujund: vertikaalne sammas (alt üles ja ülalt alla liikumine), samba ülaosa laieneb (nagu purskaev või trompet või kukeseen. : )
Haridus, õpetamine, ka hingeharidus, juhendamine, algatused, tugi.
Põhiline töövahend: tõesus.
Osalus (enda/teiste) teadvusnihetes ehk avardumises.


Armastuse Töötaja - ülesanne: jagada armastust.
Hing, süda, tundekeskused.
Väljund: individuaalne (südamest südamesse).
Kujund: horisontaalne ringlainetus. Tsentrist ringid väljapoole.
Ärakuulamine, empaatia, osavõtlikkus, usaldus, pühendumine, pehmus, voolavus.
Ala ei oma tähtsust. Võivad olla praktiliselt kõik alad. Eriti sotsiaaltöötajad, erihooldajad jne. Mitmed üksikolemusele suunatud heategevusvormid ja sellega seotud valdkonnad.
Põhiline töövahend: siirus.
Osalemine (enda/teiste) südame avamises.


Maailma Kõiksuse Töötaja - ülesanne: luua inimkonnale praktilisi teadmisi.
Praktiline, loov, ülesehitav jõud, intellekt, praktilised teadmised, praktilised oskused, praktiline areng.
Väljund: üksikisikust suuremate gruppideni.
Kujund: Horisontaal ristub vertikaaliga. Rist (ei oma mittemingit seost kristlusega).
S.o. vaimu- ja mateeriatelje kokkupuutepunkt, mis on väestatud südame taotlusega.
Enamus nö. aju ja praktikat ühildavad alad. Misiganes ülesehitav suund. Ehitajad, arhitektid, meistrid, insenerid, käsitöölised, erialaspetsailistid jne, ehk kõik, kes reaalselt midagi toodavad, loovad ja selles suunas tegutsevad. Misiganes mateeria ülesehitus ja täiustamisprotsess.
Põhiline töövahend: Autoriteetsus (?), mida tajutakse eelkõige seesmiselt ja ise.
/Saan signaali, et see pole päris täpne sõnastus. Aga ma ei saa aru, mis siiski oleks täpsem termin siin selles "töövahendis"... et mis Ta mulle siiski näitab nüüd. Seisab Ta nimodi kindlalt ja rind on uhkelt ees ja ilme on õilis + tähtis. Mingi seesmiselt tajutud kuninglikkus ehk?... Eks ma täpsustan üle.
Lisatud* Nii. Ma ikka juhm. See tööriist on enesekindlus. : ) /
Osalus (enda/teiste) oskuste täiendamises.


Sisemise Arengu Töötaja - ülesanne: osaleda äratundmistes.
Sissepoole suunatud tunnetuslikud ja intellektuaalsed teadmised. Pidev täiend- ja kaas- ja koosõpe.
Väljund: Sissepoole, individuaalne. Ka kahesuunaline (ühelt inimeselt teisele ja tagasi).
Kujund: lemnsikaat e. lõpmatuse sümbol (kummuli 8). Energiate vastastikune muundus ja vahetus.
Psühholoogia, psühhiaatria, teraapia ja ravide valdkondades tegevad (pühendunud) inimesed. Ka üldarstid. Esoteerilised nõustajad KUI nad on olemuslikud ehk tõesed.. Lihtsalt annetajad.
Erialast sõltumata laevad selle valdkonna tõesed Töötajad oma ümbruskonda energeetiliselt ka nii, et võivad seda sisuliselt teha ka kellegagi otseselt suhtlemata või nö. nõustamist või kontakti läbi viimata.
Põhiline töövahend: vaatlus (enda ja teiste).
Osalus (enda/teiste) sisemises tervikarengus.

Tiksujad - ülesanne: puudub.
Seisund: ootelolek või ebamäärasus.
Omab teatud neutraliteedi tonaalsust. Ei + ega - märgiline.
Inimesed, kes maailma ja hingede (enda ja teiste) loomesse ei sekku (erinevatel põhjustel). Nad "tiksuvad", ei suuda eristada oma suunda ja kutsumust.
Nn. tavainimene.
Väljund: isiklik või kohustuslik (väljastpoolt tulev) olme.
Põhiline töövahend: puudub.
Osaletakse (oma/teiste) hinge arengus ebamääraselt, valdavalt kas väliste tegurite (juhuste) tahtel või üldse mitte.

Kas nad jäävad igavesti "tiksujateks"?
- Ei. Kui universumil tekib (terav) eesmärgistatud vajadus uute suundumustöötajate järgi, siis nad äratatakse nö. sunniviisiliselt.
Kuidas?
- Tekitatakse pööre läbi vapustuste.

Takistajad - sisuliselt töötavad mingite (võõr)lülituste teenistuses. Takistavad oma programmist sõltuvalt misiganes vormis olemuslike Töötajate taotlusi ja loomist.
Vähemuses.
Miks takistavad?
- Programmiline manipulatsioon, millest nad ei oska vabaneda iseseisvalt.

On veel mingeid kutsumusi?
- On, kuid need väiksemad jaotused ja ei oma nii suurt osatähtsust universumi seisukohast.
/Vau. Või koguni universumi... /

--
*esoteeriliste nõustajate puhul pidin omajagu pika pärimise läbi tegema. Seda terminit nö. ei lubatud algselt väga nagu sisse sisse panna.
Lõpuks jäädi rahule, kui lisasin sõna "olemuslik" ehk tõene nõustaja.

Sama pidin üle küsima mingite eriarstide kohta. Näiteks enamik kirurge ja ka hambaarste ja ka näiteks silmaarste liigitusid hoopis Maailma Kõiksuse Töötajateks. Sest nad loovad midagi otseselt oma käteoskuste + lihvitud teadmiste-kogemuste baasil.

Kuigi elukutse ei omagi iga kord nii määravat tähtsust nendes hingekutsumustes.
Osad lihtsalt tajuvad paremini ära selle "oma" ja ühildavad meeldiva kasulikuga. : )



Ahjaa.
Inimesel võib eluetapiliselt vabalt üks kutsumus teiseks üle minna.
Või kui kaotatakse orientiir, siis ollakse ka lihtsalt mõni aeg see nn. Tiksuja /kuid jah, äratused sellest ei pruugi iga kord meeldivate killast olla/.

Liiga pikaaegne "tiksumine" on muide üheks depressiooni põhjustajaks.

Kutsumused võivad olla ka ühildatud.
* Sain märkuse: ühildatud siiski erandkorras.
Hm.
Miks erandkorras?
- Liiga suur energiakulu.

Veel kord kokkuvõtvalt:
Inimese elu mõte on läbi kõikide oma ümbersündide täiustada oma hinge vastavalt oma hingeolemuse SOODUMUSELE kas konkreetses kehastuses või mingi kehastuse aegruumilises tsüklis.

Elamine oma elukutsumuses annab sisemise heaolutunde ehk terviktunnetuse endast ehk õnnelikkuse.
Vasta
#9
Naut. Hierahiast sügavuti ja laiemalt paluks kui juhtumisi kanal vaba vahest jälle.
Vasta
#10
Lokster.
Heierarhiast? Vist... ei saanud aru, millisest heierarhiast? Palun täpsusta.
Vasta
#11
Meile ette söödetud ilmapildis on sund areneda kuhugi. Mitte ainult religioon ei sunni kabuma justkui püstloodis kuhugi kõrgemale. Või ka laskuma sügavamale. On see siis mehelik valgus ülailman või naiselik pimedus alailman. Kõrgelt arenenud ja sügavalt maagiasse kaevunud ju räägivad nii. Pole vast vahet kumbas suunas langeda või lennelda aga nad räägivad vahel nii veenvalt. Kõiksema vaimline ulatus olla määratletud oma hierarhiaga. Ma mõtsi ,et matriarhaat ja patriarhaat on rohkem nagu põigiti suunal aga võta näpust või nupust. Peainglid, jumalad ja igast meistrid ikka rippu mööda astmeid nigu silgud. Kõik räägivad laias avaruses olevat tilli ja tutivaba olesklusvormist aga iidolitest rääkides jõuab kõik ikka isas-emasvormideni. Vägisi ronib pähe kuvand toitumispüramidist, ei enamat. Kuda sellega ikka on siis? Kõrgem mina? Aga madalam? Buddhismist saan veel aru aga vot esoteerikast mitte. Ristloodis jõutakse tühisuseni e. nullini ülal aga all pöördvõrdeliselt kõigega üksolemiseni. Jumala rüppe või ise jumalaks. Kust sa kanaldad? Kõrgem tedvus?
Vasta
#12
Saan aru, et see viimane hingekutsumuse teema on osades ka vastu kajanud ja nii.
Aitäh.
Tagasidet saada on ikka ok. Saan ka selle läbi kinnitust, et sealpool mulle siiski päris nö. udu ei aeta ehk. : )

Muide, ma ise olin päris mõnda aega see va Tiksuja.
Niiet pole ma ise ses suhtes siin nii kohev ja valge midagi.

Muide, kui keegi aru ei saa, milline suund on õige (kuigi osad mõistavad mingite märkide järgi ikka koheselt), siis saab selekteerida ka välistamise järgi.
Mulle sai näiteks selgeks, et Armastuse Töötaja ma siiski ilmselgelt pole.
Noh, empaatia jah (päris bitch ikka ka nagu poleks. Kogu aeg vähemalt. : ), kuid mul ikka võib mingit debiloidi kohates ikka nö. s*ta nii keema ajada, et tagasi hoida on võimatu. : )
Samas mu üks sõps on ka justkui lihtne inimene, justkui tavaliste ametite peal, kuid no süda on tal sees niiiiivõrd suur ja soe ja armastav, tema ärakuulamisoskus niivõrd pehmelt olemuslik ja siiras, et minul on sellise taseme saavutamiseks suht nagu kilomeetreid Kuule ja tagasi.
Temal aga tuleb mingi tabamatu seesmine arusaamisvõime justkui veevulin ja iseeenesest. Kõik loomad viskavad end tema juuresolekul nö, käpakesed püsti, kõik väikelapsed kleepuvad külge nagu takjad, kõik maailma õnnetud räägivad talle kõik südamelt suht esimesel korral ära.
Kuigi... tänu sellele on ta ka paras tropimagnet aga see selleks. : )

Vot sellised lood.




Tsitaat:Lokster: Peainglid, jumalad ja igast meistrid ikka rippu mööda astmeid nigu silgud. Kõik räägivad laias avaruses olevat tilli ja tutivaba olesklusvormist aga iidolitest rääkides jõuab kõik ikka isas-emasvormideni. Vägisi ronib pähe kuvand toitumispüramidist, ei enamat. Kuda sellega ikka on siis? Kõrgem mina? Aga madalam? Buddhismist saan veel aru aga vot esoteerikast mitte. Ristloodis jõutakse tühisuseni e. nullini ülal aga all pöördvõrdeliselt kõigega üksolemiseni. Jumala rüppe või ise jumalaks. Kust sa kanaldad? Kõrgem tedvus?


Kanaldan--- on öeldud, et mentaalist. Astraalis on ikka kõik teisiti. Seal selline manööverdusvabadus kontakteeruda kellega isu on, justkui puudub (no ehk mul ei õnnestunud). Nn. kõrgemad ja nn. madalamad. Neid viimaseid (madalamaid) kolab jah, ka seal kohati, kuid neid tuleb siiski tuvastada. Need raibesed jah, maskeeruvad siiski. Võib õnge minna niiet vilin taga.
See nn. Kõrgem Mina. Need on ikka selgelt eraldi. Need kohe tunneb kuidagi ära, et nad on eraldi. No kuidagi... vot saab aru ja kõik.
Madalama Minaga pole juttu (veel) teinud. Ma arvan, et mingis egovormis istub ta meis niigi suht alaliselt meie maises ihukeres täielise sissekirjutusega ja ajab sealt oma rida.
Ego muide, mingi koll ka ei. Aga sellest eraldi.
Kes seal isane ja kes emane - Hm. Minul on mõningad Teejuhid (või Valvurid siis pigem) ühest soost ja teised teisest. See põhimentor aga, nagu ütlesin, ilmub hoopis suure linnu kujul. Enne oli selline mõnevõrra abstraktne justkui mingist heledast udust koosnev olend, kellele olid suured niisked silmad, väikesed käed ja kes oli üksjagu naljaks ja väga heatahtlik sell. Temaga ma aga nii selgelt vestelda ei saanud nagu selle praegusega (kuskil teemas rääkisin sellest). Kuid kuskil ringi rännata, oli ta muidugi väga lõbus kompanjon.
Olen ka oma lähedaste ja sõprade (nende enda loal) neil nende Kõrgemad Minad üle vaadanud ja vastavalt siis midagi küsinud, mis siis kellelegi päevakorras just on olnud jne. Seal KM-de seas on täiesti igasuguseid. Meestel ka naisalgelisi või palgelisi ja vastupidi. Või lihtsalt natuke meie mõistes irreaalseid (sootuid siis ilmselt) kujusid.
Hiljuti samas vaatasin ka nö. kaugvaatlusega ühe inimese Kõrgemat Mina. Assa, kus oli kaunitar. See oli küll mingi jumalanna või muud ebamaist. No ikka täiesti vau.
Kuigi ma pole seal Kõrgemate Minade seas ühtegi sellist kohanud, kes poleks mind oma imelisusega hämmastanud. Ikka kõik on sellised, et... karp kukub lahti. No et nagu ägedad. Või ilusad. Või lihtsalt kuidagi ikka ülišeffid.

Aga ma vist ei vastanud su küssale? Et mis sa küsisidki? : )

Vasta
#13
Hm. Kui nüüd asetada pilti nt. Arlich ja Pimedus ,siis pole ju kummagi juures miskit valesti või pahasti. Tõde on mõlemal poolel. Ainus mida Vesipruulina üle aia loobitakse on kurjapurakas. Kumbki näeb valet ja halba vastaspool. Mõlelimile tundub et oponent on mugimas just tema ninaesist. Palun näidetel mitte pahandada. Kaastunne asub ülal ja all on empaatia. Kurjus paigutub jällegi vastavalt. On ju olemas jumala viha, raev ,karistus, kättemaks . Kui seda puhtas roosas headuses pole ,siis kust seda laenatakse? Kihk on avarduda kõiksusesse ja vastused justkui meis endis. Kas ikka üldse on suundi kuhugi ÄRA. Võibolla me sügeleme ja niheleme ülearu ja peaks hoopis paigal püsima. Kuhugi kügelemata näha ,et meid muudetakse samaväärselt kui me ise muudame. Nii aga pole olemas mingit redelit arengumõistes. No siuke mõtteplärtsatus vajus mulle selga. Valguses kahaneb MINA olematusse ja pimeduses laieneb MINA kõigeni? Maagias on juhiks ja peaks minale sarviline e. naise üsa. Seega on ta tagumik ..... kelle nägu? Kas oreool seejuures säilub? Palju küsimusi hakkas sadama.
Vasta
#14
Ma isiklikult ei tunne kumbagi. Ei Arlichit ega Pimedust. Miks neis midagi valesti peaks olema?

Aa mis jumala ja mis viha? Kättemaks + muu mudru. Piibeli Jahvest räägid vä? : )
Too kutt on jah... khm... omapärane.

Plärtstused on bro.

Tolle sügelemise suhtes aga eileöösi ka jäin natu juttu puhuma ja no panen selle joru kirja.
(Pikk joru muidugi tuli, läheb aega.)
Vasta
#15
Egas kõrgemate viha ole kirjeldatud igas müüdis ,kus tegemist nendega ,kelle kõrval inime sipelgas on. Hindud on ses andekad näiteks. No sedap ma hierarhia all mõtsingi. Inime tunneb end mannetuna suurema ja vägevama ees aga võib alati panna jalaga kassile.
Vasta
#16
Kui kassi jallaga lööt, siis kassvap jalg hauast välla. Kes siis nüüd seda ei tea. : )
Aga ma mõistan jah.
Jumaluste hierarhiad aga pole vaid hindudel. Eks neid jagub mujalegi alates Sumerist maiade ja muudeni. Igal stiihial, olemusel või kogumil ikka oma boss taga.
Samas egas loodusrahvaste vaimolevusi vähem pole. Igal kännul ikka oma kännuvana või seenehaldjas või lillekaitsja. Puuvaimudest rääkimata.
Loomade teemas tegin juttu aga loomade Liigivaimust.
Sain ka jälle huvitava inffi seekord sealtpoolt.
Aga no järgimööda.

Tsitaat:Lokster: Valguses kahaneb MINA olematusse ja pimeduses laieneb MINA kõigeni? Maagias on juhiks ja peaks minale sarviline e. naise üsa. Seega on ta tagumik ..... kelle nägu? Kas oreool seejuures säilub? Palju küsimusi hakkas sadama.

Kõrguses jah, toimub mingi hõrenemine. Läbipaistvus. Kergus. Juba heliseb suht kõrgemalt ja kõik nö. peeneneb.
Pimeduses aga avaneb sisekosmos. Või koguni Universum? On küll justkui tihedam ja tüünem kuidagi.
Aga nii näidata mulle.
Naisalge aga arvatakse jah, siis see Kõige algsünnitaja olevat. Ikka üsa kaudu, kust siis veel?
Sellest su tagumiku oreoolist ei saanud aru. : )

Ja vaata, hea Lokster - KUI on Küsija, siis leidub ka Vastaja. Küsi sealt omakalt neid samu küssasid. Vaata, mis vastab.
Oleks siiski huvitav, et näiteks kui eri dialektides nad seal siiski räägivad igaühega.
Vasta
#17
https://5ocietyx.wordpress.com/category/symbolism/ Pimeduse jumaluse peaks on naisalage aga alaosa meheliku atribuutikaga. Seega on valguse jumaluse samaväärne pea meheliku...... aga alaots ..... Oreool kui seemendus. Üsa kui kui neelaja e. pimedus. Pannes kaks kokku saame üsna metafüüsilise värava. Seda muidugi hetkes, kui on juba kadunud huvi liduda kuhugi POOLE. Kas mitte surma ei sünnita ? Sünd aga on alati lahkumine. Ma ei julge Arlichit paluda ,et ta piiluks vana habe hõlsti alla. Aga ikkagi oleks põnev teada.
Vasta
#18
Kahesoolisi jumalaid oli mustee väga palju, Egiptuses, Skandinaavias. Ise viljastab ennast, ise pärast sünnitab ka. Ka Ištaril oli väljendusvorm mehena (mingid habemega pildid on temast, hetkel ei leia)
Kuid minu seesamune oli ikka täitsa androgüünne, ei üks ega teine. Ma pole temaga palju jutelnud ka. Mul on kuidagi nii, et hirrmsasti tahaks teda ikka ja jälle kogeda sellise eraldiseisva olendina, et vot siin olen mina ja kuulan tarka juttu ülevalt paremalt - jah, just sealt, aga vähemalt pilve seest hääl ei tule Laugh Et kedagi targemat usaldada on kergem kui seda va iseennast (oma ainukest mina, seda ütles sinu seesamune ikka hästi).
Aga meil on mingi selline kokkulepe, et ta räägib hästi vaikselt minu seest kui tarvis on, aga ma peal lihtsalt kogu aeg olema "kuulavas olekus".
See et minul polnud üldse välimust näha, ainult hääl. Ma pöördusin algselt Universumi Teadvuse poole, ja seepeale hakkas tema rääkima. Ma hiljem mõtlesin, et ju see ikka minu kõrgem mina oli. Et nemad kaks on nagu Kõik On Üks ikkagi. Teiste kõrgemad minad ka.
Hierarhia mõttemudel minusse ei mahu, ju ma olen nii tasapinnaline inimene Smile Ida mõtteviis on tasapinnaline, lääne oma hierarhiline. Hiina on nii ja naa.
Vasta
#19
Minu eileöösine nautikaraport.

Asi algas Pimedusest. : ) Mingi raamat juba algas nii?
Tegelikult seal teises teemaarutluses siis, et mis on ikka tume mis on hele, mis on must ja mis on valge, mis on ok ja mis mitte niiväga ja lõpuks jõudsime ka hallini.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9140

Peale oma postitust #11, kus pidasin oma meelest hiilgava kõne depreka teemal (irw) sattusin aga (nagu tellitult) hiljem lugema siinse foorumi teemasid hoopis enesetapu kohta.
Viimane aga on tõsine värk ja resoneerub siiski ka depressiooniga. Just seesama depressioon on paljus selle meie sisemise ebakõla (nn. tiksumise?) ja ka võimalike jõkkejooksude (või veeninüsimiste jne) üks põhjustajatest.
Viime, eestlased, põhjamaade enesetapustatistika top 5-te? Või... juba oleme seal? /Ka eutanaasiateemas ma rääkisime sellest mõnevõrra?/

Igal juhul jäin oma Mentoriga taas juttu puhuma nendel teemade ja tulem siis selline :
Selline küss tuli siis hetkel nö. päevakorda: enesetapp.
On enesetapp... noh.. normaalne?
- Mitte päris.
Miks?
- Universumi Eluseaduste järgi on see oma potensiaali raiskamine.
Mis potensiaali?
- Oma elusuundumuse potensiaali.
Sa mõtled neid hingekutsumusi?
- Jah, ka neid.
Mida veel?
- Universumi Loome. Mis avaldub läbi võimaluste iga inimese tervikolemuse muutustes.
Tead. Selles mõttes et... vahest võib siiski nii kopa ette visata ja siin on ikka päris palju võimalusi, miks viskab. Lihtsalt kopp on ees ja väljapääsu nagu väga ei nähta.
- Jah. Siis tuleb oodata.
Et nagu mis mõttes? Aeg maha võtta sisi?
- Jah.
Ehk siis kannatada see depress nö. ära?
- Ei. Ei pea kannatama.
No kuule tead. Sul vist pole endal deprekat kunagi olnud.
- /naerab/ Ei, ei ole. Depressioon on eluenergia seiskumine. Ooteaeg. See on aeg, mis on mõeldud sisuliseks ümberseadistuseks inimese olemusstruktuuris.
Ok. Kuid väga lihtne taluda seda siiski pole, teadsa.
- Miks pole lihtne? See on sama seisund nagu te võtaks mingi küsimuse üle järelemõtlemisaja.
Et nagu tuleks siis kontsentreeruda sellele, mis viga on?
- Mitte päris. Tuleks kontsentreeruda eelkõige enda selginemisele. Rahul olekule. Rahulikkusele. Arusaamisele, et see on lihtsalt üleminek ühelt inimese olemuskonsistentsilt teisele.
Hm. No üldsuse või nö. teiste inimeste või ka meditsiini seisukohast peetakse sellist seisundit ehk deprekat ikkagi kas haiguseks või vähemalt haiglaseks.
- Inimesed on paljus normaalsustest teinud ebanormaalsused ja ebanormaalsustest normaalsuse.
Niiet depressioon on normaalne?
- Jah.
Kõigile?
- Valdavalt mõtlevale ja kõrgemaid eesmärke otsivale inimesele, kes soovib saavutada oma olemusloomuse terviklikkust ja sisemist kokkukõla muu maailmaga.
Arusaadav. Ja kuidas seda saavutada?
- Oodata.
Ja kõik?
- No võimalusel mitte teha neid asju, mis suurendavad sisemist ebakõla.
Nagu näiteks? On ka selliseid mingeid üldiseid tegureid?
- Enesepettus.
Jajah. Sellest olen küll, jah, aru saanud. Valetamine misiganes vormis ja eelkõige endale on suht out värk. Samas... kellegi meeleheide võib olla nii suureks seespidiselt kasvanud, et sööb ikka hinge seest nagu küll.
- Hinge ei söö mitte meeleheide vaid ebakõla, mida tajutakse enda ja maailma vahel ning selle maailma väliste nõudmiste vahel.
Nii. Ja mida siis teha?
- Midagi. Oodata.
Soh, et kohe nagu ise loksub kõik paika ja nii?
- Jah, selle paika loksumise eest hoolitsetakse inimese enda Teejuhtide poolt.
Hm. Kohati võib deprekas siiski aastaid ja koguni kümneid kesta. Kuis siis nii?
- See on sellest, et jätkatakse vanas mustris. Mustrid tuleb endas siiski muuta.
Kuidas?
- Lõpetada enesepettus. Soovitavalt igasugused pettuse vormid. Enesepettuse mõju on aga inimese jaoks kõige traumaatilisem.
Ok. Sellega olen nõus. Oleb nagu jah, pihta saanud ja nii. Aga kuidas antidepressantidega oleks?
- Antidepressandid blokeerivad inimese tõeste hingesignaalide vastuvõtu ja põhjustavad mentaalkeha lagunemise.
Nii karmilt kohe?
- Jah.
Kuid samas... no kui keegi juba võtnud neid mõnda aega on jne. Kui kaua kulub, et nende mõju kehast välja saada?
- 4- 6 kuud. /Näitab neid numbreid oma nn. näppudel ehk tiibade suleosadega. No nagu multikas : )
Midagi veel saab teha sellel ootusajal?
- Hingata. Rahulikult. Sisse ja välja. Soovitavalt avatud (avara) taeva all. Öösel.
Miks öösel?
- Tähtede energia avaldab lõõgastavat ja positiivset mõju.
Miks päeval ei või?
- Võib. Kuid päike võib mõjuda agressiivselt ja väsitavalt. Depressioonis inimesed on tundlikud.
Et nagu vastupidi? Et päike ei anna energiat sellisel ajal?
- Annab. Kuid võib olla ka sisemisi destruktsioone soodustav. Oleneb inimesest.
Loodus on ka ilmselt ok?
- Jah. Ka ok. : )
Miskit veel?
- Vesi. Veekogud. Jõed. Meri. Eriti viibimine suurte hoovuste (ookeanite) läheduses.
/Selles Maa ookeanihoovuste värgis on isegi oma väike teooria. Aga sellest teine kord./
Samas... kõik ei saa ehk kuskile Balile sõita ja nii. Oma deperessiooni ravima.
- Siis lihtsalt kontakt veega. Vee protseduurid. Nii palju kui võimalik.
Vanniskäimine?
- Vannis (sooladega), seista jooksva vee all, solistada niisama käsi vees. Kõik sobib. Kui saab, siis käia mere ääres ja soojal ajal ka mere sees. See ju on siin võimalik.
Spaad ja värgid?
- Tuleks siiski leida võimalus olla võimalikult privaatselt.

--

Nii. Ok. Aga kuidas saab aru, et ollakse juba nö. ümberseadistunud peale seda paganama depressiooni?
- Saadakse aru siis, kui pole enam seisaku tunnet. Tekib sisemise liikumise taju ja sellest liikumisest tulenev naudingutunnetus või tahe.
Nii lihtne nagu ongi?
- Jah.
Aga ei ole ju. Valdavalt käib mingi hull sisevõitlus ja isegi agoonia. See ikka on nagu põhivärk, mis kukile vajub.
- See on sellest, ei ei suudeta endale lubada vaikust ja enesesolemist. Võimalikke sisemisi muutusi endas hakatakse tõrjuma. Arvatakse, et inimene on kogu aeg muutumatu. Mikromuutused aga toimuvad kogu aeg inimeses. Iga päev.
Mis on halvim, mis depr-s olles tahkse?
- Enesesüüdistus. Süüdistatakse ennast selles, et ei olda välistes tegevustes nagu teised.
No ja mis siis tegema peab?
- Midagi. Lubama endal olla selles transformatsiooniprotsessis. Rahulikult ja omas tempos.
Ja see siis nagu viibki nö. uue levelini ja lausa igal juhul?
- Valdavalt. Kui ei suruta muutusi endas maha.
Ja kui surutakse?
- Siis jäädakse alalisse lõhestatusesse iseendas ja suhtes universumiga.
Tead... aa mis sellel universumil ühest nö. inimussikesest? /See oli nüüd minu poolt väike kuri provokatsioon./
- Universumil ongi iga ussikene arvel /naeratab laialt/. Jah, ka vihmaussike kellegi lillepeenrast.
Oh... /ma muidugi heldin... /. Nojah...
- Ärge lihtsalt mõelge asju endale keerulisemaks kui nad on.
Seda me teeme küll, jah... Kas depressioon on halli värvi?
- Ei.
Ma nagu panin siis mööda.... Njahh. Mis värvi siis?
- Tal pole värvi. Ta on igal ühel erineva tooniga. Oma tiheduselt on aga sarnane kivistunud puidule.
Hm. Päris ilus allegooria. Et... nagu enne oli elav puu ja siis puit ja siis veel kivistunud?
- Mitte päris. Kivistunud puidus on õhu molekulid kapseldunud puidu koostisolemuse tardunud struktuuri. Need molekulid ei saa liikuda ja toota uut energiat.
Sama on depressioonis inimesega?
- Jah.
Ja lihtsalt ootamine siis nagu vabastab need molekulid?
- Kui lastakse universumil oma tööd teha, siis jah. Kui takistatakse (surutakse muutused maha), siis protsess ei kulge normaalselt ja tekivad ekstsessid inimese olemuse erinevates valdkondades. Tervis kaasa arvatud.
Oota. Surnud puit. Ma tean milline see on. Mul on 1 selline. See on sisuliselt siiski nagu kivim (kusjuures väga kaunis : ).

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRyIvSUBFcUdf0i8cyarrw...0kFFjCnEHG]

Aga kas mineraalid ehk kõik need meil teadatuntud poolvääriskivid on ka seespidise surnud ehk kapseldunud energiaga?
- Ei. Neis kõik protsessid jätkuvad. Mineraalide molekulaarstruktuur on teine. Tuhande aastaga võid saada mõnevõrra suurema poolvääriskivi oma lauale kui sul on praegu.
No see on küll tore perspektiiv. : ) Kas on ka mingi kivi, mis võib nagu... ravida siiski seda depressiooni ja nii? No nata nagu aidata nendes protsessides sisi. Mh?
- On. L..... /Edasi ei saanud aru. Et siis esitäht oli kindlalt "L"/. Lapis Lazuli? Ei. Labrodariit? Ei. Laavakivi? Ei.
/no ma pakkusin veel igasugu l-tähelisi ja ka muid (igaks juhuks : ), siis ikka hakkasin guugeldama. Vahepeal veel küsisin üle, et kuule, ikka kindlalt "L-tähega vä? Äkki läks midagi segi?
Ei. L-tähega. Kindlalt.
Ja lõpuks mingis kivinimekirjas kõiki L-tähelisi nimetusi uuesti üleküsides:
Lepidoliit?
- Jah!
Kindel?
- Kindel.
: )

--
Ma küll ei ole väga selline..noh... liig-agar kiviusuline tädi... Kuid kivid mulle muidugi meeldivad. Stones are a girl's best friend?

Lepidoliit:
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcTWE_y71l7xq2UMWzLaBue...Ajc5LgBtGF]

[Pilt: Lepidoliit%20massaazisau.jpg]

Igasugu paramõjusid võib selle kivi kohta lugeda kust iganes.
Esimene ettejuhtunud:
Lepidoliit tuleneb kreekakeelsest sõnast „lepidos”, mis tähendab „soomus”, „kest”.
_Üleminekut ühelt teadvustasandilt järgmisele soodustavat lepidoliiti saab kasutada üksnes kõikide kõrgeimaks hüvanguks ja lepituse leidmiseks.
_Lepidoliit eemaldab ja kujundab ümber iganenud käitumismustrid, kindlustades sõltumatuse ja eesmärkide saavutamise ilma välise abita.

https://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=387

/No ma ikka jah... kohe taas jäin mõtlema, et kuidas neil see info ikka selekteerub neil seal.../

---
Panen selle siinse vestluse viite ka sinna meie foorumi enesetaputeemade arutlusse. Ok?
Ehk keegi leiab tuge...




Vasta
#20
Küsiks kah säält aga vat alarmituluke plingib. Tunne on ,et kui on miskit küsida , siis ka vastused välja võlutakse. Kuidagi liiga lihtne. Näe siin kusagil oli kanaldus ,et kassid on ebamaist päritolu ja algselt olid kitsakoonulised taimetoitlased. Lasin ludinal eelajaloolised elukad silmist läbi ja virutasin veganid ja ebaveganid sinna otsa. Kassi eellast mulle ei näidatud. Uuri kuda tahad, ikka ei meenu kaslast kellel oleks laiu ja lamedaid mälumishambaid. Kihvad ja lõikehambad koopalõvidest alates ja saabelhambulised tiigrid takka. Kui nüüd veel lisada lõugade külgedele liikuvust ja primaate ning kõrvutades kabi-sõralistega, jätan alles oma arvamuse. Loobun SEALT vastustest. Primaat on lähemal kaslasele. Sapiens aga sõralisele. Kassi jah ei tasu jalaga togida. Aga ohverdada ka ei taha. Selle va kanaldusega ongi nii ,et tõdedeks ei usalda. Eetrimüra on kasvanud jubedalt. Sideoperaatorid litsuvad ligi ja sealt hakkabki ohvri isu paistma. No kõik paketi omanikud tahavad tasu. Kui endast ei anna vastu ,siis noolivad kümnist ohvri näol. Olgu need kõrgemad ja jumalikud kui vägevad tahes, arusaamatuks jääb miks neil vaja niimuudi palukesi nuiata. Palve, rituaali, alandlikuse, küünla või leivapalukese näol. Kole hädised tunduvad need suured ja võimsad kõrgemad. Kui keerad selja , hakkavadki ähvardused ka veel. Lubatakse ärapööramise eest apokalüpsikuid ja tõrvapotte. Eks lükkan sarved püsti ja uurin edasi. Küsimus jääb , kelle-mille ma seejuures laiaks istun. Hiljem ehk purskan nimbusest ka mõne tulemi siia. Kui tohib. Või peaks uue teema tegema?
Vasta
#21
(25-03-2019, 14:27 )Mannu Kirjutas: Kuid minu seesamune oli ikka täitsa androgüünne, ei üks ega teine. Ma pole temaga palju jutelnud ka. Mul on kuidagi nii, et hirrmsasti tahaks teda ikka ja jälle kogeda sellise eraldiseisva olendina, et vot siin olen mina ja kuulan tarka juttu ülevalt paremalt - jah, just sealt, aga vähemalt pilve seest hääl ei tule :D Et kedagi targemat usaldada on kergem kui seda va iseennast (oma ainukest mina, seda ütles sinu seesamune ikka hästi).
Aga meil on mingi selline kokkulepe, et ta räägib hästi vaikselt minu seest kui tarvis on, aga ma peal lihtsalt kogu aeg olema "kuulavas olekus".
See et minul polnud üldse välimust näha, ainult hääl. Ma pöördusin algselt Universumi Teadvuse poole, ja seepeale hakkas tema rääkima. Ma hiljem mõtlesin, et ju see ikka minu kõrgem mina oli. Et nemad kaks on nagu Kõik On Üks ikkagi. Teiste kõrgemad minad ka.
Hierarhia mõttemudel minusse ei mahu, ju ma olen nii tasapinnaline inimene :) Ida mõtteviis on tasapinnaline, lääne oma hierarhiline. Hiina on nii ja naa.

See, et on ainult hääl, on ka ok. Igatepidi on ok. Põhiline omada taotlust küsida ja kuulata ja siiski ka õppima end usaldama.
Nagu ikkagi kuidagi... eristad ennast sealt seest. Kasvõi ruumilises mõttes. Et mina siin, tema seal.
/Ja kindlasti eristada seda OMA LOOGIKAT nö. sealpoolsest infost. See on oluline./
Ma kuskil ütlesin, et nad mul ikka ilmuvad kõik kuidagi erinevast kandist justkui. Kes otse eest, kes vasakult ülalt, kes on justkui kogu aeg minu vaates seal kuskil paremal.

Lisaks. Tean, et mõnel näiteks tulevad ainult pildid nondes "vestlustes" ja häält netu. Ka see on ok. Osad aga lihtsalt... tajuvad. Isegi kuidagi konkreetse hääleta.
Osadel tean, näidatakse tekst mingist raamatust ette nagu lugenud olen.
Kuigi minumeelest need protsessid ongi kuidagi... muutumises. Ikka aastate ja kümnete lõikes.
Vähemalt minul küll on olnud /Kuigi nagu mainisin, on olnud aastaid ja rohkem, kus pole üldse oma nina sinna toppinud. Polnud nö. aega. : )

Ilmnes kusjuures, et isegi Loomade Liigivaimuga tuli eile mingi bumm ja pirakas muutus sisse. Enne nad ikka valdavalt žestikuleerisid /lausa kirjeldasin seda seal teemas, eks/. Nüüd aga hakkasid RÄÄKIMA. Jajah. Ma olin suht sillas muidugi.
Ja kusjuures: need ilusad, suured Liigivaimud räägivad ikka HOOPIS teistmoodi. Nagu... noh... intonatsioon on teine. Või lauseehitus.
Müstika.

Minu see Kõrgem Mina (nii ma teda siiski seni nimetasin) on ka justkui sootu. Hiiglaslik lind-elukas. Aga jah, erinevatel inimestel võivad ka selgelt soolised nad olla ja mitte vähe.
Üks mu nö. Valvuritest on näiteks nagu suur ja iidne sõjamees. Väga laheda (justkui vanade samuraide) sõjaturvisega, mingi huvitava kiivri ja ka relvadega. Tema valdavalt kusjuures ei räägigi. Vahest muheleb või vastab suht napilt. Samas mingis... piirsituatsioonis (mitmeidsetmeid aastaid tagasi) ta näitas, et ma ei peaks ühte veidi... agressivselt käituma hakanud juhutegelast üldsegi mitte kartma. Et on küll too suur ja jurakas (jajah, ikka suur onu oli), kuid seest on põhust. Jep, nii näitaski, et sisikond on tal põhk mis põhk. Torkas selle läbi nagu tuusti. : )
Aga see Valvur (jajah, ikka kõigil on OMA nimed ka), tema seisab ALATI seal justkui paremal. Ja ta nagu siiski... ei käigi nagu ära. Teda ma tajun kuidagi pidevalt mingis oma ... silmanurgavaates. No kui ikka vaadata. Ei, vaadet ta ei sega. : )

Üks teine tegelane on mul aga nagu noor neidis. Tema on väga vasakul pool kuidagi minust.
Tal on väga eriline nimi ja ta saabus suht... noh... hiljuti. Aasta tagasi või nii. Alguses arvasin, et no nii, mu see endine Kõrgem Mina (no see heleda udukoguna ilmuv lõbus tegelane), et see vahetati välja. Tükk aega oli ikka... suht arusaamatus tegelikult selles osas.
Siis ilmnes, et ta on hoopis mingi... mu unenägude Valvur. Või no miskit sarnast.
Kuigi mulle tundub, et ta on natuke nagu stažöör ja nii. : )) Noh... selles mõttes, et tal ei tule kõik veel nagu välja ja osadele küsimustele ta ei oska vastatagi justkui.

Aga see mu põhiline Mentor, temalt võib küsida mida iganes.
Kõige spetsiifilisem (ja napakam?) definitsioon tuligi mingi kohvi sees sisalduva aine kohta. Saabunud mõistet ma muidugi (taaskord) ei suutnud sõnasõnalt välja lugeda ja seega hiljem guugeldasin seda niiet laup oli higine. Polnud justkui ka nö. põhiinfona igal pool see üleval.
No maivõi.

Nende sealsete heierarhiate suhtes pole nagu siiski uurinud või midagi erilist tähele pannud.
Meie lahkunud lähedaste vaimud on küll nonde Teejuhtde suhtes nagu aupaklikumad (lähedaste vaimud ilmuvadki nagu rohkem omaenda kujul mulle mingil põhjusel).
Ei, aupaklikud... seda on nad omavahel siiski kõik. Ka suhtes inimesesse. Minusse sisi. Ei, ikka misiganes inimesesse.

Kuigi kui no kuskile päris ülesse (või kuhu?) põrutada, siis võib kõiki (ka elavaid) näha mingite energiasammastena. No lihtsalt sammas ja kõik. Ei mingit inimkuju. Ja neil sammastel on siis väga selgelt eristuvad sisemised värviskaalad. Et kellel kuskil kollakas või roosa või roheline või metallik ja kui suures osas ja mis seal keskel ja vahepeal ja allpool kõik on. Tohutult ilus muidugi.
Surnud lähedastel on see sammas aga valdavalt ühevärviline. Ühel mulle armsal inimesel, kes juba ammu sealpool, on see sammas suht peenike ja mingi... sisemise hõõgumisega helehele safiirsinine. Selline külmem ja heledam toon siis.

Et jah...
põhiline siiski püüda kontakteeruda. No ei tee see viga kellelegi.
Vastupidi. Ei pea enam kinos käima, et miskit lahedat vaadata. Kokkuhoid missugune. : ))


Vasta
#22
"Minu see Kõrgem Mina (nii ma teda siiski seni nimetasin) on ka justkui sootu"
Sa ise, Päris Isena, oledki Kõrgem Mina. Kõrgem Mina ongi sootu...Smile
Vasta
#23
(25-03-2019, 15:25 )Lokster Kirjutas: Küsiks kah säält aga vat alarmituluke plingib. Tunne on ,et kui on miskit küsida , siis ka vastused välja võlutakse. Kuidagi liiga lihtne.
No tänudtaevale, et kellelgi ka miski lausa LIHTNE on.
Jajah, ikka normaalne on, kui on keeruline, eks. Kuis muidu. : )
Näe, mu Teejuhtki ütles, et inimesed ikka mõtlevad kogu aeg üle ja siis on jälle hädas.
Tsitaat:Näe siin kusagil oli kanaldus ,et kassid on ebamaist päritolu ja algselt olid kitsakoonulised taimetoitlased.
Kus sihuke info oli? Minul selline materjal puudub. Nad on ikka täitsa eraldi Tähesüsteemist need Suurte Liigivaimude väikesed kloonid siin kõigi miisude ja mukide kehastuses. Ja ikka jah, suht pantrilised hundilised (antud juhul need liigid) siis läbi ja lõhki.
Et söövad hoopis kuskil oblikiad vä? Nooh... jah. Mul ka koer sõi vahest rohtu. Kassid ka. VAHEST.

Tsitaat:Selle va kanaldusega ongi nii ,et tõdedeks ei usalda. Eetrimüra on kasvanud jubedalt. Sideoperaatorid litsuvad ligi ja sealt hakkabki ohvri isu paistma. No kõik paketi omanikud tahavad tasu. Kui endast ei anna vastu ,siis noolivad kümnist ohvri näol. Olgu need kõrgemad ja jumalikud kui vägevad tahes, arusaamatuks jääb miks neil vaja niimuudi palukesi nuiata.

Sa vist pole neid mu teisi tekste Teejuhtide kohta lugenud... Aga no pole oluline.

Kõik, kes midagi VASTU TAHAVAD (midaiganes) või kes ka mingit altkäemaksu või muid siiruviirulisi kingitusi imala naeratusega topivad
---> neile TULEB ANDA JALAGA.
Üheselt.
Need ainuomased ja autentsed Teejuhid ei taha midagi. Vastupidi - suht tajutav energiatõus tekib ja iga jummala kord.
Nende jaoks selline suhtelmine oma Protežeega ongi väidetavalt nende nö. tavamissiooni täitmine, seega ei mingit surramurrat.

Mingid ohverdusküünlad võid sinna oma haloga... ee... noh... kummutisse panna. : )

Üldse - KÕIK nood nö. ülemuslikud ja sätendavad või jubeilusad ja kuitahes helevalged ja sinisilmsed ja kuldjuukselised ja sulgtiivulised, kes teile seal ilmutuvad
- PANGE TÄHELE - KUI nad kipuvad noolima, mölisema, midagi ette heitma, targutama, õiendama, manitsema, ähvardama, keelama-käskima või vastupidi lipitsema või miilustama - PANGE NEILE JALAGA.
Need on kujumuutjad. Punkt.


Neid TULEB õppida eristama. Muidu kukute orki. Ja täiega.

Teie enda Teejuht räägib teiega ALATI normaalselt. ALATI.

Tsitaat:. Hiljem ehk purskan nimbusest ka mõne tulemi siia. Kui tohib. Või peaks uue teema tegema?
Võid panna siia ja teha eraldi teema ja... lendlehed võid ka trükkida. Kuidas ise soovid, Lokster.


(25-03-2019, 15:48 )Q11 Kirjutas: "Minu see Kõrgem Mina (nii ma teda siiski seni nimetasin) on ka justkui sootu"
Sa ise, Päris Isena, oledki Kõrgem Mina. Kõrgem Mina ongi sootu...:)

Vot. hea teema söötsid ette. Peab nende sugude kohta uurima. Et miks ikka osad hinged valivad SIINSES KEHASTUSES naisalgelise mooduse ja teised meessoolisuse. Ja osad on nö. keskikad (Ei, mitte Keskerakonnast) ja siis veel kõik lesbid ja homod ja transud jne.
No sealsest vaatevinklist siis.
Uurib. Edaspidi.

*Vigade parandus.
Vasta
#24
Kassid-veganid olid su oma loomadega suhtlemise teemas. Minaelan post. Aga nii palju kui ma tean, puhtalt lihatoidulisi ei saagi olla. Taimi nosiv saak on juba osalt TAIMNE. Lisaks enamus kiskjaid tarvitab taimset lisaks. Ja kui ei tarvita ,siis vähe on neid kes ära ütleks saagi soolte sisust. Durell kirjeldas tigusid pugivat gaselli.
Kanadamisega ehk vast nii ,et kõik mis asub justkui kusagil väljas ,mida ühendab kanal, see on juba olemuselt võõras. Küsimus-vastused endast aga pigem teadmuslikus.
Mannu. Oskad öelda skandinaavide-germaanide transsoolisi jumalusi täpsemalt?
Vasta
#25
(25-03-2019, 16:58 )Lokster Kirjutas: Mannu. Oskad öelda skandinaavide-germaanide transsoolisi jumalusi täpsemalt?
Ürghiid Ymir (Üümir) sai lapsi kaenla alt higistades ja tema üks jalg teise jalaga. Sünnitav mees. Noorem Edda.
Ja Loki liikus aegajalt naisena ringi (pilkelaulust Vanemas Eddas), sünnitas märana Odinile kaheksajalaga hobuse; ka Odin ise vist esines mõni harv kord vanaeidena.


Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  OMA MAAILMAS KÕIGE TUGEVAM Krt 23 9,789 07-02-2013, 17:23
Viimane postitus: Krt
  Kuhu jääb OMA usk? Celtic 0 2,457 24-08-2008, 11:12
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat