•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abort
Nähtavasti tuleb ka lisada oma "50 kopikat" sest teemas on hoolega püütud vältida (teadmatusest või teadlikult) asja nö tehnilist külge.

Esmalt lisaks Mannu ütlusele seda, et tal on täiesti õigus - kui asi keelata lihtsalt seadusega siis läheb protsess ikka vägagi koledaks - paralleele on ajaloos kahjuks küllaga. Meie ühiskonnana peame VÄLJA KASVAMA sellest, et abordi jaoks üldse vajadus tekiks. Kahjuks asjade praeguse seisu juures selline väljavaade on vägagi kauges tulevikus.

Teiseks ajaloost - siin on püütud välja tuua narratiive ajaloost mis oli! Kahjuks on mul aga tunne, et kui võtta aluseks ikkagi paraweebi ühe aluse ehk vandenõude külje siis kui palju saab neid jutte usaldada?
Eitada, et ajalugu on võltsitud ei saa ja tavaliselt käib see ikka "võitjate" poolt. Vaadates aga hetkel võimul olevaid "võitjaid" siis kõik need "verised" detailid kuidas lapsi tapeti ja nais paadiga merele saadeti jätavad, kuidagi otsitud propganda mulje. Mõni üksik juhtum ju võis isegi olla aga ei arva, et midagi sellist laialt oleks praktiseeritud.

Kolmandaks - lähme siis moodsa praktika juurde. On kuulda olnud, et arsti kutsetunnistust on kutsutud "litsentiks tappa".
Siin parafraasiks ühte lõiku ühe usujuhi kirjast - "hakake neile arstideks ja saavutage nende usaldus ja siis tapke neid palju suudate...".
Huvitav on asja juures see, et antud usujuhi järglased on seda praktikat rakendanud tänasepäevani.
Nende jüngrite poolt on loodud organisatsioon nimega "Planned Parenhood" milles on abordid pandud lausa konveierile ja seltskonna liikmed käivad linnades OTSIMAS rasedaid naisi küsimusega, et "äkki üks abort".

Asi on läks isegi nii kaugele, et aborte tehti lausa ENNE sünnitust ja praktika oli nii levinud, et USAs võeti vastu mis lausa keelas teatud tüüpi abordid. Kasutati nimelt (tõlge on minult - kes leiab ametliku eesti keeles vast palun lisage) "osalise sünnituse" praktikat. Mis tähendab seda, et lootel lasti sündida ja hetkel kui osa last oli veel emas siis skalpelliga tehti "suts" ja seda kutsuti abordiks!!!
Lisan ka lingi wikist - suhteliselt poliitiliselt korrektne ja eesti keelt pole:
https://en.wikipedia.org/wiki/Intact_dil...extraction

Kui hetkel jätta välja põhjuse MIKS (mis on ise pikka ja verine teema) siis (ka) Planned Parenthood EI tee ja ei soodusta aborte mitte ligimese armastusest. Tegu on ÄRIGA milles pöörleb miljoneid kui mitte rohkem.
Kui algselt oli peamiseks "valuutaks" veri ja organid siis viimastel kümnenditel on saanud peamiseks müügi artikliks tüvirakud.
On lausa nähtus mida kutsutakse "tüvi rakkude turismiks" kuna "arenenumates" riikides on selline rakkude saamise praktika - peaaegu lõpuni kantud lapse tapmine - keelatud siis nii kümmekond aastat tagasi veel oli see täitsa lubatud. Ukrainas oli lausa skandaal kus jäi vahele iisralist tulnud kuller kelle valdusest leiti suurem kogu (täpne kogus oli jäänud mainimata) tüvirakke. Vallandati loomulikult inimene kes lausa nõudis kõikide seotud asutustes kontrolli sellise praktika välja juurimise osas.
https://www.telegraph.co.uk/news/worldne...gator.html

Lisan ka lingi tüviraku turismile:
https://www.haaretz.com/.premium-stem-ce...-1.5283004

Lõpetuseks siis abordi pooldajatele selline kirjeldus - kas olete kunagi näinud või lugenud vähemalt kirjeldust KUIDAS aborti teostatakse?
Aga enne vaadake wikist pilte kui vanalt on loode juba Inimene: https://en.wikipedia.org/wiki/Fetus

Ja nüüd kujutage ette, et 3 kuulisele inimesele üsas lüükse skalpell sisse. Ta tükeldatakse seal ja siis tükk haaval sikutatakse välja.

Ja kujutage seda ETTE veel kord ja siis MÕTELGE natuke veel ja püüdke seda visualiseerida veel kord...
Vasta
(04-04-2019, 07:19 )Lokster Kirjutas: Naine ei olnud madalam ega vähem väärtuslikum. Ja esiema austus oli KÕIGIL rahvastel kunagi. Kuldmamma või misiganes kujul. ,,Eks naised ongi religioossemad ,, lause on su soovunelm. Ära võrdle zombistatud kutsut ja väelist ( nagu nad oma maadel olid enne ) NAIST. Mitte alandlikus ( oi ma olen pisike ja väeti ohver) ja palved eimuuda olukorda vaid NAASMINE algallika lätetele._ Naised hakkavad ärkama. Muidugi on mehelik taevaisa ja ta poja parasiteeriv egregor ähmis. Ärganud naisel ei esine soovimatut rasedust.

Jep, Lokster. Justnimelt. Naised HAKKAVAD ÄRKAMA.
Viimane aeg.

Ja religioossemad on nad sul, jee Punahabe. Tõesti rohkem "(kristlus)issikeste" märgades unenägudes, kus fetišeeritakse infantiilsust ja neid samu tibiajusid ehk koguni.
See, et naistel ON tundlad nii Maajõudude poolt + kosmose poole laiali (mis kokku annavadki tajumused, intuitsiooni, tundlikkuse, naiseliku vaistu, ürgse naiseliku eneseteadvuse jne), et need on ehk rohkem püsti, seda jah. Kuid no mis, enamikes konfessioonides tuleb sinna nn. jumalakotta sisenedes ju rätik või muu lodu pähe panna (KUI ÜLDSE lubatakse neil kuskile siseneda nagu islamis), silmad ikka maha lüüa, võlud peitu, põlved nõtku, et hoiataevas miski nn. kõrgem (kasvõi juhuslikult) läbi ei läheks.
Põhimotoks ikka ja alati (võta misiganes jahwenduse suund) allumine, käsud-keelud ja hirm, Hirm, HIRM. Patutunne (suhtkoht mille iganes ja kõige eest) ja seda nii juba nö. aegade algusest. Süütunne selle eest oled ema (ja sünnitagu me ikka valudes), selle eest, et pole ema (naine peab ju ikka mehele ka seksis alluma ja taastootma ning valdavalt küsimusi esitamata), et oled lihtsalt naine (ei, max võib end avaldada läbi mehe. Ja see ON nii olnud sajandeid. Millest see mehe perenimegi võtmine ja veel sada allumiskommet või "püha" traditsiooni siis räägivad?).
Lisaks üleüldse, et esiema oli seal (kristlaste meelest) keegi neiu Eva, kes teadagi mida ikka tegi ja kõik muud jamad muidugi takkajärgi ja eelkõige NAISEST tulenevalt. Ikka kõik naiste SÜÜ.
Aga äkki ikka polnud see Madu mitte saadanas vaid Tarkus? Mh?
Piibliteemas oli meil sellest juttu:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=384&page=5

Naisel nagu ongi (monoteistlikus jumalakäsitluses) vaid justkui kaks valikut: olla madonna (allaheitlik lammas, kelle ülesandeks on kannatada ja teenida. Ei, pigem isegi teenindada. Sedasama jumalat ja meest jne. Sealses ideaalis, eksole)... ja siis edasi on suhtkoht järgmine variant nimetusega "hoor". See võrrand on kristluses (või ka valdavalt kristluse kupukese all kujunenud ühiskonnas) ikka mitte ainult lihtsustatud kujundini karbikesse surutud vaid ka totaalselt primitiivseks ning lausa labaseks muudetud.

Ja sellest kõigest
hakkab
saama
siiber.
Nagu tõsiselt.



(04-04-2019, 11:10 )säga Kirjutas: Mulle näib, et Jumalanna Erise visatud õunake kirjaga "Kõige ilusamale" ringleb siiani igas inimkarjas, kus on rohkem kui üks naisolevus ning siis alati saab keegi olema selleks õnnetuks Pariseks, kes peab selle õuna ulatama ja hiljem tagajärgedega silmitsi olema :)
Siinkirjutaja pole samuti patust puhas ja ihaldab alati seda õunakest ja ma pole kohtand mitte ühtegi sookaaslast, kes sama soovi endas ei kätkeks.

Säga. Ma ju ütlen, et diil polnud selles, eks, et kes on ilusam. Seal Parise anekdoodis.
Õun ulatati sellele, kes pakkus parema diili poisile.
Sa aga korrutad oma.
Ehk siis tuleb vaadata, mis KASU sul olukorrast tekib. Reaalset kasu. Sisulist.
/Pole kindel, et Paris just parima diili võttis aga no õpetlik oli laiemas pildis ehk seegi./

Ja mis mõttes, sa pole kohanud kedagi, kes ei tahaks olla ikka teistest naistest parem ja on selle näilise nn. paremuse (loe: "debiilsuse") nimel valmis oma suguõel kõrisse kargama või niisama salaussi selja taga ajama?
Mis ringkonnas sa liigud, et pole selliseid täiesti normaalseid ja mingites alalistes paremuskompleksides mittevisklevaid naisi näinud?
Keda jah, ei ajenda liigiõega pidev "konkurents", omakasu või egoedevuse plärtsatused ega ammugi mitte tees "tankidega tähtede poole".

On ka neid naisi, kelles teine naine (misiganes teistmoodi elustiili, soengu või ilsama silmnäeoga) ei avalda mitte klatšihimu ja ärapanemissoovi vaid reaalselt õelikke, ehedaid tundeid.
Oma Naiste Klanni tajuvust.
Mitte ÕElust vaid ÕELIKKUST.
Suhted naisolemuse õetunnetes pole vähem vägevad kui heroiseeritud vennalikkus.
Meid niigi tambitud ja mitte vähe, võiks ju nagu kokku siiski hoida.

Tsitaat:See on naljaks ja kurb ühteaegu, kuda see meesolevuste hinnang naisolevuste väärtushinnangule nii vajalik, ning seetõttu on nii kergesti mõjutatavad.
Mis krdi hinnang??? Meeste või teiste naiste või mingite võõraste onude-tädide käest ikka. Prsse.
See mis HINNA endale määrad, selle lipiku järgi sind ka hinnatakse.
Tea oma väärtust ja jääbki tõmblemisi vähemaks.
Ja vähe siis keegi aiva ikka arvata ei viitsi, kellel aga keel väändub või sapp niriseb. Ikka pole nii öeldud ja nii astutud, seitel pole sealpool, kus teistel või kleit lühem/pikem/kirjum/tumedam kui ikka kellelegi seal kuskil meeldiks või normikesed ette näevad.
Jah, ja mis seal sünnib suht tänase päevani: näe, see on ikka libahunt, näe too om nõid. Liiga ikka teistmoodi. Vaja metsa ajada või ää põletada, sest muudmoodi väike mutihingeke (kuitahes noores) ju seal teiselpool magada ei lase.

Aga no läheb või metsa, põleb ära ja tõuseb fööniksina uuesti, aga no ei jõua ikka nagu kõigi nonde "arvajate" ja plärtsujate või kadetsajate ja arvustajate (või lihtsalt debiloidide) meele järgi siiski pidevalt olla või end sättida.
(No ja seal pole sool ka suht vahet tegelt).
FFFF.

Tsitaat:KUid õnneks on alati võimalik mäng pooleli jätta või sohki teha või uued reeglid teha :) kasvõi iseenda jaoks

Jah. ALATI saab öelda: uka uka mina prii.
Ja teised mingu siis oma nende "mängukestega" lühidalt või pikalt. Pohh.

Vasta
Naut, sa ei tunne naisi.
Vasta
Ma tunnen, Punahabe.
Pole ma nö. poisike ja pole ka vaid vati sees kasvanud.

Osad lihtsalt mängivad oma puberteedieas normaalseks peetavaid (hormoonid, maailmakompamine, paaritusvärgid jne) ting- ja ringmänge aga suht mutistumiseani välja.
Võik nagu välja kasvada aga no ei saa mitte.
Ikka nina kellegi lukuaugus või püksivärvli vahel ju huvitavam justkui.
Või see pidev nö. külgekleebitud (ka iseendale) hinnalipikute võrdlemine.

Aga no ei ela kõik naised (ja isegi mitte valdav osa, mu meelest) sellistes igikestvates paranoiades. Ei ela.
Vasta
Elu andmine ja võtmine on inimese võimuses, kuidas ta seda teeb on tema moraali küsimus.
Vasta
Kuule Naut, naistele on religioon palju parem kui sex. See nähtub juba sellest et sa ise nõnda palju aega foorumis veedad. Enamus millest selles foorumis räägitakse on ühel või teisel moel religioon.
Vaata mitte kõik kes näevad välja nagu naised ei ole seda mitte.
Ainult naiselik naine on naine ja peale selle peab ta veel enne emaks saama. Täpselt sama käib ka meeste kohta. Kui sa pole üllas,ei austa vastassugupoolt, pole viisakas, oled argpüks, oled viinanina, tööpõlgur või mis iganes no mis mees sa selline siis oled.
Nii et teadmisel ja tundmisel on ikka vaks vahet.
Vasta
Teema lõpust vaidlused eemaldatud.

xawa
Vasta
(06-04-2019, 16:42 )Punahabe Kirjutas: Kuule Naut, naistele on religioon palju parem kui sex. See nähtub juba sellest et sa ise nõnda palju aega foorumis veedad. Enamus millest selles foorumis räägitakse on ühel või teisel moel religioon.

Olen naine ja pole nõus. Seks on minu meelest ikka palju parem. : P
Miks sa üldse kõigi naiste eest nüüd nagu otsustad?
KUI oled ise naine ja seda ENDA KOHTA väidad, siis vabandust.
Siis aga nii ütlegi: mulle, Punahabemele, on naisena religioon mõnusam kui seks.
Sinu õigus nii öelda ja keegi vast isegi ei kobiseks.
Väga.

Miks mina aega foorumis veedan just nii palju aega kui mulle hetkel meeldib aga VEEL KORD: see on minu asi. Tahan ja veedan. Punkt.

Ning ei, me EI ole siin (valdavalt) mingid sektandid. Me räägime antud teemas siiski naistest, lastest, meestest, inimeste õigustest ja kohustustest, emadusest, isadusest, elust ja surmast.
Muudes teemades räägime loomadest, vaimsest arengust, Teejuhtidest, valgusest, pimedusest, koertest, kassidest, huntidest, ilmapuudest, mütoloogiast ja veel sajast asjast.
Välja arvatud sina ja Arlich. Teil misiganes teema (kui üldse vaevute) ja ikka issukesest ja jahvekesest. No sealt teil ei tule kohe mitte sammukestki ei paremale ega vasakule.
Ja vot SEE on juba jah, religioon, lugupeetav.
Ütleksin, et ideoloogiline ajupesu lausa teie puhul, aga heaküll.
Vasta
(06-04-2019, 16:42 )Punahabe Kirjutas: Kuule Naut, naistele on religioon palju parem kui sex.


Ideaalis peaks naine saama muutused-uudsuse oma elavalt mehelt (ehk seks on parem, kui religioon) ... kui aga mehe tase on vilets-kehv, siis pole naisel taolisest mehest midagi võtta, ning tühja kohta "asendab" ühisväli-religioon (ehk usklikele on religioon parem kui seks).

Põhjuslik järeldus: Taolise postitusega "reetis" ta enda olemusliku kvaliteedi ära (mehena on ta oma naise jaoks nii äpu, et religioon tuleb appi võtta ... karm ... ).


Tulles aborditamise teemasse tagasi, siis Isiksuse tasemel peaks naine saama mehelt arusaama: aborditamine raiskab naise personaalset elujõudu, st aborditamisel puudub mõte ... religiooni poolt pakutav viletsam "asendus-toode" on järgmine: aborditades lähed purgatooriumisse.

Igal juhul on elava mehe nägemus kasulikum: parem vältida aborditamist (kaotada algne põhjus energia-kaoks), kui minna tagajärgi purgatooriumisse lappima (religioonide viletsam asendus-toode).
Vasta
Seksuaal energia mis vabaneb purskel – on ringide sulgur.
Ehk märgi lõppmatuse – kahe ringi puutepunkt.
See on nii algus, kui ka lõpp. Nii lõpp, kui ka algus.
Kes meist ei tahaks kogeda, oma algust ja oma lõppu – ikka uuesti ja uuesti!
Kellel tekkib sarnase kogemuse vajadus, väga varakult, kellel hiljem. Kõik see oleneb selle inimese eelnenud elude kogemustest. On üks erand. Saatanistid on hüper seksuaalsed. Ning saatanistid topivad seksi ajal kõikvõimalikke musti moodustisi oma parktnerile sissi. Ka tulevale lapsele.

Kõik need kes katekooriliselt eitavad taassündi, sünnivadki tavaliselt valesse kehasse, on valest soost, vales suguvõsas ja vales kohas.
Kõik kes räägivad et, pärast surma ei ole enam mitte midagi. Surm on kõige lõpp. Nemad kardavad surma kõige rohkem. Kui nüüd surrakse ja avastatakse ei ollakse kehast väljas, hakkatakse paaniliselt uut keha otsima. Nende jaoks on kõige tähtsam keha, mite hing. Leitakse koht, kus parajasti ühinevad munarakk ja seemnerakk ning vallutataksegi omale uus keha. See tähendab, et ollaksegi sissetungja.
Suuremalt jaolt lõppeb sarnane sissetung abordiga. Kuid, kui ta siiski sünnib, hakkatakse teda vihkama, teda kiusama. Tavaliselt väidab isegi Ema – see ei ole minu laps, see on ära vahetatud. Ka kogu suguvõsa võõristab ja vihkab sarnaseid inimesi. Ise kurdab ta, et temast ei saada aru. Teda ei mõisteta. Temaga ei arvestata. Ning pöördutaksegi usu poole. Võetakse omaks kõik usu dogmad. Ja kadalipp hakkab otsast peale.
Kas tõesti siis ei saada aru, et eludevaheline puhkus on hädavajalik. Selle eiramine toob kaasa, kolossaalselt palju probleeme.
Hing on igavene. Hing luuakse allikatel. Jumalaga ei ole sellel kõigel, mitte mingisugust pistmist.
Vasta
Kaldunn sa ikka lausa pritsid "pärleid".

Hüperseksuaalsed on enamasti tavalised teismelised, aga mitte teisi petuluuludega orjastavad tõelised satanistid.

Selge ja lihtne loogika ütleb siiski seda et surma kardavad kõige rohkem need kes usuvad igavest Hinge. Aga selge loogika omamiseks ei tohi karta omakorda musta värvi. Satanistid soovivad et keegi ei omaks selget ja lihtsat loogikat, siis saab kõik pahupidi ja segi paisata... äärmuslikku abordi keeldu või äärmuslikku abordi lubatavust praktiseerida.
Vasta
Antud teemal. Kõnelusest oma Teejuhiga.
Nagu juba korra mainisin, siis on mu enda vaade selles teemas on olnud seni hoopis teisitine. Võiks öelda koguni risti vastupidine.
Seega oli mul jah, suht jupp tegemist, et kogu uus kontseptsioon üldse kuidagigi enda senistes mõttemustrites nö. adopteeritavaks muuta.
Pealegi ma polnud tõepoolest midagi sellist ka kuskilt mujalt (esoteerilises tekstinduses?) lugenud-kuulnud-näinud.
Ühesõnaga.. nojah.

/Panen selle vestluse ka oma Teejuhi teemasse (et kõik oleks koos), seega sry duubelduse pärast.
Ja ma ei hakka ka kõiki neid vahearvamisi ja sõnu ja märke siin seekord välja tooma enam./

*Selline teema siis nagu abort (vastiku kõlaga sõna siiski. Väkk. Aga hea küll.)

Mis juhtub inimese hingega, kui tehakse ab.?
- Midagi.
* Oot. See on nüüd küll... ootamatu. Mis mõttes?? Kas siis hing ei sisenegi lootesse juba mingil suht algelises staadiumis? Vist oli mingi.. 2-3-s nädal või midagi sellist. Mh?
- Ei. Mitte päris. Miks peaks? Inimene pole ju veel valmis.
* Miks peaks? Teavas hoia... Ma arvan... ma ei teagi... Kuule, nagu reaalselt??? Pole valmis???
- Jah. See oleks väga ebaefektiivne, kui hing kohe sisse saata. See tekitaks väga palju segadust.
* Et siis nagu ab. polegi nagu taunitud? Nagu sealpool teil seal? Nagu TÕSISELT???
- Tõsiselt. Ei, ei ole. See on ometi lihtsalt naise otsus luua uus inimene just siis, kui ta ära tunneb, et see on õige.
* Hm. Kuule. Veider. Ma olen nagu teisiti teadnud. Või kuulnud. Või... nojah. Noet inimene hakkab ju lootena kasvama juba esimestest hetkedest saati. Loome ju hakkab pihta ometi!
- Jah. Inimene kasvab kogu aeg. Kasvab läbi keha ka hingeliselt sünnist surmani. Jah, nii ongi. Sünnist surmani. Sünd annab alguse inimese Hinge kasvamiseks.
* Kas siis enne polegi midagi? Hinge? Loote olekus siis?
- On. See on idee Hingest. See on ka piisav, et loode ema üsas saaks hingestuda teie mõistes.
* Nii. Ja millal siis Hing sinna siseneb?
- Siis kui hakkab sünnitusprotsess.
* ???
- Hinge sisenemine annabki märku, et inimene on valmis ja valmis astuma selle Maailma sisse.
* Mitte vastupidi???
- /naerab/ Ei.
* Et kui sünnitus algab, siis tähendab, et Hing sisenes või sai nagu valmis??? Ja siis hakkavad tuhud jne?
- Jah.
* Oot... aga lapsed ju sünnivad erineval ajal. Miks siis? Miks sünnivad näiteks enneaegsed lapsed?
- Sest Hing soovib kulgeda oma valikutes vabalt. Tal ei ole sundust. Ta valib ise.
* Nii nii. Kuid... tuleb täheldada, et liiga vara sündinud inimesehakatis pole ka iga kord näiteks füüsiliselt nii tugev. Mh?
- Enne aega sündinud lapsel on väga tugev Hing. See kompenseerib füüsilised puudused.
* Aga miks nad kiirustavad?
- Nagu ütlesin, see on nende valik.
* Tead... nendesamade enneaegselt sündinud lastega võib nende emadel, tervel perel koguni olla siiski tunduvalt rohkem muresid kui õigeaegsetega. Tead ju küll.
- Tean. Tuleb olla kannatlik ja vaadata, mida laps soovib... öelda.../nüüd näitab mingit kummalist märki/...
* Sinnatänna? Edasitagasi? Vasakuleparemale? Pöörlemisel? Oota... Nagu miks ta sipleb ja vehib?
- Jah.
* Beebid räägivad siputamisel?
- Jah. Muud te ju ei mõista.
* Oot. Kuidas siis ei mõista?
/Nüüd tuleb üks väike ekskurss nö. tibuemmedele. Näiteks, kui beebs põtkib jalad-käed nö. samas rütmis, siis tähendab see: "tahan, et mind viidaks uusi asju vaatama. Jne. Liiga detailseks ma ei hakanud siiski minema./

* Räägiks siiski veel sellesama ab. teemadel, mul on seal endiselt enamus arusaamatut. Peale ab. on muide väga paljudel naistel siiski väga tühi ja kurb tunne. Miks see tekib?
- Sest omistatakse sellele sündimata inimesele seda, mida ei hinnata lõpuni enda hinges (p.a.)
* Ma ei saa mitte midagi aru. Omistatakse mida?
- Omistatakse enda hinge puuduv osa sellele sündimata lapsele.
* Oeh. Ma ei saa nagu ikka päris lõpuni aru justkui...
- Lükatakse enda olemusest osa välja ja siis omistatakse sellele oma tühimik.
* Kuule, Sa kordasid. Ühesõnaga... ema hing omistab lapse hingele oma nn. puudujäägid?
- Jah.
* Näiteks?
- Näiteks võivad need olla ema unistused.
* Kuid loobutakse siiski sellest tulevasest lapsest nagu ikkagi... seoses millegagi. Ehk siis tehakse valik mitte sünnitada see juba eostatud inimene. Kas SEE on siis nagu aktsepteeritav?
- Jah. Muidugi. Me aktsepteerime inimese soovi end ise määrata. See on osa loomest.
* Aga need jubedad süümekad hiljem? Kuigi... jah. Kõigil neid tegelikult pole. Tean suht konkreetselt isegi... Siiski. Milleks neile teistele selline valu ja hilisem süütunne siis?
- Süütunne on alati sellest, et ei võeta omaks õigust oma tulevikku ise määrata. Arvatakse, et see õigus Hingel puudub ja elu on juhuslik. Ei olda loojad vaid allujad. Allumine välistab loomise. Inimene ei usu, et nii on kõik palju lihtsam. Kui mitte alluda vaid ise suunata.
* Oh, ma arvan, et see on sellele ilusale hingele, kelle pärast ma siin üldse küsima hakkasin, et see on küll mingikski lohutuseks... ehk...
- Jah. Ta naeratab, kui loeb seda.
* On talle ehk... noh.. mõni eriline sõnum edasi öelda? Või... nii ei tohikski nagu siiski küsida? Noet... nagu teiste jaoks?
- Võib. Ma tahaks, et see naine ei vaataks nii palju minevikku vaid tunneks ära, mis ta teadvuses juhtub siis, kui ta vaatab ülesse taevasse ja laseb taeva endast läbi (alla) kukkuda. /naeratab nüüd/
* Päris ilus. Et taevas endast läbi lasta...: ) Kas kõik võivad nii teha, kes tunnevad mingeid süümekaid? No misiganes põhjusel. Näiteks. Mh?
/Eeldasin, et Ta vastab "jah"./
- Ei. See oli Temale.
* Tõesti? Aga teised? Just selle süütunde peletamiseks siis? On mingid nipid?
- Tuleb endast välja võtta /näitab rinnaku kohta ja sealt seest/ oma hingeloome see osa, mis tekitab segase mõistmise sellest, mis on jäänud kokku sobitamata ühenduses süda+mõistus.
* Oeh. See oli nüüd küll mingi psühholoogia-psühhoteraapia surramurra.
- Ei. Tuleb ühildada hinges teadvuse need detailid, mis pole sobitunud meie terviku eripäraga ning takistavad inimesel liikumast edasi. Kui ühildust ei toimu tekib enesesüüdistus ehk hinge allutamine mõistuslikule... verbaalsusele (p.a)... loitsule (!), mis ei lase teadvusel avalduda oma värvide vaheldusvoogudes.
* Et siis nagu... inimene ise loitsib-manab end oma süütundega sisuliselt ära?
- Jah.
* Mida siis teha?
- Olla enda vastu hea ja lubada endal liikuda edasi.
* Sisuliselt unustada?
- Ei. Võib olla meeles, lihtsalt vahetada oma tervikus kanal teise sageduse peale nagu sa ütled.
* Hm. Ja miks me ise ei taipa seda nagu teha....?
- Sest inimene ei usu, et see on nii lihtne.
: )

--
Teisel korral.
* Ma küsiks siiski veel. Ma ei saa justkui lõpuni aru, kuidas hing siis ikka saab inimese lootesse. See pole siiski loogiline. Vat ei saa aru ja kõik. Seleta ära. Näita!
- /näitab nüd mulle pilti, kuidas tilk tilga haaval vesi tilgub klaasi/
* Kammoon. Mis, kas hing siis nö. tilgub nö. jupiti inimesesse ehk sinna lootesse?
- Ei. Kujuta ette, et oled seal. Sa tead kus. Oled seal käinud.
* Ok. Istun seal ja mis edasi?
- Vaatad hingena alla. Fokuseerid oma tähelepanu.
* Nii. Edasi?
- Saadad oma energia alla. Osade kaupa.
* Et kogu aeg aina istun ja vaatan?
- Seal ei ole aega /naerab/. See ongi vaid hetk. Kui vaatad.
* See energia tuleb nagu joana?
- Ei. Nagu peegeldusena sinu Minast. Kui see saab tervikuks, siis sünnid inimesena.
* Nii. Ja mis juhtub siis, kui sellel ajal tehakse abort?
- Siis Mina ei hävine. Peegeldus lihtsalt ei kesta edasi. Kuid sinu Mina sellest ei muutu.
* Aga edaspidi? Need, kes siiski on teinud ab-i. Nagu hästi ei mõju siiski, mis?
- /naerab/ Hästi ei mõju, kui inimene mõtleb endale välja rumalusi.

:
Vasta
(22-04-2019, 00:30 )Naut Kirjutas: Mis juhtub inimese hingega, kui tehakse ab.?
- Midagi.

Kuidas sobitub siia selline idee, et vahest see kehastumata jäänud hing ikkagi otsustab selle pere juurde jääda mittekehastunud kujul? Mõned lapsed on alles täiskasvanult oma vanematele rääkinud, et näevad alatihti unes õde/venda või natuke vanemat/nooremat kaaslast, kes vahest nõu annab või niisama kaasas käib. Ja siis ema ütleb, et kas sa tead, selline abordikeiss oli.. Ja konstellatsioonide teraapias ka märgitakse kõik sündimata lapsed peres omale kohale, arvestatakse nendega.
Vasta
Lapse hengevaim (poolik hingeklaasitäiekene) tiirlevat mõnel juhul juba eostumisest saadik või vahest harva veelgi varem tulevase ema ümber.

Kunagi ammu oli meedias juhtum, kus kummitus-poltergeist sõna otseses mõttes elas ühe vanema naise seljas. Füüsiliselt naine tundis endal seljas olevat kellegi. See oli tema tütre aborditud lapse vaim. Vanem naine oli sundinud oma tütart aborti tegema, kuigi tütar oleks ise sünnitada tahtnud.

Omal on selline kogemus, väga hästi on see hetk meeles, kui ma tajusin - plaks - ära hetke, mil mu noorem laps eostus. Teate küll see moment, kus rasedus loetakse alanuks, kuid rasedustest veel ei näita. Lapse soo tajusin ära õigesti ja noh, nimi tuli kohe ka.
Aga aborti pole mõtet traagiliselt võtta küll, kui see liiiga tavaline ja kergekäeline valik pole. Looduse poolestki katkeb rasedusi, kusjuures veel igasuguses raseduse staadiumis, ja mõnel juhul võib võtta aborti ka kui noh, kasvõi "jumala tahtmist". Noh saatuse tahtmist, kui jumala sõna siin keegi alla neelata ei suuda.

Kuid abordiarsti töö on rõve/raske töö minu meelest, hullem kui eutanaasiateostaja. Kuid mitte hukkamõistetav. Ka timukas oli/on omal õigel kohal oma tööga.
Vasta
(22-04-2019, 00:30 )Naut Kirjutas: * Nii. Ja millal siis Hing sinna siseneb?
- Siis kui hakkab sünnitusprotsess.
* ???
- Hinge sisenemine annabki märku, et inimene on valmis ja valmis astuma selle Maailma sisse.

Hinge definitsiioon on erinevates õpetustes erinev:

1) Üldlevinud tähenduses koosneb HING nö "kõigest elus olemisega seonduvast": eeterlik keha + tunde keha + mentaalne keha + põhjuslik keha.

2) Kabalistlikus tähenduses koosneb HING vaid mentaalsest kehast, mis liitub füüsilise kehaga alles sündimise hetkel .... kablistlik vaste üldlevinud "hinge" mõistele on OLEM (olemas-oluga seonduv) .. ehk kablistlikus tähenduses on OLEM'i üks komponent HING , kui mentaalse tasandi objekt: lisaks koosneb OLEM veel elemtnaali tasandi elujõust + taime tasandi väes (mida kutsutakse kabalistide poolt "vaimuks", ta liitub füüsilise kehaga viljastumise hetkel - NB: kabalistliku "vaimu", kui taime tasandi objekti ei tohi segi ajada üldlevinud "vaimuga", mis on igaviku/atma tasandi objekt), ning inimese tasandi põhjuslikust kehast.

------

Seega on Naut'i teejuht kabalistliku maailmapildi kandja ...

-----

Naut võiks oma kabalistlikult teejuhilt küsida seoses abordiga: kuna liitub OLEM füüsilise kehaga? ... kabalistlik OLEM = üldlevinud HING ... nii saaks ka mingi abordi-teemaga haakuva vastuse (juudiga vaieldes tuleb esmalt mõisted ära defineerida: muidu räägitakse mööda) .



Vasta
(22-04-2019, 12:46 )Mannu Kirjutas: Lapse hengevaim (poolik hingeklaasitäiekene) tiirlevat mõnel juhul juba eostumisest saadik või vahest harva veelgi varem tulevase ema ümber.

Kunagi ammu oli meedias juhtum, kus kummitus-poltergeist sõna otseses mõttes elas ühe vanema naise seljas. Füüsiliselt naine tundis endal seljas olevat kellegi. See oli tema tütre aborditud lapse vaim. Vanem naine oli sundinud oma tütart aborti tegema, kuigi tütar oleks ise sünnitada tahtnud.

Omal on selline kogemus, väga hästi on see hetk meeles, kui ma tajusin - plaks - ära hetke, mil mu noorem laps eostus. Teate küll see moment, kus rasedus loetakse alanuks, kuid rasedustest veel ei näita. Lapse soo tajusin ära õigesti ja noh, nimi tuli kohe ka.
Aga aborti pole mõtet traagiliselt võtta küll, kui see liiiga tavaline ja kergekäeline valik pole. Looduse poolestki katkeb rasedusi, kusjuures veel igasuguses raseduse staadiumis, ja mõnel juhul võib võtta aborti ka kui noh, kasvõi "jumala tahtmist". Noh saatuse tahtmist, kui jumala sõna siin keegi alla neelata ei suuda.

Kuid abordiarsti töö on rõve/raske töö minu meelest, hullem kui eutanaasiateostaja. Kuid mitte hukkamõistetav. Ka timukas oli/on omal õigel kohal oma tööga.

Looduses käivitub enesehävitamis süsteem reeglina siis kui on väärareng. Selline reaktsioon on looduses loomulik. Kui ema tapab
oma terve lapse siis see pole loomulik ja on igal juhul väga traagiline. Ebanormaalne on seda õigeks pidada isegi siis kui see on väga põhjalikult kaalutletud.
Nagu ma juba varem olen maininud on looduses normaalne see et vanem jätab oma elu noorema eest mitte vastupidi.
Looduse seisukohast on selline inimene kes tapab oma terve lapse iseenesest väärarenguga ja loomulikus maailmas peaks ikka just selline inimene selle eest ka oma tervise ja rahakottiga vastutama.
Tegelikult on õudselt kole kui ulutakse kurjade ,täiskasvanud inimeste tervise või tuleviku pärast aga näidatakse ilmselget hoolimatust inimlaste vastu kellel kõik oleks alles ees.
Tsivilisatsiooni allakäik, mis muud.
Ahaa see on olukord kus naised tahavad tappa ja mehed ei soovi isegi kaitseväkke minna.

Vasta
Mehed ei taha isegi kaitseväkke minna? See oleks siis nagu tsivilisatsiooni allakäigu peatamise võti? Minna kuulekaks kahurilihaks? Terve naine ( ja ma ei mõtle ainult füüsist-psüühhikat ) ei rasestu soovimatult. Temaga lihtsalt ei juhtu ,,apsakaid,,. Muus osas , nagu näha, ollakse siiski varmad olema nii kohtunikuks ja timukaks. Millised kriteeriumid langetavad kirve pakule? Millised väärarengud, puuded ja puudused oleks siis punane joon? Ja sel juhul ,kes teeb seadused ja eeskirjad naistele punase joone ja lubava rohelise tule vahel? Ja ikkagi jõuame sinna ,et -,, Mis see teie asi on , mida keegi teeb? Kes või mis annab õiguse elada elusid teiste eest?,,.
Vasta
On täiesti loomulik kui terve mees tahab oma kodu, naist, last ja kõiki kaaskodanike ehk teisisõnu kodumaad kaitsta. Lausa hirmus et on inimesi kes seda ei mõista. Ah et mis see meie asi on kui kedagi tapetakse. Vaata see ongi tsivilisatsiooni allakäik.
Vasta
"On täiesti loomulik kui terve mees tahab oma kodu, naist, last ja kõiki kaaskodanike ehk teisisõnu kodumaad kaitsta. Lausa hirmus et on inimesi kes seda ei mõista"
Kuda Sa Punahabe siis nii väidad? Oled vist Jeesuse usku...mida Ta ütles kui Ta Ema ja vennad/õed tulid?..."Mul ei ole vendi ega ema"...kõik kes usuvad Minusse on minu vennad ja õed...ehk Mina Olen...Smile
Vasta
Ma juba küsisin sama siin teemas ajad tagasi- Mis paneb sind otsustama elude üle? Kas oled kuidagi seotud abordiga? Meditsiini litsents, praksis? Või on sul juristi volitused? Oma seisukoha tõin sulle välja, kuulaks sinu oma ikkagi kah. Kui minult tuleks keegi küsima ,siis mul puudub õigus ja alus võtta enda kanda kellegi tagajärgi või vastutust. No ja ka puudub kohustus seda teha. Mina vastaks ,,puuetest,, olenemata EI. See ei ole seotud vaid vastutusega. Ma lihtsalt ei võtaks elu ega soovitaks kellelgi seda teha. Nagu näha siis sina oleksid varmalt nõus vastupidi toimima. Sekkuma võõrastesse eludesse ning andma rohelise tule ,,puuduste,, korral. Terve lapse tapmine võrdub üks elu ,,ühik,,. Puue ei muuda olematuks elusolekut. Elu on ELU. Ei ma saan aru sust küll. Mind lihtsalt huvitab ,mida sina aru saad. Ühiskond on olemuselt kokkuhoidev ja hoolitsev. Looduslik karjakäitumine on täista olemas. Justkui. Nii ongi ,,TERVE,, laps täisväärtuslik liige. Tugev ,,hammasrata,s,, ,mis on saan-annan toimivas mehhanismis vägagi vajalik. Toodab max kasutegurit. Ei mina ei ole nii hinnates- küüniline, ÜK nii toimibki. Kõik õige ja karjaline. Huvitavamaks läheb aga edasi. Mitteterve puhul rakendub juba kasukoefitsent- lopergune hammasratas. Näiteks rotikarjas hoolitsetakse kõigi eest. Haigete , vanade ja vigaste eest alati hoolitsetakse. Väga harvadel juhtudel saadetakse nõrgim ,,kahtlast,, toitu proovima. Näe meil aga on väga paljudes riikides läänepool lubatud pool ja täisseaduslikult ,,nõustada,, tulevast ema ja soovitada ,, Steve Jobsi,, sündroomi kahtluse korral , katkestada rasedus. Tglt ikka väga palju on puuduseid ,mille puhul roheline tuli süttib. Palju lopergusi koormaks mehhanismi ühiskonnas. Looduses sureb või jäetakse surema järglane ...no ikka väga lootusetul puhul. Huvitav. Neis riikides ,kus on abort keelatud ( oli või veel on ) on ÜK protesti kisa just vastupidi. Nõutakse lisaõigusi aborti sooritada. No ja vot siis ongi juba otsad juristide käes. Ollakse nii kohtunikud kui timukad. Vastutus langeb nende õlule, ja seda mitte vaid juura mõistes vaid palju enama ulatuses. Kas sina oled valmis nüüd lobitööd tehes ( eeldusel ,et sest on kasu kasvõi ühe abordi ei-ja otsuse puhul ) võtma vastutuse? Ja tagajärje ja hinna enda kanda? Palun seekord vasta ka. Sõjarditest eraldi. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
On täiesti loomulik ,et mees tapab ,,õige,, asja eest. Toon näite. Sõjaohu korral visatakse suur osa ,, sõjaväest tagama ÜK mõistes ,,väärtuslikeima,, ohutut transportimist ohutusse paika. Lihtsamalt öeldes päästetakse poliitukutest paksp.......d. Tagatakse nende põgenemine õhu, maa kaudu või vett mööda. Oma pere ja kodu kaitsta ei saa kuna on kahuriliha võimu käes. Edasi. Meie kaitseväelased käivad põhimõttel- ,, meie aitame, küll meid siis ka aidatakse,, aasias ja mujal palgamõrtsukaks. Ja ka süütuid elusid võtmas. Laste omi muuseas. No muidugi mitte tahtlikult, sõda on ju keeruline eksole? No ikka väga palju tuttavaid on käinud ja käivad siiani. Ma ei hakka siin isegi avama teemat ,et tasakaalus ,,paikadesse ,, ei tule kuulid. See oleks liiga keeruline mõista ühel usklikul. Aga no vaatame siis kasvõi muudmoodi laiemalt. Üks ,,võetud,, elu võrdub ühe võetud eluga. Punkt. Isegi kui see oli oma pere kaitseks sooritatud enesekaitse. Juhuseid pole olemas. Põhjus ,miks keegi tuli ohustama, võis olla ohustatu enda sees. Ei ma pole küüniline. Aga hüsteerik ka mitte. Vahet pole. Tapmine on tapmine. Elu on ikka elu. Kõik oleneb ÜK kehtestatud normidest. Ja ma saan aru ,et religioossikutel on tapmine oma koguduse ja usu eest vägagi õigustatud. Ük käitub samuti. Jubedalt torkab silma ollivuudi tapmislembus. Neil ju muidugi ka ju ok kui väiksele lapsele kingitakse kohe roosa galašnikov. Kui ei usu, googeldage. Sellega on nagu on. 99 pross filmides tapetakse. Ja alati näidatakse ja õigustatakse seda juhul kui seal on head ja pahad paika pandud. Õige asja eest tapmine on üllas tegu. Hümn mängib ,lipp lehvib. Oli kunagi film tippsnaiprist. Et ikka kui palju ta suutis ja ikka kui kauge maa tagant. Rätipäid muidugi. Rätipea elu ju pole kristluse järgi elu. Noh ja sai lõpuks ise kuuli. Rahulikul kodumaal. Segi pööranud kamraadi torust. Aga jah , siin pole mõtet arendada natuke sügavamaid nüansse. Aga kaitsevägi? Pista omale p.....e see vägi kui tahad. Sina ei tule mulle ütlema mida ma pean või keda tapma kuidas pean. Mul oma vägi ja mina valin kuda ja millega paiga rahus hoian. Ah et lausa hirmus ,et leidub siuke ebanormaalne ,kes su tahtmisele saba ei liputa. Ära tõsta tooni kui ei kannata sama välja.
Vasta
Vinge... Sa Lokster hakkad Ärkama...vähkred ja ropendad...Smile oma UneVoodis...Smile
Vasta
Muidugi ma vastan. Tegelikult on su seisukohad humaansed ja mõistetavad. Minule on mõistetav ja vastuvõetav abortide täielik keelustamine ja nulltolerants samuti.
Kuid mulle tundub et me räägime üksteisest natuke mööda. Mitte nõrgemate,või nii öelda vähem ilusate elimineerimisest ei käi jutt.
See oleks ühiskonna seisukohalt ja ka Elu enda seisukohalt äärmiselt ohtlik tee. Kuna looduses on asjad sageli jällegi nii seatud et edasi pürgivad sageli just need kellel on mingi puudus ehk ebatäius. Just selle tunnetamine paneb sageli inimese looma suuri asju.
Mina räägin neist kellel polegi lootust. Imbetsillidest noh. Ma võiks küsida kas see on hea inimene kes sunnib teist näiteks elama ilma käte ja jalgadeta või tõesti nii et, isegi pead ei saa liigutada või tõesti neid kelle mõistus on ainuraksete tasemel. Või on see hea inimene kes aitab neil lahkuda. Mina lähtun sellest "Ära tee teisele mida sa ei taha et sinule tehakse."
Eelkõige peaks kogu "Elu" olema suunatud ülla, terve vastutustundliku inimese kasvatamisele. Sellise üliinimese puhul poleks aborte olemaski . Inimesed kes "mõistavad" aborte pole selleks veel valmis .Täiesti tõenäoliselt õigustavad nad ka paljusid teisi pahesid jne.
Sa küsisid mis paneb mind selliste asjade üle otsustama. Ei panegi miski. Selleks on spetsialistid. Minu jutt käib ikka sellistest juhtudest kus asi on täitsa kindel. Selles on sul õigus et kui erandeid lubada hakatakse neid kurjasti kasutama. Muidugi kui kontrolli ei suudeta teostada siis ei saa ka erandeid lubada. On ka tõsi et üsna sage on olukord kus arst soovitab tungivalt aborti ja kinnitab kindlat väärarengut kuid naine sünnitab täiesti terve lapse.
Mina räägingi ainult väga lootusetutest ja kindlatest juhtudest.

Tegelikult pole kõige halvem selle asja juures mitte see et, väärastunud mõistusega naised(nende juures pean täpselt samuti silmas aborti õhutavaid mehi)tapavad omi lapsi. Iseenesest see on oma olemuselt looduslik isepuhastumine. Ehk siis loodus ei lase väärarenguga inimestel paljuneda. Kõige hullem on abordi propaganda. Ehk siis see e,t seda näidatakse kui midagi süütut nagu klistiir või midagi sellesarnast. Just süütute noorte inimeste eksitamine teele mida nad muidu ette ei võtaks on suurim kuritegu.
Seepärast on väga õige et, meie uus valitsus asub just abordi olemuse teadvustamisega tegelema.

Mina rääkisin kaitseväest mille eesmärk on oma rahvast kaitsta. Kui süütu elu kaitsmiseks on tarvis kurjategijaid tappa siis on see igati õige ja üllas tegu. Eestis teatavasti on kaitsevägi mitte sõjavägi.
Sõjavägi mis plaanib agressioone ei tohiks kedagi selles osalema sundida.

Ühiskondades kus kisatakse abortide õiguste eest teeb seda ikka põhiliselt marksistlik liikumine kes on ennast igale poole sisse söönud rahvale taevamannat lubades. Just inimeste moraalne laostamine ongi nende eesmärk, on ju tegemist selgelt satanistliku religiooniga.
Vasta
Mnjahh. Kuidagi võiks teema siiski püsida parakastmes. Meenub hetkel ajaloost kolm kantsi seoses ük kõlblike indiviidide selekteerimisega. Esimene oleks rooma. Seal selekteeriti sündinud lapsed mõne päeva jooksul. Sõjardi standarte arvestades selekteeriti poisslapsed üsna kiiresti. Sitakesed hukati. Aadu saksamaal tehti seda veelgi efektiivsemalt. Seal lasti kõik tilliga isendid sõelast läbi. Lollimajades pandi ohohhid seina äärde jne. Indiaanlastel määrasid küla ,,targad,, erinevate oskuste abil ,kellest saab jahimees, kellest sõdalane ,kellest majapidamise oskustööline jne. Venemaal näe sunniti ka nõdrameelsed relva kandma. Vanaisa vandus oma ajal perele truudust. Küll topiti talle saksa munder selga ja taheti sinimäele saata, küll ajasid venelased taga. Vanaisa valis metsa ja ,,vennad,,. Ja pidi vaid kaks korda pere reetma. Siis kui oli venkude käes vangis ja siis kui fritsude käes. P.......e saatis ta mõlemad. Kümneid kordi seisis püssi ees aga oma pere reetmine ...kõne alla ei tulnud kordagi. Ja pidas sõna. Ükski lastest ega omastest ei hukkunud. Aga see selleks. Mis ma ikka vaidlen . Kui inimesele tundub ,,heakskiidetud,, tapmine õige ja üllas, siis mul pole rohkem midagi öelda. Ei hakka seletama ,et sealpool sirmi ei kehti ÜK moraalikoodeksid. Tapmine jääb tapmiseks ning seda ei ,,lunasta,, ükski jumal.
Vasta
Minu arust on küll mõtet ohverdada oma elu nende eest keda me armastame, isegi siis kui selle tõttu peaks sattuma sinu poolt kirjeldatud jumaluste viha alla ja riskima igavese hukatusega.
Vasta
Natuke offtoopik aga ajas muigama. Vaatasin siia ja vaatasin sinu ristiga pilti. Pildi all oli ......Postitusi:666. Kui sa nüüd midagi juurde ei postitaks ,siis mõtle kui kift ,,märk,, oleks. Heheee. Ja siis vaatasin omi....222. Kokku 888. Ma tean mida inglitädikesed ütleks LaughPh34r2
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat