Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abort
Autor Sõnum
Lokster
Veteran

Postitusi: 868
Liitunud: Mar 2019
02-05-2019 07:55
Postitus: #176
RE: Abort
(02-05-2019 03:54 )Punahabe Kirjutas:  Kulla Naut, Kristus tõigi valguse maailma. Tänu kristlastele ei pea sinagi orjaelu elama.

See oli nüüd juba nii halb ,et hakkas lausa hea. Pane veel siukest.

(01-05-2019 21:06 )Q11 Kirjutas:  "Kehastutakse selleks, et areneda .."
Mulle jääb ikka arusaamatuks, KES kehastub?
ja teine küsimus oleks, miks ja kuhu see KES tahab koguaeg areneda?...Smile

Hää küll ,et ,,kes ja keegi,, ei pea üldse mitte midagi ja värki. Miks sa ikkagi istud webus , loed ja kommid? Ja kui sa ei saa kuidagi aru kes, milleks ja mis eesmärgil , siis ütle -mille ( just mille, mitte KELLE) kuradi pärast oli sul üldse vaja siia maailma ,,väljenduda,,? MILLE viga see siis nagu oleks? Ajaa ,sa tead niigi kõike , a näe kõik ei tea.
(selle postituse viimane muutmine: 02-05-2019 07:59 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,834
Liitunud: Apr 2011
02-05-2019 08:19
Postitus: #177
RE: Abort
(01-05-2019 21:39 )Naut Kirjutas:  1) Saadad oma energia alla. Osade kaupa.

Kirjelda nende osade omadusi!!!
See (osade kirjelduse puudumine) ongi sinu tekstides pidevalt puuduv komponent, mida ma pidevalt küsin ... minul on need "osad" tasandite & struktuuride põhiselt lahti seletatud (hing koosneb elementaali + taime + looma + inimese tasandi objektidest).

(01-05-2019 21:39 )Naut Kirjutas:  2) Seal ei ole aega /naerab/. See ongi vaid hetk. Kui vaatad.

Paiguta see "hetk" raseduse kestvuse skaalale (2 nädalat viimastest päevadest viljastumiseni & 38 nädalat viljastumisest sündimiseni)!
Jällegi on see (hetke asukoha mitte-asetamine raseduse skaalale) sinu tekstides pidevalt puuduv komponent, mida ma pidevalt küsin ... minul näiteks on see "hetk" asetatud viljastumise ümbruse lähi-tundidele.

-----

Analoogia: Naudi poolne "fookuse puudumine" (suutmatus lahti seletada "osade koostist" & "hetke paiknemist") on supi keetmise analoogias "kirve supp" (supi potti pannakse vesi ja kirves, ning keetes saabki supp valmis ... see on tähsusetu, kui mingeid mineraalide-taimede-loomade osi tuleb supi sisse lisada).

Minu nägemustes on igal supil konkreetne retsept ... a'la seljanka koosneb soolast, piprast, kartulist, hapukurgist, oliivist, singist, viinerist, suitsuvorstist, ketsupist .... taoline konkreetset struktuuri omav nägemus on kõigi poolt selgelt mõistetav (seljanka erineb oluliselt herne-supist & piima-klimbi-supist) ... kuid "kirve supp" pole selgelt mõistetav (otseses=literaalses tähenduses taandub ta "raua-rooste teeks" - kaudses tähenduses hõlmab ta aga kõiki suppe).

-----

Ürita aru saada, et vastused 1 & 2 on põhimõttelise tähtsusega aruteludes selle üle, millal & kuidas hing liitub füüsilise kehaga ... kui sul on hägused=kummist mõisted, siis ei saa neid ju võrrelda teiste omadega.
(selle postituse viimane muutmine: 02-05-2019 08:53 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 853
Liitunud: Mar 2011
02-05-2019 11:25
Postitus: #178
RE: Abort
Kuule Lahendused; sul oleks juba ammu aeg, iseseisvalt vaimumaailmaga suhelda. Paistab et oled läinud valele rajale. See viib tupikusse. Need kes alustavad vaimudega suhtlemist, teevadki seda sümbolite abil. See kuidas Naut neid lahti seletab on tema võimete tasand. Aga kus sinu võimed on?
Mitu setmet korda olen ma öelnud, roni Feraari seljast maha! Hakkad ka muid asju nägema! Paistad et sinu kärsitus ei luba sul seda teha. Rahune maha! Vastused saad alles siis – kui oled nende vastuste vastuvõtmiseks valmis. Enne mitte. Sina aga teps mitte ei ole valnis. Sinule vastamine on aja raiskamine.
Kuidas siis on; kas sul on hing olemas – või ei ole? Kui ei ole – kas ma võin ikka selle oma kollektsiooni täienduseks tuua? Hoiatan ette, meeldiv see koht ei ole, kuhu ma sinu hinge paigutan.
Teemasse ka.
Need lapsed kes sünnivad surnult, või surevad kahe esimese aasta jooksul. Nemad kustutavad niimoodi oma karma võiga. Need kes visatakse emakast välja. Kõige sagedamini, niimoodi tegutsevad satelliit hinged. Nagu ma eespool juba kirjutasin, aborti satuvad need hinged, kes pärast eelnenud keha surma, ei käi hingede maal puhkamas, vaid otsivad omale esimese ettejuhtuva viljatuva munarasku. Variante on muidugi veel tuhandeid. Need on põhilised.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kunglas
Tavaliige

Postitusi: 123
Liitunud: Jun 2018
02-05-2019 12:21
Postitus: #179
RE: Abort
lahendused Kirjutas:Kirjelda nende osade omadusi!!!


Naudi fookus pole struktuuride kirjeldamisel.
Struktuuride kirjeldamine pole ainus võimalik vaimne fookus.
Ega ka ainus vaimutöö.
Ega ka ainus selgitusviis.

Oma fookuse nõudmine on psühhopaadi tunnus.

https://tuumimaailm.neocities.org/tuumimaailm/index.htm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,834
Liitunud: Apr 2011
02-05-2019 12:23
Postitus: #180
RE: Abort
(01-05-2019 09:12 )kalldunn Kirjutas:  -kuid kas sina – inimkond – on nende vastuste vastuvõtmiseks valmis?

Aga pane need oma "teadmised" (kui sul neid üldse ongi) kirja: eks siis igaüks vaata, kui "valmis" ta nende vastuvõtmiseks on ... mina näiteks olen suutnud seni viimse-kui-ühe minu teele sattunud vaimse õpetuse läbi analüüsida: mind paneks siiralt imestama, kui see sinu õpetus oleks esimene, mille puudusi-voorusi ma ei suudaks läbi hammustada .

Aga las igüks räägib ikka enda eest: kui sina oma postituste kaudu väidad, et sa pole nende teadmiste jaoks valmis, on see sinu probleem (sa sünnid ja sured sellega, mis see teistesse puutub) ... mina olen igasuguste teadmiste läbitöötamiseks-analüüsimiseks avatud & valmis: sh hinge olemuse & aborditamisega seotud teemadele.


(01-05-2019 09:12 )kalldunn Kirjutas:  Oi – aga mulle tundub et sa väidad et sul ei olegi hinge. Kes see sind siis koos hoiab?
Kas ma võin ta siis endale, kolektsiooni täienduseks tuua?

Jällegi on tegu sinu piiratud kitsa sektori nägemusega, justkui vaid mingi "jumal" suudaks hinge keha külge panna (ela & sure sellega, kuid ära seda minule ja teistele pähe määri) ... mina olen tuhandeid kordi enda hinge iseseisvalt kokku pannud kehastumise eelse protsessi käigus (ilma igasuguste jumalate, karma meistrite ja muude abilisteta - see kui sina seda ei suuda, on sinu probleem-saamatus-oskamatus).

Miks sa teiste hingi endale tahad (oled arengus läbi saamise-tarbimise või?)?
Loo parem oma tervikolemuse baasil endale selline hing, nagu vajad (nii oled arengus läbi loomise)!
Mina enda loodut niisama laiali ei jaga, ehk minu hinge sa ei saa.


(02-05-2019 11:25 )kalldunn Kirjutas:  Aga kus sinu võimed on?

Ma olen kirjeldanud oma "kehast välja käimisi" tervikolemuse-vaimu tasandil ... ehk minu võimeks on mitte lahustuda "Castaneda kolmandas tähelepanus".
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 07:23 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 557
Liitunud: Nov 2016
02-05-2019 15:24
Postitus: #181
RE: Abort
(01-05-2019 14:44 )Naut Kirjutas:  Pimedus. Nn. kohvipaks on see ju ka sinu teoorias. Sina väidad, et kõik, mis viljastunud peab ikka nö. nui neljaks kasvama, vohama ja suureks saama, kõik on samas juhuslik ja seega inimesel ka justkui mingit voli ENNAST määrata siin eksitentsis justkui pole.

Kus ma midagi sellist üheselt olen väitnud? Aegajalt meenutad väga Loksterit... kui loogika ja argumendid otsa lõppevad, siis kukud fantaseerima oma vildakat mõtlemist, mida siis omakordakorda hakkad ise ümberlükkama. A la ütled et pimedus ütleb et kõik ongi vaid pimedus ja siis hakkad omakorda seletama kuidas sina ei saa sellega nõustuda, kuna ikka valgus on kah olemas. Ja siis ütled et ega ükski Hing pole loll, see on sinu arvamus ja kohvipaks, aeg Yahwe stampidest väljapoole vaadata... ühesõnaga suht ajuvaba sõnademulin läheb lahti. Selle peale arvan vastu, et selline demagoogitsev sõnademulin ongi tõestuseks et LOLLID HINGED OM OLEMAS IKS KÜLLLaugh
(selle postituse viimane muutmine: 02-05-2019 15:26 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
03-05-2019 01:26
Postitus: #182
RE: Abort
Valdavalt käib jutt enamasti juba sellest, et kuidas keegi midagi ütles või kui loll keegi kellegi arvates nagu ikka on (kuldne delfiklassika), mis supp on mitme hernega ikka kellegi meelest ainuõige või mis pudru ainusöödav. Juba hakkavad peale kamandamised ja tüüpiline tühiplõksimine + loomulikult on kirsiks tordil issandanimelised idiootsused.

Jah, konstruktiivne teemaarendus. Üksjagu delfimutilik ka omameelest kõvade meeste sulest aga no hea küll.

Palju õnne meile kõigile nii suurepärase, haritud ja arendava teemaarenduse puhul.
(02-05-2019 12:21 )Kunglas Kirjutas:  
lahendused Kirjutas:Kirjelda nende osade omadusi!!!
Naudi fookus pole struktuuride kirjeldamisel.
Struktuuride kirjeldamine pole ainus võimalik vaimne fookus.
Ega ka ainus vaimutöö.
Ega ka ainus selgitusviis.

Oma fookuse nõudmine on psühhopaadi tunnus.

Aitäh, Kunglas.
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 01:33 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,834
Liitunud: Apr 2011
03-05-2019 07:36
Postitus: #183
RE: Abort
(03-05-2019 01:26 )Naut Kirjutas:  Üksjagu delfimutilik ....

Selle asemel, et vastata aborditamisega & hinge sisenemisega seotud teemat edasi viivale minu viimasele postitusele 177 (hinge osade & hetke asetuse täpsustus) .... jätkasid sa Delfiliku teemaga mittehaakuvate postituste jada: 28, 37, 56, 71, 86, 88, 147, 149 ... ma hakkan juba ära tüdinema sellest "absoluutse peegli funktsioonist" (paljud näevad enda puuduste peegeldusi minus).

Veelkord: kui Naut tahab argumenteeritult hinge & keha seotuse teemadel arutleda, siis on tema maailmapildi kitsaskohtadeks minu postituses 177 välja toodud "osade & hetke" täpsustused ... ilma taoliste täpsustusteta on sinupoolsed väited "hing liitub sündimise hetkel" argumenteerimata emotsioonivaht.

---

Minu nägemustes on antud teema sisu-ja-võlu selles, et erinevate koolkondade esindajad üritavad enda maailmapildi põhjal ära näidata aborditamise kahjulikuse-kasulikuse energeetilisi tagamaid ... st midagi palju sügavamat, kui poliitikute poolne lubame-keelame nägemus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
03-05-2019 08:56
Postitus: #184
RE: Abort
Lahendused. Kui mingis teemas algab üksteise survestamine või koguni sildistamine, siis katkeb ka arendus.

Las lahtub pisut, siis arutleme edasi.

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
säga
röövkala

Postitusi: 291
Liitunud: Aug 2010
03-05-2019 09:04
Postitus: #185
RE: Abort
(01-05-2019 14:20 )pimedus Kirjutas:  Küsimus ongi selles INIMESE TERVIKMOODUSTUMISE DAATUMIS. Kogu minu süsteem põhineb üheselt sellel väitel et see tervik moodustub energeetiliselt juba eostumise hetkel ja sealt edasi toimub juba loomulik areng,

Aga miks peaks eostumise hetkel moodustunud inimese potentsiaal vähemväärtuslik elu olema kui kehaliselt väljakujunenud inimese elu? Elavad ja arenevad on mõlemad!

Potentsiaal ongi kõigest potentsiaal, mis ei tarvitse teostuda
80% eostunud munarakkudest ei annagi üldse rasedust, sest jagunemine peatud juba 8-raku staadiumis või ei hakka üldse jagunema.
Seega on nende eostunud rakkude potentsiaal juba eostumise hetkest väiksem.
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 10:22 säga.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 853
Liitunud: Mar 2011
03-05-2019 10:56
Postitus: #186
RE: Abort
Lahendused. Ma lihtsalt tundsin huvi, kui kaugele ja mida sa oskad teha.
Tundub et sa oled hakanud endale energeetilist teisikut meisterdama. See ei ole sinu hing.
Kui sa oled selle loonud vales kohas. Ei saa ta sinu materiaalsest kehast lahkuda. Ning ta võtab sinu materiaalse keha üle. Nüüd saab sinust Raja tänaval asuva asutuse kinnise osakonna alaline klient.
Minu alaliste külaliste hulgas on 2 energeetilist teisikut.

Tegelikult peaksime me tõesti, rohkem elavatele lastele tähelepanu pöörama. Aitama neid, kes vajavad abi. Aga meie ühiskond on niimoodi ehitatud. Mina ja raha üle laipade.
Kui minu võimuses oleks. Ühe lapse poliitika – nagu Hiina Rahva Vabariigis.
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 14:24 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
03-05-2019 11:04
Postitus: #187
RE: Abort
Säga,
Võtsid oma selle ilusa mõistmisele ja kaastundele kutsuva teksti ära?
Just imetlesin seda...

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 557
Liitunud: Nov 2016
03-05-2019 12:22
Postitus: #188
RE: Abort
(03-05-2019 09:04 )säga Kirjutas:  Potentsiaal ongi kõigest potentsiaal, mis ei tarvitse teostuda

Ei saanud aru mis su jutu argument oli. Ka sünnitamise hetkel ja hiljem sureb inimlapsi... ei tarvitse ka nemad teostuda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 749
Liitunud: Sep 2007
03-05-2019 16:28
Postitus: #189
RE: Abort
(02-05-2019 03:54 )Punahabe Kirjutas:  Kulla Naut, Kristus tõigi valguse maailma. Tänu kristlastele ei pea sinagi orjaelu elama.

Avan väheke seda tõsiasja, et Kristus ongi maailma valgus. Lihtsalt sellepärast, et inimesed kes elavad pimeduses ei suuda mõista allegooriat.
Kristus näitas inimestele seadust tõe valguses , ta tegi pimedad nägijaks. Mida soovisid aga õelad tähenärijad. Nad tahtsid teda surmata selle eest.
Sarnaselt selle teemaga soovivad head inimesed, et algav elu näeks kord päikesevalgust kuid õelad tahavad algava elu lömastada.
Nad lausa naudivad ,kui õhutavad teisi naisi kaalutletult aborti tegema. Kes siis on need kes soovivad inimestele valgust ja neid nägijaiks teha. Eks ikka need kelle jumala esimesi tegusi oli "ja Jumal ütles saagu valgus... ja valgus saigi."
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 16:29 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
03-05-2019 17:58
Postitus: #190
RE: Abort
[Pilt: christian-memes-4-5cbf05debd365__700.jpg]

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 557
Liitunud: Nov 2016
03-05-2019 18:14
Postitus: #191
RE: Abort
Punahabe. Tavakristlus ei näi küll kedagi nägijaks tegevat, pigem sooritatakse seal samuti mingi vaimne abort ehk toodetakse elavaid surnuid vaimselt. See pimestav valgus mida tavakristluse Jeebus toob on samuti kõigest petuvalgus varjudekoopa seinal. Kui reaalselt koopast välja minna, siis taibatakse et eksisteerib valguse ja pimeduse tasakaal, mis oma tervikus ongi hea. Tavakristluse valguse ülistamine ja pimeduse demoniseerimine on aga lollikeste kurjus Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 18:15 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 749
Liitunud: Sep 2007
03-05-2019 18:28
Postitus: #192
RE: Abort
On jah ka nii pidi õige. Ega pime veel sellest nägijaks saa kui teda valguse kätte viia. Valgus aga teadagi on palju ulatuslikum mõiste kui päike. Naudi viimast postitust vaadates on just samuti ülalmainitud tunne. Inimene ei suuda mõtelda, kohe kuidagi ei suuda...vähemalt mitte valguse värvides.

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
03-05-2019 18:50
Postitus: #193
RE: Abort
Punahabe: DITO.
Ehk mul täpselt sama taju sinu suhtes. Nii, et oleme tasa.

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog