Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Selgeltnägijate tuur
#1
Suured selgeltnägijad tuuritavad üle Eesti.Kas keegi siinsetest ka üritust külastanud?Ja,kui välja jätta see rahakottide täitmine siis,kui tõsiselt võetav selline üritus on?
Vasta
#2
Ma arvan, et see on sama tõsiseltvõetav kui väidetav selgeltnägemine ise. Ehk siis mitte väga.

Suvel trehvas see grupp ka minu kodukanti. Värvilised plakatid, millel tumedatesse rüüdesse riietatud kujud, kaelas kristallid ja peos pendlid. Nimed nagu "tajuja" ja "maag" suurelt nägude kõrval. Pääse kõigest 15euri.

Ausalt öeldes jäi mulje otsekui rändtsirkus tuleks linna. Selline hästi kurb tsirkus.
Vasta
#3
Jap. Sama taju. Tsirkust ja leiba.
Kooki ja moosi.
Sulli ja feimi.
Mainstream manna.
Küsimus: milleks?
Vasta
#4
No eks ta eelkõige raha teenimiseks ongi.Ja tsirkus on väga tabav ütlus.Tahtsin ise väga minna seda nn. tsirkust ka vaatama aga oli see saatus või muu ,ei õnnestunud.Skeptilise meelega nagu ma olen siis just huvi pärast palju ja kas üldse on seal,kedagi kellel on mingeidki võimeid.
Aga minu asemel käis hoopis ka mu ema.Minu õhutusel just,et ei räägiks ise sõnagi ja vaataks siis,kas keegi miskit täppi ka paneb.Kui oli seal üritusel ära käinud oli ta pehmelt öelda üllatunud.Valis endale selle Vaštaara(on seal selgeltnägijate saates osalenud) ja no ikka väga palju asju pani ta just tervise probleemide kohta täppi.Samuti rääkis ta väga palju õigeid fakte lähi mineviku kohta(~5a vanuseid asju).
Minu jaoks oligi kõige üllatavam,et ei ole see proua ju teleekraanil seal saates eriliste võimetega silma jäänud.
Vasta
#5
Aga kas see pole üdini ,,normaalsus,, ühiskonna mõistes? Turuplats ,kus elu keerleb vaid toodete ümber. Kes on tuuride rahamasina ,,põhjuseks,,? Kas ühiskond ,kes-mis soosib seda, toote pakkuja või publik e. nõudleja? Tihti kostub kriitikat nende ,,teenrite,, aadressil. Kui aga saabuks ebateadust seaduslikult nulltolereeriv seadus, kas needsamad kritiseerijad oleksid õnnelikult ohates vakka? Ja suurimaid tunnitasusid kasseerivad muideks just friikidest ebardid enesemüümise-prostitutsiooni turul.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#6
Lokster, ära ei keelata või mitte niipea.
Või kesse keelaja nagu oleks?
Vaadata või seda, milline skandaal viimati või Vene Selgeltnägijate vuffelmaagidega üle 10e aasta raffa lollitamiseks ja nö. riikliku dotatsiooniga pihku itsitades toimunud on. Jne.
Need moodulid "aga-mis-siis-juhtub KUI KÕIK..." jms pole kuigi pädev argument.

Kuid ma küsisingi, Ewa, et noja mis edasi?
Öelda keskealisele naisele tema välimust või kehakeelt jälgides, et tal on probleemid liigestega? Või maoga (kui näiteks naine on ülekaaluline) vms?
Või lisada, et tal oli raske elu?
Tabloidide nädalalõpuhoroskoobid ju lähevad ka täide ja on ehk koguni faktipõhised? No lihtsalt sobivaid ju kõigile.

Aga see polegi point. Ma küsin, mis edasi? Said teada, et on reuma ja 2 last. Aga seda teadsid ju niigi ja ka ise. Mh?

Klounid aga lahkuvad areenilt ja pole selge, kas suuremad feikninad olid siinpool nn. pealtnägijate või sealpool nn. selgemalt nägijate silmnäo ees.
Ehk kes oli kloun või kes lihtsalt... tola.

Aga noh.. igaühe enda valik niiehknaa.
Kui on lõbus, siis miks ka mitte.
Vasta
#7
Jah,olen täiesti nõus,et suurem enamus põhinebki välisel vaatlusel,kehakeel,reaktsioon jms..kuid mida arvata sellest,mida silmale pole näha nt?
Ja,küsid milleks?konkreetselt minujaoks on ilmselt uudishimu müstilise ja seletamatute asjade vastu.
Teiste eest ei oska rääkida,kindlasti ka uudishimu ja halvemal juhul ka tõsine mure,millega nn selgeltnägija poole pöördutakse.
Vasta
#8
No aga vaata siis justnimelt selgelt enda sisse. Kas sellesama mure või uudishimu ajendil. Mis takistab?
Ei viitsi? Ei usu? Ennast ei usu aga võõrast tädi nagu lõtva?
Nojah.
Vasta
#9
Tasemete vaates asuvad "teada-tuntud-selgeltnägijad" budhi tasandi "alumises osas", st nagu ennast reklaamivad pop-staarid, tele-kuulsused, poliitikud, tehase-direktorid, jne.
Nende "olematu tase" paljastub sellega, et nad ei suuda midagi sisukat öelda maailma süva-struktuuri & alus-põhimõtete kohta (kuid igasugu pinnapealsetes tunde-iha-kire-armastab-ei_armasta vahus on nad meistrid).

Maailmakõiksuse süva-olemuseni küündivad teadjaid-selgeltnägijaid ei huvita taoline "laada-tsirkus" ... nad on kõike seda (kuulsust-tuntust-võimu) eelmistes kehastustes tüdimuseni kogenud .... pigem suunavad taolised "hallide kardinaalidena" kulisside tagant protsesse, jäädes ise nähtamatuks.

Vasta
#10
Lõpuks taanub asi ikka sellele,kas usud või ei usu.Millesse/kellesse iganes...igaühele oma.
Mina arvan,et kõik saab aluse minust ja minu mõtetest.
Aitäh,lahendused asjakohase vastuse eest.
Vasta
#11
Inimesed ei usu mingil põhjusel jah, et kõik anded ja nägemised neil endal peidus.
Kusjuures: KUI on mingi asja vastu huvi ja see tõepoolest POLE vaid pelk edevus või muudmoodi eputamise-egokese mängumaa (vaadake ikka ausalt ses suhtes enda sisse), siis järelikult miski seal teemas ka tõmbab ja miski ka ehk nö. konnektib ka sealt teiselt poolt ära. Äratundmine peakski olema nö. vastastikune, minu meelest.
Tõsiselt. Proovige. Ma nii ikka usun, et just nii see ka on ja inimesel ON enamik andeid (jah, ka esoteerilisi) enda sees peidus.
Mis see proovimine siis ikka maksab?
Või 15 eurtsi tuuritavatele "külaklounidele" ikka parem investeering? : )
Vasta
#12
(10-04-2019, 22:49 )lahendused Kirjutas: "olematu tase" paljastub sellega, et nad ei suuda midagi sisukat öelda maailma süva-struktuuri & alus-põhimõtete kohta

kuid igasugu pinnapealsetes tunde-iha-kire-armastab-ei_armasta vahus on nad meistrid.

"Siinpool," Struktuuris, on Vormi pool. "Teiselpool," Väljas, on Kuju pool.

Struktuurid kirjeldavad Välju. Leitakse eri "väljapunkte" ja nonde võrdluse läbi tehakse järeldusi ümbritseva maailma struktuuri kohta. Mõtlemise läbi.
End uutel Kujudel-energeetilistes sidusustes kogudes juhitakse vahetult enese Välja. Tahte läbi.

Tegemist erinevate protsessidega, erinevate tööriistadega muutuste tegemiseks nonde protsessidega seotud keskkondades. Ja erinevate "väikeste mina-kesetega" mis muutmisega tegelevad.
Seega kahe vastandliku reaalsusega.

Tundmuse madalamana võtmine lihtsalt kavalale programmile allumine.
"Madalale tundlemisele" vastab mõtetes tõmblemine- indulgeerimine.

Vastastikusel toetamisel ( "kaks madu") kord võetakse tähtsamaks üks siis teine.

Vasta
#13
Eneseusust on paraku meie "normaalses" ühiskonnas tõesti vajaka...Usutakse/usaldatakse kõiki peale iseenda.
Nagu mu abikaasa armastab öelda,et kõik on peas kinni..
Vasta
#14
Mida rohkem selgeltnägijaid ja suurem show, seda rohkem inimene hakkab iseennast usaldama Smile
Vasta
#15
Käisin sellel üritusel, isiklikult keegi raha ära ei võtnud, kuigi võtsin ikka täiesti teadlikult suure hunniku sularaha kaasa.
10 euro eest, mis oli üritusepileti hind oli võimalik, kõike küsida, võtta osa Kotkasule shamaanirännakust, väga meeldiv kogemus.
Vasta
#16
(13-04-2019, 09:23 )säga Kirjutas: Mida rohkem selgeltnägijaid ja suurem show, seda rohkem inimene hakkab iseennast usaldama Smile

Mida suurem show, seda suurem illusioon. Illusioon on lihtsalt pettus. Võrdub pigem enesepettus.
Eneseusaldus ei vaja kunagi ei väliseid kloune ega ka aplausi.
Parim kriitik ja tugigrupp oled endale sa ise.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti selgeltnägijate tuleproov Müstik 134 65,449 05-03-2019, 17:29
Viimane postitus: Naut
  Vietnami Suur Müür nokitseja 0 2,010 30-01-2011, 04:19
Viimane postitus: nokitseja

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat