Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millega tegu?
Autor Sõnum
Kummituskytt
Uustulnukas

28-05-2019 14:59
Postitus: #1
Millega tegu?
Hei Para-Webi rahvas!

Loodan, et postitan õigesse kohta.
Tahtsin uurida, et mida või mis rituaaliga on tegemist? Sai juhuslikult sellisesse kohta eksitud. Täpselt enne vana maja hoovi.
[Pilt: 8D637685-B096-4330-95A9-49F152A0619B.jpeg]

[Pilt: 23D44186-FE65-4E10-BF0C-94618D4D505A.jpeg]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Uustulnukas

28-05-2019 18:49
Postitus: #2
RE: Millega tegu?
Võib ainult oletada ja ma ei oma peaegu üldse teadmisi sellel teemal aga kas mitte punane lõng pole vana vahend inimese tervise ravimiseks. Olen ise ka proovind ja panin enda käe ümber haigena ja aitas. Kui ta kasutas punast lõnga äkki lõppeesmärk tal ravida ennast või kedagi.

Võibolla annab mingile metsavaimule anni ja siis ravib end mõnes tugevamas kohas ja pärast paneb lõnga kindlasse kohta kindlal viisil nagu puhastuma või laadima.

Või ehk aitab visualiseerida, midagi see puu ja lõnga teema või siis on mingi erinev tehnika mille on avastanud. Võimalusi on lõpmatult.

Ja need ei pruugi õiged olla kuna ma ei tunne seda teemat. Ise kunagi andsin kuhugi anni ja asjad hakkasid toimuma küll. Võtmine ja andmine on huvitavad selles suhtes universumis, et võtmiseks pead nagu ise punnitama, aga kui annad siis energia voog tuleb ja toob ise millegi endani. Umbes nagu kui pead midagi krabama nõuab energiat aga kui lased käe lahti andes ära millegi on uus vabadus tühimiku täitmiseks on lihtsam.
(selle postituse viimane muutmine: 28-05-2019 19:01 Tegudele.)

⚫⚫⚫ Ma olen alati olnud - saan alati olema. Poolik plaan on kehv plaan.
Mannu Eemal
u xa ke

29-05-2019 08:11
Postitus: #3
Ingel musta küünlaga jättis mulle küll mulje, et siin on lapsed mänginud Selgeltnägijate tuleproovi või Marilin Kerrot. Kättemaksukontorit on nad igatahes aastaid mänginud, koos igasugu rekvisiitidega (Pilvede all oli ka oma algusaegadel teema).

Brain expedition.
Nielander
Questioning Everything

30-05-2019 10:06
Postitus: #4
Mis sellel teisel pildil toimub? Puutüvi on läbi lõigatud ja ripub õhus?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Q11
Vana kala

30-05-2019 10:48
Postitus: #5
Sel võib mingi tähendus olla sellele kes nii tegi aga ei pruugi.
No näiteks needuse pealepanemise üks võimalustest.
Lähen salaja öösel kellegi ukse taha ja jätan sinna lapse nuku, millel puudub üks käsi, suhu on pandud sigar ja nuku kõrval toos kahe tiku ja prussakaga sees. Täiesti absurdne.
Kui see kelle ukse taha selline asi jäeti hommikul seda näeb hakkab aju kohe otsima tähendust. See ongi aju üks funktsioonidest. Nagu ristsõna lahendamisel. Ei tule ja ei tule meelde. Päevade kaupa, isegi kui tähelepanu on muudel asjadel ja siis täiesti suvalises olukorras plahvatab.
Samamoodi töötab aju ka needuse kallal, mida tobedam see on seda kindlam tagajärg.
Kui siis see inimene millagil metsas matkates lõkkesüütamisel kasutab kahte tikku, põletab oma käe tukkide kohendamisel ja kodus avastab endal puugi ongi "needus" oma ülessande täitnud.
Ühestküljest oli see kõik suvaline kokkulangevus...aga aju leidis seal seosed ja hakkas "needust" uskuma...Smile
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas võiks olla tegu kummitusega! Ise 4 2,042 22-02-2012 00:41
Viimane postitus: John24
  Millega võis olla tegemist? Peep 5 2,297 06-12-2011 14:22
Viimane postitus: marx07
  Millise fenomeniga tegu? Tutanhamon 27 7,205 21-09-2010 14:12
Viimane postitus: TheOtherSide
  Millega tegu? geiti 23 5,970 21-09-2010 14:05
Viimane postitus: TheOtherSide
  Millega võib pildil tegu olla? sensitiiv 4 1,986 28-12-2007 20:18
Viimane postitus: sensitiiv

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog