Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstik lahkus sellest elust
Autor Sõnum
Viimne Roomlane
Vana kala

24-07-2019 19:21
Postitus: #26
RE: Müstik lahkus sellest elust
Viimsel Roomlasel on Müstikult küsimus-millal hävitatakse see satanistlik reptiilne anglosaksi maailm?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

25-07-2019 01:00
Postitus: #27
(24-07-2019 16:32 )Minaelan Kirjutas:  
(22-07-2019 01:00 )Teloslane Kirjutas:  Kas sul on soov Müstik/Nofretete vaimult midagi küsida?

Ainult ühe küsimuse küsin selles teemas. Kuna see puudutab elu ja surma.

Küsi Müstiku vaimult (kui ta on nõus vastama), kes on tegelikult nö Piibli jumal - kas tulnukas või mõni Maa peal eksisteeriv/eksisteerinud olemus? Kas Piibel on orjade käsukiri ja kuidas sellest ajupesust kõige paremini üle saaks?

Vägagi kuriositeetne teema – Piibel, mille tõepõhja analüüsimine võib paljudes rahutust tekitada ja pealegi on "Esimese Raamatu" sündimist tänaseni kanalduskirjanduses juba ca kakskümmend seitse aastat tagasi Kõrgemate Olemite poolt Inimkonnale edastatud.

Mina sain siit rohkem küsimusi:
Kes on tegelikult nö Piibli jumal - kas tulnukas või mõni Maa peal eksisteeriv/eksisteerinud olemus?
Kas Piibel on orjade käsukiri?
Kuidas sellest ajupesust kõige paremini üle saaks?

Enne postituse loomist pöördusin Müstik/Nofretete vaimu poole küsimusega: "Kas sa soovid kasutaja Minaelan Piibli temaatikale vastata?"
Ja nagu ikka vastavad nad väga napilt.
"Elu ei sega tabu."

Selgitus.
Ja kui küsida eelpool olevaid küsimusi, siis peab Müstik/Nofretete olema antud vahemiku ajal, ehk ca 2000 aastat tagasi perioodil vähemalt olnud kehastunud. Vastasel korral ei pruugi ta seda teavet omada.
Kõik Vaimud ei pruugi teada tervet Maa ajalugu, kuna neid ei oldud veel loodud. Planeet Maa on ikkagi kosmose vanuse lõikes noorte hingede koht ja ürghingedel pole siia kehastumisega asja, kuna nad, kas on selle läbinud või teadmised kõige Universumi kohta mujal avarustes omandanud.
Olemid kõnelevad, et planeet Maal kehastunute hulgas pole ühtegi säärast hinge, kes oleks läbinud 108 miljonilise Päikesesüsteemi Galaktilise nihke. Mina mõistan seda, et oleme alles beebikesed.
Tähendab, et saades Tõde, peab vastaja Vaim olema näiteks alates seitsmendast tihedusest ja kusjuures hiljutine lahkunu paiknes ju alles kolmandas tiheduses.

Ma võtan aega ja püüan sulle vastused saada ning edastan need muutmata kujul, millest ei pruugi me üldse arugi saada.
Igale küsimusele ei pruugita mulle vastata, kuna küsija vaim pole antud tasemel või puudub taolise informatsiooni edastamisel eludevaheline kokkulepe.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
KuKr
Vana kala

25-07-2019 16:27
Postitus: #28
Eh, igakord kui Nofre meenub, on mul tunne nagu oleks midagi jäänud pooleli.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 137 45,751 29-03-2012 22:45
Viimane postitus: Chaos
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 1,891 28-02-2009 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 5,493 23-05-2008 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog