Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstik lahkus sellest elust
#26
Viimsel Roomlasel on Müstikult küsimus-millal hävitatakse see satanistlik reptiilne anglosaksi maailm?
Vasta
#27
(24-07-2019, 16:32 )Minaelan Kirjutas:
(22-07-2019, 01:00 )Teloslane Kirjutas: Kas sul on soov Müstik/Nofretete vaimult midagi küsida?

Ainult ühe küsimuse küsin selles teemas. Kuna see puudutab elu ja surma.

Küsi Müstiku vaimult (kui ta on nõus vastama), kes on tegelikult nö Piibli jumal - kas tulnukas või mõni Maa peal eksisteeriv/eksisteerinud olemus? Kas Piibel on orjade käsukiri ja kuidas sellest ajupesust kõige paremini üle saaks?

Vägagi kuriositeetne teema – Piibel, mille tõepõhja analüüsimine võib paljudes rahutust tekitada ja pealegi on "Esimese Raamatu" sündimist tänaseni kanalduskirjanduses juba ca kakskümmend seitse aastat tagasi Kõrgemate Olemite poolt Inimkonnale edastatud.

Mina sain siit rohkem küsimusi:
Kes on tegelikult nö Piibli jumal - kas tulnukas või mõni Maa peal eksisteeriv/eksisteerinud olemus?
Kas Piibel on orjade käsukiri?
Kuidas sellest ajupesust kõige paremini üle saaks?

Enne postituse loomist pöördusin Müstik/Nofretete vaimu poole küsimusega: "Kas sa soovid kasutaja Minaelan Piibli temaatikale vastata?"
Ja nagu ikka vastavad nad väga napilt.
"Elu ei sega tabu."

Selgitus.
Ja kui küsida eelpool olevaid küsimusi, siis peab Müstik/Nofretete olema antud vahemiku ajal, ehk ca 2000 aastat tagasi perioodil vähemalt olnud kehastunud. Vastasel korral ei pruugi ta seda teavet omada.
Kõik Vaimud ei pruugi teada tervet Maa ajalugu, kuna neid ei oldud veel loodud. Planeet Maa on ikkagi kosmose vanuse lõikes noorte hingede koht ja ürghingedel pole siia kehastumisega asja, kuna nad, kas on selle läbinud või teadmised kõige Universumi kohta mujal avarustes omandanud.
Olemid kõnelevad, et planeet Maal kehastunute hulgas pole ühtegi säärast hinge, kes oleks läbinud 108 miljonilise Päikesesüsteemi Galaktilise nihke. Mina mõistan seda, et oleme alles beebikesed.
Tähendab, et saades Tõde, peab vastaja Vaim olema näiteks alates seitsmendast tihedusest ja kusjuures hiljutine lahkunu paiknes ju alles kolmandas tiheduses.

Ma võtan aega ja püüan sulle vastused saada ning edastan need muutmata kujul, millest ei pruugi me üldse arugi saada.
Igale küsimusele ei pruugita mulle vastata, kuna küsija vaim pole antud tasemel või puudub taolise informatsiooni edastamisel eludevaheline kokkulepe.

-------

Lisan Vaimu/de vastused teemasse: Vaimudega suhtlemine, http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid255576

-------

Märkus!
Usu teema, mis erinevates ühiskonna kihtides on vägagi tundlik ja lahata neid temaatikaid tões, see tekitab üldsuses palju erinevaid vastuväiteid ja püsivat viha. Targem on antud küsimusi mitte puudutada, siis pole põhjust toota juurde tumedat energiat.
Vasta
#28
Eh, igakord kui Nofre meenub, on mul tunne nagu oleks midagi jäänud pooleli.
Vasta
#29
Olen eelnevalt olnud Müstiku kõrval kogu aeg.Soovin tema tegevusi,tööd siin foorumlastele rohkem teatavaks, saadavaks teha.
Teada olevalt tegi Müstik pika aja vältel nn. entsüklopeediat para teemadel.On kokkukoondatud ligi 2500 artiklit 30 teemal.Tänaseks on mitu varianti CD del.
Soovin leida teie hulgast inimest ,kes tema tööd soovib edasi teha,levitada.CD del on hüperlinkidega enamik artikleid järjest edasi leitavad.
Kahjuks pole ma ise suuremat asi organiseerija aga sooviks,et pikaajaline suur töö kaotsi ei läheks.
Vasta
#30
"On kokkukoondatud ligi 2500 artiklit"
2500 artiklit? Väga aukartust äratav number...Smile
Vasta
#31
Autor alustas oma huviala ülestähendama üle 20 a. tagasi paberile,artiklid teemade kaupa ümbrikes.
Aastal 2004,alustas tasapisi arvutisse sättima.Oskusi nappis,ajajooksul katse-eksituse meetodil täienesid artiklid.Ka mina püüan siia näidise lähemal ajal üles panna kui õnnestub.
On artikleid,mil pikkust on mitu lk,samas kahjuks ka vaid pealkiri ,töö jäi pooleli...
Oli ka juhus kus 3 kuu töö läks kaduma....arvuti andis otsad,jäi mingil moel mujale salvestamata.
Vasta
#32
Noo...aga pane siis siia....oleks huvitav lugeda...Smile
Vasta
#33
(02-02-2020, 05:37 )Mentor Kirjutas: Olen eelnevalt olnud Müstiku kõrval kogu aeg.Soovin tema tegevusi,tööd siin foorumlastele rohkem teatavaks, saadavaks teha.
Teada olevalt tegi Müstik pika aja vältel nn. entsüklopeediat para teemadel.On kokkukoondatud ligi 2500 artiklit 30 teemal.Tänaseks on mitu varianti CD del.
Soovin leida teie hulgast inimest ,kes tema tööd soovib edasi teha,levitada.CD del on hüperlinkidega enamik artikleid järjest edasi leitavad.
Kahjuks pole ma ise suuremat asi organiseerija aga sooviks,et pikaajaline suur töö kaotsi ei läheks.

Jah, tunduski, et Müstikul oli veel palju, palju põnevat meiega jagada. Loodan väga, et leiate abi nende materjalide avalikustamiseks.
Vasta
#34
Siin teile üks näidis Müstiku suurest tööst.
ja selliseid 0N palju,kus juures ka rikkaliku pildimaterjaliga.
Kui salvestada CD l olev arvutisse, saab lingile vajutades minna edasi uuele lehele.
Tärniga märgitud kirjad viivad teabele edasi.
See siin ei tööta selliselt, sest puudub CD le salvestatu.

Kui leian teie hulgast usaldusväärse ja asjaliku inimese,saame rääkida CD de levitamisest,mõelgem koos.

A G H A R T I ka A g a r t h a (tiibeti keelest),

müütiline maa-alune kuningriik, mille pealinnaks peetakse
* S h a m b a l a t, mis asub Tiibetis. Budistlike legendide kohaselt on A. valitseja Rigden Dzapo, kes olevat end budistlike pühade ajal mitmel korral Indias ja Siiamis ilmutanud. Väidetakse ka, et aghartilased on kosmosetulnukad, kes on peale kataklüsme endale maa all pelgupaiga leidnud. Nad liiguvad tunnelites erilistel lendavatel masinatel
* v i m a n a d e l, mida paneb liikuma * v r i l - j õ u d. See kuningriik ulatuvat kõigi maa-aluste tunneliteni ja olevat asustatud u. 60 000 a. tagasi kataklüsmi järel. Hiiglaslikus koopasüsteemis eksisteerivad omapärane luminestsentsvalgus, mis võimaldab kasvatada taimi, teravilja, puuvilja ja soodustab pikka eluiga. A-s leiduvat ka väga iseäralikke loomi.

B: Alec Maclellan. „The lost world of Agharti.” London, 1982 ja 1996. (e.k. PB 20 – P 1994/15/16)
Hugo Jost. „Agharta-unelmad.” (P 1999/2, lk. 20 ja Däniken „Jäljed kosmosest”, Tln. 2002, lk. 110)
Ivan Mackerle. „Mungakloostri saladused” (P 1999/3, lk. 4)
„Tunnelid Sahhara all.” (P 1999/8, lk. 18)
G.R. King. „The Magic Presence.” Chicago, 1935.
G.R. King. „Unveiled Mysterios.” Chicago, 1934.
R. E. Dikhoff. „Agharta.” (1951)
W. Bramley. „Eedeni jumalad.” Tln. 1999, lk. 348-357.
David Icke. „Matrixi lapsed.” Tln. 2003, lk. 267-270.
Michael Mott. „Caverns, Cauldrons, And Concealed Creatures.” Texas, 2000. – allmaa-asukate kohta käivad müüdid ja pärimused.

I: http://www.ufoarea.com/hollow_agharta.html http://www.sacredconnections.co.uk/holyl...wearth.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Agartha
http://www.crystalinks.com/hollowearth.html
http://www.byerly.org/thollowt/agartha.htm
http://www.rosicrucian-order.com/revista_agartha.htm






Siin näidisosa sisukord 25 lühiteemaga

Entsüklopeedia sisukord sisaldab 30 erinevat teemat,teemades kokku ligi 2500 artiklit,
mis on rikkaliku pildimaterjaliga,kaartide jm.ga.
On kahjuks ka poolikuid artikleid,aeg sai otsa....

S I S U K O R D



1. Agharti
2 Atlantis
3 Astraalränd
4 Egiptuse Surnute Raamat
5 Golem
6 Kabala
7 KOLBRINI PIIBEL
8 KRISTALLKOLJUDE SALADUS
9 KUMMALISED KIVIKUULID
10 LEMUURIA
11 LEVITATSIOON
12 MAAGILISED PEEGLID
13 NAZCA JOONISED
14 NEITSI MAARJA ILMUTUSED
15 PÜHA GRAAL
16 PÜHA SEADUSELAEGAS
17 SHAMBHALA
18 SMARAGDTAHVLID
19 SUUR PÜRAMIID
20 SUUR SFINKS
21 THOTH
22 THOTHI SALAKAMBER
23 VILJARINGID
24 VIMANAD
25 VRIL-JÕUD
Vasta
#35
Siin ka põhiline sisukord
Iga teema koosneb keskmiselt 25_30 .artiklist fotode ja kaartidega,mõni mitu lehekülge

On ka artikleid ,kus vaid pealkiri....aeg sai otsa...

Teie hulgas on inimesi ,kes on huvitatud....kogu teabest? Tänan!



S A L A T E A D U S T E

E N T S Ü K L O P E E D I A

MÜSTIKA, MAAGIA, PARAPSÜHHOLOOGIA

M U I S T S E D S A L A D U S E D



2 0 0 9 -2 01 9









S I S U K O R D


ASTROLOOGIA
BIOENERGEETIKA JA SENSITIIVID
BUDISM
CHANNELLING EHK KANALDAMINE
DEMONOLOOGIA JA MUST MAAGIA
EBATAVALISED OLENDID, KRÜPTOZOOLOOGIA
ENNUSTAMINE, PROHVETLUS FANTOMOLOOGIA
GNOSTITSISM, HERMETISM
HINDUISM. KRIŠNAISM. JOOGA
IDAUSUNDID. ISLAM
INDIAANI KULTUURID
JUDAISM, KABALA
KRISTLIKUD JA UUSUSUNDID
KRISTLUS, PIIBEL, APOKRÜÜFID
LOODUSUSUNDID JA MÜTOLOOGIA
MAAGIA, NÕIDUS, ALKEEMIA
MAAGILISED SÜMBOLID
MUISTSED PÄRIMUSED
MÜSTIKA JA ŠAMANISM PARALLEELMAAILMAD
PARAPSÜHHOLOOGIA
PÜHAKUD JA RELIGIOOSSED IMED
SALADUSLIKUD PAIGAD, IIDSED EHITISED
SALALIIDUD JA ORDUD
TEOSOOFIA, OKULTISM, SPIRITISM
UNIVERSUMI SALADUSED
UFOLOOGIA

V A I M O L E N D I D.
Vasta
#36
Tervist ,tahan siin veel öelda,et Müstikul oli vahepeal tõsine kavatsus oma töö raamatuna välja anda ja juurde CD,et internetiga otse ühilduks.Ajapikku suurenes andmestik kiiresti ja ühte raamatusse poleks paraku ära mahtunud.Nüüd olengi lõhkise küna ees,kuidas ikkagi teavet headele soovijatele edasi anda?
Usun,et meie hulgas on inimesi ,kes sooviks koostatud teavet ka endale ...
Arutlegem siin koos, kuidas edasi toimetada....?
Tänan !
Vasta
#37
Kuna Müstik oli erakordne inimene, kes toetus nii teadusele kui ka müstikale, siis tema paljastused pole praeguse inimkonna valitsejatele kasulikud.

Kuid kuna internet ning inimeste mõtted ja kirjutised on alatiselt jäädvustatud, siis need ei kao kunagi. Ja õigel ajal saavad õiged inimesed neist teada.
Vasta
#38
Imelik...Jumalast ma saan nagu ka rohkem aru kui Sinust Minaelan....Smile
Vasta
#39
Ma tänan,Minaelan, teid,et olete mulle toeks....

Samuti ei soovi ma muud kui mõistmist ja nõuandeid ,kuidas edasi.....

Pigem hoidugem teineteise solvamistest ja labasustest.

Ma ei oska veel siin kõike teha ,näiteks tsiteerimist ,erasõnumi saatmist jne.

Olen vana mees(75),hea ,et niigi olen suutnud midagi paluda,soovida teie abi !
Varem ma lihtsalt lugesin teie arvukaid,arukaid postitusi ,arutasime Isekeskis.
Aitäh !
Vasta
#40
Ega ma midagi halba taha Mentor...ja tunnen alati kaasa kaotusevalule...
Vasta
#41
(08-02-2020, 20:13 )Mentor Kirjutas: Ma tänan,Minaelan, teid,et olete mulle toeks....

Samuti ei soovi ma muud kui mõistmist ja nõuandeid ,kuidas edasi.....

Pigem hoidugem teineteise solvamistest ja labasustest.

Ma ei oska veel siin kõike teha ,näiteks tsiteerimist ,erasõnumi saatmist jne.

Olen vana mees(75),hea ,et niigi olen suutnud midagi paluda,soovida teie abi !
Varem ma lihtsalt lugesin teie arvukaid,arukaid postitusi ,arutasime Isekeskis.
Aitäh !

Müstik oli mulle toeks, kui kunagi siia foorumisse sisenesin. Ta oli alati teistsugune kui tavalised foorumlased. Kui mind huvitas vaid paravärk, siis Müstik oli samal ajal nii teadlane kui müstikahuviline. Loodan ja palun jumalaid ( mitte piibli omasid..vaid Allikaid) et tema pärand saaks avalikustatud.
Vasta
#42
Kle minaelan kui sul need cd või dvd olemas on. Pane need netti üles ja kõik. Mida sa kilkad siin, et sul on ja siis kiidad oma varikontodega veel takka?
Vasta
#43
(08-02-2020, 23:36 )Chaos Kirjutas: Kle minaelan kui sul need cd või dvd olemas on. Pane need netti üles ja kõik. Mida sa kilkad siin, et sul on ja siis kiidad oma varikontodega veel takka?

Cd või dvd? Pöördu tema elukaaslase Mentori poole, palun.
Ma tean, et Müstik oli targem kui enamus siinsetest foorumlastest. Ma toetan alati teda, isegi kui ta on momendil praegusest kaasajast lahkunud.
Vasta
#44
Varikontode üle arutamine läks siia: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid260735

Minul ei näita, et Mentor ja Minaelan ühe konto pealt postitaksid.
Müstiku töö väärib jäädvustamist. Ilmselt talle meeldiks, et keegi annaks tema töö raamatuna välja. Eesti oma "Paramaailma Entsüklopeedia" kõlaks ju päris hästi.
Paraku ka mina ei ole organiseerija ega suuda raamatut välja anda.

Ka netti üles riputamine oleks lahendus, parem ikka kui üldse mitte midagi. Kuigi mulle isiklikult meeldivad paberraamatud.
Vasta
#45
Saatku need käsikirjad erinevatele kirjastustele laiali ja vaadaku kas mõni kirjastus on nõus seda oma kuludega välja andma. Kui ei ole, siis küsige hinnapakkumisi ja tehke siin mingi korjandus või raamatu eelmüük et raha kokku saada!

Ja kui huvilisi pole, siis järelikult raamat kedagi ei huvita ja saab panna cd avalikult üles.
Vasta
#46
Kui antud info on täielikult digikujul siis oleks see vaja kokku panna ühte torrent faili ja seda jagada.
Infol on kombeks "degradeeruda" ja unustusse vajuda - ei maksa unustada ka igat tüüpi tehnilisi õnnetusi.
Kui see on jagatud mitme isiku ja mitme allika vahel siis on seis kindlam ja raskem kaduda.

Peaks ühendust võtma Elise ja Thorondoriga - nende linnas peaks leidma IT gurud küll kes selle andmbaasi
näiteks Wiki formaati või muusse sellisesse jagada suudaksid?!

PS: MENTOR - KUNAGI ÄRA ANNA VÄLJA ORIGINAALE - AINULT KOOPIAID.
KUI ISIK KÜSIB ORIGINAALI ON SUURE TÕENÄOSUSEGA KURI KARJAS.
Vasta
#47
Tänan Mannu, Chaos ja Tyto Alba abiks olemise ja asjalike nõuannete eest!
Ei ole plaanis CD sid niimoodi lehvitada kes teab kellele ,kuhu...

Mul oli isegi probleeme Müstiku CD de lugemisega,rääkimata salvestamistest,olen saanud midagi ka kopeerida uutele andmekandjatele.On mitmeid erinevaid salvestusi,pean vaatama erinevusi jm...artikleid ON palju...
Interneti avarustesse pole mõtet küll paisata...
CD d on selliselt,et töötavad hüperlinkidega arvutis ja allpool olevate linkidega muidugi internetis...proovige näidiselt.

Ps.Olen arvatavasti sama IP aadressiga, millega oli vahepeal Nofretete...
Vasta
#48
Mentor, sügav kaastunne.

See, et sa tegeled tema vaimse pärandiga on kindlasti sulle abiks leinas. Tubli, et teed seda. Pai ja ole tugev! Leinaga on nii, et see hakkab lainetama ja tegevuses olemine on parim, mis aitab neis seinast seina emotsioonide laineis eluga edasi minna!
Vasta
#49
„Leinaga on nii, et see hakkab lainetama ja tegevuses olemine on parim“
Närisin küüsi ja mõtlesin kas kirjutada.
Lein on ego isekus.
Ta „koosneb“ sellest.
Ego on nagu ring. Erinevad sektorid. Kui üks sektor „sealt“ kaob, tekkib valu (kannatus).
Aga see kannatus on illusioon. Midagi/Kedagi pole kadunud...Smile
Vasta
#50
Head foorumlased ja lugejad ka,tänan heade sõnade eest, mida te olete Müstikule siin järele hüüdnud....
Püüan jõudumööda leida teid ,kuidas tema kirjapandud töid teile ka nähtavale tuua.
Oskusi napib,abi ei oska ka küsida aga loodame paremat.
Alles täna sain aru kui paljudele Müstik on kordaläinud....
Varem kuulsin seda korduvalt ka tema enda suust kui ta õhinal kõigest rääkis.
Aitäh!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,634 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 2,530 28-02-2009, 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 6,949 23-05-2008, 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat