Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstik lahkus sellest elust
Autor Sõnum
Minaelan
Veteran

14-02-2020 19:05
Postitus: #51
RE: Müstik lahkus sellest elust
(09-02-2020 16:51 )Q11 Kirjutas:  „Leinaga on nii, et see hakkab lainetama ja tegevuses olemine on parim“
Närisin küüsi ja mõtlesin kas kirjutada.
Lein on ego isekus.
Ta „koosneb“ sellest.
Ego on nagu ring. Erinevad sektorid. Kui üks sektor „sealt“ kaob, tekkib valu (kannatus).
Aga see kannatus on illusioon. Midagi/Kedagi pole kadunud...Smile

Ma olen teada saanud, et nii meie kantseldajatel kui ka nende kantseldajatel on ego olemas. Ego aitab toime tulla reaalsusega. Vähemalt praegu ja ka mõne kraadi võrra kõrgemas tulevikus.

Müstik on kusagil seal kõrgemal. Ma väga loodan, et ta aitab mind, Mentorit ja teisi oma sõpru siin foorumis.
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2020 16:44 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aix
Uustulnukas

15-02-2020 16:40
Postitus: #52
Aga ma mõtlesin et äkki saaks Aigar Sädega kaubale et ta paneks oma lehele selle üles. Seal on igasugust huvitavat kirjandust.
Minaelan
Veteran

15-02-2020 16:43
Postitus: #53
(15-02-2020 16:40 )Aix Kirjutas:  Aga ma mõtlesin et äkki saaks Aigar Sädega kaubale et ta paneks oma lehele selle üles. Seal on igasugust huvitavat kirjandust.

Suurepärane mõte. Aigar Säde lehel avaldatu on paljuski tõeks osutunud. Ja ma omal ajal lugesin neid tohutu huvi ja põnevusega.

Nüüd juba tean, et asjad on isegi inimkonna manipuleerimise osas kohati hullemad, kui neid avalikustatud on.

http://www.aigarsade.com/
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2020 16:45 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Mentor
Uustulnukas

19-02-2020 22:46
Postitus: #54
Täna soovin öelda siin teile kõigile et,on uusi arenguid,mitu head mõtet.
On uusi kontakte,millele loodan jätkumist..., nt. raamatu avaldamist, selleks vahendite kogumist huvilistelt ,abi küsimist
kohalikult võimult, kultuurikapital saaks õla alla panna...
Samuti on mõte ilmutada raamat elektrooniliselt,ka selliselt, et ühilduks internetiga.
Loomulikult saaks Müstiku suurt tööd levitada ka e andmekandjatega (mälupulk, DVD,CD).
Ootan põnevusega ka siit uusi ettepanekuid,mida võiks veel kasutada.
Tänan !
xcad
Veteran

22-02-2020 17:00
Postitus: #55
Kaastunne omastele olgugi suure hilinemisega. Nagu mõned arvavad hinge välja kutsuda pole mõtet...sest (väidetavalt) on astmed. esimene teadvustatud bardoo, järgmine, kuhugi just kuhugi energeetilises maailmas oma mina kinnitamine küll ajutiselt, järgmine aste on kõige huvitavam nagu CC vanad nägijad kes muutsid endil energeetilist keha ja eluiga aastatuhandetes. Kusagil kirjutati, et sellise olendiga annab suhelda kui muidugi vastaspool soovib, ka muistsed eesti nõiad, vähemalt osa on "elus" ja need võiksid palju huvitavat teadata. Järgmised astmed sisemine tuli ja muud on juba erandid ja seda kuidas ja miks on teadmata suurused. Kõlavad kui ulme aga järsku on ka seal oma tõetera?
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 48,137 12-02-2020 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Phythagorase vastused elust, surmast, kosmosest, maailmadest sensitiiv 0 1,950 28-02-2009 15:33
Viimane postitus: sensitiiv
  Tiibeti raamat elust ja surmast. Sogual Rinpoche VironShaman 4 5,660 23-05-2008 12:24
Viimane postitus: VironShaman

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog