Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09.
#1
Üritus jääb ära.
Teen teema, sest suht vaikus selle koha pealt olnud.
Kuna viimased kokukad kõik Müüsleris toimunud, siis uurin lähiajal, et millal üldse lähikuudel vabu nädalavahetusi seal oleks, kui veel on, siis saab kuupäevade üle spekuleerida.

PiziIngliito
Addy
Thorondor
Aztecca
Tehnoloog
Adolf?
Stalo?


Uued tulijad on ka kõik oodatud. Otsest päevakava ei ole, aga õhkkond on chill. Räägime vabas vormis igasugustel teemadel. Kellelegi mingit arvamust peale ei suruta. Saab olla õues või toas, grillida või pliidil süüa teha. Saun. Ööbimiseks on voodikohad olemas.Võib tulla koos lastega ja sõbra kaasa võtta.

Kaasa võtta:
- magamiskott või voodilina, padi.
- mingeid tekke ja saunalinasid leidis ka koha pealt.
- süüa ja juua
- hea tuju
- kirjandust, lugusid
- leiutisi ja tehnoloogiat Smile
Vasta
#2
Kas võimalike kuupäevade kohta on mingit tagasisidet?
Vasta
#3
Helistasin jah täna ja hetkel on vabad nädalavahetused 2.-4. august, 23.-25. august ja 6.-8. september. Seega nende kolme vahel peaksime ära otsustama käbe, sest nagu ikka, lähevad nagu soojad saiad need broneeringud Smile
Vasta
#4
2-4 august ei sobi kahjuks hetkel. Võime see aasta proovida mõnda muud paika. Kõik head mõtted ja ettepanekud oodatud.
Vasta
#5
Mina pooldan 23.-25. augusti
Vasta
#6
23.-25. august hetkel sobib.
Vasta
#7
23.-25. august sobib siin ka.
Vasta
#8
Sellega on nüüd natuke pahasti, sest helistasin ja juba keegi jõudis selle augusti nädalavahetuse ära broneerida Sad
Millegipärast aga ilmnes, et sellest järgmine on vaba, ehk et 30.08. - 1.09. Kas võtame või jätame?

Kui on ettepanekuid koosviibimise aja veetmise osas, siis need on teretulnud!
Loomulikult on kõik ka kokkutulekule niisama oodatud! Smile
Vasta
#9
Minule ei taha hästi sobida. Koolisagin hakkab ju ka lastel peale.
Parem oleks ikka suvel, rahulikumal ajal.
Vasta
#10
Viimati mulle Müüsleris väga meeldis ja seega tulen ka nüüd kohale. Kõik nimetatud kuupäevad sobivad ja mina olen kohal, et para-juttu puhuda.
Vasta
#11
30.08. - 1.09 - hetkel sobib. Austatud para-veeblased, palun andke tagasisidet kokkutuleku suhtes. Kõik ideed ja mõtted on oodatud. Nii uued ka kui vanemad para-veeblased.
Vasta
#12
Sobib see kuupäev ka.
Vasta
#13
Jääb siis ikkagi see viimane augusti nädalavahetus Smile
Vasta
#14
Praeguse seisuga on hetkel kuupäev küsimärgiga. August toob selgust.
Vasta
#15
Paistab et aeg sobib. Kui pikalt olen, eks seda näeb.
Nüüdseks möödunud 30 aastat ja üks päev sellest mis kunagi kirjutasin
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid193366
Võtaks huvilistele lugemiseks kaasa ka selle juba ammu tehtud koopia ja
veel üht-teist mis näppu jääb, eks aastatega on kogunenud...
Vasta
#16
Uued tulijad on ka kõik oodatud. Otsest päevakava ei ole, aga õhkkond on chill. Räägime vabas vormis igasugustel teemadel. Kellelegi mingit arvamust peale ei suruta. Saab olla õues või toas, grillida või pliidil süüa teha. Saun. Ööbimiseks on voodikohad olemas.Võib tulla koos lastega ja sõbra kaasa võtta.

Kaasa võtta:
- magamiskott või voodilina, padi.
- mingeid tekke ja saunalinasid leidis ka koha pealt.
- süüa ja juua
- hea tuju
- kirjandust, lugusid
- leiutisi ja tehnoloogiat Smile

Kes siis tulemas on?
PiziIngliito
Addy
Thorondor
Aztecca
Tehnoloog
Adolf?
Stalo?
Marurarum?

Stalo täpsusta, kuidas sul on

Lisasin kõik ka esimesse postitusse.
Vasta
#17
Kahjuks asjaolude kokkulangemise tõttu peame seekord kokkutuleku ära jätma, aga meil on sellevõrra siis võimalus valmistuda sügiseseks PW sünnipäevaks Smile

Üritust ei toimu.
Vasta
#18
Kahju tegelikult. Kohtumiseni PW sünnipäeval!
Vasta
#19
Paneme siis sünnipäeva toimumise aja paika kuupäevaliselt. Saab varakult valmistuda.
Vasta
#20
Mina olin tulemas, ja olen tulemas ka sünnipäevale.
Vasta
#21
(25-08-2019, 19:44 )Aztecca Kirjutas: Kahju tegelikult. Kohtumiseni PW sünnipäeval!

Kas me mitte välistunnustatud e-riik/IT-riik pole?
Võiksite nö video-kokkutuleku teha. Kõik saaksid kõigiga suhelda ja oma parajutte heietada ja selle siis välja lülitada, kui miski pinda hakkab käima või tuduaeg kätte jõuab Bleh.
Lihtsalt mõte käis läbi.
Vasta
#22
a see on ju Sul Minaelan päris geniaalne mõte....Smile
Vasta
#23
(26-08-2019, 15:55 )Q11 Kirjutas: a see on ju Sul Minaelan päris geniaalne mõte....Smile

Ja saaksid osaleda need, kes siis puude pärast või muul põhjusel ei saa üritustel käia. Samas, kui keegi häbeneb ennast avalikult näidata, võib selle maskiballi kokkutulekuks nimetada ja endale midagi näo ette panna. Võimalusi on palju, kuid kas tahetakse traditsioonidest välja minna, see on juba iseasi.
Vasta
#24
"ja endale midagi näo ette panna."
Ei seda poleks vaja aga igalühel oleks särk seljas millele on siis kasutajatunnus kirjutatud...no niimoodi suurelt....Minaelan, punahabe, Mannu, Lokster, Q11, Thorondor, Naut, Teloslane jne...Smile
Vasta
#25
(26-08-2019, 16:21 )Q11 Kirjutas: "ja endale midagi näo ette panna."
Ei seda poleks vaja aga igalühel oleks särk seljas millele on siis kasutajatunnus kirjutatud...no niimoodi suurelt....Minaelan, punahabe, Mannu, Lokster, Q11, Thorondor, Naut, Teloslane jne...Smile

Särgi mõte pole paha, aga kas ülekaalulised või tuntud isikud või jne ...tahaksid ennast näidata. Pigem mitte. Mingi registreerimine eelnevalt + rinnasilt + reeglid võiks olla, et kes on kes. Aga ilma maskita ei tule üle poole kohale. Tean seda Bleh.
Samas, me kaks siin fantaseerime, aga meie foorum pole siiani näidanud, et soovib edasi hüpata arengus. Seega ootame-vaatame.
Olen kindel, et letti taotakse see, et nad (puuetega jne) saavad siin foorumis igapäevaselt sõna võtta. Samas paljudel pole ka videoülekande võimalusi. Kuid neid saab järjest rohkem olema ja neid on tunduvalt rohkem kui neid, kes kokkutulekutel käivad.

Ehk siis, ootame-vaatame.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paraweb'i sünnipäev 2019 PiziIngliito 9 4,351 02-11-2023, 03:56
Viimane postitus: levis
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,309 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,498 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,250 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,363 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,557 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,426 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,673 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,213 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat