Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehastumine.
Autor Sõnum
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
07-07-2019 19:00
Postitus: #1
Kehastumine.

Sündimine planeet Maale ja siirdumine tagasi tegelikku koju, oma hinge tasandile.
Karma – lõpetamata tegevus.
Kehastumise eesmärk – valgustumine.


Me läheme kehastumise rajale, mõtlemata teekonna pikkusele, selleks kuluvale ajale ning see on iga Vaimu enda valik, oma vaba valik.

Inimene, kelle valitud õppimise ajakulg materiaalses maailmas on läbi saanud, siirdub tema Vaim neljakümne päeva möödumisel lõplikult eludevahelisse ellu – Inglite Kuningriiki, kus eksisteerib igavikuline puhas rahu ja armastus.
Teda võetakse kallistades vastu, kummardatakse tema ees aupaklikult, kuna ta valis kehastumiseks raskekoelise, julma, mürgise keskkonna pimeduse valitsusalas, missiooniga viia Valgust ja aidates selle otsuse ning positiivsete mõtete ning tegudega tõsta planeet Maa armastusenergiataset.
40-end päeva on lahkunu leinamise aeg ja 40-ne päeva jooksul ei tohi surnu asju ära visata. Teadlik meedium hoiab sellel ajal vaimu külastamisest eemale. Vaimule on siis Kõiksuse poolt ette nähtud teised ülesanded. Antud aja jooksul on tal planeedil Maa energiatega kokkuvõtted kõigiga tehtud ning vaimuderiigis ootamas uueks tagasisiirdumiseks ka värsked karmavalikud Vaimu võimalikumaks küpsemaks arenguks. Vaimuderiigi sünnikodu paradiisi seitsmendal tasandil paiknetakse seni, kuni oled oma eelmise elu saavutused läbi analüüsinud. Taaskehastumise aja määrab ära sind ümbritsev õppetunni rühm, kellest osa on ikka veel Maa peal ning osa mitte. Mõnikord toimub kehastumine pea täielikult teise olemi väljenduse nimel ja on seega lühike.
Vaimuderiigis kavandab ta endale järgmiseks ilmumisajaks kõige sobilikumad füüsilised tunnused, mis aitavad teenida kõige paremal viisil valitud ülesandeid: soo, kehatüübi proportsioonid, regiooni ja ka haiguse(d)*. Palet valida ei saa, vaid tulevase näoilme kujundab Sündimise Tuulte läbimise perioodi ajal vaimu valitud vanemate bioloogiline tulem (traditsiooniliste budistlike õpetuste järgi on siledate näojoontega kaunis näokuju eelmise elu vastutustundliku, puhta ja eetilise käitumise tagajärg). Paljudesse valikutesse kuulub veel eluea pikkus, mis on seotud ka surma asukoha ja olukorraga. Eluea pikkus sõltub võetud valikutes, mis tagab võimalikult piisavalt aega karmakohustuste elluviimiseks ja karmaniitide võimalikuks lõplikuks põletamiseks. Seal saab osaks veel suhtlemine tulevaste karmapartnerite rühmadega, sõprade ja vaenlastega (õpetajatega) ja näeb tulevasi vendi-õdesi ning võib vestelda tulevase kallimaga, kellega tehakse kokkulepe tulevikuks. Valikute juurde kuulub ka, kas elad oma elu piisavalt hästi või oled sõltuv ainult vajadusest. Kõik kokkulepped põimitakse tuhendete teiste sündmuste märgistega, mida ta eeldab järgmises taassünnis täita. Plaani määrab sageli otseselt kindlaks see, mis leidis aset sinu viimase väljenduse ajal.
Paraku ununeb kuue-seitsmeaastaselt enamusel planeedil Maa viibides rakumälust kõik Vaimuderiigis võetud kohustused ja hakkabki taas otsast peale terve eluea pikkune Tõe ja tõekspidamise otsimine, sõltuvalt sellest, millises seisundis või arenguastmel keegi on. Taaskehastumise protsessil on mitmeid eeliseid, kuid ta on äärmiselt ebaefektiivne, kuna iga kord, kui hing kehastub, suurem osa mineviku elude mäletamisest läheb kaduma või varjub kattelooride taha, mis madalama tihedusega planeete ümbritsevad. Sellega tulenebki tõik, et tehakse kaks sammu edasi ja üks tagasi.
Kolmandas dimensioonis (oleme äärtpidi neljandas) polegi määratud too kokkulepete osa Universumi poolt meelespidamiseks, kuna siia kehastunud Vaimu kogemuslik tõepõhi on niigi nadi, eriti noorhingedel.
Praegusel (1993 aasta andmetel) Gaial on juba veidi alla 1% Noorhingi... neid, kes esmakordselt kasutavad duaalsuse kogemust Vabavalikuga Planeedil ja üle 90% Inimkonnast ei läbi Maa nihet kunagi! Vähem, kui pool protsenti Inimkonnast teeb selle nihke oma teadvuses. See hulk on piisav kriitiline mass, kelle pühendunud tööst piisab planeedi lõplikuks edasiminekuks järgmisele dimensiooniastmele. Edasijõudnud sikutavad energeetiliste niitide kaudu enamuse inimkonnast armastuse, eeskuju ja hoiakutega kaasa. Massiline ülestõusmine toimub 2012 – 2030 aasta vahemikus. Ligikaudu 10% inimkonnast valib ülemineku selle perioodi alguses, kuid 2030-ndaks aastaks hakkab kõik kulgema laviinina. Seitsmest miljardist hingest läbib ülestõusmise ca 15 miljonit. Üle 3/4 hingedest lahkub füüsiliselt tasandilt, kuna nad ei otsustanud veel neljandasse tihedusse minna ja leiavad taaskehastumise mujal üle galaktika teiste regioonide kolmanda tiheduste planeetidel. Nendele antakse rohkem aega uueks nihkeks valmistumisel. Nad on sunnitud lahkuma, kuna nende vibratsioon ei pea neljanda tiheduse vibratsioonile vastu. Lahkumine on seotud ka sellel eesmärgil, et nad ei heidudaks otsinguil rahumeelseid edasijõudnuid liikumast 4-sse tihedusse koos Maaga, nii oma sõdade, hirmu ja muu kurjuse peegeldamisega. Sõda on inimkonna vaimse arengu pärssija. See on täielik kaos, laostumine ja totaalne regress. Inimesed hakkavad vaimsuse arendamise asemel otsima väljapääsu, kuidas ellu jääda ja millega ennast toita. Sõda, kui katastroofi pole ilmtingimata mitte kellelegi vaja.
Looja on andnud välja Seitsmenda Lahendusloa – Jumala Abiliste sekkumine.
Sekkumist on kasutatud 1962 aastast ja viimane sekkumine oli 2007 aastal, kui neutraliseeriti tuumaraketi käivituskoodid. Taoliste relvadega käristatakse planeet Maa elektronmagnetilist võre, mis hoiab tasakaalus meie Maad ja mille üleilmse massilise kasutamise tagajärjed ulatuvad sisekosmoseni välja, häirides ka teiste planeetide kindlat rütmi, kuna kõik Loodu on üks tervik. Elektromagnetismi lõhkumine võib ohustada elu kogu Päikesesüsteemis. Taolist Vaba Tahte realiseerimist ja mõtlematut lõhkumist ei saa Looja oma loomingule lubada. Selles Lahendusloas saame väga tänulikud olla Kõrgema Jõu Abiliste kaitsele, kes hoiavad valvsalt planeet Maa teatud energiatel ja ka areneval inimkonnal enese hävitamise tahtel pilku peal. Aamen! Tavarelvadest saab inimene üksteist pommitada niipalju, kui torust tuld tuleb, kuna olete selle ise ego arusaamatuste lahendamiseks valinud.
Universumis leidub mitmeid galaktikaid, mis on eoonides vaenutsevate rasside poolt lihtsalt ära lõhutud. Neis pole rütmi ega eksisteeri peale kaose miskit ja nende endistamisega näevad Puhtad vaimud palju vaeva.
Loe Rajajate sõnumid / Jumalikud Lahendusload, https://gaiakallistus.wordpress.com/2017...asta-2012/

Nüüdsetele kehastunutele antakse Universumist kingitusena kaasa vajalikud ja võimekad tööriistad, kuna nad on valinud tõsta planeedi armastusenergiasagedust. Tööriistad, ehk siis teadmised, oskused ja vastupanuvõime keskkonnas: mis aitavad kaasa vaimses kasvus ja evolutsioonis; siinviibijate instrueerimine, abistamine, õpetamine armastuse printsiibil, kes elavad hetkel veel kaose sees ja hakkamasaamiseks planeedi järjest tehislikumaks muutuva toiduratsiooni omandamisega, mille toitained muidu tekitaksid löövet, allergiat või teevad niisama haigeks.

Kõik kehastumised on kui puhtad lehed**, millel on eesmärgi kujutis (karma) ja mitmesugused selle tsükli (kokkulepitud plaani) ajal pakutavad tegutsemise võimalused. Karma lahendus kas leitakse või mitte. Kui ei, saadakse selleks võimalus mingis teises kehastumises. Inimene, kui ta seda siiski valib teha, ei pea vaimumaailmas võetud ühtegi kokkulepet füüsilises maailmas rakendama, oleneb kui kaugel tema areng tol hetkel parajasti paikneb ja siia tuleb mängu ka Vaba Tahe Seadus. See kõik on vastastikuses seoses teiste sinu väljendust ümbritsevate inimestega. Vaimu haldava monaadide täitmiseks ja küpseks saamiseks on Universumil oodata aega küll. Hingedele on omane eksida ära vaba tahte labürintides ja jätta kõik lahendused vaba tahte hoolde. Sellisel juhu kuluks liiga palju kehastumisi, isegi kõige põhilisemate kogemuste õppimiseks. Seetõttu on hingele tagatud tagasitee, et hing tuletaks meelde oma Ühtsuse Ürgallikaga. See hakkab avalduma südametunnistuse või ähmase ja peene meeldetuletusena, et on olemas ka palju paremaid eluvõimalusi, kui enda egoga samastamine. Ja just see võimaldab säilitada lootuse ka siis, kui kõik näib lootusetu. Vaba Tahte valikul, mis ei osutunud inimese arengus Maa peal täiuslikus ei saa Vaimudemaailma naastes ealeski karistada, ega loeta tehtud valikuid patuks, nagu on meil iidsest ajast Esimeses Raamatus üles täheldatud, kuna Looja armastus on absoluutselt igaühe vastu niivõrd suur ja vankumatu. Sõna "patt" on ebaõnnestunud valitud sõna, mis eeldab, et teiega on asjad korrast ära. On vastuvaidlematu, et idee, et Jumal karistab hinge loomuliku seaduse rikkumise eest – on ekslik kontseptsioon. Esiteks seadust pole rikutud ja samas on vaba tahte õigus. See ei ole "kohtumõistmise päev", nagu ekslikult usutakse. Jumal ei langeta inimkonna üle kohtuotsust. Looja Täiuslikkuses on ruumi ka ebatäiuslikkusele, kuid just selliselt enamus loodud hingi avaldunud Loomingut uurivadki. Ja miks peaks Looja neid Vaime noomima, kui ta andis ise planeet Maale kehastunule Vaba Valiku?! Tegemata, poolikute ja äpardunud toimingute eest hoolitseb väga hästi Karmaseadus, mis liigub kindlaksmääratud täpse korra järgi ja on igaühe suhtes muutumatu ning saadab jätkuvalt Vaimu seni, kuni oled kõikides õppetundides osalenud ja saanud seeläbi täiuslikuks, kulgedes seejärel edasi kõrgemasse sagedusse. Õppetükkide lõpuleviimine tähendab tavaliselt seda, et sa oled valmis lahkuma – sa oled siin lõpetanud.
Esimesed sõnad, mida kuulete inimolendina surres, on ära karda kallis, oled koju jõudnud. Pole olemas mingit viimsepäeva kohut. On ainult armastus.

Pärisorjus on planeedil minevik, kui mitte arvestada mõne riigi sunnitöölaagreid. Pärisorjad ja teenrid pääsesid kõige kiiremini arenguredelilt üles, kuna ta oli terve elu alandlik ja tänulik. Tema ego oli eos maha tallatud ja tal polnudki sellega suurt midagi pihta hakata, kuna tõrksusele järgnes kohene hukkamine.

Igaüks meist kehastub vastava atribuutika täiskomplektiga ja igaüks meist omab vaba voli teha oma atribuutikaga mis tahes.
Hea, et eelmistest eludestki omandatud kogemusi saab annina kasutama hakata, mis taastuvad kokkupuutel erinevate tegevustega üsnagi ruttu (lapstalent ja/või hiljem avarduvad virtuoossed oskused https://www.16personalities.com/ee/istp-isiksus ), kuid unustustehõlma on määratud kokkulepped seetõttu, kuna Vaim omandaks ikka ja jälle ja korduvalt katsumusi selle täiuslikkuses püüdluses, sest temast peab siiski kunagi saama Universumi ehituskivi, kes hakkab ise tingimusteta looma (Rajajad räägivad: Jumal – Loojate tasemeni jõuab inimene lähima kahe miljardi aastaga). Väga oluline ja tähtis on tõsta isiklikku vibratsiooni, olles seeläbi tervem ja elurõõmsam, mis omakorda rikastab üldist sagedust üle planeedi, andes seeläbi võimaluse kehastuda kõrgsageduslikel hingedel, kelledel on juba kaasas nn tööriistad.

Vaimu täiuslikumaks arengus, tuleb kõikidel elanikel veel kordi siia kehastuda ja kordi heita inimrüü, et lahkuda planeedilt Maa oma Hinge tegelikku koju, võttes kaasa omandatud tarkuste kogemusterikkuse. Kõik meie ettevõetud teod ja omandatud kogemusteenergiad on salvestatud multidimensionaalses Loomise Koopas, mida läbime alati naastes ja lahkudes.

Loomise Koobas.

Ma olen mitmeid kordi teinud ülevaate mõistest, mida kohe esitlen. Sügaval Maa sees on interdimensionaalne koobas, mida ei leita iial. Sel on 3D omadused, mis ühenduvad Maa reaalsusega, aga ka multidimensionaalsed. Seda on teile keerukas seletada, kuna te tajute reaalsust vaid ühekohalise dimensionaalsusena. Seega ma võiksin seletada kõike, mida soovin, ent minu seletustest ei jätkuks teile arusaamiseks. See oleks nagu ma räägiksin teile teie oma keeles ning siis vahetaksin järsku keele mõne sellise vastu, mida te pole iial kuulnud, kus sõnad on segamini, tagurpidi ning kõik korraldatud mitte-lineaarsel moel. Te mitte ainult ei saaks sõnumist aru, kuid see veider keel ise oleks ka kõrvadele häiriv. See on nagu multidimensionaalsed asjad teile tunduvad – kaootilised. Kuid vähemasti annan ma teile informatsiooni nii hästi kui suudan, et saaksite teada, "mis", kui mitte "kuidas".

Loomise Koobas on üks vähesed füüsilisi objekte planeedil, mis on dimensiooniline hübriid. See tähendab, et sel on kolmemõõtmelised omadused, mida te absoluutselt oleksite võimelised nägema ning mõistma kui see oleks nähtaval, mida see ei ole – kuna seda ei saa iial leida või välja uurida, ning seda ka ei tehta. Selles multidimensionaalses kohas on salvestis selle kohta, kes sa oled. Jällegi, seda kutsutakse Loomise Koopaks.

Kui sa tuled planeedile, on see esimene koht, mida sa külastad, isegi enne sünnikanalit. Kui sa planeedilt lahkud, on see viimane koht, mida külastad enne kojujõudmist. Seega on see inimkonna salvestiste varakambriks – salvestised kõikidest eludest, mida inimkond on elanud ja iga hinge keskse energia essents, igaühe teist. Selle toimimise kohta on enam informatsiooni. Need on Akašši kroonikad.

Iga hing Loomise Koopas on unikaalne. Võtame näiteks sinu oma. Mis on su vaimne nimi? See pole nimi, mida suudaksid hääldada, armas, pigem energia. Energeetiline nimi on osaliselt Jumala nimi ning on salvestatud Loomise Koopasse metafoorselt, triibuna kristallstruktuuris. Kristallstruktuur, võime väita, on see, mis mäletab vibratsiooni sellest, kes sa olid. Seega, kui sa tuled planeedile esimest korda, oli sind kristallstruktuur ootamas (kuna su saabumise potentsiaal on teada). Elades planeedil Maa, Gaia ja kogu süsteem "teab", et sa oled siin. Siis teed sa ülemineku teisele poole loori. Kui sa lahkud, külastad sa uuesti koobast ning täiustad seda kristallstruktuuri kõige energiaga, mida oled teinud. Siis lahkud sa Maalt, kuid kristallstruktuur sinu informatsiooniga jääb alles. 

Nüüd, ütleme, et tuled Maale tagasi ja alustad uut elu uue maalase nimega. Enne kui sünnikanalisse saabud, lisatakse uus triip kristallstruktuuri. Märkus: See on seesama hing, kuid nüüd on olemas triip number kaks. Planeedil arenedes teab koobas, et tuled tagasi ning aktiveerib või äratab selle triibu iga kord kui naased. Sellest järelduvalt, teil on kristallstruktuur iga hinge tarvis, mitte iga eluaja.

Mõnedel hingedel on tuhandeid triipe! Seega võibolla mõistad sa, et on palju vähem kristallilisi hingesalvestisi kui sa arvasid. Üks iga hinge tarvis, mitte iga eluaja. Ma soovin nüüd sulle midagi öelda: siin ruumis ja seda teksti lugemas on vanu hingi. See on see, kes sa oled. Isegi need üks või kaks, kes on tulnud siia paika mitte tingimata selle programmi pärast, vaid et kellegagi koos olla, on samuti vanad hinged. Sa ei pea teadma spirituaalsete asjade kohta, et olla vana hing. Paljud viibivad siin Maal ning ei ärka sellele, kes nad on, see on nende vaba valik. Aga tõsiasi on see, et Inimesed, kes sageli seesugustele kogunemistele tulevad, on need, kes tunnevad kutset olla planeedi muudatuste osaks, ühe ajastu lõpp ja teise algus. Need on need, kelle silmad on siin lehel praegu.

Müstilised Koopa funktsioonid.

Seega on Loomise Koobas Gaia salvestiste hoidla, kes siin viibivad ja kes siin on olnud. See on selle füüsiline osa. Mida ma järgmisena ütlen, on interdimensionaalne osa, mis Inimolendit segadusse võib ajada. Kuula: See koobas on 3D mõistes staatiline, ent samas multi-D mõistes dünaamiline, võib öelda, et sinna pole iial lisatud või sealt kristalle 3D mõistes eemaldatud. See tähendab aga, et seal asub kristallstruktuur iga potentsiaalse Inimolendi jaoks, kes siin planeedil Maa eales elama hakkab. Nüüd võid sa öelda: "Oh ei, see ei kõla loogiliselt. See tundub olevat nagu mingi ettekuulutus. Vaim teab kõiki, kes tulevad?" Ei, me ei tea, ent see pole tulevikuennustus. Selle asemel on koobas eelsoodumusega kvantumlikul moel, olles täielik igal hetkel. Kvantumlik energia tegeleb potentsiaalidega ja mitte empiiriliste [absoluutsete] tunnustega. Seega – kui asjad planeedil muutuvad, muutub koobas kvantumlikult, ent mitte füüsiliselt. Kristallstruktuuri kogus ei muutu. Ma ei saa seda seletada teile teisiti kui et see on kvantumlik ilming. Koobas on alati valmis. Selles on alati kogu inimkond sees. See on ühenduses mineviku, oleviku ja tulevikuga.

Väga segadusseajav teie jaoks on see, et te mõjutate üksteist vastastikku nendega, keda siin praegu veel ei ole. Jällegi, ma ei saa seda seletada paremini kui selliselt, teie kolmedimensiooniline mõistus ei ole valmis seda teekonda ette võtma. Aga teab seda.

Koobas on täielik.
See on püha.
See on igavesti varjatud.
Hingekristallid mäletavad teie elusid ja teie elude energiaid.
Hinge-energiad kristallides suhtlevad omavahel.
Eluajad, mida te elate, moodustavad koopa energia ja seega ka Gaia.

Gaia on siin, alates sellest kui koobas interdimensionaalselt siin paikneb. Seega, kokkuvõtteks – koobas on hingede salvestajaks, nende paljude eluaegade ja energia, mida nad loovad. Nüüd kuulake mind, see on selle sõnumi keksmeks. Ükskõik, mida te siin planeedil korda saadate, ükskõik, missugust võnkesagedust siin loote, see imbub sellesse kristallainesse. Salvestis selle eluenergia kohta jääb planeedile seda saatva vibratsiooniga kristallis – igavesti.

-------

Jääb paljudele selgusetuks, miks sureb vastsündinu?

Kõrgemad vaimolendid selgitavad seda oma infokanaldustes järgmiselt:
Küllalt sageli kehastutakse ainult lühikeseks ajaperioodiks, surres lapsena või lõpetades varakult haiguse või õnnetuse tõttu. See võib näida julm või kokku leppimiseks liiga ebaloogiline, siiski on see terviku seisukohast sobiv ja õige.
Sellele Vaimule, kes valis ainult kehastumise ja kohe tagasipöördumise oli see ajakohane ja tema arenguks piisav. Loomulikult meile inimestele, kes me oleme väga emotsionaalsed, jätab väikelapse surm sügava kaotusjälje, mis on kõigile väga valus. Kuid me ei mäleta seda, et me leppisime tolle olukorra eludevahelises elus kokku, saades sellega kogemuse.
Ometi on kõigel, mida siin teeme, tähendus. See pole kuidagi seotud põhjuse ja tagajärjega või süü ja karistusega. See on ülepaisutatud süütunde vorm ja uskumine patu olemasolusse. Selliseid asju pole meie karmalises mootoris olemas, sest Universum on otsetähenduslik ning ta näeb kordasaadetut kas õpitult või uute omandamist vajavate kogumite kavana.
See näib osunduvat, et toimib mingi ettemääratus. See ei ole nii.
See ongi see duaalsus – karmaseadus – lõpetamata tegevus.

Miks lahkub siitilmast juba viie, kümne, kahekümne, kolmekümne või ... aastane?

Inimesed, kes lahkuvad noorelt või järsku ilma silmnähtava haiguseta/põhjuseta on järgmine selgitus:
Kui antud reinkarnatsioonis oli kokkulepe, et see Vaim elab planeedil Maal inimesena seitsmekümne aastaseks, kuid mingisugusel asjaolul valis ta olukorra, milles ta hukkus juba neljakümne aastaselt. Tähendab, tal jäi elamata veel kolmkümmend aastat. Järgmises tsüklis, kus ta tuleb maale, elab ta selle kolmkümmend aastat ära ja siis lahkub, kuna lepitud intervall ei olnud eelmises elus karmatsükli kohustuses täidetud.

Kas tegelen ikka õige karmavaliku(te)ga või on see kaos?

Kõike mida sa teed ja toimetad, see on ajakohane!
Loomulikult liikudes suudad rohkem teha – karmavalikuid ellu viia, kui jääda omaette üksildaselt konutama, kuid ka see on ajakohane. Lihtsalt mitte midagi tegemine, see on ka tegemine.
Kui sul jääb südame peale kripeldama, ah-jah-näe, ma ei läinudki täna sinna, ise veel lubasin, ega teinud seda, ega täitnud toda... . Sellest seitsmendast asjast on juba pool aastat möödunud, tollest üheksandast asjast, kes teab juba kui palju...? Ja hing samas valutab, mitte lubatule tuleva hukkamõistu eest, vaid antud lubaduse mitte täitmise eest.
See ongi see koht – süda ja südametunnistus. Armastuse lähtepunkt ja võetud karmakohustuse mittetäitmise indikaator.
Kui südametunnistus hakkab rõhuma tegemata toimingu suhtes, on see kindel märk karmakohustuse mitte täitmisest, mis sulle teostamiseks ette toodi. Püüa see täita, sest järgmises kehastuses on üks toimetus vähem teha ja oled selle võrra rikkam või tuuakse antud olukord üsna pea uuesti lagedale, kuid hulga raskemal kujul. Tegemata ülesanne kerkib ikka ja jälle sinu ette, mis on vaja lahendada, see on osaks sinu skeemist, mis pealegi on detailselt kavandatud sinu endi poolt individuaalse tegevuskavana antud eluks enne kehastumist.

Tekst Plejaadide Õpetus:
Kaos.

On olemas omaette juhtimiskord teie teadvuse selle osa jaoks, mida te ei näe. Teie ise juhite ju oma alateadvust. Kuid kui teil pole selget ettekujutust mingist kõrgemast osast teie koosluses, te tegutsete pimesi ja tõmbate ligi ka sellise kvaliteedi ja viisiga sündmusi, et õigele teele tagasi saada. Teadke, et näivas kaoses, segaduses ja kõhkluses on olemas kindel jumalik kord. Seda võiks võrrelda tordi valmistamisega. Retsepti iga komponent on omaette tervik: munad, jahu, või, suhkur. Pannes need komponendid kokku on korralikest struktuuridest saanud absoluutne kaos, ometi tänu kuuma ahju soosivale maagiale saab tort palju maitsvam kui selle koostisosad omaette.
Kogu näiva kaose taga on kõrgeim kord ning kaos on vaid vahepealne seisund rangelt jälgitavas retseptuuris. Selle retsepti piires on igaühel rangelt piiritletud ülesanne. Muidugi on teil täielik vabadus retsepti teostamisel, kus teil tuleb teha valikuid skeemi raames, mille kavandasite juba enne sündi. Kas te valite kerge või raske variandi, hakkate elama rikkuses või vaesuses – kõik see sõltub ainult teist. Kõik sõltub sellest, kuhu te otsustate paigutada piirajad või nad eest ära võtta.
Võtke endilt piirangud. Ärge piirake endid selles, mis teile õigusega kuulub – vaimsetes andides! Omandage piiritu vabadus ja teadmine sellest, et iga teie poolt väljendatud mõte mingil määral kujundab teie reaalsust. Võtke kohustus elada puhtamat, laitmatumat elu, võttes vastutus oma elu nende alade eest, millele kardate isegi pilku heita. Käituge nii nagu täpselt teaks, mis toimub, nagu suunaks teid jumalik käsi ning iga otsuse valikul uskuge, et olete alati "õigel ajal õiges kohas". Mõelge: kõik mida ma teen, on valitud mulle vaimseks kasvuks, kõrgemasse teadvusse tõusmiseks ja evolutsiooni tipu saavutamiseks.

Paljusi huvitab, mis üldse tulevikus ja tulevikust edasi saab?

Ennustused ei ole maagia, ega mingi tuleviku ette arvamine. Ette arvata ei ole võimeline keegi maailmas, isegi mitte Jumal. Miks siis? Aga seetõttu, et inimesel on olemas Vaba Valik. Vaba Valik võimaldab inimesel teha triljon vaba valikut ühe hetke jooksul. Mingit varem teadaolevat tulevikku ei ole olemas. Kuid on olemas tohutu hulk suhteliselt tugevaid potentsiaale, mille alusel toimub vaba valik, igal jooksval hetkel. Meie, Inimesed olemegi need, mis tuleviku tulevikust saab. Kõik meie mõtted, ütlused ja teod tekitavad teatuid energiaid, mis kinnistuvad Maad ümbritsevale magnetvõresüsteemi külge ja hakkavad looma ja materialiseeruvad. Sinust saab see, millest sa enim mõtled aga sa tõmbad ka ligi kõike seda millest sa enim mõtled. Mõtted saavad asjadeks. Kõik meie hädad peretülidest ühiskondlike vastasseisude ja ökokatastroofideni on tingitud iseseisvalt aktiveeruvatest emotsioonidest ja teadlikkuse kasutamise puudulikkusest. Universumi Seaduste järgi rändab "kuri" lõpuks ajaloo prügikasti, sest armastuse sirge pole kurjusega enam paralleelne.
Kõrgema Teadvuse sõnade kohaselt: Oleme me kõik üks! Meid seovad üksteisega energeetilised niidid.
Kerge verbaalne näide puhtusse, mida saab lausuda kasvõi igal hommikul: Soovin olla täna targem, heatahtlikum ja armastusväärsem, kui olin seda eile.

Järgnev vestlus pärineb ühelt põhikooliealiselt väliseestlasest valguslapselt.
Vestlus Valguslapsega: https://www.ookeanilainetus.ee/kanalduse...neid-puhi/

Lõik sellest loost:
"Keha omada on nii suur kingitus, sest ainult füüsilises kehas olles oleme me terviklik ja täielik, kuhu on kinnistunud meie vaim ja hing, et toimuks nende koostöös kõige jõulisem ja võimsam loome ja manifesteerumine terves Universumis. Ainult kehastumise läbi saame me valgustuda. Vaimolend üksi ei suuda valgustuda peale surma***. Inimese keha suremise järgselt, sellel tasandil, kus ta lahkub, ta ka jääb teispoolsuses. Vaim ja hing kehas teevad Inimesest kõige võimsama olendi Universumis, sest me saame mateeriat muuta ja luua. See ongi Inimeste puhul mateeria muutmise ja loomise saladus. Kes on liikunud sagedasti astraalis, teab ise, kui raske on sellises seisundis olles mateeriat liigutada. Vaimolend kehastunult oma kehas on võitmatu kombinatsioon suures universaalses plaanis."

* ...ka haiguse(d).

Krayon selgitab:
"Ärge vaielge nendega, kes räägivad teile, et olete sündinud siia kannatusteks, vaid eemalduge nende juurest. Las nad kannatada, kui nad seda soovivad, kuid see ei ole teie reaalsus. Ärge kuulake neid, kes räägivad, et te olete haige seetõttu. et see on kirjas teie lepingus. Sellist lepingut ei saa olla, ega ole olemas. Ükski inimene ei ole sündinud haigeks olema. Kui näete endas Jumala suursugusust, siis saate kõigega hakkama. Selline on uus inimene ja see on uus reaalsus. Olete ära teeninud olla siin ja olla abiks emakese Maa vibratsioonide tõstmisele."

Tekst Plejaadide Õpetus:

Inimesed võivad haigestuda ainult seepärast, et keelduvad vaimselt kasvamast, muutmast oma vaateid endast ja reaalsusest. Arstidele on see dilemma teada, kuid kas ka põhjus?
Nt ütleb keegi: "Olge ettevaatlik, te võite külmetuda." Teie võite vastata: "Ma ei karda külmetumist, ma ei kasuta oma füüsilist keha haiguste jaoks."
Võtke endilt piirangud. Ärge piirake endid selles, mis teile õigusega kuulub – vaimsetes andides! Omandage piiritu vabadus ja teadmine sellest, et iga teie poolt väljendatud mõte mingil määral kujundab teie reaalsust. Võtke kohustus elada puhtamat, laitmatumat elu, võttes vastutus oma elu nende alade eest, millele kardate isegi pilku heita. Käituge nii nagu täpselt teaks, mis toimub, nagu suunaks teid jumalik käsi ning iga otsuse valikul uskuge, et olete alati "õigel ajal õiges kohas". Mõelge: kõik mida ma teen, on valitud mulle vaimseks kasvuks, kõrgemasse teadvusse tõusmiseks ja evolutsiooni tipu saavutamiseks.

Tekst Krayon'i kanaldusest:

"Ma tean, kes on siin, ma tean, kes vajavad tervenemist. Kuid see ei toimu selliselt, kui kujutate ette teie. Heitke hirmud minema, pühkige minema kõik sisemised vaegused, sest kõik vaegused tulenevad inimteadvusest. Teile võib küll näida, et mingi haigus on osa teie lepingust. Kuid see ei ole nii, sest leping on kirja pandud nähtamatu tindiga, seega on õige aeg see ümber kirjutada. Uues lepingus peab seisma, et ma olen siin selleks, et joovastuda elust, ilma haigusteta, olen siin, et olla tasakaalus ja rõõmsas meeleolus, et saaksin elada pika eani, olen seda väärt, sest Jumal on minu sisemuses, see on uus energia ja mina olen selle osa."

Lisa lugemist: Teadvus ja elu kestvus: https://www.ookeanilainetus.ee/kanalduse...real-2018/

(Veelgi varajasemates tekstides selgub, et vaimul tuli valida kaasa ka haidus(ed), et selleläbi saada lisakogemusi. Kuid nüüd, tänu inimkonna tõstetud kõrgema armastuse vibratsioonisageduse evolutsioonis, pole too enam vajalik, kuna haigus kuulub madala energia vormi. Inimene ei jää haigeks, kui tal pole haiguse ees hirmu).

Kui arvate end eimiski olevat, siis ka elu ei ole pikk. Kui arvate, et olete siin kannatuste pärast, siis keha kuuleb seda ja nõustub sellega ja on valmis kannatusteks.

** ...puhtad lehed.

Krayon selgitab:
"Karma, mille olete sündimisel kaasanud. See aitab teil paremini mõista osalemist oma vaimsel teekonnal. Kui teil ei kujune vaimset osalusteadvust, siis karma energia jääb alles – see on Akaši süsteemi osa. Teil on vaja teada, et olete läbi elanud palju elusid, kuid need olid teised elud. Kõik elud ladestuvad energeetiliselt teine teise peale.
Möödunud elude kogemused kujundavad potentsiaale teie praeguses elus, võimaldades uute kogemuste saamist. See iidne süsteem kannab nime – karma.
Lubage mul küsida siin istuvatelt vanematelt nende laste kohta. Teie arvates sünnivad nad puhta lehena selleks, et saaksite neile õpetada kõike-kõike. Kas aga teate, et see pole nii? Kes õpetas neile armukadedust? Kes õpetas neile vihastumist? Kes õpetas neile kartma vett või loomi? Te ju pole neile seda õpetanud? Kas pole?
Kust on see tulnud? Kuidas on üks laps andekas, aga teine mitte? Kuidas on üks laps täis armastust, teine aga ülimalt tark? Kuidas on üks sõdalane, teine aga mitte?
Vastus sellele on – Karma! Nende tulekus on juba eeldusena olemas vastav energoinformatsioon. See on kõigil kaasas, kõikide kehastuste jaoks. Lõpuni viimata lahenduste energiatena möödunud eludest on nad mõjutamas käesoleva kehastuse teadvust. Selline atribuut on kogu Inimkonnal.
Lõpetamata energiad – karma – on vaja lasta vabaks! Lahkuda määratluse teelt ja hakata looma oma uut energiat. See on nii, et oledki tulnud sellesse ellu ilma karmata. Kõige sügavamad atribuudid teie elus muutuvad – lakkavad hirmud, suur osa karmast.
Kui ta nõustus avama ust ja laskma karmal minna, siis kadus tal tõmme seniste asjade vastu ja parempoolkera arenes samavõrra kui vasak. Palju sellest, millega ta sündis, on läinud ja asendunud sellega, kes ta tahab olla praegu.
Õnnistatud on inimene, kes teeb sellise valiku."

selgitus:
*** Alates viiendast tasandist, kus pole arenguks kõrge vibratsiooni tõttu vajalik enam materiaalne keha on Vaimul edasiarenemine võimalik. 5-nda tiheduse olend on väljunud taaskehastumise rattast ja saab olema surematus valguse kristalses kehas. Nendega saavad suhelda vaid selgeltnägijad ja telepaadid. Inimeste hulk, kes valivad 5-nda tiheduse ajajoone on 10-30 miljoni inimese vahel.

Teema koostatud erinevate kanalduste põhjal.
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2020 01:20 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
07-07-2019 19:48
Postitus: #2
RE: Kehastumine.
Suur ja lai uskumuste süsteem aga kus on karantii, et see kõik vale pole? Ma võin näiteks tuua oma teooria ja tõestamatuse mõttes oleks sel sama suur kaal. Ennast ei usuta aga kui midagi on tuhandeid aastaid vana järelikult peab õige olema. Kuna sellel siin on pikk traditsioon ja ajalugu võetakse selline süsteem pigem omaks. Mida olen kogenud on analoogset infot lastakse välja tohutul määral ja trükitakse see on nagu omamoodi maailm. Sinna maailma võib terve elu matta aga ikkagi minu jaoks ei ole tugevaid argumente, et seda peaks uskuma. Ma tean isegi faktina, et teatud inimesed trükivad neid kanaldusi. Need kanaldused new ages pole nii puhta südamlikud lihtsalt kanalist tulevad.(vaid tagamõttega taktikaga inimeste mõjutamiseks)

Mitte midagi ei tasuks uskuda. Ma võin iga hetk kanali avada ja sealt tuleb infot aga kas selle info järgi peaks elama kui tahta omada vaba tahet on teine küsimus.
Suhteliselt pikalt arutlesin ja (omaarust) aitasin üht gruppi ja ka nemad aina küsisid ja aitasid oma arusaamise järgi. Asi läks edasi ja edasi. Viimane kord vaidlesin üsna kuumalt kellegiga, kes lõpus ütles mulle et enne ja pärast pole olemas kõik on samal ajal. Mul tuli meelde esmane hetk elus millal kogu see värk loodi. Seega kogu see taassündide jutt on vale.
Kõik aina kuhjub/kleepub siia loodud ''maailma'' aga kui ajast tagasi minna siis hammustab läbi mille naljalt miski tekkis siin illusioonis.
Ma ei oska seda sõnastada aga...lühidalt see pole nii nagu seda serveeritakse. Keha on anum, mis sisaldab tervet universumi. Sina olid see ja tema oli to enne oli nii pärast on naa see kes on kes mäng on ebatäpse võitu... kui kõik on hingestatud energia ja siis peaks me kehastuma ka elutute objektide sisse ja osa uskus, et kõige parem on linnuks kehastuda (mitte see värk, et loomadest nagu areneks inimese kehastusse)
Isiklikult näen igal pool ainult parameetreid, mis muutuvad. Tekivad, kaovad korduvad. Aga neid ei saa omistada. Iga lugu on täiesti eraldi. Millega inimene kokku puutub tekib fantaasia jaoks vaba ruum. Kui tekivad küsimused harilikult täidetakse lüngad selle looga.
Üldiselt, kui hakatakse kasutama sõnu valgus, armastus, korduvalt ja mainitakse sõna indigo siis on see mulle juba selge märk eemaldumiseks.


...lisa loona:

Ükskord tõmbasin ühe inimese ligi, kes on kaua tegelend taolisega.
hakkas mulle igasugu fakte(isegi mõõdetavaid) lugema ja muud. Vahva aga samas tajusin, et see on nagu laps kellele on Miki Hiire koomiks ette loetud ja nüüd elab seal Miki Hiire maal ja räägib kõigile. Ja nii on paljudega inim usk on nii tugev, et oma peas seal maailmas me elame, mida usume. Vankumatu usu puhul muidugi tuleb siia samma ilma see lugu ka. Aga siis peaks inimene ise selle jõuga tegutsema mitte end alandama(ja alamaks tegema).
Ma ei toonud seda võrdlust naeruvääristamisena vaid kujundina. Minuga on täpselt samal viisil, keegi pole vaba kui hakkame lünku fantaasiaga täitma.
Ja kes teab äkki osa isegi paneb täppi...aga palju puusse paneb see arv võib ka suur olla.

Kes olen mina ütlemaks, mida keegi peaks või tohib uskuda. Igaüks elab omas väljamõeldises. Lõppude lõpuks kõik siin on üks väljamõeldis.
Mina ajan oma juttu vahel selleks, et inimesed otsekohe mingile ideele ei hüppaks(roniks oma mugavustsoonist välja kasvõi hetkeks, et analüüsida). Kui on midagi tuleb enne seda analüüsida(on eksistensiaalselt tervislikum) ja siis kui tundub sobiv siis võtta see omaks...või siis mitte midagi omaks võtta.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 20:42 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 09:39
Postitus: #3
RE: Kehastumine.
Aga seetõttu, et inimesel on olemas Vaba Valik“
Ei ole. Ükskõik mida Sa teed on paratamatus. Sa ei saa isegi oma paremat kätt mõttega tõsta, kui ajus pole käsklust ennem antud. Sealt tulenev on, mis toimus minut tagasi, päev tagasi...kuni selleni, et Sa ei valinud omale vanemaid ja nemad ei valinud endale vanemaid jne...
Nüüd tekkib küsimus kui inimesel ei ole Vaba Tahet kas selline nähtus ülepea eksisteerib ja kui siis Kellel?...no aga Jumalal ju ometi on Vaba Tahe või?
Selleks peaks Tal olema Vaba Tahe millegi/kellegi suhtes aga kuna Jumal on Ainuke Reaalsus ja Mina...siis kelle/mille suhtes? Ja Jumala käest seda pärides vastaks Ta „hmm...see küsimus on ülepea vale, võta ära sealt Tahe ja siis saad vastuse...ehk Ma Olen Vaba“
See tunne, et no aga ikka ju ma mõttega oma elu korraldan on minamõtte ehk ego kõrkus. Ta on paratamatute protsessidele nii ligidale end litsunud , et peab ennast Tegijaks.
Mikspärast väiksed lapsed surevad saab ainult siis selgeks kui inimene taipab oma pärisolemust. Sinnamaani on need lihtsalt ego teooriad ja ei anna 100% rahuldavat seletust.
See karma teema on ka veidi viltu. Lühidalt öeldes inimese minamõte ongi karma. Kui Kõrgem Mina (Hetk, Jumal, Teadvus) ennast tunnetab ollakse ka karmast vaba. Karma töötab ainult illusiooni sees, ehk „mina olen keegi...“. Selle „mina olen keegi“ taga aga asud Sa tegelikult ja Tema nimi on – Mina Olen. Ning väga oluline on Mina Oleni järel asuv punkt.
„..kui kõik on hingestatud energia ja siis peaks me kehastuma ka... „
See mitmekordne kehastumine ehk reinkarnatsioon saab olla ainult siis kui on toimunud inkarnatsioon ehk keegi on sündinud. Kas üleüldse keegi on kunagi sündinud?...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 10:28
Postitus: #4
RE: Kehastumine.
Miuhke meelevaldne tõlgendus kõik jäle rivis. Mis puudutab esimest osa GAIA kallistuse alt. Sõna võetakse justkui GAIA nimel aga kogu jutt välistab täielikult tema olemuse. On justkui jumal, inglipere ja inimesed. Kuhu jäi Gaia ise? Elus , teadvustunud planeet? ELUS loodus kui tema osa? Loomad-linnud? Ei näe jutus kordagi planeedi südame , hinge ega vaimuolemust vihjatavat. Küll aga on näha kuidas kõige taha asetatakse mingi teavisa vägi kui A ja O. Mingid koopad ( tehislik-mitte looduslik ) ka veel järgnevas lisaks. Kinnitab teadmis varasemaist aastaist. Valguskultus ei pea tähtsaks ega hooli tervest maailmast- kõik taandub selles mingite jumala väljavalitute nuumamiseks. Kunagi kirjutasin ,kuidas on hävituslik ainult valguse ( sisaldab heaaduse ainukäsitsust kui õnnelikkuse kultust). Kirjutasin sellest ,kuidas nende nö. valguse massimeditatsioonid päädivad alati kataklüsmide ja muu ebakõla vastulainetega planeedi suunalt. Jah on olemas ja pidevalt intensiivistuvad hetkel kosmilised plusslaenguga lained ,mis maad piitsutavad. Mitmeid aastaid olen pingsalt jälginud toimeahelat. Planeedile on need hävituslikud. Kuna inimene on silmadega elaja ,siis seda näebki seal ,kus silm on kuningas. Linnud sajavad surnuks ja vees elutsejad surevad massiliselt. Muud loomad ei jää nii silma. Reaalselt TAPAVAD need lained vaalu. Iga kord. Aga need lained mõjuvad postiivselt just neile ,,valguse,, võimendajatele endile. Kõik ingli-armastuse-puhta valguse-kosmilise rahva jm. ,,rahvale,, mõjubki see saabuv ülelaetus alati joovastavalt. Ma tean mida räägin. Vaevalt keegi nii pingsalt on seda jälginud. Igasugu ,,gurud,, aktiveeruvad alati kui ,,taeva,, poolt on ülelaetuse energiad. On see päikse aktiivsuse tõus, mõni kosmiline kpülaline ( asteroid, meteoriit või muu sodi ) või on veelgi suurema ulatusega kiirgused-plasmad ...mida iganes promotakse. Pole mingit kusagil asetseva ,,jumala,, tegusid. Veel vähem maast lähtuvaid muutusi. Kõik meile arusaadav on muutustes.

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
   

(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 11:28 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 11:34
Postitus: #5
RE: Kehastumine.
Kogu selle ,, armastuse ja puhta valguse,, liikumise teebki absurdseks ,,valitud,, olemus. Justkui on hierarhia ,mis on ÕIGEM. Jumal, inglipere ja siis nende väljavalitud inimesed. Mitte sõnagi muudest eluvormidest ( kultuse jaoks täiesti väärtusetu ja mitte vajalik osa ). Kuhu jäid KÕIK eluvormid? Olendid ja olevused? Süü asetatakse jutus inimese õlgadele ja punkt. Jumal nüüd tuli parandama. Ei olegi siis deemonid enam süüdi või? Et pole olemas olendeid ,kes sihilikult takistavat avardumist? Hm. Kes siis on viinud asjad selleni ,et meil mälu kustub enne sündi. Meilt võetakse kõik anded ja võimed ning elu maal päädib hullumaja-vangla zombistamisega? Inimene ise seda ei suudaks aga näe süü on paika pandud.
Ja veel kord egost. Esimene ülesanne on hoida oma vaimu. Lapsena aga zombistatakse see meist eemale. Nii peabki leidma ta uuesti täiskasvanuna ise elama asudes. Laps ei saa suurema jõu vastu. Täiskasvanu aga omab valikuid seda ise elu sisse tagasi tuua. Enesimetlusest peab jõudma vaimu aimuni. Ja seejärel naasta ,et leida enesetunnustus. See kuradima idiootne egotapmise ülevõimendus. Ego surm ei tähenda selle kadu, vaid hetkelist langemist. Eks ta ole jah nii ,et mitte kõik pole võimelised läbi muutuste minema. Ja nii on mõnele see ego killimine kergendav .....teel olematusse. See aga ei kehti kõigi kohta. Vat nii ei klapigi Teloslase kõik lood omavahel. Viimane osa ei klapi eelnevaga. EGO sureb paljudele igaveseks. Aga osadele on see ego taasünd. Ego sureb selleks ,et uuesti tõusta. Ja pole ka mingit imalat taevaingli roosat vahtu. Mitte keegi ei tõuse nö. paradiisi kui ta pole langenud inglina põrgut läbi käinud. Piltlikult öeldes, kuid nii lihas, hinges kui ka vaimus läbi käies.
Ma ei seedi ühtki guru. Oshole vahest teen erandi kuigi ühtki raamatut pole käes temalt hoidnud. Paar tema mõtet jäi hiljuti silma.-----* Need, kes saavutavad tõelise hea käitumise, on inimesed, kes on oma halba käitumist näinud.Sellestsamast halva tunnistamisest saab muutuste põhjus.
NB!!! Kui mõtlemist ei tärka, ei ole inimesel võimalik elu kogeda, siis ei saa olla ka mingit loovust. Sellisel juhul elame asjata ja ka sureme asjata.
* Mida enam sa kahtled, seda enam ärkab sinus mõtlemine.Inimese sisemised energiad ärakavad alles siis, kui ta loobub kõikidest karkudest.
*Õnnistatud on need, kes on rahulolematud.
* Rahulolevad on peaaegu surnud. Pole mingit võimalustki, et nende sees midagi juhtuma hakkaks. ----------
Kordamine on tarkuse ema. Just nii. EMA on tarkuse tooja mitte mingi valguslik kauge taevaisa ja tema poeg või inglid. Ma ei tea mitu kroda on vaja korrata ,et silmad avaneks ja ärgataks. KÕIK hierarhia ja püramiidid on ühesugused. On tipu sära ( valgus ) ja on ainujumal ja tema ustavad jüngrid kohe tema järgi. On see preester, kanaldaja, guru või muu ,,liider,,. Kõik see aga baseerub ALATI aste-astmelt aina nõrgema ja väiksema arvelt. Ah et kristall koobas , inglipere ja ,,valgusriik,,? Jah aga seda juhul kui KÕIK mittevääriliseks väänatud eluvormid on ära söödud. Ema on tarkus. Isa on täitumatu isekas isu. Taevariik või valguslinnad saavad olla vaid siis kui seal pole enam loodust-loomi ega muid ära söödud vorme. Eks püramiidil turnimine ongi too njueidz valgusekultus tumedama arvelt. Väiksema arvelt. Nö. siit äralennu kütteks lükatakse kõik millele jõud peale hakkab. Raketikütuseks läheb kogu planeedi potensiaal kui tasakaalu ja harmooniat ei hoia. Miks ikka need valguse kummardajad nii väga rõhutavad seda ,et nende KODU pole siin? Et jumal on ka kusagil kaugel? Toimub seestunud ülistamine alati võõrale, kusagil ....seal......mujal? See on sund võõra ja kauge poolt. Panna nahka kõik kättesaadav OMA valgusimpeeriumi nimel. Miks aga kõige selle võõra ülistajad nii häälekalt preestrina laiali kannavad massides? Eks ikka sama toidu nimel ja egregori kasvuks. Ja vat see egost loobujate grupp on ikka eriliselt toimekas. Mitte ainult õgides seda ,mis samuti väärib avardumist, vaid ka kaasates neid ,kes ...... on arenguvõimekamad. ELU maal on üliuvõimalus koos ka MINA ja mõtete ja muuga. Mitte kõigile. Aga palun....kes te olete jõudnud arusaamisele, et te välja ei vea........ ärge rebige isekalt kaasa kõike ja kõiki. Te veel ei tea aga te ISE maksate oma ihade, soovide ja tahtmiste eest. ISE. Ja ka jumalad ja inglid.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 12:11 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 12:27
Postitus: #6
RE: Kehastumine.
" Miks ikka need valguse kummardajad nii väga rõhutavad seda ,et nende KODU pole siin? Et jumal on ka kusagil kaugel?"
Need kes tahavad siit ära ongi egod. Minamõte ei ole võimeline elama Siin. Tema "kodu" on minevik ja tulevik. See "kaugelolevjumal" on mõttejumal...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 13:18
Postitus: #7
RE: Kehastumine.
Aga ole hea ,ela oma hetke kah siis SIIN. Kui minamõte pole võimeline ,siis hetk peaks ju olema. Ma mõtlen ( sina ütled )..........SIIN ,KOHE ja PRAEGU ELU ELAMA. Aga sa oled ju keeldunud elu elamast ,elu olemast, elulemast.....ja kuulutanud end täiesti mõttetuks olemiseks. Eluselisuse välja sülitanud olemine ei ole ega ela mitte kusagil. Sama edukalt võiksid mõne ruuteri tulukesse oma tähelepanu kinnistada ja lihtsalt ....lakata olemast. Ära püüa välja lülitada teadvust neil, kel mõlemil pool medalit on KÕIKSUSE ,,KÕIK,,.......... vaadeldavad nii - on olemas- pole olemas. Võrdselt ja samaväärselt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
08-07-2019 13:28
Postitus: #8
RE: Kehastumine.
kui keegi tahab oma aega säästa siis võin öelda, et neid kanaldusi trükitakse tagamõttega need ei tule puhtalt lihtsalt kohale. Nende taktika on kiita lugejat ja siis kui ta on pool uimas mingit soga pikalt ajada. lugeja ei saa täpselt aru ja siis mõtleb, ohoo see peab õige olema. Lastakse hunniku viisi raamatuid. Mis kiidavad ja lubavad räägivad minevikust ja tulevikust. aina nagu miski peaks kohale jõudma ja on ülesanne ja kõik on pidulik jne.

Selle mõte on see, et kes päris ullikesed enam ei ole nendele on ka lõks. See kõige väärtuslikum(elu aeg) võetakse neilt sest tegelevad selle sogaga. samal ajal kui enda OMA elu käib.

See on uuem ajupesu versioon sellest mis vanasti oli. Vanasti aeti patu jura ja kirikus pidi käima pühapäeval sellega hävitati vaba aeg tegutsmiseks. Nüüd lastakse hunniku viisi mingit soga, mis uimastab ja annab ülesandeid.

piitsa ja prääniku taktikad enamiku madalaks niitmiseks

Piits(mahategemine) - patt (ja samuti ''pühamees'' ajab jutlust ajupesuks)
Präänik(kiitmine) - soga jutlus kanalist

vanasti töötas üks enamiku igakülgsel kohitsemisel uuemal ajal töötab teine.

samuti kui nad loevad omi dimensioone siis on see väga imelik. Läksin sellisesse olekusse, kus oli kõik tühjus. See dimensioonide jutt, et viies ja kuuues ja nii edasi on rumalus. sama rumal nagu see indigo laste jura, mis on loodud psühholoogia nõksule.
Asja dragöödia on selles, et edasijõudnud valed on sellised, et on võetud tükke tõest ja segatud valedega ja seda kedratakse umbes nagu poliitika demagoogia.

Nagu näete see jama töötab, kuna hetkel me arutleme selle üle ja raiskame aega. tegelikult peaks selliseid asju julmalt ignoreerima.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 14:10 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 13:55
Postitus: #9
RE: Kehastumine.
"Aga ole hea ,ela oma hetke kah siis SIIN. Kui minamõte pole võimeline ,siis hetk peaks ju olema"
Tähendab...mina ei saa elada Hetke. Sealt tuleneb kahesus, et on olemas mina ja siis veel HetkMina. Hetk ainukesena On. Ma ei usu , et saaksid sellele vastu vaielda kui vaatad kus Sa elad?
Väidaksid, et Sa ei ela Hetkes?...Aga Kus siis?...ja Hetke "sees" pole elajat...Sa ise oledki See...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 14:04
Postitus: #10
RE: Kehastumine.
Jah. Me oleme seda korra ka arutanud. Vana usk skooris hirmu ja muu negatiivsega. Uus usk njueidz teeb sama õndsusdoosidega. Egregoride täituvus ei küsi vahendeid. Ma olen ikka nii piiratud veel. Ikka veel ei saa aru,miks OMA peetakse võõraks ( nt. kundalini) aga võõrast peetakse omaks? Kuna sobib teemasse ,siis siia ka üks arutelu mujalt. See aga iseloomustab paljusid arusaamasid pikalt ja laialt. Olen ka ise küsimustega siukseisse sekkunud aga ainus ,mis sealt sünnib .....on vihkamine. Vihkamine ja rünnak just neilt ultra ,,puhas valgus ja armastus,, sõdalastelt. Niisiis. Tuli jälle teemaks hiljuti. Peainglid ja meie kõrgem mina. Säästame pikast arutelust ja keskendume põhisõnumile -,, inglid õige ja hea,,. Nimelt ka selle juhtumi puhul läks raevutsev õigustus sinna kuhu alati. Inglid ja muidugi PEAinglid olevat meie kõrgem aspekt. Kuna ma olen piisavalt küsinud niuksete käest aga vastuseid pole ühtegi saanud ,siis küsin siin üle. Ehk leidub keegigi ,kes vastaks, selmet sapiselt mind hävitada püüda.
1. Kõik need Peaingel Miikaelid, Rafaelid,,Metatronid, Sanandad jne. pidada olema meie inimeste kõrgemad vaimaspektid. Kuidas see nii sai juhtuda ,et ühe ja sama jehoovapõhise religiooni tegelsed said äkki kõigi inimeste OMAKS OSAKS?
See usk on vaid 2000 aastat vana. Ja vaid usu vastuvõtnuile on nad kuidagi omasemalt omamad. Kas usuvälistel neid pole või nende arust pole neil kõrgemaid aspekte? Kuidas jääb kõrgtsivilisatsioonidega enne jeehoovat? Ei hakka Lemuurima ega atlantima. Võtaks lähemalt. Ükskõik ,milline vaime kultuur enne jehoovat? Kas neil oli ka Miikael kukil? Või olid nad kõrgema aspektita ,,loomad,,? Nt. usupõhised Galileod ja Brunod ei avastanud ju midagi uut. Kogu kosmiline info oli nt. pärismaalsetel vallata tuhandeid aastaid. Ülivõimsaid observatooriume lõid palju vanemad kultuurid jne.
Njueidz taob samuti seda ,,kõik on üks,, putru. Aga omas kuues. Kas seega ongi normaalne, et paljudel inimestel on kõrgemad aspektid ühenimelised? Paljudel just Miikael, paljudel Gabriel. Miks ühe ja võõranimelised? Või siis ongi justkui neil KÕIK ÜKS ja see kõrgem nagu ka Jehoova ühine. Pole seega OMA vaimuaspekti, on justkui see ÕIGE ühenimeline kusagilt. ÜHINE. Kuid ühine JEHOOVAGA vaid. Muudel pole ja on loomad nagu ikka juutide jaoks muud mitte ,,väljavalitud,,? Nagu näha siis ka ajaliselt. Rääkimata egregori väliste puhul. Või siis on see kõigil aga vaid eriliselt end kõrgustesse vaimelnutele on see jumalast avatud?
Huvitav ongi see, et need mega valguskultuslased on valmis sapist lämbudes , raevutsedes hävitama ja tükkideks rebima kõik ,kes kahelda julgevad. Lubatakse Miikaeli mõõka turjale ja õigete hulgast välja löömist. No jah nad on ju ,PUHTA valguse, lakkamatu headuse, lõputu armastuse ja muu positiivse ,, ainuomandi kandjad.
(08-07-2019 13:55 )Q11 Kirjutas:  "Aga ole hea ,ela oma hetke kah siis SIIN. Kui minamõte pole võimeline ,siis hetk peaks ju olema"
Tähendab...mina ei saa elada Hetke. Sealt tuleneb kahesus, et on olemas mina ja siis veel HetkMina. Hetk ainukesena On. Ma ei usu , et saaksid sellele vastu vaielda kui vaatad kus Sa elad?
Väidaksid, et Sa ei ela Hetkes?...Aga Kus siis?...ja Hetke "sees" pole elajat...Sa ise oledki See...Smile

Kõiges on KÕIKE ja kõigest ja kõigist saab näiliselt ka kõike eraldada. Elangi hetkes aga ka muus. Olles teadlik kes-mis-kus. Eraldades ja koostades. Ilma igasuguse vaevata võin välistada HETKE. Võib asetada ON misatehes nurka või punkti ja vaadelda mistahes nähtust kui EI OLE. Sa istud kinni lõuendis nii väga. Mõtle korra esimsese fotoka peale. Nõelauagust langes ,,valgus,, ja kuva ,, lõuendile e. plaadile. Ma tean ,kus asetub sinu ,,vaatleja,,. Ja ma tean kummal pool on sinu ON ja EI OLE nõelaaugu. e. mööbiuse e. liivakella kuva kui hetk ja su arust JUMAL. Vaadeldav-vaatleja. Nüüd seedi ,miks ühel kuval on jalad üleval.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 14:15 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 14:18
Postitus: #11
RE: Kehastumine.
No ma ise njueidsist ei tea suurt midagi. Jehoovast ka ei tea rohkemat kui piiblist, et selline nimi Jumalale.
Aga....nähtused on olemas. Deemon/Ingel on näiteks üks ja sama, seal pole vahet.
Kundalini Deemon tõepoolest nähtusena eksisteerib. Teda ise Äratada pole eriti mõttekas aga kui juba Ärganud, siis ...pole midagi teha...Smile
"Elangi hetkes aga ka muus"
No kuidas saaks Jumal öelda, et Mina Olen....aga olen ka midagi muud....?...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 14:21 Q11.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
08-07-2019 14:40
Postitus: #12
RE: Kehastumine.
(08-07-2019 14:04 )Lokster Kirjutas:  Niisiis. Tuli jälle teemaks hiljuti. Peainglid ja meie kõrgem mina. Säästame pikast arutelust ja keskendume põhisõnumile...

alusta põhilisest. kes tõestas, et kõrgem mina on olemas ja mingid vaimaspektid? Mis on kõrgem ja madalam? Tundub nagu jama jutt. Inglid samuti on ideed.
pole vahet kas nad on 2000 aastat vanad ideed või eilsed ideed. Kui keegi tuleb oma ideega kõvatama siis serveeritakse seda teatud viisil, et sel mentaalselt mõju oleks.

Kui, ma astun baari ja ütlen, et olen kõige kiirem püssimees siis ma ei hakka seda mainima, et enne minu sündi oli veel kiiremaid.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 14:41 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 14:44
Postitus: #13
RE: Kehastumine.
Ja kuidas sinu hetekejumal saab öelda et ta on vaid duaalselt valitud ,,osades,, aga pole kõiges ja kõikjal? Jeehoova alla koonduvad KÕIK usulahud ja sektid. Muhhamedi usust kuni satanismini. Vägevus ei seisne nende ühtses suunas vaid just vastanduvas eraldamises.
Hea ,et küsisid nii. Ma küsin vastu. Kui see jehoova poleks üle maamuna roninud ,kas keegi oleks üldse teadlik inglitest ja deemonitest? Või nende iseloomust ,kujustusest ja omadustest? Ja nimedest? Kas üksainumas võõra omastaja oleks jõudnud võõra enda omaks pidamiseni kui ta poleks võtnud ( või lasknud seestada ) midagi sellest väljast? Just nimelt ....kui palju nende filossoofiast oleks endapõhine ja oma siseilmast leitu? Kohe nagu tõisiselt? Kas oleks keegi omastanud või omandanud igast sanandasid kui ta poleks selleni jõudnud välises ja võõras?,, Kopp-kopp, Mina olen Miikael. Sinu kõrgem MINA,,????? Ja kas SINA Q!! oleks jõudnud oma jumalani .....kui sa poleks ahminud enda sisse võõrast? Vahet pole kust. Pühadest lugudest või reisimas käies või internetis? Poleks raamatuist endasse ladunud ja omaseks tunnistanud? Oled kindel ,et miskigi on su enesest tõusnud? Jah ei tasugi midagi-kedagi ,,äratama ,,minna kui see pole OMA. Aga OMAL ei saa olla kusagilt mujalt leitud vorme, nimesid,kuju, omadusi....jne. Saab olla vaid ENDA kuju ja iseloom. Vat nii need jumalused sünnivadki .....anname neile ise väe ja võimsuse. Äratame leitud kolle ülisuurusesse enda energia otsast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 14:49
Postitus: #14
RE: Kehastumine.
"[i]Inglid samuti on ideed"[/i]
Ingel/Deemon on nähtusena olemas. Kuidas seda seletada sõnadega on juba teine teema.
Kõrgem Mina tähendab, et sealt kaugemale minna ei saa. See on Su aluslõuend...siin ja eriti sügavas unes on see Su pärisloomusele väga lähedal...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 14:50
Postitus: #15
RE: Kehastumine.
(08-07-2019 14:40 )Tegudele Kirjutas:  
(08-07-2019 14:04 )Lokster Kirjutas:  Niisiis. Tuli jälle teemaks hiljuti. Peainglid ja meie kõrgem mina. Säästame pikast arutelust ja keskendume põhisõnumile...

alusta põhilisest. kes tõestas, et kõrgem mina on olemas ja mingid vaimaspektid? Mis on kõrgem ja madalam? Tundub nagu jama jutt. Inglid samuti on ideed.
pole vahet kas nad on 2000 aastat vanad ideed või eilsed ideed. Kui keegi tuleb oma ideega kõvatama siis serveeritakse seda teatud viisil, et sel mentaalselt mõju oleks.

Kui, ma astun baari ja ütlen, et olen kõige kiirem püssimees siis ma ei hakka seda mainima, et enne minu sündi oli veel kiiremaid.
Üles lugemine võtaks liiga palju mahtu ja aega. Ütleme nii ,et see on mitmeid aastaid kestnud huvi ja leidunud näidete analüüsimine. Kui oled vähegi sattunud ,,ultravaimlejate ja mega kõrgete arenajate,, vaimuruumideni ( raske on neid vältida) , siis näed isegi seda njueidz maailma. Miikael pidada olema KÕRGEIM aste vaimu hierarhias enne Jeeohova jumalat ennast. Muud inglid astmetelt madalamad. Siis järgnevad pühendunud, jüngrid ja muud egregorlased jne. Uskmatud ja paganad on loomadega madalaimatel astmetel. Gurude hierarhiad ongi see ,et milliste kõrgusteni vailmusvaht suudab tõusta ja ja lambukesi tõsta. Ei olegi vaja üle korrata hierarhia püramiidid on KÕIK samad. Isegi kujund ,,lõvikuningas,, on selle toodetud toode näiteks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 14:54
Postitus: #16
RE: Kehastumine.
"Oled kindel ,et miskigi on su enesest tõusnud?"
Arvad tõemeeli, et kirjutan midagi mida olen lugenud kuskilt või vaadanud....Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 14:56
Postitus: #17
RE: Kehastumine.
(08-07-2019 14:54 )Q11 Kirjutas:  "Oled kindel ,et miskigi on su enesest tõusnud?"
Arvad tõemeeli, et kirjutan midagi mida olen lugenud kuskilt või vaadanud....Smile

Ja Tollet pole sa isegi mitte sõnas-pildis kohanud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
08-07-2019 14:58
Postitus: #18
RE: Kehastumine.
(08-07-2019 14:49 )Q11 Kirjutas:  "[i]Inglid samuti on ideed"[/i]
Ingel/Deemon on nähtusena olemas. Kuidas seda seletada sõnadega on juba teine teema.
see, et miski nähtusena olemas on (ilming on) ei muuda asja. Kõik inimesed on ka parameetritest ilmingud.

Võibolla olen liiga algaja aga palju te jutust on segane mulle.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 14:59
Postitus: #19
RE: Kehastumine.
Eckhartit mõtled või? Loomulikult tean...Mõnusa naljasoonega...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 15:01
Postitus: #20
RE: Kehastumine.
Üks ühine joon veel kõikide egregoride puhul. Puudub igasugune arvestamine kõige sellega ,mis pole mullisiseselt ,,heaks,, kuulutatud. Nt. teiseusuline pole OMA, kuid seda on võimalik ,,progeda,, omaks. Kui aga vaimu ikka sisse ei suudeta seestada , jääb ta ikkagi tähtusetuks rämpsuks. Mida kõvem on suund kauge ja võõra kodu ja OMA suunal ,seda vähem hoolitakse muust. Võta üks keskmine vaimuguru ja uuri kui ei usu. Igasugune mõistmine, hoolimine, kaastunne või empaatia puudub ,,mitteoma,, puhul. Küll aga on omade puhul nii südame sidemed kui hinge ja valguse keeled ja .......
(08-07-2019 14:58 )Tegudele Kirjutas:  
(08-07-2019 14:49 )Q11 Kirjutas:  "[i]Inglid samuti on ideed"[/i]
Ingel/Deemon on nähtusena olemas. Kuidas seda seletada sõnadega on juba teine teema.
see, et miski nähtusena olemas on (ilming on) ei muuda asja. Kõik inimesed on ka parameetritest ilmingud.

Võibolla olen liiga algaja aga palju te jutust on segane mulle.

Aga oled sa kohanud kedagi ,kes ütleks - ,, mardus on minu ingel,,? Vaimolenditele annavad nimesid ja muud parameetriad ikkagi inimesed, mitte nemad ise. Kas siis nagu ei kisu kahtlaseks kui see ilmub tuduvoodi ette-,, ahoi, mina olen sina, olen gaabriel ,sinu nimeks saab teemantvalgus, kuku vaimlema,,.
(08-07-2019 14:49 )Q11 Kirjutas:  "[i]Inglid samuti on ideed"[/i]
Ingel/Deemon on nähtusena olemas. Kuidas seda seletada sõnadega on juba teine teema.
Kõrgem Mina tähendab, et sealt kaugemale minna ei saa. See on Su aluslõuend...siin ja eriti sügavas unes on see Su pärisloomusele väga lähedal...Smile

Kõrgemale minale saab vastata samaväärne madalaim mina. Kaugemale saab alati minna nagu ka millegi-kellegi suhtes või võrdluses. Sina nimetad ilmasid unefaaside järgi. Mina nimetan teadvustus -erisusteks. Sina oled ühte nurka kinni jooksnud. Mina lidun nii nagu tahan ....kuhu tahan. Ja seda ei keela küll mingi loojavorm. Saab-ei saa. Jälle sa suudad võtta ainult aversi pihku. Kas sa suudad väljuda duaalsusest siin ja praegu hetkedes või oled sunnitud lahkuma sest eluväliselt hetketuses, on sinu valik ja tahe. Aga väljapääs saab olla vaid juhul kui polaarselt miski ei riputa. Sinul ei riputa. Sul istub kõik ühes hunnikus, nagu kreenis paadis ,mil ahter püsti. Mitte kuhugi ei pääse kui midagi on puudu või üle. Seda võib rahumeeli ka looja tahteks pidada. Puht kujundlikult kujuneb sinu ,,allilma,, tripp selliseks, kus määravaks saab ultra keha-mina tunnetus. Puuduv lisatakse ülemäärasele seni kuni voltimine kaotab ebakõlad. Miski ei saa jääda suureks ega väikseks. Niivõttes kukud sina veelgi tihedamasse eraldatusse ja usu mind sa ei saa mitte ühegi valemiga seal rakendada endist. Seda mida praegu viljeled. Sinu jaoks saab määravaks just egoline lihakeha kui OI KUI PÄRIS olemus.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 15:22 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 15:26
Postitus: #21
RE: Kehastumine.
Tegudele...nagu on olemas astraalinähtus on ka olemas deemoni nähtus. Mida see tähendab? Deemoni olemus on Tuli ja Tõde. Kui on juhtunud , et mingil kombel Deemon on Ärganud siis inimesel teda kannatada on suhteliselt raske. Ta ründab ego. Ühestküljest pole ju see paha, et ahah las siis ründab aga Deemon ei mõista inimese olekut...mis on Vesi. Kuna Ta ise on Tuli.Niiet liiga lähedale tulev Deemon võib inimesele kergelt probleeme tekitada...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
08-07-2019 15:41
Postitus: #22
RE: Kehastumine.
Kas to on ka deemon kui magan ja siis mingi veider nagu karvane inimsuurune kott on kõrval.
Või see on kellegi mingi olemus?? See oli üks kogemus lihtsalt.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 15:43 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
08-07-2019 15:48
Postitus: #23
RE: Kehastumine.
Novot kui hea näide Q. Sa kirjutasidki lahti oma tegeliku platvormi. OMA kundalini demoniseerimine hea-halva skaalal duaalselt. Ma eelistaks küll omasõnaliselt jälle ilmapuuse minna aga loobun targu. Mida mehelik filosoofia eitab? Oma varju. Ja samuti seda ,et see mõtlev vaatleja nimega lihakeha koos hallolluse ja unefaasidega pärineb 99 prossu maast e. naiselikust lättest. On arusaadav , et protsess kui ärkamine , tundub ülekohtuselt ,,saatanlik,,. Pole ju raske näha. Keha koosneb 90 prossu omakorda maise päritoluga veest ( naise osakaal on sama ). Kundalini ei ärka iial neutraalse jõuna. Ta ongi kaksmadu. Sinine ja punane. Tulimadu ja vetemadu. Hea ja halb. Valgus ja pimedus. ülalt ja alt. Ülailm ja allilm. Kõik ,mida duaalsus saab polaarselt väljendada ,seda nad ka kannavad. Algab lõputu taplus, puhastumine, transformatsioon. Ja seda seni kuni saavad otsa kõik pooluselised ebakõlad. Need maod ei ole head ega halvad niivõttes. Nad annavad ja võtavad tasakaalu huvides kõik mis vaja. Ja lisavad samuti. Koguaeg on jõud mis käristavad kõike pooleks ja samas suruvad kokku. Lõpuks põimuvad neutraalseks ( sisaldavad kõike võrdselt ) ja see viib selleni ,et väljutada kõike mis kannab polaarsust. Ärganud allikas ei oma lõpuks midagi ei koos ega lahus .....aga see pole seotud enam inimeseks olemisega. Ingellikuks kujuneb inimeses see osa ,mis talle tundub oma ja hea. Deemonlikuks kõik see ,mis tundub paha ja võõras. Maod on aga mõlemit. Puhta valguse pläma on õnnelikuse kultus, positiivi ainukäsitsus sümpaatiapõhiselt. Vastanduv eraldamine-koostav neutraliseerimine.
(selle postituse viimane muutmine: 08-07-2019 15:50 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 16:10
Postitus: #24
RE: Kehastumine.
"Kas to on ka deemon kui magan ja siis mingi veider nagu karvane inimsuurune kott on kõrval"
Hehe...no ma saan aru, et nalja teed. Aga ei... Deemoni nähtus pole "karvane kott kõrval"...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
08-07-2019 19:26
Postitus: #25
RE: Kehastumine.
No mina ei kasuta Deemoni puhul negatiivset seletust. Ta on sündinud Hetke Laps, kui nii võiks öelda. Mitte ajada segamini mingite astraaliolenditega. Kas Sa saaksid Deemoniga koos voodis olla?...hmm...ei tea...ei usu nagu...kui mees oled siis sukuubiga küll jah. Välimuse suhtes muidugi võib olla Ta erinev kuigi teatud karakteristik on ära tuntav. Kõige esmane on seletamatu Tunne kui Deemon ligineb. Inglitunne...Tulnukatunne...sellepärast astraalis alateadvus joonistabki inimestel tulnukate röövi kuna ta ei oska lihtsalt muudmoodi seda nähtust seletada.
Siin oli see seestumise teema. Mina ütleks, et esiteks tüdruk oli psüühiliselt haige ja kahjuks samalajal tekkis Deemoni nähtus. Deemon toob välja kõik vale...ja Tema Raevu välja kannatada on tihtipeale väga raske...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog