Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 3.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohtumine tulnukaga Eestis
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

13-09-2005 18:09
Postitus: #1
Kohtumine tulnukaga Eestis
Leidsin ühe 2005 juulikuus avaldatud Valdek Kiiveri artikli kohtumisest tulnukaga.

Minu arvates väga põnev ja uskumatu lugu ja pealegi leidis see asetl Eestis. Mida teie loost arvate?

P.S. Kuna antud link enam ei avane, siis lisan teise, kus Paide Annast juttu.
Pealkiri: Paide Annast sai nõid tulnukate sunnil:
http://www.ohtuleht.ee/245386

Anna ütleb, et tema võimed avaldusid juba lapsepõlves, kuid siis pidas ta seda normaalseks – arvas, et kõik näevad asju samamoodi nagu tema. Ravitsejaks aga lausa sunniti Annat hakkama pärast seda, kui ta oli kohtunud tulnukatega, kes tema ajusse nii-öelda astraaltasandil tehtud operatsiooniga kolm kalliskivi paigutasid.
(selle postituse viimane muutmine: 16-08-2016 23:16 Nielander.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

13-09-2005 18:30
Postitus: #2

Klassikaline lugu paljude levinud elementidega (sh ennustused-eelmärgid järgnevatest uskumatutest sündmustest)*. Nägemused on olnud ilmselt suht mõjuvad ja kinnistunud, kui kaheksa aastat püsivad meeles sellised detailid nagu "viies rida, kohad 35 ja 36" (võib olla muidugi ka muid selgitusi: telepaatiline teadvustamata infoedastus tütrelt emale, millest saadud infot interpreteeriti hiljem ammuse mälestuse osana).

* st põnev ja uskumatu muidugi meie igapäevase kogemuse taustal, UFO-folklooris aga laialt esinev stsenaarium

PS.: Kuna artikli autor väidab, et "Ma olen kirjutanud elus arvatavasti oma sajast sensitiivist, ..." siis võiks ehk ka nimeotsing "Valdek Kiiver" midagi anda - kel viitsimist, võib järgi vaadata.

Muudetud: 13-9-05 kell 19:56:04 Hallucigenia

Muudetud: 13-9-05 kell 20:04:07 Hallucigenia
lyhiz
Uustulnukas

19-09-2005 14:09
Postitus: #3

tundus suht usutav jutt olevat, kuid imelikus vormis oli jutt kirjutatud nagu loeks raamatut.
thor199
Tavaliige

05-10-2005 19:38
Postitus: #4

no vaat Nelli teataja on õige leht mille alusel midagi arvata.
Kõigil kes soovivad teada kuidas valmivad nelliteataja taolised ajakirjad soovitaks lugeda Vahva Sõdur Sveijki juhtumisi ja sealt siis vastavalt see koht kus hasek kirjeldab kuidas ta loodusajakirja tegi.

Andke andeks olen uustulnuk ja ei ole para webi kodukorraga kursis kuid see on ikka hea nali küll.
Müstik
Shambalas

05-10-2005 20:11
Postitus: #5

Valdek Kiiver on Eestis juba tuttav nimi. Ta on avaldanud raamatud "Eesti Nõidtargad."ja
"Maarjamaa tavatud talendid." Ta on intervjueerinud väga mitmeid Eesti sensitiive ja neist ka kirjutanud. Kirja paneb ta lood nii nagu tervendaja ise talle oma võimete tekkimisest jutustab. Pole tähtis kas lugu on avaldatud Nelli Teatajas või kusagil mujal. Võib ka tõsisemate ajalehtede lugusid uskuda või mitte uskuda.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
lennart88
Uustulnukas

09-11-2005 17:15
Postitus: #6

Võtke teadmiseks et Nelli teataja on libaleht kui on väljamõeldud naeruväärsed artiklid
zed
Veteran

09-11-2005 22:37
Postitus: #7

Jajajaa! Liba-libe-libuleht "Nelli Teataja.
Ja veel kui kollasest-kollasem.
Eks selliseid on igal maal, kultuuris ja kõikides kontekstides.
Kollane on ilus värv. Otse loodusest.
"Kollaseks" nimetatakse vahel ka Le MondeLaugh Prantsusemaalt, Der Spiegel:it Saksamaal, Literaturkat Venemaal...
Eriti mihkel on Euroopas neid värve jagama härra Jorg Haider, lugupeetud parlamendisaadik, Euroopa Ühenduse Austria väikeriigist.
Le Monde jälle oma poolt õiendab, et kõige kollasem on Jorg ise tagantpoolt kui ta saunas käpuli on...
Kollane, roheline, sini-must-valge. Värvid kõik.
Eks rohkem asi ikka lugejas. - Ilu on "lugeja" silmades.
Millega mida võrrelda. Ja mis valguses. Ja mis värvi tapeedi taustal.

"Nellil" on oma koht ja asi ajada.
Samuti "Akadeemial", "Vikerkaarel", "Riigi Teatajal", ja Afganistani Ahfazi linna urdukeelsel telefoniraamatul.
"Riigi Teataja" või Teaduste Akadeemia üllitiste põhjal ei tee sensitiivsem lugeja kunagi järeldust, et "miski on mäda Taani riigis...".
Selleks ongi Le Monde, der Spiegel, Sun, Soverschenno sekretno, Literaturka ja miks mitte meie Nelli Teataja.
Asi on lihtne, või isegi lihtsamast-lihtsam.

Kommunikatsioon on raha, raha on jõud. Need kokku aga poliitika ja VÕIM!
Vat see on asi, mis maksab!
Kelle omad on meie kalli Eestimaa ajalehed-ajakirjad?
Postimees, Äripäev, SL Õhtuleht ja Ekspress, mine võta äriregistrist B-kaart. 25 krooni! Ok! Ekspress ja HHL. Aga kes kohvriga omal ajal Lenska vahet lidus?
Niisiis, "suured torud" jagavad seda, mida "suured arvavad".
Ja mida peavad "suured" vajalikuks, et Sina lugupeetu, LOEKSID?
Ega härra Rupert kängurumaalt ilma-asjata maailma ajalehti-infokanaleid kokku kahmama tormanud.
Inglismaa, USA, Venemaa. Ajalehed, kirjastused, sateliidikanalid, internet.
Kui Murdocki härra seljatagune arvab, et teema on "kossher" siis loed, kuulad ja võtad teadmiseks, sest "TA VAATAS OMA KÄTETÖÖD JA SEE OLI HEA..."

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
jaanusm
Uustulnukas

03-03-2006 04:28
Postitus: #8

Ei oskanud kuhu teemasse oma küsimust sisse panna(ei tahtnud ka uut aretama hakata) , aga olen otsinud ühte vana artiklit (vist 80-ndate Rahva Hääl , täpselt ei mäleta millisest lehest too aeg lugesin) või kirjutist sellest loost . Lugu seisnes Kiiev - Tallinna lennukit jällitanud ja ümber selle tiirutanud tundmatust lendavast objektist. Selle aja kohta oli päris omapärane sellisel teemal ajalehest lugeda.Ühesõnaga tahaks oma mälu värskendada ja äkki on keegi lugenud sellest loost ja oskab mulle viidet anda.
Siin ka versioon Paldiski viinaninade elust : http://www.ekspress.ee/Arhiiv/Vanad/1997...netus.html
Müstik
Shambalas

03-03-2006 13:28
Postitus: #9

Loe Igor Volke "Ufo raamatut" või "Ufo-päevikuid", kindlasti on seda juhtumit seal kirjeldatud.
Muide, Eestis oli esimene teadaolev Ufo-juhtum 1909 aastal, mil Tallinna kohal lendas sigarikujuline objekt, millest kirjutas nii "Daily Mail" kui kohalikud ajalehed. 1981 a. lendas Saaremaa-Tallinn reisilennuki Jak-40 kõrval kaks tundmatut lendobjekti.
9.aug.1985 üks UFO maabuis Saaremaal Sõrve poolsaare alguses ja teine jäi õhku rippuma. Huvitavaid UFO-juhtumeid Eestis leidub küllaga!

Zpikerdaja
Tavaliige

13-03-2006 20:39
Postitus: #10

Oli jah nagu raamatut kirjutatud, ma olen selliseid jutte raamatute kaupagi lugenud ja sarnasusi on sees...Usun seda värki mida ta rääkis. Ma muidugi ei tea asja pisiasju, aga usutav värk küll. Muidugi leidub nüüd neid kes hakkavad teda maha tegema...ei olnud ikka nii ja naa.
Lugesin üht huvitavat lugu, kuidas üks naine kuulis kodus, et Estonia põhja läksSmile ta ise elas kuskil Tallinna lähedal. Ta just magas ja ärkas üles, sest kuulis mingeid karjeid. Ta vaatas aknast välja ja üritas aru saada kus hääl tuleb, aga asjatult. Ta oli kuulnud, laste nutmist, vee sulinat, plärtsatusi, ning karjumist. Lõpuks oli kõik vaikseks jäänud ja läks magama. Hommikul kuulas raadiost, et Estonia läks põhja. Siis oli küll...natuke sceery ollaSmile

post2: UFO päevikud on mul riiulis olemas ja olen jõudnud rohkem seda sirvida...peaks vist põhjalikumalt ette võtma

post3: Muide vaatasid seda märki või kirja mis seal ühel lehel oli? Kindlasti mingi ilge tarkus seal kirjas...lk 299

edit: 3 järjestikust posti ühte postitusse!

Muudetud: 14-3-06 kell 15:25:50 Tutanhamon

Et paljusid hirmsaid sündmusi võiks mõista, peab saatus alustama nende täideviimist.

Nostradamus
Hallucigenia
Veteran

13-03-2006 21:25
Postitus: #11

Tsitaat:Algselt postitas: Zpikerdaja
Muide vaatasid seda märki või kirja mis seal ühel lehel oli? Kindlasti mingi ilge tarkus seal kirjas...lk 299

Need on nende smailid (Laugh) - irvitavad, kuradid, meie üle. Aga sellest saab ka pisut aimu, millised nad ise on!
Zpikerdaja
Tavaliige

26-04-2006 13:01
Postitus: #12

Need ei paistnud eriti smailide moodi, ma õppisin need märgid pähe ja võin neid joonistada iga hetk...
Äkki mingi tark valem??

Et paljusid hirmsaid sündmusi võiks mõista, peab saatus alustama nende täideviimist.

Nostradamus
WizardInWinter
Tavaliige

19-06-2006 21:12
Postitus: #13

Ehh... kahju, et ainult neid Spaceship-e on ainult nähtud. Ma mõtlen, et kunagi võiks niimodi näost näkku kohtuda. Kas nad kardavad siia Maale tulla, või?
markkoka
Uustulnukas

30-08-2006 20:11
Postitus: #14

ma usun osaliselt seda lugu , kui ned olendid olid u 1m k6rgused, l2bipaistva nahaga , punaste silmadega , siis ned v6isid olla midagi sellist: http://www.alienvideo.net/alien-child-video.php

Muudetud: 30-8-06 kell 20:30:41 markkoka
DooM
Tavaliige

10-09-2006 17:00
Postitus: #15

Ei tea, lutti imeb küll, aga võib-olla on kuidagi maskeeritud imik vms.?
Müstik
Shambalas

11-09-2006 16:55
Postitus: #16

Oli küll tükk aega peale seda, kui selle teema siia tegin, Pealtnägijas intervjuu sellesama naisega, kodaniku nimega Anna Merkulova, aga kutsutakse Paide Annaks.
Ta on oma ebatavalistest võimetest ja kohtumisest tulnukatega ka raamatu kirjutanud:
PAIDE ANNA
MINU KÜLALISED
Raamat ilmus hotpressilt sel aastal Tartus ja on päris huvitav lugemine, peab ütlema.
Tulnukad lasid tal kirjutada selle raamatu. Ja nagu ta ise ütleb:
Nemad lasid mul kirjutada selle raamatu. Et see oleks vaigistavaks palsamiks inimeste ihu-ja hingehädadele. Oleks lohutajaks neile, kelle hinge muserdavad üksildus ja teadmatus. Ja skeptikutele, kes on tänini eksiarvamusel, et tähtede taga pole muud kui pilkane tühjus.
Arvatavastu valmistab see raamat inimkonda ette "nende" Suureks Tulemiseks.
Lugege ja saate teada, mida Paide Annal öelda on.

fen
Uustulnukas

22-09-2006 16:44
Postitus: #17

äkki tõesti nägi tulnukad aga pööras lihtsalt lolliksLaugh...no aga tegelt kes teab,kui voodoo on võimalik siis miks kaa mitte tulnukaga kohtumine?

¤¤¤Inimene suudab teha kõike,vaja on ainult neid oskuseid õppida,uurida ja arendada¤¤¤
Müstik
Shambalas

22-05-2009 12:40
Postitus: #18

Kuidas ta siis lolliks pööras, kui hoopis inimesi ravima hakkas?
Kas keegi teab, millega see naine momendil tegeleb?
(selle postituse viimane muutmine: 26-05-2012 14:12 Müstik.)

tulekera
Tavaliige

23-05-2009 12:19
Postitus: #19

Minu teada tegeleb endiselt ravimisega. Nüüd pidi olema Paide asemel Tallinnas.
Veli Joonatan
Veteran

26-05-2012 13:23
Postitus: #20
RE: Kohtumine tulnukaga Eestis.
Panen siis selle ufo vaatluse ka avalikkusele teadmiseks. Kirjutasin sellest ka Volkele, aga siiani tagasisidet ei ole. Ilmselt on ta liialt hõivatud.
Minu töökaaslane Aino (nimi muudetud) Rääkis mulle hiljuti sellise loo - (ja ma usun teda 100 %)

Tema suu läbi siis - " Oli aasta 1990, oli hilissügis, kuud ei mäleta, aga puudelt olid lehed läinud. Elasin siis Viljandimaal Kõo vallas Unakvere külas Veski talus (Venevere sjk.)
Oli õhtune aeg ja väljas juba hämar kui läksin koeraga õue. Nägin et minu maja poole liigub lendtaldrik. Ta oli umbes puulatvade kõrgusel ja igavene lahmakas. Külje peal särasid tihedalt valged tuled ja põhja all valged prozektorid mis valgustasid maapinda. Tegelikult oli kogu taevas valge.
Läksin ruttu tuppa ja panin ukse kinni. Koer jooksis kohe voodi alla peitu. Istusin toas laua taga ja pea valutas hirmsasti. (peavalu oli juba enne ufo nägemist). Äkki nägin et läbi kinnise ukse sisenesid kaks rohelist tulnukat. Umbes 1,2...1,3 m. pikad.Neil olid suured mandlikujulised silmad ja nina asemel kaks auku. Mingeid riideid või kombinesooni neil ei olnud.
Mõtlesin siis nii - minge ära, ma ei taha teid, mul on hirmus peavalu praegu.
Selle peale tõstis üks nendest oma kolm sõrme üles ja viipas minu näo ees. Selle peale kadus peavalu momentaalselt. Siis nad lahkusid läbi kinnise ukse.
Samas külas oli ka selline juhus et piimaautol suri mootor välja ja juhi ponnistustele vaatamata ei käivitunudki. Siis märkas juht lendketast mis ära lendas ja pärast seda käivitus mootor iseenesest. (see tähendab seda et juht ei käivitanud mootorit vaid tõesti mootor käivitus ise."

Loodan et see kontakt saab ära märgitud eesti ufo juhtumite seas, nö. dokumenteeritud.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Balzzar
Vana kala

26-05-2012 13:37
Postitus: #21
(26-05-2012 13:23 )Veli Joonatan Kirjutas:  Äkki nägin et läbi kinnise ukse sisenesid kaks rohelist tulnukat. Umbes 1,2...1,3 m. pikad.Neil olid suured mandlikujulised silmad ja nina asemel kaks auku. Mingeid riideid või kombinesooni neil ei olnud.
Selle peale tõstis üks nendest oma kolm sõrme üles ja viipas minu näo ees. Selle peale kadus peavalu momentaalselt.

Midagi sellist? Laugh
[Pilt: 40394_413293266886_647726886_5252213_8231177_n.jpg]
Leena
Bännitud

26-05-2012 13:39
Postitus: #22
(26-05-2012 13:37 )Balzzar Kirjutas:  Midagi sellist? Laugh

Siis grossi poodi ei olnud...oli gastronoomBleh

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Müstik
Shambalas

26-05-2012 14:13
Postitus: #23
(26-05-2012 13:23 )Veli Joonatan Kirjutas:  Tema suu läbi siis - " Oli aasta 1990, oli hilissügis, kuud ei mäleta, aga puudelt olid lehed läinud. Elasin siis Viljandimaal Kõo vallas Unakvere külas Veski talus (Venevere sjk.)
Oli õhtune aeg ja väljas juba hämar kui läksin koeraga õue. Nägin et minu maja poole liigub lendtaldrik. Ta oli umbes puulatvade kõrgusel ja igavene lahmakas. Külje peal särasid tihedalt valged tuled ja põhja all valged prozektorid mis valgustasid maapinda. Tegelikult oli kogu taevas valge.
Läksin ruttu tuppa ja panin ukse kinni. Koer jooksis kohe voodi alla peitu. Istusin toas laua taga ja pea valutas hirmsasti. (peavalu oli juba enne ufo nägemist). Äkki nägin et läbi kinnise ukse sisenesid kaks rohelist tulnukat. Umbes 1,2...1,3 m. pikad.Neil olid suured mandlikujulised silmad ja nina asemel kaks auku. Mingeid riideid või kombinesooni neil ei olnud.
Selle peale tõstis üks nendest oma kolm sõrme üles ja viipas minu näo ees. Selle peale kadus peavalu momentaalselt. Siis nad lahkusid läbi kinnise ukse.
Samas külas oli ka selline juhus et piimaautol suri mootor välja ja juhi ponnistustele vaatamata ei käivitunudki. Siis märkas juht lendketast mis ära lendas ja pärast seda käivitus mootor iseenesest. (see tähendab seda et juht ei käivitanud mootorit vaid tõesti mootor käivitus ise."

Tänud seda huvitavat lugu ära toomast!Smile
Kuna minu toodud eespoolsed lingid enam kõik ei avanenud, siis korrigeerisin vahepeal pisut teemat.
Lugusid tulnukatega kohtumisest Eestis siin siiski napib ja seega lisan siia ka loo tulnukatest magamistoas:

Hilja elab Kesk-Eestis Retla külas keset põlde ja karjamaid koos abikaasa ning kahe koeraga mansardkorrusega valgetest silikaattellistest majas. Lähema naabrini on linnulennult ehk paarsada meetrit.

Ta kolis maale 1989. aastal. Ja juba samal aastal toimus majas mitu šokeerivat ja tänaseni seletamatut sündmust.

"Äkki astusid toalävele kolm tundmatut. «Mul jäi hing kinni! See oli nii jube! Kolm pikkades tumedates mantlites või talaarides kuju. Üks oli ehk 160 sentimeetri pikkune, teised kaks peajagu temast lühemad. Kui pikk tuppa astus, jäid teised ukse lähedusse seisma. Pikakasvuline suundus kõigepealt ukse juures maganud abikaasa poole. Kummardus tema kohale, mispeale mees liigutas, ohkas sügavalt ja magas edasi. Siis tuli ta aeglaselt minu juurde... Olin hulluks minemas!» räägib Hilja, hääles õudus.

«Kummardus tasa ja äkki põrkas järsult tagasi: ma vaatasin talle otse silma. Ta vist ei arvestanud sellega... Siis kummardus uuesti. Tema nägu puudutas peaaegu minu oma. See oli hirmutav: suured, pisut ovaalsed teineteisest eemal asuvad pruunid silmad, suukriips ja vaevumärgatav nina,» kirjeldab Hilja olendit. /---/

1991. aasta märtsis sundis seletamatu jõud ta jälle keset ööd ärkvele ja ajas aknast välja vaatama.
«Kartulivagude kohal, sadakond meetrit majast, oli õhus punakas kera, mis hakkas liikuma taamal asuva lehmalauda poole. Poolel teel lülitas ta äkki tugeva maadvalgustava pro˛ektori sisse, tõusis vahetult enne lauta pisut kõrgemale ning kadus hetkega,» kirjeldab Hilja käega taevasse näidates

Kogu artikkel siin:
http://www.ohtuleht.ee/139448
(selle postituse viimane muutmine: 26-05-2012 14:41 Müstik.)

zen faran
veteran madu

26-05-2012 14:21
Postitus: #24
Irw@Päikeseinsener. Ma just ennist mõtlesin midagi sellist kui lugesin, et tüübil oli juba enne peavalu. XD Võib-olla eelmisest õhtust....

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Veli Joonatan
Veteran

26-05-2012 14:26
Postitus: #25
Siia veel väike lisa - kes seda ei usu siis võtke minuga kontakti.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO-de liigid (Eestis). Tom 11 7,534 03-02-2015 17:16
Viimane postitus: HUGOTH
  Lapsed ja ufokontaktid Eestis Bluedreamer 37 14,632 21-11-2014 13:26
Viimane postitus: Müstik
  Lendav kolmnurk Eestis excubitoris 37 11,490 08-02-2014 17:29
Viimane postitus: Faraday
  Ufo baasid ja sõidukoridorid Eestis (kaart). Tom 44 13,806 11-11-2010 20:57
Viimane postitus: excubitoris
  Kulda Eestis enam pole- FemaCAMP’id algavad Keilast - Stalin kirjutan123 8 4,342 12-10-2010 09:51
Viimane postitus: Thorondor
  Otsene kokkupuude tulnukaga Taivo 19 3,913 17-11-2009 16:30
Viimane postitus: kaurik2

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog