Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge Daam
#1
Tere!

Oli selline juhtum, et mu noorem vend jändas vaimudega (täpsemalt valge daamiga). Ning kõik töötas, nad said vaimuga ühendust, kuid miski läks valesti. Väga nihu. Nimelt puges see vaim ühe poissi sisse. Sellest on möödas 3 nädalat, kuid siiani on asi korrast ära. Poiss sonib, minestab pidevalt, loeb mõtteid ja näeb tulevikku ette. Üks asi mis ta mainis oli see, et kõik kordub taas. See viis mu mõttele et kui see kõik kordub, siis on seda ehk ka varem toimunud ja ehk.. ehk leidub keegi kellel on olnud sarnane kogemus, kelle tuttaval on juhtunud midagi selletaolist jne

Palun märku anda, olen mures. Tahaks teada kuidas asi lahenes (kas üldse?), kelle abil jne.

See pole mitte mingi nali, kui pead seda naljaks, ära vaevu vastamagi. Ära valeta, sest asi on tõsine. Kui aga leiad, et sul on midagi öelda, siis palun, lase käia.
Vasta
#2
ta peaks mingi ravitseja vms poole minema nagu need vigla sassid ja värgid
Vasta
#3
olen kuulnud sellisest asjast varem... jah on küll juhtunud.
too tüdruk aga suri kuus nädalat hiljem peale seestumist.
seega hetkel on jama majas.
Vasta
#4
Äkki oleks võimalik kuidagi tõestada seda kah? Näiteks öelda meile tema ennustus vmsSmile
Vasta
#5
Celtic, äkki räägid lähemalt, mis toimus selle 6 nädala jooksul ja kuidas too tüdruk suri ja millal see oli?

Andres, praegu on nii, et oli kaks asja (mida ma tean), mis ta olevat ette teadnud (üks oli rolleriõnnetus, teist kahjuks praegu ei mäletagi, homme, kui vend ärkab, täpsustan). Samuti üritan saada kokku homme selle poisiga, kellesse vaim väidetavalt läks (ma teda otseselt ei tea, ta on lihtsalt venna sõber).

Ja nad käisid kogu kambaga ühe ravitseja juures, aga niipea kui nad sealt välja said, ütles poiss et too ajas täielikku jama. Ja praegu kõik nagu seisaks. Asi selles, et ma pole nendega nii hea sõber, et teaksin täpsemalt mis ja kus, lihtsalt täna tegi vend esimest korda suu lahti ja rääkis asjast mulle. Ma lihtsalt ei oska midagi öelda ega teha, nii pöördusin siia.

Homseni.
Vasta
#6
a miks sa mures oled?
Vasta
#7
Sest ma pole oma venda kunagi sellisena näinud kui ta on. Ta täiesti värises üleni kui ta mulle sellest rääkis, üks käsi oli laual ja ta värises koos lauaga.
Ja tema on mures, sellepärast muretsengi. Kurb oli vaadata kuidas ta lootusetult mulle otsa vaatas ja seletas et sa ei usu ju, sa ei usu, tunnista et sa ei usu.
Üldiselt on vaimude maailm asi, millesse ma tõesti ei usu. Aga sellised asjad tekitavad hirmu ikkagi, panevad kahtlema.
Tahan teda aidata ja läbi tema ka ta sõpra.
Vasta
#8
njah. kahju inimestest kes niiviisi oma venna ohvriks langevad. kaugel pole aeg milˇsulle öeldakse aprill.
Vasta
#9
aprill on kaugel..
Vasta
#10
mõnel kestab see aastaringselt.

tegelt tahaks teada millega on tegemist? valge daam? käisid nad haapsalus või on tegemist järjekordse linnalegendiga. a la sõbra sõber... venna sõber... igatahes keegi keda ei tunne otse.
Vasta
#11
Ma ju ütlesin, et asi on tõsine. Kui ei usu, ära vaevu postitust tegemagi.

Ja sellepärast ma arvan et tegu on Valge Daamiga, sest teda nad kutsusid. Ja ei, nad ei olnud Haapsalus.
Vasta
#12
kuidas nad kutsusid valget daami?
daam daam tule?

ohjah.
Vasta
#13
Tead, kallis celtic. Ma ei pannud seda teemat siia selleks, et Sinuga asja olemuse üle vaielda. Kui ma vaielda tahaks, küll ma leiaks selleks ka koha.

Panin ta siia selleks, et leida kedagi kes on olnud seotud sarnase olukorraga või kedagi kes oskaks aidata.
Vasta
#14
kas sa oled loll või ainult mängid sellist?
Vasta
#15
imo celtic küsis sult,kuidas nad kutsusid mitte ei vaielnud sinuga.. :S
Vasta
#16
Jah, kuid küsimus oli esitatud mõneti ebaviisakas vormis.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
kuidas nad kutsusid valget daami?



eee... ma arvan kah et on suht ebaviisakas vormistus.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
kuidas nad kutsusid valget daami?
daam daam tule?

ohjah.
Vaatame siis tervet postitust korraga.
Vormistusel pole viga midagi, kuid Cadence'i seisukohalt on see tema üle naermine.
Vasta
#19
ei ole ta midagi naermine.
kõigepealt peaks vast selgeks tegema MILLEGA on tegemist... siis alles saab hakata pakkuma edasi...

see peaks lollilegi selge olema.
Vasta
#20
Ju ma siis ei anna lolli mõõtugi välja, eksole.
Ja minu jaoks oli juba see postitus naermine, kus sa mind mu venna ohvriks pidasid ja aprillinalja idee välja käisid. On asju millega nalja ei tehta. Vähemalt meie peres.
Vasta
#21
nagu räägi lähemalt kuidas välja kutsuti jms
Vasta
#22
Selles asi ongi, et väljakutsumine ei erinenud nö tavalisest laste mängust. Oli paber, tähtede, numbrite ning sõnadega "EI" ja "JAH". Olid ringis ja värk, kutsusid vaimu. Aga ainult see poiss, kes hiljem seestus kutsus just nimeliselt Valget Daami.

Aga asi pidavat olema just kuupäevas, millal nad kutsusid. Nimelt 28. august. Ma kindel ei ole, aga see olevat mingi selline päev kus selliseid asju võib juhtuda.

Tean, jutt tundub lapsik ja uskumatu mulle endalegi, aga nii see oli.
Vasta
#23
oled sa ise sedsa tegelast näinud kes seestus?
mis ta siis teeb lisaks sellele et ennustab?
Vasta
#24
Ma tean lugu tüdrukust, kes jändas ka vaimudega. Sai päris hea kontakti kuid tutvus läks samuti nii heaks, et vaimud võtsid temaga ka siis juba kontakti kui tüdruk nendega suhelda ei püüdnud. Asi läks karmiks.Sundisid teda tegudele millest neiu ise endale aru ei andnud..Abi sai lõpuks preestrilt, kolis mõneks ajaks pühakotta elama.Loo point, et ei tasu kutsuda igasugu tonte välja.

Kuigi ka minul tekkis kibe tahtmine järele proovidaBlehkas ikka on võimalik?!
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: Andra
Ma tean lugu tüdrukust, kes jändas ka vaimudega. Sai päris hea kontakti kuid tutvus läks samuti nii heaks, et vaimud võtsid temaga ka siis juba kontakti kui tüdruk nendega suhelda ei püüdnud. Asi läks karmiks.Sundisid teda tegudele millest neiu ise endale aru ei andnud..Abi sai lõpuks preestrilt, kolis mõneks ajaks pühakotta elama.Loo point, et ei tasu kutsuda igasugu tonte välja.

Kuigi ka minul tekkis kibe tahtmine järele proovidaBlehkas ikka on võimalik?!
Kumb on võimalik, abi preestritelt või vaimudega sõbrunemineSmile
Igatahes tahaks teada, mis juhtub kui lähed sellise looga preestri jutule.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mingi valge asi?! Elessandra 5 2,788 18-08-2014, 17:43
Viimane postitus: Kolmasilm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat