Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge Daam
#26
kas ikka on võimalik saada kontakti vaimudega.
Selles tüdruku stooris oli neid vaime lõpuks 7 kes neiu sisse olid pugenud.Ta proovis abi saada nii nõidadelt kui ka ravitsejailt, kes sellega aga hakkama ei saanud.Ju siis jumala vägi on ikkagi ka tõhusSmile
Vasta
#27
muide... preester ei suuda sinu jaoks midagi teha.
kiriku juures on eraldi eksortsismiga tegelev koolkond kes sellise teemaga tegeleb.
ja pealegi... ohver peab olema katoliiklane Laugh muidu pole nende pühast sõnast kah halligi kasu.
Vasta
#28
celtic,
ei ole näinud
veel
sest ma ei ela oma perega koos ning venda nägin nädalavahetusel,see poiss elab samas linnas kus temagi
sinnakanti plaanin minna järgmisel nädalavahetusel, selleks ajaks organiseerin ka kokkusaamise

ja andra,
sul tekkis kibe tahtmine proovida kas on võimalik vaimudega kontakti saada, aga mõtle parem sellele kui sa neist pärast enam lahti ei saa,
või juhtub midagi veel hullemat
ja läheb ka nii et sa endale oma tegudest aru ei anna
oleks nõme eksole?
Vasta
#29
just! aga ikka kipub nii olema, et tead küll, et ei tohi aga ikka tahaks omal nahal järele proovida.See kõnealune neiu palus oma sõpru, et keegi iial ei kutsuks vaime välja. Aga mina istusin ka kohe pendli taha:S

Siiamaani on kiusatus keel vastu jäist metalltoru talvel pannaBleh
Vasta
#30
kui abi tahad mine küsi nõu sensitiivilt Tiit Vasmannilt www.vasmann.ee sealt mine foorumisse registreeri ennast ja saad küsida tean et see ei ole nalja värk ise jamasin kui noor olin kogu aeg vaimudega see oli see kuidas see taldrik hakkas liikuma ja see värk vastas kõik tõele isegi ta vastas ära kes kellelegi meeldib-noh klassist ja ise tundsin ka kuidas see taldrik hõljus. Viimast korda kui kutsusime siis oli nii et kui koju läksin tundsin kuidas keegi jälitab mind siis kui üles kõndisin trepist ise panin nii lidudes sellelt eest ära, pärast läksin pikali ja tahtsin magama jääda aga ei saanud, pea käis ringi ja keset tuba oli nagu karusell mis käis ringi. Igatahes jah jamada ei tasu.
Vasta
#31
Taivo, tänan. Loodan, et sellest on abi, tundus asjalik foorum.
Vasta
#32
irw@tiit vassman.
väga piiratud maailmaga vennike. ei soovita.

võibolla vaid siis kui pea valutab või vaja lahti saada liigesevalust.
muul juhul mitte.
naerab su välja.
Vasta
#33
me kutsusime valget daami nii et : paberile ringis tähed ja nõel nööri otsas,kuumutad nõela ja paned õrnalt vastu(paberile).meil läks kuuri uks lukku ka küünlad kustusid ära.
Vasta
#34
See Tiit Vasmann tegi minu arust valesti ühes videos mille leiab tema leheküljel Artiklid, videod teema all. Nimelt Ta tegi Terevisioonis mingit "armastuse loitsu" ja, kui Ta lauda kaunistas kasutas ta kunst roose ja ütles, et nii võib?!
Vasta
#35
Tegelikult seestumis teemaga, oleks kõige õigem ikkagi pöörduda katoliku preestri poole, nendel omad testid ja rituaalid, millega tehakse kohe kindlaks, kas asi on ikka nii või naa. Ja ei pea selleks ise katoliiklane olema, ristitud küll aga mitte katoliiklane.
Ahjaa, see Andra kirjeldatud tüdruk on vist seesama, kes igavusest kutsus 7 vaimu välja, kes hiljem hakkasid tüdrukut regulaarselt, kambaga seksuaalselt ärakasutama. Niiet ärge jamage!
Vasta
#36
Vaime välja kutsudes riskitakse hulluks minemisega või ka eluga. Nüüd tean siis. Et ennem olen sõpradega üritanud vaime välja kutsuda, õnneks on need lõppenud enne, kui ühe elu rikub mingi perversne tont, kes laste hirmutamises nalja näeb.
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: Vaatleja
Vaime välja kutsudes riskitakse hulluks minemisega või ka eluga. Nüüd tean siis. Et ennem olen sõpradega üritanud vaime välja kutsuda, õnneks on need lõppenud enne, kui ühe elu rikub mingi perversne tont, kes laste hirmutamises nalja näeb.
Kui sa vanemaks saad ja koolis hakkad füüsikat ning keemiat õppima siis sa räägid teist juttu...ma olen selles kindel.
Vasta
#38
Kuidas teisiti? Õpin mõlemat, ained puha 5'dwink. Mille ma kahe silma vahele olen jätnud?
Vasta
#39
Valge Daam:

Mees ja poeg said surma kullakaevanduses[selles ma nüüd nii kindel pole,selle kohta on erinevaid jutte]
Ning ühelpäeval kadus Valge Daami tütar.Ning muideks Valge daami nimi on ---> Katherine. Jah, et ta tütar kadus,Katherine käis igapäev oma kadunud tütart otsimas[väike laps oli tütar alles], koos oma 2 koeraga,lõpuks hüppas Katherine kaljult alla,ning lõpuks ühinesid ka koerad Daamiga[surma mõtlen selle all]Ja nüüd käib Valge Daam ikka oma tütart sealt otsimas,noh ta läks ennem hulluks.Ja see et ta müüriti mingi seina sisse elusalt, ei vasta tõele.
Minu ühed sõbrad on käinud valge daami nüüdses kodus,kus ta kummitamas käib.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: FreakOnALeash
Valge Daam:

Mees ja poeg said surma kullakaevanduses[selles ma nüüd nii kindel pole,selle kohta on erinevaid jutte]
Ning ühelpäeval kadus Valge Daami tütar.Ning muideks Valge daami nimi on ---> Katherine. Jah, et ta tütar kadus,Katherine käis igapäev oma kadunud tütart otsimas[väike laps oli tütar alles], koos oma 2 koeraga,lõpuks hüppas Katherine kaljult alla,ning lõpuks ühinesid ka koerad Daamiga[surma mõtlen selle all]Ja nüüd käib Valge Daam ikka oma tütart sealt otsimas,noh ta läks ennem hulluks.Ja see et ta müüriti mingi seina sisse elusalt, ei vasta tõele.
Minu ühed sõbrad on käinud valge daami nüüdses kodus,kus ta kummitamas käib.


Kui me mõtleme ikka ühte ja seda sama valget daami...Siis see müür asub minu kodulinnas. Legend räägib tõesti seda, et Katherinet müüriti seina sisse.
"lõpuks hüppas Katherine kaljult alla"-Ei tea, kas ta käis siis vahepeal tabasalus ära?
Vasta
#41
Lahe,kui asub sinu kodulinnas,no see Katherine uputas ennast kh ära,pärast oma tütre arvatavat surma
Vasta
#42
kas neid Katherine'sid oli palju?
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
kas neid Katherine'sid oli palju?

Mis sa arvad.
Paljud inimesed panevad oma laste nimeks Kathrene
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas: Cadence
Tere!

Oli selline juhtum, et mu noorem vend jändas vaimudega (täpsemalt valge daamiga). Ning kõik töötas, nad said vaimuga ühendust, kuid miski läks valesti. Väga nihu. Nimelt puges see vaim ühe poissi sisse. Sellest on möödas 3 nädalat, kuid siiani on asi korrast ära. Poiss sonib, minestab pidevalt, loeb mõtteid ja näeb tulevikku ette. Üks asi mis ta mainis oli see, et kõik kordub taas. See viis mu mõttele et kui see kõik kordub, siis on seda ehk ka varem toimunud ja ehk.. ehk leidub keegi kellel on olnud sarnane kogemus, kelle tuttaval on juhtunud midagi selletaolist jne

Palun märku anda, olen mures. Tahaks teada kuidas asi lahenes (kas üldse?), kelle abil jne.

See pole mitte mingi nali, kui pead seda naljaks, ära vaevu vastamagi. Ära valeta, sest asi on tõsine. Kui aga leiad, et sul on midagi öelda, siis palun, lase käia.

Valge Daamiga ei ole üldse hea mõte hakatagi jändama kuna ta on liiga ettearvamatu vaim.
Valge Daam tahab et tema trikid ei lõppeks ealeski, et see kanduks edasi.
Selles ongi kogu jama.Ma olen kuulnud viisi kuidas saaks asja parandada.
Nimelt korrata seda sama asja kui Valge Daam on välja kutsutud siis paluda tal see lõpetada ja see poiss tagasi reaalsusse tuua. Teine võimalus minna ravitseja juurde. Ta võtab sellelt poisilt halva aura ära ja ravitseb ta terveks.
Minu tädi käis ühe ravitseja juures oma perega ja ta tegi kõik korda lõpptulemus oli see, et mu tädi koos oma perega oksendas kogu halva seest välja ja tulemus oli rõõmus ja muretu pere.
Vasta
#45
Ei no ma tean jah et veits napakas olen et nendega jännata tahan aga kui keegi ütleks kuidas neid ära saata oleksin häppy Laugh
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas: MLVS
Ei no ma tean jah et veits napakas olen et nendega jännata tahan aga kui keegi ütleks kuidas neid ära saata oleksin häppy Laugh

Valget daami ära saata, st daame?

Mind huvitab tegelikult see et kui iga teine teismeline on valget daami kutsunud, siis kuidas ta saab igat teismelist ühe aegselt kummitada? Tegu on nagu jumalaga kes jälgib igat inimest ükskõik mis ajal ja ükskõik kus ta ka ei oleks st sõltumata ruumist ja ajast.
Te ainult petate ennast, mis muud
Vasta
#47
Keegi oskab siis ära saata vä ? Smile
Vasta
#48
Tore ,et ma jõutsin selle postituse ennem läbi lugeda kui oleks valget daami hakkand välja kutsuma. Meil sõbraga tuli selline tore mõte (kahekesti) ,et võiks Valge Daami välja kutsuda. Aga mis mul sellest enam. Mul kodus päris oma isiklik vaim Laugh. Ma mõtlen selles mõttes ,et üks must kogu mis lendleb ringi. Eile õhtul lendas korraks magamis toast kööki (se oli esimene kord mil ma seda nägin). Algul oli päris ehmatav aga nüüd olen suhteliselt ära harjund. Aga äkki keegi teab öelda mis se must kogu võib olla mis ringleb ringi ja on selline ... ei oska eriti seletada aga ühesõnaga must kogu. Kuskil ma mäletan vist ,et selle nimi on Must Vari (ma võin eksida , vabandan!).
Vasta
#49
Kle kas on seda yldse lambist välja kutsuda. Et kellegil ei ole sellest pilte v muud sellist mis oleks tõestus materjal sellest.
Vasta
#50
mina usun seda kõike, see võib olla täiesti tõene, mulle pole vaja midagi tõestada enam.Kui ma ühel päeval taipasin, et mu õde saab teha astraalrändeid ühest maailmast teise, siis usun ka seda.
Mis te arvate kui te kutsute veel kord selle valge daami välja, kas ta tuleks tema seest välja? Arvatavasti te kardate teda ja ei riskiks seda teha.
Siis soovitan sellel poisil hakata lugeda piiblit, kui see ka ei aita siis söögu 400g rosinaid( Ärge küsige miks).
Minu soovitus siis
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mingi valge asi?! Elessandra 5 2,802 18-08-2014, 17:43
Viimane postitus: Kolmasilm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat