Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge Daam
#51
Siiski , miks peaks siis sööma 400g rosinaid Bleh ?
Vasta
#52
noh,ega see halba ka ei teekswinkmiks mitte proovida?Nii,nagu sool zombidele,rosinad vaimudele
Vasta
#53
Kuulnud lõpmatuseni jutte vaimude väljakutsumisest. Isegi vist kunagi sõbrannadega üritanud. Ei mäleta,kas tulid välja või ei. Ilmselt siiski mitte, sest muidu oleks meelde jäänud. Tüdinesin, ei tea isegi miks.

Olen igastahes selle poolt, et ei tasu jännata asjadega, mille tagajärgi arvata ei oska.

Kui me räägime Haapsalu Valgest daamist, siis olen kuulnud, et naise kujutis pidavat tekkima valguse langemisest. Konkreetse vaimu olemasolust kogemused puuduvad.
Vasta
#54
Jaana, Andrus, Kaupo lõpetasid ülikooli ja läksid metsa telkima.. nad kutsusid välja Valget Daami. Valge daam tuligi välja. Ta korrutas tüdrukule, et sa saad väga kuulsaks, Andrusele ütles, et sa sured surmavasse haigusesse, kaupole ütles, et sa sured silmpilgselt. kolm aastat möödus ja Kaupo suri autoavariis kus ta sai silmapilgselt surma. Jaana rääkis Andrusele, et mäletad me kutsusime kolm aastat tagasi vaime välja? Andrus ei suutnud mäletada kuid paaripäeva pärast meenus. Oli möödunud aasta ja selle aasta sees oli olnud Andrus vahekorras tüdrukuga kes oli nakatunud aidsi. Ja sellest oli liiga kaua möödas olnud, et midagi ei saanud enam teha ning suri. Jaana läks matustele ja kuulis metsataguses metsas hääli ja nägi valget daami. Valgetaam tegi käega omamoodi lehvituse ja Jaanal hakkas kaelast verd jooksma justkui oleks keegi kõri läbi lõiganud. Nii sai Jaana kuulsaks sellega, et tal hakkas iseesest verd kõrist jooksma. Ja jaana suri.
Mina kuulsin sellist juttu.
Vasta
#55
Me sõbraga proovisime 4 aastat tagasi kutsuda, õnneks tegime me vea. Me ei kutsunud mitte Valget Daami vaid Valget Leedit. Midagi ei juhtunud.

Nüüd ilmselt poisiga kõik korras?
Vasta
#56
noh Cadence kuidas su venna sõber sellet jagu sai?
tundub tõesti tõsine olevat seega oleks huvitatud su vastusestLaugh
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: n6iakissa
noh Cadence kuidas su venna sõber sellet jagu sai?
tundub tõesti tõsine olevat seega oleks huvitatud su vastusestLaugh
Cadence ehk ei külastagi ammu enam
siinset foorumit, tema profiilist saame lugeda:
Viimati aktiivne: 25 Sep 2005 kell 10:17:54

Jääme ainult oletama...
Vasta
#58
Ok Valget Daami ei kutsuta välja nõela ja paberiga mine sa tea mis tähtedega. aastal 2004 oktoobris olid eestis suured tormid ja mu sõber (kes käis puiatu erikoolis) rääkis mis sellel õhtul toimus kui koolis vool läks ära. nimelt valget daami kutsutakse punase roosi, valge siid salli, peegli ja küünlaga. puiatu kooli poisid niuksed suured jõmmid mõtlesid et teevad pulli kuna ilmselt oli igav. niisiis poisid panid valge siid salli ( mille nad olid kasvatajalt laenand) lauale, siid salli peale panid punaseroosi. roosi taha panid küünla ja küünla taha panid peegli ja üks poiss kes oli juhuslikult mul sõber pidi valvama lüliti juures et kui see poiss kes peeglit jälgis karjatas siis minu sõber paneb tule põlema nii nad siis istusid paar minutit. see poiss kes peeglisse vaatas sellel oli seljas niuke hästi kohev kamsun ja kui poiss umbes kolmandal minutil ei hinganud nii palju kui varem oli poisi mõlema õla peal näha kahte käe jälge sel ajal said kõik teised aru et valge daam on kohal mu sõber ei saanud tuld põlema panna kuna voolu ei olnud niisiis tõmbasid 5-6 poissi selle poisi kes valget daami peeglist vaatas ära ja neil jäi niuke tunne et keegi hoiab teda kinni sest see poiss värises hirmust juba ja oli üleni krampides kui nad ta lõpuks koridoori said siis poisiga oli kõik korras aga ta tundus kahtlane ja läks kohe magama järgmine hommik kui poiss üles ärkas kui nii saab õelda. nimelt kui ta toakaaslased üles ärkasid kükitas poiss nurgas käed näo ees kui teised uurisid mis tal viga on tõusis poiss püsti, võtis käed näo eest ja tal olid ainult paista silma valged ja silmadest ainul vett jooksis poiss jooksis mõõda koridoore ringi karjus ja nuttis ainul. järgmine hetk oli see et ta veetis 3 kuud jämejalas hullumajas ja kardab siia maani peeglet ja pimedat.

Valge daam on ohtlik ja teda saab ära ajada ainult siis kui teised saavad aru et midagi on valesti ja panevad tule põlema. Kui nad jäävad hiljaks siis on halvasti. Mina teie asemel jätaks Daami rahule.
Vasta
#59
Dimitry ja Aixu, ma pakuks sellise variandi, et Teie (Dimitry) sõber ja sugulase sõber (Aixu) sugulane ei kutsunud Valget Daami. Valget Daami võis "mängida" ka mõni muu kuri vaim. Sest päris tihti (ka siin Para-Web-i foorumis räägiti) võib midagi valesti minna. Enese teadmata.

Minupoolne arvamus ja vabandan, kui see Teid, noh... peaks solvama või nii (H)Smile Olge mõnusad! Smile

Muudetud: 8-6-07 kell 21:14:53 WizardInWinter

Muudetud: 9-6-07 kell 11:37:55 WizardInWinter
Vasta
#60
See valge daam on nii erikuradi populaarne teema, et muidugi, kas siis inimeste mõtted loovad mingeid illusioone või siis tõesti mingid deemonid kasutavad seda "valge daami hullust" ära. Muuseas, väike uudis nõidade ringkonnast-nimesid ma ei nimeta, aga uudis on selline, et sellele Valgele Daamile olla jalaga tagumikku antud ja ta Haapsalust minema suditud. Noh, eks igasugu nalja saab sellega...
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas: Cadence
Ma ju ütlesin, et asi on tõsine. Kui ei usu, ära vaevu postitust tegemagi.

Ja sellepärast ma arvan et tegu on Valge Daamiga, sest teda nad kutsusid. Ja ei, nad ei olnud Haapsalus.

Valget Daami ei ole olemas.. See on lihtsalt ilus muinasjutt. (hyes)
Vasta
#62
ma arvan et tean kes oskaks aidata...! kirjuta kui vaja, teada saada...
Vasta
#63
http://en.wikipedia.org/wiki/White_Lady_...)#Portugal
valgest daamist veel
Vasta
#64
Niisiis - meil on siin teema, kus iga kolmas postitus on midagi a´la "ärge vaimudega jamage, see on ohtlik", lisaks pole ma sugugi kindel, kas see, mida me selle, khm, valge lummutise kohta teame, ikka tõele vastab.

Kui saaks kusagilt mingi niidiotsa, kust uurimist alustada... see, mida ma hetkel tema kohta tean, on tulnud paraku just neist allikatest, mille tõesuses ma väga kahelda julgen.
Vasta
#65
Jätke ometi juba see õnnetu valge daam rahule! Ausõna seda daami (kui ta olemas olema peaks) ei huvita teie tapmine!
Vasta
#66
m, millega kutsusite, peegliga, taldrikuga...?
Vasta
#67
Jeerum küll Laugh Kõik lood meenutavad vägisi kooliajal räägitud ülipopulaarseid tondijutte, mida tuli kindlasti rääkida sosinal ja pimedas..Ja kui veel väga jube ei olnud siis oli vaja küünalde, peegli ja taldrikuga jamada. Alati oli kambas keegi( või kõik), kes taldrikut tirisid.
Ja bytheway võiks selle pagana daami rahule jätta. Igal inimesel on nimi, mille järgi teda kutsutakse. Ühinen Celticu sõbraliku aasimisega, et kas kutsutegi nii või : "Oh, daam-tule, tule!" Laugh

P.S ei pretendeeri kellegi solvamisele, aga muie on ikkagi suunurgas...
Vasta
#68
Agajah. Mina ei mõista ka tõesti, mis kõigil selle Valge Daamiga on. Järgmisena kutsuge Saatan või Jumal ise välja ja vaadake, kui lõbusaks siis veel läheb. Oi, siis on nalja nabani.
Vasta
#69
Kas valge daam mitte ple mingi kuju mis täiskuuajal ilmub aknale kuu valgusest vms et naq mingi okste varjutis või maitea midagi sarnast ?
Vasta
#70
Oksiste varjutised ei ole ühesugused iga aasta. Puud kasvavad.
Vasta
#71
Minu kodulinna Vakgest Daamist ja okstest siis... Teooria on selline, et kuu paistab mõnedel augustiöödel täpselt Toomkiriku torni aknasse. Torn on ümmargune ja kuidagi peegeldub kuu valgus läbi ühe akna vastaseinale või küljeaknale ja peegeldub tagasi, sellele aknale, mida kõik pingsalt passivad. Viimasel ajal jääb teil aga kahjuks igasugused Daamid nägemata, sest puud ette kasvanud ning kuu sellist väga hästi läbi ei paista.
Vasta
#72
andra

ka minl on siiamaani tahtmine vaime väljakutsuda ja nendega suhelda
kui ma tean et ei tohi
ei taha seda riski endaga kaasas kanda
ka sõpradel soovitan mitte sellega tegeleda
kui peaks sattuma seltkonda kus seda teha üritatakse
ma püian neid takistada kas või neille vahele astuma ja nede viha taluma
et neid päästa.
Vasta
#73
N6iakissa, siiski oleneb vaimude väljakutsumise mõttekus, ka ohtlikkus selles, mis eesmärgil sa seda teed. Kui sa teed seda sel eesmärgil, et lihtsalt saada adrenaliinidoosi ja et lõbutseda, kui vaim ei saa midagi vastu, siis võib asi olla väga ohtlik.

Kuid kui sa teed seda kindlal eesmärgil ja kavatsed selle käigus ka vaimule kasulik olla, siis pole see ehk nii ohtlik.
Vasta
#74
nuh seda küll
aga ei soovitaks ikka neid häirida kui nad ei taha
kui võtavad ise ühendust siis miks mitte aga muidu ma neid ei sega
kust mina tean millal ma neid häirin ja millal mitte ju
Vasta
#75
Ma olen kuulnud, et kui sa tahad vaime kutsuda, siis peab olema paarisarv inimesi.
On see õige/vale?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mingi valge asi?! Elessandra 5 2,799 18-08-2014, 17:43
Viimane postitus: Kolmasilm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat