Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge Daam
#76
ei tea pole kuulnud
Vasta
#77
Ma julgeks su väites kahelda, sest sel juhul sa väidad, et üksi vaime välja kutsuda ei saa, kuigi kõiksugu ¹amaanid, sensitiivid ja muud taolised töötavad üldiselt ju siiski üksinda ja nemad tegelevad kindlasti vaimude välja kutsumisega.
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Ma julgeks su väites kahelda, sest sel juhul sa väidad, et üksi vaime välja kutsuda ei saa, kuigi kõiksugu ¹amaanid, sensitiivid ja muud taolised töötavad üldiselt ju siiski üksinda ja nemad tegelevad kindlasti vaimude välja kutsumisega.


ka mina arvan et see on nii
Vasta
#79
..Hmm ma lihtsalt huvi pärast küsin, aga kas Valgest Daamist mõni pilt ka on ?
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: Ghostfreak
..Hmm ma lihtsalt huvi pärast küsin, aga kas Valgest Daamist mõni pilt ka on ?

Ma ei tea, kas meie Valget Daami on pildistatudSmile Võibolla äkki on keegi teda kunagi maalinud, näiteks tema eluajal, nagu see tollal kombeks võis olla... aga mulle pole ka selle kohta mingi infi laekunud. On endiselt teada vaid legend a´la "oli mingi neiu ja see neiu müüriti elusalt kuhugi sisse". Pagan küll me ei tea isegi täpselt, kes ja millal seda valget lummutist näinud on... äkki keegi oskab meile anda mingi lingi või infi mõne kirjandusteose kohta, kus konkreetselt seda Haapsalu lummutist mainitud on?
Vasta
#81
Siin on sellest natukene juttu Smile.
Vasta
#82
Jah.. ma lugesin ja uurisin tema kohta natuke. Eriti naerma ajas see osa, et peale 2. Maailmasõda pole teda nähtud, kuna ta olevat sakslastega kaasa läinud Laugh
Vasta
#83
minu meelest tuli valget daami esile manada 2 küünlaga peegli ja roosiga.
tuli peegel püsti panna ja küünal mõlemale poolea ja siis roos peegli ette.
me sõpradega rääkisime valgest daamist ja sõber hakkas rääkima et tal tuli valge daam vannist välja ja võttis tema sõpranna kaasa ja hiljem 2 nädala pärast leii tüdruku surnukehe metsa äärest.
valget daami võib peaaegu et kõikjalt esile manada.
kust te seda võtate et valge daam kardab valgust?
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: sannu14kust te seda võtate et valge daam kardab valgust?

Mõndade meelest ta lihtsalt PEAB valgust kartma, sest kõik teised lummitused-kummitused kardavad ju ka.
See on millegipärast olnud juba ammu tavaks, et kummarid (Laugh) kardavad valgust.

Muudetud: 7-12-07 kell 16:39:30 Bubblegum
Vasta
#85
Kes on Valge Leedi , MustJokker ?
Vasta
#86
Valge Leedi on Valge Daam ja Valge Daami kohta saad teada, lugedes eelnevaid postitusi.
MustJokker on kasutaja paraveebis ja arvatavasti ka keegi vaimolend.
Vasta
#87
hei-hei, kuulge, kui nii tahate siis mõelge enne kui kirjutate, te ikka teate te Valge Daam on heategija must ja punane on halvad!!!!!
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas: Getu135
hei-hei, kuulge, kui nii tahate siis mõelge enne kui kirjutate, te ikka teate te Valge Daam on heategija must ja punane on halvad!!!!!

No kui on kirjutatud, et kutsuti Valget Daami ja see keeras kellegi elu põrguks, siis vaevalt, et ta just väga hea on. Kuigi see võis ka olla väljakutsuja viga või sai ta hoopis mõne deemoni välja kutsutud.
Vasta
#89
tõenäoliselt vict läheb hulluks!!!
minu õe sõber kutsus ka ja tal läx samuti vaim sisse ja keeras täiega äraAngrySad
tegelikult ei tohiks üldse oma eluga riskida kuna vaimud on väga ettearvamatud ja ohtlikud.
Vasta
#90
aga nagu tegelikult iga kord kui mina olen valget daami kutsunud, siis on ta ikka hea olnud...aga jah ei tea siis...Smile
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: -Kellu-
Mis te arvate, miks ei või vaimult küsida oma surma kohta?
Eeldan, et surm on ikkagi vägagi ¹okeeriv juhtum, seega ei tee selle küsimine midagi head ju.
Vasta
#92
ma olen kuulnud, et kui küsida vaimult tema surma kohta, siis näitab ta seda, kuidas ta suri sinu peal.
Vasta
#93
Samas vaimule/hingele on surm sokeeriv (nagu ütles Nazz), sest kuna surma puhul elutegevuse protsess lakkab, siis on sageli usutud, et sel hetkel hing lahkub kehast ning võib-olla jätkab iseseisvat eksistentsi. Eks see iseseisev eksistens on piinav "tallegi". Surres ta sinna sattus ehk siis jäi hingena ekslema.
Vasta
#94
Soovitan vaadata filmi nimega "üheksas meel" ning sealt leiad kindlasti oma küsimusele vastuse..
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: ddoki
ma olen kuulnud, et kui küsida vaimult tema surma kohta, siis näitab ta seda, kuidas ta suri sinu peal.

Ei pruugi alati nii olla. Kui satud kokku mingi kurjaloomulise tegelasega, siis tapab ta su heameelega oma valitud viisil ja see, kas ja kuidas ta ise kunagi surra võis, ei puutu asjasse.
Vasta
#96
Kui küsida vaimult //kuna ma suren// siis võtab ta seda tahtena ja tapabki ära...
Vasta
#97
1 võimalus on see et kui vaimult seda küsida näitab ta kuidas ta suri
2 võimalus näitab ta kuidas sa sured
Vasta
#98
aga muidu mu ema rääkis et valge daam on legend ja seda näeb mingi päikse ja mingi varju abil vms mingi kahtlane värk igatahes Laugh
Vasta
#99
hisinfernalmajesty, see mida näeb päikese ja peegli varjude abil on see valge daam, keda igal aastal on "Näha" Haapsalus seal kuskil. Suur üritus korratakse sellest igaasta just siis kui päike on mingil õigel kõrgusel vms. VÕi oli see üldse kuu, ei mäleta. Aga ma arvan, et sellest su ema rääkis.
Vasta
minuarust , tuleb kõik mustad ja punased asjad ära katte valgega ( linaga või mingi muu asjaga . ) siis ,2 küünalt ja roos . küünlad ei tohi olla tavalised ,vaid valged ( soovitatavalt pikad . )
niima kusagilt lugesin
aga sellega e itulex jamada ,kui ma siin juba vaatan ,mis mingi venna sõbraga juhtus , siis jamhh suuht
vaime ei tohiks liigselt ärritada . selliste asjadega tegelemine ei ole , eriti ilus . ja see võibki kummitama jääda kui ajad valesti ära või käitud halvasti .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mingi valge asi?! Elessandra 5 2,788 18-08-2014, 17:43
Viimane postitus: Kolmasilm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat