Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanatühi(?) (teema, et jõuda lähemale arusaamadele)
Autor Sõnum
isemaag
Vana kala

Eile 23:40
Postitus: #51
RE: Vanatühi(?) (teema, et jõuda lähemale arusaamadele)
Kopipaste enne vastamist: Yesterday 18:40
Post: #50RE: Lucifer (teema, et jõuda lähemale arusaamadele) Krupiviisilise all on mõeldud; kus krupp selgeltnägijaid teevad koostööd ühe probleemi kallal. See sarnaneb maailma katusele ronimisega. Sest nibiirule nii lihtsalt ei pääse. See kes lõpuks sinna jõuab, teda tuleb turvata ja tagasiteed tuleb avatuna hoida.
Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
VASTUS: Krupiviisiline kirjutatakse g tähega, grupiviisiline. Või kas on see uudissõna mida üldsus veel ei tea? Kas on see mõnes sõnaraamatus? Ma ei halvusta, ei pillu kive Jumalate aeda, lihtsalt küsin ja tahan rohkem teada saada. Ahh, liiga erutuda ei maksa mu sellise reaktsiooni järel, märkasin eila õhta, et kuuseis on selline ja ülierutuvus olevat ju teadlaste poolt täiesti ära põhjendatud. Elame üle, Sina ja Mina. Proosit!
Aga vaat mida inglikeeles lugeda saab: Vene kaudu PRO, inglise kaudu shitt. Tõlge: LÄBI SITA saame kuidagi asjad aetud.
(selle postituse viimane muutmine: Täna 06:00 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 9,632 01-01-2008 21:55
Viimane postitus: Raul

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog