Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lapsepõlve unenägu
#1
Mäletan üht unenägu,võisin olla siis 3ne või 4ne,aasta oli siis 76või77.Uni algas sellega ,et oli ilus päikesepaisteline päev,taevas oli helesinine,olin nagu mingil heinamaal ja jooksin seal ringi,kui äkki sõitis aeglaselt üle minu umbes paarikümne meetri kõrguselt valge piklik objekt.Kui ta minu kohale jõudis tuli mu peale seletamatu õnne ja rahulolu tunne,samal hetkel unenägu katkes, tõenäoliselt magasin edasi.Objekt oli ca 20 meetrit pikk,3-4 meetrit kõrge valget värvi ristkülik. Seda unenägu nägin ma siis 3-4 korda,muidu nagu vast ei mäletaks seda.Toimus see sel ajal kui ma elasin läänemaal Vanamõisa lähedal Võhma külas.
Vasta
#2
Võis olla vabalt kajakas. Sellisest vanusest meelde jäänud esemed tunduvad olevat hiiglaslikud, näiteks mina mäletan enda esimest korterit pilvelõhkujana(kolmas korrus).
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Medavo
Võis olla vabalt kajakas. Sellisest vanusest meelde jäänud esemed tunduvad olevat hiiglaslikud, näiteks mina mäletan enda esimest korterit pilvelõhkujana(kolmas korrus).
Ei olnud kajakas -mäletan siiamaani et mingi piklik objekt selline nagu kirjeldasin -nägin seda ju unes 3 või neli korda, kordus üks ja seesama uni ,võib-olla nägin rohkemgi kordi seda ei tea, aga uni katkes alati sellega kui objekt jõudis minu kohale-ja see tunne mis sel hetkel tekkis ,see oli mingi kõikehõlmav naudingu,vabaduse,rahulolu,õndsuse tunne,selle tunde pärast vast mulle ongi nii sügavalt see seik mällu sööbinud.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Võis olla vabalt kajakas. Sellisest vanusest meelde jäänud esemed tunduvad olevat hiiglaslikud, näiteks mina mäletan enda esimest korterit pilvelõhkujana(kolmas korrus).

Ma nõustun sinuga. Kui mina väike olin, siis minu vanaema lehmad olid minu jaoks poole vaala suurusedSick
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unenägu? Taivo 22 7,475 18-06-2006, 15:33
Viimane postitus: lyhiz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat