Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan?
#1
(17-01-2020, 17:59 )Tulnukinimene Kirjutas: Mulle tundub...

See ongi sinu tunne.
Sa ei suuda mõista, mida teised tunnevad, näevad ja mõistavad. Smile

Meid manipuleeritakse, taaslaaditakse, kustutatakse ja tehakse selliseid erilisi asju, et meid oma võimu all hoida. Õnneks Universum on nii loodud, et ärakasutajad saavad alati peksa Smile. Kahjuks mitte liiga kiiresti.
Vasta
#2
Mina astusin 3D süsteemist 20 a. tagasi välja. Keegi ei manipuleeri ega muud sellist.Smile
Vasta
#3
(17-01-2020, 18:09 )Tulnukinimene Kirjutas: Mina astusin 3D süsteemist 20 a. tagasi välja. Keegi ei manipuleeri ega muud sellist.Smile

Kas poleks parem tunnistada, et me (ma mõtlen päris inimesi) oleme kõik "nende" poolt manipuleeritavad, kuid teeme oma tarkuse ja võimete kohaselt mängu kaasa ja ...teeme siiski seda, mis on õige meie hingede arvates?
Vasta
#4
Miks ma peaksin valet tunnistama. Elan oma 1ha metsas. Mina ei puutu "neisse", "nemad" ei puutu minusse. Ma isegi ei suhtle 3D inimestega. Nüüd jah, korraks tulin foorumisse.Smile
Vasta
#5
(17-01-2020, 18:26 )Tulnukinimene Kirjutas: Miks ma peaksin valet tunnistama. Elan oma 1ha metsas. Mina ei puutu "neisse", "nemad" ei puutu minusse. Ma isegi ei suhtle 3D inimestega. Nüüd jah, korraks tulin foorumisse.Smile

Sa oled foorumis olnud aastaid ja väga heade sõnumitega.

Asi on selles, et mul on reaalses elus olnud tunne, et nagu televiisori pilt jupsib.
Pilt kordub, kustub, kordub, näitab midagi muud kui varem jne.
Kaine mõistuse juures.
Kuna Univrsumi tegelased teavad, et olen avatud hing, siis mulle nad neid asju avavad. Ja et ma neid edastan. Et inimesed hakkaksid mõtlema.
Mis ei tähenda, et mul õigus oleks. Kuid sedasi näen asju mina. Smile
Vasta
#6
"Mina astusin 3D süsteemist 20 a. tagasi välja. Keegi ei manipuleeri ega muud sellist."
Siis on toimunud Valgustumine...kuigi sellisel juhul ei saaks nagu väita "mina astusin välja", sest sellest tekkib mulje nagu inimene saaks midagi ise teha. Ehk, mitte inimene ei ligine Jumalale vaid seda teeb ainult Jumal...Smile
Vasta
#7
Palju asju toimub, enamus inimesi ei pane tähele.
Ma millalgi ka üritasin inimestele öelda, võtke elu enda kätte, ärge alluge süsteemile ("Vanglapalneet"). Ei miskit, süüdistati/sildistati esoteerikaplämaks.
Endaga tuleb tööd teha, oma sagedust tõsta ja pilt muutub.wink
(17-01-2020, 18:50 )Q11 Kirjutas: "Mina astusin 3D süsteemist 20 a. tagasi välja. Keegi ei manipuleeri ega muud sellist."
Siis on toimunud Valgustumine...kuigi sellisel juhul ei saaks nagu väita "mina astusin välja", sest sellest tekkib mulje nagu inimene saaks midagi ise teha. Ehk, mitte inimene ei ligine Jumalale vaid seda teeb ainult Jumal...Smile
Valgustumise mõiste on väga lai. Ma ei tea mida sina selle all mõtled?
Inimene saab väga palju ise teha.
Palun defineeri sõna Jumal.

Vasta
#8
"Palun defineeri sõna Jumal."
Mina Olen...Smile
Vasta
#9
Sel teemal olen ma sinuga juba vestelnud. See on sinu Jumal ja selles milles oled veendunud/mida usud, nii ka on.
Minu Jumal on Minu Kõrgem Mina e. minu enda versioon muus kihis. Kuna seal on Ühisteadvus, on nad/me kokku Jumal.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  [split] Bermuuda kolmnurga saladus isemaag 7 2,734 13-02-2022, 20:22
Viimane postitus: isemaag
  [split] Paimoni väljkutsuming Siiidiuss 3 1,717 24-11-2019, 19:30
Viimane postitus: Q11
  Kas kummitus või ninja? Julius 12 5,809 27-07-2011, 23:01
Viimane postitus: silmilm
  Kas se tõesti on kirst ..või mis? PurpleKitty 33 11,114 13-01-2011, 22:41
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi? Tutanhamon 35 15,792 09-12-2007, 11:03
Viimane postitus: martin65

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat