Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elundidoonorlus
Autor Sõnum
Teloslane
Tavaliige

20-03-2020 02:25
Postitus: #1
Elundidoonorlus
Lõik kanaldusest:

Kehaosade väärtus

Oleme seda teiega juba varem arutanud. Kui teie, maalt pärit inimesed, saaksite ainult aru, kui suureks abiks ja väärtuslikud on teie kehaosad teiste kehade jätkuvale elule, siis oleksite nõus rohkem aitama teise elu jätkamisel, kui teie lähedane on surnud. Kuid te kõik ei saa sellest praegusel ajal veel aru ja loodame, et saabub aeg, kus kõiki ületanud kehasid kasutatakse viivitamatult hätta sattunud elude jaoks maa peal edaspidiseks eluks. See ei kehti ainult laste kohta, muidugi kõigi kohta. Lapsed on kõige avatumad, kui saavad jagada osa endast teiste olenditega, kes jäävad maa peale. Kui selline sündmus aset leiab, tõuseb kõigi vaimne areng.

https://www.elundidoonorlus.ee/tahteavaldus

Olen registreeritud ja mul on rõõm aidata kaheksat inimest! :-)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

20-03-2020 10:23
Postitus: #2
RE: Elundidoonorlus
Mis see nüüd siis nagu on siin, reklaam (?) üldiselt on see teema väga mitmetahuline sest selles elundidoonorluses on sama palju halba, ja vahest on halba isegi rohkem, kui head. Kindlasti aga see nüüd küll ei ole õige, et mida enam endast ära lõikad ja teistele annetad, kingid seda kõrgemale tõuseb vaimne areng. Mõeldes...hm, et mida paremini ma vaimus oma lihakeha tükeldada lasen kuni näljasele elu säästmiseks seda arenenum ma olen...väga kahtlane tegevus eriti neile kes tükeldavad, jaa...et enne aitame eutanaasiasse ja pärast...
Selline laibalõikamise areng ei ole mingi areng, ma isegi ei tea kuidas seda nimetada, küll aga on areng, kui võetakse inimese dna/rakud-no mis iganes vajalikud bioloogilised parameetrid ja kasvatatakse just konkreetsele isikule vajalik elund ja vot seda juba saab arenguks pidada.
"Lapsed on kõige avatumad avatud ja jagavad osa endast", mõttes(?), mulle kohe meenub hiljuti üks rikkur, kes seitse südant enesele sai ja väga kummaline, et see vanamees sai neid seitse, kuidas ta sai neid nii palju ja just neid mis eeldusekohaselt just talle sobisid..

Meenub tuttava nägija nähtu (ehe kurjuse tasand), kus vaimutasandil manipuleeritud lapsed õhinal võrdlesid, kes ikka rohkem endast ära oli lasknud lõikuda, kellel, käsi, kellel ...jne...
(selle postituse viimane muutmine: 20-03-2020 10:39 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Minaelan
Veteran

20-03-2020 17:24
Postitus: #3
RE: Elundidoonorlus
(20-03-2020 10:23 )Eithea Kirjutas:  Mis see nüüd siis nagu on siin, reklaam (?) üldiselt on see teema väga mitmetahuline sest selles elundidoonorluses on sama palju halba, ja vahest on halba isegi rohkem, kui head. Kindlasti aga see nüüd küll ei ole õige, et mida enam endast ära lõikad ja teistele annetad, kingid seda kõrgemale tõuseb vaimne areng. Mõeldes...hm, et mida paremini ma vaimus oma lihakeha tükeldada lasen kuni näljasele elu säästmiseks seda arenenum ma olen...väga kahtlane tegevus eriti neile kes tükeldavad, jaa...et enne aitame eutanaasiasse ja pärast...
Selline laibalõikamise areng ei ole mingi areng, ma isegi ei tea kuidas seda nimetada, küll aga on areng, kui võetakse inimese dna/rakud-no mis iganes vajalikud bioloogilised parameetrid ja kasvatatakse just konkreetsele isikule vajalik elund ja vot seda juba saab arenguks pidada.
"Lapsed on kõige avatumad avatud ja jagavad osa endast", mõttes(?), mulle kohe meenub hiljuti üks rikkur, kes seitse südant enesele sai ja väga kummaline, et see vanamees sai neid seitse, kuidas ta sai neid nii palju ja just neid mis eeldusekohaselt just talle sobisid..

Meenub tuttava nägija nähtu (ehe kurjuse tasand), kus vaimutasandil manipuleeritud lapsed õhinal võrdlesid, kes ikka rohkem endast ära oli lasknud lõikuda, kellel, käsi, kellel ...jne...

Olen ka arvamusel, et see lihakeha edasiandmine on pigem kahjulik....kõigile.

Hing ei sure kunagi. Kuid kehade lappimine võib muutuda millekski võikaks. Lihtsalt sisetunne.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog