Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandenõu
#1
Kui me otsustasime luua Elu- vedasime me (mina Valge) Mustaga kihla- Must ei arvanud, et mõte reaalne oleks “Täiuslik elu maapeal- paradiis”
(Inglid jms teema tulid hiljem)
Teema “tekitame paar- vaatame eemalt, mis saab” (aadam ja eeva- midaiganes mõte- ma ei ole religioosne, ega arva, et ma selle ka välja mõtlesin -(must katk oli minu teema- tunnistan ausalt)
Aga, enne seda oli ka teemasid... millest ei ole mul kellegiga arutada... elu enne Inimest siis...
Niisiis, see, mis siin Maal toimub on puhas kihlvedu.
Mina Mina/Sina Sina/Sina Mina/Mina Sina/ Meie- kusagil vahel oli ka Tema, aga see kadus kähku...
Oleme seal kus Siin...

Keegi oskab kommenteerida? “Vandenõud” (naer- kajaklikul kujundusel)
Vasta
#2
Kui Hetk ennast tunnetab siis võib natuke "segi kammida"...Smile
Ära siis Killcode kuidagi valesti aru saa...aga Su jutt on...tuttavlik..Smile
Vasta
#3
(24-04-2020, 23:05 )Q11 Kirjutas: Kui Hetk ennast tunnetab siis võib natuke "segi kammida"...Smile
Ära siis Killcode kuidagi valesti aru saa...aga Su jutt on...tuttavlik..Smile

Ehh- siin ei ole enam kusagile kammida...
Üksi oma reaalsuse ja mälulünkadega...

Kes Sa oled?
Vasta
#4
Sa ju tead kes ma olen...
Mina Olen...Smile
Vasta
#5
(24-04-2020, 23:10 )Q11 Kirjutas: Sa ju tead kes ma olen...
Mina Olen...Smile

Kas Sina oled kogenud sellist asja, et inimesed jääksid nagu “pausi” peale korraks ja kui sa neid
kõnetad, siis oleks nad nagu välja lülitatud?
Nagu “tuled põlevad” aga kedagi kodus ei ole?
Vasta
#6
(24-04-2020, 22:35 )Killcode Kirjutas: Kui me otsustasime luua Elu- vedasime me (mina Valge) Mustaga kihla- Must ei arvanud, et mõte reaalne oleks “Täiuslik elu maapeal- paradiis”
(Inglid jms teema tulid hiljem)
Teema “tekitame paar- vaatame eemalt, mis saab” (aadam ja eeva- midaiganes mõte- ma ei ole religioosne, ega arva, et ma selle ka välja mõtlesin -(must katk oli minu teema- tunnistan ausalt)
Aga, enne seda oli ka teemasid... millest ei ole mul kellegiga arutada... elu enne Inimest siis...
Niisiis, see, mis siin Maal toimub on puhas kihlvedu.
Mina Mina/Sina Sina/Sina Mina/Mina Sina/ Meie- kusagil vahel oli ka Tema, aga see kadus kähku...
Oleme seal kus Siin...

Keegi oskab kommenteerida? “Vandenõud” (naer- kajaklikul kujundusel)

See vandenõu koht jääb veidi segaseks.
Mes need Valge ja Must on?
Paõun täpsusta, teema tundub huvitav.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat