Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web särgi tellimine
#1
Valisime välja sellise särgi:


[Pilt: s2rk7.gif]

Siin on Jasoni kommentaar särgi kohta:
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
nonii. hinnad laias laastus olemas. nüüd tuleb veidike tehnilist juttu:

asja saab teha
1) viie värviga: valge põhjaks ja CMYK peale. miinused: ei saa sujuvat üleminekut värvitud alalt mustale sest valge aluspõhi seab omad piirid.
2) MAX kuue värviga spot-lahutuses. protsessitakse pilt mutal taustal üle ja luuakse kuni kuuest värvist koosnev spot-värvide lahutus. miinused: veidi kallim. plussid: tulemus tuleb hea, mõttetuid ja ebaoluliselt vähe esindatud värve saab välja noppida ning hind seeläbi alaneb.

hind oleks nüüd nisuke, et tüüp tegi asja A4 formaadile (A3 tuleks arvestuslikult 30% kallim) ja see oleks teie pakutud 25-30 särgi puhul kõigi kuue värviga tehes umbes 2500-3000 eeku. lisanduks muidugi särkide hiond - kas toote need ise või ostate meie käest. meil on sõltuvalt kvaliteedist särkide hinnad alates 30 eeku. neid ma näinud pole aga tean, et 50 eegustele särkidele tegime meie MVO logod-värgid ja särgid on korralikud.

lühidalt siis, ostes särgid siit (50eek), ja tehes neid 25 tk ei saa tükk minna kallimaks kui 170 eeku (pilt A4 suuruses) või ~200 eeku (pilt A3 suuruses)

vot.

Seega palun siin teemas registreerida kiiremas korras inimesed, kes on nõus tellima nimetatud särki arvestuslikult 170 krooni tükk. NB! Särke ei saa edaspidi tellida jooksvalt.

Mina olen esimene Smile
Vasta
#2
Tellin ära. Mulle meeldib, Para-web lausa särab mustal foonil!
Vasta
#3
tellin ära.
A4 170 eeku.

kõige suurem number mis on olemas Laugh

Muudetud: 28-9-05 kell 12:16:38 celtic
Vasta
#4
MA LISAN KA JUURDE, ET KOGUS ON SIISKI ASJA JUURES ÜSNA OLULINE. PRAEGU SAI TEHTUD ARVESTUSLIKULT 25-30 TK. KUI TAHTJAID SAAB OLEMA VÄHEM, TÕUSEB KA ÜKSIKEKSEMPLARI HIND.

CELTICULE: ON VAID ÜKS VALIK - KAS KÕIGILE A4 VÕI KÕIGILE A3. SEDASI EI SAA, ET ÜHELE NII JA TEISELE NAA. HINNAD ON KALKULEERITUD ÜHE TRÜKIKOMPLEKTI PEALE.
Vasta
#5
no a4 oli odavam seega eeldasin et tuleb kõigile a4.

aga särgi suurust ikke saab valida? või tulevadki kõigile ühes mõõdus?
Vasta
#6
igaüks peab särgi suuruse esitama eraldi. selles emmide ja ellide ja iksiksellide süsteemis
Vasta
#7
selge.

1 särk XXXL
Vasta
#8
Selline küsimus, et kas kõik särgid on ühte tüüpi või on võimalik erinevaid mudeleid ka valida?
Vasta
#9
põmst peaks saama ka tibisärke või v-kaelusega särke saama aga need on erinevate hindadega.
Vasta
#10
Mulle siis ka üks L suurus(vist)

Ma loodan et suurus sai õige.
Vasta
#11
mulle ka palun üks L suurus {mar
Vasta
#12
http://www.para-web.org/parasark.php
juhul kui keegi ei pannud veel tähele linki saidi ülaosasSmile
Vasta
#13
kas mulle aint tundub või on see särk suht kole Laugh?
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: loom
kas mulle aint tundub või on see särk suht kole Laugh?
Käised ebakorrased ja kuidagi kandiline?
Kui seda mõlted siis ma vähemalt loodan, et see väljendub kõigest pildilSmile
Vasta
#15
SÄRK: Mis grammikaaluga puuvillast valmistet? (Olis hüva kui üle 100, veits kallim, aga ei lähe pestes liruks. Pildilt hinnates on uhke asi tulemas, tahaks, et kestaks... Kujuneb veel rariteediks, paneme peale kandmist raami ja klaasi alla, nagu mõnes pubis Müüri maika on...
Vasta
#16
küsimus Jasonile, palju tuleks umbes hind, kui jääks tõesti ainult 15 tellijat?

testele: kui tuleks ikka tunduvalt kallim, kas siis tuleks vast äkki lihtsam särgi lahendus otsida, mis tuleks odavam?

üldse kui palju vastavad tellijad oleksid nõus maksma rohkem vastava särgi eest? Ennast väikene hinnatõus veel hetkel ära ei tapaks, aga kui see peaks tulema pea kahekordne hind, siis see enam küll positiivne ei oleks....
Vasta
#17
küsimus edastatud. ootan kalkulatsiooni 15-20 eksemplari peale.
Vasta
#18
Kuidas kalkuleerimine edeneb ?
Vasta
#19
Õnnetute asjaolude kokkulangevuse tõttu ei valmi särgid sünnipäevaks. Küll aga esitame lähipäevil Tartus ühele firmale tellimuse. Konkreetne hind selgub üsna lähiajal, aga ilmselt jääb see pakutud 170 krooni kanti või alla selle. Pakkumise kogumisega tegeleb Thorondor, kes siis ka teid jooksvalt kursis hoiab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 137,998 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,209 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 47,806 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 46,738 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  PW särgi ja tassi tellimine Thorondor 77 63,261 04-01-2017, 20:49
Viimane postitus: Thorondor
  Para-Webi eepos Celtic 27 26,982 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,690 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 21,917 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,681 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,569 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat