Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALACTIC CODEX
Autor Sõnum
Lorenz
Veteran

Postitusi: 914
Liitunud: Feb 2011
21-06-2020 20:15
Postitus: #26
RE: GALACTIC CODEX
Kas teistes galaktikates on ökosüstemid jäätud planeetidele, või on see kuhugile orbiidile kolitud?
Küsin sellepärast, et meie jalge all on umbes 6000 kilomeetrit suht kasutult seisvaid kivimeid, mis ühe arenenud tsivilisatsiooni käes kindlasti paremat kasutust leiaks. Teisalt on muidugi mujal Päikesesüsteemis kivimeid ja muud sellist kuhjaga, kui see kõik ammendub jube kiiresti, kui keegi suudab leiutada printeri, mis võtab sisse kamaka graniiti, päevakivi, vett jm käepäraseid tooraineid, ning teeb mingi ajaga valmis teise endasuguse. Ning katki minnes suudab ennast enamus juhtudel ära parandada. Praegu on meil tehnoloogiast puudu, et selline printer valmis teha, aga ükskord see tuleb nagunii. Ning ükskord lahendatakse selle kõigega seonduvad energia probleemid.
See oleks siis hetk, kui kõik lihtsalt ligipääsetav mass Päikesesüsteemis omandab toitainete näo. Ning printerite tootmise asemel oleks passlikum rääkida nende paljunemisest. Nagu rohutirtsud võivad paljuneda, kuni kõik söödav on ammendunud. Kuni miski peatab nende paljunemise. Aga neid printereid saaks (parem oleks) muidugi juhtida, kontrollida. Ma tegelt annaks neile, kui kontseptsioonile, tegelt ka nime: Petravoorid. Kivisööjad. Kuigi nad peaks olema võimelised sööma kõike.

Meie päikesesüsteemis läheks suure tõenäosusega esimese asjana lauale asteroidivöö. 10^18 kg materjali, ning kui tüüpiline petravoor kaalib tonni ringis, siis on neid peale söömaaega umbes triljoni ringis. Kui üks paljunemistsükkel kestab ühe aasta, siis kõik saab söödud umbes 40 aasta pärast. Ja siis mida? Variante on palju muidugi, näiteks võib anda neile käsi endale kaks kätt printida ja O'Neill silindreid vorpima hakata. Iseendeid osaliselt materialina kasutades, näiteks. O'Neill silinder, võtsin praegu arvutuseks ca 10 km diameetriga, 40 km pikk ja 25t ruutmeetrile välisseina massiks, peaks kaaluma suurusjärgus 10^11 kilogrammi. Ning omama umbes 4000 km2 elamispinda. Kümnenik Eestist umbes. Selliseid saaks teha siis suurusjärgus kümme miljonit ca 50 aastaga, kui tehnoloogia selleks küps oleks. Ega need just täpselt O'Neill silindrid pea olema, pean silmas seda, et Maa ökosüsteemi ümberkolimiseks võib ruumi laialt käes olla ühel hetkel. Kuigi Maa on Maa ja mingi survestatud silinder vaakumis midagi muud.

Ning siis ... siis on ju veel planeedid. Nende hulgas ka Maa. Ning Kuu. See kõik oleks petravooridele söödav. Ning nende lõppproduks võiks olla ... ükskõik mis. Olenevalt nende käskijate vaimsest arengust.

Mäletan et mõned aastad tagasi kuulutas üks Uk 3D printimist arendav ettevõte, et nemad sihivad printerit, mis suudaks printida kõiki komponente, mida see printer sisaldab. Praegu on see veel aga selline kauge unistus, näiteks kiibitehast päris printeri suuruseni veel suruda ei saa. Mitte sinnapoolegi, niipalju kui mina asjast aru saan. Kuid kunagi oli ka arvuti maja suurune, olgugi et mitte päris tehase suurune. Ming moore seadus, on nüüd võimaldanud selle kunagi maja suuruse masina jõudluse suruda tikutoosist pisemasse karpi. See on olnud eksponentsiaalne kasv. Samasugune eksponentsiaalne kasv, mis loetud kuudega rohutirtsude parve silmapiirist silmapiirini võib kasvatada, või mis leiab aset tuumapommi ahelreaktsioonis. Või mis selle covid19 pandeemia hirmutavaks tegi. Kui ühest võib saada kaks, millest võib saada neli, siis miljardini on vaid 30 sammu.

Selles valguses ma mõtlen, et see on ka vist vaid aja küsimus, kui Maa nö pannile läheb, sellisest suures mahus. Kui just pole ikka väga head põhjust seda vältida. Võimalik, et on, natsa aega veel on selle üle järele mõelda. Oma sajand vist ikka.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
23-06-2020 11:20
Postitus: #27
RE: GALACTIC CODEX
Kallis amig@s... Kui oled populaarne erand grupist, või magajast või ärgajast või see, kes kahtleb kõiges ilma sinu loogikat vaidlemata, siis see sõnum on sulle, palun Loe hoolikalt ja mõtle korraks...!
Kui info levib netti, olgu veebisaitide või sotsiaalvõrgustike kaudu, siis mõista, et sellise teabe ausus võib olla 50 % reaalne või 50 % vale, saage aru, et täna toimub laagrilahing Patrioot Maa Liidu ja Globalistliku Ühingu vahel Illuminaadid...
Ma tean... Ma tean, mida sa mõtled, ja suure tõenäosusega saad aru, et kaks fraktsiooni, mida täna vaidlustatakse, on sama uus maailmakord, et kui Trump on kontrollitud, siis plaan Gesara ja RV on lõks, et uus maailmakord on sama koer erineva kaelarihmaga, et Q ANNON on rohkem sama ja pikk jne.
Ei... Nad ei ole ühesugused, isegi kui sa oled sellest 100 %, ei saa sa aru, mida kaadri taga hallatakse, sa ei saa aru, et vabaneb sõda hea ja kurja vahel, sa alati diskrediteerige neid inimesi, kes püüavad vastuseid ja teavet, et anda neile jagamiseks teiste gruppide või inimestega kõikjal maailmas...!
Lihtsalt, saab ka ise otsida või teha uurimistööd, veebist läbi kaevata, uudiseid otsida ja uurida erinevaid vaateid, erinevaid kriitikapunkte ja kui kõik enam-vähem nõus on, siis on uudis aus ja korrektne ning saadki jagada seda faktide, asitõendite, tagavara ja sihtasutustega...!
Kui sa oled üks neist, kes näeb ainult väljaande pealkirja, infot ja kommenteerib korra teadmata, siis sa ei mõisteta ja muutud kuulsaks TROLLiks, lihtsaks sabotööriks, matemaatiliselt tekitad segadust nende inimeste vahel, kes tahavad aru saada, mida juhtub maailmas ja seega satud konflikti inimestega, pea meeles, et praegusel ajal inimkonna ajaloos ei tohiks me olla jagatud, mida peab mõistma ja väga selgelt, sest kui tahad proovida jagada lihtsa seadusega sa toetad teadlikult või alateadlikult globalistlikku eliiti Illuminati....!
Sina mu kallis sõber Amig on sinu vaba tahe ja sinu õiguses on valida, mida sa teha või öelda tahad, aga ühest asjast aru saada, peab olema konkreetseid tõendeid, et oskaksid kommenteerida mistahes huvipakkuvat teemat, kui Sul ei ole mingeid tõendeid, siis ei saa sa sõnumi legitiimsust ega arvamust, mida teistele inimestele avaldad.
Neile, kes püüavad lihtsalt aru saada, mis planeedil tegelikult toimub, tahaksin lühidalt selgitada:
Nagu ma seda varem mainisin, sõditakse hea ja kurja vahelist lahingut ehk inimeste ja tulnukate vahel tulnukate vastu..... Ma tean, ma tean, et teie meelest kõlab see nagu ulmekirjandus teile , kes kindlasti seda sõnumit kirjutab, on hull fänn, hehehe, ma saan sinust aru, aga ei, see pole see, mida sa tegelikult mõtled, see on reaalsus, kuna reaalsus on ulme ületanud, saage aru, et olete langenud suuremahulise ohvriks aastatuhande manipuleerimine ja et sind täna vabastatakse pimeduse ikke alt, on liiga palju asju, mis on inkubeerinud sinu mõtetes, et ainult sina usud, tead, et see, mis sind ümbritseb, mõtle või aeg on see, mis tegelikult on, või mis tegelikult olemas on...
Kindlasti oled näinud või kuulnud või lugenud paljusid inimesi, ütlemas fraasi ÄRKAMINE või SUURE ÄRKAMINE, kuid sul pole aimugi, mida kuradit see tähendab, tehniliselt on sinu küsimused:
Mis on ärkamine?
Mida see tähendab?
Mida ma peaksin tegema?
Kas inimesed on hullud?
Kas see on maailma lõpp?
Jne.....
Noh, ma selgitan... Ärkamine on lihtsalt kahtluse alla seada kõiges, mida oled uskuma pandud, pead mõistma mu kallis sõber amig, et sa oled valguse olend, just siis, kui sa seda loed, oled valguse olend, see on , sa oled füüsilise kehasse sissejuhatav eeterlik keha, sinu algkompositsioon on energia, kõik universumis liigub energiaga, ära muretse, hinga sügavalt sisse, et rohkem lugeda...
Iga inimene, kes väljendab tundeid, on valguse olend, seega oled suure väega olend, kas tead, mis potentsiaali sul on? Noh, hästi:
Sul on vaimne jõud (millega saad suunata sõnumeid teistelt universumi olenditelt)
Sul on alkeemia jõud (see on, millega saad muuta, ümber pöörata või muuta paremaks või halvemaks, sõna, mõistuse või visiooni jõuga)
Sul on selgeltnägija või telepaatiline jõud (võrdub vaimse võimuga, aga see jõud, saad seda kasutada ka samalt planeedilt pärit inimestega suhtlemiseks)
Sul on selgeltnägija jõud (millega näed tulevikku, minevikku jne)
Ja palju muid kingitusi, kuid hetkel piisab nende tundmisest, et saaksid aimu potentsiaalist, missugune sa oled...!
Siiani läheb hästi, eks? Nüüd imestate ja missugune suhe on minu potentsiaalil maailmas toimuvaga?.... No vastus on lihtne, oleme maatriksis, kui nii, siis oleme 3 dimensiooni maatriksis (3 D) kus maksimaalne sinu potentsiaal on blokeeritud ja ei võimalda sul kingitusi vabastada ja et sa natuke paremini aru saaksid, vastutab globalistlik eliit Illuminati selle eest, et seda ei juhtuks, niipea kui sa emaüsast lahkud, määrab usu, Haridus, mingi spordimeeskond, pommitavad su mõistust telekaga, filmidega, panevad ostma telefone, teevad orjatööd, tekitavad probleeme ja lõputuid asju, et oleksid hõivatud ja ei saaks avastada oma potentsiaali.....!
Küsitlemine, on ärkamine, mis tekitab hirmu ja hirmu eliidi ees, pidage meeles, et need inimesed on saatanlikud ja elavad pimeduse mõttes, sest nähes selgust kaotavad nad jõu, nagu juhtub täna...
Nende vastu on see, et Patriootlik Maa Liit võitleb, ja see on aeg, mil inimkond peab kuldsesse ajastusse sisenema, ah aga mis on kuldajastu? Hea on:
GESARA plaan, okei, siin on kõik kinni ja segaduses, see plaan on lihtne, inimkond on varastatud, vihastatud, manipuleeritud, sinu õigused ära võetud, sulle mu kallis sõber amig, sa tagastad selle, mis on sinu oma seadusega, sul on õigus nautida maa peal viibimist ilma ori olemata, nautides emakest maad kõike, mida pakud, sul on õigus olla õnnelik, naudi maaväliseid tehnoloogiaid enda ja teiste hüvanguks, sa ei pea nälga minema, ega vaatama Sõjad, te ei pea iga päev tööd tegema, ilma et saaksite nautida... Kõik, mis taastatakse koos Gesaraga, see on heatahtlik seadus ja mitte, et Trump seda ütleks või midagi, mida nad on pannud teda uskuma, Trump on lihtsalt Sõnumitooja ei ole päästja, tal on ainult üks missioon nagu teistelgi maailmas, kes töötavad koos ühel eesmärgil ning vabastab inimorjuse ja maailmarahu.
Selles seaduses naasete inimkonda enam kui 6000 tuhande patendi, mille Illuminati eliit varastas, nende patentide hulgas on tasuta ja tasuta energia, tasuta transport, planeedi taasmetsastamine, gravitatsioonivastane tehnoloogia, tasuta internet ja ei mingit lõppu sinu kasuks, ma tean, kindlasti arvan, et see on midagi filmist võetud, aga ei, see on reaalsus, see on juba fakt, et täna juba hallatakse ja on peatamatu, kuigi paljud ei tea ...
See on olnud juba mõned kuud pooleli ja selle saavutamiseks tuleb järgida samme, näiteks massiivseid arreteerimisi, mis on praegu maailmas käimas, ja jah, kui arreteeritud ja hukatud on palju ühinguinimesi, Hollywoodi inimesi, poliitikuid , usklikud, muusikud jne, sotsiaalmeedias ringlev nimekiri on reaalne, ja kui näed, et keegi nimekirjas läheb avalikkuse ette, siis ära muretse, sest see on kloon, mõtle see, jah aastaid tagasi kloonisid nad lamba, kas sa arvad, et tänapäeval ei saa inimest kloonida?
See sõnum on teile, et saaksite aimu, mis täna toimub... Täpsemat infot ei tahaks anda, sest mõte on, et võtate selle tasapisi ette.... Loe ja uurige, mida ma just lõpetasin jagamise ja sa märkad, et see pole lihtsalt järjekordne lugu....
Luban sulle mu armas sõber, et annan sulle veel täpsemat infot, ole kursis inimesega, kes seda infot jagas, sest selle inimese kaudu annan sulle muud infot, et rohkemate inimesteni ärgata...
Jagage ja laske neil, kel pole aimugi, mis sellel avaldusel toimub, nii et nad saavad tasapisi aru ja ei jää õhku küsima, mis kurat siin toimub?
Palju edu, õnnistusi Jumala kiirusel...!

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
24-06-2020 17:43
Postitus: #28
RE: GALACTIC CODEX
(23-06-2020 11:20 )MetsaKaru Kirjutas:  Kui info levib netti, olgu veebisaitide või sotsiaalvõrgustike kaudu, siis mõista, et sellise teabe ausus võib olla 50 % reaalne või 50 % vale, saage aru, et täna toimub laagrilahing Patrioot Maa Liidu ja Globalistliku Ühingu vahel Illuminaadid...

On infot, kuidas eilne lahing kulges?
: )

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,918
Liitunud: Jul 2011
24-06-2020 18:08
Postitus: #29
RE: GALACTIC CODEX
(24-06-2020 17:43 )Naut Kirjutas:  
(23-06-2020 11:20 )MetsaKaru Kirjutas:  Kui info levib netti, olgu veebisaitide või sotsiaalvõrgustike kaudu, siis mõista, et sellise teabe ausus võib olla 50 % reaalne või 50 % vale, saage aru, et täna toimub laagrilahing Patrioot Maa Liidu ja Globalistliku Ühingu vahel Illuminaadid...

On infot, kuidas eilne lahing kulges?
: )

Nii kulges, kuidas programmeeriti.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,468
Liitunud: Nov 2018
24-06-2020 18:33
Postitus: #30
RE: GALACTIC CODEX
Mingid lahingud on kuskil käinud? Ja ma ei teadki sellest midagi....Hrmm

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
24-06-2020 18:55
Postitus: #31
RE: GALACTIC CODEX
(24-06-2020 18:33 )Q11 Kirjutas:  Mingid lahingud on kuskil käinud? Ja ma ei teadki sellest midagi....Hrmm


Magad tähtsad asjad niimoodi maha LaughLaugh

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
02-07-2020 09:58
Postitus: #32
RE: GALACTIC CODEX
Google tõlkega tõlgitud hispaania keelne jutt!

Tervitused:
Tormilised sündmused toimuvad iga päev ja meil on head intelligentsusallikad siin maa peal, mis on suurepärane.
Nende ümber liiguvad kolm-neli mereväe laeva, mis lendavad Elulille mustrit moodustamas, nagu komandör Erroni eest vastutav mangaram.
Põhjus, miks nad pilgutavad, on see, et nad vahelduvad sagedusega, isegi dimensioonide vahel, et vähendada avastamist, sest kõik nende valitsused ei ole meie laevadega väga sõbralikud.
Mõned on pidanud tunnistama oma kaotust, teised aga kallistavad meid avasüli, just nagu sa ütled.
Siis on veel need klikkide jõud, mis püüavad meid veel alla suruda, midagi, mida armastame, sest tulles meie kohtumisele lubavad nad meil neid kergemini välja võtta, nii et nad ilmuvad meie ukse taha.
See ei tähenda, et meil oleks vaenlasi või näeksime neid sellisena, sest nad on lihtsalt olendid, kes erinevatel põhjustel lükkavad tagasi universaalseaduse ja seetõttu ei saa jääda meie galaktikasse.
Tumedatele jõududele ei meeldi kaotada planeedi kõrgpunktides, näiteks Antarktika, mis on kogu selle operatsiooni nullpiirkond, sest nende kontroll võimaldab meil maailma vabastada.
Antarktika on täis teie maailma ajalugu, pinna alla on maetud iidsed varemed, millest mõnedel on veel toimivad arvutisüsteemid, isegi on hiiglased, kes on maganud staasiseisundis ja on äratatud.
Antarktika on sellele planeedile nagu ′′ operatsioonide keskus millest kunstlike ajajoonte kaudu hakati looma valemaatriksit.
Seepärast kaitsevad nad Antarktikat nii suure raevuga, sest see on kõigi Maa arvutite keskarvuti, mis loovad valereaalsust, kuid on ka teisi peaarvutte, näiteks Denveri lennujaama all.
Kui me võidame Antarktika, saame eemaldada kogu meelekontrolli, vabastada võltspildi sellest, milline teie Maa praegu välja näeb ja tagastada selle Lemuuria looduslikele ajajoontele.
Vähesed, kes seal veel on, kuidagi allasurutud, jätkavad seni, kuni need tehislikud ajajooned valitsevad, ainult võimsad maalased asustavad Lemuuria ajajooned.
Muidugi on ka Agartlased, paljud teist, kui muudad oma sagedusi, hüppavad ühest küljest teise reaalsete ja võltsitud ajajoonte vahel.
Me tõmbame välja pimedad rajatised ja soovime, et te näeksite meid astraalselt, kui me seda teeme.
Asjaolu, et ümber on Nodrice ' i laevad, on vihje, kui palju lahinguid toimub.
Mis puutub Alliansi relvajõududesse, kes võitlevad üle maailma aluste puhastamise nimel, siis neil on meie abi ja mõned mehed ja naised, kes näevad asju võitlemas 2,5 mt roomajatega, palvetavad mantis ja hiiglaslikud ämblikud.
Aitame ka meie nende tervenemisel, paljud neist on teenistusest eemaldatud ja tervenemisele saadetud, sest nad ei oodanud kunagi midagi sellist näha.
Mõned neist väeosadest juba teadsid ja võtavad seda rohkem nagu soolatera, aga teised on surmani hirmul, peame neil silma peal hoidma ja veenduma, et nad võitlust ei ohustaks.
Ei ole ebatavaline, et Pleyadian sekkub inimese kehasse ja töötab inimesega, et teda lahingus aidata, neil on laskemoon, mida nad kunagi ei kasutanud ega arvanud, et nad kunagi kasutama peavad, seepärast jälgime nende reaktsiooni ja ei tee seda pane need rindejoonele.
Paljud Valguse Sõdalased töötavad üleöö paljudel alustel, sest on palju maa-aluseid linnu, mis vajavad teie abi, näiteks piirkond 51, seepärast on ärgates see, et nad tunnevad end üsna halvasti.
Valguse sõdalased asendavad tulnukaid, kes võitlevad maa-aluse tunnelites, koos Alliance ' i jõududega.
Alliance väed teevad oma tööd vastavalt oma väljaõppele, jääge selle juurde, mida neil kästakse teha, nagu iga omakaitsevägi seda teeks.
Otsime seal teadmatuid olendeid varitsuste korral mistahes olemusest, kes muudab üllatusrünnaku korraldamise sagedust, seega andke teada ja vältige.
Allianss teeb 50 % sellest tööst, nagu see on nende planeet ja see on nende vabastamine, sest Galaktilised Valguse Jõud ei päästa, vaid aitavad planeedijõududel oma eesmärke saavutada, see on nende lahing, vaid sellepärast, et sellel on galaktika mõju, me saame sinuga koostööd teha.
Meil on palju Galaktilisi valgusjuhtide galaktilisi vägesid, kes suhtlevad planeedi jõududega, kõik on struktureeritud nende maailma vabastamiseks, seepärast teemegi selles käeulatuses koostööd.
Valgusmaa sõdalasena kasutavad nad oma telepaatilisi ja telekineetilisi võimeid, nad kasutavad oma kätes, silmades ja jalgades energiaheiteid, et ületada vaenulikke vägesid ja võimaldada Alliance sõduritel mööduda ja päästa lapsi ning nendesse alustesse kinni jäänud teisi.
Samal ajal, kui tumedad jõud on võimetud, küsitled sa neid ja küsid, kas nende üle kohut mõistetakse või tahavad aidata valgust Maa vabastamisel.
Neid peetakse kinni ja vangistatakse laevadel, mis viivad nad teistele planeetidele, nende kuule või nende süsteemi muudele satelliitidele ning võtmeisikute puhul viiakse nad Pleiaadidesse.
Võib eeldada, et nad töötavad võtmevaldkondades, mis varsti likvideeritakse ja ületatakse kõigepealt oma sõjaväelaste poolt.
Aastal 2020 on selle muutuseni jäänud veel 6 kuud, sel perioodil nähakse palju maailma, siis tulevad kõige olulisemad järgmise kahe aasta jooksul.
Aitäh, mina olen Soren, läbi Sharon Stewart.

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
31-07-2020 21:13
Postitus: #33
RE: GALACTIC CODEX
Väike õhtu jutuke Smile

Sinise kiirguse tsivilisatsioon | Erena Velazquez
Tervitused inimkond,
Me oleme sinised kiired,
Tulime siia rahus. Oleme pikalt jälginud inimkonda ja otsustasime, et meil on aeg end inimkonnale tutvustada. Elame kaugel galaktikas. Me oleme humanoid ja meil on sinine nahk, sellepärast kutsume end Sinisteks kiirteks. Me kõnnime kahel jalal ja meil on inimestele sarnane keha, ainus erinevus on selles, et meie nahk on teistsugune ja meie omadused on sügavamad kui inimestel. Meie kõrgus algab 8 jala kõrgusest ja meil on õhuke ehitus. Me elame planeedi sisemuses, mitte planeedi pinnal nagu siin Maa peal. Meie dieet on taimne, me ei söö liha, nagu te seda siin nimetate, oleme taimetoitlased või veganid.
Meil on hea meel siin olla. Ootasime kaua aega, et inimkonnaga ühendust saada ja tunneme, et see on ideaalne aeg enda tutvustamiseks. Kuna Maal toimub praegu palju muutusi. Me jälgime praegu ja tunneme rõõmu inimlikkusest, sest teame ju, et pimedus tuleb ere valgus ja inimlikkus läheb uude ajastusse, mida te kutsute siin kuldajastuks. Meie tehnoloogia on palju arenenum kui siin Maal. Oleme üle 150,000 aasta tehnoloogia arenenumad. Ehitame ja kasutame ainult sõbralikku tehnoloogiat, ei orjasta ega tapa kedagi, oleme rahulik rass.
Meie eesmärk on inimkonnaga suhelda, kui õige aeg käes. Kui te teete läbi kõik oma muutused ja muutute rahulikuks ja õnnelikuks rahvaks, hüppame me oma kiirlaevadele, mis on lennu ajal õhuke konstruktsioon, kuid laienevad seejärel laevade maandumisel tohutu suurusega, võime siin olla sekunditega Ma ei tea, mida sa teed Praegu tahame teile öelda, et oleme arenenud tsivilisatsioon, kes keskendub ainult arengule, mis toob ainult head. Me ei ehita ühtegi ebasõbralikku ega tapmistehnikat. Meil on tehnoloogia, mis kaitseb meid ebasõbralike tsivilisatsioonide eest, kuid me kasutame seda ainult siis, kui seda on vaja. Elame nii kaugel ja oleme paljude rahvaste eest varjatud, et tapmiseks pole vaja sellist tehnoloogiat kasutada. Me väärtustame elu väga kõrgelt nagu ka paljud teised galaktika tsivilisatsioonid, kes on sõbralikud ja järgivad rahus elades protokolli.
Oleme 8 dimensioonist ja üles ja mõned meist saavutasid 12 dimensiooni ja kõrgemale. Meil on struktuur, mis ei põhine rikkusel. Me ei kasuta raha, me töötame ja loome ainult seda, mida tahame luua, mis tähendab, et igaühel on ülesanne ja nad valivad, mida nad tahavad teha. Me elame väga pikka elu ja me ei sure nagu inimesed haigustesse. Meil ei ole ühtegi haigust, sest meil on tehnoloogia, mis kõrvaldab igasuguse viiruse või takistuse, millega kokku puutume. Me armastame luua ja meile ei meeldi hävitada. Meie planeedil on imelised taimed, nad on väga ebatavalised ja neid pole kunagi näinud inimsilm. Nagu me varem mainisime, on meie laevad väga kiired ja me võime lennata sekunditega igale poole. Ka meie oleme vaimsed olendid, harjutame ja töötame oma valgustuse ja arengu kallal. Me ei lõpeta kunagi üksteise õppimist ja aitamist.
Soovime inimkonnaga jagada oma teadmisi ja arengut tulevikus.
Meie eesmärk on luua sõbralik suhtlus ja suhtlus inimkonnaga. Sellest hetkest alates teame, et elad läbi palju turbulentsi ja see õmbleb, et kõik laguneb koost, kuid pea meeles üht, kõik juhtub põhjusega. Midagi universumis pole loodud ega lammutatud ilma põhjuseta. Su vana süsteem laguneb ja see on hirmus, sest sa ei tea, mida tulevik toob. Palun pidage meeles, et teie poolel on palju teisi tsivilisatsioone ja me oleme teadlikud, et Galaktika Föderatsioon aitab teid.
Tahame teile veel üht öelda, suhtleme telepaatiliselt, aga võime ka rääkida. Me võime rääkida mistahes keelt, sest meil on tehnoloogia, mis võib meile tõlkida mistahes keelt, mida kasutame. Meie keel ei ole inimkonnale teada ja sellel ei oleks praegu mingit vahet, kui prooviks kanalile öelda, sest helid oleksid väga tundmatud.
Meie oleme Blue Rays ja ootame põnevusega, et saaks teha rohkem ülekandeid.
Aitäh edastuse eest.
Juhatas Erena Velazquez

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Veteran

Postitusi: 950
Liitunud: Sep 2013
31-07-2020 22:20
Postitus: #34
RE: GALACTIC CODEX
Palju aastaid juba säänest jura genereeritakse? Oma 50 aastat kindlasti.
Oi küll me oleme head ja hoolivad. Vaatame , kuidas te siin maadlete. Meie sumiseme palju kõrgemalt, sellepärast ongi teil sitt elu. Hakake ka sumisema kõrgemalt, meie muudkui vaatame pealt, kui küllalt kõrgelt sumisete, siis alles hakkame aitama, aga muidu on meil staffi nagu muda, aga me ei saa seda teiega jagada, kuna te sumisete madalalt, me võime teha kõike, ja rääkida igas keeles, aga me ei saa seda teha jne jne jne. Ja mitte sittago ei muutu! Ja ühtegi kõrgelt sumistajat pole veel messiasena kuskile ilmunud.
Üldiselt hakkab igav juba selle sumisemise jutu peale!
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2020 22:22 Aadu66.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
Vana

Postitusi: 735
Liitunud: Sep 2012
01-08-2020 00:29
Postitus: #35
RE: GALACTIC CODEX
(31-07-2020 22:20 )Aadu66 Kirjutas:  Palju aastaid juba säänest jura genereeritakse? Oma 50 aastat kindlasti.
Oi küll me oleme head ja hoolivad. Vaatame , kuidas te siin maadlete. Meie sumiseme palju kõrgemalt, sellepärast ongi teil sitt elu. Hakake ka sumisema kõrgemalt, meie muudkui vaatame pealt, kui küllalt kõrgelt sumisete, siis alles hakkame aitama, aga muidu on meil staffi nagu muda, aga me ei saa seda teiega jagada, kuna te sumisete madalalt, me võime teha kõike, ja rääkida igas keeles, aga me ei saa seda teha jne jne jne. Ja mitte sittago ei muutu! Ja ühtegi kõrgelt sumistajat pole veel messiasena kuskile ilmunud.
Üldiselt hakkab igav juba selle sumisemise jutu peale!

Läänemaailmas kogus too religioosne sünkretism/apokalüptiline liikumine populaarsust ja tuntust, alates 60-ndate lõpust.
https://www.youtube.com/watch?v=GxonNvuCFRY


Liikumise viljelejad tunnevad huvi teemakohase kirjanduse vastu, koguvad ja kasutavad viirukit ja kristalle, külastavad posijaid, võlureid ja hiromante, kuulavad iseloomulikku muusikat, tavapärasest palvetamisest ei piisavat....

Paljuski on propageeritud hallutsinogeenide kasutamist müstiliste ja veidrate kogemuste saavutamiseks.
Mõningad rühmitused usuvad, et kiirgavad maailmale vaimset energiat ning kanaldavad üleloomulikke kosmilisi olendeid.
Näiteks uskus Šotimaal asuv Findhorn Foundation https://fi.wikipedia.org/wiki/Findhorn_(...eis%C3%B6) , et nende väidetav kontakt (loodus)vaimudega võimaldas neil kehvast mullast ja kliimast hoolimata saavutada hämmastavaid põllumajanduslikke tulemusi...
Au sees on maagilised toiminguid, salajased (usu)talitused, rituaalid, tantra, tantsimine ja mängimine.

Osalised kasutavad tavaliselt paljusid erinevaid õpetusi ja praktikaid nii peavoolu- kui äärevooludest ning formuleerivad oma kogemustele tuginedes ise oma uskumused. Tegelikult mingit selget kuuluvust ega jäiku piire ei ole. Tänaseks oma esialgse võlu kaotanud... https://et.wikipedia.org/wiki/New_Age
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,372
Liitunud: Aug 2016
01-08-2020 05:32
Postitus: #36
RE: GALACTIC CODEX
Ehk asendustegevus, et jummala pärast ei hakataks poliitikaga /haritusega tegelema!!!
See vana ütlus tuleb meelde - Kui sa ennast ise ei valitse siis valitsetakse sind.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
NelliN2
keegi

Postitusi: 580
Liitunud: Oct 2008
01-08-2020 19:10
Postitus: #37
RE: GALACTIC CODEX
Siia patta võiks lisada veel Roger Kerri ,,Council of Six,,.
Oli vist Säde tõlkes siin ka kuskil olemas.
Palju neid ,,tõdesid,, siis lõpuks juba kokku tuleb ,Erena...
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2020 19:11 NelliN2.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
01-08-2020 21:14
Postitus: #38
RE: GALACTIC CODEX
Väike google tõlkega tõlgitud õhtu jutuke Smile

Sipelgatsivilisatsioon Erena Velazquez kaudu
Tervitused,
Me oleme sipelgatsivilisatsioon, tuleme rahus. Soovime end tutvustada inimkonnale. Elame kaugel galaktikas, tähe tähtkujus, 9 planeedil. Üheksa planeeti on meie poolt okupeeritud, meie kodud on planeedi siseküljel, mitte pinnal nagu siin Maa peal. Me oleme rahulik rahvas. Hoiame eemale tsivilisatsioonidest, kellele meeldivad sõjad.
Oleme õnnelikud, et oleme siin ja soovime endast rääkida. Me oleme natuke sinu sipelgate moodi, aga oleme palju pikemad. Oleme 15 jala pikkused ja kõnnime kahel jalal nagu inimesed. Meie pea meenutab natuke sipelgaid, mitte 100 protsenti sipelgast, aga sipelga omadused on tal. Me suhtleme üksteisega telepaatiliselt. Võime kasutada ka keelt, kui seda vaja, kuid enamasti kasutame telepaatiat. Saame aru, et inimkond hakkas õppima telepaatiliselt suhtlema, neil läheb aega, kuid lõpuks suudavad nad iga tsivilisatsiooniga telepaatiliselt suhelda. Enamus tsivilisatsioonidest on rahulikud nagu meie, meile ei meeldi lärm. Keskendume oma tööle, uue tehnoloogia loomisele, rahus elamisele ja mitte suhtlemisele tsivilisatsioonidega, kellele meeldivad sõjad. Minevikus kogesime mõningaid sõdu teiste rahvastega, seepärast hoiame eemale ja ei avalikusta oma asukohta. Me ei taha kogeda seda, mida kogesime palju aastaid tagasi.
Me oleme töökas tsivilisatsioon, väga arenenud, kellel on palju tehnoloogia arengut. Oleme 8 ndast dimensioonist ja kõrgemast. Oleme väga teadusele orienteeritud, meile meeldib luua. Meil on väga hea meel aidata inimkonda tulevikus. Kui inimkond on valmis meie ja teiste tsivilisatsioonidega suhtlema, saame neid palju aidata uute asjade õppimisel ja tegemisel, tehnoloogiliselt lennukites ja muudes edusammudes.
Meil on praegu väga hea meel, et saame selle kanaliga kanalit juhtida. Meile lihtsalt meeldib öelda, et oleme taimsed, me sööme taimi. Me ei tee teistele olenditele liiga ega tapa toidu pärast. Me oleme rahvas, kellele meeldib olla rahulik. Praeguseks jälgime ja jälgime Maad. Ootame Gaia kuldajastu. Me lihtsalt püüame jälgida ja mitte suhelda või teha midagi, et inimkonnale kahju teha. See üllatab meid alati, kui pime Maa on öisel ajal. Meil ei ole ööd ega päeva, meie planeetidel on alati päikeseline. Temperatuur on alati sama aasta otsa. Me ei koge karmi keskkonda nagu sina. Oleme väga sõbralik ja armastav tsivilisatsioon, kuid mõistame, et oled alles kasvuprotsessis, sest muretseme enda heaolu pärast, seega vaatame praegu lihtsalt kaugelt inimkonda. Kui aeg käes, oleme oma laevadel ja maandume nii kiiresti kui saame sellel planeedil, siis tutvustame ennast isiklikult.
Nagu me varem mainisime, kutsume end sipelgateks, kuid meie keeles kõlab see veidi teistmoodi, oleme 15 jala pikk, mõned meist pikemad, väga töökad, otsime alati uusi edusamme, nagu uute asjade loomine. Me otsime ja püüame alati tuua oma tsivilisatsiooni kõigest parimat. Meie laevad on väga kiired, võime sekundiga lennata ühest galaktikast teise. Meie laevad on ka väga suured, meile mahub terve tsivilisatsioon vaid ühele laevale, nii suured on meie laevad, aga otsest asukohta me praegu ei avalikusta. Hoiame eemale negatiivsetest tsivilisatsioonidest, kes veel sõdades osalevad.
See oli meeldiv kogemus ja tegi meid väga õnnelikuks, et saime olla kanalisatsioonis. Soovime inimkonnale, et uus kuldajastu tuleks varsti ja siis saaksime ennast isiklikult tutvustada.
Aitäh edastamise eest.
Kanaldas Erena Velazquez
Kanaldatud artiklid
240

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
14-12-2020 12:11
Postitus: #39
RE: GALACTIC CODEX
Ühel tavalisel päeval
Ühel tavalisel päeval pööratakse maailm pea peale, täiesti tavalisel päeval, mis inimesed oma asjadega tegelema hakkaksid pilved taevast langema ja sajab tuld, tavalisel päeval, kui inimestel on silmad maani kinnitatud taevas avaneb ja võimatu avaneb.
Kuulutatakse välja tuhandete aastate jumalik teadaanne ja õhtul pole miski enam sama, kui hommikul. Täiesti tavalisel päeval kosmoseajas tulevad välja Valguse jõud ja saavad nähtavaks kõigile, kes näevad ja kuulevad kõigile, kes kuulevad. See saab olema reaalsus neile, kes on juba vibratsiooniliselt avatud.
Tavalisel päeval levib meedia ikka valesid, finantsmokk ja poliitikud väänavad selle kõik ära. Sa kuuled taevalikku heli, mis lõpetab kogu kaose. See tuleb nii kiiresti, isegi need, kes on valmis, külmuvad.
Tavalisel päeval juhtub maailmamuutus ja kõikidesse Eliiti päästmiseks paika pandud maa-alustesse rajatistesse ja turvalistesse valvuritesse ei jõuta.
Tavalisel päeval kaetakse Maa vaikusesse ja Sisemaa inimesed võtavad lühiajaliselt üle, kuni ilmuvad valgustatud, dimensioonilised kosmoseolendid. Algab holograafiline, õndsas reaalsuses.
Ühel tavalisel päeval lõhenevad maailmad kaheks, seda pole kunagi näinud inimene ega kogenud ükski elusolend Maal. Tavalisel päeval kukuvad linnud taevast alla ja ookeanidest hakkavad paistma mäeahelikud, mida pole varem nähtud.
Ühel tavalisel päeval näitavad taevas Maakaitsjad ja paljude maailmade meistrid, inglid, loomingu peainglid. Paljud inimesed hakkavad kahtlustama, sest paljud ei suuda eristada Valgust varjualustest.
Ühel tavalisel päeval kergitatakse loor maailma vahel ja igaüks leiab end täpselt sinna, kus ta valis olla. Aeg painutatakse ja heidetakse tagasi ajatu olemise saavutamiseni.
Ühel tavalisel päeval annavad kõik telejaamad sellest sündmusest teada. Õhulained võtab üle Valgus ja petlikud agendid pigistatakse laiali ja räägitakse valitsejate valesid ning sel hetkel eraldatakse kaff nisust.
Ühel tavalisel päeval külmutatakse ettevalmistamata, vastuhakkajad kartuses abipaludes selle sündmuse mõistmiseks, sellepärast on paljud teist siin. Sina oled need, kes otsustasid astuda koos maailma kaitsjatega edasi.
Ühel tavalisel päeval lõpeb kõik, mida seni teadsite ja nende jaoks, kes ei usalda ega teeni Valgust, jääb kõik samaks. Need, kes on lihtsalt arutud tumedate jõudude orjad, jätkavad aeglase suremise reaalsust. Tähendab, nad jäävad ja jätkavad elamist 3 D värinaga.
Tavalisel päeval tõuse sina, kes oled valmis, tõusevad üles ja sind oodatakse taevas. (5 D) Paljud teist läbivad taassünni, elluäratamine toimub teie jaoks, kes olete hääletanud Valguse poolt. Meil on aeg hakata meistriteks omas majas.

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
16-12-2020 13:39
Postitus: #40
RE: GALACTIC CODEX
Jõrgmine jutuke Smile
Google tõlke abil.
PLEYADIANS - VARAJASE EDASIMINE ????????????????????????
Kallid vennad ja õed väikeselt planeedilt maakera:
Täna tuleme teile rääkima sündmustest, mis hakkavad vabastama pinnast ja kõikidest maanurkadest, mis on viimase paari aasta jooksul planeedile tunginud äärmusliku halvenemise tõttu.
See, mida me oleme teile avaldama tulnud, on garantii, et teie Maa on tõusuprotsessis ja et paljud ja intensiivsed energiad lubavad sellel transformatsioonil oma kurssi võtta.
Erinevad tegevused, mida Galaktiliste Leegionide poolt praeguses protsessis ette võtame, aktiveerivad nende Maa tervenemist.
Sellega tahame panna neid mõistma, et meie roll ei ole neid hirmutada või nende transformatsiooniprotsessi segada.
Anname teile aru, et meie intergalaktikatevahelised otsused, mida tavaliselt nimetatakse ′′ sekkumisolukorraks alluvad meie taotlustele, kogudes teie südamed negatiivsete energiate väljatõstmiseks.
Tuleme vallandama plaane raskete tumedate energiatega, mis segavad oma vaba tahte kasutamisest kasu.
Siis anname teile ′′ tehnilisema ′′ kirjelduse, et saaksite aru, millist rolli mängime sellel malelaual, mis on Maa pealispind ja planeedi interjöör.
...
1. INTERGALAKTILINE SEKKUMINE
Esimese asjana sertifitseerime teid, et valgusolendi intergalaktiline vägi, mis me oleme, saab sekkuda vaid vääramatu jõu korral Maa lennuki pinnal.
Tumedate jõudude tõmbumise ′′ tähtajad ′′ või ′′ ultimaatum ′′ on kõvasti ületatud.
Täielikult ärgates on nende südamete nõudmisel kutsutud vastutav Galaktilise Alliansi delegatsioon tulema ′′ puhastama ′′ võimsa energiavooluga, ohtu nende inimkonnale, pahatahtlike olendite teatud tegudest.
See tähendab selgelt, et lühikese ajaga transformeerime ja tõstame nende maapealse lennuki piirkondade vibratoorset kvaliteeti, mis on imbunud raskest ja madalast energiast.
Nagu teate ja ilmselt olete õppinud, on vibratsioonide kvaliteet ja kiirus seotud.
Siis niipea, kui vibratsioon suureneb, muutub madala energia mitte arenemise võimalus, ega selles valgusevoos ellujäämine nende jaoks võimatuks.
Selle selgituse abil soovime, et oleksite mõistnud meie tohutu panuse olulisust.
...
2. VALGUSE VÕIMU TULEMAS
Valgus, mida näed massiliselt oma planeedile saabumas, on muidugi eriti tugev ja võimas Energia.
Kui teie hinged ja teie südamed pööratakse armastuse poole, ei teki ohtu teie kehade praeguseks transformatsiooniks, protsessiks, mida mõned on seda juba mõnda aega teinud, samas kui teised on sellega hiljuti alustanud.
Siiski ei tasu midagi karta, sest sinu soov ja valmisolek suunduda sellele Armastuse lainele, kaalub oma olemuselt edu lubadust Valguses transmutatsioonis.
...
3. TÕDE TUNNUSTUST
Järgmine asi, mida me neile ütleme, on see, et tuuakse päevavalgele palju ilmutusi selle kohta, milline on nende inimlik seisund, ja äärmuslike manipulatsioonide tõttu planeedi tasandil toime pandud jõleduste kohta.
Kinnitame, et pingutame kõvasti, et kogu see pimedus saaks maapealsest lennukist välja tulla, et saaksid oma vabaduse tagasi võita.
Kutsume üles jälgima meid täpsemalt läbi oma vaadete, et anda neile teada, millist rolli mängime teie poliitikute tuntud tegelaste või jumalike seaduste saadikute kaudu Maa peal.
Vaatamata suurele tragöödiale, mis praegu Maa peal toimub, püüame teile nähtavalt näidata, kus maailma osad säilitavad oma vahenditega manipuleerimise.
Seda tööd teeb suur hulk olendeid, kes tegutsevad mõõtmatu väärikuse ja julgusega ning kes on meie hingeõhust haritud ja juhendatud.
Sellega me ei kutsu üles andma nime neile, kes tahavad neid kontrollida, vaid me tahame, et nad suruksid end tundma seda energiat, mida need inimesed kõneledes annavad, sõltumata igasugustest poliitilistest või meedia eelarvamustest, mida nad endas kannavad.
Mida palume, et kuulaksid südamega, sest just see keskus määrab uue orientatsiooni, mille pead valima, et vabastada end oma letargilisest ja praegusest manipulatsioonist.
Kallid vennad, teadke, et oleme teie kõrval väga kohal ja kuigi meie füüsilise kohtumise aeg nõuab teilt veidi rohkem kannatust, kinnitame teile, et suhtleme teiega palju rohkem, kui te ette kujutate, läbi teie emotsioonide ja teie emotsioonide tunded.
Varsti saabub hetk, mil võtad sinus vastu meie tugeva sideme, südame kaudu teeme vajalikud korraldused, et saaksid meid vastu võtta läbi tähelainete, mida näed üha suureneva selguse.
Oleme teie ukse taga ja ootame teie inimkonna laienemist Teadvuses.
Sinu reageerimisvõime kvaliteet muutub üha selgemaks ja kuuldavamaks.
Tohutu tänutunde ja tingimusteta armastusega on see, et me täname teid kõigi jõupingutuste eest, mida teete, et julgelt liikuda Valguse poole.
Tegelikult, mida rohkem liikuda Valguse poole, seda käegakatsutavam on meie võime sulle appi tulla, miski, millel on tohutu mõju kogu universumis.
Kallid inimvennad ja õed, palun mõistke, et meie kohalolek teie kõrval on teie kõrgenduseks hädavajalik ja et meie kavatsus on armastada, oleme teie Tähepere, kes teid nii kaua jälgib.
Lõpuks ometi saame lubada paljudel inimestel meid kuulata, ka samm-sammult vallandame nende orjastatud ajude vormingu, et nad saaksid tagasi oma olemuse suuruse ja seega pääsevad nad ligi täielikule vabadusele.
Me ei tule vallutajatena, vaid sõpradena, Sind otsiva Täheperenaisena ja pakume Sulle samu eksistentsivorme, millesse meie, teie Galaxy Brothers, oleme kasutusel ja toimetame mõõtmatu aja.
See, kuidas me elame ja südamete avatus on selline, et kogu vägivald, dissonants ja harmoonia puudumine on meie elus absoluutselt võimatu.
Seega kutsume valguse saadikutena üles looma uut dünaamikat, mis võimaldab teie rahval elada kõikjal sellel väikesel sinisel planeedil seda imelist elu, mida soovime teiega jagada.
Me oleme kohal, sinu kõrval, et inspireerida sind läbi ilusate ideede, mis sinuni viiakse sinu sisemise Jumalikkuse Armust, et sa langetaksid õigeid otsuseid vääramatute leiutiste arendamiseks.
Sa oled suure transformatsiooni lävel, mida pole planeedil kunagi kogetud, toome sulle rõõmu, väge ja julgust, rulli keerata ja ligi pääseda materjalile, mis viib ellu kõik su metsikumad ja kaunimad unistused.
Ole kindel, et me inspireerime sind ja ära unusta kindlalt ankurdada Maa, toituda tervislikult, juua palju vett, armasta ennast ja oma eakaaslasi erinevustest kaugemale.
Me armastame sind, tunneta meid, me oleme siin ja vaatame sind sellel imelisel linnuteel.
Me oleme teie Pleyadiani vennad ja õed Patricia Brunschwig kaudu.

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MetsaKaru
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: May 2020
12-01-2021 23:45
Postitus: #41
RE: GALACTIC CODEX
Siin salajased dokumendid alla laetavad:
https://www.theblackvault.com/documentar...7h9LYAeBNg

http://www.paoweb.com/gfmember.htm
https://www.youtube.com/watch?v=pqknSL5r...3Lb7gOcTGs
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog