Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraal
#1
tere kõigile. Mul on suur mure, et ma olen astraal ehk ma suudan unes käia ka teiselpool.
Probleem on rohkem tekkinud viimasel aastal peale enesetapukatset. Olin peale katset haiglas intensiivis koomas ja hingamismasina all 4 päeva. Selles hetkes suutsin ma terve aeg olla kuskil mujal ja see kestis nagu igavesti. Kõige hullem oli kui ma nägin kuidas ma hõljusin intensiiv ruumis ja teisel pool all olid pigised ja räpased seinad. Seina ääres istusid mustas ülikonnas minfised olevused inimese kehastuses käed põlvedel nagu ootaks midagi. Nüüd pool aastat hiljem olen tervise poolest jälle nõrgem ja iga öö kui magama jään siis ärkan karjudes üles, sest keegi katsub kas mu jalga või kätt. Üks kord lausa tõmbas jalast mida oli tunda veel paar tundi peale puutumist. Nüüd on asi juba niikaugel, et kogen seda pea iga öö ja ärkan iga öö. Vahepeal olen nii järsku ärkand, et silmi avades vahiks nagu mingi must vari otsa, teine kord oli sama ainult, et istus jalgade juures ja haihtus vöga kiirelt ära. Nagu lego lagunes laiali voodi serva. Kas kellegil on veel midagi sarnast juhtund? Kuidas sellest vabaneda saab? Ma ei julge enam magamagi jääda koguaeg on surm väsinud ja energiat pole ja see asi nagu naudib seda. Mul endal on selline tunne, et enesetappu sooritades tõmbasin ma midagi kaasa endaga ja nüüd ootab see mind tagasi nagu shaakal kes tahab mu hinge rebida tükkideks. Palun aidake.
Vasta
#2
Mind võib küll nüüd sõimurahe tabada, aga ütlen ühte:
kui tahad enesetappu teha, siis tee!!! Ära ainult naljapärast ürita! Tagajärgedega pead ise hakkama saama.
Vasta
#3
(08-08-2020, 23:31 )Aadu66 Kirjutas: Mind võib küll nüüd sõimurahe tabada, aga ütlen ühte:
kui tahad enesetappu teha, siis tee!!! Ära ainult naljapärast ürita! Tagajärgedega pead ise hakkama saama.

Ma ei hakka kedagi sõimama ja ma ei hakka ka loengut kuulama miks ma seda tegin. Tegemist on para webiga kus ma otsin abi millegi muuga mitte mida ma tegin. Teiseks olen ma raskelt haige ma põen mitut haigust milletõttu mu elu on põrgu rohkem ma ei oea midagi oma probleemidest rääkima ei sulle ega kellegile teisele. See on minu privaat elu. Tuled valesse foorumisse, et inimest tema tegude pärast tänitada. Ma otsisin vaimulikkiu abi oma murele.
Vasta
#4
Ma ju ütlesingi sulle para seisukohast välja alasti tõe. See, mida praegu näed ja tajud, ongi sinu enda tegevusest välja kutsutud. Keegi ei tänita siin. Nii paraku on. Kellelegi lubati midagi ja antigi, aga siis krabati tagasi. Muidugi on seltskond nüüd õiglust nõudmas, sabad rõngas.
Lihtsalt neid sabasid sa enda küljest enam ära ei saa, see on kindel. Üldiselt peab šamaan abi andma, kui palutakse ja kui sa sellise üldse leiad. Mis see aga sulle või sinu sugulastele maksma läheb? Ma ei pea silmas muidugi materjaalset poolt.
Vasta
#5
(08-08-2020, 22:43 )Astraal777 Kirjutas: Mul endal on selline tunne, et enesetappu sooritades tõmbasin ma midagi kaasa endaga ja nüüd ootab see mind tagasi nagu shaakal kes tahab mu hinge rebida tükkideks. Palun aidake.
See olend oli sinuga kaasas juba enesetappu planeerides, ja vb veel enne. Tema sind enesetapule kallutas, sinu tahte enda tahtele allutades. Ja nüüd ei ole ta veel lahkunud. Jah, sinu hing on tema toit.
Minu soovitus võib mitte meeldida ja Sa ei pea üldsegi selle järgi toimima, ja see on - võta ühendust budistidega, tee nöndro - see on praktika, mis tegeleb inimelu väärtustamisega, oma demonoloogia on neil ka olemas; abi ei tule järsku vaid tasapisi.

Kindlasti Kalldunn teab ka midagi soovitada, ja vb aitab hoopis tema meetod sind.

Ja see enesetapuoled oligi see koll, keda üritasin ebaõnnestunult deemonipurki ajada: https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid258623

Vasta
#6


Olen alati rääkinud – enesetapp ei ole mitte kunagi - mitte millegi lahenduseks. Enesetapp tekitab alati probleeme juurde. Nii enesetapu sooritajale, kui ka ümbritsevatele elanikele. Enesetappu sooritades ei saa te minna surnute maailma. Vaid jääte alati kahe maailma vahele tolknema. Need keda sa nägid ongi need kes on kahe maailma vahele kinni jäänud. Ma arvan et nad arvavad et sa oled üks nende hulgast ja sellepärast nad püüavadki sind ende juurde sikutada.
Kui sa vene keelt oskad – kuula see jut lõpuni. Lõpu poole räägib Igor sellest kahe maailma vahelisest värgist.
https://www.youtube.com/watch?v=AJubAhRiMvY
Mida siis sina saad enese kaitseks teha? Kõigepealt loe see teema läbi!
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Õpi selgeks enese ümber ringi ja kookoni moodustamine. Sinu puhul on tarvis et keegi tegeleks ka saalomoni suure pitsatiga. Sul oleka vaja pöörduda ka väga tugeva selgeltnägija poole. Kes suudaks sind viia ajas tagasi. Sul endal see ei õnnestu. Enesetapjatel on ajas liikumine keelatud. Aga sealt tagantpoolt tuleb paljud asjad ära koristada. Alles siis saate lõplikult tagasi siia maailma.
Vasta
#7
(09-08-2020, 08:43 )Astraal777 Kirjutas: Teiseks olen ma raskelt haige ma põen mitut haigust milletõttu mu elu on põrgu

Nagu vanasõna ütleb - terves kehas terve vaim !
Olen viimasel ajal palju lugenud kuidas C-vitamiini megadoos on nii mõnelgi tegelasel lausa ravimatu haiguse ära peletanud.Alguses võta paar grammi päevas ja liigu suurematele kogustele,10-20 grammi päevas.Organism suudab omandada kusagil grammi jagu tunnis,iga tunni tagan seega grammi jagu tarbida.Algul tõmbab tõenäoliselt kõhu lahti aga no mis teha...

Teine abivahend on kolloid hõbe (colloidal silver) mida ka nii mõnigi kiidab.
Hullemaks kumbki su seisundit ei tohiks teha.
Vasta
#8
Tõenäoliselt Su aju sai väikse „sutsaka“. Astraaliminek võib ju ajapikku ära kaduda, aga ei pruugi. Tunned hirmu, seda ületab Raev. Viimane on Deemoni omadus. Aga Deemonit äratada pole nii lihtne.
Mõni ehk soovitaks ka „seenesousti“ või Demmi. Pagan seda tulemust siis teab.
Igasuguste vitamiinide megadoosidega ikka ennem arstiga konsulteerida.
Ja muidugi...astraalinähtus eksisteerib...aga püüa sellesse mitte liig tõsiselt suhtuda. Võta seda kui nalja. Kui järgmine kord astraali lähed ja mingi „must vari“ Sulle otsa jõllitab, siis lihtsalt hakka itsitama...Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat