Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lapse kirjeldatud kogemus. Surmalähedane?
#1
Tegin täna siia konto, et küsida ehk teadjamatelt ühe imeliku asja kohta.
Mu lapsel oli kord nelja aastaselt väga kõrge palavik, võis olla kiirabi saabudes ligi 42. Pärast tervenemist mõne aja möödudes hakkas ta rääkima, et nägi tookord haigena enda toas meest. Ma ei teinud sellest jutust suurt numbrit ajani, mil ta umbes kuueselt sama teema uuesti üles võttis.
Rääkis, et nägi midagi, mis tema arvates ei olnud uni vaid temaga päriselt toimus. Voodis olles nägi ta seina peale esialgu tekkivat silmi, seejärel pärani lahti suud. Seinast justkui imbus välja mehe nägu, millele tekkis tasapisi ka keha. Peagi oli näha tervet mehe kujutist, kes lapse voodi ette seisma tuli ja endaga hästi meeldival ja rahulikul häälel kaasa kutsus. Mees olevat nimetanud ennast vaimude valvuriks. Laps kirjeldas, et mees aitas ta enda kukile, kus ta kägaras lösutas, käed, pea ja üks jalg üle mehe õlgade ripendamas. Nad liikusid koos akna juurde ja "lendasid" mehe koju. See oli olnud väike majake, ümbritsetud aiaga, milles omakorda oli palju kiviplaate, millel igaühel oli peal ristatud käte märk- see olevat olnud "nende" vapp. Toas oli olnud väga huvitavaid asju- pakse raamatuid ja küünlad. Ei tundu just kõige põnevamate asjadena kuueaastase jaoks. Õue kirjeldas ta väga hämarana ent mitte hirmuäratavana. Seal olevat liikunud väga palju inimesi- vanaemasid ja vanaisasid, kes olid kõik tema vastu head ja tundsid teda. Neil olevat olnud imelikud nimed, mitte üldse sellised nagu meie kuulma oleme harjunud. Oma kirjelduses mainis ta veel, et kui nad jõudsid mehe maja juurde, siis läksid nad läbi värvilise ovaalse kujuga sõõri ja justkui kukkusid sealt läbi ja alles seal uue maa peal sai tema ka hakata hõljuma nagu teised, kes seal olid. Nii mees, kui ka teised tegelased olid olnud heledad, vist isegi läbipaistvad.
Kogu see "reis" jättis talle väga sooja ja meeldiva tunde, tagasitulekut ta ei mäleta.
Minu küsimus on, et kas laps võis tõesti käia teispoolsuses? Kuidas nimetada seda meest, kes talle järgi tuli? Ja kas tema kirjeldustest võib leida mingeid sarnasusi teiste inimeste kogetu/ nähtuga?
Vasta
#2
Surmalähedane kogemus jah. Ma arvan, et teispoolsuses käis.
Aga see inimene, kes teispoolsuse "teejuht" on või ka esimene vastutulija seal või see, kes sind väravalt tagasi saadab - see on minu meelest seesama "isik", keda mõned kutsuvad Kõrgemaks Minaks või siis Teejuhiks. Ekslikult peetakse ka Jumalaks, sest mõnel usklikul võib ta esineda jumala kujul.
Vasta
#3
Aitäh Mannu vastamast! Lootsin muidugi rohkem vastuseid oma teemale, aga millegipärast ei ole neid Smile
Vasta
#4
Kõik mida Mannu kirjutas on õige. Lisaksin veel juurde – see võib olla ka kaitseingel.(Minu oma on valges hülstis, maani ulatuva valge habemega ja karjase kepiga vanamees. Vankris olevad lapsed näevad teda. Siis keeratakse kasvõi vankrist välja et teda jälgida.) Minu arvates valmistatakse sinu last millekski ette. Arvan et see on vaimumaailmaga suhtlemiseks. Kui see toimub liiga järsku, tekkib tõrge ja see võib ebaõnnestuda. Kõik toimub täpselt siis kui ollakse selleks valmis. Vaimumaailm püüab inimkonda selleks ette valmistada. Aga inimeste põikpäisusel ei ole piire. Soovitan läbi lugeda selle:
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622 ja ka selle;

https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136


Vasta
#5
Eks oleneb mida teispoolsuse all silmas pidada. Kui Vaimuilma ehk inimese teist seisundit, siis käis jah. Kui aga midagi „rohkem päris“ kui Ärkvelolek siis ei.
Kõrge palavik võib astraalinähtuse tõepoolest aktiveerida ja soe ning meeldiv tunne samuti järgneb sellest.
Mina defineeriks Kõrgemat Mina ikkagi Päris Minana. Teejuht...hmm...praegu küll ei leia parajat selgitust. Ei tundu nagu päris õige sõna.
Aga kui üks kord oli ja lapsele jäi meeldiv mälestus siis on korras, sest astraalimaailmas on peale meeldiva ka ebameeldiv.
Ahah juba kasutaja Kalldunn jõudis ette. Tahtsingi lisada, et tema ka kommenteeriks, sest me läheneme sellistele asjadele erineva nurga alt...Smile
Vasta
#6
Aitäh vastuste eest! Kas see, et ta kusagil "ära käis", tähendab seda, et ta suri mõneks hetkeks ära või kui ei, siis miks ta sattus sinna nö vaimuilma? Kalldunn, ütlesid, et ilmselt valmistatakse teda millekski ette. Kas see võib tähendada, et tal on lootust midagi sellist oma elu jooksul veel kogeda? Ütlen lootust, kuna ta ise nii väga ootab, et saaks seda meest veel näha. Minu jaoks annab see tõestust, et ta jama ei aja, sest kui ajaks, võiks ta ju kogu aeg rääkida, et näeb teda. Kas need asjad, mida ta seal olevat näinud: ovaalne sõõr, ristatud käte märk, läbipaistvad inimesed imelike nimedega, kas need on kuidagi "loogilised" teie jaoks?
Vasta
#7
Kõrge palavikuga võivad tekkida igasugused nägemused, ka suurematel inimestel. Kas ta nüüd korraks kliinilises surmas oli ja ära käis kaugemal, seda pole võimalik enam hiljem öelda.
Kui ma olin 3 aastane siis suri meie korteris ema õde ära, kaunikesti noorelt raske haiguse tagajärjel. No ja ükskord tahtsin öösel vetsu minna, selleks pidi minema läbi selle toa kus tädi oli. Aga tutkit, ei lastud. Ukseaugus seisis üleni mustas naine, nagu Kuremäe kloostri nunn ja vahtis mulle tigeda näoga vastu. Mina jäin siis teda vaatama ja mõtlema kuidas ma ikkagi vetsu saan. Aga lõpuks sai must ikka argus võitu ja plaan jäi katki.wink
See pole enam meeles kas tädi surigi samal ööl ära või mõnel teisel, aga ilmselt temaga mingi seos oli arvatavasti.
Vasta
#8
Kas need asjad, mida ta seal olevat näinud: ovaalne sõõr, ristatud käte märk, läbipaistvad inimesed imelike nimedega, kas need on kuidagi "loogilised" teie jaoks?

Vaimumaailma on loogiliselt keeruline seletada, kuna kogetakse vastavalt vaimu arengule, aga seletada püütakse loogiliselt vaimudele, kes on erineval arenguastmel.

Teil on eriline laps. Olge talle toeks ja uskuge teda, kui imelik see kõik ka teile ei tunduks. Ühel hetkel võib see kontakt uuesti tekkida, kas siis jäädavalt või ajutiselt, kuidas tal vaja on.
Vasta
#9
Ma ei usu et ta oleks mõneks hetkeks surnud. Tavaliselt toimub teadvuse ümber lülitus täie teadvuse juures. Enne seda tekkib kaaluta oleku tunne. Kardetakse just kaaluta oleku tunnet. Ning ees olevat tundmatust. Kuidas seda vältida, olen ma juhendis kirjeldanud. Tegelikult igalühel avaneb taju muutumise värav erinevalt. Kuhu sinu lapse hing viidi – see on küsimus? Igal juhal, ta täiesti teispoolsuses ei käinud. Kirjeldus ei vasta sellele. Mida ristatud käed tähendavad, seda küsin ma targemate inimeste käest järele. Aga rist on üldiselt kaitsemärk. Kui laps nende vaimude ees hirmu ei tundnud – on kõik korras. Kõik me näeme neid vaime täpselt niisugustena, nagu on sellel hetkel nägija meeleolu. Ufod need ei olnud, pole nende käekiri. Arvan et need on inimesed tulevikust. Kisub väga sinna poole. See ovaal võib olla sellest tingitud – kui hing lahkub kehast. Igaüks näeb ja tajub astraali minekut erinevalt. Kõik see mida ta räägib on tema jaoks isegi väga loogiline. Ta nägi seda tõesti – täie teadvise juures olles. Muretsemiseks ei ole mingitki põhjust. Saan aru – vanematele on kõik see uus. Aga kõik uus tekitab hirme ja kahtlusi.
Muide: Missugune on lapse iseloom?
Vahepeal küsisin teadjate käest järele. Mida käed risti tähendavad. Rist on esoteerikas – tulemõõk. Sellega kaitstakse ja puhastatakse snd. Käed risti on kaitsepoos. Kui panete käed ja jalad risti on veel suurem kaitse asend. Loote asend olevat, täielik kaitse asend.

Vasta
#10
Laps on iseloomult vaikne, tagasihoidlik, häbelik, vahel kurvameelnegi. Kuid samas teatud inimeste seltsis võib ta olla väga elav ja energiline. Ta ei jää kunagi pikalt viha pidama vaid on hästi andestav. On niiöelda fantaasiavaene, st ei räägi niisama väljamõeldud lugusid endaga seoses nagu seda teeb nt tema väiksem õde Smile Pärast oma kogemust tunneb suurt huvi vaimumaailma vastu ja räägib arukalt kaasa neil teemadel. Pärib surma kohta. Praegu on tal vanust 7.5a.
Eelnevalt pole meie suguvõsas(nii kaugele kui seda teame) keegi midagi üleloomulikku kogenud. Minu jaoks on temaga juhtunu väga huvitav ja ei hirmuta mind, pigem annab lootust, et on midagi muud veel olemas pärast elu maa peal.
Vasta
#11
Sellised kogemused, mis pole üksüheselt vastavad klassikalisele surmalähedasele kogemusele, vaid justnagu sisult seesama, aga kirjelduses kasutatud hoopis teisi elemente - see lisab minu jaoks kinnitust, et tegu on millegi enamaga kui lihtsalt uskumusega. Noh selles stiilis, et tean olevat surmalähedase kogemuse sellise-ja-sellise, ning just sellist ma siis näengi. Aga ei. Lihtsalt midagi ON, ja igaühe aju vormistab selle erinevasse pildilisse vormi. Kui inimene (täiskasvanu) on tuttav levinumate vormidega (valgustunnel, "jumal" väraval hõlstis, lilleaas jpm), siis ongi suurem võimalus just seda näha.

Soovitan lugeda sel teemal "Surmalähedaste kogemuste tarkus", Penny Sartori; väga positiivne, innustav ja hariv raamat. P.Sartori töötas pikka aega intensiivravi õena ja uuris just selle külje pealt oma patsiente.
Vasta
#12
Minu teada Penny Sartor uuris, kas pärast surma on veel midagi, või on tühjus. Ta jõudis järeldusele et pärast surma eksisteerib hing edasi ja et hinge mälu ei kustu ka pärast surma. Muidugi takkib küsimus; Aga miks me ei mäleta oma eelnenud elusid? Võiks ju ka seda uurida aga see vanamees on juba liiga vana et niisugust tööd ette võtta. Ma tean enamvähem täpselt, kuidas seda on võimalik nii uurida et kellelgi ei ole tarvis kliinilist surma kogeda. Ja see on otsene uurimine – mitte kaudne. Uuringus ei ole midagi üleloomuliku. Ainult inimeste arusaamad on üleloomulikult vildaksd.

Sarnaseid lapsi olen ma kohanud. Arvan et koolis saab tal igav olema. Põhjusi ma ei selgita. Arvan et vaimumaailmaga saab ta hakkama. Vaimumaailm otsibki selliseid, kes on hästi rahulikud ja keda on endast välja viia üliraske.
See mida ma soovitasin sul lugeda. Loe läbi. Kui väike Leedi oskab lugeda las loeb, või loe talle ette. Kui klikite minu kasutaja nimele, avaneb profiil, kust saate valida, teemad või postitused, lugemiseks sisse - ei ole vaja logida. Rahulikku rahmeldamist!
Vasta
#13
Ristimärgi kohta, vahelepõige teemale. Meie energia liigub risti kehaosade vahel, jalad ja käed risti panna soovitatakse selleks, et tasakaalustada keha pooli, aktiveerida tervenemist energia liikumises. DNA heeliks on keerdus, vasakajupoolkera innerveerib paremat keha poolt jne.
Vasta
#14
(28-09-2020, 15:31 )pila Kirjutas: Ristimärgi kohta, vahelepõige teemale. Meie energia liigub risti kehaosade vahel, jalad ja käed risti panna soovitatakse selleks, et tasakaalustada keha pooli, aktiveerida tervenemist energia liikumises. DNA heeliks on keerdus, vasakajupoolkera innerveerib paremat keha poolt jne.

Täiesti õige. Jooga harjutustes ja tehnoloogias kasutatakse loote asendit tõesti selleks, kuidas on sinu kirjelduses mainitud. Selgeltnägijad aga ütlevad nii; kui teil on käed koos, või risti ei saa sellele inimesele läheneda. Loote asendis kaob ta üldse vaateväljast ära. Nähakse ainult mingit udu taolist kogumit. Ka mustad jõud ei leia seda inimest üles. Loomulikult, kui keegi sind ei ründa, keegi sind ei sega on palju kergem tegelda meditatsiooniga ja oma mõtete korrastamisega. Mida ma teile siis siin pidevalt enesekaitseks õpetan?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Väga kummaline kogemus stAb 12 7,799 26-04-2019, 14:43
Viimane postitus: Q11
  Kogemus nõiaga Karjalas Habemik 21 10,922 11-06-2016, 10:02
Viimane postitus: Habemik
  Müstiline "Meditatsiooni" kogemus. Sacred-Shroom 4 3,433 14-09-2012, 21:31
Viimane postitus: Sussch
  Kehaväline kogemus / uni? Akidron 4 4,031 17-04-2012, 14:02
Viimane postitus: Akidron
  Lapse nutt ja seisund kus ei suutnud ennast liigutada. ragingliz 1 1,964 03-01-2012, 23:19
Viimane postitus: Nielander
  Sündiva lapse välimuse seos raseda ema käitumisega. Anti 24 8,997 17-08-2010, 14:14
Viimane postitus: jooshik
  Ilus kogemus Mediterra 2 2,123 02-06-2010, 08:25
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat