Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
Autor Sõnum
Müstiline666
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Oct 2020
25-10-2020 14:02
Postitus: #1
Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
1979. aasta sügisel töötasin ma telejaamas CBS Denveris Colorado osariigis. Sõitsime oma meeskonnaga Dulce'isse New Mexico osariigis, kus rantšoomanik Manuel Gomez oli avastanud, et tema loomi on moondatud. Kõik moondamised toimusid ühe aasta jooksul, kõikidel surnud loomadel puudusid verejäljed ja enamiku ümber puudusid ka jalajäljed. Kuid mõne looma juures põllul avastati kummalisi ümmargusi jälgi, mis nägid välja, justkui oleks kaht golfipalli korduvalt paralleelselt mulla sisse maha visatud. Dulce'i piirkonna põliselanikud, Jicarilla apatšid, näitasid näpuga taeva poole ja ütlesid, et tegu on "täherahvaga", meie esivanematega, et nemad on need, kes loomi moondavad. Samal ajal kuulsin ma esimest korda, et kusagil Dulce'i kandis asuvat tohutud maa-alused baasid, kus hallid tulnukad (hallid) viivad läbi geneetilisi uuringuid.
Siriuse müsteerium

Kolm aastat varem, aastal 1976, avaldas hommikumaade kultuuri ja sanskriti keele uurija Robert K. G. Temple oma tänaseks klassikaks saanud raamatu "The Sirius Mystery" (Siriuse müsteerium), mis esitas küsimuse, kas Maad on külastanud intelligentsed olendid planeedilt, mis asub Siriuse tähesüsteemis? Sirius on kaks korda massiivsem, kui on meie Päike, ja asub vaid 8,6 valgusaasta kaugusel Maast, olles seega kõige eredam täht meie öötaevas. Tema nimi pärineb kreekakeelsest sõnast "seirios", mis tähendab kumama või hõõguma.

Temple rääkis Prantsuse antropoloogide tööst, kes olid aastatel 1915-1930 elanud Lääne-Aafrikas, Dogani hõimude juures, kellel olid joonised Siriusest. Siriuse kõrval oli ka teine täht, mis oli küll väike, kuid väga raske ja valget värvi, moodustades seega kaksiktähe süsteemi. Doganid väitsid, et see väiksem täht on Maalt silmaga nähtav, kui ta tiirleb ümber Siriuse, milleks kulub 50 aastat. Nad lisasid, et jumalad, kes olid nad loonud, pärinesid samuti Siriuselt. Täpselt 50-aastase elliptilise orbiidiga Siriuse kaaslane avastati 1862. aastal.
Ma ei osanud arvatagi, et aastal 2014 ilmub välja sõjaväelasest vilepuhuja, kes viib kokku tähed Sirius A ja B teise kaksiktähe Zeta Reticuli 1 ja 2-ga, kui mõlemast kaksiktähesüsteemist toimus humanoidide väljaränne Marsile meie tähesüsteemis, millele järgnes veel üks paaniline migreerumine, seekord planeedile Maa. Või et esialgne rass Zeta Reticulist või Siriuselt B hakkas Maa keskkonda kujundama oma planeedi sarnaseks ja Maa-pealset elu geneetiliselt muutma. Ja et need esivanemad ongi Mesopotaamiast teadaolevad annunakid. Annunakid lõid kaks erinevat tulnukahübriidi - ühe pikka kasvu, kahvatu naha ja heledate silmadega; teise lühema, halli naha ja tumedate silmadega, millel on vertikaalsed pupillid nagu kassil.

Need pikemad, heledanahalised hübriidid hakkasid manipuleerima juba arenevate hübriidide DNA-ga, et luua püsti liikuvad primaadid, kes nende jaoks Maa peal tööd teeksid. Neid hakkasid valitsema hallid hübriidid, kes määrati tööle maa-alustesse koobastesse Ducle'is.

See on lühike kokkuvõte sellest, mida rääkis USA õhuvägede eruleitnantkolonel UFO-uurijale Anthony Sanchezile antud intervjuus 8. jaanuaril 2010. Peale seda nõustus kolonel tegema kaks valedetektori testi, läbides mõlemad edukalt. 2011. aastal avalikustas Sanchez koloneli paljastused kõmulises raamatus "UFO Highway: The Dulce Interview - Human Origins - The HAARP and Blue Beam Connection" (UFO maantee: Ducle'i intervjuu; inimeste päritolu; HAARPi ja Sinise Kiire seosed).

Enamus inimesi suhtub sellesse kui muinasjuttu, teisi võib jahmatada sõjaväeohvitseri kogutud faktide hulk. Sanchezi jaoks sai kõik aga alguse 2006. aastal:

"2006.-2007. aastatel töötasin suures arvutifirmas Silicon Valleys, minu vastutada oli üle 300 serveri haldamine. Ma huvitusin UFO-fenomenist ja pidasin selleteemalist blogi. Minuga võttis ühendust üks mees, kes uuris minult kõikvõimalikke asju UFO-de kohta ja peagi taipasin, et see mees teab ise midagi enamat. Sain teada, et ta töötas Moffet Federali Airfieldil (sõjaväelennujaam Kalifornias). Kuid ühel päeval ta lihtsalt haihtus. Sain teada, et ta oli sõjaväest deserteerunud ja ka seda, et ta oli esinenud valenime all. Ta põgenes võimude eest, jättes pooleli oma salajased projektid töö juures. Sain sellest kõigest täpsemalt teada aasta hiljem, kui me lõpuks kohtusime.

Kuidas te saite aasta hiljem kohtuda, kui tema varjas ennast sõjaväe eest?

Ta võttis minuga ise telefonitsi ühendust ja põhjendas, miks ta põgeneb. Ma mõistsin, et tema elus toimub midagi äärmiselt tõsist ja et ta tahab sellest just mulle rääkida. See kõik oli seotud ühe relvasüsteemiga, mis sisaldas tulnukate tehnoloogia koostisosi ja ka võimalikke tulnukaid endid.

Mis relvasüsteemiga oli tegu ja millised osad täpsemalt pärinesid tulnukatelt?

Ta ütles, et projekt, mille kallal ta töötas, kandis nime LEONID (Low Earth Orbit Nanosatellite Interceptor Defense). Kõige intrigeerivamad minu jaoks olid nanosatelliidid, mis liiguvad parvedes ja suudavad end ise korda teha, kui midagi katki peaks minema. Nende koostisosad sisaldavad tehisintellekti. Need satelliidid varustavad madalal maa orbiidil liikuvatele droonidele telemeetriat nagu juhiste süsteemi (guidance system). Mõned aastad tagasi saatis Boeing 287 päevaks orbiidile mehitamata kosmoselaeva X-37, mille programmi sisu oli salastatud. Minu teada viidi X-37B-ga orbiidile need samad nanosatelliidid, mis sisaldavad tulnukate geneetilist informatsiooni.
Kui suured need on?

Need nanosatelliidid on umbes poole Rubiku kuubiku suurused ehk 3,8cm x 3,8cm. See tulnukate tehnoloogia on stealth-mikrokiud / süstikhübriid, mille pardal on laseriga juhitav relvasüsteem.

Mille jaoks see relvasüsteem mõeldud on? Kes on oletatav vaenlane?

See ongi asja juures kõige huvitavam, sest kolonel ütles mulle, et need (nanosatelliidid tulnukate tehnoloogiaga) on mõeldud tulistama asjade pihta, mis tulevad kosmosest.

Kas ta täpsustas ka seda, kes on see sihtmärk, mis kosmosest tuleb?

Jah! Tema täpsed sõnad olid: "Meie planeedil on tulnukad, kes teevad hiinlastega salajast koostööd. Ja tulemas on kosmosesõda." USA on palganud terve meeskonna erinevaid tarnijaid, kes arendavad tehnoloogiaid tulevaseks kosmosesõjaks.

Millised näevad välja need tulnukad, kes hiinlastega kokku mängivad?Nad näevad välja täpselt nagu meie.

Mis mõttes?

Nad on tulnukate ja inimeste hübriidid, kes elavad meie seas. Kunagi eksisteeris grupp, keda nimetiti "Eelkäijateks", kes tulid meie Päikesesüsteemi. Nad asusid elama Marsile, seniks kui seal toimus mingi katastroof. Nad olid sunnitud minema maa alla, kus nad elasid tuhandeid aastaid, peale mida nad tulid Maa peale. Kuid Maa ei sobinud nende geneetikaga, seetõttu hakkasid nad ise oma geneetikat muutma ja lõpuks aretasid nad välja enda järeltulijad (Mesopotaamia annunakid), kes tulid Maa keskkonnaga toime.

Aja jooksul olid need järeltulijad sunnitud end ristama inimestega. Need tulnuka ja inimeste hübriidid eksisteerivad meie seas tänaseni. Nad kannavad endas geneetilist komponenti, mis kinnitab nende tulnuka-päritolu. Kõikidel inimestel ei ole seda tulnuka
See võib tekitada veidi segadust, sest kõik kaasaja inimesed on geneetiliselt modifitseeritud (juba arenevate primaatide DNA-ga on manipuleeritud, kuid mitte tingimata loodud hübriide tulnukate geenidega). Selline informatsioon anti mulle. Sellepärast me näeme lausa hüppelist arengut meie evolutsioonis, kui võrrelda meid teiste loomadega siin planeedil. Umbes 250 000 aastat tagasi muudeti meid geneetiliselt, et me suudaksime sirgelt käia kahel jalal, olla intelligentsed ja teha tööd nende tulnukate jaoks. Enne seda ei olnud me võimelised tööd tegema. Need annunakid lõid ka veel eraldi teenrite rassi - hallid ehk Igigid.

See tulnuk-inimhübriidide grupp, kellest ma räägin, on otsesed annunakide järeltulijad, kelle omakorda lõid Eelkäijad. Umbes 250 000 aastat tagasi surid Eelkäijad ja annunakid välja ning nende hübriididest järeltulijad, keda kolonel nimetas Austra Albus-rassiks, hakkasid Maa peal arenema. Inimesi muudeti geneetiliselt ja nad hakkasid teenindama nii halle kui ka annunakide järeltulijaid.

Kuidas defineeriti Austra-Albuseid füüsiliselt?

Nemad olid esimesed Annunaki inimhübriidid, kuid Eelkäijad ei soovinud esialgu neid hübriide sugugi luua. Kui Eelkäijad hakkasid modifitseerima omaenda geneetilist kooslust, et nende järeltulijad saaksid Maa keskkonnas toime tulla, siis neil ei olnud kavas ristata end inimestega ega laenata ka inimestelt DNA-d. Alles palju aega hiljem, kui Annunakide järeltulijad endiselt välja surid, mõisteti, et nad peavad liitma inimeste geneetilise komponendi oma enda genoomi, et nad ise ellu jääksid. Ja need inimesed ongi tänapäeval tulnuk-inimhübriidid. Nemad on Annunakide järeltulijad ehk Austra-Albused.

Millised nad välja näevad?

Nad näevad välja täpselt samasugused nagu sina ja mina. Ainus erinevus on selles, et nad kannavad endas geneetilist koodi, mis näitab nende tulnuka-päritolu. Ja nad on äärmiselt ettevaatlikud, et mitte oma vereliini inimestega segada. Neil on väga ranged protokollid, kuidas nad sigida tohivad.

Kas me räägime kuninglikest perekondadest ja vereliinidest?

Absoluutselt! Kuninglikest vereliinidest ja eliidi vereliinidest.

Kas neil on ka spetsiifilisi füüsilisi tunnusjooni?

Minu teada mitte. Nad on väga edukalt siginenud kõikjale üle planeedi. On nii hiinlasi, ladinaameeriklasi kui ka eurooplasi, kes kuuluvad rangelt kontrollitud vereliinidesse. Nad kuuluvad erinevatesse gruppidesse nagu salaühingud ja illuminaadid.

Kui Austra Albus on meie seas ja nad omavad mitte-inimgeene, siis miks me näeme siin planeedil nii palju hävingut sõdade ja vägivalla kaudu? Mis on siin toimumas tegelikult, kui väidetavalt on hallid seda kõike koordineerimas ja Austra Albus omab lisaks kõigele ka kõrgemat geneetilist kooslust?

See kõik toimib kastisüsteemina. Rikkuritest eliitseltskond, kes pärinevad tulnuk-inimhübriidi sugupuust, on pikalt manipuleerinud sündmustega siin planeedil ning just seetõttu oleme me praegu sellises olukorras. Me näeme pealt ühiskonna ja keskkonna hävingut. See kõik on sihilik. Selle grupi eesmärk on vähendada rahvastik 500 miljoni inimeseni.

Esialgu pidid hallid inimesi koordineerima, kuid tänaseks on olukord vastupidine. Need inimesed, kes teevad tulnukatega koostööd, koordineerivad ise halle. See kõik toimub Dulce'i baasides.

Seega, meie sõjatööstus, sõjavägi ise ja valitsus teevad hallidega koostööd. Sealt pärinebki meie ülikõrgelt arenenud tehnoloogia.

Kas sa tead, kui suured on need maa-alused baasid Dulce'is New Mexicos?

Tegemist on mitmetasandilise baasiga, mille pindala on üle saja tuhande ruutmeetri.

Mis põhjustel moondatakse kariloomi (cattle mudilation)?

See on nende toit. Nad võtavad loomade rinnanäärmetest valke. Hallid on loonud spetsiifilise imetaja, kes toodab saasteainete vaba valku, mida nemad tarbivad söögina. Need väljalõiked kontsentreeritakse pulbriks, mis segatakse lehmapiimaga. Nad on loonud hulga valke tootvaid loomi, et nad ise saaksid elus püsida.

Mis põhjuselt toimuvad inimröövid, mis tunduvad keskenduvat konkreetsetele vereliinidele?

Austra Albus vajab puhast verd naistelt ja näärmete eritisi modernsetelt inimestelt. Need võetakse konkreetse sugupuu inimestelt, mis on sihilikult nende (Austra Albus) loodud. See aitab neil säilitada võimet vastu pidada Maa keskkonnas. Modernse inimese käbinäärme ja ajuripatsi eritis toimib kui tugev narkootikum, mis aitab neil (Austra Albus) vaimselt stabiilseks jääda Maa keskkonnas.

Seega, loomad ja Homo Sapiensid on justkui ravim tulnukatest hallidele ja Austra Albuse vereliinidele?

Täpselt nii! Selleks, et säilitada geneetilist liini, mitte nahavärvi - sellel pole mingit pistmist välimusega.
(selle postituse viimane muutmine: 25-10-2020 14:10 Müstiline666.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,279
Liitunud: Aug 2016
25-10-2020 14:08
Postitus: #2
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
Nii palju austust ja viisakust võiks ikka olla, et vähemalt reklaame ei kopeeriks...

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstiline666
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Oct 2020
25-10-2020 14:11
Postitus: #3
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
Teema muudetud!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,919
Liitunud: Oct 2016
25-10-2020 14:26
Postitus: #4
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
Tsitaat:Kas sa tead, kui suured on need maa-alused baasid Dulce'is New Mexicos?

Tegemist on mitmetasandilise baasiga, mille pindala on üle saja tuhande ruutmeetri.

Suht nigel. Isegi soomlaste Kamppi metroojaam koos Kamppi Centeriga on 55 000 ruutmeetrit . Aga maailmamastaabis on inimeste poolt loodud ja igapäevases kasutuses olevad allmaarajatised kordi suuremad. Ottawas, Montrealis, Torontos, Houstonis, Kansas Citys etc, etc.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TTT
Vana kala

Postitusi: 606
Liitunud: Jan 2017
25-10-2020 14:55
Postitus: #5
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
ei ole nigel - nad ju rongidega ei sõida. ja milleks neile sellised koletu-jurakad laborid, kui nokitsetakse geenide kallal ja taldrikud on ilusti-kenasti kõrges riiulis...?
(selle postituse viimane muutmine: 25-10-2020 16:13 TTT.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 198
Liitunud: Sep 2013
25-10-2020 21:25
Postitus: #6
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
(25-10-2020 14:02 )Müstiline666 Kirjutas:  Nad on tulnukate ja inimeste hübriidid, kes elavad meie seas...

Läti selgeltnägija Julia Vang https://www.youtube.com/watch?v=PFp-CX8W...ikSherbina , kes võitis Vene "Selgeltnägijate tuleproovi" 15. hooaja, on Tuleproovi ajaloo üks tugevamaid osalejaid. Ta tunnistas avalikult ühes osas: "Minu isa on maaväline olend, ema kinnitab seda," ja lisas, "Mäletan selgelt kõiki oma eelmisi elusid, mida on rohkem kui 150. Möödunud kehastuses olin mees ja teenisin kõrgel kohal Saksa armees. Võtsin endalt elu kuuliga pähe."
Olen "kaose vaim"...

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
Vana

Postitusi: 716
Liitunud: Sep 2012
26-10-2020 10:32
Postitus: #7
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
(25-10-2020 21:25 )Teloslane Kirjutas:  
(25-10-2020 14:02 )Müstiline666 Kirjutas:  Nad on tulnukate ja inimeste hübriidid, kes elavad meie seas...

Läti selgeltnägija Julia Vang https://www.youtube.com/watch?v=PFp-CX8W...ikSherbina , kes võitis Vene "Selgeltnägijate tuleproovi" 15. hooaja, on Tuleproovi ajaloo üks tugevamaid osalejaid. Ta tunnistas avalikult ühes osas: "Minu isa on maaväline olend, ema kinnitab seda," ja lisas, "Mäletan selgelt kõiki oma eelmisi elusid, mida on rohkem kui 150. Möödunud kehastuses olin mees ja teenisin kõrgel kohal Saksa armees. Võtsin endalt elu kuuliga pähe."
Olen "kaose vaim"...

Kui võtaks õige ennast kokku ja lõpetaks tolle venelaste suurejoonelise tola-ja teleteatri "Kuidas lollidelt hiljem raha kätte saada..." promomise siinkohal ära!
Tsirkus ja palagan läks, mõni aeg tagasi, nii suure matsuga lõhki, et tolle petusaatesarja järelkajad ja hais jõudsid isegi Venemaa Riigiduumani...
Selgeltnägemisega/esoteerikaga pole saates esinenud seltskonnal vähimatki pistmist...
https://www.para-web.org/showthread.php?...3%A4gijate

Pseudonüümide Julia Vang/Tomas Winsor taga peidab ennast, Nižni Novgorodi piirkonnast, Borsky rajooni Neklyudovo väikekülast pärit Julia Vladimirovna Gavrikova.
Elas koos ema ja vanaemaga. Teadis ja tundis oma vene rahvusest pärisisa väga hästi...
Julia Gavrikova alustas modellikarjääri noores eas Nižni Novgorodi modellimajast...
Lisaks astus ta GITISesse ja sai näitleja diplomi.
Küllaltki tuntud modell, näitleja, artist, fotograaf...
Töötas ka stilisti, kostüümikunstnikuna, juuksurina...
Glamuurne ja tuntud peotüdruk, korduvalt kasutanud plastikakirurgia abi...
Kaasa löönud ka erootikatandril (PlayBoy, XXLady, MAXIM...).
https://eropixel.net/68045-latviyskaya-m...aksim.html
Põgusa lauljakarjääri jooksul ilmus veel üks varjunimi - Flora...

Esoteerilised/ekstrasensoorsed võimed puuduvad aga persoonil loomulikult sootuks...
Spektaaklis väljamängitud/näideldud imago oli sajaprotsendiliselt produtsentide väljamõeldis ja kätetöö, mille koostisosaks, põnevuse huvides, oli totaalse pada ja soga ajamine, väljamõeldud elulugu ja muu sarnane hämamine...

Kuid andekas, ebatavaline, ettevõtlik ja nahaalne on too Gavrikova ilmselgelt.
(selle postituse viimane muutmine: 26-10-2020 10:39 cambodia.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 198
Liitunud: Sep 2013
26-10-2020 23:55
Postitus: #8
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
Meie mõlemate esitatud infod on saadud erinevate massimeedia kanalitelt, milles tõesti ei pruugi olla mittemingisugust Tõde. Kuid seni midagi kindlalt väita pole, kui ise selles nn suurejoonelise tola-ja teleteatri kaamerate ees pole käppa proovinud.

Eesti omas olen esinenud ja tean, et seal korruptsiooni reitingu tõstmiseks pole.
Teine variant on küsida tõde Kerro enda käest. Kui trehvan teda, näitan talle meie keskustelu ja huvitav saab olema, mida ta nende tekstide kohta väidab?

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
Vana

Postitusi: 716
Liitunud: Sep 2012
27-10-2020 01:49
Postitus: #9
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
(26-10-2020 23:55 )Teloslane Kirjutas:  Meie mõlemate esitatud infod on saadud erinevate massimeedia kanalitelt, milles tõesti ei pruugi olla mittemingisugust Tõde. Kuid seni midagi kindlalt väita pole, kui ise selles nn suurejoonelise tola-ja teleteatri kaamerate ees pole käppa proovinud.

Eesti omas olen esinenud ja tean, et seal korruptsiooni reitingu tõstmiseks pole.
Teine variant on küsida tõde Kerro enda käest. Kui trehvan teda, näitan talle meie keskustelu ja huvitav saab olema, mida ta nende tekstide kohta väidab?

Paraku on siinkohal ilmselgelt tegemist kas puhtakujulise soovmõtlemise või siis kognitiivse dissonantsiga...

Eesti vastavasisulises saatesarjas väidetav esinenemine ei ole tõsiseltvõetav argument ja ei puutu vähimalgi määral antud temaatikasse.
Arutelu puudutab konkreetselt Venemaa telekanali TNT saateid ("Битва экстрасенсов")!
Teisalt, siis on selge ka põhjus, miks kodumaine luider, mittesöödav ja kiduravõitu oli...

Päris humoorikas on minna autentseid ja ausaid vastuseid küsima kordades Venemaa teleteatris osalenud, nn. "finaali" jõudnud persooni käest...
Ja siis vahendame selle nn. ehedal kujul kaasfoorumlastele!
Ja eks saates osalenud kodanikud tegid seda ju ilmselgelt puhtast õhinapõhisest missioonitundest...
Samas, huvitav ja küllaltki veider et ennemini pole vastavasisulist arutelu tekkinud Smile

Muideks, kui Venemaal saatesari, uuriva meedia poolt, vastu taevast lennutati, siis kus oli meie kollane ajakirjandus?
Leiame loogika ülesse!

Alustuseks võiks vast huvi tunda, mida faktipõhine materjal meile räägib...
See mida keegi individuaalselt usub või arvab, ei mängi siinkohal vähimatki rolli!

Jõudu tööle!

Идущие к черту. 1 серия. Фильм Бориса Соболева
https://www.youtube.com/watch?v=rUyx8Fa_kpo

Идущие к черту. 2 серия. Фильм Бориса Соболева
https://www.youtube.com/watch?v=Fuhw-8iFdVs

Идущие к черту. 3 серия. Фильм Бориса Соболева
https://www.youtube.com/watch?v=D6EYhwVqwyg

ИНТЕРВЬЮ: Битва экстрасенсов - экс-редактор Олег Лоскутов - РАЗОБЛАЧЕНИЕ [полная версия]
https://www.youtube.com/watch?v=JLqrWg7-UzI

Ei hakka siia kõike ülesse tähendama...
Siin ei ole millegi üle isegi arutleda.

"Tuleproovis" taielnud seltskond oli eranditult, kas psüühiliselt haiged, petised või siis heade psühholoogiliste võimetega. Vastuseid osteti. Infot jagati ka temale... Tegelikkuses olid reaalsete osalejate võimed nii masendavalt olematud, et sellise materjali põhjal mingitki saadet teha oleks praktiliselt olnud võimatu..."

Aserist petisvõlur ja (sari)kelm Ziradin Rzaev

https://www.youtube.com/watch?v=QxC1IyMLDss
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 198
Liitunud: Sep 2013
06-11-2020 11:00
Postitus: #10
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
(27-10-2020 01:49 )cambodia Kirjutas:  Alustuseks võiks vast huvi tunda, mida faktipõhine materjal meile räägib...

Идущие к черту. 1 серия. Фильм Бориса Соболева
https://www.youtube.com/watch?v=rUyx8Fa_kpo

Идущие к черту. 2 серия. Фильм Бориса Соболева
https://www.youtube.com/watch?v=Fuhw-8iFdVs

Идущие к черту. 3 серия. Фильм Бориса Соболева
https://www.youtube.com/watch?v=D6EYhwVqwyg

Siin ei ole millegi üle isegi arutleda.

Vaatasin pakutud domeenid üle. Teemakohasele materjalile on olemas ka neljas seeria.

Jah, esoteerika on muudetud kergeusklikele täielikuks tööstuslikuks pettuseks.
Saate võitjal tuleb välja laduda 1.5 miljonit dollarit, et pjedestaali kõrgem koht saada, mis tulevase au ja kuulsuse juures on täiesti tühine summa, kuna nii suures riigis teenid läbi pettuse igakuiselt tohutuid summasi.
Saates märgitakse: saad kõik, mis Maa peal leidub.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 2,603
Liitunud: Dec 2015
06-11-2020 15:21
Postitus: #11
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
(06-11-2020 11:00 )Teloslane Kirjutas:  Vaatasin pakutud domeenid üle. Teemakohasele materjalile on olemas ka neljas seeria.

Jah, esoteerika on muudetud kergeusklikele täielikuks tööstuslikuks pettuseks.
Saate võitjal tuleb välja laduda 1.5 miljonit dollarit, et pjedestaali kõrgem koht saada, mis tulevase au ja kuulsuse juures on täiesti tühine summa, kuna nii suures riigis teenid läbi pettuse igakuiselt tohutuid summasi.
Saates märgitakse: saad kõik, mis Maa peal leidub.
Usun, et need kel on tõesti üleloomulikud võimed sinna ei läehe. Lihtsalt tal pole aega lollusteks. Tal on muud tegemist siin sellel lühiagsel viibimiselBleh Lisaks materiaalne teda üldse ei huvita....kui huvitaks siis poleks ka võimeid.Bleh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 864
Liitunud: Mar 2011
07-11-2020 09:24
Postitus: #12
RE: Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi?
Ka mina olen vaadanud neid saateid ja suhelnud ka saatest osalejatega. Osalejad räägivad nii. Esmastele katsetele ilmub 300 kuni 400 katsetajat. Paari esimese katse järel jääb neist järele umbes 15. Ja nüüd hakatakse neid sõeluma. Umbes 6 on neid kes suudavad tõesti midagi näha ja millekagi hakkama saada. Mõelge nüüd ise – ülejäänud peavad end samuti selgeltnägiateks, aga tegelikult on naad šarlatanid. Järgmises tuleproovis on nad kokku leppinud, et igat katset korratakse 3korda. Erinevates variantides.
Mis aga puutub küsimusse. Kas  Tulnukate-geenidega inimesed elavad meie seas veel tänapäevalgi?
Siin peaksime kõigepealt endale selgeks tegema. Missugused need tulnukate geenid on? Mille järgi otsustada? Minu teada saadetakse siis maale ka täiesti uut tüüpi HINGI. Võib olla siis neid peetakse tulnukateks. Nad tulevad siia esimest korda.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Irkutskist leiti tulnuka laip [video] Vunts3000 6 4,000 19-04-2011 17:30
Viimane postitus: Acme
  Inglismaa põllumehed: UFOd ründasid meie lambaid djfreeze 3 2,150 06-04-2010 14:34
Viimane postitus: vello
  Tulnuka kokkupõrge tuuleklaasiga Nazz 14 4,285 30-03-2008 22:59
Viimane postitus: AreoN
  Tulnuka video MEGALODON 20 7,339 10-06-2007 09:34
Viimane postitus: DooM

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog