Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalsed kogemused
#1
Otsustasin oma paranormaalseid kogemusi teiega jagada.

1. Hingedepäeval oli nii, et ma olin üksi kodus. Läksin rõdule. Tulin sealt välja, panin ukse kinni ja läksin korra ära. Tulin tagasi, uks oli lahti. See rõduuks käib väga tugeva lukuga kinni nii et tuul see polnud.

2. Ma olin koos oma vennaga üksi kodus. Olin enda toas ja järsku kuulsin et keegi käib köögis ringi. Mu vend oli koguaeg oma toas olnud, tema see ei saanud olla.

3.
Minu kõige õudsam kogemus. Olin oma vanaema juures ööbimas. Mulle anti eraldi katusetuba kus ma üksi magasin. Järsku keegi koputas. Läksin avama, kedagi polnud. Läksin voodisse tagasi. Järsku kuulsin, et keegi käib toas ringi. Tulin voodist välja ja keegi oleks nagu kõrva sosistanud. Läksin ruttu voodisse ja teki alla. Korra piilusin ja märkasin mingit jubedat nägu. Siis ma lihtsalt jäin lõpuks hirmunult magama. Ma pole kuulnud et kedagi seal majas tapetud oleks ega midagi.

Sorry et nii lühikeseks jäi aga ma ei ole rohkem kogenud, neid tuleb kindlasti veel Smile
Vasta
#2
(26-10-2020, 23:36 )Kawaiistar Kirjutas: 3.
Minu kõige õudsam kogemus. Olin oma vanaema juures ööbimas. Mulle anti eraldi katusetuba kus ma üksi magasin. Järsku keegi koputas. Läksin avama, kedagi polnud.

Kuidas siis ei olnud, Sa lihtsalt ei osanud vaadata Smile Madala klassi vaimolendid suhtlevadki sageli helide abil. Antud juhul aga mitte ainult ei suheldud vaid paluti sisselaskmist ehk luba sisse tulla. Kuna Sa ukse avasid, siis tema sai aru, et tohib sisse tulla ja ka tuli. Tegelikult pole tal ju probleemi liikuda lihtsalt läbi seinte, aga ta ei oleks läbikäigul olles tohtinud niisama Sinuga toimetama tulla. Kui vaimolenditega suhelda ei oska, siis ei soovita tulevikus ust avada. Kuna ta oli kutse saanud siis ta tuli ja püüdis Sinuga edasi ühendust võtta. Esmalt liikus kuuldavalt ja siis proovis vaimukeeli, aga nendest Sa ju aru ei saa. Edasi hakkas "toiminguid tegema".

Kui Sa kedagi juba sisse kutsud, siis võiksid temaga ikka ka viisakalt rääkida ja uurida, et mida ta tahab jne. Samas ei tohiks unustada, et vaimolend tuleb ikka pärast ka ära saata.

Tegemist ei olnud mingi paigaga seotud olendiga. Kuna Sa aga ukse avasid ja seega ta sisse kutsusid, siis nüüd tal ju luba seal käia. Niisiis ära pahanda kui ta ka teinekordki Sind seal vaatama tuleb ja siis ta enam koputama ei pea.

Hirmu tunda ei tasu. Küll aga tuleb tõsiselt kaaluda enne kui kedagi sisse kutsuda eriti siis kui neid ära saata ei oska.

Ja veel - osad neist on päris sõbralikud ja nendega on tore juttu ajada. Üldiselt aga madala klassi olendid eriti palju ei tea Smile Küll aga on nii, et kui Sina neid aitad, siis nad kipuvad ka sind aitama. Lapsena oli mul neist näiteks koolis kontrolltööde ajal abi jne. Samas hoiatan ette, et osad neist on päris kurjad ja mõni käib sõna otseses mõttes "siga keeramas" ja proovib hirmutada. Niisiis ennem kui liiga palju uksi avad, tuleks seda valdkonda väheke tundma õppida.
Vasta
#3
Nii on. Pole vaja kiirustada jah ukse avamisega, soovitav oleks ennem küsida kes kobistab!
Vasta
#4
Mulle meeldis hirmsasti, kuidas Toots köstri juures pooltongis peaga kõnet pidas, võttes aluseks piiblisalmi, et koputage ja teile avatakse. Toots interpreteeris seda nii, et mõni võib sinna ukse taha koputama jäädagi ja kui ta ikka piisavalt kaua koputab, võib juhtuda, et avataksegi ja koputatakse talle endale, kui rahurikkujale, korralikult vastu peakolu.
Ja üldiselt tulekski nende öiste koputajatega niimoodi teha.
Vasta
#5
Kõigepealt õpi end kaitsma. Käed kokku ja päripäeva ring enese ümber.
Siit leiad ka teistsuguseid kaitse meetodetd.
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Arvan et see kellega sa kokku oled põrganud – võib pärit olla – kust iganes! Tavaliselt haagivad nad end niisuguste inimeste külge, kes on natukenegi lahtisemad. Olen sellel teemal Leenaga väga palju suhelnud. Tema tegelebki niisuguste nähtustega. Ta elab väga kauges riigis.
Arvan et oma toa ja oma ümbruse puhastamiseks võid kasutada ka Saalomoni suurt liikuvat pitsatit. Korduvalt kasutades annab see kindlasti efekti. Niisama lihtsalt see moodustis, juba ära ei lähe. Suhelda sa ju temaga ei oska.
Hoiatan sind veel ühe asja eest. Aga see on väga isiklik hoiatus. Palun ära solvu. Kui sa hakkad armastusega tegelema, hoia end pealetükkivate ja väga enesekindlate poiste eest. See tähendab – saataniside eest. Nemad ei too sulle – mitte kunagi head. Alati lõppeb nendega tegelemine väga, väga halvasti. Oo ja - jutustada ja moosida nad oskavad.
Mull on kavatsus nendest moodustistest kunagi pikemalt kirjutada.
Vasta
#6
(28-10-2020, 10:31 )kalldunn Kirjutas: Aga see on väga isiklik hoiatus. Palun ära solvu. Kiu sa hakkad armastusega tegelema,

Seda lugedes tekkis esmalt mõttevälgatus, et kas nüüd vana hea kaldunn hakkab Sind hoiatama selle eest, et ära ikka iga koputuse peale ust ava. Et kui ukse taga on rüve vaim, siis sellele meeldibki kui teki üle pea tõmbad. See "ronib teki alla järgi" ja hakkab pahandusi tegema... Seekord siiski oli hoiatus ainult lihalike olendite kohta Smile Eks see tõsi ole, et teatud elu etappides võivad paljudel need lihalikud olendid olla veel suuremaks ohuks kui vaimsed. Õnneks oleme me nendega aga samas aeg-ruumis ja ilma takistusteta nad päris läbi seina ei liigu wink Küll aga oskavad need "lihalikud olendid" näiteks armuloitsu teha Sad Midagi ei ole teha - kõik ju ei piiritle maagiat ja ei ole seisukohal, et maagia abil tohib teha ainult head.
Vasta
#7
Kawaiistar Võiksid selle ka läbi lugeda. Võib olla see selgitab, kes sind kollitamas käib.

https://www.para-web.org/showthread.php?tid=4565 Postitus: #18

Postituste lugemiseks ja foorumis surfamiseks ei ole vaja sisse logida. Ainult postituste postitamiseks on vaja sisse logida. Klikkides ükskõik kelle kasutaja nimele, avaneb selle kasutaja prohviil. Sealt saab valida tema loodud teemad ja tema postitused. Midagi konkreetselt otsides on see kasulikk teada.
Vasta
#8
kalldunn oled kindel et selle lapsega õieti tegide ,ei ole rünnak vaid kas midagi ei jäänud teil kahe silma vahele .Lihtsald mõtle järele oma tegemised.
Vasta
#9
(31-10-2020, 22:07 )sakala Kirjutas: kalldunn oled kindel et selle lapsega õieti tegide ,ei ole rünnak vaid kas midagi ei jäänud teil kahe silma vahele .Lihtsald mõtle järele oma tegemised.


See kas ma midagi õieti või valesti teen – otsustab Kawaiistar.
Sarnane koputamine vaimude poolt on tavaliselt rünnaku ettevalmistus.
Sakala – kui sinu poolt loodud rühm, kummituste uurjaid tegutseb, võiksite oma kaamerad selle inimese poole ülesse seada. Saate kindlasti pildi sellest kummitusest.
Kui kirjutada YouTube otsingosse seletamatud juhtumid või НЕОБЪЯСНИМЫЕ СЛУЧАИ või unexplained cases, leiate kummitus videoid küllaga. Kõige efektsemaid on vene keelses variandis.
Sakala – kas sinu krupi videoid on ka kusagil olemas?
Kui teada nendest kummitustest – minimaalseltki midagi – on nende vastu võimalik midakiki ette võtta.
Oma vaenlasest on alati vaja teada rohkem – kui vaenlane ise enesest teab.

Vasta
#10
(27-10-2020, 21:40 )Aadu66 Kirjutas: Mulle meeldis hirmsasti, kuidas Toots köstri juures pooltongis peaga kõnet pidas, võttes aluseks piiblisalmi, et koputage ja teile avatakse. Toots interpreteeris seda nii, et mõni võib sinna ukse taha koputama jäädagi ja kui ta ikka piisavalt kaua koputab, võib juhtuda, et avataksegi ja koputatakse talle endale, kui rahurikkujale, korralikult vastu peakolu.
Ja üldiselt tulekski nende öiste koputajatega niimoodi teha.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Otse uksele võib jonnada ilusa mustri ja uksepiida kaitse märk sinna sisse peita veidi tugevama joonega, aktiveerida. Ühe tüütuks muutunud koputaja ehmatas nii ära et mitte kunagi hiljem ta pole nõnda kolkinud, tal oli selline nägu nagu oleks koll teda ehmatanud. Internetis seda märki pole leidnud, raamatu tolle märgiga andsin ära sümboolse hinnaga, pilti pole saata, Aadule võin täpselt kirjeldada kuidas jonnada, ta joonistab ja saadab näidise ja see saab PILDIKS miski ime läbi ehk. Või keegi ehk teab täpselt millist märki mõtlen ja lisab infot.

Vasta
#11
Vaimolenditel on tihti mingi sõiduvahend nagu auto või nii. Ja kui sisse astud sinna siis hakkab sõit peale. Vaatasin läbi autoakna välja ja silme ees kõik vihises ülikiirelt, nagu oleks mitu aeg-ruumi korraga läbitud. Kõigest mindi läbi. Mõnes kohas oli aeglasemalt liikudes näha midagi või kedagi aga mind ei huvitanud ükski koht ja tahtsin ärgata oma voodis. Sellest möödas rohkem kui pool aastat ja mida nägin olen unustatud. Kindlasti on rahulik uni parem sellise jama nägemisega võrreldes. Sest tegelikult mõtet sedasi kihutada läbi aja-ruumi ei ole. Teoreetiliselt võib nõustuda, et see on võimalik aga praktilist kasu pole.
Vasta
#12
Mul vilksutatakse iga täiskuu öö otsa pilte. Viimasel ajal pole olnud enam viitsimist kaasa minna. Kaks-kolm ööd täiskuu ajal on alati hooleta. Varem tõmmati vägisi kaasa ja siis ikka tehti nii jubedat hirmu, et tihti röökisin unes õudusest. Siis õppisin neid unesid juhtima ja ise seal sees toimetama ja kohti valima ja ka mingil määral ennast kaitsma. Nüüd olen õppinud sõidust keelduma.
Vasta
#13
Mul on vahel, et satud mingite sündmuste tunnistajaks mis kunagi toimunud. Oled nagu kellegi teise nahas. Tõepärasus? Arvan, et "tonal" hallutsioneerib soovunelmaid kuna paljud asjad tulevad selle teemal mida enne magamajäämist oled mõelnud. Viimane kord olin ühe tuntud "tegelase" nahas enne euro vastuvõtmist. Ei kommenteeri kuna ei usu selle tõepärasust.
Vasta
#14
Mulle meeldis hirmsasti, kuidas üks baptistide koguduse pastor pidas oma kõne. Ta ise rääkis seda mulle. Kirjeldan ta enda jutu järgi:
Teda oli kutsutud matusele, peiesaalis olles napsivennad ta üle ilkusid ja nõudsid jutlust. Pastor tõusis püsti, valis välja kõige aktiivsema vennikese, astus ta selja taha pani oma käed ta õlgadele ja lausus: SINA OLED MINU KANTSEL. Ja siis ta lausus oma jutluse ja kõik olid ülitasa.
Vasta
#15
(12-11-2020, 01:53 )isemaag Kirjutas: Mulle meeldis hirmsasti, kuidas üks baptistide koguduse pastor pidas oma kõne. Ta ise rääkis seda mulle. Kirjeldan ta enda jutu järgi:
Teda oli kutsutud matusele, peiesaalis olles napsivennad ta üle ilkusid ja nõudsid jutlust. Pastor tõusis püsti, valis välja kõige aktiivsema vennikese, astus ta selja taha pani oma käed ta õlgadele ja lausus: SINA OLED MINU KANTSEL. Ja siis ta lausus oma jutluse ja kõik olid ülitasa.
Kui on koduloomaks kass või nirk siis on neid "para" asju piisavalt. Pikemal uurimisel selgub, et kõige "para" taga on tema tegemised. Kunagi kirjutasin "isetrükkivast" printerist.
Vasta
#16
Viis aastat tagasi istusin, nagu tol ajal kombeks mul oli, öösel arvuti taga.

Arvuti oli mul laua peal toas. Tuli toas ei põlenud, aga köögis oli laelamp küll sisse lülitatud, nii on mul parem, ei olnud silmadele nii tugev see valgus, eriti pimedal ajal.

Mingi hetk märkasin külgvaatega et köögis leiab aset mingi liikumine.
See osutus üsna aktiivseks, nii et ma ei raatsinud pead köögi poole pöörata, kuna kartsin et miski või keegi ikka mind jälgib ja võib selle liigutuse peale haihtuda.
Seega suunasin pilku vasakule, serva- kohe kadus möll seal köögis. Kui aga mõne aja pärast hakkas uuesti midagi pihta, mõtlesin et on vist targem lihtsalt kõrvalvaatega seda kuidagi uurida, ilma et pead-silmi liigutaks.

Niimodi oli natuke ebamugav vaadata, aga siiski nägin viit või tosinat süsimusti inimlaadseid kujusid, kes köögis liikusid. Kusjuures tundus et ukseläve nad ületada ja tuppa tungida ei kavatse, mis oli minu arvates ebaloogiline, kuna nende välimust ja värvust silmas pidades oleks kummaline et nad vastupidiselt valguses ainult tegutsesid. Äkki võis ka nii olla et nad just tulid ka minu tuppa, lihtsalt spekter muutus ja mina neid tugeva valguse abita juba nägemisorganitega ei tunnetanud.

Kui nii võtta, siis olid nad vägagi sarnased ühe teise musta inimlaadse olendiga, kes ilmus kunagi lapsepõlves mu silmade ette (mitte isegi eraldi võetud tegurina vaid minu aju sees, nii et isegi pannes silmi kinni, siiski nägin teda, ilma et seda tahaks).

Muidugi seostan seda elukate rühma ka sensitiiviga, kes minuga circa sel ajal tegeles ning temalt ei olnud ainult head vaid ka halba, siiski.
Muuseas, oli ju mind sensitiiviga koostöö ajal sukkub ründanud ja ka lärmaka poltergeisti juhtum aset leidnud. Nii et arvata võin ka neid köögis olevaid elukaid sensitiiviga seoses.

Tõsisemalt öeldes ei saa siiski neid ka isegi nende eelmiste kogemustega võrrelda, sest elukate arv oli ootamatu, neid oli niii palju köögis! Shock
Vasta
#17
Selles suhtes haruldane sündmus jah, et neid korraga hulgim oli. Tavaliselt näeb neid ikka ühekaupa.
Vasta
#18
(17-01-2022, 19:52 )Kahvanägu Kirjutas: Selles suhtes haruldane sündmus jah, et neid korraga hulgim oli. Tavaliselt näeb neid ikka ühekaupa.

Mis oskad kosta, kas need elukad võivad olla surnute vaimudega seotud?
Minu kodust umbes ühe kilomeetri raadiuses on olemas kaks kalmistut, üks vanem, teine noorem.
Äkki on surnud siin mängus?
Millegi pärast eeldan niiviisi, kuna veel teine maagist parapsühholoog tundis huvi minu elupaiga lähedal võimalike surnuaedade suhtes, sealhulgas ka seda kas mingit suur surnukoht just minu maja maapinnal ehk kunagi aset leidis.
Vasta
#19
Et siis ainult üks kord käis sihuke trall seal? Kaunikesti ebanormaalne lugu igate moodi. Enne seda ei üritanud sa mingi moodusega nähtamatust maailmast kedagi välja kutsuda?
Vaimudega on ka sellised lood, et nad valivad millegi järgi, kellele ennast näitavad ja kellele mitte. Mõnel võib maja kasvõi keset surnuaeda olla ja midagi ei näe. Mõnel teisel jälle vastupidi, niiet pane või majast jooksu.
Vasta
#20
(18-01-2022, 13:23 )Kahvanägu Kirjutas: Et siis ainult üks kord käis sihuke trall seal? Kaunikesti ebanormaalne lugu igate moodi. Enne seda ei üritanud sa mingi moodusega nähtamatust maailmast kedagi välja kutsuda?
Vaimudega on ka sellised lood, et nad valivad millegi järgi, kellele ennast näitavad ja kellele mitte. Mõnel võib maja kasvõi keset surnuaeda olla ja midagi ei näe. Mõnel teisel jälle vastupidi, niiet pane või majast jooksu.

Ei, ei üritanud.

Aga tänan selgitamast! Smile
Vasta
#21
Aga palun.Smile
Vähe ka teemavälist juttu. Tütar elab mul teiselpool maakera ja seal juhtus kodus tal nädal tagasi kummaline paranormaalne nähtus. Mulle jäi selline mulje, et tal hoitakse nähtamatust maailmast silma peal. Ise oli ta küll parajalt ehmunud. Lohutasin teda öeldes, et käbi ei kukku kännust kaugele ja ära niiväga närveeri!Smile
Vasta
#22
(19-01-2022, 21:19 )Kahvanägu Kirjutas: Aga palun.Smile
Vähe ka teemavälist juttu. Tütar elab mul teiselpool maakera ja seal juhtus kodus tal nädal tagasi kummaline paranormaalne nähtus. Mulle jäi selline mulje, et tal hoitakse nähtamatust maailmast silma peal. Ise oli ta küll parajalt ehmunud. Lohutasin teda öeldes, et käbi ei kukku kännust kaugele ja ära niiväga närveeri!Smile

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nähtamatu maailm võib kasvõi Antarktikas asuda või üldse teispool maakera, järsku keegi ihaleja korraldas endale teadmata, eriliselt tugeva mõttejõuga. Ilma posimiseta ja religioonita. Teadus on seda võimalust tõestanud, kuid on vait nagu kult rukkis.

Vasta
#23
(18-01-2022, 13:23 )Kahvanägu Kirjutas: Et siis ainult üks kord käis sihuke trall seal? Kaunikesti ebanormaalne lugu igate moodi. Enne seda ei üritanud sa mingi moodusega nähtamatust maailmast kedagi välja kutsuda?
      Vaimudega on ka sellised lood, et nad valivad millegi järgi, kellele ennast näitavad ja kellele mitte. Mõnel võib maja kasvõi keset surnuaeda olla ja midagi ei näe. Mõnel teisel jälle vastupidi, niiet pane või majast jooksu.

Vilksas järsku veel selle kogemusega seonduv mõte peas.

Üleelmise aasta oktoobris suri Venemaal parahuvilistes ringides laialt tuntud youtube-blogija Владимир Николаевич S, kel olid fenomenaalse andekusega videod. Ta oli igatpidi ebatavaline inimene, näitas avarat silmaringi ning palju filosoofilisi ideid, millest paljud olid mõnede arvates isegi ohtlikud, näiteks tema viimane soov hankida mikroskoop ja alustada mikromaailma uurimist. Üleüldse oli tal elus vähemalt pealtnäha kõik hästi, ta oli valgustkiirgav ja positiivne inimene, kel oli pere ja suured plaanid...

Avalikkus sai teada tema surmas alles 2020. aasta veebruaris. Tema surm enesetapuna tembeldatud, kuid paljud ta austajad leidsid ohtralt pensikuid asju selle versiooni suhtes. Nimelt kadus tema sülearvuti eitea kuhu, siis tunamullu tulid välja uued surmahüpe asjaolud: tema eksarmuke oli kuulsa vabamüürlaslanna tuttav, samas kui Vladimir ise ilmus surmaõhtul korterisse sõjaväeformis ning kandis kaelal illuminaadiristi.

Kuid kõige kõhedusttekitav asjaolu on nimelt see, et väheke aega enne oma saatusliku aknasse minekut oli ta avaldanud paar videot, ühe video teemaks olid n.n mustad mungad- saladuslikud vaimuolendid, kelle juuresolekut juba paljud inimesed märkasid. Nad lihtsalt vaatavad inimesi pealt, nagu räägitakse.
Vist teises, järgmises videos, oli tunda selget hirmufooni, Vladimir mainis paar korda et tunneb kellegi või millegi juuresolekut reaalajas...

https://youtu.be/mBGQmUWQy6A

Paar aastat tagasi laadis autor ka üht videot, milles ta rääkis enda kogemusest, mingi kõrgeima mõistusega kontaktiloomisest. Kirjutasin siis veel tema video alla et ta nende asjadega ei tembutaks, võivad halvasti lõppeda.

https://youtu.be/QHKYBzeY2Ew

Äkki olen siis mina ka musti munkasid näinud, lihtsalt ei saanud neid selgelt vaadelda, kuna silmanurgaga oli siiski ebamugav seda teha. ?
Vasta
#24
Need ei olnud (mustad mungad.) Neid näeb ainult extreem olukordades, kui veab!
Mina nägin teda palju aastaid tagasi kui vaatasime üksteisele otsa umbes meetri kauguselt. Ja ta oli ka tegelikult munga rüüs, kapuuts peas.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti paranormaalsed nähtused epn 73 36,895 04-09-2017, 11:43
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat