Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paranormaalsed kogemused
Autor Sõnum
Kawaiistar Eemal
Uustulnukas

26-10-2020 23:36
Postitus: #1
Paranormaalsed kogemused
Otsustasin oma paranormaalseid kogemusi teiega jagada.

1. Hingedepäeval oli nii, et ma olin üksi kodus. Läksin rõdule. Tulin sealt välja, panin ukse kinni ja läksin korra ära. Tulin tagasi, uks oli lahti. See rõduuks käib väga tugeva lukuga kinni nii et tuul see polnud.

2. Ma olin koos oma vennaga üksi kodus. Olin enda toas ja järsku kuulsin et keegi käib köögis ringi. Mu vend oli koguaeg oma toas olnud, tema see ei saanud olla.

3.
Minu kõige õudsam kogemus. Olin oma vanaema juures ööbimas. Mulle anti eraldi katusetuba kus ma üksi magasin. Järsku keegi koputas. Läksin avama, kedagi polnud. Läksin voodisse tagasi. Järsku kuulsin, et keegi käib toas ringi. Tulin voodist välja ja keegi oleks nagu kõrva sosistanud. Läksin ruttu voodisse ja teki alla. Korra piilusin ja märkasin mingit jubedat nägu. Siis ma lihtsalt jäin lõpuks hirmunult magama. Ma pole kuulnud et kedagi seal majas tapetud oleks ega midagi.

Sorry et nii lühikeseks jäi aga ma ei ole rohkem kogenud, neid tuleb kindlasti veel Smile
(selle postituse viimane muutmine: 26-10-2020 23:39 Kawaiistar.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kabala
Uustulnukas

27-10-2020 01:07
Postitus: #2
RE: Paranormaalsed kogemused
(26-10-2020 23:36 )Kawaiistar Kirjutas:  3.
Minu kõige õudsam kogemus. Olin oma vanaema juures ööbimas. Mulle anti eraldi katusetuba kus ma üksi magasin. Järsku keegi koputas. Läksin avama, kedagi polnud.

Kuidas siis ei olnud, Sa lihtsalt ei osanud vaadata Smile Madala klassi vaimolendid suhtlevadki sageli helide abil. Antud juhul aga mitte ainult ei suheldud vaid paluti sisselaskmist ehk luba sisse tulla. Kuna Sa ukse avasid, siis tema sai aru, et tohib sisse tulla ja ka tuli. Tegelikult pole tal ju probleemi liikuda lihtsalt läbi seinte, aga ta ei oleks läbikäigul olles tohtinud niisama Sinuga toimetama tulla. Kui vaimolenditega suhelda ei oska, siis ei soovita tulevikus ust avada. Kuna ta oli kutse saanud siis ta tuli ja püüdis Sinuga edasi ühendust võtta. Esmalt liikus kuuldavalt ja siis proovis vaimukeeli, aga nendest Sa ju aru ei saa. Edasi hakkas "toiminguid tegema".

Kui Sa kedagi juba sisse kutsud, siis võiksid temaga ikka ka viisakalt rääkida ja uurida, et mida ta tahab jne. Samas ei tohiks unustada, et vaimolend tuleb ikka pärast ka ära saata.

Tegemist ei olnud mingi paigaga seotud olendiga. Kuna Sa aga ukse avasid ja seega ta sisse kutsusid, siis nüüd tal ju luba seal käia. Niisiis ära pahanda kui ta ka teinekordki Sind seal vaatama tuleb ja siis ta enam koputama ei pea.

Hirmu tunda ei tasu. Küll aga tuleb tõsiselt kaaluda enne kui kedagi sisse kutsuda eriti siis kui neid ära saata ei oska.

Ja veel - osad neist on päris sõbralikud ja nendega on tore juttu ajada. Üldiselt aga madala klassi olendid eriti palju ei tea Smile Küll aga on nii, et kui Sina neid aitad, siis nad kipuvad ka sind aitama. Lapsena oli mul neist näiteks koolis kontrolltööde ajal abi jne. Samas hoiatan ette, et osad neist on päris kurjad ja mõni käib sõna otseses mõttes "siga keeramas" ja proovib hirmutada. Niisiis ennem kui liiga palju uksi avad, tuleks seda valdkonda väheke tundma õppida.
Kahvanägu
vaatleja

27-10-2020 19:22
Postitus: #3
Nii on. Pole vaja kiirustada jah ukse avamisega, soovitav oleks ennem küsida kes kobistab!

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Aadu66
Veteran

27-10-2020 21:40
Postitus: #4
Mulle meeldis hirmsasti, kuidas Toots köstri juures pooltongis peaga kõnet pidas, võttes aluseks piiblisalmi, et koputage ja teile avatakse. Toots interpreteeris seda nii, et mõni võib sinna ukse taha koputama jäädagi ja kui ta ikka piisavalt kaua koputab, võib juhtuda, et avataksegi ja koputatakse talle endale, kui rahurikkujale, korralikult vastu peakolu.
Ja üldiselt tulekski nende öiste koputajatega niimoodi teha.
kalldunn
Veteran

28-10-2020 10:31
Postitus: #5
Kõigepealt õpi end kaitsma. Käed kokku ja päripäeva ring enese ümber.
Siit leiad ka teistsuguseid kaitse meetodetd.
https://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136
Arvan et see kellega sa kokku oled põrganud – võib pärit olla – kust iganes! Tavaliselt haagivad nad end niisuguste inimeste külge, kes on natukenegi lahtisemad. Olen sellel teemal Leenaga väga palju suhelnud. Tema tegelebki niisuguste nähtustega. Ta elab väga kauges riigis.
Arvan et oma toa ja oma ümbruse puhastamiseks võid kasutada ka Saalomoni suurt liikuvat pitsatit. Korduvalt kasutades annab see kindlasti efekti. Niisama lihtsalt see moodustis, juba ära ei lähe. Suhelda sa ju temaga ei oska.
Hoiatan sind veel ühe asja eest. Aga see on väga isiklik hoiatus. Palun ära solvu. Kui sa hakkad armastusega tegelema, hoia end pealetükkivate ja väga enesekindlate poiste eest. See tähendab – saataniside eest. Nemad ei too sulle – mitte kunagi head. Alati lõppeb nendega tegelemine väga, väga halvasti. Oo ja - jutustada ja moosida nad oskavad.
Mull on kavatsus nendest moodustistest kunagi pikemalt kirjutada.
(selle postituse viimane muutmine: 28-10-2020 12:25 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Kabala
Uustulnukas

28-10-2020 11:28
Postitus: #6
(28-10-2020 10:31 )kalldunn Kirjutas:  Aga see on väga isiklik hoiatus. Palun ära solvu. Kiu sa hakkad armastusega tegelema,

Seda lugedes tekkis esmalt mõttevälgatus, et kas nüüd vana hea kaldunn hakkab Sind hoiatama selle eest, et ära ikka iga koputuse peale ust ava. Et kui ukse taga on rüve vaim, siis sellele meeldibki kui teki üle pea tõmbad. See "ronib teki alla järgi" ja hakkab pahandusi tegema... Seekord siiski oli hoiatus ainult lihalike olendite kohta Smile Eks see tõsi ole, et teatud elu etappides võivad paljudel need lihalikud olendid olla veel suuremaks ohuks kui vaimsed. Õnneks oleme me nendega aga samas aeg-ruumis ja ilma takistusteta nad päris läbi seina ei liigu wink Küll aga oskavad need "lihalikud olendid" näiteks armuloitsu teha Sad Midagi ei ole teha - kõik ju ei piiritle maagiat ja ei ole seisukohal, et maagia abil tohib teha ainult head.
kalldunn
Veteran

31-10-2020 10:26
Postitus: #7
Kawaiistar Võiksid selle ka läbi lugeda. Võib olla see selgitab, kes sind kollitamas käib.

https://www.para-web.org/showthread.php?tid=4565 Postitus: #18

Postituste lugemiseks ja foorumis surfamiseks ei ole vaja sisse logida. Ainult postituste postitamiseks on vaja sisse logida. Klikkides ükskõik kelle kasutaja nimele, avaneb selle kasutaja prohviil. Sealt saab valida tema loodud teemad ja tema postitused. Midagi konkreetselt otsides on see kasulikk teada.

sakala
Tavaliige

31-10-2020 22:07
Postitus: #8
kalldunn oled kindel et selle lapsega õieti tegide ,ei ole rünnak vaid kas midagi ei jäänud teil kahe silma vahele .Lihtsald mõtle järele oma tegemised.
kalldunn
Veteran

01-11-2020 11:40
Postitus: #9
(31-10-2020 22:07 )sakala Kirjutas:  kalldunn oled kindel et selle lapsega õieti tegide ,ei ole rünnak vaid kas midagi ei jäänud teil kahe silma vahele .Lihtsald mõtle järele oma tegemised.

See kas ma midagi õieti või valesti teen – otsustab Kawaiistar.
Sarnane koputamine vaimude poolt on tavaliselt rünnaku ettevalmistus.
Sakala – kui sinu poolt loodud rühm, kummituste uurjaid tegutseb, võiksite oma kaamerad selle inimese poole ülesse seada. Saate kindlasti pildi sellest kummitusest.
Kui kirjutada YouTube otsingosse seletamatud juhtumid või НЕОБЪЯСНИМЫЕ СЛУЧАИ või unexplained cases, leiate kummitus videoid küllaga. Kõige efektsemaid on vene keelses variandis.
Sakala – kas sinu krupi videoid on ka kusagil olemas?
Kui teada nendest kummitustest – minimaalseltki midagi – on nende vastu võimalik midakiki ette võtta.
Oma vaenlasest on alati vaja teada rohkem – kui vaenlane ise enesest teab.

isemaag
Saidil

Veteran

03-11-2020 20:30
Postitus: #10
(27-10-2020 21:40 )Aadu66 Kirjutas:  Mulle meeldis hirmsasti, kuidas Toots köstri juures pooltongis peaga kõnet pidas, võttes aluseks piiblisalmi, et koputage ja teile avatakse. Toots interpreteeris seda nii, et mõni võib sinna ukse taha koputama jäädagi ja kui ta ikka piisavalt kaua koputab, võib juhtuda, et avataksegi ja koputatakse talle endale, kui rahurikkujale, korralikult vastu peakolu.
Ja üldiselt tulekski nende öiste koputajatega niimoodi teha.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Otse uksele võib jonnada ilusa mustri ja uksepiida kaitse märk sinna sisse peita veidi tugevama joonega, aktiveerida. Ühe tüütuks muutunud koputaja ehmatas nii ära et mitte kunagi hiljem ta pole nõnda kolkinud, tal oli selline nägu nagu oleks koll teda ehmatanud. Internetis seda märki pole leidnud, raamatu tolle märgiga andsin ära sümboolse hinnaga, pilti pole saata, Aadule võin täpselt kirjeldada kuidas jonnada, ta joonistab ja saadab näidise ja see saab PILDIKS miski ime läbi ehk. Või keegi ehk teab täpselt millist märki mõtlen ja lisab infot.
akkillus
Tavaliige

07-11-2020 10:39
Postitus: #11
Vaimolenditel on tihti mingi sõiduvahend nagu auto või nii. Ja kui sisse astud sinna siis hakkab sõit peale. Vaatasin läbi autoakna välja ja silme ees kõik vihises ülikiirelt, nagu oleks mitu aeg-ruumi korraga läbitud. Kõigest mindi läbi. Mõnes kohas oli aeglasemalt liikudes näha midagi või kedagi aga mind ei huvitanud ükski koht ja tahtsin ärgata oma voodis. Sellest möödas rohkem kui pool aastat ja mida nägin olen unustatud. Kindlasti on rahulik uni parem sellise jama nägemisega võrreldes. Sest tegelikult mõtet sedasi kihutada läbi aja-ruumi ei ole. Teoreetiliselt võib nõustuda, et see on võimalik aga praktilist kasu pole.
Aadu66
Veteran

07-11-2020 21:48
Postitus: #12
Mul vilksutatakse iga täiskuu öö otsa pilte. Viimasel ajal pole olnud enam viitsimist kaasa minna. Kaks-kolm ööd täiskuu ajal on alati hooleta. Varem tõmmati vägisi kaasa ja siis ikka tehti nii jubedat hirmu, et tihti röökisin unes õudusest. Siis õppisin neid unesid juhtima ja ise seal sees toimetama ja kohti valima ja ka mingil määral ennast kaitsma. Nüüd olen õppinud sõidust keelduma.
xcad
Veteran

07-11-2020 21:59
Postitus: #13
Mul on vahel, et satud mingite sündmuste tunnistajaks mis kunagi toimunud. Oled nagu kellegi teise nahas. Tõepärasus? Arvan, et "tonal" hallutsioneerib soovunelmaid kuna paljud asjad tulevad selle teemal mida enne magamajäämist oled mõelnud. Viimane kord olin ühe tuntud "tegelase" nahas enne euro vastuvõtmist. Ei kommenteeri kuna ei usu selle tõepärasust.
isemaag
Saidil

Veteran

09-11-2020 19:45
Postitus: #14
[quote='akkillus' pid='268745' dateline='1604738386']
Vaimolenditel on tihti mingi sõiduvahend nagu auto või nii. Ja kui sisse astud sinna siis hakkab sõit peale. Vaatasin läbi autoakna välja ja silme ees kõik vihises ülikiirelt, nagu oleks mitu aeg-ruumi korraga läbitud. Kõigest mindi läbi.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mulle väga meeldib kommentaarida, erinevalt ühest venkusteestlasest, kes kunagi avalikus Riigikogu infotunnis ajakirjanikule vastas: EI KOMMENTAARI!

Kommentaarin: https://www.google.com/search?q=aisakell...e&ie=UTF-8
Onu Bella. Ai Sa Kell.
,,, Täiendan, ei muuda: Veripunases kuues Jõuluvanale kuuluvad päpakikud pidavat oma kingitusi tooma kasvõi korstna kaudu, niisiis lükake oma ahjude siibrid tihesti kinni kui kütmiseprotseduur on lõppenud, eriti jõulu ajas. Astuvad-istuvad oma saanisse ja levivad nagu vähktõbi. Osaliselt see on nali, osaliselt on tõsi.
(selle postituse viimane muutmine: 09-11-2020 20:22 isemaag.)
isemaag
Saidil

Veteran

12-11-2020 01:53
Postitus: #15
Mulle meeldis hirmsasti, kuidas üks baptistide koguduse pastor pidas oma kõne. Ta ise rääkis seda mulle. Kirjeldan ta enda jutu järgi:
Teda oli kutsutud matusele, peiesaalis olles napsivennad ta üle ilkusid ja nõudsid jutlust. Pastor tõusis püsti, valis välja kõige aktiivsema vennikese, astus ta selja taha pani oma käed ta õlgadele ja lausus: SINA OLED MINU KANTSEL. Ja siis ta lausus oma jutluse ja kõik olid ülitasa.
xcad
Veteran

12-11-2020 06:05
Postitus: #16
(12-11-2020 01:53 )isemaag Kirjutas:  Mulle meeldis hirmsasti, kuidas üks baptistide koguduse pastor pidas oma kõne. Ta ise rääkis seda mulle. Kirjeldan ta enda jutu järgi:
Teda oli kutsutud matusele, peiesaalis olles napsivennad ta üle ilkusid ja nõudsid jutlust. Pastor tõusis püsti, valis välja kõige aktiivsema vennikese, astus ta selja taha pani oma käed ta õlgadele ja lausus: SINA OLED MINU KANTSEL. Ja siis ta lausus oma jutluse ja kõik olid ülitasa.
Kui on koduloomaks kass või nirk siis on neid "para" asju piisavalt. Pikemal uurimisel selgub, et kõige "para" taga on tema tegemised. Kunagi kirjutasin "isetrükkivast" printerist.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti paranormaalsed nähtused epn 73 28,457 04-09-2017 11:43
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog